Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 23, 2013 6:13 pm
Ugrás egy másik oldalra
Leah lakása Ba5932957b57546d75e78b3e7b24ab3e_www.kepfeltoltes.hu_Leah lakása 7d39515f11b6570c2b7180b6ab8ce32c_www.kepfeltoltes.hu_
Leah lakása 19a3ccfd02dfaa7aacdcce42d9f36d89_www.kepfeltoltes.hu_Leah lakása 93f53235dbb814f277a1d99c344058cc_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 23, 2013 6:13 pm
Ugrás egy másik oldalra

Curtis & Leah

- Na, indulj már! – sóhajtottam túlzóan mikor az ebédnek nem volt annyi esze, hogy felálljon és kinyissa az ajtót, ha egyszer kopogtak rajta. Mikor már percek óta nem érkezett senki, felemelkedtem és az ajtóhoz indultam. Nem lepődtem meg, hogy a lány, holtan fekszik a földön.
- Gondolom, leszel oly kedves kárpótolni az ebédemért. – arrébb löktem a nőt és kitártam a férfi előtt az ajtót. A boszorkány, aki már túl régóta jár a földön. A boszorkány, aki hatalmas és még többet akar. A boszorkány, aki valószínűleg az egyetlen barátom.
- Még mindig csodálom a vérszomjad. Mit tett, csúnyán nézett rád? – pillantottam az áldozatra akin egyetlen karcolás sem látszódott de a halál biztos volt. Nem voltam az a fajta aki a másik nyakába borul… kivéve ha a helyzet ugye úgy hozta. Most azonban egy ideig elégedetten vizsgáltam az előttem álló alakot, aki szintén épp olyan gyönyörű volt a maga formájában mint én. Megvártam még ő lehel csókot az arcomra és csak azután viszonoztam, persze, én nem sosem voltam szégyenlős, rögtön az ajkait céloztam meg. Nem húztam, egyszerű csók volt, érzelem, romantika és ígéretek nélkül. Egy csók, a régmúlt emlékére, nem több. Mikor is láttam utoljára?
- Jesszusom, nem láttalak már vagy… nos, úgy 50 éve. – fordultam el tőle és hagyva, hogy a kendő lecsússzon vállaimról tértem vissza a kanapéra. – Ha nem szerzel nekem utánpótlást, most szólj, hogy megrendelhessem az ebédem. – Ezek voltak számomra az emberek. Nem többek ételnél, üres porhüvelyeknél. Curtis ezt pontosan tudta. Ahogy azt is, hogy nem hívom csak úgy. Lehettünk barátok de nyílván csak akkor kerestük egymást ha kellett valami. Nekem pedig most szükségem volt egy hatalmas és hatalomra vágyó boszorkányra. Elvégre is, így kezdődött mindent. A szövetségünk a szükségre épült… és a kéjre… és persze Curtis szadista énjére. Amit imádtam. Elvigyorodtam, ahogy eszembe jutott pár közeli emlék de nem szóltam egy szót sem.
- Hogy halad a hadjáratod a Mikaelson família ellen? – kérdeztem érdeklődve és hellyel kínálva töltöttem mindkettőnknek az aranyló italból mely csak az igazi vendégre várt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 23, 2013 8:14 pm
Ugrás egy másik oldalra




leah & curtis



Nem szerettem lépcsőzni. Amit még jobban utáltam, azok a kis táblák a liften, hogy "Üzemen kívül". Hát persze, úgy nézek én ki, mint aki szeret beleizzadni a kedvenc pólójába... kész röhej, nem? De ide kellett jönnöm, mert vártak rám. Mondhatni, túlzottan is. Kevés vámpír barátom van, de mióta ismerem Tatiát, rájöttem, hogy nem olyan lehetetlenség nekem és egy vámpírnak is összebarátkozni. Bár igaz, jobb szeretem bennük is az eszközt látni, de most mit csináljak? Egyszerűen... néha kell egy-egy csatlós is.
Az ajtó előtt álltam, és végigmértem a csajt, aki ajtót nyitott. - Kissé megvárattál. - néztem rá komolyan, egy kissé indulatosan, de arcomon nem láthatta a kavargó érzéseket, így nem is volt ideje felfogni azt, hogy egy reccsenéssel törtem ki a nyakát, és elterült a padlón.
- Máskor próbálhatnál alkalmasabb "munkaerőt" találni - címeztem Leah-nak, miután a szemeim elé került, és felsóhajtva próbáltam felfogni, hogy mi is változhatott meg benne. Talán az arca? Nem... az nem. Nyilván a külseje, a viselete, a haja. Egyszóval minden. Csak a kisugárzása nem. - Amúgy... nem csinált semmit. Csak épp nem szeretek tíz másodpercnél többet várni a csengetés és az ajtónyitás közben - vontam meg a vállamat, miközben már léptem is befelé, és egy csókot leheltem arcára. Hm, mikor is volt utoljára? Nem tudom, de... ahogy ajkai hirtelen az én ajkamra tapadtak, el kellett vigyorodnom. A nő egyszerűen tudta, hogy mit akar. És ezt szerettem benne. A bosszú hevét, azt, amit... egy pillantásával művelt. Sose szerettem. De vágyat kelteni tudott bennem.
- Áh... Mikaelsonok... - fintorodtam el. - Leginkább Klaus bosszant mostanság - forgattam a szemeimet, miközben beljebb léptem, és átvettem tőle az italt, miközben hellyel kínált. A múlt... tekinthetjük egy régi emléknek, de nekem semmi kedvem hozzá. - Ha azt a nagyképűt el tudnám tüntetni... - mondtam álmélkodva. - Minden könnyebb lenne - dörgöltem meg egyik kezemmel a szememet. Persze, hogy Tatia járt a fejemben. Mint mostanság egyfolytában. Mert... Ő volt nekem az egyedüli nő, aki többet jelentett holmi kéjelgésnél. Őt... szerettem. Az egyetlen nő, akit való érzelmekkel képes voltam szeretni.
- De mintha nem ezért lennénk itt... nem véletlenül jöttél vissza, nem? - néztem rá ravasz pillantással, és belekortyoltam a poharamba. - Mondd csak, mit is tervezel a régi kis... "kedvenceiddel"? - vigyorodtam el szélesen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 24, 2013 1:23 am
Ugrás egy másik oldalra

Curtis & Leah


- Szóval magam kell rendeljek… - sóhajtottam halkan és mielőtt Curtis válaszolhatott volna, már nyúltam is a telefonért.
- 10 perc.– letettem és nem fűztem több kommentárt hozzá. Minek? Egyrészt senkinek sem tartoztam magyarázattal, másrészt éhes voltam.
- Oh, Klaus. Mennyit hallottam róla! A hibrid, aki megteremtette magát és a fajtáját. Igazán érdekfeszítő. De ne siess annyira a kivégzésével… még szükségem lehet rá. – aprót kortyoltam az öreg whiskyből majd az asztalra téve a poharat túrtam tincseim közé. Egy ideig szótlanul figyeltem a férfit majd végül széles vigyorra húzva ajkaimat szólaltam meg.
- A félelem… a félelem drága barátom, sokkal kéjesebb szórakozás mint a fájdalom. Egyszerű, Curtis. Azt akarom, hogy rettegjenek. Mindenkinek meg kell tanulnia a leckét. – eleresztve tincseim néztem a régi barát szemeibe. Nem kerestem bennük titkokat, nem akartam megfejteni. Ahogy ő sem engem. Talán ezért voltunk barátok… és persze a szövetség miatt ami összekötött bennünket már több mint 300 éve.
- Kiváló barát vagy és még kiválóbb boszorkány. Ezért van szükségem rád. Persze, nem leszek hálátlan. – mosolyodtam el – ha végeztem velük, nos… mondjuk úgy, alig várom, hogy az első sorban ülve kísérhessem figyelemmel a kísérleteid. – a mosolyt elhagytam, tekintetem elrévedt. Van ami érzelmek nélkül is tovább él az emberben. Nem társul hozzá fájdalom, félelem vagy vágyakozás. Emlék pusztán de az emberség kikapcsolásával a múlt nem burkolózik ködbe vagy lepi el a feledés homálya. Nem. Az emlékek megmaradnak és elménkben lüktetnek tovább szívünk helyett.
- Ha képes vagy segíteni nekem… nos, talán képes leszek Klaus közelébe férkőzni. – mindenhol vannak kémeim. Ezt Curtis nagyon jól tudta. Ahogy azt is, hogy ha valamit akartam, akkor azt megkaptam. Hogy féltem-e, hogy nemet mond? Tudtam, hogy nem teszi meg. A szövetségünk azért működött, mert ha az egyikünk kért, a másikunk kínált. Csere kereskedelem csak baráti körülmények között. Plusz a kis kedvenceimre már régóta fáj a foga. Ahogy Klausra is. A sors keze, hogy van annyi eszem, hogy a hibrid közelébe férkőzhessek.
- Időm az van bőven. Több mint 500 éve várok türelmesen, így a kezedbe adom az ügyet. Kedvelem a módszereid, ne fogd hát vissza magad. Nemsokára beszélek eggyel az ősiek közül is. Említselek vagy inkább ne? Plusz… akarod-e? – az egyik fiókból előhúztam egy aktát és neki nyújtottam.
- Carlos Daniel Ackworth. – tettem hozzá mert tudnom kellett, mennyire csavarjam az ujjam köré a férfit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 25, 2013 9:27 pm
Ugrás egy másik oldalra

- Én nem bánnám, ha nem hallanék annyit róla. - fűztem még hozzá a Klaus-részhez. Nem elég, hogy abba a nőbe bolondult bele, akit én magam is szeretek, de még mellé minden nőt megkaphat, akit csak akar. Persze... a bálon azért láttam egy-két dolgot. Az kissé kiábrándítható lehetett számára. Akkor Tatia, Erin és Caroline Forbes is a képébe vágta az ajtót. Képletesen értve persze. De meg is érdemelte... a Petrova nőkkel amúgy sem jó ujjat húzni, ezt magamon tapasztalom jelenleg is. A Forbes lányról meg semmi fogalmam sincs. A bálon szép volt. De vámpír. Tehát nem kedvelem.
A whiskyt lötyögtettem a pohárban, közben mindvégig hallgatva őt. Tagadhatatlan, imádom a stílusát, a jellemét... mindent imádok vele kapcsolatban, annak ellenére, hogy a faját gyűlölöm. De elvagyok a ténnyel, hogy némelyik vámpírral képes vagyok összefogni és még nem is bánom meg úgy igazán. Hiszen milyen hasznos a mi barátságunk...! Az méginkább emeli a fényét a helyzetnek, ahogy a régi kis "barátairól" beszél. Már nem tudom, hogy hívják őket, de az biztos, hogy nem teszik félre azt a bosszút, amit Leah-tól kapni fognak.
Felállt, és érdeklődve követtem tekintetemmel alakját, de csak egy mappát vett elő. Na nézzünk csak oda, ez valami régi jelenetre emlékeztet engem.
Felsóhajtottam és átvettem tőle, de rögtön elhangzott egy név, és kíváncsian lapoztam bele az aktába. - Hm...a fene tudja, hogy honnan, de nekem ismerős ez a fickó. Sajnos nincs minden vámpír a titkos listámon... - motyogtam, belemélyülve a szavak kavalkádjába, amit olvashattam erről a bizonyos Carlosról. - Meglehetősen érdekes a fickó. Lehet, hogy volt már hozzá szerencsém. - suttogtam. Remélem, nem azt várja tőlem, hogy minden múltban előforduló vámpírra emlékezzek. Hacsak ez a fickó nem hasonlít valakire, akihez szerencsém volt. Lehet, totálisan összekeverem valakivel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 27, 2013 2:31 pm
Ugrás egy másik oldalra

Curtis & Leah


A második világháború bombái hangosan robbantak ugyan de a nő sikolyát nem nyomták. Johann Sebastian Bach muzsikája még félelmetesebbé tette barátomat. Arcomon mosollyal figyeltek művészetét… ahogy a szike újra és újra felhasította a hideg boncasztalon fekvő vámpír bőrét, ahogy a hosszú ujjak a szívbe martak… Az tette fel az i-re a pontot amikor drága barátom a beleket egy kis verbénával fűszerezve pakolta vissza.
Nem emlékszem, hogy lett volna alkalom amikor hevesebben estünk egymásnak. Ezt imádtam benne; nem volt egy érzelmektől csipogó kisgyerek. Curtis olyan mint én és ezzel nyert meg magának.
- Ősvámpír. Gondoltam megnéznéd belülről. Curtis… - guggoltam elé és térdeire támaszkodva vallottam meg az igazat. – Carlos az egyetlen vámpír akitől tartok. Egy ideje már kinézett magának de most van valamim ami értékesebb számára mint én. Ami épp elég ahhoz, hogy utána magamhoz édesgessem. A kérdés, hogy akarod-e. Ha nem, akkor nem kerülök túl közel hozzá. – emelkedtem meg és végigsimítva Curtis állán mosolyodtam el. Ó, igen, ez a férfi és a brutalitása mindig is vonzott. Sosem volt bajom a boszikkal így nem jelentett akadályt az sem hogy Curtis az… ettől csak… egzotikusabb vacsorajelölt volt… addig még meg nem ismertem. Aztán vacsorából barát lett. Van ilyen, na. Ritkán de megesik.
- Szóval képes vagy rá vagy keressek mást? – dőltem el a kanapén amikor halk léptek zaja ütötte meg a fülemet kintről, majd nyílt az ajtó és belépett rajta az ebédem. Elégedetten emeltem meg a fejem.
- Tudod a dolgod… - nyújtóztam el mire a lány csak egy bólintás kíséretében lépett a pulthoz és felvágva csuklóját csöpögtette vérét egy kristálymetszésű pohárba majd mikor gyengülni kezdett megemelkedtem és követhetetlen gyorsasággal teremtem mögötte. Fogaim a torka húsába vájtam és kegyetlenül loptam el tőle mindent ami valaha az övé volt… hát, nem gyarapodtam sokkal, annyi szent. Egy újabb szánalmas élet ami véget ért. Nem finomkodtam, amikor végeztem, hagytam had zuhanjon a földre a test majd a pohár után nyúlva tértem vissza a kanapéra. Lábaim az asztalra emeltem és úgy pillantottam a férfire.
- Előételnek megtette. Hmm, valami egzotikusabb kéne. Egy angol rózsaszál… vagy egy indiai telt vérű… - gondolkodtam hangosan de a boszorkány opciót nem említettem. Curtis jól tudta, hogy az ifjú, zsenge boszorkányok a kedvenceim. Édesek ahogy a mágiát igyekeznek felhasználni, ahhoz, hogy megvédjék magukat a csúnya vámpírtól de még túl tapasztalatlanok ahhoz, hogy irányítani tudják erejüket. Amelyik meg már tudja? Kihívás. Nekem is kell a szórakozás. Az emberek pedig még annyit sem értek, hogy játsszak velük.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 29, 2013 4:35 pm
Ugrás egy másik oldalra

Minden szavát próbáltam a fejemben helyretenni, de nem volt olyan végzetesen nehéz feladat. Én, aki az eszemből élek, tudja, hogy mit kell csinálna, milyen ajánlatot lehet elfogadnia, és mi több, mi éri meg, hogy elfogadjam. Leah ajánlata túlontúl csábító ahhoz, hogy azt mondjam, ebből most nem kérek, és nem kívánok belekóstolni egy olyan ősi vámpír fejébe, mint ez a Carlos Akárkicsoda. A neve itt van előttem, de ahhoz is lusta vagyok, hogy a tekintetemet elszakítsam Leah perzselő tekintetétől. Van valamije, ami jelenleg jobban kell neki, mint ő maga... hm, ha végignézek ezen a nőn, már van egy sejtésem, hogy mi lehet az. De na... nem, most nem gondolkodhatok férfi aggyal, mert mindig ugyanoda lyukadnék ki. Méghozzá annál a gondolatnál, mikor a múltban, csupán szórakozásból, de megkaptam ezt a nőt. Mióta hálok vámpírokkal? Remek kérdés. Tatia is megvolt.
- Szerinted ha Klaus Mikaelson ellen akarok menni, van olyan, amire képtelen vagyok? - kérdeztem némi megvetéssel a hangomban, hogy képes ilyet feltételezni rólam. - Tudhatnád, hogy én... mindig a legjobb ügy érdekében cselekszem. És most ez tűnik a legjobb ügynek. Még ha csak idézőjeles is az a "jobb" szócska - rántottam egyet a vállamon, eléggé nemtörődöm stílusban. Addig sem kell Tatián örlődnöm. Kétségbeejtő, amit az a nő művel az agyammal. Nem engedhetem, hogy még jobban az ujjai közé csavarjon.
- És mondd, ez a férfi most... itt van? - kérdeztem rekedten, miután beengedte az áldozatát, és végigmértem a nőcskét. Már kinézetre is finom falat, remek! Csak nem én készülök megenni.
Hagytam, hogy kiélje magát az áldozatán, majd mikor véres ajkaival ismét felém fordult, kényelmetlenül fészkelődtem a fotelban. Nem igaz... ne izgasson már fel a látvány! Bár a vér... istenem, az édes, vörös, csillogó vér...
- Szóval... ahogy látom, itt van a fickó Mystic Fallsban - szólaltam meg újra és nagyot nyeltem. - Most ne a vacsoráddal foglalkozz, hanem azzal, ami fontos. Vagy ha éhes vagy, iderángatok neked valakit, valami külföldit, Taiföldit, Japánt, akárkit, csak... - sóhajtottam. - Ha segítséget kérsz, mondd, hogy hogyan képzeled el ezt a... "procedúrát".
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 30, 2013 12:30 am
Ugrás egy másik oldalra

Curtis & Leah


Rohadék voltam. Igazi mocsok. Tudtam, hogy tetszik neki a látvány, hogy élvezi, sőt, valahol vágyik is rá. S persze azzal is tisztában voltam, hogy kihez tartozik és hogy szíve szerint megtenné de az esze nem engedi. Egy szempillantás alatt teremtem mögött és kezdtem vállait maszírozni. Ujjaim olykor-olykor belefutottak tincseibe én pedig újra elmerengtem a múlton. Egyetlen alkalom volt csupán amikor Curtis vérét kóstolhattam – megmentette az életemet. Azt az ízt sosem felejtem el. Még azon is eltöprengtem, hogy meghívjam éjszakára de tudtam, hogy nemet mondana Tatia miatt. Az a nő is azon kevesek közé tartozott akit barátnak vallhattam, hála Curtisnek. Nem akartam az ellenségeim között tudni de el tudtam volna viselni az én drága barátom társaságát még jó ideig.
A füléhez hajoltam még szorgos ujjaim ügyesen oldották fel a megfeszült testet.
- Tudod, hogy milyen egzotikumra gondoltam… ahogy azt is, hogy én mindig éhes vagyok. – Nem csókoltam a férfi arcélére pedig nagy volt a kísértés. Ujjaim eleresztették és a pulthoz sétálva öntöttem a vértől színezett de már üres pohárba az aranyló italból. Curtis válaszokat akart és jogosan.
- 1672-ben futottam először össze Carlossal. – húztam nagyot az italból – Chicagóban. Egy akkori boszorkány barátom figyelmeztetett, hogy kiszemelt magának az ősvámpír. Magának akart. Tippelj. A tulajdonának akart és hát ismersz. Senkié nem vagyok és nem viselem jól ha valaki tárgyként kezel. – húztam újra nagy kortyot – először kedveltem. Olyan mint én. Arrogáns, szemtelen, kegyetlen… brutális. Az egyetlen különbség, hogy még én a vámpírrá válásom idején kikapcsoltam az emberségem addig Carlos ezt nem tette meg. Nincs szüksége rá. Na nem mintha nekem volna de kényelmesebb így. – fűzöm hozzá és kivégezve poharam tartalmát töltöttem újra. – Képzelheted, hogy nem volt túl boldog amikor úgy döntöttem ideje Velencébe költöznöm. Aztán a sorsnak hála újra és újra összefutottunk és nem tett le arról, hogy… az ő szavaival élve, betörjön. Így, az évek alatt, költöztem párszor. 80 évvel ezelőtt pedig találkoztam az öccsével, Williammel. Carlos azért tette vámpírrá, hogy megbosszulja a családját… nos, hogy is mondjam. Mielőtt ezt megtudtam, meglehetősen közel kerültem az öccséhez. Ez nem vetetett rám túl jó fényt. Végül eleresztett. A bosszú fontosabb volt. Mikor utoljára találkoztunk azt mondta sosem hagy magamra. Nem tölt el boldogsággal a tudat. – öntöttem le a torkomon a whiskyt hagyva had marja végig a torkomat.
- Kergesd őket az őrületbe. – fordultam szembe vele és tekintetemben nem volt könyörület… sőt. Őrület lobogott benne és türelem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 03, 2013 7:52 pm
Ugrás egy másik oldalra

