A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
† Kedvenc dal :
Σ concrete angel
† Tartózkodási hely :
Σ near uncle tristan
† Humor :
Σ deadly

Naomi Wendy Keighley ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Aug. 01, 2013 10:09 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Naomi & Tatia

[You must be registered and logged in to see this image.]
| Utcák

Mentem amerre a lábam vitt. Nevetséges, hogy mit képzel magáról. Lehet, hogy ő félig még boszorkány is volt.. De arról már talán teljesen megfeledkezett vagy talán oda sem figyel a vámpír énjére. Pedig igazán erős csak úgy lehetne. Na, mindegy nem azért vagyok, hogy túlélési tippeket osztogassak az embereknek. Nem értem mit gondolt.. Megváltja a világot? Ha az érzékeim nem csaltak, akkor körülbelül majdnem ötször annyi idős voltam, mint ő. Bátor volt, hogy egyáltalán próbálkozott. Nem mondom, hogy nem éreztem az egészből semmit. Egyszerűen csak megtanultam kitartani. Kitartani a legrosszabb helyzetekben is. Volt, hogy már megkínoztak.. Mégis itt vagyok élek és virulok, mintha semmi nem történt volna.
Nem mondom, hogy vigyorogva nézném végig megint, ahogy megkínoznak.. Hiszen akkor sem éppen vigyorogtam. De a fájdalom, már az életem részévé vált. A fizikait megérzem.. Ha elég erős. A lelki fájdalom meg egyáltalán nem az én világom. Nem is érdemes vele foglalkozni. Minél többet foglalkozunk vele annál többet árthat. Ezért is van, hogy teszek rá az egészre. Oké, nem rég mondtam Tristan-nek, hogy szeretem.. Hiszen a családtagom. De nem vagyok az a összeborulós típus. Ugyanúgy tartani fogom a távolságot és még csak hangoztatni sem fogom neki ezt többet.. Egyszer elmondtam, majd szólok ha változott.
Teljesen a gondolataimba merülve szeltem át az utcákat és mikor feleszméltem éppen egy hídhoz közeledtem. Ilyen is ritkán történik meg velem, hogy ennyire elmerülök a gondolataimban. Bár mostanában egyre több minden van, amin gondolkodnom kell.. Ideje lenne már egy kis kikapcsolódásnak, de tényleg..
A híd közepén egy fekvő alakot véltem felfedezni. Hm, talán pont egy autóra vár, akinek utasait az utolsó cseppig leszívhatja.. Talán nem bánja ha csatlakozom.. Vagy éppenséggel megzavarom a nyugalmát.
- Tatia? – Kérdeztem amikor végre tudatosult bennem, hogy kihez is közelítek.

Vissza az elejére Go down

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
mind is in DISTURBIA
† Tartózkodási hely :
mystic falls ❞
† Hobbi & foglalkozás :
killing is my speciality ❞
† Humor :
raw ❞

Tatia Petrova ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Aug. 01, 2013 9:40 pm
Naomi & Tatia

Lágy szellő fújdogált és azt a tipikus hajnali illatot éreztem. Olyat, amikor a levegőt még frissebb volt, mint máskor, ehhez igazából csak az esőillatot lehetett hasonlítani. Megvolt a tervem a vadászathoz, addig sem kell rágnom magamat a történteken. Nem mintha Niklaus megérdemelné, hogy egyáltalán rá gondoljak... minden bizonnyal jól elvan az ő kis farkaslányával New Orleans-ban, nekem pedig semmi közöm többé az életéhez, ahogy neki sem az enyémhez. Ezt így eldöntöttem magamban és tartani is fogom ezt az álláspontot. Ez egy igazán érdekes menet lesz, de így kell lennie... így sokkal jobban megéri.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kész haditervem volt azt illetően, hogyan fogok vadászni. Erre mindig jár valaki, aki a városközpont felé tart és egyáltalán nem érdekes, hogy ismeri-e Mystic Falls-ot vagy nem, egy lánynak mindenféleképpen meg fog állni segíteni. Ha a lány eszméletlenül fekszik a földön, akkor főleg... nem lesznek itt problémák, az évszázadok során rengeteg technikát eltanultam. És most ehhez volt kedvem.
Leültem az aszfaltra, majd hanyatt vágtam magam. Nem csuktam be rögtön a szemeimet, felpillantottam az égre és pár pillanatig a csillagokat kémleltem, Még hogy az embernek jobb kedve lesz, ha rájuk néz... a vámpírokra lehet, hogy nem így hat, ezért nem éreztem semmi változást. Hülyeség minden romantikus, életkedv-felrázó duma, ami létezik. Csak a szerencsétleneknek való.
Nagy levegőt vettem és becsuktam a szemeimet, szüntelenül koncentrálva az esetleges hangokra. A szemem csukva, a fülem nyitva és bár sötétség uralkodott a környéken és fényvisszaverő mellény sem volt rajtam, biztosan meglátnak a potenciális áldozataim. Ám véget vetettem a gondolataim csörömpölésének, hiszen zajt hallottam... lépteket...

A hozzászólást Tatia Petrova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 05, 2013 2:21 pm-kor.

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
breathe me & shine
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Megan Wallace ÍRTA A POSZTOT
Szer. Júl. 10, 2013 7:03 am
Szavaim valószínűleg kicsit meghatották, mert arca rezzenéstelen maradt ugyan, de hangja rekedtté vált, és kissé el is csuklott. De én nem bántam. Valóban őszintén beszéltem, és bátorítóan rámosolyogtam. A szerepek mintha felcserélődni látszottak volna, de még mindig csak látszat. Végigkövettem a mozdulatsort, mikor papírt és cetlit vadászott a táskájából, hogy ráfirkantsa a számát, én pedig újra elámultam, milyen kecsesen és gyönyörűen ír.
- Feltétlenül.. - bólintottam ezzel ígéretet téve. - Remélem.. Öhm. Érezd magad otthon a városban.. - búcsúztam tőle, a következő pillanatban pedig.. Már nem is láttam. Ehhez sosem fogok tudni hozzászokni..

Játék vége.

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
† Kedvenc dal :
rihanna - stay ft. mikki ekko
† Tartózkodási hely :
seattle ♑
† Hobbi & foglalkozás :
i show the way for my humans ♑
† Humor :
not so delicious ♑

Tamara C. Sonne ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Júl. 06, 2013 9:39 pm
Szavaival sikerült elérnie hogy megnyugodjak, s nem kellett tovább attól tartanom, hogy netán egy váratlan pillanatban a nyakamnak esik, mert a vámpírok miatti ellenérzetek miatt nem érdemlem meg a barátságát.. vagy ehhez hasonló mondvacsinált indok.
- Köszönöm.- mondtam rekedt hangon, s egy apró mosollyal jutalmaztam mindazt, amit mondott nekem, majd nagyot nyelve vettem elő egy cetlit, és egy tollat a táskámból. Nálam mindig minden van, mert praktikus is vagyok.
- Ez a számom. Ha bajban lennél.. csak hívj! - mondtam neki egy apró mosollyal. - Találkozunk még, Megan. - mosolyogtam bíztatóan feléje, majd rákacsintottam s egy pillanat alatt tűntem el onnan.

- folyt valahol -

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
breathe me & shine
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Szomb. Jún. 29, 2013 12:58 am
Lassanként, de közeledtünk a hídtól a városhoz, már látszódtak a házak is és fellélegeztem, hogy nem tévedtünk el. Bár Hope valószínűleg jobban tájékozódik, mint én magam..
- Hogy én, tőled? - néztem rá meglepve. Volt benne valami, hiszen alapjában véve két éve minden vámpírtól tartottam, aki csak a közelembe jött. Nem volt ugyan igazságos, hogy a szórás minden fajtabelire kiterjedt, de az alapja indokolt. - Tartok a vámpíroktól.. - fontoltam meg a választ, hogy teljesen őszinte lehessek. - De benned, Hope, bízom.. - mosolyodtam el, és valóban így éreztem. Elsősorban láttam őt barátnak és csak másodsorban vámpírnak.

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
seattle ♑
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
not so delicious ♑

Pént. Jún. 28, 2013 11:42 pm
Nem tudom, mióta képesek ennyire heves érzelmeket kiváltani belőlem, de tudtam jól azt, hogy MEgan nem adja olyan olcsón a bőrét. S ez nagyon jó pont egy olyan világban, mint ez! Hisz vámpírok között élünk, én is az vagyok, s példás az, hogy velem barátkozik és nem fél. Vagy.. igen..?
- Ugye tőlem nem félsz? Csak mert.. az emberek hajlamosan félni valakitől, ha egy hozzá hasonló bántja őket.. - köszörültem meg a torkomat.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
breathe me & shine
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Kedd. Jún. 25, 2013 1:46 pm
Zavartan eresztettem meg egy mosolyt, egy igen apró mosolyt ajánlatára. Nem... Bár jól esett a törődése és a szándéka is, mivel engem akart védelmezni, de sosem tennék ilyet. - Tudod, hogy nem kenyerem a bosszú... - ráztam meg a fejem. Nem most fogom elkezdeni. - Vissza fogja kapni az élettől sokszorosan.. - bölcselkedtem és reménykedtem is elhangzott szavaimban. - De.. Ha megnyugtat, a legnagyobb rosszakaróm már.. Halott... - borzongtam meg az emlékre.

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
seattle ♑
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
not so delicious ♑

Hétf. Jún. 24, 2013 9:54 pm
Feszült lett, de nem is gondoltam volna hogy effélét fogok belőle kiváltani. Szégyen hogy egyes vámpírok milyen dolgokhoz vetemednek. Nem szeretek játszani az áldozattal, s úgy tűnt, hogy Megannal épp ez történt. Valaki játszott vele.
 - Nem tudok segíteni valahogy? Talán ismerem azt, aki bántott, és.. segíthetek akár visszafizetni azt a sok fájdalmat, amit okozott neked. - próbáltam kinyögni valami értelmeset.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
breathe me & shine
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Szer. Jún. 19, 2013 7:20 am
Csak megadóan sóhajtottam, de felért egy beismerő vallomással is. A szörnyetegek szörnyetegével is... Dariusszal.. Nála, nem hiszem, hanem tudom, hogy nem igen van gonoszabb, rosszabb ember, vámpír... Mindegy micsoda, de borzalmasabb nincs nála. - Ha csak nálam van, azzal nem sokat érek... - nevettem fel keserűen. - Igen.. - bólintottam ismét. - Próbált, nem is egy és nem is egyszer.. De még bírom, még élek... - próbáltam oldani a bennem felgyülemlett feszültséget.

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
seattle ♑
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
not so delicious ♑

Kedd. Jún. 18, 2013 10:32 pm
- A szavaidból kivéve úgy vélem, hogy megjártad már pár szörnyeteggel. - sóhajtottam, s végignéztem magamon. Mi tagadás, én is egy szörnyeteg vagyok, egy a legnagyobb állatok közül. Gondolná bárki is, hogy eme bájos arc egy zord bensőt, s egy rút fenevadat rejteget? Talán a vérfarkasok ocsmányabbak, de míg Ők néha szomjaznak vérre, mi egyfolytában.
- Jobb, ha nálad van. - nyeltem egyet, és elengedtem kezét, így mérve végig őt. - Próbált már vámpír bántani... igaz? - kérdeztem felvont szemöldökkel. Szavaiból úgy vettem ki hogy igen.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
breathe me & shine
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Vas. Jún. 09, 2013 10:05 pm
- Inkább nem is gondolok bele, hogy mennyi mindenről nem tudunk... - forgattam a szemeimet, hiszen igaza volt. És tudtam meglepetést okozni. De biztos vagyok benne, hogy nekem is épp elég hiányos a tudásom, minden téren ahhoz, hogy érhessenek kellemetlenségek. Továbbra is lassan sétáltunk a város felé, és talán most először éreztem, hogy nyugodt vagyok. Annak ellenére is, hogy tudom, Hope vámpír. Értetlenkedve figyeltem, ahogy a táskájába túr, aztán felém nyújt valamit. Elvettem, hiszen mellette nincs félnivalóm, így kezdtem méregetni a kis sötét üvegcsét, amiben kétségkívül valami folyadék van. - Köszö.. nöm. - hálálkodtam akadozva, de megilletődtem, hiszen. Nem számítottam rá, hogy pont egy vámpírtól kapok olyan szert, ami méreg a fajtájának. Ironikus nem?! - Talán így sikerül elkerülnöm, hogy a véremet vegyék.. Volt már részem kellemetlen találkozásban és csak a csoda mentett meg.. - borzongtam bele.

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
seattle ♑
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
not so delicious ♑

Vas. Jún. 09, 2013 9:45 pm
- Elképesztő, hogy a természet milyen furmányos. Ilyen különleges lények, mint a tündérek.. mintha mesekönyvből pattantak volna ki. Igaz, ugyanezt elmondhatnánk a vámpírokról is. - gondolkodtam hangosan, majd megfogtam a táskámat, és belenyúlva egy kis fiolát vettem elő, amit Megan felé nyúhtottam.
- Kérlek, vedd el. Ez verbéna. Jobb, ha minden nap iszod a teádban, vagy kávédban. Addig biztonságban vagy. - mondtam barátságos mosollyal. Jobb, ha ez ott van nála. Hszen ő az egyetlen, akire barátként tudok nézni.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
breathe me & shine
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Pént. Jún. 07, 2013 1:15 pm
Elnézően pillantottam rá, amiért továbbra is nevetett. Talán ezt az egészet nem tőlem kellett volna megtudnia.. Hiszen mit tudok én róluk? Nagyjából csupán ennyit.. - Én kevésbé lepődtem meg, mikor tudomást szereztem a létezésükről... - rántottam vállat, mintha egy olyan apró dolog lenne, ami felett szemet lehet hunyni. - Nem igazán ismerem őket, de az biztos, hogy valamivel erősebbek, ravaszak és gyorsabban is gyógyulnak.. Sokkal. A vérük vonzó a vámpírok számára, azt hiszem.. - bizonytalanodtam el a végére, elvégre nem vagyok én olyan szakértőféle. - De nem, repülni nem tudnak... - nevettem fel én is. - Legalábbis eddig még nem láttam, hogy tudnának.. - folytattam nevetgélve.

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
seattle ♑
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
not so delicious ♑

Szer. Jún. 05, 2013 8:37 pm
Még mindig rázott engem a nevetés, de végül felfogtam hogy lehet, nem is olyan nagy vicc ez és teljességel komolyan beszél itt a tündérekről.
- Bocsáss meg de számomra ez még mindig olyan hihetetlen és.. - akadt bennem még a hang is. - A tündérekről nekem mindig azok a lények jutnak eszembe kik ott repkednek az emberek felett, csillognak és.. nem tudtam elképzelni hogy emberi testbe is bújhat ilyen lény. És ők miben mások mint az emberek? Mert ezek szerint repülni nem tudnak. - tettem fel a világ leghülyébb feltevését. Nem láttam még repkedő embereket. Ez akkor csak így van, nem?

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
breathe me & shine
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Hétf. Jún. 03, 2013 9:04 am
Egy pillanatra, mintha a szava is elállt volna, én pedig nem tudtam miért. Mondtam valami olyat, vagy..?! De nem kellett rákérdeznem, szóvá tette ő maga. - Igen. Ne úgy képzeld el őket, hogy pirinyó kis lények, akiknek szárnyuk van és gonoszak... - mosolyodtam el megértően. - Bár kétségkívül az is egy alternatíva. - Ugyanúgy néznek ki, mint mi mindannyian. Talán a boszorkányokhoz tudnám őket hasonlítani... - gondolkoztam hangosan. Igen, mostanában ez szokásom volt. - De... Mi mind mesebeli lények vagyunk, nem?! - forgattam meg a szemeimet. - Elvégre igen nehéz elhinni, hogy léteznek vámpírok. Mindaddig, amíg nem tapasztalod.. - komorult el a hangom.

