Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Darius Winmer

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Darius Winmer Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Kedd Márc. 26, 2013 9:10 pm
Ugrás egy másik oldalra

Elfogadva!
diaries frpg
Kedves (vagy ahogy olvastam nem is annyira kedves) Darius!
A karakterlap egész jó, te pedig eléggé kegyetlen és rossz vámpír vagy. Nem baj, kellenek ide az ilyenek és mivel Clarissa és Megan már nagyon várnak téged, ezért utadra engedlek. Keresd meg őket hamar, de előtte irány foglalózni! Smile
Jó játékot! Smile
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 26, 2013 5:49 pm
Ugrás egy másik oldalra
center>

Darius Winmer
⋆ Az ember azért áll bosszút, mert igazságosnak találja.

Információk
because we are different
Teljes neved: ide.

Születési idő; hely: 1477, Anglia

Kor: 536

Faj: Vámpír

Play By: Jared Leto

Érdeklődési kör: Gyilkolás, bosszú.

Becenév: Ne becézz.

Amit a külső takar...


Az évek során gonoszabb lett, mint emberként. Pedig emberként se voltam egy házi nyuszi. De hát az évek és a történések miatt olyan lettem amilyen. Egy igazi zsarnok, aki másokkal végezteti el a piszkos munkát. Mert hát sokkal könnyebb, ha neked nincs dolgod és csak parancsokat osztogatsz. Talán még Lucifer is szelídebb nálam, nem tudom, de remélem egyszer kezet tudok vele fogni. Viszont, ha nekem kell valamit elintéznem akkor a legmegfelelőbb ideig várok. Lehet, hogy éveket fog elvenni az életemből, de szeretem, ha félelemben él az áldozatom. Aztán mosolyogva hallgatom a halál sikolyát, mivel a sikoly zene füleimnek.

Átlagos kinézetű férfinak tartom magam, ám amikor megjelenek valahol mégis megfagy a levegő, ez persze a kisugárzásomnak köszönhetem. Öltözködésemen sincs semmi különös, talán annyi, hogy állandóan feketében lehet engem látni.




Életem története

Középkor.Anglia egy kis eldugott falva ami azért nagy volt. Már kiskoromban megtanultam, hogy zsarnoknak kell lenni, hála az édesapámnak. Az apám még nálam is könyörtelenebb volt, megölte az anyámat és a gyerekét aki egy másik férfitól volt, mindezt a szemem láttára, akkor őt is meggyűlöltem, de várnom kellett a bosszúra, 12 évesen nem tudtam volna megölni, de 5 év múlva igen. Egyszerűen átvágtam a torkát. A falunak én lettem a vezetője, ám pár év után megdöntötték a hatalmam, pedig Istenre mondom nem voltam annyira zsarnok, mint az apám, én nem ölettem meg gyerekeket, inkább munkára fogtam őket.Egy szép napon megjelent egy idegen aki vámpírt csinált belőlem. A kiléte még mindig ismeretlen, de köszönöm neki azt amit velem tett. Így felkerekedtem, hogy tapasztalatot szerezzek, s még több hatalmat. Miután meguntam Európát letelepedtem Bostonba ahol megismertem a feleségemet Sylviát. Szerelmes lettem, azt hittem nem vagyok rá képes, de a feleségemmel is csak a piszkos munkákat végeztettem el, kölcsönösen hasznot húztunk egymásból. Néha egy-egy boszorkányra is szükségem volt a sötét és gonosz ügyleteim végrehajtásához valamelyiknél könnyen eltudtam érni, hogy azt tegye amit én akarok, viszont volt olyan is aki nem ugyanazt vélte helyesnek amit én. Emiatt a szerencsétlenség miatt halt meg a feleségem,mert a boszorkány lánya megölte őt. Ha tudnék sírni talán meg is sirattam volna, de hát ilyen az élet. Megtehettem volna, hogy megölöm Megan, de nem tettem, helyette ráküldtem egy másikat, Clarissát. Azt reméltem, hogy már végezni fog vele, de nem tette. Tehát nekem kell megtennem, aminek annyira nem örülök.



Célok a városban

Érkezésem oka? Nos, két ember halálát kell elintéznem. Mivel ügyes vagyok így sikerülni fog nekem is, másra nem bízom ezta kényes munkát, mert kudarcot vallana.






Teresa

- 18 - 7 - Nemesis Addams, Ariadne Hale
Vissza az elejére Go down
 

Darius Winmer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Darius Winmer
» Darius Winmer
» Natasha Winmer
» Darius Alpert
» Darius Alpert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Szellemek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •