A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
† Kedvenc dal :
wait
† Tartózkodási hely :
▸ all around the world
† Hobbi & foglalkozás :
▸ business man
† Humor :
▸ bittersweet

Dominic J. Clarke ÍRTA A POSZTOT
Szer. Okt. 09, 2013 3:57 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

to Lana Anderson

Kikereste a megfelelő méretet, majd miután megfogta a ruhát, és besétált az öltözőfülkébe, csak felsóhajtottam, és tovább nézelődtem. Soha nem voltam nagy vásárolgató. Már csak azért sem, mert... hát hogy is mondják ezt? Volt midnig annál jobb dolgom is. Például hogy egy-két vámpírt magamba bolondítsak. De talán hiú ábránd az, hogy nem vagyok hétköznapi. HIszen ki tudja, hány olyan lány szaladgál a világon, mint én. Hasonló célokkal. Vagy csak engem ejtettek a fejemre?
- Öhm... nem tudom - billent oldalra a fejem, és elvigyorodtam, majd megragadftam egy férfi vállát, és odarángattam magunkhoz. - Mondja csak, magának tetszik a hölgy ebben a ruhában? Most úgy őszintén - tartottam ott szigorúan. Éreztem rajta, hogy vámpír. És mi több... egy eléggé jóképű vámpír. De hát... előfordul az, hogy az ilyeneket inkább átlököm mások kezébe.
Vissza az elejére Go down

† Kedvenc dal :
wait
† Tartózkodási hely :
▸ all around the world
† Hobbi & foglalkozás :
▸ business man
† Humor :
▸ bittersweet

Szer. Szept. 25, 2013 2:15 pm

to Lana Anderson

Kikereste a megfelelő méretet, majd miután megfogta a ruhát, és besétált az öltözőfülkébe, csak felsóhajtottam, és tovább nézelődtem. Soha nem voltam nagy vásárolgató. Már csak azért sem, mert... hát hogy is mondják ezt? Volt midnig annál jobb dolgom is. Például hogy egy-két vámpírt magamba bolondítsak. De talán hiú ábránd az, hogy nem vagyok hétköznapi. HIszen ki tudja, hány olyan lány szaladgál a világon, mint én. Hasonló célokkal. Vagy csak engem ejtettek a fejemre?
- Öhm... nem tudom - billent oldalra a fejem, és elvigyorodtam, majd megragadftam egy férfi vállát, és odarángattam magunkhoz. - Mondja csak, magának tetszik a hölgy ebben a ruhában? Most úgy őszintén - tartottam ott szigorúan. Éreztem rajta, hogy vámpír. És mi több... egy eléggé jóképű vámpír. De hát... előfordul az, hogy az ilyeneket inkább átlököm mások kezébe.

† Kedvenc dal :
wait
† Tartózkodási hely :
▸ all around the world
† Hobbi & foglalkozás :
▸ business man
† Humor :
▸ bittersweet

Csüt. Szept. 05, 2013 8:56 pm

to Lana Anderson

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Aug. 19, 2013 3:43 pm

Yvonne & Lana
Remélem tetszeni fog (:

- Hát a bulira tényleg nem való, de csak találok más alkalmat mikor felvehetem. - Vontam meg válllamat, elhúzva szám szélét. Milyen témájú is a buli? 20-as évek... na arra tényleg nem valami jó ez a ruha, de hát plusz egy ruha a szekrényembe, nem árthat. Mostanában úgyis sűrűn járok el otthonról, úgy hogy alkalmat is lehet majd találni mikor felveszem.
- Mindjárt felpróbálom, csak kikeresem a méretem. - Kezdtem újra kutatni, és kerestem ki a méretem a sok ruha közül. Kezembe kaptam ruhát, és elindultam a próbafülke felé. Szerettem vásárolni, így még egy ideig biztos eltudtam volna válogatni a ruhák között, főleg most hogy ezt társaságban teszem.
Bementem az egyik próbafülkébe, és egy kicsit kihasználva gyorsaságomat, magamra kaptam a ruhát, hogy aztán kitudjak menni, hogy megnézzem magam a tükörben. - Itt is vagyok! - Szólaltam meg mikor kijöttem, hisz Yve már ott várt engem. A tükörhöz léptem és megnéztem magam. - Nem is olyan rossz! - Mosolyodtam el vidáman, és Yve-ra néztem.

† Kedvenc dal :
wait
† Tartózkodási hely :
▸ all around the world
† Hobbi & foglalkozás :
▸ business man
† Humor :
▸ bittersweet

Kedd. Aug. 06, 2013 1:06 am

to Lana Anderson

- Hm... - néztem a ruhát továbbra is, miközben próbáltam megfogalmazni magamban a véleményemet róla. Nem volt könnyű, de hát próbálkozni ugyanúgy kell. Vagy nem? Na mindegy, ezen most nem tűnődöm tovább.
- A bulira talán nem való, de amúgy meg... brilliáns. Ezekkel a kis... izékkel - vigyorogtam egy-két kiálló résszel a vállrésznél. De ez tette olyan egyedivé az egész darabot.
- Miért nem próbálod fel? - kérdeztem egy mosollyal. - Lana... - tettem hozzá a nevét, amit időközben megtudtam. Szeretem a divatot... legalábbid divatról beszélgetni egy vámpírral... az aztán a földi paradicsom. Maga a mennyország... azt hiszem.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Júl. 26, 2013 10:37 pm

Yvonne & Lana
Remélem tetszeni fog (:
Alig váltottunk pár szót, de már beszédesebb is lett. Végül is nem is volt baj, engem nem zavart, már csak azért is mert én nem mindig voltam az a nagyon beszédes fajta. Ez a hangulatomtól is függött, meg persze a helyzettől, de ő szimpatikusnak tűnt akivel jól el lehet beszélgetni.
- Tényleg... - Adtam neki igazat röviden, miközben tüzetesebben megnéztem a ruhát, majd beléptem az üzletbe, ahogy kinyitotta előtte az ajtót. Hallgattam amit mondott, közben pedig a fogason nézelődtem a ruhák között míg meg nem láttam azt a darabot, amit a kirakaton láttam.
- A buli... teljesen kiment a fejemből hogy azt mostanában lesz. Na nem baj arra is keresünk valami ruhát, meg akkor neked is találni fogunk valamit ami illik a buli hangulatához. - Mondtam a végére elmosolyodva- Yve, ez tetszik... - Mondtam ki azt amelyik jobban tetszett. - Én pedig simán csak Lana! - Mutatkoztam be tulajdonképp én is.

† Kedvenc dal :
wait
† Tartózkodási hely :
▸ all around the world
† Hobbi & foglalkozás :
▸ business man
† Humor :
▸ bittersweet

Szer. Júl. 24, 2013 11:22 pm

to Lana Anderson

Egyáltalán nem volt ellenemre ez a beszélgetés. Volt ennek a nőnek valamilyen kisugárzása, mely abba a bizonyos irányba billentette a szememben. Mégpedig hogy ő egy vámpír. És a vámpírokat kedvelni kell. A szemükből ismerem már a fajtájukat. Meg kell ismernem. Kicsit jobban. Még annál a kicsinél is jobban.
Félrebillentett fejjel villogott a tekintetem hol a kirakaton, hol a testalkatán, majd elmosolyodtam. - Szerintem pont a te méreted. Vékony vagy... a ruha szabásán látszik, hogy az ilyen alkatra tervezték - nyitottam ki előtte az üzlet ajtaját. - Szívesen bekísérlek. Ha őszinte akarok lenni, szeretnék megjelenni azon a bulin, amit hamarosan megrendeznek. És.. arra kell valami alkalmi öltözék. - mondtam fecsegve. Elveszítettem a rideg önmagam. De a vámpírok társaságában mindig megered a nyelvem.
- Egyébként Yvonne vagyok. Barátoknak Yve. Ahogy neked jobban esik. - kacsintottam rá.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Júl. 18, 2013 6:14 pm

Yvonne & Lana
Bocsánat a késésért, valahol elhagytam az ihletemet. :/
Igazából nem kellett hozzászólnom a barna hajú lányhoz akit nem is olyan rég vettem észre, mert odalépett mellém, és szólított meg. Szerinte jól állna nekem a ruha amit kiszemeltem magamnak. Eléggé feltűnően vizslathattam azt a ruhát, és már nem kellett volna sok, hogy bemenjek, hogy felpróbáljam. Bár mostanában szokásom úgy megvenni egy ruhát, hogy fel sem próbálom, de ezt most úgy érzem muszáj felvenni, hogy megnézzem.  - Igazad lehet, bár addig nem biztos a dolog, míg fel nem próbáltam. - Néztem a ruhát, de mire a mondatom végére értem, a mellettem álló lányra néztem, és egy kisebb mosolyra húztam ajkaimat.
Amint megemlítette a másik ruhát, rögtön megnéztem magamnak. Első látásra annyira nem tetszett, de most hogy így mondja! - Mondasz valamit... - Vigyorodtam el én is elgondolkozva. - Semmi baj, szeretem meghallgatni mások véleményét. Sőt... bejöhetnél velem! Felpróbálom mind két ruhát, és nem árt ha valaki elmondja a véleményét. - Vetettem fel hirtelen az ötletet gondolkodás nélkül.

† Kedvenc dal :
wait
† Tartózkodási hely :
▸ all around the world
† Hobbi & foglalkozás :
▸ business man
† Humor :
▸ bittersweet

Csüt. Júl. 18, 2013 2:18 pm

to Lana Anderson

NEm tudom, mennyi ideig merengtem a saját világomban, de ami feltűnt, hogy egy lány jelent meg. A kinézete alapján lehetne szimplán ember... de a szeme másképpen csillogott. Talán pontosan ez volt a jó abban, hogy élősködtem a vámpírokon. Remekül kiismertem a jellegzetességeit. Bár ő valamiben mégis más volt. Nem volt teljes egészéebn az, aminek látszott. Pompás! Itt már hódítanak a félvérek.
- Szerintem jólállna neked. - álltam meg mellette, azt a ruhát bámulva, amit ő kiszemelt magának, hiszen látszott, hogy be akar menni az üzletbe. - A bőrödhöz illik ez a szín - böktem a kirakatra, majd a lány arcát vizslattam.
- Na de a mellette lévő lenne az igazi! Az már csak... hab a tortán - vigyorodtam el. - És bocs, hogy beleszóltam, de ezt nem hagyhatom szó nélkül.

Inactive
Long time no see me
† Keresem :
Ϟ my old friend
† Kedvenc dal :
Ϟ light 'em up
† Tartózkodási hely :
Ϟ mf & nola
† Hobbi & foglalkozás :
Ϟ fashion, shopping, fun, blood
† Humor :
Ϟ blonde

Rebekah.Mikaelson ÍRTA A POSZTOT
Szer. Júl. 10, 2013 1:19 pm
|| Claudia & Rebekah ||

[You must be registered and logged in to see this image.]
Annyira utam már az örökös nyavajgását, erős volt nem igazán akart rá hatni a bájolásom.
-Istenem te mennyit sipákolsz-Mondtam, majd égnek emeltem zöld szemeim.
-Nyavajgos kis picsa-Suttogtam, majd figyeltem ahogy eltemeti a lányt ordibálni kezdett velem és én csak tágra nyílt szemekkel néztem, majd nevetésben törtem ki.
-Remélem tisztában vagy azzal, hogy bármikor kitudom tépni a kis szíved?-Sétáltam körbe körbe körülötte, majd megfogtam egy tincset a hajából és ledobtam.
-Nem jó velem kezdeni.-Ismét elorditotta magát, hogy ne nyúljak hozzá. Ki biggyesztettem a szám és mögé tétáltam.
-Szabad vagy nem érdekelsz légy ujra az aki vagy-Mondtam megbájolva ismét őt. Majd hirtelen a nyakát törtem és megigazítottam a hajam. Mosolyogtam egyet és elindultam haza...

[Folyt, valahol]

† Kedvenc dal :
wait
† Tartózkodási hely :
▸ all around the world
† Hobbi & foglalkozás :
▸ business man
† Humor :
▸ bittersweet

Hétf. Júl. 08, 2013 7:29 pm

to Lana Anderson

NEm tudom, mennyi ideig merengtem a saját világomban, de ami feltűnt, hogy egy lány jelent meg. A kinézete alapján lehetne szimplán ember... de a szeme másképpen csillogott. Talán pontosan ez volt a jó abban, hogy élősködtem a vámpírokon. Remekül kiismertem a jellegzetességeit. Bár ő valamiben mégis más volt. Nem volt teljes egészéebn az, aminek látszott. Pompás! Itt már hódítanak a félvérek.
- Szerintem jólállna neked. - álltam meg mellette, azt a ruhát bámulva, amit ő kiszemelt magának, hiszen látszott, hogy be akar menni az üzletbe. - A bőrödhöz illik ez a szín - böktem a kirakatra, majd a lány arcát vizslattam.
- Na de a mellette lévő lenne az igazi! Az már csak... hab a tortán - vigyorodtam el. - És bocs, hogy beleszóltam, de ezt nem hagyhatom szó nélkül.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Júl. 07, 2013 7:57 pm

Yvonne & Lana

Már rég jártam Mystic Falls-ba, de jó volt végre visszatérni. Itt valahogy még a szél is máshogy fúj. Ez a város nem unalmas, nem úgy mint egyes helyek. Itt hemzsegnek a hozzám hasonlók, de ugyanakkor ez több veszélyt is jelent a fiatalabb vámpíroknak. Mint én... csak én már megtanultam vigyázni. Bár szeretem a feltűnést, mégse okozok olyan nagyot, hogy az idősebb vámpírok felfigyeljenek rám! Az nem lenne a legjobb, habár valahogy csak megúsznám! Ehhez azért mégis csak jól értek.. már nem egy veszély helyzetet megúsztam ahhoz, hogy tudjam mit kell egy olyan helyzetben csinálni, vagy mondani.
Első programnak a városban a vásárlást terveztem. Nem hoztam magammal sok mindent (nem mintha nem lenne..) így hát vásárolnom kell egy-két új ruhát. Azok úgyis mindig jól jönnek, nem árt egy pár újabb darab. Akár egy felső, vagy bármi más. Érdeklődve sétáltam végig az üzlet soron és nézegettem a kirakatokat, míg nem meg nem álltam az egyiknél. Egy lány sétáltam el mellettem. Valamiért rögtön felfigyeltem rá, de aztán végül elfordítottam róla tekintetem, és a kirakatban lévő ruhákra néztem újra, gondolkodva, hogy ebbe az üzletbe be kéne mennem.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Júl. 06, 2013 7:31 pm
Rebekah & Claudia

Vártam, hogy megöljön... Féltem tőle ugyan, de meglehet, hogy megváltásként hatott volna rám és jobban jártam volna, ha úgy végzem, mint az eladó a földön. Neki csak eszméletlenül, minden csepp vérétől megfosztva feküdnie kellett a földön, azt várva, hogy majd valaki rátalál, esetleg elviszi onnan. Ezzel szemben nekem sokkal nehezebb dolgom volt. Szembe kellett néznem Rebekah-val, akinek lassan a jelenlététől is hányingerem van, de amikor megszólal azon a kényeskedő, kisasszonyos, flegma hangján... Egyszer megtalálom a módját, hogy kicsináljam.
- Hagyj békén vagy ölj meg! - ordítottam az arcába, amikor felrántott a földről. Nem akartam teljesíteni a kívánságait, de nem tudtam mit tenni akkor, amikor megigézett.
Kiráncigált az utcára és a bolttól nem messze, egy eldugott helyen elkezdett ásni, majd villámgyorsan eltemette a hullát. Már nem pityeregtem, mert megparancsolta és hiába zokogtam volna tovább, keservesen, a könnyeim megapadtak, nem tudtam mit tenni ellene. Teljesen ki voltam szolgáltatva ennek az ősi ribancnak.
- Ne nyúlj hozzám. - morogtam és elhessegettem az arcomat cirógató kezeit. Nem kell új élet. Ez már a második számomra és egészen eddig élveztem, jobban, mint a másikat, most viszont újra a mélyen érzem magam.
Ötleteltem hogyan úszhatnám meg az önző, kínzó húzásait, hogyan menekülhetnék, de tudtam, hogy nem tudok. Gyorsabb, erősebb, idősebb mint én és még rafináltabbnak, ravaszabbnak sem mondhatom magam.

† Kedvenc dal :
wait
† Tartózkodási hely :
▸ all around the world
† Hobbi & foglalkozás :
▸ business man
† Humor :
▸ bittersweet

Pént. Júl. 05, 2013 10:43 am

to Lana Anderson

Alig érkeztem meg Mystic Fallsba. Untam már New Orleans-t. Ott mindig minden egyformán történik. A vámpírok megölik azokat, akik boszorkányságot gyakorolnak. Szegény boszorkányok... olyan sokaknak nem marad feje... vagy éppen vér a testében. Kár, hogy ilyen vérszomjasak ezek a drága vámpírok. De én pont ezt imádom bennük. Imádom, ahogy szívják a véremet. Bár be kell vallanom, hogy a férfi vámpírokat jobban csípem, mert szó mi szó, sajnos még nincsenek ferde hajlamaim, amik lehetővé tennék, hogy női vámpírokkal is időt töltsek. Az olyan... gusztustalan. Még az én gyomromnak is. A férfiak jók... ők... olyan... különlegesek. És használhatóak egy nő által. Egy nő nem használhat nőt. De férfit igen. És én ebben tökéletesen mester voltam. Majd végül megöltem őket, ha már meguntam.
Vásárolni akartam. Jó ez, ha van kivel. Csak éppen nincs. Még nem találtam itt olyan vámpírt, akivel időt tölthetnék. De talán ez rövidesen változik.

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
■ the place where nothing bad happens
† Hobbi & foglalkozás :
■ i'll be a little doctor
† Humor :
■ like a dead man's humor

Elena Gilbert ÍRTA A POSZTOT
Pént. Jún. 28, 2013 10:13 pm
Csak néztem Klaus után, majd rántottam egyet a vállamon. Éppenhogy hidegen hagy, mit beszél. Most ne akarjon nekem "hogyan éld az életedet" tanácsokat adni, mert nem vagyok vevő rájuk.
Felsóhajtottam, megittam a kávémat, majd megfogtam a vásárolt fehérneműt, és megindultam hazafelé, útba ejtve egy cukrászdát.

(Damon és Elena háza)

Hibrid •• halálosabb vagyok bármely vérfarkasnál vagy vámpírnál
† Kedvenc dal :
Raise the dead
http://www.youtube.com/watch?v=FFeKnhjbpvk
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Klaus.Mikaelson ÍRTA A POSZTOT
Pént. Jún. 28, 2013 9:49 am
Elena és Klaus

- Rendben, legyen - dobtam pénzt az asztalra a kávéért. - Megyek. De valamit ne felejts el, Elena Gilbert. Tagadhatod az igazságot, a családod elől, önmagad elől is. De eljön majd egy reggel, mikor ráébredsz, hogy az élet elszállt feletted, anélkül, hogy magad éltél volna. Olyan lesz, mintha egy súlyos vasgolyóba fejelnél, és életed minden hátralévő percében ott lesz veled. És akkor fogod elveszteni a családodat, és önmagad is. Mert ez elől az érzés elől nem lesz más menekülés, csak a gyilkolás. Jusson majd akkor eszedbe mindaz, amit most mondtam - biccentettem még egyet oda, aztán elsétáltam. Tényleg ideje volt valamit néznem Tatiának.

(pláza)

Inactive
Long time no see me
† Keresem :
Ϟ my old friend
† Kedvenc dal :
Ϟ light 'em up
† Tartózkodási hely :
Ϟ mf & nola
† Hobbi & foglalkozás :
Ϟ fashion, shopping, fun, blood
† Humor :
Ϟ blonde

Rebekah.Mikaelson ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Jún. 27, 2013 9:30 pm
|| Claudia & Rebekah ||

Annyira mosolyogtam a látványon ahogy szenvedett. Imádtam játszani az emberekkel elnézést vámpírokkal. Imádtam a hatalmat azt, hogy bármit megtehetek és minden az ölembe hull csak annyit kell tenne, hogy mélyen a másik szemébe nézek. Olyan jó móka. Néztem ahogy Claudia az utolsó cseppig ki issza a lányból a vért. ismét mosolyra derült az arcom mikor el kezdett velem ordibálni.-Gondold meg kivel ordibálsz. Szedd össze magad-Mondtam, majd ő le ereszkedett sírva én meg fel rántottam. Szemébe néztem ismét közel és ajkaimat szavakra gömbölyítettem.
-Élvezted a dolgot, többet akarsz még persze mértékkel és velem tartasz.- Mondtam, majd a lány abba hagyta a zokogást és szép lassan felcsillant a szeme. Imádtam ezt. Parancsolni és uralkodni.
Elkaptam a karját és magamhoz húztam.
-kaparjuk össze és ássuk el valahol.-Mondtam a hullára nézve ami egy sarokban feküdt. Felkaptam és elundultam vele kifelé. Már éppen estére járt az emberek kezdtek haza menni. Remek, gondoltam magamban és megálltam nem messze a boltól lecsaptam a hullát a földre és a ruhámra néztem ami véres lett.
-Remek. Claudia kérlek hozd ide a kertész ásóját.-Mondtam ami a falnak volt támasztva. Villám tempóban el temetem a lányt és mosolyogtam.
-Egy új élet kezdete kedvesem.-Fogtam meg a lány vállát és cirógattam meg másik kezemmel baba arcát.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Jún. 27, 2013 5:09 pm
Rebekah & Claudia

Nem is értettem miért lép a lábam, miért mozdul a kezem, miért düllednek ki a hegyes szemfogaim, amikor egyértelműen nemet mondtam és az agyam minden szeglete elutasítja a testem működését. Miért fogom be a nő száját?! Miért motyogom neki azt, hogy ne sikítson?! Miért hajolok a nyaka fölé, amikor még mindig azt suttogom Rebekah-nak, hogy nem akarom, segítsen rajtam.
Hogy lehet valaki ekkora dög? Hogy tudott egyáltalán megigézni? Figyelmesebben kellett volna olvasnom az anyám feljegyzéseit. Biztos volt még pár dolog ott az eredetiekről, amiket feltétlen tudnom kellett volna és akkor most talán nem szívnám ki egy eladó vérét a bolt kelős közepén.
Amikor megízleltem a vér ízét már csak egy cseppnyi ellenállás volt bennem, de tudtam, hogy már akkor sem tudnék leállni, ha nem lennék igézet alatt. Most nincs itt sem Nash, sem Ariel, hogy lerángassanak erről az ártatlan nőről, itt fog meghalni a kezeim között.
Görcsösen szorongattam a nő kezét, míg végül elernyedt a teste a karjaimban és ha nem fogtam volna már a földön lenne. Az utolsó csepp vérét is izgalommal, élvezettel, vággyal és félelem, aggodalom vegyes egyvelegével szívtam ki, majd megmerevedtem és a nő hideg teste kicsúszott a kezeim közül. Meghalt.
Pár percig csak némán álltam és Rebekah kárörvendő vigyorába bambultam, amíg fel fogtam mit tettem. Fuldokló, keserves zokogás tört fel a torkomból és mit sem törődve a boltban lévőkkel hangosan üvöltözni kezdtem Rebekahval.
- Te szemét dög! Hogy tehetted ezt velem?! - a lábaim megremegtem és gyengeségük miatt a padlóra hulltam az áldozatom mellé. Nem bírtam ránézni. Átkaroltam a térdemet és hangosan felzokogtam. Miért nem volt itt most senki sem, hogy segítsen rajtam? Miért nem követnek az őrangyalaim? Hova lettek? Elhagytak? Mi tettem, hogy ezt érdemlem?
Remélem most meghalok. Remélem Rebekah megöl, mint én azt a nőt és véget vet ennek a mardosó, súlyos érzésnek.
A torkomban csomó gyűlt, a hasam görcsösen összerándult és több tonnás vassúly nyomta a mellkasom. Már búcsút vettem az életemtől. Fel sem néztem Rebekahra utoljára, hogy lássam a gyilkosom mohó tekintetét, hiszen biztosan a sajátomat is láttam volna. Nem akarok olyan lenni, mint ő. Nem is akarok tudni arról, hogy véletlen olyan lennék, mint ő... vagy, mint az anyám.
Úgy viselkedtem az előbb, mintha semmiben sem különböznék tőle. Én is öltem és hiába fogom az igézésre. Hallottam már olyan embert is, aki ellen állt. Nagy akarattal képes lettem volna rá, de egy szörnyeteg vagyok. Egy vérszívó szörnyeteg. Hiába próbálom tagadni. Mindennél jobban vágyom a friss emberi vér édes ízére.
Ó, bárcsak eltűnnék! Megszűnnék létezni! Bárcsak itt lenne most Nash és találna valami megoldást. Biztosan találna, de nincsen, hiszen megint itt hagyott egyetlen szó nélkül. Kivertem a fejemből őt. Ennyi baj nyakába nem rakok még egy problémát. Különben is, ha meghalok még egy pofont sem tudok adni neki. Nem járhat ilyen jól!
- Érzéketlen ribanc, miért volt ez neked jó? - sikítottam tovább. Továbbra is hangosan zokogtam. Utálom Rebekah Mikaelsont! Teljes szívemből gyűlölöm. És ha most nem öl meg, akkor egész további létezésem alatt azon leszek, hogy tönkretegyem az életét és megöljem őt.

† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Csüt. Jún. 27, 2013 10:54 am
Visszaültem a helyemre, miközben hol a tekintetét néztem, hol a szomszéd üzletet, végül úgy döntöttem, hogy inkább tovább iszom a kávémat.
- Még nem ittam meg a kávémat. Te mehetsz, ha akarsz. Vedd meg Tatiának az ajándékodat - jegyeztem meg.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Csüt. Jún. 27, 2013 10:43 am
- Hát persze. A te döntésed - biccentettem. - Én semmi mást nem akartam, csak azt, hogy élj egy kicsit. De ha nem, hát nem... - sóhajtottam színpadiasan. - Kísérhetlek még valamerre, vagy faképnél hagysz? - vágtam aztán zsebre a kezem, és a sarkaimon hintáztam egy keveset.

† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Csüt. Jún. 27, 2013 10:24 am
Na jó, erre nem számítottam. Egyáltalán nem is tudtam, mi lenne rá a jó felelet. Hiszen azt hiszem, a hűtlenkedéseim okában az is benne volt a vágyódáson kívül, hogy... a korombéliek még nem állnak meg egyetlen férfi mellett, hanem vágyódnak a kaland után, annak ellenére is, hogy az én életem magában egy kaland.
- Nem gyűlöllek - mondtam végül ennyit. - De az ellen tenni már nem tudok, hogy nincs életem. Nem fordíthatom vissza az időt. És nem is tenném - mondtam már visszafogottabban, és elfordítottam a tekintetemet.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Csüt. Jún. 27, 2013 10:20 am
- Az Élet, kis hasonmás. A nagybetűs Élet - válaszoltam. - Túl korán lekötötted magad. Túl korán lettél feleség, és anya. Túl korán vesztettél el mindenkit, a családod, a barátaidat, a lelked ártatlanságát Oliver oldalán. Ez hiányzik neked, Elena Gilbert - álltam talpra. - Ha gyűlölni akarsz az őszinte szavakért, tedd. Így sem voltam a szíved csücske.

† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Csüt. Jún. 27, 2013 10:15 am
Kissé meglepve néztem rá, még mindig az asztalra támaszkodva. Oké, értettem, hogy miről beszél, csak éppen nem gondoltam, hogy így lenne. Mert nekem mindenem megvan... és ha nem is lenne, hát nem őt "gyűlölném", mert neki van valamije, ami nekem nincs. Mégis, mije van? Hatalma? Én arra sosem vágytam. Szabadsága? Talán igaz, nekem ilyen nincs. De nem is engedném, hogy legyen, ha a szabadság abból áll, hogy elveszítem azokat, akiket szeretek.
- És szerinted én miért gyűlölök másokat? Mim nincs meg, ami másoknak igen?

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Csüt. Jún. 27, 2013 10:09 am
Kissé meglepve, és elkomorodva néztem Elenát, ahogy az asztal felé magasodott.
- Hagy mondjak neked valamit, kis hasonmás - mondtam komolyan. - Tudom én, mi a te bajod. Olyan vagy, mint a beteg emberek. Egy féllábú emberi lény is szeretne olyan lenni, mint az egészséges társai. De nem lehet, hisz nincs rá lehetősége. És mit tesz ilyenkor? Gyűlöl mindenki mást, akinek van lehetősége megtenni azt, amit neki nem. Hát ilyen vagy te is. Neked is fél lábad van. Csak épp nem fizikailag - néztem a szemeibe.

† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Csüt. Jún. 27, 2013 10:04 am
Kicsit megnyugodtam, de nem tartott sokáig, mert valami láthatatlan okból kifolyólag elég gyorsan dühös lettem ismét.
Felálltam, az asztal fölé hajoltam, megtámaszkodva rajta a két tenyeremmel, így nézve a tekintetét immáron jóval közelebbről. - Jól jegyezd meg, mert csak egyszer mondom el... se bántó szándékkal, se segítő szándékkal ne gyere a családom közelébe, és én sem megyek a tiédbe - jöttek ki belőlem némileg sziszegve a szavak. - Nincs szükségünk a segítségedre, egyedül is megoldjuk a gondjainkat.

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 1:28 pm

Üzletsor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next