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
seattle ♑
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
not so delicious ♑

Szomb. Jún. 01, 2013 11:36 am
- Hm. -tűnődtem el, majd megakadt a fülem egy apró szón, és teljes mértékben kitágultak a szemeim.
- Hogy tündérek? Vagy... mi a pokol? - sokkolódtam le teljesen, majd nagyot nyeltem, és rázni kezdtem a fejemet, ekkor már nevetésben kitörve. - Ezt nem tudom elhinni. Tündérek? Ők nem valami meselények? - nevettem még mindig, de Megan tekintetét látva lassan rájöttem, hogy ez nem vicc.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
breathe me & shine
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Hétf. Máj. 27, 2013 5:42 pm
- Kiszámíthatatlan... - érettem egyet. Hiszen én sem gondoltam volna, hogy pont itt fogom úgy érezni, hogy otthonra találok. Ide csak azért érkeztem, mert könnyű elvegyülni a magamfajta szerzetek között. Ebből a szempontból minden más másodlagosnak bizonyult. A cél a beolvadás, semmi kihívó, semmi paranormális... Csak a nyugalom...
- Persze.. - néztem rá kíváncsian. Fogalmam sem volt róla, mégis mi az, amire ő maga nem tudja a választ, így valóban érdekesnek ígérkezett. - Igen.. - válaszoltam apró bólintással, miután mérlegeltem. Nem, eszembe sem jutott, hogy tagadjam, miért tenném?! - Farkas, vámpír, boszorkány, tündér... - rántottam vállat. - Mintha amolyan főváros lenne... - nevettem fel. A természetfeletti fővárosa.

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
seattle ♑
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
not so delicious ♑

Hétf. Máj. 27, 2013 2:37 pm
- Mindannyiunk életében vannak váratlan dolgok. És ez most kétség kívül azok közé tartozik. Én sem számítottam rád, de.. a sors már csak ilyen. S én örömmel állok elébe újra és újra, ha képes ilyen meglepetéseket okozni nekünk. - mondtam kis mosollyal. Megannal soha semmi bajom nem volt életem során, még ha nem is olyan gyökeres az ismerettségünk, mint másoknak, s nem mélyültünk el annyira a barátságban, mint más nők. De csupán nem volt rá szükségünk.
- Szeretnék még kérdezni valamit.. - jutott eszembe valami, s közelebb hajoltam hozzá, hogy nagy nyeléssel kibukjon belőlem. - Itt tényleg sok a természetfeletti lény?

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
breathe me & shine
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Csüt. Máj. 23, 2013 3:52 pm
- Na igen.. rengeteg egyetem nem azt tanítja, amire valóban szükség is van. - forgattam a szemeimet elégedetlenkedve. Azt hiszem ebből a szempontból mázli, hogy én nem jártam, bár kétségkívül ki is rúgtak volna az első adandó alkalommal. Hangosan ugyan nem mondtam ki, de hálás voltam, amiért nem kérdezősködött tovább. Ha valamivel biztosabb talajon állnék, nem zavarna, de így, hogy elég kétséges a helyzet... Biztatására neki is indultunk, mondjuk elég lassú tempóban, de haladtunk a város felé, csendben, meghitt hallgatásban, ami felettébb jól esett. - Nem hittem, hogy foglak még látni.. - mosolyogtam rá félszegen, de őszintén. - De örülök neki...

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
seattle ♑
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
not so delicious ♑

Csüt. Máj. 23, 2013 3:10 pm
- A pozitív hozzáállás nem tanítják meg az egyetemeken. - vigyorodtam el kissé szélesebben, majd felsóhajtva úgy véltem, itt és most jobb hga nem a férfiakról beszélgetünk tovább, mert hát.. van egy olyan gyanúm, hogy ez egy idő után lehet nagyon kínos is.
- Sajnálom, nem feszegetem tovább ezt a határt. - mondtam egy ártatlan mosollyal, majd a vízre néztem, mely áthullámzott a híd alatt.
- Talán ideje lenne továbbállnunk... nem túl biztonságos. Még a végén valaki elcsap, és belepottyanunk. - kacsintottam rá.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
breathe me & shine
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Szomb. Máj. 18, 2013 9:03 pm
Nem akartam neki kitáltalni jelen kilátástalan heyzetemről, de faggatózása nagyban megnehezítette ezt. Mégis befogtam a számat. - Öh... Ez bonyolult.. - hagytam ennyiben a dolgot. - Nem tőlem függ a dolog. Ennyi az egész. - És igazat mondtam. Valóban nem tőlem függött. Egyedül attó kell félnem, hogy egyszer megtalálnak, de nem csak itt. Bárhol. - De bízok a legjobbakban... Tudod, a pozitív hozzáállás előnyt jelent. Azt hiszem.. - rántottam vállat és elmosolyodtam. Jó lenne, ha olyan könnyű lenne, hogy az valóban elegendő is lenne.

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
seattle ♑
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
not so delicious ♑

Pént. Máj. 17, 2013 4:31 pm
IGen, talán úgy lesz, ahogyan Ő mondja. Egyszer talán én is igényelni fogom a szerelmet, de egyelőre olyan idegennek tűnik mindez, mintha soha életemben nem éreztem volna valami szeretethez hasonló dolgot.
- Hééé... - szólaltam meg végül furcsa lelkesedéssel a hangomban, és rákacsintottam. - Hát ha neked... ez összejön... akkor biztosan lesz egy biztos pont, amiért szeretnél majd itt maradni. Vagy nem így van? - vontam fel a szemöldökömet. Ha összejön valami, akkor nem utazunk tovább, hogy biztos elhagyjuk egymást, mint utasok a bőröndöket.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
breathe me & shine
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Szer. Máj. 15, 2013 8:37 pm
- Halhatatlan vagy... - mutattam rá a lényegre. - Egy idő után te is vágyni fogsz rá... Legalábbis úgy gondolom. Nincs olyan élő, aki ne vágyna rá.. Még a legelvetemültebbek is, hidd el. A szerelem... - nem folytattam. És természetesen rákérdezett, pedig én... Nem, még nem akarok erről beszélni, Clarissával sem akartam. Túl friss ez a dolog ahhoz, hogy elfecsegjem a részleteket. - Nincs, azt hiszem.. Nem azért nem beszélek róla, mert el akarom hallgatni, csak, éppen még én sem tudom, hogy állnak a dolgok.. - sóhajtottam nagyot. - Talán nekem szerencsét hozott a levegőváltozás..

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
seattle ♑
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
not so delicious ♑

Szer. Máj. 15, 2013 7:57 pm
- Nem hiszem, hogy túlzottan fontos lenne számomra a szerelem. - rántottam egyet a vállamon, majd elvigyorodtam, és tovább gondolkodtam, pörgetve a gondolataimat, de semmi olyan vágyat nem találtam, amely azt súgta volna, hogy nekem annyira lényeges lenne ez a féle érzelem.
- De te... erről nem beszélsz... - mértem végig. - Van valami különös oka a hallgatásodnak? - kérdeztem felvont szemöldökkel.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
breathe me & shine
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Kedd. Máj. 14, 2013 12:38 am
Vigyorogva hallgattam, ahogy beszélt. Vele valahogy felszabadult voltam, még abban a tudatban is, hogy pontosan tudtam róla, miféle... Hogy utálnom kellene, mégsem teszem. Valami nem hagyja és ez azt hiszem, jó dolog. Akkor sem tettem, most sem teszem. Hagyománytisztelő ember vagyok, vagy mifene.. Olyasmi..
- Ki gondolta volna... - forgattam a szemeimet. Okos volt, neki nem nehéz megszereznie a diplomát, nekem sosem ment volna. Meg az igazat megvallva, nem is akartam... - Talán... - válaszoltam sejtelmesen mosolyogva. Bár tudtam, hogy ezzel lebuktatom saját magamat, de úgy sem fogok beszélni róla, mindaddig, amíg nincs tisztázva, hogy mi is van Xavier és köztem. Mert valami van, az holtbiztos... - Keresgélj... - kacsintottam rá. Bár nem tűnt annak a fajtának, aki úgy lohol a boldogság után. Ebben talán hasonlítunk..

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 9:52 am

Wickery híd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 11 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next