A gonosz boszorkány... egyszerűen hihetetlen, amit velem művel... egyáltalán mit művel? Tisztára hergel, ami nem jó párosítás... Curtis és hergelés? Húha, ez az, amiből semmi jó nem származhat, mert... mert én vagyok én! Egy hülye, aberrált, kegyetlen állat, aki nincs tekintettel senkire és semmire. És nem lenne szabad, hogy hatást gyakoroljon rám, de ezúttal kb semmit nem értem el az ellenkezésemmel, mert a testem akaratlanul is válaszolt helyettem.
Borzolta a fülcimpámat a hangja, majd mikor elhajolt tőlem, és a pultig sétált, hatalmasat nyeltem, és megkönnyebbülten sóhajtottam egyet, de csupán úgy, hogy ő azt ne láthassa. Eléggé... zavarba ejtő lenne. Bár én semmitől nem jövök zavarba.
Végighallgattam őt, ekkor már arra összpontosítva, amit mondott, és nem hittem a fülemnek. Megbolondított egy testvérpárt? Istenem... jaj, tapasztalat, hogy ezt nem jó megcsinálni... mert hát... van az egyik, akit piszkálunk, hevítünk, aztán jön a másik, aki viszont bosszút esküszik, ha bántjuk a tesókát. Bár... ha azt mondta, hogy az a kettő nem kedveli egymást, akkor nincs még minden veszve.
- Érdekes sztori - dörgöltem meg szám szélét a kisujjammal, miközben elmerengve bámultam magam elé és félrebillentettem a fejemet. - Az őrület eléggé... tág fogalom, kedvesem. Egyelőre adj időt, hogy feltérképezzem őket. Tudni akarom, melyiknek mi a leggyengébb pontja. Ez időbe telik. De... - sóhajtottam fel. - Úgy tűnik, hogy talán megéri - fűztem tovább a gondoaltaimat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 11, 2013 10:14 pm
Ugrás egy másik oldalra

Curtis & Leah


- Úgy tűnik? – kérdeztem arcomon negédes mosollyal de nem mozdultam. Nem volt szükségem rá, már így is eléggé felhergeltem az érzékeit. Mindig tudtam hogy játsszak másokkal de Curtissel sosem tettem ilyet… na jó, kivéve mikor be akartam cserkészni de az pár száz évvel ezelőtt volt. Azóta is csak egy játék feszült kettőnk között és egyikünk sem tudott mattot adni a másiknak.
- Ó. Jól ismerem az őrületet drágám, a legjobbtól tanultam meg bánni vele. – kacsintottam rá hisz szadizmusának köszönhettem a mai türelmem jó részét – kiváncsi lennék rá, hogy mikor – sóhajtottam és újra a pohár után nyúltam – áh, mindegy. – kortyoltam aprót de nem vettem le a szemem a férfiről. Tudni akartam mikor engedte el azt az énjét aki vele kelt és feküdt, aki a sötétségből táplálkozott, a mélyből ébredt és ami az árnyakat teremtette. Azt a részét aki miatt ott lüktetett benne a vágy amikor megöltem azt a nőt, ami imádva adózott az elhullott vérnek.
- Csodálom az önuralmad, barátom. Az az egyetlen baj vele, hogy kényszert érzek, hogy kirángassalak ebből a nyomorult állapotból. Mond, hogy nem Tatia miatt tartóztatod meg magad. Csalódnék. – sóhajtom de továbbra sem hagyom el a helyem. Ha Curtis akar valamit, megszerzi magának, ismerem ennyire. Ha Curtis akarja, akkor majd mellém telepedik… ha majd nem fél attól, hogy elveszti az eszét. Hál isten nekem nem kell ilyen badarságok miatt aggodalmaskodnom. Szánalmas emberi érzések egy olyan boszorkányban aki sokkal többre hivatott ennél.
- Annyi időd van amennyit akarsz. Türelmes vagyok. – utaltam egyszerre két dologra is, hogy ő megérti és reagál-e? Tőle függ, nem tőlem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 17, 2013 3:37 pm
Ugrás egy másik oldalra

- Nem tudok mit mondani, kedvesem - massszíroztam halántékomat, miközben felsóhajtottam, és összeszorítottam szemeimet pár pillanatra, mintha éppen a fejemet akarnám kitisztítani a terhelő gondolatok miatt. Nem Tatia miatt tartóztatom meg magam? Hát... de, pontosan miatta. De tudja mit? Valószínűleg Tatia sem tartózkodik miattam. Én miért tegyem?
- Kegyetlenség az, amit művelsz velem... - nyeltem egyet, ahogy ismét végignéztem alakján, majd felálltam, és odasétáltam mellé, hogy szemeit nézzem, teljesen elmerüljek benne, miközben kivettem kezéből a már majdnem üres poharat.
- Tudok magunknak jobb programot is... annál a Carlosnál jobbat... akárcsak Tatiánál... - súgtam vágyakozón, ahogy tekintetem dekoltázsához vándorolt. Ő nem annyira önmegtartóztató, mint amennyire én vagyok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 17, 2013 8:06 pm
Ugrás egy másik oldalra

