A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
■ the place where nothing bad happens
† Hobbi & foglalkozás :
■ i'll be a little doctor
† Humor :
■ like a dead man's humor

Elena Gilbert ÍRTA A POSZTOT
Szer. Jún. 26, 2013 10:29 am
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Nem túl hízelgő, hogy csórónak nézel - forgattam meg a szemeimet, fél szemmel azért látva, hogy mit tartott az előbb a kezeiben, de... hm, jobbnak láttam nem kitérni rá. Majd később.
Visszavettem a ruhámat, majd fogtam a ruha vállfáját, és visszaakasztottam. - Nekem már nem tetszik - sóhajtottam, aztán hirtelen kibukott belőlem:
- Talán gyereket tervezel? Mármint... - néztem a lánc felé, amit az előbb láttam a kezében.
Vissza az elejére Go down

Hibrid •• halálosabb vagyok bármely vérfarkasnál vagy vámpírnál
† Kedvenc dal :
Raise the dead
http://www.youtube.com/watch?v=FFeKnhjbpvk
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Klaus.Mikaelson ÍRTA A POSZTOT
Szer. Jún. 26, 2013 10:23 am
Csak némán az égnek emeltem a szemem Elena első szavát hallva. Mintha Salvatore a szivem csücske lenne. Nem azért állok ki mellette, mert kebelbarátok vagyunk, hanem azért, mert ismerem Elenát. Méghozzá úgy, ahogy ő önmagát láthatóan nem.
- Türelmes vagyok, és időm is van - léptem be Elena után a boltba, és míg ő ruhát próbált, én valami ékszer után kutattam a tekintetemmel, és felemeltem egy láncot, amin - nomen est omen - egy pólyás baba-szerű medál lógott.
- Mondtam, hogy visszafogott - vigyorogtam el magam látva Elenát. - Neked nagyon jól áll. Gyönyörű vagy benne - mondtam ki amit gondoltam. - Tatiára viszont csak akkor illene, ha combig fel lenne vágva, és kb ugyanilyen mély lenne a dekoltázsa - vizslattam végig. - Ha tetszik, megveszem neked. Mondtam, ma adakozó kedvemben vagyok.

† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Szer. Jún. 26, 2013 10:19 am
- Férfiak... - jegyeztem meg. Hiába egymás ellenségei, néha még az ilyenek is képesek egymás mellett kiállni, már ha a férfiúi igazságról van szó. Tudom, hogy ezúttal is Damonnek van igaza, de ettől függetlenül... most nem tudnék olyat mondani, amikor nekem lett volna. És bosszantott, hogy mindig ő az okosabb, én meg a hirtelen cselekvő kislány.
- Jó... legyen! De akkor menjünk - adtam meg végül magamat, besétálva az üzletbe. Nem is tudom, mikor volt az, hogy csak úgy felpróbáltam valamit. Talán a ruhám az esküvőn, de... később már nem emlékszem. Alig van időm vásárolni.
Leemeltem egy olyan ruhát, amilyet a kirakatban láttam, de nem láttam benne azt a visszafogottságot, amit Klaus. Bár való igaz, ebben nem tudnám elképzelni Tatiát. Ő olyan... Katherine-es ízléssel rendelkezik. Vagy Katherine rendelkezik Tatiás ízléssel, mindegy. Én kakukktojás vagyok.
- Remélem, türelmes típus vagy - kuncogtam fel, besétálva a próbafülkébe, viszonylag magam is rekordot döntve, hogy elég hamar sikerült belebújni a ruhába.
- Nos? - léptem ki, széthúzva a függönyt. Bár a lábaim eléggé fáztak, hiszen a levegő itt hűvösebb volt.

[You must be registered and logged in to see this link.]

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szer. Jún. 26, 2013 10:11 am
- Arra még soha nem gondoltál, hogy mi van, ha az adott helyzetekben tényleg Damonnek van igaza? - vetettem fel a kérdést. - Azt nem tudom, mennyivel jobb duzzogva elrohanni otthonról vásárolni, de... te tudod - vontam vállat, aztán elnevettem magam.
- Okos vagy, kis hasonmás. Igen, Tatiának néznék valamit. De neki ez a ruha...nem is tudom... túl visszafogott. Azt hiszem, maradok valami szép ékszernél. De ha fel akarod próbálni, lovagiasan megvárom, sőt még véleményt is mondok. Ma abban a stádiumban vagyok, hogy kenyérre lehet engem kenni. Neked meg pláne.

† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Szer. Jún. 26, 2013 10:05 am
- Persze... az én vérmérsékletem... - forgattam meg a szemeimet. - Miért mindig neki van igaza? Nekem miért nem lehet soha? - kérdeztem úgy, mint egy nyafogó gyerek. Persze nyilván van köze ahhoz, hogy ha Damon életkorát és az enyémet nézem, hozzá képest, és a tapasztalataihoz képest tényleg gyerek vagyok. De ettől néha nekem is lehetne néha igazam.
Halványan elmosolyodtam, ahogy ő is végigmérte a ruhát. - Vedd meg Tatiának. Ha nekem jólállna, neki is. Amúgy is vásárolni jöttél... gondolom, neki akarsz valamit.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szer. Jún. 26, 2013 9:59 am
- Úgy látom, vihar van a nagy paradicsomban - jegyeztem meg, és odaálltam Elena mögé, miközben valami ruhát nézegetett. - Csak egy jótanács, kis hasonmás. Néha nem árt visszafogni magad. A vérmérsékleted hevesebbé vált, és ez nem mindig jó - mondtam. - Példának okáért az sem tanácsos, hogy az Első hibriddel kötözködsz. Szerencséd, hogy rólad van szó, mást már megöltem volna ezért - mormogtam, aztán hirtelen a ruhára böktem.
- Jól állna neked. Megvegyem?

† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Szer. Jún. 26, 2013 9:47 am
- Nem félek semmitől. Nincs hangulatom a társasághoz. Ha szükségem lenne rá, otthon maradtam volna - jegyeztem meg. Na igen, lehet, hogy ez a feszültséglevezetés. Kötözködöm egy hibriddel, méghozzá a legidősebbel, aki a fél kisujjával képes lenne letépni a fejemet a helyéről.
- Mondtam, hogy kikapcsolódni jöttem. Ehhez mérten, Salvatore-ról inkább ne beszélj - fordítottam el a tekintetemet, majd odasétáltam egy kirakat elé, hogy egy szép ruhát kezdjek nézegetni. Na igen, enyhe célzás, hogy mi a feszültségem forrása, vagy inkább ki, de inkább az bosszantott, hogy megint Damonnek van igaza, és nekem megint nincs.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szer. Jún. 26, 2013 9:42 am
- Én is vásárolni vagyok itt - vontam fel a szemöldökömet. - De azért egy kávé még belefér, nem? Ne kéresd már magad. Most mitől félsz? Hogy bántalak? Nem áll szándékomban - fontam karba a kezeimet, kissé morcosan méregetve őt. - Mióta vámpír lettél, valahogy kevésbé vagy kedves. Ez csak nekem szól, vagy Salvatore is részesül ebből az angyali viselkedésből?

† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Szer. Jún. 26, 2013 9:38 am
Egy nagyot sóhajtottam. Nem volt most hangulatom magyarázkodni, hogy miért mondtam az életével kapcsolatban azt, ami kicsúszott belőlem, de a lényege így is az lett volna, hogy legyen életben, csak az én családomat kerülje el, meg azzal együtt engem is.
- Oké. Engedd el a kezemet - torpantam meg, végignézve a tenyerét, ami a könyökömet fogta meg. - Arról az apróságról megfeledkezel, hogy talán én nem akarok többet látni belőled. Eleget kaptam már. És most vásárolni jöttem, hogy eltereljem a gondolataimat, nem pedig kávézni - néztem vissza a szemeibe. Védekező álláspont. Ez a legbiztosabb, hogy még egyszer ne "gyengüljek" el a közelében. Bár mióta vámpír vagyok, ez könnyebben megy. Csak ne adja be a durcát, mert akkor már nem nemcsak az ő esetében, de senki más esetében nem tudok kőszikla maradni.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szer. Jún. 26, 2013 9:33 am
- Most meg már egyenesen a halálomat kívánod - állapítottam meg. - Ember nem lettél, pimaszabb annál inkább - villant meg aztán a szemem, mikor szóba került Tatia, és megfogtam Elena könyökét. Határozottan, de nem durván.
- Gyere - kezdtem el irányítani egy kis kávézó felé. - Igyunk valamit. Beszélgessünk. Még soha nem beszélgettél velem úgy igazán, egy-két alkalmat kivéve. Nem is ismersz engem igazán - pislogtam rá féloldalról.

† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Szer. Jún. 26, 2013 9:24 am
- Miért kellene boldognak lennem a ténytől, hogy egyáltalán életben vagy? - kérdeztem. Hiszen azért alaposan meg tudnám mondani, mikor kezdődtek életem legnagyobb problémái. Valahol ott, mikor ő bekerült a képbe. Vagy úgy általánosságban Mystic Fallsba. Áh, mindegy. Ami megtörtént, az megtörtént. Innentől kezdve már csak tudni kell, hogy minek nem kell megtörténnie.
- Kellett volna? - kérdeztem. - Ha annyira hibrideket akarsz, ott volt lehetőségként Tatia, aki "használta". Csapolhattál volna tőle is elég vért hozzá, hiszen ő is hasonmás volt - vontam egyet a vállamon.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szer. Jún. 26, 2013 9:20 am
- Ez az én városom - tártam szét a karjaimat. - Szóval, miért ne lehetnék ott mindenhol? - mosolyogtam. - Mintha nem lennél boldog a ténytől, hogy engem látsz.
Tüzetesen végigmértem. Nem változott semmit. Ugyanaz az arc, ugyanaz a barna szempár, amibe most enyhe megvetés is belekerült. De még volt valami, ami nem változott.
- Nem használtad a gyógyírt - mondtam csodálkozó, és ugyanakkor szemrehányó hangon.

† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Szer. Jún. 26, 2013 9:11 am
Még mindig azon gondolkodtam, hogy vajon mit nézzek meg először. Vagy inkább hagyjam a ruhákat, menjek cukrászdába, hiszen eléggé kesergő érzések voltak bennem, olyankor meg a legjobb a csokoládé a sok boldogsághormonnal.
Lépteket hallottam, de nem figyeltem oda rájuk. Hiszen millió ember van itt. De mikor ez a valaki megállt mögöttem, és suttogni kezdett, összerezzentem tőle.
Pár másodperc kellett, hogy felfogjam, ki áll ott mögöttem, de nem tartott sokáig, és erre csak megforgattam a szemeimet. Miért mindig akkor futok össze vele, mikor Damonnel éppen "rosszban vagyunk?" Ez valami íróniája a sorsnak.
- Te mindenhol ott vagy? - fordítottam felé a tekintetemet.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szer. Jún. 26, 2013 9:07 am
(Petrova birtok)

Ha valamire most nem vágytam, az a magány volt. Egy vámpír számára természetes életforma ugyan, de az elmúlt néhány napban úgy éltem - leszámítva persze Tatia közelségét - mint aki kiszakadt a világból. Társaságra vágytam, emberekre. Már csak azért is, mert ott zsákmány is mindig könnyebben akad.
A város sétáló utcájában, az üzletsoron sétafikáltam éppen, és azon tanakodtam, kiröhög-e vajon Tatia, ha veszek neki valamit. Valami emléket. Vagy a fejemhez vágja, mert nem szereti, ha emberi létére emlékeztetem. És amúgy is, mit vegyek? Ékszere meg ruhája van millió. A babazokniról meg inkább lemondok.
A legnagyobb tanakodásból az zökkentett ki, hogy egy ismerős alakot láttam meg az utca közepén. Úgy állt ott, olyan néma elragadtatással, mint mikor egy gyerek találkozik a Télapóval.
- Úgy látszik, jó érzékkel találom meg a legjobb társaságot - léptem a háta mögé, és a fülébe suttogtam, magamban jót mulatva azon, hogy kissé összerezzent.

† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Szer. Jún. 26, 2013 9:01 am
(Damon és Elena háza - konyha)

Talán kissé modortalan voltam, ahogy otthagytam Delenát és Damont a konyhában, de... ezt váltja ki belőlem az ilyesmi. Még mindig nem dühös voltam, nem is csalódott, de... utáltam az ilyen helyzeteket, márpedig az ilyeneknek sosincs vége. És le kell vezetnem valamivel. Az pedig most a vásárlás lesz.
Befordultam az egyik utcába, ahol máris millió meg egy kisebb üzlet várt, és hirtelen a mennyországban éreztem magam, azt sem tudtam, merre forduljak.

Inactive
Long time no see me
† Keresem :
Ϟ my old friend
† Kedvenc dal :
Ϟ light 'em up
† Tartózkodási hely :
Ϟ mf & nola
† Hobbi & foglalkozás :
Ϟ fashion, shopping, fun, blood
† Humor :
Ϟ blonde

Rebekah.Mikaelson ÍRTA A POSZTOT
Vas. Jún. 23, 2013 3:04 pm
Chichago;Gloria bárja

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nagyott nevettem fel mikor a mellkasához kapott. Biztos még nem szokott hozzá ahhoz, hogy beforrjanak a sebbei. Én már rég vágyom arra az életre mikor még csak halandó voltam és egy kis kés fájdalmat tud okozni. Most, ha megölnek mi lesz semmi elájulok majd 1 órára és újra felkelek. Ha egy karót döfnek belém mi lesz? Felkelek.
Gondoltam egy kis móka belefér a mai napomba.
-Szóval küzdesz a vérivással? Megmutatom neked hogyan legyél ön felett szórakozni-Mondtam, majd közelebb léptem hozzá.
-Tekintsd ezt jutalomnak élvezd a halhatatlanságot. -Kacsintottam rá.
Körbe néztem és észre vettem egy nőt aki nagyon válogatott szép is volt túl szép.. halnia kellett.
-Menj oda és szívd le őt....teljesen.-Mondtam és láttam ahogy Claudia arca megrezzen és lassan de biztosan csoválni kezdte a fejét. Belenéztem a szemeibe és megigéztem őt.
-Hidd el élvezni fogod-Mondtam, majd megsimogattam és arca már is magabiztos lett és tette a dolgát. Össze fontam a karom és elégedett vigyorral néztem ahogy Claudia elkapja a lányt, persze diszkréten.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Jún. 21, 2013 9:52 am
Amikor végre kihúzta a mellkasomból a kezét, hátratántorodtam és levegőért kapkodtam.
Milyen kegyetlen dög, ez a Rebekah Mikaelson! Anyám feljegyzései arról szóltak, hogy ő egy érzelmekkel túlfűtött, szeretethiányos kislány. Hát tévedett. Ő egy ugyanolyan őrült tyúk, mint az anyám csak erősebb.
- Claudia... - nyögtem, miközben a gyorsan beforró mellkasomat tapogattam. Jobbnak láttam a vezetéknevem nem elárulni. Nem tudtam miért, de jobbnak láttam.
A blúzom tiszta vér volt és néhány csepp az üzlet padlójára is folyt. Én mégis remegve álltam előtte, mint a cövek. Képtelen voltam és nem is mertem megmozdulni.

Inactive
Long time no see me
† Keresem :
Ϟ my old friend
† Kedvenc dal :
Ϟ light 'em up
† Tartózkodási hely :
Ϟ mf & nola
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
Ϟ blonde

Kedd. Jún. 18, 2013 8:50 pm
|| Claudia & Rebekah ||
Chichago;Gloria bárja

Felnevettem ahogy láttam, hogy mennyire megijedt és csak megragadtam a szívét és erősebben csak szorítottam. Fel mosolyogtam és elengedtem, majd a ruhájába töröltem a kezemet.
-Csak tudd kivel állsz szemben.-Mondtam majd mélyen a szemébe néztem.
-Nem is mondtad hogyan is hívnak?- Mondtam, majd megsimogattam az arcát.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Jún. 16, 2013 10:52 pm
Rebekah & Claudia

- Neked nincs humorérzéked. - motyogtam, mikor megragadott és teljes erejével elráncigált egy jól eldugott sarok felé. 
Amikor keze belém nyúlt és megfogdosta a szívemet, az arca centiméterekre volt tőlem és idegesen sziszegte az arcomba fenyegetéseit, megfordult a fejemben, hogy ennek a lánynak súlyos problémái vannak. Mielőtt azonban megsajnáltam volna emiatt, a pokol legmélyebb bugyrai közé átkoztam le és próbáltam visszafogni fájdalmas sikolyom, így csak kínlódva nyüszítettem fel. Még mindig nem engedett el és meg sem próbáltam szabadulni, nagyon erős volt. 
- Rendben van. - motyogtam engedelmeskedve és szótlanul vártam, hogy engedjem utamra.

Inactive
Long time no see me
† Keresem :
Ϟ my old friend
† Kedvenc dal :
Ϟ light 'em up
† Tartózkodási hely :
Ϟ mf & nola
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
Ϟ blonde

Vas. Jún. 16, 2013 10:27 pm
|| Claudia & Rebekah ||
Chichago;Gloria bárja

Próbáltam higgadt maradni, de nem igazán marad eltereltem a gondolataimat.
Családomon járt inkább az eszem, hogy mi lesz, ha találkozom majd velük. Anyám megmentette Klaust, de még is ő keze is benne volt a megölésében.
Mikor a korona szót meg említette nem bírtam a véremmel tovább. Egy olyan ruhás fogas mögé tereltem, ahol nem látja senki és mellkasába toltam a kezemet.
-Na idefigyelj szívi még egy dobásod van és teljes mértékben kitépem a szíved-Mondtam szemöldökömet rángatva az idegtől.
-Nem fog senkinek se hiányozni ilyen kislány szóval vagy nem gúnyólodsz rajtam, vagy eltakarodsz-

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Jún. 16, 2013 10:20 pm
Rebekah & Claudia

Vigyorogva néztem finom, határozott, kényes de nagyképű mozdulatait. Most is olyan arcot vágott, mintha valamit büdösnek érezne. Már csak egy ezüst tiara kéne a fejére és olyan lenne, mint egy goromba, duzzogó kiskirálylány. 
- Köszönöm. - biccentettem. 
Be kellett harapnom az alsó ajkam, hogy ne nevessem el magam. Kitöröltem a fejemből a duzzogó, habos-babos ruhába öltözött kislány az ő arcával és némiképp elment a kedvem a nevetéstől. 
- Csak próbállak megóvni a rossz választástól. - motyogtam fejcsóválva, de igazából jót mulattam rajta. - Abban a ruhában úgy néztél volna ki, mint egy bohóc. - bizonygattam, majd hirtelen ötlettől egy vérelve előkerestem egy rózsaszín selyemruhát, ami tele volt aggatva egy csomó fodorral, flitterrel és csupa drágakőnek tettetett műanyaggal. Gusztustalan volt. - Nézd meg! Ez illik hozzád. - mutattam fel, hogy ő is lássa. - Válasszak neked koronát is hozzá?- kérdeztem halál nyugodt arccal, de szívem szerint fetrengtem volna a nevetéstől. Jó lenne, ha ő is nevetne rajta és nem szúrna le, vagy dobna fel az első falra a nyakamat szorongatva. Egy egészséges mosolyt szerettem volna csalni a goromba arcára, hogy megszépüljön.

Inactive
Long time no see me
† Keresem :
Ϟ my old friend
† Kedvenc dal :
Ϟ light 'em up
† Tartózkodási hely :
Ϟ mf & nola
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
Ϟ blonde

Vas. Jún. 16, 2013 9:26 pm
|| Claudia & Rebekah ||
Chichago;Gloria bárja

Gúnyosan néztem rá és megigazitottam a hajam.
-Nekem nem úgy tűnik.-Mondtam, majd tovább nézegettem a dolgokat.
Aztán felfigyeltem a nevemre. Nagy mosollyal flegmán válaszoltam rá.
-Mik se olyan tudatlan a pici lány-Mondtam közelebb hajolva az arcában lihegve.
Gúnyos megjegyzét tett a ruhadarabbra amit fogtam éppen.
-Nem hinném, hogy kérdeztem volna a kicsilány véleményét-Mondtam, majd Tovább tekergettem a fogasokat. Miközben e szavak elhagyták a szám, nem néztem rá olyan volt, mint a levegő számomra.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Jún. 16, 2013 3:16 pm
Rebekah & Claudia

- Attól még, hogy nem ismerlek, nem vagyok tudatlan. - nyögtem be meggondolatlanul. Jöttek volna még a kioktató szavak, de úgy döntöttem itt elég. Talán még túl sokat is mondtam. Nem akarom karóval a szívembe végezni, de kezdett felidegelni önelégült képe. 
Már egyáltalán nem tűnt olyan szépnek és természetesnek az arca, amikor belépett. Most inkább flegma, undorodó, szigorú és fintorgó. És lekicsinyítő becézései, hangsúlyai sem tetszettek. Sokáig éreztem úgy, hogy ilyen nők előtt meg kell alázkodnom. El kell ismernem a fensőbb rendűségüket, de már az új életemet élem. Nem szabad elnyomnom magam és másnak sem hagyom.
- Te vagy... Rebekah Mikaelson? - kérdeztem közömbösen. 
Valószínűleg imponálni fog neki, hogy tudtam a nevét. Sokat olvastam róla és a családjáról az édesanyám feljegyzéseiben. Ő szenvedélyesen kutatta őket és mindent tudni akart az eredeti családról. Nekem nem tűntek olyan érdekesnek. Most meg pláne nem.
- Nekem nem tetszik. - motyogtam a ruhára nézve, amit a kezében tartott, majd hátat fordítottam neki és tovább nézelődtem a mellette lévő polcokon.

Inactive
Long time no see me
† Keresem :
Ϟ my old friend
† Kedvenc dal :
Ϟ light 'em up
† Tartózkodási hely :
Ϟ mf & nola
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
Ϟ blonde

Vas. Jún. 16, 2013 11:19 am
|| Claudia & Rebekah ||
Chichago;Gloria bárja

Csodáltam a bátorságát nem érdekelt engem az, hogy milyen kis édes van elég bajom
Klaust elhagytam valahol remélem semmi baja. És Kol vajon Kollal mi lehet? Nem tudom mihez kezdek hiszen nagyon nem akarok találkozni se "apámmal, anyámmal". 
Felnevettem egy vámpír kit jobban érdekel az, hogy mit vásároljon, mint az, hogy kit öljön meg?
-Látom te tényleg tudatlan vagy kislány-Mondtam ön elégült mosollyal és teljesen elképedtem ezen.
-Én vagyok az első női vámpír kislány-Mondtam úgy, hgy nem néztem rá és kezemben tartottam egy csodaszép női ruhát.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Jún. 16, 2013 9:00 am
Rebekah & Claudia

Egy pillanatig volt csak halálfélelmem. Mikor megragadta a nyakam és az öltözőfalának nyomott, na akkor tényleg azt hittem, hogy kipurcanok, de végül eleresztett. Úgy tűnt ő sem tartja jó ötletnek, hogy egy üzlet közepén tartson vérengzést.
Mikor elengedett a nyakamat szorongatva próbáltam levegőhöz jutni. Míg én csillapítottam a rám törő köhögőrohamot, addig ő lazán kisétált a próbafülkéből. Ugyanazzal a fensőbbség érzéssel, határozottsággal, nagyképűséggel.
Lehet, hogy az év legidiótább döntése volt utána menni, de én úgy tettem. Követtem, mert nem akartam, hogy ha meggondolja magát és mégsem akarja megkímélni az életem, akkor máshol, máskor elkapjon. Valahogy semlegesítenem kellett ezt a kis összeakaszkodást, mert van nekem így is elég ellenségem, aki ha akar a kisujjával is végezhetne elem.
-Tényleg nem ismerlek. - motyogtam. És azért tiszteljem, mert karóval  nem lehet megölni? Ezt várja mindenkitől? Hát tőlem nem fog sikerülni. A tiszteletemet senki nem kapja meg olyasfajta tények miatt, mint az öregség. Fontosabbak a belső értékek. Ezt már nem tettem hozzá, így is eléggé feldühítettem. - Hogy érted, hogy nem lehet karóval megölni? Ne haragudj, hogy kérdezősködök, még új vagyok és természetemtől fogva kíváncsi. - mosolyogtam rá kedvesen, hátha megenyhül az a kemény, önelégült szíve.
- Rendben, köszi. - motyogtam összezavarodva hirtelen hangulatváltozásától. - Azt hiszem elviszem mindkettőt.

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 2:05 am

Üzletsor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next