Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
McDonald's

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 20, 2014 1:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

[You must be registered and logged in to see this image.]
to Sebastian
Olyan volt, mintha valamit titkolni akarna, mintha rejtegetne előlem valamit. Nem értettem, hogy mi történhetett, amíg távol voltam, de reménykedtem abba, hogy hamarosan meg tudom és minden újra olyan lesz, mint régen. Vagyis nagyon remélem, hogy még minden lehet olyan és nem fog semmi se rossz irányba változni. Itt van és itt van ez az ajándék is, de még mindig nem tudom, hogy pontosan mit is szeretne és mit mond. Egyszerűen olyan, mintha hirtelen el zárkózna részben előlem és ez fáj. Még akkor is, ha ennek nyomát se mutatom. Figyeltem őt és minden egyes apró mozdulatát, majd pedig ajkaink egymásra találtak. Olyan volt ez a röpke csók, mint egy falatnyi mennyország, mintha előtte soha nem ízlelhettem volna meg ajkait. Egyszerűen minden annyira új volt és intenzív, hogy csak na. Nyelvünk örült játékra kélt, de mint minden jónak ennek is egyszer vége szakadt. Figyeltem őt, majd az ajkamba harapva fordítottam el a fejemet. Nem értettem, hogy mi van velem, velünk. Minden annyira szokatlan volt és fura...
Elmosolyodtam a szavain és megráztam a fejemet. Pontosan tudtam, hogy mire céloz, de annyira ismerhetne már, hogy tudja én semmit se úgy csinálok, mint az átlag. Lehet azért, mert nem átlagos családból származom, vagy azért, mert boszorkány vagyok. Őszintén szólva nem tudom, de nem is érdekel. Szeretek másabb lenni és azt hiszem ezzel a másságommal csavartam őt is az ujjaim közé.
Lehet mindenki más azt csinálja, de mi soha nem azt csináljuk, amit mások. - mondtam neki mosolyogva, majd azzal a lendülettel ki is pattantam a kocsiból. Még visszahajoltam és kérdőn pillantottam, hogy jön-e már ő is. Lassan végül elindultam a park túloldalára, ahol volt egy McDonald's is. Lassan bevártam őt, majd pedig megálltam a bejárat előtt.
Remélem neked is megfelel, de itt szinte minden olyat lehet kapni, amit most kívánok. - mondtam neki mosolyogva, kicsit sejtelmesen és a fogaim újra egy pillanatra alsó ajkamba vájódtak. Még nem is sokan voltak bent, így biztosan lesz még számunkra is hely. Tényleg nagyon éhes voltam, hiszen tegnap este csak ittunk, de nem ettünk s szinte egy napja nem is ettem semmit se.


Ƹ̵̡  Bocsi, ez most gyenge lett 27 Ƹ̵̡ [You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 19, 2014 2:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

[You must be registered and logged in to see this image.]
to simone
Kellemes volt a találkozásom Sophie-val. Ha tudná, hogy milyen is vagyok igazából.. Hm talán képes lennék még lenyűgözni. De olyan nőhöz soha nem nyúlnék, aki foglalt. Ez eszembe sem jutott. Mondjuk az, hogy vele egy étteremben találkoztam még inkább arra ösztönöz, hogy még egyszer meglátogassak egy ilyen helyet. Ki tudja? Lehet, hogy még egy újabb kellemes társaságba futok bele. Azonban most közel sem olyan előkelő helyet néztem ki, mint legutóbb. Most egyszerű gyorsétterem is megteszi. Annyi ember van mindig benn és kinn is, mikor elmegyek, hogy egyszerűen muszáj megtudnom mi olyan jó ebben az egész étkezdében. Bár emiatt lesz kellemetlen az emberek vérének az íze.. A sok zsír.. Fogalmazzunk úgy, hogy nem tesz jót a dolgok íz világának.
Egy darabig ácsorgok csak és nézem a választékot. De szerencsére senkit sem tartok fel, mert mondhatni a bejáratnál áll a sor. Könnyedén megigézhetnék mindenkit, hogy engedjenek előre vagy, hogy megkapjam, amit akarok, de egyszerűen nem érzem úgy, hogy ez szükséges lenne. Addig is figyelem, hogy ki mit visz el magával. Én valamiért a csibeburgerrel szemezgettem a kezdetektől fogva és végül pont azt is kértem ki magamnak. A statisztikám szerint ezt a nők választották többen hét az öthöz arányban. De nem számít. Bízom abban, hogy jó az ízlésük és képesek jót választani. Ez mellé egy kólát kértem magamnak sült krumplival. Vámpírokra szégyent hozó koszt. Tálcával a kezemben indulok meg az asztalok felé és egy pillanatra megtorpanok, mikor megakad a tekintetem egy ismerősön. Ebben a pillanatban elhatároztam, hogy többet nem jövök éttermekbe. Nem mindig olyan jó szerencsét hoz, mint legutóbb. Nyugodtan sétáltam tovább, mint aki észre sem vette, hiszen csak számomra lehet ismerős. Én elfeledtettem magam vele, mert túlságosan is komplikálta vált az ügy. Helyet foglaltam az egyik asztalnál, de már a kíváncsiságom is elszállt. Legalábbis ebbe az irányba. Inkább Simone gyönyörű vonásait kezdtem fürkészni.


Ƹ̵̡ megjegyzés Ƹ̵̡ [You must be registered and logged in to see this link.] Ƹ̵̡ szószám Ƹ̵̡ [You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Laurel O. Delgado
McDonald's - Page 2 Tumblr_inline_nd1r05LRNW1so1xk1
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
wherever my clients want me to be ❥ being next to Him
Hobbi & foglalkozás :
being a good lawyer ❥ boxing



A poszt írója Laurel O. Delgado
Elküldésének ideje Vas. Júl. 13, 2014 5:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

[You must be registered and logged in to see this image.] Annyira boldog voltam, hogy ismét láthatom őt. Már elképzelni sem tudom a pillanatát annak, amikor utoljára öleltem így, karjaimban tartva az én csöpp kislányomat, Lort. Na jó, azért nem túl megerőltető ez egy vámpír számára, viszont egy ember életében igenis hosszú időtartamot jelent az a néhány évtized. Újabb pluszpont a vámpírlétnek!
- Az biztos, mert legközelebb én is veled tartok - jelentettem ki habozás nélkül, ellenkezést nem tűrő hangon. - Ha egyedül nem tudod bejárni a földet, akkor az anyukád majd segít benne - kacsintottam rá, ezzel nyomatékosítva a számára, hogy nem leszek hajlandó újra elengedni őt. Ahol ő tartózkodik, nekem is ott kell lennem. Ha nem is a közvetlen közelében, de maximum a 20 méteres körzetén belül kell tartózkodnom. [You must be registered and logged in to see this image.]S így lesz ez a kisfiam esetében is. Túl sok időt töltöttem már el egyedül, magányosan járva a nagyvilágot, ahhoz hogy rádöbbenhessek arra, hogy a család mindennél fontosabb. Lor, Scott, Wyett.. azon személyek, akik nélkül elképzelni nem tudnám, mivel tudnám kitölteni a bennem tátongó hatalmas ürességet.
- Oh.. - sóhajtottam fel talán túlságosan is megjátszott csalódottsággal, amikor bevallotta, hogy a legértékesebb holmijainak mindössze a divatos ruháit tartja számon. Ám fél perccel később az arcom ismét felderült, amint a bűnös szemét, gyorskajákra terelődött a témánk. Illetve a mosolyomból pillanatokon belül jóízű nevetés lett, Lor poénját hallva. A kis vérszívó, már a kaja szó hallatán is az jár a fejében.[You must be registered and logged in to see this image.]
- Hm.. lássuk csak. Kezdhetnénk esetleg sajtburgerrel és az elengedhetetlen szalmakrumplival, majd a végén üdítő helyett rendelhetnénk egy kis vörös ínyencséget is - nyaltam meg az alsó ajkamat, ha már az imént a negatívra terelődött a hangsúly.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 12, 2014 10:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Az ujjaim összekulcsoltam az asztalon és álmodozva kimeredtem a falként működő üveglapokon keresztül a kék égre, amit néhány fehér felhő pettyezett. Néhány kellemesebb emléket kerestem elő az elmémből. De gyorsan el is hessegettem őket, hogy újakat szerezhessek anyucival.
- Az lehet, de legközelebb már nem állok meg ennyinél - mondtam vigyorogva, és már láttam magam előtt, ahogy lassan más országokba is eljutok. Persze ez még nagyon odébb van, hiszen egyenlőre tényleg ki kéne élveznem a hazatérésem Lucyhoz.
Majd a csomagjaim és dobozaim kerültek szóba. A mellettem ülő szépség viccesnek tartotta, hogy azzal húzza az agyam, az összes értékes kincsem elveszett az éterben valahol. És kétlem, hogy onnan bármi előkerülne...
- A legújabb divat szerinti ruhakölteményeket - húzom fel az orrom. - El kell, hogy keserítselek, de nincs nálam semmi régi csecse-becse, amivel fel lehetne kavarni ezt az unalmas kisvárosi életet - jelentettem be határozottan. Igazat is mondtam. Annak ellenére, hogy vámpír vagyok, a személyes tárgyaim eléggé hátköznapi kacatokra vannak korlátozva. Az ember ilyenkor már elvárná, hogy valami második világháborús ereklyét csomagoljak elő egy vászonzsebkendőből, aminek varázsereje van. De sajnos az a bazi nagy helyzet, hogy nekem semmi ilyen vackom nincs. Legnagyobb varázserővel bíró cuccom, az egy sötétkék egyberuha, ami remekül kiemeli a szemem és még bűbájra sincs szükségem ahhoz, hogy elcsavarjam a pasik fejét.
- Urh negatív - feleltem reflexből, viccelődve, majd mintha éppen csak akkor kaptam volna észbe, folytattam - Ja! Hogy hivatalosan! Benne vagyok, úgyis rég volt, hogy egészségtelen kajákkal hatalmas lakomát ültem volna. Nem mintha számítana... - a kínálat felé pislogtam - De mivel kezdjük?