Curtis & Leah

- Már hogy a francba ne lenne az? De hisz te tanítottál Curtis… büszkének kéne lenned. – letörölhetetlen volt képemről a vigyor. Tudtam, hogy győztem, abban a pillanatban amikor sóhajtva hunyta le a szemeit. Pedig ma valóban nem volt célom, hogy ennyire felhergeljem. Persze ettől még nem élveztem kevésbé a munkám édes gyümölcsét.
- Valóban? – kérdeztem mikor kivette a poharat a kezemből de eszem ágában sem volt elemelni a tekintetem. Imádtam ezt a férfit. Barát és olykor szerető. És had áruljak el egy titkot; Curtis nem az a szerető akit kirúgsz az ágyadból…
Túl könnyű lett volna ha most csak úgy odaadom magam. Ő szeretett játszani. Én meg szerettem feszegetni a határait.
- S mi lenne az? – kérdeztem ismét miközben feltérdepeltem a kanapén és közel hajolva súroltam ajkaimmal fülét. – Ha az amire gondolok – futott tenyerem mellkasára - akkor el kell kapnod előtte. – húzódtam el és szemtelenül vigyorogva teremtem mögötte. Tenyereim végigszaladtak hátán majd a göndör tincsekhez érve kényszerítettem oldalra a fejét, hogy csókot leheljek a nyaki ütőérre ami csábítóan hívogatott ugyan de csak ajkaimmal érintették, csak az ő szomjuk enyhült. Mielőtt megfordult volna már a kanapé másik oldalán voltam. Miért hergeltem? Mert nekem nem egy kisfiú kellett és még csak nem is a visszafogott emberi oldala. S mert a játék mindig élvezet.
- Ígérek valamit. Ha el tudsz kapni… tied az irányítás. – kacsintottam s megnyalva ajkaim léptem óvatosan közelebb. Azt akartam, hogy elkapjon. Könnyen lehet, hogy ő bírja tovább a fogócskánkat. Még egy lépéssel közelebb kerültem hozzá. Ajkaimba harapva incselkedtem vele. Kinyújtottam a karom és vártam… vártam, hogy lépjen. Jobban vártam mint amennyire gondolta.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 18, 2013 8:22 pm
Ugrás egy másik oldalra

- Egy szóval sem mondtam, hogy nem vagyok büszke rád. Ámde néha nem túl kamatoztató az én életfelfogásom - sóhajtottam fel elgyötörten. A vágy, melyet megindított ereimben, úgy száguldott végig rajtam, mintha izzó parázs lenne. Az egész alakja, a tekintete, a mellei, a csípője... minden, amit láthattam belőle azért kiáltott, hogy... érintsem meg. Bár nem mintha a testrészek tudnának beszélni. Igaz, ha egy kicsit is közelebb kerülnék hozzá... érezhetném, hogy ő is vágyik rám.
Felsóhajtottam. - Nem gondoltam volna, hogy szeretsz fogócskázni. - forgattam meg a szemeimet vigyorogva, beleborzongva abba, ahogy mellkasomnál játszottak ujjai, majd felsóhajtottam, ahogy nyakamhoz hajolt. Az nem volt ajánlatos, hogy megharapjon, hiszen félő, hogy abban az esetben nem az eredeti számításait követtem volna, hanem egy sokkalta durvább dolgot csináltam volna.
De mire elkaphattam volna, már ott sem volt. Egy szempillantás alatt tűnt el, és én fordítottam utána a fejemet. - Pont velem játszol? Ó, kedvesem... az én türelmem nem végtelen - vigyorogtam még szélesebben, majd ahogy közeledni kezdett felém, én nem mozdultam. Meg akartam várni, hogy biztos közelbe kerüljön... és ne tűnjön el egy másodperc alatt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 18, 2013 9:21 pm
Ugrás egy másik oldalra

Curtis & Leah


- Ó, lehetne a második neved, veszély – vigyorogtam pimaszul – de tudod, hogy úgysem tanulnék belőle…sőt! Csak még inkább játszanék! – léptem hátrébb és lassú, kihívó mozdulattal piszkáltam meg a ruhám pántját, ügyelve rá, hogy lecsússzon vállamról. Tudtam, hogy kíván, ó de mennyire. Az volt a baj csupán, hogy én is kívántam őt. De még mennyire!
- Persze, hogy szeretek. Sőt, bújócskázni is imádok, főleg ha én vagyok a hunyó. – persze, hogy a vadászat izgalma miatt szerettem játszani. Sajnos azonban az emberek sosem jelentettek kihívást számomra.
- Tudom jól, hogy nem végtelen. – haraptam ajkamba miközben közelebb táncoltam hozzá. Akartam, hogy elkapjon és tudtam, hogy ez így nem lesz hosszú játék. Hiába na, nekem is van gyenge pillanatom. Hátranyúlva húztam le a cipzárt a ruhámon és másik vállamról is hagytam lehullni a pántot… persze nem csak az esett le de maga a ruha is lejjebb csúszott. Kebleim tartották csak fent.
- Ajjaj… - túrtam hátra tincseim és már csak karnyújtásnyira voltam tőle. Előre nyúlva húztam végig ujjaim az ajkán majd lökve egyet rajta taszítottam a kanapéra.
- Nos, mi lesz? Elkapsz vagy sem? – teremtem előtte és térdeire támaszkodva hagytam, hogy lássa, mit takar még a ruha.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 19, 2013 8:53 pm
Ugrás egy másik oldalra

A kis bestia pontosan tudta, hogyan játsszon velem. És mi több, azt a hatást érte el, amit akart. Mert... ahogy a válláról lecsúszott a ruhájának pántja... ó, szinte rögvest gerjedő hatást váltott ki belőlem ez a bestia...
Ajkaiba harapott, mellyel méginkább előtört belőlem az a bizonyos én, és hiába álltam, talán így is láthatta rajtam, hogy egy bizonyos ponton az én testem is rendkívül reagál már arra, amit művel velem. Próbáltam lehiggadni, az isten a tanúm rá, de az most nem ment... meg fogom őt kapni.. kerüljön bármibe is.
Egy elfojtott nyögés tört elő belőlem, és lehunyt szemekkel képzeltem el, hogyan csúszik egyre lentebb és lentebb az a ruha, ami félig már így is eltűnt róla...
Miután a kanapéra lökött, forró tenyereit éreztem a térdemen, és ahogy lehajolt, dekoltázsát láthattam meg... és ez volt az a pont, hogy az agyam felrobbant...
Elkaptam mindkét kezét. - Most már... nem fogsz innen elmenni sehová... - szorítottam erősen, hogy még véletlenül se menekülhessen előlem, majd tekintetem az övébe mélyült, és előredőlve húztam őt még lentebb, hogy szinte térdre ereszkedjen előttem, és hajába markolva csókoltam meg őt olyan tüzesen, ahogyan nőt talán még sosem csókoltam. De nem is igazán szoktak engem ennyire felizgatni.
Elengedtem őt egyik kezemmel, és a megszabadult ujjaimmal egy mozdulattal taszítottam le a melltartó pántjait, majd vállára siklottak ajkaim. Kényelmes helyzet volt... szerettem, ha a nők előttem térdelnek... mondjuk én most nem álltam... ültem. De így is felettébb izgató.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 20, 2013 7:33 pm
Ugrás egy másik oldalra

Curtis & Leah
18+


Halk nyögés hagyta el az ajkaimat amikor megragadta a tincseim. Éreztem ahogy fogai mohón karistolják ajkaim miközben csókolt és éreztem a kényszert is ahogy maga alá akart rendelni. Mindig is ilyen volt a mi játékunk. Hogy mikor és melyikünk hódolt be a másiknak… étvágytól függött. Nagyrészt.
Tincseibe marva hagytam had csókoljon, had húzza le a ruhám és had engedje el magát… had legyen az aki. Én azonban nem sietettem el a dolgokat. Tenyereim az inge alá futottak, óvatosan simítva végig mellkasán, fel vállaira majd át a hátára, körmeimmel az izmokba marva vontam közelebb magamhoz. Aztán mikor úgy döntöttem, megelégeltem az uralkodását, már le is téptem róla az inget és elfektetve a kanapén kerekedtem felé. Tenyeremmel gonosz játékot űzve simítottam végig mellkasán és közel hajolva karistoltam végig fogaimmal ajkait, hogy aztán mohó, erőszakos csókban forrjunk össze. Átvetve rajta lábamat helyeztem magam kényelembe és elszakadva tőle sóhajtottam fel.
- Olyan élvezetet vonsz meg tőlem Curtis… - hajtottam rá a fejem és csókoltam rá mellkasára miközben ujjaim a nadrágjának szegélyével játszottak. – Nem fair. – biggyesztettem le ajkaim majd becsúsztatva ujjaim a nadrágba haladtam egyre lejjebb – És nem is szeretem. – öltöttem ki a nyelvem majd közel hajolva haraptam finoman fülcimpájára. Éreztem, ahogy tekintetemben fellobbannak a vágy lángjai de nem öntött el az éhség… vagyis de, de nos… másra voltam éhes, maradjunk ennyiben. Kihúzva ujjaimat emelkedtem meg és ellépve a kanapétól bontottam meg egy újabb bort. Megforgatva a zamatos italt a pohárban kortyoltam belőle pár kortyot, jól tudva, mennyire veszélyes otthagyni Curtist ebben az állapotban. Sosem éreztem félelmet. Tőle sem féltem. Sőt… imádtam. Főleg mikor végre önmaga volt.
- Nos… betartom a szavam, akármennyire is nehezemre esik. – tettem le a bort és visszalépve mellé fontam ujjaim az övéi közé, jelezve; az övé vagyok. Megnyerte a fogócskát, övé az irányítás.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jún. 04, 2013 4:08 pm
Ugrás egy másik oldalra

Képtelenség volt ép ésszel elviselni azt, amit adott nekem ezekben a pillanatokban. A keze... az ajkai, a fogai... mindet egyszerre érezhettem testem különböző pontjain... ujjai hol a nadrágom szélét babrálták, fogai hol a fülembe haraptak... óh, istenem, létezik ennél nagyobb földi paradicsom? Minden nőt kivert a fejemből, most még... a legfontosabb sem volt sehol.
- Még mindig értesz a dolgokhoz, Leah... ezért imádlak annyira... és imádom elvenni azt, ami nekem jár... - suttogtam kéjes, mormoló hangon, miközben lehunytam szemeimet egy pillanatra, de mikor ismét eltávolodott tőlem, már nem tehettem azt, hogy csak úgy üljek.
De mikor letette a poharat, és visszatért hozzám... az ujjai pedig összefonódtak az enyémmel... hm, maga a földre teremtett mennyország. Csodálatios... utánozhatatlan. Párja sincs mindennek.
Nem teketóriáztam. Hirtelen rántottem őt... egyenesen bele az ölembe, és mire bármit is mondhatott volna, már a hátához nyúlva tűntettem el róla a felsőjét, ami már így se sokat takart, a mellkatróját pedig félrehúztam.
- Annyi felesleges cucc van rajtad... - nyögtem hevesen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 24, 2013 4:27 pm
Ugrás egy másik oldalra

Curtis & Leah
18+



- Ezzel pedig pontosan tisztában vagyok… - suttogtam és hangomban egyszerre bújt meg a kéj és a reszketeg vágy a vére iránt. Nehezen türtőztettem magam ha a szex és az éhség egyazon pillanatban kecsegtetett. Fogaim lágyan súrolták ajkait amikor nekem esett de nem lökött el, ahogy én sem, őt.
Már nem rontottam el szavakkal édes nászunkat. Hagytam, had tépje ruháimat, hagytad had engedje el vágyait mert velem megtehette. Én nem bántam ha bedurvul, ha eldobja a maszkját és végre kiéli magát. Persze, engem sem kell félteni. Imádtam vele kefélni és ennek megvolt az oka. Mire végzett a melltartómmal, rajta már nem volt ruha. Tincseibe marva csókoltam forrón, vágytól terhes lehelete szinte égette bőröm de eszem ágában sem volt elhúzódni tőle. Éhesen és mohón feszült testünk egymásnak ahogy végre belém hatolt. Körmeim élesen vájtak vállaiba ahogy felemelkedtem és visszaereszkedtem, csípőm édes táncot járt, tincseim hátamra tapadtak, ajkam az övére tapadt és lélegzetvisszafojtva nyomtam el a mardosó éhséget mi a vérét kívánta.
Nem tudom mennyi idő telt el mire a földhöz szegezett és átvette testem felett az uralmat. Megjegyzem ez nem sűrűn történik meg, igazán kevés férfinek engedem csupán, hogy irányítson. Erős voltam és szédítő; az tett igazán veszélyessé, hogy ezzel pontosan tisztában voltam.
A testem automatikusan vette fel a tempót amit diktált és eggyé olvadva az övével hullámzott az erők és élvezetek tengerén. Még a hullámok a fejünk felett csapkodtak megszűnt a külvilág. Aztán egyszer csak ezek a hullámok egymásnak simultak és ívbe verték testem aztán a mélybe rántották majd visszalökték újra. Egyszerre martak körmeim a bőrbe és szakadt fel sikoly a torkomból mikor már nem bírtam tovább. A macska-egér játék véget ért, és az egér legyőzött. Már nem tudtam hányadszor kerekedett felém csak azt, hogy a mellkasán nyugtatom a fejem, egy pohár bor társaságában. Megcsókolva mellkasát támaszkodtam könyökömre és emelkedtem meg.
- Gyakrabban is megismételhetnénk ezt mint pár száz év. – nevettem el magam és aprót kortyolva italomból kezdtem el játszani tincseivel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 13, 2013 8:02 am
Ugrás egy másik oldalra
18+



Jelenleg nem volt időm, vagy kedvem gondolkodni. Az a gondolat, hogy újra megkapom a testét, olyan ígéretes votl, olyan csábító, hogy nem tudtam ellenállni a lüktetésnek... éreztem testében a vágyat, hogy ő is akar engem... istenem, hiszen majdnem száz évvel ezelőtt is akart! Miért ne akarja most?
Lefejtette rólam a ruháimat, és elvigyorodva fogadtam ezt, közben mindvégig tartva tekintetét, és tűrtem, ahogy hajamba markol, játszik velem, mint macska az egérrel. Nekem sem jelentett gondot egyetlen ruhadarab sem, és alig egy perc... szenvedélyes, tüzes csókok közepette, hogy testem egyévált az övével. Most nem jelentett semmit az a gondoalt, hogy a szívem közben másé... a szex az szex. És nem vagyok egy szent fazék, aki csak mert szerelemes, megfosztja magát az élvezetektől. Ez tökéletes... maga a földi mennyország... a teste mindig olyan volt nekem, mint menedék a szolgának, vagy hajléktalannak, akit üldöznek. És engem most üldöztek a saját érzéseim.
Teste engedelmeskedett nekem... percek teltek el, a mozgásom először lassú volt, gyengéd... de utána, mikor már tudtam, hogy (mint régen) őt a vadság sem zavarja, váltottam át a tempót, és újra ajkára, majd nyakára tapadva kezdtem el sodorni magunkat a megsemmisülés felé... édes kéj, már éreztem a gerincemben, hogy közeleg... és tudtam, hogy itt van... ahogy mozgása az enyémmé vált eggyé, és csípője az enyémmel együtt mozgott, olyan állapotba juttatott, amit szavakkal, de még gondolatokkal sem lehetne leírni...
A végső megsemmisülés után testére borultam, lihegtem, mint aki most futotta le a maratont, de még volt erőm ahhoz, hogy egy szenvedélyes csókot váltsak vele. Még éreztem a hátamban körmei nyomát, de... túl édes volt midnen pillanat ahhoz, hogy most ezzel törődjek.
- Hm... azt mondod? Imádlak legyőzni... - súgtam nyaka bőrébe, miután már képes voltam rá, és egy verejtékes hajtincset kisöpörtem a saját arcomból. - Kár, hogy évszázadonta egyszer-kétszer találkozunk - vigyorodtam el, miközben lassan visszahúztam magamra a gatyámat, és a kanapéra ültem vissza. Remélem, nem tisztaságmániás.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 23, 2013 2:55 pm
Ugrás egy másik oldalra

Curtis & Leah


Nem tehettem róla, akaratlanul is felkacagtam a szavaim. Mikor végre már csak mosolyogtam, csókot leheltem mellkasára és karjára feküdtem a még égő cigarettámmal. Mélyet szívtam belőle majd kifújva a füstöt nyújtóztam meg.
- Lenne valami más is, amit szándékosan hagytam a végére. – nyögtem ki miközben azon gondolkoztam, hogy rohadtul belemártanám a fogaim Curtis izmaiba. Lenyelve a vágyat hunytam le a tekintetem és vettem mély levegőt.
- Akarok kérni tőled valamit Curtis, amiben még én sem vagyok egészen biztos. – nyeltem egy nagyot. Nehezen törtek fel belőlem a szavak, magam sem tudom miért.
- Tudod, hogy világ életemben megvetettem az érzelmeket. Amióta vámpír vagyok, azóta nincsenek is. Egyetlen sem. Sosem féltem igazán, sosem szerettem. Nem is akarok.- tettem hozzá mielőtt azt hitte volna, hogy azt akarom, adja vissza az érzelmeim.
- Mikor még ember voltam, megerőszakoltak. – mondtam mindezt hideg hangon hiszen az emlék sem keltett bennem érzéseket.
- A kormányzó lányát is megerőszakolták. Elfeledtettem vele de az emléket, a fájdalom ott él benne. Azt akarom, hogy vedd el tőle. – Miért érdekelt a lány sorsa? Azért, mert ugyanilyen halandó voltam egykoron. Azért mert nem érzek, a fájdalom emléke még bennem él. Tudom, milyen minden nap a gyötrődés mocsarában fetrengeni. Főleg, hogy az unokám annak az erőszaknak az egyik eredménye bár ezt nem kellett mondanom, tudta ezt Curtis anélkül is. Plusz be akartam vonódni a politikába. És ez a nő közvetlen kapocs volt ehhez.
- Ha segítek, cserébe közvetlen jogom lesz a döntéshozatalban. És ez nekünk, vámpíroknak, nagyon is jól jönne. Arról nem is beszélve, hogy ezt a hatalmat persze, megosztanám veled.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 13, 2013 7:24 pm
Ugrás egy másik oldalra

leah & curtis


Sosem kritizáltam a dohányzó nőket, attól eltekintve, hogy én nem voltam az a nagy füstösködő. Nem dohányoztam, és ezzel elintéztem. Szívok én elég füstöt gyertyaégetéskor.
- Hm... - sóhajtottam fel, ahogy az arcára néztem. Nem is tudom, mit láttam ott. Talán nem is akartam megnevezni. De amikor azt mondta, hogy valamit direkt a végére hagyott, akkor... kissé kíváncsi lettem. Feszült is? Hát nem tudom. Ez majd kiderül akkor, mikor végre kimondja, hogy mi nyomja a kicsi lelkét. Bár nem féltettem én őt annyira. Nyilvánvalóan van oka arra, hogy ilyen merev, szeszélyes és rossz legyen. De hát engem ez nem zavar. Szeretem ezeket a vad nőket. Tatiát is ezért imádom... még mindig. Eddig a szentséges percig. Vagy szerencsétlen percig. most már látnom kellene.
Viszont azt hiszem, eltátottam a számat, mikor meghallottam, hogy mit mond. Megerőszakolták? Mi a pokol...?! Persze, őt ezek szerint nem érintette meg, legalábbis most már nem. Vámpír, ki tudja zárni azt a piszkos érzést, amit okoztak benne. És... mi több, akár bosszút is állhatott ezidő alatt.
- Na várj - ültem fel hirtelen, és kérdőn néztem rá. - A kormányzó lánya... ki a kormányzó lánya? - vontam fel a szemöldökömet. Meg tud lepni, hogy Leah-nak mi mindenre jut ideje. Törődni az ilyen kis semmirekellő lányokkal... meg egyebek. Nekem tutira semmi hangulatom nem lenne hozzá. - Furmányos nő vagy, mondtákj már neked? - billentettem oldalra a fejemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 15, 2013 12:12 pm
Ugrás egy másik oldalra

Curtis + Leah

- Aki mondta az már többnyire halott. – jegyeztem meg csípősen de persze Curtis más volt. Századok óta ismert így pontosan tudta, hogy mennyire eszes és ravasz vagyok. A legtöbb ember azonban erre a következtetésre már csak akkor jutott amikor három perc volt vissza szánalomra sem méltó életükből.
- Az én vérem folyik a lány ereiben, igen. – adtam igazolást kérdésére – a neve pedig Arabella Tessera. A politikai szerep mindig is vonzott Curtis… az a sok-sok öntelt és elégedett férfi… - csettintettem egyet nyelvemmel – imádnám térdre kényszeríteni őket. – kacagtam fel de persze nem ez volt a valós oka annak, hogy be akarok kerülni ebbe a világba. – terelgetnem kell ezeket a férfiakat, hogy tudják, min kell változtatni ami a javunkra válik. – jegyeztem meg csendesen miközben felemelkedtem és eltűnve szobámban öltöztem fel, hogy aztán ismét teljes pompámban léphessek ki újra.
- Ma egy boszorkány lesz a vacsorám. Ne engedd ki a barátaid, mert meg fognak halni. – jegyeztem meg nemtörődöm stílusban és csakis azért figyelmeztettem a férfit, mert tudtam mennyire kényes erre a témára. – A neve Heather. Épp eleget ügyködött ellenem, ahhoz, hogy felkerüljön a listámra. – Hát igen… mindig is megoldottam a magam bajait, többnyire szövetséges erők nélkül de volt amihez szükségem volt másra is. Ha egymagad vagy ebben a világban akkor megdöglesz és én ezt igen hamar megtanultam. Épp ezért gyűjtöttem magam mellé olyan embereket mint Curtis. Erős, hatalmas és épp annyira jövök neki kapóra, mint ő nekem, ha másért nem is csak kósza pásztorórákra amikor levetheti azt a mocskos maszkot amit nap mint nap magára húzott, ha tagadta, ha nem.
- Szóval, mit gondolsz, menni fog? – kérdeztem miközben a borospoharakat a konyhába hordtam.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 20, 2013 8:46 pm
Ugrás egy másik oldalra

leah & curtis


- Hát - túrtam a hajamba kissé, miközben végigmértem őt, és lelki szemeimmel közben már odaképzeltem őt az íróasztal mögé a Fehér házban. Na neeee... az tipikusan nem Leah lenne, bár attól, hogy a politika felé kacsintgatr, nem azt jelenti, hogy rögtön el is jut a fehérházig. Mert hát... odáig hosszú az út.
- Tudod, igézéssel már eddig is bejuthattál volna. Rengeteg vámpír a helyedben, már élt volna ezzel az előnnyel, mely nem adatik meg, csak a hozzád hasonlóaknak - húztam el a számat. Utálom a vámpírokat. De ettől eltekinve Leah-ban megfogott valami. Legalábbis az ő torkának nem akarok két percenként nekiugrani. Ha igen, akkor azt sem azért, mert ki akarom csinálni. Annak általában... egészen más okai vannak. És kellemes perceket okoznak.
Csak megfrogattam a szemeimet, mikor egy boszorkányt említett. - Bocs. Más boszorkányokkal se szoktam többet foglalkozni - vontam egyet a vállamon. Tipikus nemtörődöm stílusom van, ezzel nincs mit tenni. Akinek nem tetszik, az igyon ecetet, de én attól még nem fogok megváltozni. Ez az életem. Ez vagyok én.
- Menni fog. Ismersz. Amire kérnek, megteszem. Holnap újra felkereslek. Vagy... hívj fel te - billent oldalra a fejem. - Akkor tudom, mikor van szükséged rám - nyújtottam át egy cetlit, melyet a zsebemből vettem ki. Leah okos nő. Amellett, hogy gyönyörű is. Nem fogok neki csalódást okozni. Bár reméltem, hogy ha nekem lesz szükségem egy segítő kézre, hát ő sem fog számomra csalódást okozni. Azt nem moderálnám oly' könnyen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 25, 2013 11:23 pm
Ugrás egy másik oldalra

Curtis + Leah

- Egyértelmű. – igen, igaza volt Curtisnek. Igézéssel eljuthattam volna már réges régen odáig de az nem jelentette volna azt, hogy ezek a jó választó polgárok engem akarnak majd… némi változtatással, reformmal azonban már teljesen más a helyzet.
- Örülök, hogy nincsenek fenntartásaid az étkezési szokásaimmal kapcsolatban. – pimasz mosolyra húzódtak ajkaim miközben mellette teremtem és hosszan mégis gyengéden megcsókoltam. Most, hogy így belegondoltam, Curtis volt az egyetlen barátom de ő már évszázadok óta. Nem is értettem, hogyan is bírtuk ki ideáig, hiszen mindketten eltehettük volna a másikat a föld alól már rég, ha úgy akartuk volna. Nem vagyok gyengéd gyilkos; nem ringatom az áldozatom tévhitekbe, nem adom meg neki azt a kegyet, hogy ne érezze a fájdalmat vagy épp a rettegést; ez táplált engem… szánalmas életük még szánalmasabb védelme, holott nem tesznek mást mint fájdalmat okoznak egymásnak, háborúznak értelmetlen nonszenszeken, ölnek és kéjsóvárként lesik a pillanatot amikor magukévá tehetnek valamit… vagy valakit. Fájdalmat adtam és kínt de megbocsátást vagy reményt soha. Megvetettem az embereket… mégis, szentül hiszem, hogy én halnám a fájdalmasabb és erőszakosabb halált, mert Curtis egy igazi pokolfajzat… a művészi ágról.
Elvettem a cetlit és elmosolyodva pötyögtem be a számát a telefonba… azt a számát amit eddig nem ismertem.
- Remélem ez nem Tatia magánvonala mert akkor bajban leszek. – öltöttem nyelvet majd hagytam, had menjen Curtis hisz láttam rajta, hogy menni akar. Az ajtóig kísértem hiszen nekem is akadt még dolgom. Vacsorázni, például.
- Köszönöm Curtis. Ha bármi kellene… tudod, hol találsz. – csókoltam meg még egyszer újra majd eleresztettem és eltűntem mellőle. A lakásom már zárva én pedig az éjszakába vesztem és hagytam, had üdvözöljön a sötétség, had mutasson utat számomra mint mindig.




Köszönöm a játékot!
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Leah lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Leah Pipes
» Leah Eva Georg
» Leah Eva Georg - Foglalt!
» Leo lakása
» Dex lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •