Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 10, 2013 7:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Köszönöm, hogy segítesz! - állok fel a bőröndökkel és elindulok a kijárat felé. - Itt van a cím.- nyomom a kezébe. - A birtokon találkozunk a garázsnál. - mondom mosolyogva. - Aztán elmesélem mi történt. - rázom meg a karomat. Az a ribanc eltörte pár ujjamat mielőtt távoztak. Még jó hogy sokkal gyorsabban gyógyulok mint egy átlag ember. Már alig éreztem a törést. - Ott legyél! - fenyegetem meg. Nem tehetek róla ilyen a természetem. Aztán el is tűntem a nehéz pakkokkal.
(Cranford birtok)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 02, 2013 10:14 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Persze, szívesen segítek. Úgysincs más dolgom. - mondtam mosolyogva. Költözésben egyébként is jó vagyok. Hét éves koromtól fogva szinte alig volt állandó lakásom pár hónapig. Egy-két hónap után a ház túl nagynak, drágának bizonyult, hiszen apu csak néhányszor járt be a munkahelyére, akkor is részegen így volt, hogy állás miatt is költöztünk, de mindig eggyel kisebb házba. Viszont a ház, amibe ő megy biztosan Nash fényűző igényeihez van szabva. Több hektáros birtok... Nagyon kíváncsi lettem rá.
Megfogtam a másik bőröndjét és elindultam az ajtó felé.
- Hát ez furcsa. - torpantam meg és ráncoltam össze a homlokom. - Nem régen találkoztam vele és akkor még nem volt vele semmi gond. - motyogtam és próbáltam megerőltetni a memóriám. Minden percet, minden szavát ki akartam analizálni, hátha csak én nem vettem észre a megvakult boldogságtól a viszontlátás miatt, hogy valami baj van... Tény, hogy beszélt az őrült családjáról és, hogy mennyire meg akarja őket szerezni. Talán túlságosan is. Akkor is már említette, hogy azt hitte, ha olyanná válik, mint ők, akkor befogadják maguk közé. Mesélt néhány dolgot, amitől most is kiráz a hideg, de nekem megbánóan mesélt róluk. Most mi lelhette?!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 01, 2013 1:54 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Csak ezek... Tudod nem sokáig laktam itt. - mosolygok. - Viszont nagyon hálás lennék, ha segítenél néhány dologban az új házzal kapcsolatban. Fogalmam sincs mit kell csinálni költözéskor, főleg nem egy több hektáros birtok esetében. - rázom tanácstalanul a fejemet. Nash még csak nem is adott nekem olyan fekete kártyát se. Én pedig nem vagyok vámpír, hogy azt igézgetek, akit csak akarok. - Indulhatunk? - kérdezem és felkapom az egyik bőröndöt. Arra, hogy azt mondja kedvel kicsit elvörösödöm. Jól esett hallani. - Nash megzakkant. - teszem hozzá. - Fogalmam sincs mi ütött belé... olyan érzelemmentes és rideg... - keresem a szavakat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 11:25 pm
Ugrás egy másik oldalra
Túl gyorsan rávágta, hogy jól van, így sejtettem, hogy van valami baj. Mikor elmondta tőmondatokban, világossá vált, hogy Nashnél volt, ahogy meg is mondta, hogy elmegy és ezek szerint a találkozás nem sült el, úgy ahogy ő szerette volna.
- Persze, segítek. - motyogtam és letettem a kekszet, hogy mindkét kezemmel pakolhassam Jin dolgait. - Van még valahol holmid? Vagy már csak átcuccolni kell a csomagokat?
Nem akartam, hogy magányosan érezze magát, hiszen határozottan nem volt az. Nash mindig is törődött vele, ahogy én tudom és egyetlen kis vita vagy akármi után nem kell egyből örök, oldhatatlan haragot és egyedüllétet érezni.
- Már miért lennél magányos?! Amíg akad körülötted legalább egy személy, aki szeret és törődik veled, nem lehetsz magányos. Márpedig Nash szeret, és én is egészen megkedveltelek. - motyogtam ezt már halkabban, de továbbra is a szemébe nézve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 11:09 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Igen persze, minden rendben.- vágom rá egyből. - Tudnál segíteni? Elmentem Nashez de inkább erről ne is beszéljünk... hozzám vágta a kulcsot és azt mondta cuccoljak át egyedül. Olyan magányosan érzem magamat. - búslakodom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 11:05 pm
Ugrás egy másik oldalra
Szórakozottan kutattam a konyhába valami nassolni való után. Minden szekrényt kinyitogattam, míg végül megtaláltam a sok közül azt, amelyikbe a rágcsálnivalók voltak betömködve. Kezembe vettem egy zacskó csokis kekszet és rágcsálni kezdtem. A házban tökéletes csend volt, így minden kis mozdulatot, kisebb sóhajokat hallani véltem kifinomult, új hallásommal. Szipogást, ruhák súrlódását hallottam, hirtelen mozdulatokat Jin szobája felől.
A kekszes zacskóval a kezemben elindultam arrafelé és teli szájjal bekopogtam az ajtón és minden neszre próbáltam odafigyelni, beazonosítani. Meg sem vártam a választ a kopogásra, beléptem az ajtón és láttam, ahogy bőröndjébe pakol. Elszontyolodva félrehajtottam a fejem. Meg is feledkeztem róla, hogy ő is elmegy.
- Minden rendben? - kérdeztem, miután lenyeltem egy falat kekszet. - Segíthetek valamiben? - néztem körbe, de láttam a ruhái szépen be voltak már hajtogatva a bőröndbe. - Kekszet? - nyújtottam felé bambán a zacskót. Egyedül maradok a házban, de szomorkodásra semmi ok, hiszen mindig találkozhatok velük, amikor csak akarok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 10:50 pm
Ugrás egy másik oldalra
Idegesen pakoltam a cuccaimat. Nash mekkora egy gyökér! Még ezt is egyedül kell csinálnom a hülye hóbortjai miatt. Előkaptam a következő bőröndöt és úgy dobáltam bele a ruhákat, ahogy csak tudtam. - A fene vigye el...- káromkodom, mikor nem záródik le rendesen a teteje. Sóhajtok egyet és gyerekesen a bőrönd tetejét kezdem ütögetni. - Milyen élet az ilyen?? - kérdezem csak úgy kitudja kitől. Se barátok, se család, se szerető... se semmi... még csak iskolába sem járok!!! Semmi!!! Idegesen törölgetem a szemem sarkát. Hihetetlen. Felállok szipogva és lehunyom a szememet. A kezemből sötét fény tör elő és a bőröndbe magától behajtogatódnak a ruhák és rá is zárul a teteje. De hangot hallok. Valaki figyel engem. Legalábbis az ösztöneim ezt súgják.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 4:51 pm
Ugrás egy másik oldalra
<---- Konyha

Az új Iphonomat hallgatva terültem el gyönyörű, kényelmes ágyamon. Kezdett besötétedni és én halálra untam magamat. Nash már elég régen elment és még meg sem köszöntettem vele, amiért rávett, hogy bújjak koszorúslányruhába. Felpattantam, hogy az ablakból megnézzem újra, hogy már meg e érkezett. Az a riherongy Selena már biztosan nem sütteti a csülkeit a napon, mivel már nincs is Nap az égen. De ahogy elhúzom a függönyt a szám is elkerekedik. Nincs vámpírlátásom, csak emberi... de valaki éppen Selenát taperolja a medenceparton. Széles gonosz vigyorra húzódik a szám... Most rajtakaptam azt a kis ribirongyot! Azonnal behúztam a függönyt és az udvar felé vettem az irányt. Éppen Claudia mellett haladtam el a folyosón és sejtelmesen vigyorogtam rá.


----->Medence
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 27, 2013 2:55 pm
Ugrás egy másik oldalra
Bay's room

Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Bay szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Delena szobája / Farrah szobája
» Ian szobája
» Kei szobája
» Mia szobája
» Kol szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Claudia Miller háza-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •