A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vámpírboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
† Chatkép :

† Keresem :
the other part of my soul
† Kedvenc dal :
war of hearts
† Tartózkodási hely :
✥ seattle ✥
† Hobbi & foglalkozás :
✥ lawyer ✥

Lara Greene ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Ápr. 18, 2013 5:08 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Na igen.. Azt hiszem én nem tudom megjátszani magam, mint Katherine vagy akárki. Bár nem is az a célom. De semmi szükségem mások sajnálatára. Igen eléggé gyakran kezdek önmarcangolásba, de eddig semmi olyan nem történt ami miatt leállhattam volna. Élem a rohadtul balszerencsés örökkévalóságot. Idővel csak beletörődök, hogy nekem már nem jár ki semmi pozitív dolog.
- Nem kezdtem el semmit. - Válaszoltam egyszerűen mosollyal az arcomon. - Nem fogok vitába elegyedni azért, mert éppen most mi jár a fejemben. Tudtommal a gondolataim olyan szabadok, mint én. Legalábbis eddig még azt hittem, hogy az gondolok amit akarok.
- Akkor ezek szerint hasonlít rád. Mert gondolom nem voltak ott örömkönnyek. - Petrova-k meg az örömkönnyek.. Előbb szaggatnák szét a családtagjaikat, minthogy bármit is mutassanak abból, hogy szeretik. Oké.. Elena más volt. De már megint, hogy a fenébe kanyarodok vissza hozzá? Nem számít már. Egyáltalán nem kellene számítson nekem. Ott voltam neki most, hogy a házassága eléggé labilis volt Damon-nel.. Most már valószínűleg minden szép és jó csak úgy, mint régen.. De mindegy is. Valószínűleg nem említette meg neki, hogy megpróbált rám mászni, mert azt mondjuk én sem úsznám meg túlzottan szárazon.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
† Kedvenc dal :
• OneRepublic - All The Right Moves
† Tartózkodási hely :
Neverland ^^ •
† Hobbi & foglalkozás :
vérszívás •
† Humor :
kegyetlen •

Katherine Pierce. ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Ápr. 18, 2013 4:07 pm
Bár hangja elég nyugodt volt, szavaiból mégis ki lehetett következtetni, hogy már megint "önmarcangolásba" kezdett. Mindig mindenhol ott van ahol segíteni kell, mindenkit meghallgat, ott van mint egy támasz. Bár ahogy látom most már ezt nem nagyon élvezi.. Hirtelen elé álltam, és egy lépést már közelítettem is felé. - Hagyd ezt abba de rögtön! Nem vagyok gondolatolvasó, de sejteni tudom min gondolkodsz annyira. - Szóltam rá, de aztán következő mondatom valamivel nyugodtabb volt, és kezem a vállára raktam miközben mondtam a magamét.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Már szinte rögtön el is felejtettem a saját problémáimat. Ráérek én velük később is foglalkozni.
- Olyan reakciót kaptam amire számítottam, úgy hogy nem történt semmi komoly... Hagyjuk is ezt! - Vontam össze szemöldökömet, és már el is hessegettem a gondolataimat amik eddig a fejemben jártak. Nem akartam ma már Katie-re gondolni, meg igazából semmire ami a múltamhoz kapcsolódott. Már most elegem volt abból, hogy a múltamon kelljen gondolkoznom. Csak el akartam terelni a gondolataimat, és elfelejteni egy kicsit, legalább egy kis időre. Olyan nagyot kérhetek ezzel? Az elmúlt hetekben csak ezzel foglalkoztam, így már jó lenne elhagyni ezt. Már csak ezért is akarom terelni a témát, Stefan úgyse fog faggatózni, tudja hogy nem fogok ennél többet mondani.

Vámpírboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
† Chatkép :

† Keresem :
† Kedvenc dal :
war of hearts
† Tartózkodási hely :
✥ seattle ✥
† Hobbi & foglalkozás :
✥ lawyer ✥

Szer. Ápr. 17, 2013 8:07 pm
- Miért kellene győzködni? Mindig ott vagyok ahol szükség van rám. - Akit csak ismerek szinte lelki szennyesnek használ. Mindegy azt hiszem ebbe már bele kellene törődnöm. Nem tudok olyat tenni amiért megérné velem foglalkozni vagy bármi. Egyáltalán más szemmel nézni rám. Komolyan úgy nyavalygok, mint egy nő. Talán ha nagyon akarnám könnyen szerezhetnék magamnak valakit.. De minek? Elena-t is tiszta szívemből szerettem még a saját életemet is feláldoztam volna érte ő meg hát a bátyámba lett szerelmes és azóta is vele van. Talán így a jó.. Talán én voltam az aki felé kezdte lökni.. Mindegy is. Ha elbasztam.. elbasztam. Azóta se tudok semmi értelmeset csinálni.
Katherine-nek is visszatér a képbe a gyereke apja. Talán jobb lenne az egész itteni múltamat az embereket magam mögött hagyni és elmenni valahova messzire.. Új életet kezdeni. Megint. De kivételesen nem ugyanabba a nőbe szeretnék bele, mint a testvérem..
- Történt valami említésre méltó a lányoddal való találkozás során, hogy így kiakadtál? Vagy csak szimplán lesokkolt ez az egész? - Kérdeztem teljesen érzelemmentesen.

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
Neverland ^^ •
† Hobbi & foglalkozás :
vérszívás •
† Humor :
kegyetlen •

Szer. Ápr. 17, 2013 5:30 pm
- Igaz... téged soha nem kellett annyira győzködni. - Mosolyodtam el halványan felnézve rá. Ahhoz képest, hogy előzőleg hogy váltunk el, hogy is mondjam eléggé mások vagyunk a másikkal szemben. Ez talán már azért is van, mert látja rajtam, hogy nem vagyok a legjobb formámban, talán sebezhetőnek láthat, még akkor is ha nem akarok most annak tánni.
- Pontosan... sose jó, ha az ember kiismerhető lesz. - Nyeltem egy nagyot újra a víz felé fordítva tekintetemet. Soha senki számára nem leszek kiismerhető, erről én magam fogok gondoskodni. Még Victor számára se leszek az, pedig Ő aztán tényleg eléggé ismer. Ő az ember énemet is ismeri/ismerte. Még Stefan se látta azt az oldalamat, de ha akarnám se tudnám már neki megmutatni. Ez a pillanatnyi sebezhetőséget meg mindennek nevezném, csak emberinek nem.
- Igen, a gyerekem apja, a hab a tortán a lányom volt! - Néztem vissza Stefan-ra, és egy mosolyt erőltettem arcomra. Nagyon nem volt szükségem arra, hogy a lányommal találkozzak. Szerintem még jó ideig meglettem volna nélküle...
- Igen jól összejöttek.. Elég nagy szívás! - Sóhajtottam fel a végén.

† Chatkép :

† Keresem :
† Kedvenc dal :
war of hearts
† Tartózkodási hely :
✥ seattle ✥
† Hobbi & foglalkozás :
✥ lawyer ✥

Kedd. Ápr. 16, 2013 7:29 pm
- Soha nem voltam olyan akit győzködni kell. - Nem értem, hogy miért kellene egyáltalán győzködnie. Tényleg nincs jobb dolgom ennél az egésznél.. Meg hát Katherinenel sem mondhatom rossznak a kapcsolatom, ha nem is éppen olyan dolgokban merültünk mélyebbre..
- Tudom.. Szeretnél megmaradni ilyen rejtelmesnek. - Lassan kiismerhetővé válik, de nem teljesen. Legalábbis számomra egyáltalán nem. Jó mondjuk van amire már tudom, hogyan reagál, de mindig meglep. Ez az egész viselkedése most meglepő.. Olyan érdekes.. Mintha nem ő lenne. Sebezhető.
- Óóó, szóval a gyereked apja. - Na ebből még elég bonyodalom lehet.. Legalábbis neki. Aztán még a lányával is találkozott. Hát tényleg összejött neki ez az egész az utóbbi időben.
- Hát elég jól összejöttek a dolgok most neked.. - Nem tudom, hogy sajnáljam vagy valami ilyesmi, de az nem az én szokásom. Meg amúgy sem hiszem, hogy azért mondta volna el az egészet, hogy sajnáljam. Az nem az ő asztala.

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
Neverland ^^ •
† Hobbi & foglalkozás :
vérszívás •
† Humor :
kegyetlen •

Kedd. Ápr. 16, 2013 5:27 pm
Meglepődött. Láttam az arcán! Végül is nem sűrűn lát/hall ilyennek, vagyis inkább még sosem látott ilyennek. Sosem engedtem meg magamnak, ez a mostani meg.. nem tudom mi ütött belém. Talán az elmúlt napok eseménye miatt vagyok ilyen. Túl sok minden történt egyszerre, és még időm se volt "feldolgozni" ezt az egészet.
- Nem kellett sokáig győzködni! - Mosolyodtam el én is, ahogy rám mosolygott. Mondjuk nem akartam, hogy csupán sajnálatból maradjon mellettem. Akkor inkább menjen, csak ne ezért maradjon itt. Nem szerettem, ha sajnálnak és csak ezért maradnak velem. Stefan esetében sem akartam ezt.
- Nem tudsz sokat, de más sem tud többet.. - Sóhajtottam fel hangosan, és egy halvány mosolyt erőltettem arcomra. Nem arról voltam híres, hogy elmondom a múltamat bárkinek is. Kevesen tudtak róla, és ezt az állapotot meg akartam tartani. De abból nem lesz túl sok baj, ha elmondok egy-két dolgot Stefan-nak erről. - Előkerült a múltam meghatározó személye, aki nem mellékesen a gyerekem apja.. ő volt a partnerem a bálon. - Forgattam meg a szemeimet a végén. Inkább Stefan-al töltöttem időm nagy részét bálon, szinte nem is voltam Victor-al. - Elmondta hol a lányom, én pedig összetalálkoztam vele... volt olyan "szerencsém" - Mondtam egy kis iróniával a hangomban a végén.

† Chatkép :

† Keresem :
† Kedvenc dal :
war of hearts
† Tartózkodási hely :
✥ seattle ✥
† Hobbi & foglalkozás :
✥ lawyer ✥

Hétf. Ápr. 15, 2013 2:49 pm
Kicsit meglepődtem azon, hogy megkért maradjak. Nem is pusztán a kérésen hanem ahogyan kérte. A hangja.. Annyira más volt. Nem az a tipikus Katherine viselkedés. Valami komoly történhetett vele. Vagy szimplán fejre esett miközben idetartott. Aztán most minden a feje tetejére áll.. Bár kétlem.
- Jó akkor maradok. - Jelentettem ki egy mosollyal az arcomon. Nem akartam ridegnek tűnni. Bár talán jobban tettem volna, ha ridegen viselkedek.. De már rég nem vagyok olyan. Nem tudnék olyan lenni. Azt az énemet már jó pár évtizede eltemettem jó mélyre. Visszavonhatatlanul.
- A múltad.. Amiről én nem sokat tudok.. Meg nem sok közöm van hozzá. De ha akarod körülírva elmondhatod. Meghallgatlak. Jelenleg úgy sincs jobb dolgom. - Rántottam egyet a vállamon. Nem az a típus aki elmondaná, de úgy gondoltam jobb ha felajánlom.

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
Neverland ^^ •
† Hobbi & foglalkozás :
vérszívás •
† Humor :
kegyetlen •

Vas. Ápr. 14, 2013 8:50 pm
Egy nagyot nyeltem, és néztem fel rá hirtelen ahogy felvetette az ötletet, hogy akár el is mehet ha akarom. Azért jöttem ide, hogy egyedül legyek, de itt van Stefan, és az mégis csak jobb mint hogy elmenjen, és magamra hagyjon. - Ne hagyj itt... - Mondtam halkan mégis szinte kérlelően, és felé fordultam. Ez annyira nem én voltam, de nem érdekelt. Mostanában túl sok olyan dolgot teszek ami eléggé... hogy is mondjam... furcsa tőlem. Ennek sürgősen véget kéne vetnem, mert ez így nem mehet tovább, a végén még ilyen maradok.
- Csak történt egy-két dolog, ami erősen kapcsolódik a múltamhoz.. - Sóhajtottam fel hangosan, és összevontam szemöldökömet. Legyen elég ennyi, amúgy se sokszor szoktam elmondani a gondjaimat, még akkor is ha Stefan-nak elmondhatnám ezt.

† Chatkép :

† Keresem :
† Kedvenc dal :
war of hearts
† Tartózkodási hely :
✥ seattle ✥
† Hobbi & foglalkozás :
✥ lawyer ✥

Vas. Ápr. 14, 2013 12:13 am
- Hát ha jobban érzed magad akkor én el is mehetek innen és akkor magadra hagylak a gondolataiddal. - Nem akartam láb alatt lenni. Valahogy már unom azt a szerepet. Bár a pótkerék szócska már szinte a homlokomra van égetve. Mindig valakinek valamiféle pótléka vagyok. De már én sem másképp tekintek rájuk. Ha ők megtehetik nekem is ugyan úgy meg van rá a jogom.
A gyűrűm még mindig működött legalábbis nem készültem elégni a napon ami egy eléggé jó pont volt a mai nap számára. Már jó ideje nem jártam a napsütésben. Mondhatni, hogy már hiányzott. Annyi éven keresztül hozzá voltam szokva a naphoz és most, hogy egy kis időre megvonták tőlem.. Hát eléggé borzalmas volt. De azt hiszem egy ember hasonlóan reagálna arra, hogyha pár hétig sötétség lenne. Talán jobban belebolondulna.
- Rendben van.. - Ha nem az én dolgom nem az én dolgom. Legalábbis a hangja és a testbeszéde erről árulkodott. Valami biztos történt csak éppenséggel nem köti az orromra. De mindegy is.. Én megkérdeztem.

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
Neverland ^^ •
† Hobbi & foglalkozás :
vérszívás •
† Humor :
kegyetlen •

Szomb. Ápr. 13, 2013 11:56 pm
- És én pont ezért jöttem ide... mert tudtam, hogy ez nem éppen egy forgalmas út! - Néztem rá egy halványka, de erőltetett mosolyra húzva ajkaimat. Valami nyugodt helyet akartam, ahol egy kicsit kiszellőztethetem a fejemet, és kikapcsolhatom az agyamat. Ezt az egyet akartam, de akkor most máshogy alakulnak a dolgok, mert összefutottam Stefan-al. Hátha Ő eltudja egy kicsit terelni a gondolataimat, Victor-ról, meg Katie-ről... túl sok minden történt egyszerre ezalatt a rövid idő alatt. Nem mondanám, hogy felkavartak volna ezek a dolgok, de azért mégis jártattam az agyamat rajta. Victor.... Katie... ez a két név kattogott az agyamba, és habár a testemet ellazított az alkohol, a gondolataimat mégse sikerült elűznie.
- Nem történt semmi... - Ráztam meg a fejemet kicsit bizonytalanul. Áhh tényleg nem történt semmi, csak összefeküdtem Victor-al, és találkoztam a ribanc lányommal, azután hogy megtudtam ki is ő. Ez tényleg "semmi", de erről nem is kell tudnia Stefan-nal.

† Chatkép :

† Keresem :
† Kedvenc dal :
war of hearts
† Tartózkodási hely :
✥ seattle ✥
† Hobbi & foglalkozás :
✥ lawyer ✥

Szomb. Ápr. 13, 2013 11:35 pm
A víz valahogy mindent magában foglalt. Bármi történjék azt hiszem mindig folyni fog. Valami elég komoly dolognak kell történnie ahhoz, hogy ez megváltozzon. Az élet is valami ilyesmi. Mindig megy tovább.. De valahogy mindig azon rágódom, hogy mit rontottam el a múltban. Mindig az a fránya múlt. És az önmarcangolásom. Soha nem leszek az a felszabadult ripper aki voltam.. Azt már jó ideje magam mögött hagytam. Néha visszavágyom, hiszen akkor nem kellett semmit éreznem. Semmi bűntudat az elvett életek miatt. Most meg.. Akkori önmagam árnyékához sem érek fel.
- Ez a hely nem voltaképpen nevezhető túl forgalmasnak. - Mondtam immár felnézve rá. Igen.. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy aki éppen unatkozik annak az első útja ehhez a hídhoz vezetne.
- Történt valami? - Kérdeztem tőle, hiszen jobban megnézve kicsit feszültnek látszott.

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
Neverland ^^ •
† Hobbi & foglalkozás :
vérszívás •
† Humor :
kegyetlen •

Szomb. Ápr. 13, 2013 11:13 pm
Eléggé elvolt merülve a gondolataiba, így inkább nem is nagyon zavartam inkább csak apróbb kérdésekkel. Így is nagyon látszott, hogy azon jártatja az eszét, hogy mi történt már ezen a hídon. Engem nem kötött ide semmi, szóval annyira nem is tudtam belegondolni mi történt itt "anno". Stefant kötötte ide, hogy kimentette Elenát mikor a városba érkezett.. inkább hagyta volna a vízbe fulladni.
- Ahogy én sem gondoltam volna, hogy itt látlak... - Mondtam még mindig a víz felszínét kémlelve. Egyikünk sem nézett a másikra, és lassan kezdett is beállni a kínos csönd. Mikor utoljára találkoztunk valamivel vidámabb volt, most meg... minden csak az nem! Megfordultam, és a híd korlátjára támaszkodtam félig. Nem tudtam, hogy mit mondjak neki, főleg hogy zavarni akarom. Inkább Ő vessen fel valami témát, most amúgy sem érzem úgy magam, hogy bármi eszembe jutna.

† Chatkép :

† Keresem :
† Kedvenc dal :
war of hearts
† Tartózkodási hely :
✥ seattle ✥
† Hobbi & foglalkozás :
✥ lawyer ✥

Szomb. Ápr. 13, 2013 10:36 pm
Ez a híd. Magában foglalta a múltam. Legalábbis a kezdetét. Nem bántam, hogy megmentettem Elena életét egyáltalán nem. Mert hát azért nem éppen 17 évesen kell véget érnie egy ember életének. De hát az örökkévalóság sem túlságosan a legjobb állapot. Lehet, hogy egy életet szenvednél át ahhoz, hogy elérd a boldogságod. Az én esetemben erre viszont egy örökkévalóság áll a rendelkezésemre. Jobb és rosszabb pillanatokkal. Mondjuk mostanában nem mondhatom, hogy rossz lenne a sorsom. Mert olyan nőket sodort az utamba, mint Katherine, Erin.. Voltaképpen a mennyország egy kapuja nyílt meg előttem ebből a szempontból.
- Dehogy.. Csak erre hozott a lábam. Nem gondoltam volna, hogy itt futok össze veled.. - Mondtam miközben egy pillanatra se vettem le a szememet a vízről. Emlékezetes egy pillanat az már biztos.

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
Neverland ^^ •
† Hobbi & foglalkozás :
vérszívás •
† Humor :
kegyetlen •

Szomb. Ápr. 13, 2013 7:38 pm

A híd közepe felé jártam mikor megláttam a szélén Stefant. Rám se nézett, de már ki is mondta a nevemet. Egy halványka mosolyt erőltettem az arcomra, ami végül le is fagyott az arcomról, mire odaértem mellé, de Ő ezt nem láthatta, hisz még csak fel sem nézett rám. - Nem gondoltam volna, hogy itt látlak! - Sóhajtottam fel halkan. Azt hittem egyedül leszek itt, nem sokan szoktak erre járni, nem számítottam társaságra főleg nem Stefan-ra. Csak egy pillanatra néztem fel arcára, de aztán én is megfordultam, hogy elém kerüljön a híd széle.
- Csak nem nosztalgiázol?! - Vontam fel szemöldökömet a vízre pillantva. Végül is mi másért jönne ide... Itt mentette ki Elena Gilbert-et a vízből. Más nagyon nem köti a hídhoz tudtommal.

† Chatkép :

† Keresem :
† Kedvenc dal :
war of hearts
† Tartózkodási hely :
✥ seattle ✥
† Hobbi & foglalkozás :
✥ lawyer ✥

Szomb. Ápr. 13, 2013 6:37 pm
(Forbes ház)

Ha már újra szabadon mehetek a napra azt hiszem teszek egy nagyobb kört. Jól esett újból érezni a napsütést anélkül, hogy a bőrömet égette volna. Már kezdtem kicsit megbolondulni az egésztől. Úgy éreztem, mintha börtönben lennék és meg lenne szabva, hogy mikor mehetek el. Ha ez az egész hosszabb ideig tartott volna.. Valószínűleg bele is őrültem volna. De hálát adok az égnek, hogy nem így lett.
Magam sem tudom, hogy mégis hogyan kötöttem pont itt ki.. Wickery híd. Voltaképpen itt kezdődött el minden. Itt láttam meg először Elenát és mentettem meg az életét. Ezért határoztam el, hogy visszajövök. Talán jobb lett volna, ha soha nem teszem be ide a lábam. Soha nem ismertem volna meg őt. Talán egyszer Damon visszalátogatott volna ide és amúgy is együtt lennének.. Az ő kapcsolatuk már-már sorsszerű. Azt hiszem nekem ilyesmiben nem igazán lesz részem.
Ahogy közelebb értem észrevettem, hogy nem vagyok egyedül. - Katherine?

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
Neverland ^^ •
† Hobbi & foglalkozás :
vérszívás •
† Humor :
kegyetlen •

Szomb. Ápr. 13, 2013 5:29 pm
* stefan *

Muszáj volt kiszellőztetnem a fejemet, főleg azután, hogy találkoztam az én drága lányommal! Nem hallgattam meg otthagytam anélkül, hogy figyeltem volna mit is mondott még nekem. Érdekelt, de inkább elmentem a grillből, mintsem hogy meghallgassam még azt amit mondott.
Kijöttem a Wickery hídra. Habár sok gondolat járt a fejembe, mégis elvoltam egy kicsit lazulva a sok alkoholtól. Jó pár pohárral megittam, így még ha nem is voltam berúgva, de azért mégse voltam annyira feszült, mint amennyire kéne egy ilyen helyzet miatt lennem. A híd közepén sétáltam és még az sem érdekelt ha jön egy autó, már este van ki akarna erre jönni ilyenkor? Szerintem senki, de azért előfordulhat egy két autós, nem tudhatom.

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
† Kedvenc dal :
◐Stay with me ◑
† Tartózkodási hely :
◐Vegas◑
† Hobbi & foglalkozás :
◐CHEAT&CHAT◑
† Humor :
◐Van belőle bőven...◑

Nash Petrova ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Ápr. 11, 2013 3:17 pm
Selly&Nash&Jin Smile
Játék vége Very Happy

† Kedvenc dal :
◐Stay with me ◑
† Tartózkodási hely :
◐Vegas◑
† Hobbi & foglalkozás :
◐CHEAT&CHAT◑
† Humor :
◐Van belőle bőven...◑

Pént. Ápr. 05, 2013 2:18 pm

Want to be loved again...
Nem tudtam, hogy mit mondjak neki még. Viszont megkönnyebbültem, hogy végül is sikerült lezárnunk ezt a témát. Aztán észrevettem, hogy Bay is itt van tőlünk egy méterre. Jobban magamhoz öleltem Selenát. - ...Igazából búcsúzkodni jöttem! - mondom kissé elhaló hangon. - Két hónapra elutazom... - suttogom. Persze Bay is jön velem, nem hagyom itt. Viszont nem tudom, hogy Selena képes lesz e annyit várni rám. Szerettem volna azt hinni, hogy szeret annyira, hogy megvár.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
http://www.youtube.com/watch?v=UuvaFI4qnh4
Remember
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Elena agyának a totális húzása :)

Damon.Salvatore ÍRTA A POSZTOT
Pént. Ápr. 05, 2013 9:03 am
[You must be registered and logged in to see this link.]

Rohantam, mint az őrült. Hajtott a kétségbeesés, a félelem... nem érdekelt, ki lát, vagy ki nem... vámpírsebességgel futottam át a városon, hogy aztán a híd korlátjára támaszkodva, lihegve pislogjak le a folyó alattam sodródó hullámaira. Ha bárki más hívott volt így... nevetek. De Oliver... tudtam, nem viccel. Ostobák voltunk... csak a pillanatra várt, hogy bosszút állhasson.
Fel-alá futkostam a korlát szélén félőrült módon, mígnem... a folyó tetején megtörő napfény valami mást is megvilágított a mélyben. Valami fémesen csillant odabenn.... és ekkor már tudtam. Tudtam, hogy igaz.... És gondolkodás nélkül ugrottam. Nem érdekelt sem a víz, sem semmi más. Tudtam, a folyó messze viszi majd a könnyeimet.

Megláttam az autót... a kéklő víz alatt pihent. És ha nem tudtam volna, mi vár odabenn... még békésnek is tűnt volna. De ez már nem egy kocsi volt. Hanem koporsó. A szerelmem koporsója.

Rángatni kezdtem az ajtó kilincsét, de nem engedett.... láttam odabenn Elenát... a hosszú barna haját, ahogy úszott a vízben. A vízben... ami elárasztotta a kocsi belsejét. Ordítani tudtam volna, üvölteni... de nem tehettem. Kapaszkodtam abba a rögeszmébe, hogy talán még mindig nem lehet túl késő... talán még nem!
Egy ökölcsapással bezúztam az ablakot, és ahogy hozzáértem Elenához, szorosan lehunytam a szemem. Mintha így akartam volna visszafojtani a rettegést, vagy a józan gondolatokat, amik elő akartak törni, és azt akarták súgni, hogy már olyan mindegy. Hogy elkéstem. Hogy nem segíthetek már rajta.
Végigsimítottam azon az arcon... és azt hittem, a szívem megszakad. Annyira szerettem őt, édes istenem... Mit tegyek, mivé legyek vajon nélküle? Elena, az én édes Elenám...

A következő másodpercben egy hirtelen elhatározással a felszín felé rúgtam magam, kiemelve Elenát is a hullámok közül, és a partra húztam a testét.
Magam is alig kaptam már levegőt, de nem érdekelt. Nem számított semmi, csak ő....
- Elena - fektettem a földre óvatosan, és finoman pofozgatni kezdtem az arcát. - Elena, kérlek... ébredj - motyogtam. Nem akartam még most sem elhinni a nyilvánvalót. Visszaszorítottam a tudatom mélyére a gondolatot, ami azt mondta, hogy Elena Gilbert halott.
- Elena, ne csináld hallod? - nevettem el magam kínomban. - Elena, megijesztesz... kelj fel, kérlek... - hagytam abba a nevetést.

- Elena... ezt nem teheted velem... - suttogtam. - Kérlek Elena, ne... - borultam a mozdulatlan, hideg testre... és többé már nem tagadhattam magam elől az igazságot. A szív nem vert. A szív halott volt. És halott volt Elena is.
- Elena... - tört fel belőlem a zokogás. - Ne menj el... ne hagyj itt! Szeretlek, hallod? Annyira szeretlek! Nem mehetsz el tőlünk... mi lesz a világból nélküled? A gyerekek... és Emma... nem teheted ezt... kérlek Elena... gyere vissza hozzánk... - zokogtam hangosan. - Annyira szeretünk, édesem - emeltem fel fejem, és csókot nyomtam a kihűlt ajkaira. Az utolsó csókot..
Aztán felültem, és az ölembe fektettem Elena fejét, szinte megszállottan simogatva a haját.

- Hazaviszlek - suttogtam lázasan. - Haza... a családodhoz. A gyerekek már biztosan várnak - beszéltem, mint egy őrült. - Aztán elmegyek Estherhez. Ha kell a földön csúszom előtte majd... ha Klaust visszahozta, téged is vissza fog. Biztos vagyok benne... meglátod, nem lesz baj... - igazgattam meg kissé Elena ruháját, ami szétbomlott, mikor... mikor az életéért küzdött.
- Nem lesz baj, élni fogsz... élni fogsz - suttogtam, mint egy eszelős, és ahogy a ruháját megigazítottam, hirtelen odavillant valamire a tekintetem.
- Elena... - engedtem le őt döbbenten az ölemből. A borzalmas, tehetetlen, pusztító gyászt hirtelenjében felülírta bennem valami más. Döbbenet, meg megkönnyebbülés? Még nem tudtam eldönteni.
- Úristen, Elena... - tapogattam végig a testét. Az arcát, a ruhája alatt... még a fejbőrét is megnéztem. Az ujjak, a karok... minden sérülésmentes. Egy csepp vér... egy jó nagy csepp vér viszont beszennyezte a ruháját. Ha ő nem vérzik, akkor ez a vér valaki másról kerülhetett rá. Vagy... VALAKIBŐL MÁSBÓL.
Két kezembe fogtam a fejem, kapaszkodva ebbe a halvány reménysugárba, ahogy csak lehetett. Mert ha így van... akkor Elena nem halt meg. Nem halt meg VÉGLEG.
- Istenem, add hogy így legyen - fohászkodtam némán. - Megmentelek. Akár így, akár úgy... de megmentelek - hajoltam le, és egy erős rántással a karomba kaptam Elenát. Kikapcsoltam a gyászt, a félelmet, a fájdalmat. Semmi mást nem engedtem most eluralkodni magamban, csak ezt apró, halvány kis reményt.

(Damon és Elena háza)

† Kedvenc dal :
~I wish I had an angel...~

† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Selena Cristal ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Ápr. 04, 2013 4:10 pm
- ...dobd el és akkor minden könnyebb lesz, hiszen úgy is gyenge vagy hozzá, hogy megtartsd őt... - -Igazad van. Ezer évvel ezelőtt elvesztettem Elijah-t, de a tapasztalat...mindegy, hiába is beszélek neked a tapasztalatról, mert csak 16 éves vagy. De ha azt hiszed, hogy az volt a legerősebb fokozat, amit múltkor kaptál, akkor nagyon is tévedsz! Egy olyan démoni lénynek, aki nagyjából semmit nem tud a képességeiről, semmi esélye nincs egy ezer éves vámpír ellen, aki ráadásul tudja, mikre vagy képes. már épp azon voltam, hogy nekiugrok a torkának, és minimum belelököm a vízbe, amikor egy villanást követően valaki elkapott hátulról. Na vajon ki? -Nash...- Nem fordultam meg, csak a fejemet fordítottam hátra, és úgy beszéltem hozzá. -Legközelebb, mielőtt rám kívánod hozni a frászt, előbb légyszi, csapj valami zajt, hogy fel legyek rá készülve, oké?- elmosolyodtam, és ha Bay nem lenne itt, biztosan egy legalább két percig tartó csókkal köszöntöttem volna.

† Kedvenc dal :
◐Stay with me ◑
† Tartózkodási hely :
◐Vegas◑
† Hobbi & foglalkozás :
◐CHEAT&CHAT◑
† Humor :
◐Van belőle bőven...◑

Csüt. Ápr. 04, 2013 3:09 pm

Want to be loved again...
Miután volt időm gondolkodni kicsit Selena után eredtem. Elég nehezen találtam rá, de végül is sikerült. A hídon volt, méghozzá nem egyedül. Jin is vele volt. Remek! Selena éppen a korlátra támaszkodott. Mögé teremtem és hátulról átöleltem. A kezemet én is a korlátra támasztottam és kis kezeit simogattam. Fejemet a vállárára raktam és hátulról a fülébe suttogtam. - Sajnálom - mondom kedvesen majd beleharapok a füle sarkába. - Gondolkoztam és semmi jogom nem volt így bánni veled... - a férfi énem ezzel vitatkozott volna, de leszerettem volna zárni ezt az egészet.

<--- Lockwood kripta

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Ápr. 04, 2013 3:04 pm

Bay & Selena
[justify]Már majdnem belekezdtem a szokásos csúfondáros szövegembe, amikor előkapta a kezét és a gyűrűt kezdte nézegetni rajta. - ...dobd el és akkor minden könnyebb lesz, hiszen úgy is gyenge vagy hozzá, hogy megtartsd őt... - mondom gúnyolódva. Valahogy Selenával nem tudok máshogyan beszélni.

† Kedvenc dal :

† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Csüt. Ápr. 04, 2013 2:15 pm
Most komolyan, hányan fogják még ezt a fejemhez vágni? A problémák ott kezdődtek, amikor a bál napján megismerkedtem Nash-el. Onnantól folyamatosan gyűltek a problémák, amikor pedig megérte a kezemet...Bay rámtámadt, én pedig majdnem kinyírtam. Meg aztán, Tatia sem volt kedélyes hangulatában...Kezdem azt hinni, hogy nem vagyok Nash-hez való. Oké, hogy mielőtt megismerkedtem vele, még belülről emésztett az Elijah iránti szeretetem -ami mára már neki köszönhetően elmúlt- de ettől függetlenül szabad, problémamentes életet éltem. -Bay, megnyugtatlak...az érzés kölcsönös.- mosolyogtam rá, arra utalva, hogy szintúgy utálom, ahogy ő engem. Kivettem a zsebemből a kezeimet, és az eljegyzési gyűrűt kezdtem forgatni az ujjamon. Habedobnám a vízbe, akkor talán...könnyebb lenne minden. Vagy lehet, hogy vissza kéne mennem Toszkánába, esetleg Párizsba? De...nem tudom megtenni, mert...mert szeretem Nash-t. És tisztázni fogom vele a dolgot, ha belefeketedek, akkor is.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Ápr. 03, 2013 9:42 pm

Bay & Selena
A szavaiból ítélve nem ma találkoztak, ezért nem kérdeztem rá fölöslegesen, hogy hol találnám meg. Nem is akarom megtalálni. Ő sem érdeklődött felőlem 16 éve, akkor én miért? Jobban nekikönyököltem a hideg korlátnak. - ...a mostohaanyám?... - kérdem egy kis maró gúnnyal.. - ...még csak az kéne.. - Selena, mint anyuka....nevetséges.. - Hah... te mint anyuka...bocs de nem..kössz..a saját gyerekedet is kidobtad...nem jelentkeznék a következőnek... - mondom kissé felháborodva. Valahogy anya nélkül felnőni nem egy álom. Mindig is Nash tanításait hallgattam, arról, hogy milyen egy jó család. Persze, mint utóbb megtudtam ő sem tudja milyen egy jó család, csak azt, hogy milyen egy "álomcsalád". Kezdtem elveszíteni a hitemet benne. Mostanság igencsak megvadultam. Kezdem megérteni a világot, vagy csak a lázadó koromat élem. Egyenlőre még nem tudom.

† Kedvenc dal :

† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Szer. Ápr. 03, 2013 8:17 pm
-Nem várom el, hogy sajnálj. Nem szokásom másokat a saját bajommal zaklatni. Tényleg nem szokásom segítséget kérni másoktól. Maximum meghallgatom a véleményüket, de képes vagyok egyedül megoldani a problémát. Hátammal a korlátnak dőltem, és kezeimet bedugtam a dzsekim zsebeibe, és figyelmességet színlelve -merthogy még mindig meg van a saját véleményem Bay-ről, így nem nagyon érdekelnek a dolgai.- hallgattam bizonytalan mondandóját. -Arra akarsz kilyukadni, hogy talán az én exem, bár nem igen mondható exnek, mert együtt sem voltunk, hogy talán ő lehet az apád, és az én lányom Ariadne pedig a te féltestvéred? Meglehet.- mondtam közömbös arccal. -Nem sok tisztavérű démon létezik, alig vannak tizen, ha jók az információim, közülük egyedül Christian férfi, meg ha jól tudom, még valaki, de őt nem ismerem. Így, nagy a valószínűsége annak, hogy ő az apád, én pedig a...- Mostohaanyád. Így fejeződött volna be a mondatom, de valahogy semmi ápitusom nem volt befejezni. Még a tulajdon lányommal sem találkoztam 24 éve, erre kiderül, hogy van egy mostohalányom, akit mégcsak nem is bírok? Hát ez szép...

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 2:07 am

Wickery híd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 11 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next