//Nagyonnagyon szeretnék bocsánatot kérni!! De a szgépem beadta az unalmast és nem volt lehetőségem jelentkezni :SS  De itt a reag, remélem nem haragszol!//
Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Laurel O. Delgado
McDonald's - Page 2 Tumblr_inline_nd1r05LRNW1so1xk1
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
wherever my clients want me to be ❥ being next to Him
Hobbi & foglalkozás :
being a good lawyer ❥ boxing



A poszt írója Laurel O. Delgado
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 23, 2014 7:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Anya & Lánya
[You must be registered and logged in to see this image.]
 Kitartóan tiltakozott, azt állítva, hogy nem is történt vele semmi különös, míg a nagyvilágot járta. Na jó, hiszek neki.. egyelőre. Viszont némi információmorzsát azért kaptam. A világot nem utazta körbe, csak az állam főbb helyein tett látogatást.
- Az is valami - mutattam rá, közben elmosolyodva.
Talán túlságosan is jól elszórakoztam a kis poénomon. Kész élvezet volt az arcára nézni, annyira meglepődött, kissé meg is ijedt, hogy most akkor  mi lesz.
- Nyugi, nem hagytam volna, hogy elkeveredjenek - kacsintottam rá, majd szeretethiányra hivatkozva ismét átöleltem az én kis szőkeségemet.
- Hm, sokat jelentő értékek.. - kezdtem el gondolkodóba esni a hallottak következtében. - Vajon mit rejtegethetsz? - pillantottam rá sunyin, ám annál kíváncsibban.  De az is könnyen megeshet, hogy csak a Gucci táskáját félti ennyire.
- És mond csak, mit kívánsz? - mutattam hátra a pult mögé, ahol a meki összes kínálata fel volt sorakoztatva. - Big Mac, Sajtburger,Chicken burger.., szalmakrumpli?  - hagytam a végére a kedvencünket. - Élvezzük ki a gyermekkorunkat, no meg a feneketlen gyomrunkat és kóstoljuk meg mindeggyiket! - jöttem elő a leggyerekesebb ötlettel, egy bájos kilányos vigyorral az arcomon. Ki sem lehetne nézni belőlem, hogy anya vagyok.. pontosabban a mellettem levő hölgyemény anyja.

[You must be registered and logged in to see this link.] // zene: [You must be registered and logged in to see this link.] // megjegyzés: Kislányom!  40

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 22, 2014 1:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Alig férek el a testemben, annyira vidám vagyok, hogy újra láthatom anyát, és már itt is ül előttem. Miután kiörömködtük magunkat egy hatalmas ölelésben, Lucy leült és máris faggatni kezdett.
- Pedig nem! - vágtam rá, hiszen kutakodva a múltamban semmi említésre méltót sem találtam, ami felérne az anyukám viszontlátásával. Az összes többi információ eltörpült és nem is éreztem a fontosságukat. Semmit sem változtattak se rajtam, se a dolgok jelenlegi állásán.
- Szinte mindenhol és mégsem olyan sok helyen. A világot sajna nem utaztam körbe, szóval csalódást kell, hogy okozzak. De az állam főbb helyeit sorra végigjártam - mondtam mosolyogva. Miért kell nekem mesélnem? Minden vágyam, hogy Lucy elmesélje mik történtek, miket kell tudnom erről a helyről és, hogy segítsen nekem leszervezni a lakhelyemet, vagy esetleg valami munkát is.
A csomagjaimról kérdeztem, mire ő értetlenkedni kezdett. A mosoly hirtelen fagyott le az arcomról, szemeim kikerekedtek, majd meg is kaptam!
- Haha, nagyon vicces, mondhatom! - löktek meg egy kicsit, majd a kezdetlegi sértődésen túltéve magam én is elnevettem magam. - Nem is tudom, hogy a szolgálatra lennék-e mérgesebb vagy magamra, ha tényleg elkeveredtek volna a cuccaim! Tudom, butaság tárgyakhoz kötni magunkat, de nekem akkor is nagyon sokat jelentő értékeim vannak közöttük! - nyafogtam. Rögtön el is szégyelltem magam, mert ez az öröm pillanata.
Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Laurel O. Delgado
McDonald's - Page 2 Tumblr_inline_nd1r05LRNW1so1xk1
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
wherever my clients want me to be ❥ being next to Him
Hobbi & foglalkozás :
being a good lawyer ❥ boxing



A poszt írója Laurel O. Delgado
Elküldésének ideje Pént. Jún. 20, 2014 11:54 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Anya & Lánya
[You must be registered and logged in to see this image.]
 Persze, ahelyett, hogy rögtön belekezdene a mesélésbe, máris át akarja terelni rám a témát! Ez nem fair.
- Ugyanmár, ez itt egy kisváros. Veled biztos sokkal több dolog történt a nagyvilágban - tiltakoztam, hisz mindennél kíváncsibb voltam a mesélni valójára. Minden egyes kalandra, élményre, a városok listájára, ahol járt,egyszóval mindenre ami vele történt. - Merre fele jártál?
Olyan fura, hogy a McDonald'sban vagyok a kicsi lányom társaságában, bár mindez egy kívülálló szemszögéből figyelve egész máshogy tünhet. Valószínüleg azt hiszik, hogy barátnők vagyunk és örülünk egymás viszontlátásának. Hm, ha tudnák az igazat, abba bele is őrülnének.
- Nem, csodálkoztam is, hogy nem küldtél csomagot - füllentettem szemrebbenés nélkül, meglepettséget színlelve, mintha semmiről sem  tudnék. Reakciója láttán azonban nem bírtam sokáig,  a kacagás előtört belőlem. - Nyugi, megvannak! - kacsintottam rá jókedvűen.
[You must be registered and logged in to see this link.] // zene: [You must be registered and logged in to see this link.] // megjegyzés: Kislányom!  40

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 19, 2014 7:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Lucy Montgomery
Ha lehetne, a tenyerem most biztos izzadna az izgalomtól és a szívem is erősebben verne. A várakozás szinte széttép, vadul ugrál a szemem az embereken, akik belépnek az ajtón. Az agyamban többször leperegnek a lehetséges találkozások, a köszönés, az első szavak. Tervezgetem, mit hogyan fogok neki mondani és mesélni, hiába tudom, hogy az előre eltervezett dolgok sose jönnek össze.
Már kezdek aggódni, hiszen még mindig nem érkezett meg, mikor karok fonódnak rám hátulról. A kezdetlegi ijedtség és meglepettség után eszmélek fel és pattanok fel a székről, hogy rávethessem magam anyára.
- Te is nekem! - szorítgattam, majd nagyon nagyon nehezen elengedtem, hogy meg tudjam nézni őt rendesen. Igen, tényleg semmit sem változott. Az emberek biztos azt hiszik ő egy rég látott barátnőm, nem pedig a nő, aki felnevelt engem.
- Ezt én is mondhatnám! Biztosra veszem, hogy itt sokkal több minden történt! - kiáltottam fel vidáman. Sajnos az én életem vajmi szürke volt, unalmas, ez a tény is üldözött ideáig, nem is beszélve arról, hogy Lucy mennyire hiányzott. Nagyon kíváncsi vagyok milyen állapotok uralkodnak itt, mibe kell majd belerázódnom.
- A csomagjaim ugye megérkeztek épségben?
Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Laurel O. Delgado
McDonald's - Page 2 Tumblr_inline_nd1r05LRNW1so1xk1
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
wherever my clients want me to be ❥ being next to Him
Hobbi & foglalkozás :
being a good lawyer ❥ boxing



A poszt írója Laurel O. Delgado
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 19, 2014 1:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Anya & Lánya
[You must be registered and logged in to see this image.]
A hetedik mennyországban éreztem magam, amikor megérkezett a kislányom válaszlevele, benne a jóhírrel, miszerint hamarosan meglátogat. Oh, milyen rég is láttam őt utoljára! Belegondolni is rossz, hogy mennyire hiányzott. De hamarosan itt lesz! A csomagjai már meg is érkeztek. Anyja lánya.. én is kb ekkora cókmókkal érkezhettem MF-ba két kerek éve. Te jóságos ég, már két éve? Annyira hihetetlen. Mi minden történt velem azóta.. Hirtelen emlékek ezrei özönlötték el a gondolataimat az igazi családom tagjairól: Apa, Anya, Scott, Wyett.. és természetesen Loretta is közéjük tartozik. Fú, egyszer rendeznünk kellene egy igazi családi pikniket; jó móka lenne, az biztos. Erről jut eszembe, ideje lenne elköltöznöm abból az unalmas hotelszobából, ahová még megérkezésemkor költöztem. Nem mintha lett volna idő azóta ilyeneket töprengeni. Ez a két év, szinte egy szempillantásnyi idő alatt tellt el.
Időközben megérkeztem a McDonald's ismerős épülete elé, oda,ahová a találkánkat is megbeszéltük Lorral. Átlépve a meki küszöbét, izgatottam mértem fel a terepet, szemeimet körbe járatva a jelenlévők között, addig míg fel nem ismertem azt a már ismerős szőke hajzuhatagot a tömegben. Arcomra egy ezer wattos mosoly költözött, amikor megpillantottam a lányomat. Mivel még nem szúrt ki, gondoltam kijátszom a meglepetés erejét és hátulról közelítem meg az asztalát. A háta mögé érve  nagyon csendesen lépkedtem, majd hirtelen egy cuppanós puszit nyomtam az arcára. Mindezt fél perc alatt kivitelezve. A puszit egy hatalmas mackóölelés is követte, szintén hátulról zárva a karjaimba. - Úgy hiányoztál! - bukott ki belőlem, miközben elengedtem, majd helyet foglaltam a közvetlenül mellette levő széken. - Remélem, komoly élménybeszámolóval készültél, mert minden egyes aprósóságra kíváncsi vagyok, amin az elmúlt években keresztülmentél! - szögeztem le már az elején egy örömteljes mosollyal az arcomon.

[You must be registered and logged in to see this link.] // zene: [You must be registered and logged in to see this link.] // megjegyzés: Kislányom!  40

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 19, 2014 10:40 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Lucy Montgomery

Kissé elcsépelten löktem be a meki ajtaját, hiszen nem kis utat tettem meg. Csak egy nagyobb táska gyötörte a vállam, az összes többi cókmókom postán küldtem el, s ha semmi gond nincs, semmi sem keveredett el, akkor már meg is érkeztek anyuhoz. Imádom őt, és most, hogy nagyon sok ideig nem láttam, szívesen tölteném a napjaimat vele, de neki is megvan a magánélete, nem csimpaszkodhatok rá. Tehát a következő napokban jó lenne saját lakást is találnom, vagy... Kétségek a köbön! Fogalmam sincs mit kéne csinálnom. Annyira izgulok!
A lehető leggyorsabban foglalom be az egyik asztalt, ahol még nem ülnek. Alig bírok nyugodtan ülni, ahogy az ajtót fürkészem és várom őt, hogy megjelenjen. Idegességemben a napfény elleni gyűrűm babrálom.
Mikor megjelenik, nagyon megörülök, majd észre is veszem, hogy semmit sem változott. Régen is, mikor együtt mentünk akárhová, azt hitték a barátnőm, vagy a testvérem. Kicsit féltékeny is vagyok emiatt, noha igazából nincs mire. Én se öregedtem meg, nem lettem csúnyább. De fura látni a nőt, aki felnevelt engem, ugyanolyan alakban, mint mikor magához vett. Eközben pedig látom a családokat, ahol az anyák öregszenek, ráncosak lesznek, míg a gyerekeik felnőnek, s majd meghalnak. A mi családunk pedig mintha egy gimnázium valamelyik sportszakköre lennénk. Gyönyörűek, fiatalok és ügyesek. Szerintem ez igazán mókás.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 20, 2013 2:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
---> Folytatás [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 19, 2013 7:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Haiden Loyd & Gemma C. Rossi

Mit ne mondjak Haiden elhívása egy italra, majd az újabb verziója ennek, egy séta, meglepett. Hiszen régen az évek alatt egyszer sem volt alkalmam megtapasztalni egy igazi találkozó élményét, amikor egy fiú minden reményét arra áldozza fel, hogy a választott lány igennel fog válaszolni egy randevú elhívásra. Az én életemben mindig csak külső szemlélőként láttam ezeket a jeleneteket, ahogy az iskola ebédlőjében a párok egymáshoz bújta, régiek és újak egyaránt. Voltak akik frissen jöttek össze, a boldogságuk szinte kiverte az ablakokat és voltak olyanok, akik már időtlen idők óta együtt voltak és külön-külön nem is lehetett látni őket. De bimbózó románcok is gyakran fordultak elő, ahol a felek szerényen és szégyenlősen viszonyultak egymáshoz és nem tudták mi lehetne a következő lépés, nem is mertek szinte mozdulni sem. Én pedig mennyiszer eljátszottam a gondolattal, hogy hozzám is közelít valaki ilyen szempontból. A gimnáziumi évek! Egyáltalán nem életem legszebb évei voltak. Könyvekbe és filmekbe temetkeztem, szándékosan roncsoltam önmagam. Sokszor képzeltem magam a hősnő szerepébe, aki hol bátor volt, hol csak simán reménytelenül szerelmes. De a vége mindig szép lett és mindenkit elért a teljes beteljesülés. Milyen kár, hogy a valóságban ez nem így megy.
Miután pedig felkerültem ide, vámpírrá változtam, egyáltalán nem is szántam időt vagy lehetőséget arra, hogy bárki közeledhessen hozzám vagy hogy én közeledhessek bárkihez. Lekötött, hogy megbirkózzak magammal, azzal amivé lettem és a tanulással. Miközben a legnagyobb önutálatban szenvedtem és küzdöttem a fajtámmal, valahogy pont nem maradt kedvem arra, hogy keressek magam mellé valakit, aki segít és megért engem. Hiába van a hosszútávú terveim között a házasság és a gyerekek, és hiába tudom, hogy ezek egyedül nem fognak megvalósulni, nem tudtam erre figyelni.
Haiden arca elbújt a kabátjának gallérjait mögött és természetellenes színre sápadt. Már-már ugrani akartam, hogy jól van-e, hiszen ha összeesik itt nekem, akkor ugrott minden és csak aggódnék érte. De a tartása továbbra is merev maradt és határozott, nem úgy tűnt, mint aki szívesen elterülne a padlón, így én is megnyugodtam.
- Imádok sétálni - mondom vidáman, mosolyom mögül már a fehér fogaim is kivillannak, ahogy szégyenlősen felhúzom egy kicsit a vállaim, majd visszaengedem őket a helyükre. - Hála az égnek csak hűvös van, de annyira nem szeles az idő, hogy ez engem zavarjon. Hát téged? - kérdeztem, miközben elsuhantam a tálcával, hogy a helyére rakjam. Továbbra is nehezen tudtam takargatni az örömöm, hogy még ebben az életben sor kerül egy ilyen dologra, amire nem is számítottam egyetlen percig sem. Ha ennek az a szenteltvizes tál kiborulása volt a fizetsége, akkor megérte. Különben is véletlen volt, butaság lenne ezért bárkit is okolni, Az Úr sem olyan kegyetlen, hogy ezért bármelyikünket megbüntesse vagy kérdőre vonja. Nekem meg a csupa jó szívem a mentségem Haiden megsegítésére.
De most közel sem erről van szó, hanem a véletlen találkozásunkról, majd az előre megtervezett sétánkról. Ami itt lesz percek múlva, mégis alig bírok magammal.
- Közel sem rossz ötlet! - kezdem tiltakozólag rázni a kezeim - A sétálás annyi mindenre gyógyír. Ha egyedül sétálsz remekül el tudsz mélyedni a gondolataidban, esetleg a gondjaidon is át tudod rágni magad. Ha meg valaki mással mész és jársz egyet, az remek alkalom a mély beszélgetésekre, és ha netalán kimerülnétek a témából a folytonosan változó környezet, akár újat is adhat a kezetekbe - mélyültem el a mesélésben. - Arról nem is beszélve, hogy az ősz egy gyönyörű évszak, amikor minden meleg barna és sárga színekbe borul, és mint tavasszal Japánban a cseresznyefák virágai, itt úgy hullanak az elszáradt levelek - ernyedt kezeim az asztalon pihentek, ahogy mellette álltam és ugyanúgy bámultam a műanyag asztallapot. Imádtam elveszi egy táj szépségének részleteiben, az évszakok pedig még jobban magukkal rántottak mindig. A költészetben is imádom, hogyha a szimbolikát alkalmazzák és akár az elmúlást az ősszel fejezik ki, egy bimbozó szerelmet pedig a tavasz beköszöntével.
Felvettem az átmeneti kabátomat, mielőtt még kiléptünk volna a hidegbe. Kedvesen Haidenre mosolyogtam, mintha bármitől is tartana és a kezem nyújtottam felé. Persze nem vártam el tőle semmi reakciót, csak biztatáskép.
- Tudok egy szép helyet - mondtam kedvesen, ahogy kinyitottam az ajtót, hogy kilépjünk rajta.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 19, 2013 4:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
♣♣ Gemma C. Rossi
...
[You must be registered and logged in to see this image.]Amolyan megbújóan horgonyoztam bele államat kabátom gallérjába. Elsőre feltételezéseim negatív oldalra húztak, amik gyakorta a már sokszor ismételt felajánlást tartalmazták. Különösen, az foglalkoztatott leginkább, hogy valamilyen más, tartalmasabb elfoglaltságot találjak kettőnk számára. Mivel az ital fogyasztás, gyorsabb időtartamban folyna lenne, mint mondjuk egy hűvös, de ösztönző sétálás. Kellően lenyugtatná a pörgő perceket, amik idővel majd órákba öltöznek. Jobb ötlet nem is akadhatna, hamár így elkönyveltem magamban a megfelelő tevékenységet.
- Kérlek. Akkor egy szokványos séta helyettesíthetné az újabb italokat?  - kérdeztem megsápadt arcot vetve, hogy még véletlenül se öltsek pírra emlékeztető színeket. Mivel merész felajánlásom ezt eredményezné, ha kiengedném felszabadult érzéseim. De még az adott pillanatokban, nem előlegezem meg valódi érzéseimet, legyen az bármilyen közelálló személy az életemben. Még akkor sem, mikor valójában úgy érzem, nincs mitől félnem. Mert óvakodni csak a veszélytől lehet. Mégis, semmiféle veszély nem érint ebben. Jelenleg nem. Aztán, ki tudja mi történhet egy óra vagy akár egy perc leforgása alatt az emberrel? Senki se tudhatja biztosra. S a jövőbelátó képességek híján is, ezt el kell hogy viselje az itteni társadalom. Akár akarja, akár nem.
- Nem tűzök ki célokat... csak egy kellemes sétát ajánlok, ebben a kellemesnek nem mondható időben. - mit kéne mondjak? Lehetséges, hogy némi angol vér is csörgedezik a kihűlt családfámban, ha ennyire hívogató számomra a brit éghajlatra jellemző időjárás is? Nem ésszerűtlen. Hiszen, nagy hagyomány őrzően néha a kedvet adó koffein forrást, meleg teára cserélem. Sőt mi több, már Byron és Thomas Mann kötetei is rabul ejtettek. Akkor toldjuk meg ezt a fele-fele arányt egy erős száz-százalékkal.
- De ha te rossz ötletnek tartod, akkor... - önvédelemből, avagy anélkül, húztam fel karjaimat a mellkasomhoz, ha netalán ellenszegülésbe kerülnék. Fel voltam készülve a nemlegesre, főként azért, mert ebben a nyomasztó időben alig talál valaki pozitív értelmet. Egyedül én vagyok ilyen szentimentalista, hogy mindenben a megszépítettet gyönyört látom. Később talán, kiderülne hogy nem egyetlen képviselője vagyok ennek a teóriának? Rossi...nos, belőle épp úgy kinézem az érzékenységet a művészet és más egyéb iránt, mint jómagamból. Ugyan, ez nem elvárandó követelmény a szememben. Hiszen, emberek vagyunk, különböző tulajdonságokkal. Ez az egyik alapköve az egyéniség formájának. Sokrétű, választékos és sokszínű. Enélkül mindenki olyan megrögzött tulajdonságokat vetne magára, amik halálos unalommá válnának.
Mindeközben, meglehetősen kapkodva azért tudattam rámenős gesztusaimat az indulásra, a kabátom igazgatásától egészen a kéz-pénzben lerakott italfogyasztásomig. Enyhe foszlányok győztek meg arról, hogy Rossi erősen emésztve dolgozza föl az imént feltett, módosult ajánlatomat. S ezt, nőies érzékenysége csak fokozta, miként az arcán megjelenő piros foltokat nyilvánosságra hozta számomra. Mindez annyira élethűen átadta az emberek kimondhatatlan cselekvésének egyik fajtáját, hogy egy időre mosolyra fakasztott. Habár, az ő helyzetét átélve én is pontosan így reagáltam volna. Legyen bármilyen magasztos becsvágy és büszkeség alaposan összekeverve, a kintről észlelhető érzelmeket aligha tudjuk palástolni a külvilág elől. Bármennyire is törekszünk, a test-beszédeink mindig elárulják az adott hazugságainkat és kivetített látszatainkat. Vártam. Érdeklődően vártam, hogy a fülembe csengjen az a bizonyos "igen" szócska, hogy önelégülten felpattanjak és közös sétálásra invitáljam. Ez az idő javarészt kitérne a tartalmasabb, olykor intim beszédtémákra. Két ember társaságában, már nem is lehet nagyobb gátlás törőbb a közös séta. Vagy lehet? A már gyakran hallatott randevú? Randevú. Még a fogalom is olyan nagy jelentőségű mondanivalót élvez, amit nem lehet csakúgy ismerkedősdire fogni. [You must be registered and logged in to see this image.]  Nem! Ez annál sokkal intimebb műfaj, ami a végen, előrejósolhatatlanul egy közös romantikába fullad. Egy hálás köszönet. Vagy finom kézcsók a kézre, amit nagyapáink is irigy szemmel néznének a mennyben. Vagy netalán egy meleg csók az őszi záporban. S az ősz, most nem kapcsolt téma, a jelenlévő állapotommal. Nem...ez semmi több, mint kisfiús ábránd, amit a könyveim erőltetnek rám. Meghazudtolóan bemesélve az emberbe az idillikus semmiséget, ami a valóságban a nyers igazságot jelentette. S ha ezt, kritikusabb szemmel nézném, talán nap estig itt rostokolnék. Erre pedig addig nem kerülhet sor, még a jelenlévő partnerem beleegyezést nem mond.    


Aláfestő: [You must be registered and logged in to see this link.]Készült:[You must be registered and logged in to see this link.].
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 18, 2013 9:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Haiden Loyd & Gemma C. Rossi

Egy gyors mosollyal lezártam az iskola témát, noha nem hagyom annyiban, majd később jobban rászállok a dologra. Hiszen semmi tapasztalatom nincsen, Haiden meg ott tanít egy jó ideje, szóval biztos lehet benne, hogy fogunk még erről beszélni. Kell majd néhány tanács, olyan dolgok, amik neki beváltak.
Mivel láttam, hogy Haiden csak egy kávét iszogat, így próbáltam megkínálni a saját ételemből, de ő udvariasan visszautasította. Ez kissé rosszul esett, de nem tukmálhattam rá az egészet, így annyiban hagytam.
Majd Haiden feszengő fészkelődése után feltesz nekem egy kérdést. Én pedig nem válaszolok se határozott nemmel, se határozott igennel, csak kinyögöm, hogy egész nap ráérek. Igazából nem tudom, hogy mit is kellett volna válaszolnom. Hiszen, ha szigorúan vesszük sohasem voltam úgy isten igazából elhívva sehová sem, randevúra sem. Ha úgy vesszük későn is értem be. Gyerekkoromban lefoglalt a hitem, meg az, hogy az öcsémre vigyázzak, megtanítsak neki mindent, ami csak kellhet. Később, mire odaértem, hogy talán érdekeltek volna a srácok, már máshol éltünk és nem keresztény iskolába kezdtek járatni a szüleim. A vallásosságom miatt közröhej tárgya lettem, senki sem akart velem beszélni, csak lejáratni. Esélyem sem volt rá, hogy megismerjek valakit, bárkit, aki hajlandó velem rendesen beszélgetni, hiszen a közhiedelemmel ellentétben, nem csak Istenről tudok beszélni és a Bibliáról. Amit mindig is furcsálltam, hogy az öcsém, Drago is van olyan vallásos mint én, ennek ellenére ő mindig is népszerűbb volt, valamiért az embereket nála ez nem érdekelte. Mindig is sokan szerették, néha neki kellett engem megvédenie, hogy ne legyenek rosszabbak az állapotok, mint addig is voltak.
Amiket tudok a fiú-lány kapcsolatokról azokat is mind filmekből, könyvekből ismerem, amik az évek alatt a kezeimbe akadtak. Nem akarta kitörő örömmel igent ordítani mindenki füle hallatára, bele az éterbe. Próbáltam leplezni az örömöm. Hiszen a tény, hogy egy ilyen fiú tett fel nekem egy ilyen kérdést, teljesen felvillanyozott és feldobta ezt a napomat, ami pedig úgy tűnt, hogy hatalmas keserűségbe fog fulladni. De talán mégis rosszul reagáltam a dolgokra, és ebben az sem segített, hogy szomorú képek sorozata árasztotta el az agyamat, amik az arcomat is sötétségbe boríthatták. Nem akarom, hogy Haiden azt higgye ez az arckifejezés neki szól, hiszen köze sincs ehhez az egészhez. Illetve... ha van rá esély, hogy vele fogom ezt az utat megjárni, ami teljesen elvezet egy családhoz, akkor van köze hozzá. De egyenlőre korai lenne bármi ilyesmit kijelenteni.
- Semmiben sem tartasz fel! Egész napra nem lett volna semmi programom, jobb híján megnéztem volna egy-két filmet - kezdtem heves tiltakozásba, majd a mondandóm végére kissé megnyugodtam. Igyekeztem a mosolyommal újra az úriember felé sugározni némi kedvességet és együttérzést. Nagyon reménykedem benne, hogy ezt a meghívást nem vonja vissza, hiszen néhány pillanat elég volt ahhoz, hogy teljesen belelovaljam magam a ténybe, hogy mennyi kellemes időt fogok Haidennel tölteni. Talán az italmeghívás kinövi magát egy sétára ebben a zord időben, vagy valami.
Hatalmas robajjal toltam ki magam alól a széket, azzal a lendülettel, ahogy felálltam. Kétségbeejtett, ahogy Haiden összeszedelőzködött és a szavai szerint nélkülem akart tovább állni.
- Miért? - kérdeztem riadtan, majd próbáltam visszarendezni az arcvonásaim. Nem akarok nagyon rámenősnek tűnni, nem tesz jó benyomást. Így újra egy kedves mosolyt varázsoltam arcomra.
- Nem erőltetsz semmit, bármiben benne vagyok. Hacsak neked nincs kedved hozzá.. - tettem hozzá a végét. Hiszen én nagyon szívesen találkozom vele, nagyon boldog lennék, ha ezt a napot nem egyedül kellene töltenem egy adag romantikus filmmel és könyvvel, hanem tényleg csinálhatnék valamit valakivel. Persze az más kérdés, ha ő gondolta meg magát és már neki nincs hangulata hozzám.
Ha Haidennek mégis kedve van tovább folytatni a véletlen találkozást, akkor gyorsan és vidáman elrohanok a tálcámmal, hogy a helyére rakhassam, majd elővarázsolom a kabátom, amit fel is veszek mielőtt kiléphetnék az utcára. Nincs nagyon kedvem egy ilyen alkalmat egy ilyen helyen tölteni, inkább keressünk rá alkalmasabb helyszínt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 18, 2013 7:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
♣♣ Gemma C. Rossi
...
[You must be registered and logged in to see this image.]A megnyugtató választ kísérten, vetettem enyhe vigyort a számra, mialatt érezhetően kóstolgattam az első sikereket, amik szinte narkotikummá ásták ki magukat, a testemben. Jól eső érzés, folytonos nemlegest egy kicsit félre téve, a jó sikereket élvezni. Ugyan, az eset nem volt több mint pár szóba zsúfolt ajánlat, mégis, balszerencsés természetemhez viszonyítva ez hatalmas ugrást jelentett a hétköznapjaimban. Megesett, olyan hagyomány őrzően a gimiben, hogy elcsavarta néhány piperkőc lány a fejemet. Bizony, mikor kis fiús hiúsággal - férfi válásommal ellentétben - mertem kezdeményezni, mert ifjúkorban annyira nem végzetes. Igen, valóban nem volt az. Jöttek sikerek, nah meg csalódások zömével. Aztán a főiskolában már evolúciós szakadékkal szembesülve, már semmi sem volt olyan egyszerű mint évekkel előtte. Nem mondom, veszteségeim többsége a kifogyhatatlan előítéleteimen alapultak. Valójában, pusztán a félelem hátráltatott a lehetetlennek vélt tettekben. Mert én, mindig is olyan kategóriát képviselek, akinek ezek az efajta érzelmek túl komoly állást foglalnak el. Már pedig, az elsődleges munkám nem ezekhez az érzelmekhez köthető. Hanem a tanári munkámhoz. Lenne időm, ha hanyagolnám az első helyet, amit a munkám foglal el. Illetve, az sem állíthatom, hogy emiatt a magánéletem az áldozat, amit a munkanapjaim egyre jobban felőrölnek. Mint bármely ember, én is vágyom az ilyesfajta érzésekre, ha úgy tetszik szükségletekre. De a munkám mellett ezt valahogy teljesíthetetlen. Kiszámíthatatlanul odavezetne, hogy valamelyik ápolgatott célt hanyagolni kezdem, ami mindkét szempontból rossz nekem. Kétségbeesésem egyszerűen onnan fakad, hogy ha kiöregszek az éves munkából, szinte biztosra magányos nyugdíjasként fogom leélni a hátralévő életemet. S mindez annyira unalmasnak, és jelentéktelen életmódnak hangzik, hogy még belegondolni is szörnyű. Ugyanakkor, ha korán ismét szerelemben esek, és szerencsésen  összeköt majd az élet a szerelmemmel, akkor ismét megkötve érezném magam, a családfő szerepében. Ami most, ebben az időszakban nem nagyon keresem. Újabb lista került fel a nők fekete listájára, s már tudom, nem is alaptalanul. Mi férfiak, nem tudnunk elköteleződni egyik pillanatról a másikra. Túl nagy felelősség, munka és erőfeszítés zúdul egyszerre a nyakunkban, amit a női társadalom irigylésre méltóan alkalmaz. Ebből a következtetés az, hogy teljesen más nőként vagy férfiként megélni a dolgokat. Túl komoly téma ezt agyban tovább zsibbasztatni, némaságommal fokozva. A félelme se oktalan, hiszen, jómagam is ebben a körben toporzékoltam. Nehéz volt, főleg jó arcot vágni a jellemtelen kollégáimnak, de végül is, nem a világ vége ha pozitív szemmel nézzük.
- Ettől ne aggódj...gyorsan megszokod majd. - habár az én futólagos, tört válaszaim meg se közelítettek tartalmas beszédét, mégis próbáltam fenntartani a meghitt beszélgetést. Mire, amolyan iskolás gesztussal felajánlotta a félig elfogyasztott ételét. Ugyan, én nem tartozóm a finnyás propaganda közé. Sejtésem pedig beigazolódóan, kimutatta, a nők igenis figyelnek az alakjukra. Az viszont érhetetlen számomra, miért pont egy megfelelő alkat próbálja kihozni a tökéletesebbet. Hiszen így is...lássuk be, gyönyörű. Talán ezt a nemhez kötött hóbortot, az én férfias személyem soha nem fogja megérteni. Jobb is, ha gyötröm ezzel magam. A különös felkérést, azonban, finoman próbálom elutasítani. Noha nem azért, mert büszkeségem gyökeret égetett a betonban. Nem. Itt csak éhségvágy nélküli állapotról esik szó.
- Köszönöm, de nem vagyok éhes. - a kegyes hazugságként tűnő felelet, alapjáraton nem csak az illemet szolgálta. Bejöttem, majd leülve elfogyasztottam egy kávét, egy szál cigaretta mellett. A dohány pedig eléggé elűzte az éhségemet bennem, főleg hónapos kimaradások után. Remélem azért az inger, nem fog elkapni ismét Rossi jelenlétében. Nem akarok passzív gyilkosként a szemében megbélyegeződni. S ha sikerül is félretennem, udvarias figyelmességemet, azt csaknem engedhetem el a fülem mellett, amit válaszként publikált a sajátos ital meghívásomra. Az időköz, amit nem is félt hallatni, nagyobb ambíciót adott. Egy teljes napot? Ami nem kevés, ha az ember jobban átforgatja a gondolatot. Nem kétséges. Akkor eszerint, mégse olyan reménytelennek tűnő a helyzet, mint azt elsőre megítélik?  
- Nem akarlak feltartani... - amolyan megszokásból, ami folyton a távozásomat előlegezte meg a társaságomban, húztam fekete bőr kesztyűmet elgémberedett, hideg ujjaimra. Majd megfontoltan összerakosgatva a szavakat folytattam. - igazán...hiszen végül is, csak egy italról van szó. - a nehezen kialakított állapotot, erőltetetten, egyben tudatlanul próbáltam a semlegesebb zónába húzni, holott magam se tudtam miért. [You must be registered and logged in to see this image.] Az előidézett félelem lehet az oka? Esedékes...de miért ilyen nehéz közelebb férkőznöm bárkihez? Valóban igaz lenne, hogy tanári tudásom mellett, rideg személyem előbb-utóbb kirekeszti magát a külvilágtól? Nem adhatok igazat, a rosszindulatú csőcseléknek. Egyszerűen nem. Mégis sikerült úgy kifejtenem a mondottakat, mintha megszokott semmiség lenne.
- Úgy értem... - aztán egy pillanatra kizökkentem a összegyűlt fojtogató érzések alól.  - Jézusom...inkább nem erőltettem. - miután erősen levetettem a tekintettem a földre, némi józanság reményében.     


Aláfestő: [You must be registered and logged in to see this link.]Készült:[You must be registered and logged in to see this link.].
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 18, 2013 5:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Haiden Loyd & Gemma C. Rossi

Milliónyi indokot tudnék találnia helyzetem okára. Embertől függően mindenki kitudna találni valamit, hogy miért történt ez velem. Mások szerint biztosan az élet pocsék humorérzéke tehet róla, de én Isten ítéletének tudom be a vámpírrá válásom. Egy bűn elég volt hozzá, noha egész életemben példamutatóan éltem. De sok minden eszembe jutott már, hogy Istennek talán célja van velem. Lehet azért tette ezt, hogy felderüljön előttem a titok, hogy vámpírok léteznek és pusztítanak, hogy segítsek neki a gonosz eltörlésében. Már lassan a hitemből is elkezdtem kitérni, nem egyszer merült fel bennem a tény, hogy talán nem létezik Isten, hiszen ha lenne nem hagyná ilyen lények létezését. De nem fogom egy ilyen szörnyű balsors miatt feladni hitem. Az Úr szeret minket és megbocsát, ha a kegyelmét kérjük. Habár engem már nem lehet visszaváltoztatni. Nehezen, de ebbe már belenyugodtam. S mivel már nincs előttem határ, vadászom a hozzám hasonló egyedeket, akik ölnek. És ezért félek. Esténként, mikor már magamhoz vettem egy kis vért, teljesen más leszek, főleg ha meglátom az áldozatom. Félek magamtól és nem tudom mi lesz velem, ha ez így folytatódik.
De ezzel most nem fogok foglalkozni, azért jöttem ide, hogy embert játszhassak. Hogy egy kicsit olyan legyen megint minden, mintha teljesen átlagos lennék.
Haiden végre nem magáz engem tovább és ettől rettentően megkönnyebbülök. Én úgy gondolom, hogy még mindig fiatal vagyok, nem helyénvaló, hogy magázzanak engem, főleg egy nálam idősebb férfi. Majd ezt a hozzáállást csak a diákjaimtól fogom elvárni. Habár még nem tudom, hogy milyen tanár leszek. Fogalmam sincs, hogy barátkozós tanár akarok-e lenni, aki jó viszonyt ápol a diákokkal vagy inkább szigorú. Az az igazság, hogy a szigorú tanárok úgyis többet tanítanak, mint aki nevetgél a diákokkal, jobban megmarad az ember fejében mind a tanár mind a tananyag. Ezt tapasztalatból mondom.
- Dehogy bánom, én kértelek meg rá - mosolygok rá kedvesen. Hiszem, hogy a mosolynak ereje van és próbálom ezt az erőt sugározni Haiden felé is, remélve hogy kellemesebben vagy kevésbé feszélyezetten fogja magát érezni tőle. Esetleg ezzel próbálom éreztetni, hogy kedves leszek hozzá, nincs mitől tartania. Ugyan mi mást is tehetnék? Nincs rá semmilyen okom, hogy bántsam vagy ne figyeljek arra amit mond, esetleg utáljam és ezt látványosan ki is mutassam. Ez hülyeség. Haiden eddigi ismereteim alapján igen udvarias úriember, noha elsőre kicsit hűvösnek és távolságtartónak tűnhet. De én hiszek benne, hogy a páncél alatt ő is olyan kedves és sebezhető, mint bárki más.
És most már úgy tűnik nekem, hogy én csak hinni tudok.
- Kicsit izgulok, hiszen ez lesz majd az első napom. Nem tudom milyen tanár leszek, hogy tudok-e majd rendesen tanítani. Picit félek - igen, félek az első tanítási naptól, ahol én leszek az új tanárnő, de nem félek elintézni egy vérszívót. Nem félek nekiesni pisztollyal, karddal, tőrrel. Ami akad.
Közben nekiállok enni, hogy ha lassan is, de fogyjon az étel előlem. Látom, hogy a velem szembeülő férfi kezében csak egy kávés pohár van így kissé közelebb tolom hozzá a tálcámat.
- Tudom, hogy nem ez a legegészségesebb étel a világon, s nem akarom kikészíteni a gyomrod ilyesmivel, de perpillanat csak ezzel tudok szolgálni - tolom közelebb hozzá a krumplinak nevezett vackot. Habár a burgeremen és a salátámon nem tudok vele osztozni, az még bőven ott van, ha beleeszik sem fogom megérezni a hiányát. Csak az ízek hiányoztak egy kicsit meg az érzés, hogy hétköznapi vagyok. Bármennyi mekis kaját elehet előlem, nem maradok éhen. Így is már sok elfogyott belőle, hiába, sosem tartoztam a lassú evők közé. Csak a csokit és a gumicukrot, esetleg a cukorkákat tudom sokáig enni, de azokat órákig. Azon ételek fölött, amik a főétkezés kategóriába számítanak, nem tudok órákig ülni.
A kólás poharam szívószáljába mélyedtem bele teljesen komolyan, amikor Haiden megszólalt. A kérdésére rögtön nemmel akartam válaszolni, mivel hétvége lévén a mai napom teljesen szabad, semmi dolgom sincsen. Rögtön felmerült bennem annak az esélye, hogy teszünk egy gyors iskolalátogatást, hogy ellát néhány tanáccsal mit szabad, mit nem, és merre mi a szokás. Esetleg megmutatja a saját asztalát a tanáriban, hogy annak a közelébe se menjek, mert nem szereti, ha a cuccai között turkálnak, vagy esetleg hozzáérnek. Ennek a gondolata, ahogy élénken láttam magam előtt Haident, ahogy szigorú arccal magyaráz és mutogat az íróasztalra, enyhe vidámsággal árasztott el. Komikus látványt nyújtott.
Persze mindez kívülről nem látszott rajtam, komoly ábrázattal tettem le a papír poharat a tálcám sarkába. Meglepetten vettem észre a férfi feszélyezett mozdulatait, amikről rögtön az jutott eszembe, hogy talán ideges, ezt pedig csak furcsállani tudom. De végül, nehezen de kiszakadtak belőle a szavak, nekem meg először csak az egyik oldalon, majd a másikon is felszaladtak a szám sarkai. Nehezen tudtam visszafogni a vigyorgást, hiszen ilyen kérdést sem hallok mindennap. Habár ki tudja még, hogy mi lesz ebből, így nem is gondolok bele előre.
- Ráérek egész nap - mosolygok rá, remélve, hogy ez visszaadja az elveszett önbizalmát vagy büszkeségét, amit ezekért a mondatokért cserélt el. Ez nagyon kedves tőle és életemben nem mertem volna gondolni bármi hasonlóra. Persze tervbe vettem már magamban, hogy majd lesz egy férjem, gyerekeim, egy egész családom. De a kezdetekbe még sosem gondoltam bele. És nem is tudom, hogy ilyen állapotban, ami az enyém ez lehetséges-e. Ahogy ez eszembe jutott, sötétségbe borult minden. Mintha egyedül maradtam volna az egész gyorsétteremben. Ha sikerül, ha lehetséges egyáltalán, hogy lehessen gyerekem, milyen életünk lenne? Milyen férfi tudna így elfogadni és akarna tőlem így is egy fiút vagy lányt? Elmondanánk agyereknek az igazat? Milyen élet lenne az? Borzasztó...
A keserűség másodpercek alatt kebelezett magába, hosszú, nyúlánk karokként nyúlt elő a hátam mögül és karolt át, húzott magához.
Mi értelme, ha nem lehet családom?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 18, 2013 3:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
♣♣ Gemma C. Rossi
...
[You must be registered and logged in to see this image.]Hogy lehet ilyen könnyelműen váltást várni az adott, ugyan maradi helyzetekben? Vagy tényleg rémisztő a tény, hogy régi barátomként letegezzem? Valamiért mindig is foglalkoztatott ez a buta előítéletem, mert ilyen problémákból fakadóan, helytálló érvvel kéne alátámasztanom, hogy miért tartom helyesnek avagy helytelennek. De jelen-pillanatban, semmilyen magyarázattal nem szolgálhatok, holott ez súgja férfias becsületem. Mégis, valahol egy elrejtett kis bukkanón, nem voltam képes azonnal megváltoztatni az ideiglenes kapcsolataimat mások iránt. Persze, a túl reagálás sem az én szakterületem. Az ember adott esetben, ahhoz ragaszkodik amit megszokott. Én is ebben a opcióban helyezkedem el, pedig jól tudom, ez a hozzáállás nem nagyon nyújt előnyt a változatosságban. Sőt! Minél nagyobb a kötödés egy tárgyhoz, személyhez vagy akár eszményhez, annál nehezebb kilépni a megszokott közegből, a sok érdekességet feltáró új világba. S most, hogy így filozofikusan kimondtuk, amelyt jelenesteben elhallgatunk, ideje hát, megtennem ami számomra eddig csak merő vakmerőségből fakadó cselekményem.
- Ha nem bánod. - sikeresen tettem hozzá, noha, már egyértelműen érezhető volt a kívánságának tett elégtételem. Majd lassacskán, újra elkapott a nyugtalanság ezügyben, mivel szokatlanul álltam ennél a megtépázott helyzetnél, amit férfihoz méltóan palástolnom kellett volna. Csakhogy, mindez ellentmond az előbbi gondolataim miatt. Az imént pont az volt a probléma, hogy sikertelen próbálkozásaim forrása a gyengébbik nem, és erre tessék, most az a baj ha némi esély csillan fel az eldugott homályban. Hát milyen ember vagy te, Haiden? Kétségtelenül besorolhatatlan képviselője ennek a társadalomnak. Mindenhol a kétely és az ürügy, de mikor váratlan helyzet áll fönt, azonnal megfutamodsz. Ez egyre lealacsonyítóbbá kezd válni, ha így folytatom. Nos, bármilyen ismeretlen is számomra, kész vagyok nem a régi antik időkhöz ragadni, mikor minden kiismerhetetlen fogalommá vált. Belevetem magam, a legnagyobb gátlás nélküli szituációkba, s bármi is történjen, amit elkezdtem azt be is fejezem.
- Jó volna téged látni, a tanári karban. - tettem hozzá, megeresztve mosolygó izmaimat, miközben az utolsó maradék kávémat folyattam le már-már idegtépő lassúsággal. Mert bevallom, szívem szerint még nem lenne elég lelkierőm a búcsúzásra. Ahogyan, az sem, hogy ismét végig bóklászva a várost újabb időtöltést találjak. Ha természetesen, akad jobb is ennél a kialakított kis társalgásban. Rossi pedig, annyira nem jelentéktelen a szememben, hogy otrombán, szónékül hátra hagyjam mint régen utált iskolatársat szokás. Lehet, most az előttem üllő gyöngéd kisugárzású nő, közelebb állt mint egyszerű ismerős. Azért, távolabb a nagy betűs kimondhatatlan érzéstől, amivel napok múltán is szembesülök, miként a gimnazista fiatalok életmódját kísérem tekintetemmel. Ekkor, valami frappáns gondolat hagyja el tökfödőmet, s kitervelem, talán a túlzott búcsúzás veszélyét elűzhetem, ha meghívom még egy kör ital fogyasztásra. 50-50% ha nagyon kritikusan nézzük az esélyeket. Ha viszont szubjektívan figyeljük az eseményeket mint eddig, akkor több voksot szavaznék az elfogadásában mint az elutasításában.
- Mond...ugye nem sietsz sehová? Mert... - kényszernek érezve köszörültem meg felhevített torkomat, mialatt domináns mozdulatokkal fészkelődni kezdtem az üllőalkalmatosságomban.[You must be registered and logged in to see this image.] - szívesen meghívlak még egy italra. - bátorkodtam mostanra egyenes irányt vetni, a mogyoróbarna szemeibe, amik kissé, talán el is vonták az észrevételeimet a külvilágról. Igen, egy kissé. Mégis, jobb volt ezt a röpke időt úgy feltüntetni, mintha fontosabb dolgom is akadna, mint mondjuk a telefonom babrálása. Annyira feltűnően, mint azt az ember kínos helyzetekben teszi. Hogy is mondjam? Ez lenne az első baljós jel?   


Aláfestő: [You must be registered and logged in to see this link.]Készült:[You must be registered and logged in to see this link.].
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 17, 2013 9:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Haiden Loyd & Gemma C. Rossi

Sokkal könnyebb embernek éreznem magam, hogyha egy ismerős arccal is találkozom, akivel valamennyire el tudok beszélgetni. Főleg, hogy van egy közös kalandunk, már ha ezt annak lehet nevezni. Már bele is lovalom magam a gondolatba, hogy milyen kellemesen fogunk csevegni, esetleg mélyebb témákba belemélyülni, s milyen lassan fog elfogyni előlünk az étel. Erre készülök fel, hogy mennyire ki fogok tárulkozni neki, habár nem is igazán értem miért. persze a vámpír-énem nem fedem fel. És ez a keserűség bujkál meg a hátérben, motoszkál az agyam hátsó szegletében állandóan észrevétlenül, de mégis tudni, hogy ott van. Ez pedig nem hat rám kellemesen, zavaró nagyon. De igyekszem nem foglalkozni vele, kellemesen fogom érezni magam.
- És milyen hely? Mármint milyen a többi tanár és a diákok? - érdeklődöm, mivel úgy néz ki lassan én is ott fogok tanítani. Már alig várom, nagyon kíváncsi vagyok. Igazából csak kezdenem kell majd valamelyik nap. Kicsit tartok tőle, ki tudja mennyire fogok majd tudni bánni a gyerekekkel, de talán menni fog.
- Nem lehetne tegeződni? - kérdezem szenvedve, hiszen még olyan fiatal vagyok, legalábbis annak érzem magam. Nagyon furán érint, hogy egy néhány évvel idősebb férfi magáz engem.
- Ugyanoda fogok járni, mint te... maga - örömömben pattogok a széken egy picit, majd visszafogott mosollyá szűkül az örmöm, hiszen hirtelen nem is tudom, hogy én hogyan viszonyuljak Haidenhez. Ő eddig magázott engem, én az előbb kértem meg, hogy tegezzen.

//Elnézést, de ez nagyon gyalázatos lett//
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 16, 2013 5:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
♣♣ Gemma C. Rossi
...
[You must be registered and logged in to see this image.]Lehet az idő előrehaladtával vált ez a kellemes beszélgetés kölcsönösen ismerkedősdibe? Vagy tényleg abszurd, ha két személy ilyen rokonszenvvel fordul a másik ember iránt érdeklődően? Egy sejtésem, az útóbbit javasolja. De lehet, a másikban is van valami, misztikus összefüggés. Mindenesetre, Rossi feladta a feladni valóm, ami bizonytalan kételyeket indították el büszke természetemben. Mi garantálja, hogy az akinek éppen készülök kitárulkozni, az semmilyen visszaéléssel nem használná fel ellenem? Mondjuk ki bátran, 1 a 7 milliárd emberhez, aki azt az erkölcsöt vallja, ami a helyes ebben a helyzetben. Csakhogy, ezt Rossi leplezve vagy anélkül is hiún ábrázolta, noha tényleg óvakodom a szemfüles rosszakaróktól. Világ életemben, egy sznob maximalista barom voltam, és ez miben különbözne a frissen szövődő kapcsolataim között? S az, hogy az egyirányú érdeklődését, gátlástalanul elutasítsam, még nagyobb erőlétet kívánna. Illetve, azt a megkövetelt póker ábrázatot is, amit addig türtőztetnék amíg nem kezd valamelyikünk más témát boncolgatni. Ideális pillanat, hogy végre megszólaljak, és véget vessek dacos előítéleteimnek.
- Itt a helyi középiskolában, ami az egyetlen és legjobb gimnáziumi iskola. - mosolyodtam el egy pillanatra, felelevenítve az ott leadott hosszú, munkával teli óra számaimat, tanításaimat és tehetséges újoncaimat. Habár, már meglehetősen sokáig boldogítom az ottanikat, mégis, telik úgy el nap, mintha az első gyakorlataimat élnem meg újra és újra.
- Fejtse ki jobban, kérem. Mert gondolhatok itt a helyi általános iskolára, de akár a gimnáziumra, ahol én is szaktanárként dolgozom. - nagy tekintetekkel mellőztem hatalmas érdeklődésemet, hiszen valahol tudat-alatt már már örvendeztem, hogy értelmes kollégámra akadjak végre. Valahol azonban, kiszolgáltatva botladozó balesetem iránt féltettem a jó híremet. De ez egy pitiáner ügy ahhoz képest, amit az ottani kollégáim nap mint nap okoznak nekem. Valamint, bizakodva éreztem volna jobban magam ha ismerős arccal köszöntenek a tanáriban. Talán még jobban kísért engem, mint szeretném. Hát nem szégyenletes? Egy magam fajta monogám pasas, mindenhol a női figyelmet követeli meg? Netalán, ennyire fáradtságos mindennap a szingli, lassan 30 éves Don-t eljátszani? Lássuk be, az én csökönyös és nagy elvárásokat kőbe véső természetemhez, nem igen passzol egy finom törékeny hölgy. Persze, nem magyarázhatom ki magamat alóla, mert mégis csak zsánereim a megmentésemet szükségeltető kellemes hölgyemények. Hát hogyne. [You must be registered and logged in to see this image.]Emellett, Rossiból, talán még korai lenne azt vélnem, ő a kisugárzásom megfelelő gyöngyszeme. Igen, néha elkap a tett vágy, hogy férfi kielégítést kapva, az ujjam köré csavarjam, a kiszemelt nőmet. Ez olyan abnormális férfi ösztön, amit gyakorlatban bókokkal vezetünk le. Én viszont még hezitálok, a lehetséges válaszok alól. Vajon a szélbe kapott, párját ritkító hajával, vagy a megszokott barna íriszeket csodáljam előtte? Netalán, túl rámenősnek tűnhet így elsőre?
  


Aláfestő: [You must be registered and logged in to see this link.]Készült:[You must be registered and logged in to see this link.].
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 15, 2013 2:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Haiden Loyd & Gemma C. Rossi

Noha a lelkem és az elmém teljesen megvan zavarodva, még jobban fokozta emberségem hatását a semmiből felbukkanó ismerős arc. Vámpír vagyok, ezt nem tudom tagadni, hogy vétkeztem Isten ellen, azt még annyira sem. Ebben a nagy zűrzavarban, csak egy napra akarok újra normális lenni, érezni, hogy milyen volt emberként. Erre a "nagy felhajtás", hogy egy ilyen gyorsétterembe jövök. Sajnos ezek után úgyis minden esze,be fogja juttatni, hogy semmi sem olyan, mintha ember lennék. Emlékszem régen szerettem mekibe járni, noha mindig rosszul voltam utána az egészségtelen kajától. Most egyáltalán semmi bajom sem lesz. De egykicsit legalább olyan, mintha normális lennék. Szóval ezt a hatást fokozza, hogy Haidenre lelek az embertömeg kellős közepén és ő nem utasítja el a társaságom, hanem udvariasan invitál meg az egyetlen fennmaradt üres helyre.
A Rossi megszólításra kicsit zavarba jövök, nem nagyon kedvelem, ha így hívnak. Habár lehet csak azért, mert szokatlan. Hiszen mindenki Gemmának hív, aki pedig jobban és mélyrehatóbban ismer, vagy csak a vallásosságommal tisztában van, simán Crossnak szólít.
Ahogy helyet foglalok a műanyag széken, lesütöm a szemem, hiszen Haident nem láttam, mióta volt az a szerencsétlenség a templomunkban. Azokban az időkben mindig csak távolról láttam őt, nagyon ritka volt, hogy beszélgettem vele, de engem minden emberhez fűz valami földöntúli, hogy megismerjem és segítsek rajta, akár kell, akár nem. Ő pedig egy nap felborította szenteltvíz tartó edényt, én pedig igyekeztem úgy megmenteni, hogy ne legyen belőle katasztrófa. Semmi okom nem volt rá, utána is csak zavart voltam. Ez nem tartozik a fő bűnök közé, de bizonyára véletlen volt, így nem vádolhatom és büntethetem őt. Nem is akarom. Talán ha nekiállnék felhúzni magam, előtörne belőlem az istengyalázó szörnyeteg, aki erőszakos és vért ont, Istenért. Isteni elleni bűnöket követ el Istenért. Nehéz bevallanom, hogy az is én vagyok.
Kérdésemre Haiden válaszol én pedig csak halványan elmosolyodom, továbbra is az asztalt kémlelve.
- Véletlen volt - nézek fel rá, mintha ez vigaszt nyújtana neki a bűnéért. Habár pont ez az. Nem direkt tette, nincs ezzel semmi gond. Isten jószándékú és megbocsát.
- Kicsit sötét időket járok, de majd Isten megsegít, nem? - válaszoltam neki egy költői kérdéssel. Igazából más reményem nem is maradt, én nem tudom mit tehetnék. Habár az ördögűzés egyértelműen nem segített, ahogy semmi más módszer sem. De majd biztosan lesz valahogy.
- És mi vonzott egy ilyen helyre? - teszem fel a következő kérdést. Hiszen sohasem gondoltam volna, hogy egy ilyen finom férfi egy ilyen helyen fog mutatkozni. Valahogy nem tudom róla elképzelni, hogy az ő stílusa lenne.
- Hol is tanítasz? Mert felvettek engem is az egyik közeli iskolába, mint tanárt - mondom örömködve, már amennyire ez tőlem és a viszonylag visszafogott stílusomtól kitelik. Végre nem csak vámpírokat ölök, majd veszem el tőlük a pénzüket, hanem rendes életet is élhetek. Gyerekeket taníthatok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 13, 2013 10:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
♣♣ Gemma C. Rossi
...
[You must be registered and logged in to see this image.]Mintha az ismeretlen, bizonytalan szlogent hirtelen a nyugodt közhely váltotta fel, olyan volt számomra, ez a kötetlen időpont, amit jelenesteben csevegéssel folytatok. Bár, a gyanakvó képek és tévhitek éppoly befolyást gyakoroltak rám, mint a fiatal nő bájos külseje. Rögzített emlékeimben őrzöm azóta is, mikor gyalázatos módon felborítottam az isteni szentelt vizet, közvetlenül a kórus előtt gyors távozásom okából. S hogy a jelenet mégse fajuljon botrányosabb incidensben, segédkezően kimentettek. Elszánt tett, főként egy törékeny lélek személyében, akinek csak erénye, hogy kisegítse az erősebbik nemet. Velem mégsem tett kivételt. Azaz, igen, hiszen a "kitörés" előtt elviharzott velem a templomból, amit hálásán meg is köszöntem. Figyelem elterelő hadműveletnek nem utolsó, ezt biztosra vehettem. Kérdés, számára milyen empátiát tükrözött az én szentség törő balesetem?
- Rendben, Rossi. -valamiért, a közvetlen, személyes hangvételt felvéve mindig elkap a kíváncsi egyben aggodalmas gondolatok moraja, mert tartva tartok attól ha idegennek előtt megnyitom kapuimat. Őt mégsem sorolhattam be, a névtelen ismeretlennek közé. Ugyanis, volt alkalmam találkozni vele. Igaz, az alkalmak javarészt az Isten-tiszteletre és azzal járó ügyekre korlátozódtak, mégsem állíthatom, hogy az én szememben csak merő naivság megbízni egy olyasvalakiben, akivel egy templom köt össze. Nem...itt több nagy jelentőségű dologról van szó. Itt van például, a lapolgatott vallás téma, ami sokaknak csak nézeteltérések kavalkádja. Én viszont bátran állíthatom, ha két világ ilyen összhangban a hitben bontakozik ki, akkor ott nincs semmiféle bíráló feltételezés. Pusztán mert az ember ahhoz a buta tévhithez tartja magát, hogy ha a vallás nem egyezik, az már biztos ellentét jelent az embereknél. Pedig nincs nagy különbség. Hasonlóan egy Istenhez, keleten akár több Istenhez fohászkodunk...ugyanúgy megváltást várunk, és lelki békét. Ugyanúgy hiszünk egy nagyobb erőben ami anno az életet indította el. Semmi eltérés. Ez csakis emberi tulajdonságunkból fakadó, előítélkezés.
- Mostanság nem érzem, hogy oda fönt megátkoztak volna, a miért - tudja - feldőltöttem azt a fránya szentelt vízzel teli tálcát. - s ekkor volt alakalomhoz kapcsolt elmosolyognom a számomra feletté kínos dolgot. Ma kivételesen bocsátkoztam humorosabban eltársalogni, nehogy a végén még műveletlen barlanglakóként könyvelné el jelenlegi beszéd partnerét.
- És ön? - kölcsönösen érdeklődve, tettem amit illemhez kötötten szabályba véstek. Persze, nem volt ínyemre folytonosan a paragrafusokat követnem. Akkor minden bizonnyal én lennék az egyetlen szabályokhoz ragadt őskövület. Ekkora feltűnési viszketegség, még engem sem érint. Valamint, az nem önmagam lennék. Habár, a mostani társadalomban, ez valahogy kezdi elveszíteni a erkölcsi szellemét.  


Aláfestő: [You must be registered and logged in to see this link.]Készült:[You must be registered and logged in to see this link.].
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 13, 2013 8:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Haiden Loyd & Gemma C. Rossi

Hála a beköszöntő ősznek, ami kellemesen színesbe öltözteti a tájat, egyre hűvösebb lesz. Nem elég már a nyári ruha, a top és a rövidnadrág, a vékony kis ingek. Hosszú nadrág és egy pulcsi a minimum, amit ajánlatos felvenni. Így cselekedtem én is. Reggel egy hosszú csőnadrágot vettem fel, egy gumis derekú inget és egy szövet-kabátot. A fülhallgatómat csatlakoztattam a telefonomhoz, hogy hallgassak valami zenét, miközben beszívva a hideg és friss levegőt, elsétálhassak a mekiig. Kellemes blues számok kúsznak a fülembe, én pedig azt is mondhatnám, hogy remekül érzem magam. De mégis mindig bekúszik az elmémbe és a lelkembe az a jeges rémület, tanácstalanság. Reggel visszafogott tanárnő, éjszakánként véres gyilkológép. Nem elég, hogy így is pokolra fogok jutni, amiért ebbe az elátkozott fajba kerültem, még teszek is érte. De reméljük Isten megbocsát, hogyha segítek megtisztítani a Földet ezektől a bűnös szörnyektől, akik a saját megélhetésükért másokat ölnek.
Beleborzongok ebbe az egészbe, de nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy elkárhozom és a pokolra jutok. Az egész életem abból állt, hogy eleget tegyek az Istenem elvárásainak maximálisan és egy apró hiba... Máris vége az egésznek és hiába volt az a sok erőfeszítés. De hátha még megbocsátást nyerhetek nála.
A gyorskajáldában enyhén befűtöttek így lekaptam magamról a plusz adag ruhát, mielőtt elvettem volna az egyik eladó nőtől a tálcát. Noha eléggé mélyponton vagyok, rámosolyogtam és reménykedtem benne, hogy észrevette, hiszen mindenkinek kell egy kis mosoly, főleg azoknak, akik ilyen helyen dolgoznak. Hátha jól esik nekik és kicsit jobban érzik maguk tőle. Én szoktam szeretni, ha random emberek mosolyognak rám, vagy megköszönnek nekem valami olyan dolgot, amit mások természetesnek gondolnak. Például volt, hogy egy diákom megköszönte nekem az órát, amit tartottam. Kaptam tőle egy meleg mosolyt is, alig jutottam szóhoz és hihetetlenül jól esett. Jobb színben telt utána a napom.
A nagy zsúfoltság miatt egy ismerős archoz fordulok, remélve hogy megtisztel egy szabad hellyel, ami vele szemben árválkodik az asztalánál. Tisztes távolságban álltam meg tőle és tettem fel a kérdésem.
Előtte egy szál cigaretta maradéka füstölgött, őmaga pedig tisztelettudóan állt fel, nekem ez az udvariasság pedig igen csak jólesett.
- Csak Ms, de igen - mosolyogtam rá teljes szívemből, mintegy köszönetkép, hogy emlékszik a nevemre. Ezt igazán értékelem. Kezet is fogunk, majd az asztalához invitál, én meg elhelyezkedem a széken és megpróbálom elrendezni a tálcámon egybefolyt dolgokat. Sültkrumplinak nevezett műanyag, valami sajtburger és az üdítő. Meg egy saláta abban a tipikus műanyag pohárban ezersziget öntettel.
- Köszönöm - mosolygok Haidenre mégegyszer. - Megtenné, hogy Gemmának vagy Crossnak hív? És ha kedve tartja tegezhet is - mosolygok tovább, remélve, hogy nem tűnök tolakodónak a szemében. Nem akarok senkire sem rossz benyomást tenni.
-És hogy van? - kérdezem, remélve, hogy hosszú választ kapok és nekem nem kell beszélnem. Én ugyan mit tudnék válaszolni egy ilyen kérdésre? csak hazudni tudnék.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 13, 2013 7:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
♣♣ Gemma C. Rossi
...
[You must be registered and logged in to see this image.]Keletlen időbe öltözött hűvös őszi délutánt vert le néhány elő esős zápor, minek tekintetében a hívatlan öltözékemet rejtően meleg, polár kabátomra cseréltem. Mindent egybevetve, dacosan vagy anélkül, javában az őszre megszokott napokat járta a köznapi emberiség. Akinek megadatott, kihasználhatta a meleg éghajlatokra jellemző kikapcsolódásokat. Akinek viszont, még a félre rakott pénze sem ütötte meg az ibizai utak fapados utazását, az nos, most vélhetőleg a várost járva keresgél hangulatosabb időeltöltést. Mint ahogyan én, aki egy hosszú péntek le tudtával csak egy meleg ital forrással pátyolgatja rekedt torkát. Kellően megteszi, a minőséget és a árfolyamot észben tartva. S hamár ennyire zsugorian marokra kaptuk, ideje a megszokott kávézókat nélkülözve, kivételesen a helyi gyors-kajáldában kiszolgálást kérnem. Lehetséges, még egy szilárd menüt is társítok az egyszemélyes italomhoz, hamár adott az alkalom. Természetemhez ragaszkodva, hogy a látszat mégse legyen olyan komor némi modernizációval párosítva, döntök amellett a hely mellett, ami a benti légtért elvetve, a kinti helyeket jelentette. Egyszerű terasz, egyszerű lökettel lefoglalva. Siker történet. Mint ahogyan, az időben felszolgált rendélesem is. Már csak a neheze maradt, átlagos tanmenet számolás formájában, melyet ügyes kis táblagépemen rendeztem. De még így sem, terelhettem el a figyelmemet teljes mértékben kívánkozó függőségem ellen. Vannak pillanatok, mikor az ember nem kényszerből tesz már bűnbe ütköző dolgokat. Ez egy olyas fajta szociológia, mikor akaratlanul is kiakarunk törni a évek óta betartott szabályok alól. Én ezt, a dohányzás iránti szenvedélyemmel restauráltam. Holott felnőtt férfi létemre, tudtam nem egészség párti kártékony cselekedetem. Csakhogy, ezt a nagyobb gyötrelmet még jobban kísértette a "Dohányzásra kijelölt hely", ahol én szintén vendégként szerepeltem. S mint egy induló eposz, csábított, hogy kemény, fáradtságos hónapokat magam mögött hagyva elővegyem, a tartalék, "dugi" cigimet. Miközben elkötelezetten, rágyújtottam és tartalmas kimaradás után felelevenítettem tüdőmben azt a bizarr különleges, haláli érzést, csapott meg egy figyelmet követelő megszólítás, pár méternyire a hátam mögül. A megjósolhatatlan szerencse folytán, ráakadtam egykori "üdvözlő társamra", akivel meg-annyiszor meggyóntunk bűneinket egyazon templomban.
- Mrs. Rossi? Ha nem tévedek? - az illemet követve, álltam fel, a kihunyóban lévő cigarettámat a hamuzótálba száműzve. Ugyancsak etikettet betartóan, kezet fogtam, majd rásegítéssel invitáltam kellemes társaságom csatlakozását az asztalomhoz.
- Kérem! Foglaljon helyet. - miután erősködve kieresztettem a hangomat. Rendkívül zaklatott módon, nyomtam el a cigimet, mert másra káros befolyással azért még sem kelek viszályba. S ezután, egyedül csak az foglalkoztatott, minek köszönhető tökéletesen időzített társasága. Talán merő véletlen? Vagy itt égi sorsol beszélnek a hívő emberek? Nem...én ebben még egyenlőre, szkeptikusan vélekedek.  


Aláfestő: [You must be registered and logged in to see this link.]Készült:[You must be registered and logged in to see this link.].
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 11, 2013 7:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Haiden Loyd & Gemma C. Rossi

Sötétség van, de hiába mind ez, én tudom, hol vagyok. S ha ez nem lenne egyértelmű hirtelen tűz gyúl alattam a semmiből, égetni kezdi a bőröm, belekap a ruhámba... Nyögés szalad ki a torkomon, ahogy olyan, mintha a lángok a lelkem is emésztenék. A kezeim a mellkasom elé kapom, ami olyan veszettül hullámzik, mint a háborgó óceán. Egyre durvábban szuszogok, míg már kiáltani kezdek. Tudom, hogy vétkeztem és ez a méltó büntetésem. A pokol lángjai fognak most már örökre emészteni. Fájdalmakkal telten rogyok térdre, ahogy a lábam már nem bírja tovább elviselni a fájdalom okozta súlyt. Oldalra dőlök, apróra kucorodom, miközben sírok, hangosan ordibálok. De nem hallja senki...

Ezzel a rémálommal kelek minden egyes reggel és a tudat, hogy akár be is teljesülhet, mikor eljön a végítélet napja, nagyon nem nyugtat meg. Régen makulátlan életet éltem. Egyszer kellett elkövetnem a hét főbűn egyikét, máris csőstül szakadt rám minden büntetés. Isten által kivetett, lelketlen szörnyeteggé lettem. Nem tudom, hogy tehetek e bármit ez ellen a bűn ellen, hogy megfelel-e neki, hogy próbálom megtisztítani a Földet a hasonló bűnös lelkektől. Igazán nem tudom. De ahogy ebbe belekezdtem egyre több bűnt tudhatok magaménak, pláne az esténként rám törő rohamokat, amik kimutatják a sötét oldalam, amitől képes vagyok véget vetni egy másik életnek, legyen az akármilyen bűnös. Már nem igazán tudom ki vagyok.
Szóval a reggelem snasszosan indult, ahogy szokott, s elfoglalt voltam, nem is volt másra energiám, csak beülni egy mekibe és ott enni valami egészségtelent és hizlalót. De az amerikai nép úgy tűnik teljesen hasonlóan gondolkodik hozzám képest, mert rettentő nagy tömeg van. Némán és türelmesen állom ki a sorom, majd veszem meg magamnak a kaját.
Jó, vámpír vagyok és egy viszonylagos étteremben állok sorban az ételért. Egyre elveszettebbnek érzem magam, nem találom önmagam, hogy ki is vagyok és hiába imádkozom Istenhez, ő egyenlőre nem mutatja meg nekem a helyes utat. Szóval ezért döntöttem így. Egy kis keserű nosztalgia hátha jól fog esni. Régen emberként ritkán jártam ilyen helyekre, de ha mégis voltam, akkor azok az emlékek szépek. Tehát most erre a fél órára, míg komótosan megeszem az egész adag kaját, addig eljátszom a gondolattal, hogy újra ember vagyok.
Egy problémám van csak: a hely töve van! Alig látok üres helyet és nem érzem elég bátornak magam, hogy idegenek mellé üljek. De végül kénytelen leszek, észreveszek egy kétszemélyes helyet az ablakok mellett, ahol egy srác ül. Később meglepődve konstatálom, hogy én ismerem ezt az arcot. Szóval végül oda egyensúlyozok a tálcámmal Haidenhez.
- Szia, Haiden! - villantok rá egy kedves és illemtudó mosolyt Ugye nem baj, ha ideülök?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 11, 2013 6:30 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Justice & Roxanne

Hangosan nevettem fel, hisz mindig is szerettem, ha ha valaki dicsér, főleg ha olyanért, ami tény és való, hogy igaz. - Mindenhol összetört szíveket hagyok magam után.. - sóhajtottam színpadiasan, mintha legalább bánnám a dolgot, de kétségtelenül élveztem inkább. - Hmm.. Az is lehet, hogy egyszerűen csak béna.. - vigyorodtam el gonoszkásan.
- Hogy? - néztem rá, hisz néhány pillanatra valóban elbambultam. - Nemrég iratkoztam be a gimibe.. - forgattam a szemeimet. - Valami kihágáson töröm a fejemet, amivel bemutatkozhatok... - rántottam vállat. De azt hiszem... Pont a jó embernek mondom ezt...
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Vissza az elejére Go down
 

McDonald's

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Belváros :: Fõtér-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •