Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 20, 2013 5:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
//Örülök, hogy örülsz Smile //

-Ühüm.- Elgondolkozott. Ez oké. A kérdés már csak az, hogy min? Talán...nem! Össze kell szednem magam. Ahelyett, hogy örülnék, hogy itt van, egyből bosszúhadjáratot tervezek. Na, szép... -Esküvőszervező? Nem vagyok hajlandó semmilyen esküvőszervezőhöz menni, amíg be nem bizonyítod, hogy tényleg hiányoztam.- kacsintottam, majd a nyaka koré fontam karjaimat. Aztán megkérdezte, hogy mennyit tudok az anyjáról. -Nem sokat. Csak annyit, hogy Tatia lánya, és Erinnek hívják. Többet nem tudok mondani, mert még nem találkoztam vele.- Szerencsére -tettem hozzá magamban.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 17, 2013 3:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
//Örülök, hogy iszlám házasságot csinálsz kedvesem// Very Happy

- Semmi baj... csak kicsit elgondolkodtam. - mondom és megrázom a fejemet. Vettem egy mély levegőt is már normálisan is festettem MEGINT. - Mi lenne, ha elmennénk egy esküvőszervezőhöz? - kérdezem. Talán itt lenne az ideje elkezdeni szervezni az esküvőnket. A személyes meghívások is időbe telnek. Elmenni mindenkihez házhoz és meghívni őket. Elég sok idő. A legnagyobb gondot még mindig anyám hiánya okozta. Anya nélkül nem házasodom meg. Csak a nevét tudom és azt, hogy vámpírrá vált ő is. Furcsa, hogy eszembe se jutott még megkérdezni Selenát erről. Úgy tűnt ő ismeri a családomat. Jobban, mint én. Fogalmam sincs miért nem beszélt nekem róluk. A bálon a télikertben világosan kimondtam, hogy őket keresem és ezért vagyok itt. - És ha már családi összejövetel... Mit tudsz az anyámról? - kérdem gyanakodva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 17, 2013 2:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Amikor felhúzta az ujjamra a gyűrűt, csak álltam ott, és mosolyogtam, mint egy szerelmes kisgyerek. Bár, ha jobban belegondolok, az is vagyok. Egy felnőtt, aki örökre -szó szerint- gyerek marad. -Nash... jól vagy?- kérdeztem, mikor már egy ideje nem szólt semmit, csak a bevásárlókocsinak támaszkodott. úgy néz ki, mint aki...mint aki sokkot kapott. De mitől? Rosszat mondtam volna? Vagy ennyire megbántotta volna amit a gyűrűről mondtam? Pedig az csak vicc volt...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 17, 2013 2:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Amikor felhúzta az ujjamra a gyűrűt, csak álltam ott, és mosolyogtam, mint egy szerelmes kisgyerek. Bár, ha jobban belegondolok, az is vagyok. Egy felnőtt, aki örökre -szó szerint- gyerek marad. -Nash... jól vagy?- kérdeztem, mikor már egy ideje nem szólt semmit, csak a bevásárlókocsinak támaszkodott. úgy néz ki, mint aki...mint aki sokkot kapott. De mitől? Rosszat mondtam volna? Vagy ennyire megbántotta volna amit a gyűrűről mondtam? Pedig az csak vicc volt...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 15, 2013 4:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
A bizonyítás részében benne voltam. Viszont, amikor elképzeltem, hogy valami eldugott helyen tartja a gyűrűt, azonnal legörbült a szám széle. Aztán kiderült, hogy csak ugratott és előkapta a zsebéből. Kissé besértődtem még így is, hogy nem a kezén hordja, bár megértem. Jelenleg én vagyok a gonosz. Elkapom a kezéből és felhúzom újra az ujjára. - Hol lenne alkalmas rá? - vigyorgok. Igen! Most már tudom, hogy hülye voltam, amiért a családomat előrébb helyeztem mint őt. Oh el sem hiszem, hogy ezt én gondoltam. Belül valami megmozdult bennem. Most már/lesz Selena a családom. Hihetetlen! Igen, most már ő lesz a legközelebbi családtagom, akit a világon a legjobban szeretek. Eddig lehet előtérbe helyeztem a vér szerintieket, de most... miután összeházasodunk Selena lesz az én kis családom. Előre elgondoltam, ahogyan megesküszünk, hogy örökkön örökké együtt, majd a nászéjszakánk...oh, hogy az milyen jó lesz! Aztán összeköltözünk... veszekszünk... aztán kibékülünk... aztán jönnek majd a gyerekek és együtt megöregszünk. Ha eddig mosolyogtam, most keserűen néztem magam elé a felismeréstől, hogy nem lehet gyerekünk. Lesokkoltan álltam ott és a bevásárlókocsihoz kaptam, hogy valamire támaszkodhassak. Ez borzalmas! Levegő után kapkodtam, mert egyszerűen kikattantam attól, ami valójában mindig is nyilvánvaló volt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 15, 2013 3:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

- Hiányoztál! - Volt valami a hangjában, amit nem tudtam mire vélni. Talán hazudik? Nem, az nem lehet... -Bizonyítsd be! De szerintem azt nem itt kéne.- Elmosolyodtam, majd rejtelmes arccal mondtam: -A gyűrű? Ha jól tudom, a szobám legeldugottabb szekrényének legalsó fiókjának leghátuljában van. De az is lehet, hogy nem.- vontam meg a vállamat, aztán a nadrágom zsebéből előhúztam a gyűrűt. -Mindig nálam van.-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 14, 2013 9:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Olyan képet vágtam, arra amit mondott, hogy azt le se lehetne írni. Na szép! Igen. Ebben a pillanatban jutott el az agyamig, hogy miért Selena a tökéletes számomra. Ugyanolyan gyerekes, mint én! Elképzeltem, ahogyan hozzám vágja a bevásárlókocsimat és az idős házaspár a sor végén elszörnyed. Elfogadta ölelésemet, de egyre szorosabban vonta körém karjait. Mivel kicsit idősebb volt, mint én ezért nagyjából egyforma erőben voltunk, mivel én férfi egyed voltam. Ujjaimmal játékosan felmásztam a gerincén, egészen a nyakáig. - Hiányoztál! - hazudtam félig. Vegasban töltött időm felét gonoszkodással és őrjöngéssel töltöttem, a másikat pedig egy csinos hölggyel. Törlesztenem kell neki. Ezentúl nem szabad elhanyagolnom őt. - Megvan egyáltalán még a gyűrűd? - vonom kérdőre. Meg akartam csókolni, de inkább türtőztettem magamat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 14, 2013 9:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

- Nem gondolod Drágám, hogy ez egy kicsit túlzás? - A rekciója elég vicces volt. -Bocsi, hogy kiröhöglek, de ez a reakció isteni volt.- mondtam még mindig nevetve. -Szerencséd, hogy csak egy samponosdobozzal dobtalak meg, és nem valami mással.- például egy TV-vel -tettem hozzá magamban. Neem, az még tőlem is bunkóság lenne. Kitárta a karjait. Egy percig haboztam, hogy odamenjek-e, de aztán teljes erőből nekirohantam, és egy hatalmasat taszítottam rajta. -Ne számíts arra, hogy ezek után el foglak engedni. Maximum enyhítek a szorításomon.- Egyre jobban kezdtem szorítani. Ez elég vicces, tekintve, hogy egy szupermarket kellős közepén vagyunk. Mondjuk, engem igazán nem érdekel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 14, 2013 4:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Még csak arra se méltatott, hogy megforduljon. Eléggé megbánthattam. Aztán már csak arra észleltem fel, hogy valami az arcomba csapódott. Egy samponos doboz pattant vissza az arcomról a kezembe. EGY SAMPONOS DOBOZ???!!! - Nem gondolod Drágám, hogy ez egy kicsit túlzás? - mondom idegesen. Oldalra nézve egy idős házaspár bámult minket a sor végén. Fancsali képet vágtam feléjük. Remélem nem ők lesznek a szomszédaink. Annak örültem, hogy nem csaltam meg Selenát Vegasban. Mit kaptam volna, ha az kiderülne?? Az emberölést még nem tudtam, hogy adjam be neki... A hangjában hallottam a tiszta szarkazmust és ez idegesített. Nem gondoltam, hogy ennyire megbántottam. Igen... Jobb lett volna visszafordulni a kocsival és szépen csöndben elsurranni. - Meg sem öleled a jövendőbeli férjedet? - mondom mosolyogva és kitárom a karomat feléje.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 14, 2013 3:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Ez a hang... -Neked is szia.- mondtam még mindig hátat fordítva. -Elmondanád, hogy mégis hol a francban voltál eddig?!- megfordultam, és azzal a lendülettel hozzávágtam a hozzám legközelebb levő tárgyat. Egy samponosdobozt. -Igen, volt az utcán egy kátyú, tele folyékony hidrogénnel, én pedig sajnálatos módon belefejeltem.- hangom tele volt szarkazmussal. Legszívesebben a nyakába ugranék, de amíg el nem mondja, hol volt, addig nem teszem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 14, 2013 3:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Nash Cranford írta:
Épphogy most érkeztem vissza Las Vegasból itt hagyva magam után a jövendőbelimet Selenát. Persze elbúcsúztam tőle a Wickery hídnál, mégis úgy érzem, hogy nem voltam elég alapos. Túl sietősre fogtam. Viszont teljesen kikészültem. Ha itt maradok lehet, hogy leölöm a fél várost, vagy magamra roskadva gubbasztottam volna egy fekete szobában a napfényvédőm nélkül. Végül visszatértem önmagamhoz Katie segítségével. De olyan dolgokat hagytam magam mögött abban a városban, amit nem szívesen akarnám, hogy kiderüljenek. Megöltem egy embert és finoman szólva ráizgultam az ükük ükunokámra. Mindkettő magában is betegesen hangzik. Szégyelltem magamat és nem akartam Selena szemébe nézni így. Úgy éreztem, hogy átvertem. Azt, hogy nem magamhoz méltóan viselkedtem. Féltem tőle, hogy mit fog szólni. Elsőre a bevásárló központ felé vettem az irányt. Nem volt otthon semmi és Claudia eltűnt. Úgy éreztem, hogy itt az ideje végre külön házba költöznöm. Azt amúgy is Claudiának vettem. De ez a ház... azt akarom, hogy közös házunk legyen Selenával. Bár fogalmam sincs mit fog szólni az új énemhez. Nem mintha megváltoztam volna, de volt egy ki időkilengésem, amikor nem voltam önmagam. A fémkocsit tolva ingáztam a sorok között. Aztán egyik sarokra kanyarodva megpillantottam őt. Szívem hölgyét. Legalábbis az arca rá emlékeztetett, mert a haja az valami borzasztó volt. Eddig is szőke volt, de ez a Barbie árnyalat. Más nőkön nagyon bejött, de neki kimondottan természetellenesen hatott. Majdnem hangosan elröhögtem magamat rajta, de még idejében sikerült a szám elé kapnom a kezemet. Aztán rájöttem, hogy szerencsésebb lenne nem itt találkoznunk, hiszen már előre láttam a balhét, amit csapni fogunk. Vissza akartam húzni a bevásárló kocsit, amikor úgy döntöttem, nem érdekel. Mégiscsak megkértem a kezét. Odabaktattam a kocsit tolva magam előtt hozzá. -Szia Drágám..- mondom mosolyogva a háta mögül, míg a festékes dobozok között kutatott. -Beleestél valami hidrogéntartályba?...- mondom próbálva elfojtani egy nevetést. Ha nem ismerném Selenát, azt mondnám, hogy miattam festette be a haját, de tudtam ez sajnos nem igaz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 14, 2013 1:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Épphogy most érkeztem vissza Las Vegasból itt hagyva magam után a jövendőbelimet Selenát. Persze elbúcsúztam tőle a Wickery hídnál, mégis úgy érzem, hogy nem voltam elég alapos. Túl sietősre fogtam. Viszont teljesen kikészültem. Ha itt maradok lehet, hogy leölöm a fél várost, vagy magamra roskadva gubbasztottam volna egy fekete szobában a napfényvédőm nélkül. Végül visszatértem önmagamhoz Katie segítségével. De olyan dolgokat hagytam magam mögött abban a városban, amit nem szívesen akarnám, hogy kiderüljenek. Megöltem egy embert és finoman szólva ráizgultam az ükük ükunokámra. Mindkettő magában is betegesen hangzik. Szégyelltem magamat és nem akartam Selena szemébe nézni így. Úgy éreztem, hogy átvertem. Azt, hogy nem magamhoz méltóan viselkedtem. Féltem tőle, hogy mit fog szólni. Elsőre a bevásárló központ felé vettem az irányt. Nem volt otthon semmi és Claudia eltűnt. Úgy éreztem, hogy itt az ideje végre külön házba költöznöm. Azt amúgy is Claudiának vettem. De ez a ház... azt akarom, hogy közös házunk legyen Selenával. Bár fogalmam sincs mit fog szólni az új énemhez. Nem mintha megváltoztam volna, de volt egy ki időkilengésem, amikor nem voltam önmagam. A fémkocsit tolva ingáztam a sorok között. Aztán egyik sarokra kanyarodva megpillantottam őt. Szívem hölgyét. Legalábbis az arca rá emlékeztetett, mert a haja az valami borzasztó volt. Eddig is szőke volt, de ez a Barbie árnyalat. Más nőkön nagyon bejött, de neki kimondottan természetellenesen hatott. Majdnem hangosan elröhögtem magamat rajta, de még idejében sikerült a szám elé kapnom a kezemet. Aztán rájöttem, hogy szerencsésebb lenne nem itt találkoznunk, hiszen már előre láttam a balhét, amit csapni fogunk. Vissza akartam húzni a bevásárló kocsit, amikor úgy döntöttem, nem érdekel. Mégiscsak megkértem a kezét. Odabaktattam a kocsit tolva magam előtt hozzá. -Szia Drágám..- mondom mosolyogva a háta mögül, míg a festékes dobozok között kutatott. -Beleestél valami hidrogéntartályba?...- mondom próbálva elfojtani egy nevetést. Ha nem ismerném Selenát, azt mondnám, hogy miattam festette be a haját, de tudtam ez sajnos nem igaz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 14, 2013 11:40 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Igazából elég ritkán járok szupermarketbe, mert ruhát, sminket, meg ilyesmit mindig nagynevű boltokban veszek, de most valahogy nem volt kedvem elmenni egyik nagyvárosba sem, így be kell érnem a szupermarkettel. Célirányosan a hajfestékekhez mentem. Nagy volt a választék, egész jó színekkel, de én szőkét vettem, mert már kezd lenőni az előző. Merthogy közben befesttettem a hajamat szőkére. Szerettem a régi barnát is, de szerintem a szőke jobban áll. Ezután a könyvekhez mentem. Elég durva, hogy milyen történetekkel etetik mostanság a fiatalokat. Kezdjük például az Alkonyatnál. Ha Mystic Fallsban ragyogó vámpírok élnének, még este is olyan világos lenne, mint nappal. Másrészt, vérkeringés nélkül nincs élet. A farkasokról meg inkább nem is mondok semmit... Hirtelen furcsa érzés fogott el. Valaki figyel engem, méghozzá a hátam mögöl, kb. négy méterre. De inkább nem is foglalkozok vele...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 14, 2013 9:50 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
ThreeSixty

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Vissza az elejére Go down
 

Szupermarket

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls :: Bevásárlóközpont-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •