A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 
Mystic Falls - Grill

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
mind is in DISTURBIA
† Tartózkodási hely :
mystic falls ❞
† Hobbi & foglalkozás :
killing is my speciality ❞
† Humor :
raw ❞

Tatia Petrova ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Feb. 18, 2013 6:21 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
Klaus

- Utálom, amikor ennyire titokzatos vagy. Tudod, hogy mennyire felhúzod ezzel az agyam? - Sóhajtottam a könyökömre támaszkodva, miközben megforgattam a szemeimet. Szóval téma voltam nála? Ez érdekes, felettébb figyelemre méltó. Azt hittem, hogy a legutóbbi elválásunk után szóra sem fog méltatni senkinél, de úgy látszik, hogy a megérzéseim kezdenek berozsdásodni és nem mindig úgy történnek a dolgok, ahogy én azokat elképzeltem. - Ha belekezdtél, akkor mondd csak nyugodtan, ne intézd el egy "Á, hagyjuk"-al, főleg nem, ha rólam van szó. Ugyan már, ki hívta fel a figyelmedet arra, hogy milyen vagyok? Nagyon érdekel, hogy ki ismer engem annyira, hogy velem kapcsolatos dolgokra világítson rá a szemedben. - Összefontam az ujjaimat az állam alatt, aztán mégis elengedtem ezt a fajta testtartást és sóhajtottam egyet. A szám sarka megrándult és tekintetemet inkább az asztallapra szegeztem. Tisztában voltam azzal, hogy hogy bántam vele és nem akartam emlékezni rá, mert nekem is sokat jelentett az a nemrégen éppen ugyanitt megejtett beszélgetés. A gond mindössze annyi volt, hogy Klaus közelében mindig leesik rólam a páncélom és érzelmesebb leszek. Vagy nagy ívben kerülnöm kellene őt vagy... nem is tudom...
- Miért mondod ezt? Tudom, hogy megvolt neked a hasonmásom, már akkor is ugyanilyen arccal újságoltad el, amikor magad alá teperted. Ez legalább bizonyítja, hogy Elena sem olyan kis szent, amilyennek mutatja magát. Ő is egy ribanc, ez van. - Meghúztam a vállamat. Nem szerettem a hasonmásomról beszélgetni, mert utáltam a gondolatot, hogy rajtam kívül még két ugyanilyen nő járkál a világban főleg úgy, hogy... közük volt ahhoz a férfihoz, akit szerettem. - És arról, hogy kidobtalak a házamból... nem akartam. - Pillantottam rá kissé meglágyult tekintettel. - Feldühített, hogy mindhárman ott voltatok körülöttem. Oliver, aki ismét visszatért, de nem tudom, hogy miért, Curtis, akiben azt hittem, hogy megbízhatok és te. Ez túl sok volt és azok után, hogy előálltál azzal, hogy menjek veled a házadba... teljesen felment bennem a pumpa. - Megcsóváltam a fejemet és belülről az alsó ajkamba haraptam. Valaki üssön le, megint előjöttek az érzelmeim...

A hozzászólást Tatia Petrova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 18, 2013 6:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Hibrid •• halálosabb vagyok bármely vérfarkasnál vagy vámpírnál
† Kedvenc dal :
Raise the dead
http://www.youtube.com/watch?v=FFeKnhjbpvk
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Klaus.Mikaelson ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Feb. 18, 2013 10:53 am
Tatiának

- Mondjuk, hogy történt - hörrentem fel halkan. - Mondjuk, hogy valaki nemrég nálam járt, és felhívta a figyelmem rá, hogy milyen is vagy valójában. Persze, nem mintha nem tudtam volna - vontam vállat. - Egyszerűen csak... á, hagyjuk - legyintettem. - Már úgyis mindegy. Csak a múltkor úgy viselkedtél velem, ahogy már régen nem. És jólesett. Aztán kipenderítettél az ajtódon, negyed órával azután, hogy csaknem elolvadtál tőlem. Egy dolog igaz. Bennetek Petrovákban sok a közös vonás. Többek közt az is, hogy mindhárman megvoltatok nekem. A harmadik alatt a hasonmást értem - vigyorogtam el magam kajánul, bár nem jókedvűen.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Feb. 17, 2013 9:55 pm
Hilary

Az éjszakában száguldozva értem oda egy kicsivel nagyobb kocsmához, és rögtön úgy döntöttem, hogy be is megyek. Egyik kocsmából a másikba... Ha így folytatom rám fogják, hogy alkoholista vagyok. De miért kéne érdekelnie? Erősen küzdöttem az érzéseim ellen. Nem akartam, hogy bármi is izgasson egy meleg, élő testen és egy üveg márkás italon kívül.
Körül sem néztem, a pulthoz indultam rögtön, hogy egész éjszaka iszogathassak és panaszkodjak az elcseszett életemről, egy helyes, fincsi pultosfiúnak, akit egyáltalán nem ismerek.
Megtorpantam, mikor láttam, hogy ki ül a hosszú pult egyik székénél, és cifra káromkodást hadartam el gyorsan az orrom alatt. Hogy nekem pont ide kellett jönnöm, pont ma este! A sors nyomorgat, vagy ő követ?!
Lépteimre hátrafordult. Szemei kikerekedtek, és a félrenyelt italtól köhécselni kezdett.
- Helló Hilly. - motyogtam gorombán és próbáltam tettetni a meglepettségem és örömöm. Az utóbbit inkább magam elől. - Rég láttalak. - gondolatban hatalmas pofonok áradatát küldtem magamra. Mekkora szöveg egy ilyen hülyétől, mint én... "Rég láttalak." Egy komplett idióta vagyok... - Meglep, hogy itt találkozunk. - próbálkoztam valami értelmessel.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Feb. 17, 2013 9:27 pm
Lindy
[David Lakása]

Miután eljöttem Davidtől kicsit feldúlt volta, gondoltam egy pia nem árthat. Inkább, mint vérfürdőbe kezdjek amilyen én nem vagyok.
Be léptem a Grillbe és nem néztem sehova csak el indul a pulthoz.
-Egyet-Mutattam a pincérnek, majd ledöntöttem. Hirtelen mögülem egy kopogó hangot hallottam.
Megfordultam és alig akartam hinni a szemeimnek.
-Lindy?-Néztem rá és köhögni kezdtem, mert a pia félre csúszott.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
mind is in DISTURBIA
† Tartózkodási hely :
mystic falls ❞
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
raw ❞

Vas. Feb. 17, 2013 8:35 pm
Klaus

Az asztalra könyököltem és elhúztam a számat, miközben végigmértem az ülő alakját. Normál esetben elmosolyodtam volna, de szavait meghallva egyáltalán nem volt ehhez kedvem. Semmi közöm hozzá... jogos. Eddig egyáltalán nem foglalkoztatott az, hogy hogyan dobtam ki őt a házamból, mert nem volt akaratlagos, csak úgy jöttek belőlem a szavak és nem gondoltam át semmit. Mindig is ezt tettem, de így, ahogy a képembe vágta ezt a tényt nagyot kellett nyelnem.
Ahogy pedig tovább beszélt egy kicsit választott el attól, hogy a képébe öntsem az italomat. Nem beszélhet így velem, nem érdekel, hogy milyen állapotban van, nekem akkor sem mondhat ilyeneket.
- Morcos vagy ma. - Állapítottam meg nagyot nyelve, inkább elfojtva a kevésbé szép kifejezéseket, amelyek eszembe jutottak. - Nem tudom, hogy miért bánt annyira, hogy örültem Olivernek. Ő a barátom, de ha nekem nincs ahhoz közöm, hogy mi bajod van, akkor neked sincs semmihez. - Megforgattam a szemeimet és oldalra fordultam, hogy felálljak az asztaltól és ugyanolyan gyorsan itt hagyjam, mint ahogy ide jöttem, aztán ahogy ismét rápillantottam mégis megakadtam a mozdulatban. Aprót sóhajtottam és normálisan visszaültem a székre. A fene enné meg ezt a gúnyos arcot és ezeket a kék szemeket.
- Történt valami? - Kérdeztem, de ezt megpróbáltam úgy tenni, hogy ne nagyon vehesse ki a hangomból, hogy igazán érdekel. - Ne tégy úgy, mintha nem akarnád elmondani. Az arcodra van írva, hogy beszélnél róla, szóval... mondd csak el. - Oké, ezzel úgy gyűrtem össze az érdektelenség álarcát, mintha egy darab papír lenne, de nem tehettem róla. Tudni akartam, hogy mi történt.

A hozzászólást Tatia Petrova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 17, 2013 10:04 pm-kor.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Vas. Feb. 17, 2013 6:53 pm
Igazság szerint már amikor Tatiát megláttam fel kellett volna kelnem, és sarkon kellett volna fordulnom, nem pedig engedni, hogy az asztalhoz pofátlankodjon, és tovább rontsa az amúgy is sörgőzös levegőt.
- Mi közöd hozzá? - vetettem oda foghegyről. - Azt csinálok ami nekem jól esik. Nem kérek rá engedélyt senkitől, tőled főképp nem. Azok után, hogy a múltkor olyan kedvesen kidobtál, ne várd, hogy beavassalak, mi is történt velem - ittam bele a tequilába. - Apropó, hogyhogy a gazdád elengedte az ő jól nevelt ölebét? - telt meg a hangom gúnnyal, és ki sem kellett mondanom, anélkül is tudta, hogy Oliverről beszélek.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
mind is in DISTURBIA
† Tartózkodási hely :
mystic falls ❞
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
raw ❞

Vas. Feb. 17, 2013 6:45 pm
Bár tényleg felettébb érdekelt, hogy mi ez a pasas és miért olyan, amilyen, de amikor meghallottam, hogy a Grill ajtaja kinyílt és megláttam, hogy ki lépett be rajta, ellenállhatatlan vágyat éreztem ahhoz, hogy odalépdeljek mellé. Megfogtam a poharamat és bájos mosollyal David felé fordultam.
- Bocsáss meg, de megláttam valakit, akivel beszélnem kell. - Ezzel felálltam és egy bájos mosollyal elszambáztam addig az asztalig, ahol Klaus ült. Leraktam az italomat az asztalra, majd leültem Klaus-szal szemben.
- Eléggé rosszul nézel ki. - Állapítottam meg mindenféle köszönés és ilyesmi nélkül. - A hajad pedig feltűnően kócos. Csak nem egy rosszul sikerült akció juttatott idáig? - Kacsintottam rá.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Vas. Feb. 17, 2013 4:46 pm
(Mikaelson villa)

Dühödt mozdulattal nyomtam be a Grill ajtaját, és lerogytam az egyik asztal mellé, majd odaintettem egy pincérfiút.
- Italt - néztem a szemébe. - Sokat, és ütőset. Hozz egy üveg tequilát! - parancsoltam rá, és hátradőltem a széken. Egész magatartásom azt sugallta, hogy jobb, ha senki más nem merészkedik az asztalomhoz. Egyedül akartam lenni, és leinni magam a sárga földig.
Ahogy a fiú megérkezett az üveggel, és kiöntöttem magamnak az első pohár italt, úgy állt meg a kezem a poharam felett, mintha hirtelen jégbe fagytam volna. Hát ez szenzációs. Ime, az Elena által emlegetett szamár. Maga Tatia Petrova.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
mind is in DISTURBIA
† Tartózkodási hely :
mystic falls ❞
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
raw ❞

Vas. Feb. 17, 2013 4:20 pm
Szemmel láthatóan jól szórakozott azon, hogy nem tudtam, milyen fajba tartozik. Engem viszont kissé feszültté tett, mivel nem szerettem fajilag ismeretlen egyedekkel beszélgetni. Hogy miért? A válasz egyszerű: a természetem túlságosan kíváncsi ahhoz, hogy átnézzek az ilyen részletek felett. Ez van, nem vagyok egy könnyű eset, erre még mérhetetlenül kíváncsinak is teremtettek. Hát nem csodálatos? Bár nekem semmi bajom nem volt ezzel.
- Szerencsére az öregedéssel nem kell foglalkoznom. A ráncok csúnya fenyegetése nemigen ijeszt meg. - Kacsintottam rá, amikor pedig közelebb hajolt hozzám szüntelen az arcomon üldögélt egy apró mosoly. Egy olyan, ami nagyon is illett hozzám és ami szinte az ismertetőjegyem volt: kacér és ravasz. Ám mégsem történt meg, amire vágytam, még mindig nem tudtam, hogy ki ez a pasi. Egyre érdekesebbé és érdekesebbé vált a helyzet. Felkeltette az érdeklődésemet.
- Gyerünk, mondd el. - Kacsintottam rá. - A titkod nálam biztonságban lesz, de egyszerűen szomjazom az infóra. - Hajoltam hozzá én is egy kicsivel közelebb, a szemeim csillogtak, a mosolyom pedig csábosba váltott. - Nem lehetsz vérfarkas, mert akkor már rosszul lennék tőled. A boszorkányoknak nem ilyen illata van, bevallottad, hogy nem ember vagy, vámpír pedig végképp nem lehetsz. - Suttogtam lehelethalkan a fülébe, bár nem nagyon érdekelt volna, ha valaki meghallja. Legfeljebb megettem volna vacsorára és rögtön hallgatott volna. - Ne csigázz fel, légy jó fiúcska. - Hajoltam el egy kicsit tőle.

Vadász •• vad játszmák, féktelen éjszakák; csak a prédára várunk
† Kedvenc dal :
Olly Murs - Dance with me tonight
† Tartózkodási hely :
Whitmore College
† Hobbi & foglalkozás :
vámpírölés, tanár
† Humor :
Van ám, csak győzzed hallgatni :D

David Winchester ÍRTA A POSZTOT
Vas. Feb. 17, 2013 4:04 pm
Önelégült mosolyom a későbbiekben is ott virított az arcomon, mintha csak odaszegezték volna. Imádtam az efféle helyzeteket, amikor azt próbálják kitalálni, hogy melyik fajból származom. Természetesen soha nem adom olcsón az információimat. Minek is adnám? Hogy aztán ellenem fordíthatják, vagy ne adj Isten, felkészülhessenek ellenem? Hah, jó vicc. Ezért is szoktam inkább megőrizni magamnak a saját kis titkaimat.
- Nekem ennyi pont elég is.. - jegyeztem meg miután, bevallotta, hogy fogalma sincs, miféle lény lehetek. Nem kerülte el a figyelmemet az sem, hogy rögtön ezután elfordult és tekintetét végigmérte a helységben jelenlevő fiatalokon. Vajon mit vagy kit keres? De nem volt sok időm gondolkodni, mivel pár perc múlva már ismét engem győzködött. Vagyis próbált győzködni, sikertelenül. Az elkövetkezendőkben közelebb hajolva hozzá, úgy tettem, mintha el akarnám árulni neki a titkomat, de helyette egészen mást suttogtam a fülébe. - Aki kíváncsi, hamar megöregszik - mondtam, majd elhúzódva javítottam ki az állításomat. - Bár, ez a te esetedben inkább úgy hangzik, hogy aki kíváncsi, hamar pórul járhat - kacsintottam rá egy csibészes mosoly kíséretében. Hm, el kell ismerni, hogy különösen jó emberismerő. Bár, azért nem volt valami nehéz dolga rájönni, hogy nem tartozom a legártatlanabb angyalok közé.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
mind is in DISTURBIA
† Tartózkodási hely :
mystic falls ❞
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
raw ❞

Vas. Feb. 17, 2013 3:19 pm
Megveregethettem volna a saját vállamat, annyira jó voltam. Ismét ügyesen kitaláltam, hogy nem egy normális kisvárosi srác ül mellettem, hanem egy furcsább szerzemény. Hiába, ezer éves elmúltam már, engem nem lehet átverni. Akinek sikerül, azelőtt emelem kalapom, bár még nem találkoztam ilyen teremtménnyel. Általában én rázom át az embereket, ez az egyik specialitásom, mesteri hazudozó és manipulátor vagyok. Valamivel el kellett ütnöm az unalmas évszázadokat, ezen képességek fejlesztéséből pedig sohasem elég.
- A megérzéseim nem szoktak csalni, csak éppen fogalmam sincs hova sorolhatnálak. - Mondtam ki az őszintét, majd körbenéztem a Grill vendégseregén. Találnom kellene egy erős boszorkányt, most hátha nagyobb szerencsém lesz, mint a múltkor. - Nem avatnál be a kis titkodba? Kíváncsi természet vagyok. - Az alsó ajkamba haraptam, amikor visszafordultam David felé. - Szeretem tudni, hogy kikkel beszélgetek és mivel nem tűnsz túl ártatlannak sem, így még jobban érdekel, mi vagy. - Önelégült mosolyát látva majdnem elismerően pillantottam rá. Végre nem egy jófiú, legalábbis egyáltalán nem ez sütött belőle.

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
Whitmore College
† Hobbi & foglalkozás :
vámpírölés, tanár
† Humor :

Vas. Feb. 17, 2013 3:13 pm
Tatia

Monológja hallatán csak még inkább értésemre adta, hogy Ő a legelső a hasonmások közül. Sőt, egyfajta fenyegetést is kihallottam a szavaiból. "Akkor már nem élnének." Ez a nő sem az ártatlanságáról híres, ami csak egyet jelent. Megérdemelne már egy jó mély harapást, természetesen általam. Talán a halálközeli érzés segítene is rajta, mondjuk visszavenni a abból a határtalan önbizalmából és persze a gyilkosösztöneiből is.
Amint bemutatkoztam, nem sokkal később ő is megtette ezt a lépést. Tatia, ritka egy név, az biztos. Bizonyára az ókor körül használhatták anno ezt a nevet. Az arcáról könnyen leolvasható volt, hogy nem hisz nekem. Magabiztos mosoly ült ki az arcomra, mikor szóvá is tette a gyanúját. A valóság az, hogy nem voltam valami jártas a hasonmások világában, de ez nem különösebben okozott gondokat a számomra. Csak egy apró kis hazugság kell és máris elárulják neked a titkukat. Még egy idősebb vámpír is. - Hm, igazad van - bólintottam végül megadóan. Persze még mindig nem állt szándékomban az orrára kötni, hogy mi vagyok. - Valóban több vagyok egy átlagos fickónál - villantottam egy önelégült mosolyt felé.

A hozzászólást David E. Winchester összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 17, 2013 3:19 pm-kor.

Farkasboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
† Chatkép :

† Keresem :
aaron dorne

she is a living fire, such as I have never seen; incidentally, a fire that, despite everything, burns only for him. At the same time she is extremely tender, brave, intelligent, and sacrifices everything, or if you prefer, acquires everything by sacrifice.

† Kedvenc dal :
you don't own me - grace ft. g-eazy
† Tartózkodási hely :
∬ whitmore
† Humor :
∬ painful

Bailey Thea Buzolic ÍRTA A POSZTOT
Vas. Feb. 17, 2013 2:31 pm
Csak elmosolyodtam mikor kifejtette, hogy mikre is vadászik. Valószínűleg eszembe se jutott volna a szarvasokra gondolni, de aranyos volt ahogy megmagyarázta.
- Nyugi, egyáltalán nem nézlek hülyének. - Nyugtattam meg továbbra is mosolyogva. - Ennek az oka leginkább az, hogy én meg boszorkány vagyok. - Azt hiszem valamiféle sugallatot kapok afelől, hogy nem szabad Dean-nel kezdenem. Hiszen már a második vadásszal futok össze.
- Nem tudod valamilyen szinten kizárni őket?

Egy pillanatra ledermedtem. Mikor az ajtó felé néztem, mintha Dean-t láttam volna. Nem voltam benne biztos, mert a következő pillanatban el is tűnt a szemem elől. De beszélnem kell vele. A múltkor eléggé rosszul jöttek ki a dolgok és szeretnék vele úgy is beszélgetni, hogy most valamennyivel nyugodtabb a helyzet.
- Bocsi, most mennem kell. - Motyogtam oda neki, majd kifizetve a kólámat kirohantam a grillből Dean nyomába.

A hozzászólást Bailey Thea Buzolic összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd. Feb. 19, 2013 2:28 pm-kor.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Feb. 17, 2013 12:10 pm
-Nem igazán- Mondtam neki és a fejemet dörzsölgettem.
-Oké, nem tudom mennyire fogsz örültnek tartani, de lássuk-Fordultam vele szembe.
-Vadász vagyok, még hozzá nem szarvasokra lövő hanem...-Kezdtem bele, de le halkultam.
-Vérfarkasokra, vámpírokra, démonokra és egyéb elcseszett lényekre.-Suttogtam.
-Ha ez még nem elég kiskorom óta látom a szellemeket. És most tele van velük a hely és beszélnek... egyszerre.-
Na gondoltam, most jön a na te hülye vagy csá, nem is csodálkoztam volna.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Feb. 17, 2013 12:07 pm

Matt

Meglepetten vontam fel a szemöldökömet reakcióján. Semmi rossz tapasztalat, azt hiszem, megkönnyebbültem.
- Valóban? - néztem rá kihívóan. Nem tudom mit lehet bennünk annyira szeretni, persze az örök fiatalság dolog jól jött. Szerettem a külsőmet.
- Á, így minden érthető... Azért meg kell mondanom, örülök, hogy tudsz róla... - mosolyodtam el én is újra.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Feb. 17, 2013 11:25 am
Szerencsére megbízott bennem és elmondta, hogy ő egy boszorkány. Nem nagyon lepett meg, hogy ő is rendelkezik természetfeletti erővel, mert ebben a városban szinte már mindenki..
- Hát az szép. Szeretem a boszorkány lányokat. - Mosolyogtam felé és gondolkozni kezdtem mit is mondjak neki erről a dologról.
- Hát tudod sok ebben a városban a természetfeletti és van is pár olyan ismerősöm, szóval így tudok ezekről a dolgokról.

Farkasboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
† Chatkép :

† Keresem :
aaron dorne

she is a living fire, such as I have never seen; incidentally, a fire that, despite everything, burns only for him. At the same time she is extremely tender, brave, intelligent, and sacrifices everything, or if you prefer, acquires everything by sacrifice.

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
∬ whitmore
† Humor :
∬ painful

Vas. Feb. 17, 2013 12:49 am
Oké, ez a srác vagy nem normális vagy már túl sokat ivott és képzeleg. Eléggé furcsán néztem rá, hiszen ha ez egy egyszerű fejfájás akkor nem beszélne. Vagy tényleg nem normális? Oké. Ebben a városban sok furcsaság van az már biztos és ezt meg is tapasztaltam egészen rövid idő alatt, de ezt nem értettem.
- Jól vagy? - Egy ideig haboztam, majd végül a vállára tettem a kezemet. Nem tudom mi zajlik le most a fejében vagy akárhol, de nem lehet túl kellemes.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Feb. 17, 2013 12:14 am
-Hidd el nekem lenne esélyem-Utaltam arra, hogy vadász vagyok, persze ő ezt nem tudhatja, de még is
kedvem lenne valakit most bosszúból kinyírni.
Mosolyogni kezdtem.
-Nálam most pont, hogy ez mulasztja el-Mondtam majd a fejemhez kaptam.
-Istenem csak hagynátok abba-Suttogtam egészen halkan. Egyre jobban fáj és kínzott ez az érzés
-ÁÁ-Forgattam el egy kicsit a fejem. Láttam a lány arcán, hogy nem igazán érti mi bajom lehet, talán bolondnak tart?

† Chatkép :

† Keresem :
aaron dorne

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
∬ whitmore
† Humor :
∬ painful

Szomb. Feb. 16, 2013 9:31 pm
- Tudok én is verekedni ha akarok. - Nevettem fel. Bár nem éppen egy átlagos verekedésről lenne szó. Mert fizika téren semmi esélyem nem lenne Dean ellen. Bár nem is terveztem semmi ilyen harcfélét.
- Hát jobbulást, de egy jó tanács. Ha tovább folytatod az ivászatot holnapra még jobban fog fájni a fejed. - Volt egy megérzésem, hogy hazudik de ki vagyok én ahhoz, hogy rákérdezzek mi a baja igazából? Csak egy idegen. Semmi több.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Feb. 16, 2013 8:56 pm
Kicsit megnyugodtam és láttam ő is vissza vett, de hát most szakított, nem csodálom.
-Szerelmi ügyek az van nálam is bőven, szóval szólj ha verekedni kell segítek- Nevettem fel.
Még mindig néztek és egyre több szellem gyűlt körém és a fejem hasogatott.
-Semmi csak egy kis fejfájás-Hazudtam, majd engedtem el egy mosolyt.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
mind is in DISTURBIA
† Tartózkodási hely :
mystic falls ❞
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
raw ❞

Szomb. Feb. 16, 2013 5:15 pm
David

Vajon min tűnődhetett? Mert nagyon úgy nézett ki, mint aki elgondolkozik valamin. Lehet, hogy tényleg sokat ivott és csak arra próbál emlékezni, hogy hogy is hívják. Előfordulhat, viszont még nem tűnt annyira részegnek, szóval ezt a lehetőséget kilőttem. De nem is vagyok én gondolatolvasó, hogy tudjam, mi jár a fejében. És nem is érdekelt.
- Persze, hogy büszke vagyok rá. - Bólintottam. - Nem mindenikek adatik ez meg, sőt, rajtam kívül senkit sem ismerek, akinek lennének hasonmásai. És az, hogy én vagyok az első az még rátesz egy lapáttal. Csak annyi a szerencséjük, hogy egyikőjük sem teljesen olyan, mint én. Akkor már régen nem élnének. - Jegyeztem meg mellékesen.
- Az én nevem Tatia. - Mutatkoztam be én is, amikor ő megtette ugyanezt. Átlagos fickó... ehhez képest tud a hasonmásokról. Ez nem áll össze. - Bocsáss meg, de nem hiszem, hogy annyira átlagos lennél. Normális emberek nem tudnak a hasonmásokról, szóval nem szeretnéd újragondolni ezt a részt? - Kérdeztem rá egy kötekedő mosollyal. Minimum valaki kutató kell, hogy legyen vagy még mindig fennállt a lehetőség, hogy természetfeletti. Volt ilyesmi kisugárzása, de nem tudtam hová tenni.

A hozzászólást Tatia Petrova összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 16, 2013 11:34 pm-kor.

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
Whitmore College
† Hobbi & foglalkozás :
vámpírölés, tanár
† Humor :

Szomb. Feb. 16, 2013 12:39 pm
Csak tippeltem, fogalmam sem volt róla, hogy ki ez a lány, de szemmel láthatólag ő ezt másképp gondolta. Azt hitte, hogy igen jártas vagyok a témában. Mindenesetre ezt a "tudást" simán felhasználhatom ellene. És be is jött, mert beismerte, hogy Ő az egyik hasonmás, ráadásul pont az eredeti. Akkor ezek van már vagy ezer éves. Vajon meddig fájna neki a harapásom? Pár percig legalább visszatartaná? Mert Katherine sem tűnt valami fiatalnak. Erre a kérdésre a nap folyamán mindenképpen választ kell kapnom. Persze csak akkor fedem fel magam, ha muszáj lesz és rámtámad, vagy legalább valami ahhoz hasonlót művel.
- Ó, szóval te vagy a legelső hasonmás - szólaltam meg néhány percnyi szünet után. Igyekeztem véka alá rejteni, mennyire meglepődtem, amikor megemlítette, hogy rajta kívül van még két ugyanolyan kinézetű lány. Kettő! Katherine és valaki más. - És szemmel láthatólag nagyon büszke is vagy erre a címedre - jegyeztem meg kissé flegmán.
- Én David vagyok, egy átlagos fickó.. Tudod, nekem nincsenek hasonmásaim - forgattam meg a szemeimet, direkt kihagyva azt a jelentőségteljes részletet, hogy néha kígyó alakban harapdálom a hozzá hasonló vérszívókat.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
mind is in DISTURBIA
† Tartózkodási hely :
mystic falls ❞
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
raw ❞

Pént. Feb. 15, 2013 11:14 pm
David

Egy darabog figyeltem a szemeit és értetlenséget láttam bennük tükröződni. Én már rájöttem a titok nyitjára, miszerint összekeverhetett valamelyik hasonmásommal, most már csak az kellett, hogy neki is leessen a dolog. Feltéve, ha egyáltalán tud arról, hogy léteznek ilyenek, mert ha nem, akkor... így járt. Ebben az esetben kénytelen lenne beletörődni abba, hogy én csak egy lány vagyok, aki valamilyen szörnyű baleset folytán elvesztette az emlékezetét és azt se tudja, hogy kicsoda ez a pasas.
- Nem tudom, hogy mennyit ihattál, szóval a kérdésedre sem tudok válaszolni. - Megvontam a vállamat. Úgy gondoltam, összezavarom még egy kicsikét, de pechemre rájött, hogy a hasonmások egyike vagyok. Pedig olyan jól szórakoztam volna. - 2 pont a találgatónak. Nyertél, hasonmás vagyok. - Bólintottam. Ha tud a hasonmásokról, akkor már nem mindegy, ha kimondom? Közben azon gondolkoztam, hogy vagy egy a természetfelettiben jártas emberrel van dolgom vagy szintén egy mágikus lény ül mellettem. A nap kérdése ezzel válaszra vár. - Pontosabban én vagyok az Eredeti, a másik kettő csak utánzat. - Megvontam a vállamat. - És te ki vagy, ha már itt tartunk?

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
Whitmore College
† Hobbi & foglalkozás :
vámpírölés, tanár
† Humor :

Pént. Feb. 15, 2013 10:58 pm
Tatia

És az előbbi sejtésem be is igazolódott. Mintha teljes amnéziában szenvedne, ami persze lehetetlen, legalábbis egy vámpír esetében mindenképpen az. Más magyarázat nem jutott az eszembe, aminek a tünete a felejtés. Netán a harapásom lenne rá az ok? Á, dehogyis, arról már réges rég tudnék, ha ilyen következménye is lenne, elvégre nem Kath volt az első vámpír, akit megharaptam. De ahogy folytatta, arra kérve, hogy világosítsam fel, egyre inkább kezdtem azt hinni, hogy ez a nő nem Katherine. Na jó, egy pohár ital még nem ártott meg nekem ennyire... a fejemet fogtam, miközben az ikertestvér, illetve a hasonmás fogalmak jutottak róluk eszembe. - Itt nekem valami nem tiszta.. - vakargattam a fejemet.- Most akkor mi van? Ikertestvérek vagytok? Vagy nekem ártott meg az alkohol? - kérdeztem rá, mielőtt még meggondolhattam volna magamat. Aztán feltünt még valami. Ez a lány idősebbnek tűnik, mint Katherine volt. Mármint vámpírévben számolva. Akkor nem lehetnek ikertestvérek. - Hasonmások??? - bukott ki belőlem a költői kérdés. Na jó David, inkább menj haza és aludd ki magad!

† Chatkép :

† Keresem :
aaron dorne

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
∬ whitmore
† Humor :
∬ painful

Pént. Feb. 15, 2013 10:11 pm
- Nem zavarsz. - Mosolyogtam rá ahogyan most tőlem kitellett. Már az is nagy számnak mondható, hogy mosolygok.
- Baj van? - Kérdeztem tőle tekintetét kutatva.
- Körülbelül pár órája szakítottam a barátommal. - Elhúztam oldalra a számat és sóhajtottam egyet. Végül is ebben semmi titkolni való nincs. Szakítások minden nap történnek szinte a mai nap az én "szerencsés" napom volt. - De túl leszek rajta.. mint minden máson. - Amint a pultos elém tette a kólámat rögtön belekortyoltam.

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 1:32 pm

Mystic Falls - Grill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
13 / 14 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Similar topics

-
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls utcái