Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
New York

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 22, 2015 4:55 pm
Ugrás egy másik oldalra
Csak megvontam a vállam. Nem akarok felesleges időt pazarolni apróságokra, és egy hotelszoba ezek közé tartozott. Nem adok az igényeim alá, s ezt ő is pontosan tudja már rólam.
Miközben beszélt, megérkezett a lift, és kézségesen beszálltam, majd megvártam, hogy ő is megtegye, csupán ezután fordultam vele szembe.
- A megértésedet már előre köszönöm. - mosolyogtam kedélyesen, majd felsóhajtottam, és benyomtam a gombot, mire a lift elindult felfelé.
- Gyakran időzöm New York-ban. Mindig itt szállok meg. Rettentő érdekes tud lenni... amikor először látod. - fintorodtam el, majd felsóhajtottam ismét, és rákacsintottam. - Egyedül nem is nagy buli, ha nagyon őszinte akarok lenni. New York-hoz két ember kell. És miközben kutatni fogok azután a nő után, szeretnék mindent a lehető legjobban megismerni. - magyaráztam neki, majd kiszálltam a liftből és végigsétáltam a folyosón, mlynek végén már láttam a szobaszámunkat.    
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 07, 2014 8:31 am
Ugrás egy másik oldalra

- Óóó... Igen, igazad van! - bólintottam egyet arra, hogy az igézéssel könnyedén megkaphatunk bármit akkor és amikor csak szeretnénk.
Egyszer csak megálltunk, és Victor kék szemeiből áradt a határozottság és végtelen komolyság. Tudtam, hogy valamit mondani fog, éppen ezért én a figyelmemet neki szenteltem. Valahogy reztem, mi az, amiről szó lesz, de hagytam őt kibontakozni...
- Megtalálod őt. Bízz önmagadban... és persze bennem is, mert amíg kell és igényt tartasz, addig segítek neked - halvány mosolyt csaltam ki az arcomra. - Én pedig nem hagyom magam, mellesleg - enyhén megböktem a vállát, és közben vigyorogtam már. - Még nem jártam ezen a helyen, peig amikor itt voltam N.Y.-ban, elég sokszor el-elsétáltam előtte - ábrandoztam, vagy inkább csak próbáltam elterelni Victor gondolatát kis időre, és hogy végül majd nyugodtabban meg újult erővel induljunk neki a nyomozásnak.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 14, 2014 9:23 am
Ugrás egy másik oldalra
- Minek fecsérelném az időmet az ilyenekre, ha elintézhetem tíz másodperc alatt is, hogy miénk lehessen az a szoba? - kacsintottam rá ismét. Amúgy nem szokásom ilyesmiket csinálni, hiszen bárhogyan is nézem, nem szoktam hotelban járkálni. Általában a sajá vagy a partnerem lakásába vonulunk.. mindent el tudunk intézni ott is, majd egyszerűen vagy megölöm vagy pedig elfeledtetem vele ami történt. Még az kellene hogy visszatérjenek a lakásomhoz. Sose tudnám őket lerázni. Meglepően ostoba félelmek, nem?
A lift előtt végül még megálltam, és belenéztem Sofia szemébe, majd mikor befejezte a beszédet, én magam is megszólaltam, de több határozottsággal és komolysággal, mint idáig.
- Tudnod kell, hogy nem tudom, hová fog vezetni ez az egész. Talán bosszúsabb leszek, mint bármikor... ha elbukik a feladatom. Meg akarom őt találni, és ezért bármin és bárkin átgázolok. Ezzel légy tisztában... nem ismerek határokat. - suttogtam rekedt hangon, majd végül elcsitultam. Tudni akartam, neki ez így fair play-e. Nem fogom még egyszer figyelmeztetni. Most kell döntenie.   
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 11, 2014 5:07 pm
Ugrás egy másik oldalra

- Úgy tűnik, igen... Netán bánod ezt? - szemeimmel kerestem tekintetét, és mosolyogtam csak, mert reméltem, nem bánja ezt a kis dolgot, mert végül is hát, egy kis szórakozás mindenkinek jól jön. - Imádom, hogy ilyen egyszerűen nagyszerű vagy a recepciósok lerázásában. Tökre imádnivaló volt ez a jelenet - haloványan grimaszoltam, de csak, mert már az arcomra fagyott az a fránya mosoly.
- Én az ilyesmit... nem bánok meg sosem - jelentettem ki, megerősítvén azt, hogy nagyon szuper este lesz, s a lift felé vettem az irányt, és beszálltam, majd pedig vártam Victort is.
- Egy üveg pezsgő mellett nyomozhatunk is, egy szóval... összeköthetjük a kellemest a hasznossal módra csinálhatjuk - mondtam neki. - Akkor hát, lássuk... mennyire komoly és nagyszerű lakosztályunk van - megérkeztünk arra az emeletre, ahol ez a bizonyos lakosztály várt ránk.



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 21, 2014 12:03 pm
Ugrás egy másik oldalra
Voltak olyan nők az életemben, akik egyszerűen felejthetők maradtak. Nem tudtak olyat tenni az életemben, olyan nyomot hagyni, mely akár az arcukat akár a nevüket emlékezetessé tette volna számomra. Sofia ezalól remek kivételt képezett. Annak ellenére, hogy kettőnk kapcsolata mindig is inkább a barátságra épült, semmint másra. Na jó, nem mondom, hogy soha nem történt semmi.. de talán pontosan azért nem emiatt emlékszem rá annyira, mert akkor nem voltam éppen józan állapotban. Kár lenne ezt bevallani, ha jól gondolom.
- Hm. Akkor pár este erejéig friss házasok leszünk? - vonogattam a szemöldököm szemtelenül, miközben a szoba kulcsát odatették Sofia orra alá, de valószínű volt, hogy nem ússza meg ennyivel és a nő további kérdésekkel fogja bombázni.
- Csak adja ide a kulcsot, és jegyezze be, hogy a szoba foglalt. - néztem a recepciós szemébe igézően, mire engedelmesen pötyögött a számítógépén valamit, és bólintott egyet, ezzel jelezvén, hogy megtette, amit kértem. Tökéletes!
- Akkor kérem, vigyék fel a poggyászunkat a szobába. És kérek némi pezsgőt. Mindenféle finomságot. Köszönjük. - biccentettem felé még egyet, majd Sofia-hoz visszalépve elvigyorodtam. - Remélem, nem bánod. Bár tény, hogy mindez kissé.. más köntösbe bújik, mint azt előre terveztem. De nyomozás közben egy kis.. szórakozás.. kinek árt meg? -kacsintottam rá.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 23, 2014 12:45 pm
Ugrás egy másik oldalra

- Azt hiszem, már én sem tudom, hogy miről is beszélünk... - vigyorogtam én is, mert komolyan csak az a bajom, hogy Victor-t annyira kedvelem, hogy össze-visszadumálok itt. - Ez egy nagyon jó este lesz - huncutul mosolyogtam.
A recepcióhoz értünk, és csoda, nem volt előttünk senki sem, így hát én fogtam magam, rákönyököltem a pultra, és csak aranyosan mosolyogtam.
- A legszebb lakosztályt szeretném kérni kettőnknek - közöltem a recepciós lánnyal, hogy mi a kérésem.
- Az egyik nászutaslakosztály szabad jelenleg - tök pazar, bár nem éppen vagyunk házasok, közel sem.
- Nagyon jó - ördögi mosolyommal még ezt a csajt is ''megvettem''. Közben kitöltöttem gyorsan a papírokat,aztán pedig átadta a kulcsot. - Szólítsalak férjemnek? - böktem meg kezemmel Victort, és csak nevetgéltem.



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 20, 2014 10:33 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Még mindig a szobáról beszélünk? - vigyorogtam, mikor valamiféle főnyereményről beszélt. Egyértelmű, hogy számunkra már régesrégen másról szól ez az egész beszélgetés, és az extra szolgáltatások... de egy úriember nem mondja ki nyíltan az ilyesmit. Hogy miért? Mert akármilyen nagy nőcsábász vagyok, anyám úriembernek nevelt, aki tiszteli a nőket. Ha már emberként ezt nem tudtam érvényesíteni, akkor vámpírként hagy próbálkozzam. Igaz, néha teljes mértékben kudarcot vallok. De kit érdekel?
- Ha félnék... akkor mit változtatna? - kérdeztem, miközben megvontam a vállam. - Sok veszélyes dologgal játszottam már, amihez ablakot kellett mászni.. úgyhogy mondhatom, hogy nem, nem igazán félek a magasságtól. - kacsintottam rá, de azt hiszem, hogy innentől kezdve rábízom a szobafoglalást. Nekem mindergy, hol vagyok vagy vagyunk. A cél hogy megtaláljam a nőt, aki megkeserítette az életem, s akiét én is megkeserítettem. Szemet szemért. Vagy hogy mondták ezt egykoron Mezopotámiában.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 15, 2014 8:10 am
Ugrás egy másik oldalra

Victor és a vigyori pofija valami elképesztő. Annyira el tud bűvölni valakit, hogy ehhez már semmi egyéb nem kell. Mindenki elámul tőle, és máris ingyen van minden. Én is csak mosolyogtam egyet a mondatára, hirtelen nem tudtam mit mondani rá, mert igaza volt.
- Extrák? Netán megnyertem a főnyereményt? - nevettem el magamat, mert tudom, miféle csábító ez a férfi mellettem.
Nos, nem igazán bánom ezt, mert én sem vagyok egy félénk kislány, főleg mióta vámpírrá váltam. Azelőtt persze, megvolt bennem egyfajta bájos, visszahúzódó lány. Tán még most is, csak immár fűszerezve valamivel.
- A legfelső emeleti legyen - hangomban huncutság keletkezett, és csak vigyorogtam. - Remélem nem félsz a magasságban - a vigyoromat most sem lankadt. - Pezsgőt is kérjünk, de ne csak egy üveggel - oldalra billentettem a fejemet, és sokatmondóan pillantottam Victorra. - Hosszú este lesz ez - kacérkodtam kissé.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 11, 2014 12:37 am
Ugrás egy másik oldalra
- Tudod, kedvesem... ha egy olyan udvarias férfival hoz össze a sor, mint én, eleve nem kell attól tartanod, hogy számlát kell fizetned. Hát ha még netán az egyik fél vámpír is... arról nem is beszélve, hogy mindketten azok vagyunk... - vigyorogtam egyre szélesebben, majd vontam egyet a vállamon.
- Nekem lényegében tlejesen mindegy. Ahol ágy van, ott jó lesz. A hölgynek természetesen szabad kihasználni minden lehetőséget, extra szolgáltatást, mindent, amit abban a szobában találni fog. - kacsintottam rá, majd megfogtam karját, és magamhoz húztam. Mit várt? Nőcsábász vagyok, nem aggastyán. S nem vagyok az a szerelmes alkat, ez egyértelmű. De szeretem letépni azon virágolkat, melyeket a jóisten utamba sodort. S Sofia tökéletes példája eme gyönyörű fajnak.
- Melyik szobát akarod? Lakosztályt? Netán az elnökit? - indultam meg az úttesten, célba véve a hotelt, miközben ujjaim még mindig karján fonódtak át, s vártam, hogy végre ő is megszólaljon. Nyilván nagyigényű nő. De pont nem érdekel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 08, 2014 1:04 pm
Ugrás egy másik oldalra

Többször voltam már eme csodaszép városban, melyet Nagy Almának is hívnak. Mindenki pörög, sosem áll le itt szinte senki és semmi, minden olyan akár, mint egy gyorsított film. Nincsenek itt csendes, nyugodt helyek, ha mégis, akkor az valami eldugott, elzárt terület, ahová senki sem léphet be. Engedély nélkül.

- Hm, legyen az ott - mutattam rá a legcsillogósabb, legfényesebb hotelre, ami az utca túloldalán volt. - Mint mindig, ez lesz a legdrágább a környékén, mert mikor nekem kell választani, beleesem ebbe az apró kis hibába - nevettem egyet, és Victort néztem közben. - Majd fizetéskor kicsit csalunk a recepciónál, és ingyenes lesz - grimaszoltam, és az igézésre gondoltam ebben a pillanatban a csalás szó alatt. - Mit szólsz hozzá? - a vigyorgás az arcomon még mindig nem laposodott el. A fejemet oldalra billentettem, és bámultam a hotelt, majd pedig minden előzmény nélkül belekaroltam Victorba, majd pár másodperc múlva viszont elvettem a kezem, hogy miért, nem tudom...


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jún. 06, 2014 9:24 pm
Ugrás egy másik oldalra
Elszoktam már attól, hogy ilyen zsúfolt városban nyomorogjak. Az már egészen más, hogy ezúttal társasággal látogattam ebbe a városba... a hely, ami sosem alszik el. Durva mottó, de tény, hogy valóságos. Én is általában az éjszakát részesítem előnyben. Nemcsak itt, máshol is.

- Nos, kedvesem.. - fordultam Sofia felé, miután leállítottam a kocsit, és félrebillentettem a fejem. - Dönts te a szállás felől. - sóhajtottam fel, miközben körbenéztem, és nem egy, nem két szálloda került már most a szemem elé.
A tény, hogy Katherine a közelben lehet... eléggé nagy hatást gyakorolt rám. Életem szerelmét egy hajszál választja el tőlem... mi a franc történik? Már évtizedek óta nem történrt velem ehhez hasonló.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 5:11 pm
Ugrás egy másik oldalra
Egy hatalmas sóhajjal nyugtáztam szavait. Ha nincs fejfájás, nincs áthúzott számítás. Pompás. Szinte tökéletes.
Amikor beült az autóba, én is így tettem, majd odahajoltam a taxishoz, és lediktáltam a hotel címét. Nem kell ehhez nagy tudás. Szeretem a kényelmet. A legjobbra vágyom.

/Hotel/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 19, 2013 10:24 am
Ugrás egy másik oldalra
- Nem szoktam fejfájás miatt hisztizni. - Forgattam meg a szemeimet. Meg hát amúgy sem vagyok az a túlságosan fejfájós típus. De lehet hogy ez a környezet változás, majd kihozza belőlem. Akkor sem fogok nekiállni hisztizni. Mert azzal egyértelműen elintézném magamnak, hogy már holnap otthon legyek. Én pedig annyi időt akarok vele tölteni amennyit csak lehet. Ez már szinte egyértelmű..
Halvány mosoly kúszott az arcomra, amikor rám kacsintott. A gyönyörű kék szemei.. Valószínűleg, ha egy perccel is tovább néztem volna a lábaim feladták volna a szolgálatot.. Pusztán a tekintetétől elolvadok.. Nem értem, hogy mi van velem..
- Köszönöm Mr. Evans. - Mosolyogtam rá, majd alsó ajkamba harapva beszálltam a taxiba. Életem legszebb pár napjai.. Egyértelműen ezek voltak és lesznek..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 18, 2013 8:55 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Leginkább azért félejk, mert ha sokszor fogod benyögni, hogy fáj a fejed.. - húztam el aszámat szemtelen vigyorral. A fejfájás valamiért mindig érthető ilyen esetekben, de nem örülnék, ha ilyesmi miatt lennék lepattintva. Elvégre.. hát na!!!
- Elbűvölő tehetségre vall. - kacsintottam rá, ahogy leintette a taxit majd a pasas kiugrott, és segítőkészen kinyitotta a csomagtartót.
- Ezért szeretem New York-ot. Az emberek segítőkészek. Még ha csak némi borravalóért is. - veregettm vállon a pasast majd kinyitottam Caroline előtt a taxi ajtaját. - Foglaljon helyet, Miss Forbes. - mondtam lehengerlő mosollyal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 17, 2013 6:06 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Lehet, hogy mire éppen megszoknám kezdenék az agyadra menni. - Mondtam kuncogva. Hát nem vagyok a férfiak álma. Legalábbis eddig ez egyáltalán nem mutatkozott meg. Egészen Hayden-ig. Ő teljesen másképpen bánt velem. Csak nem tudom, hogy mennyi idő múlva veszi, majd észre, hogy nem is vagyok olyan különleges, mint az elsőnek gondolta. Bár ez már igen is jelent valamit, hogy idáig elhozott.. De egyszerűen nem akarom elrontani ezt az egészet. Nagyon félek attól, ami nyilvánvaló. Hogy könnyű szerrel talál nálam jobbat..
Rámosolyogtam, mikor megfogta a kezemet. Szeretem, ha megérint.. Szeretem, ha a közelemben van. Egyszerűen mindent szeretek vele kapcsolatban.
- Azt hiszem ez nem fogja meghaladni a képességeimet. - Forgattam meg a szemeimet mosolyogva. Majd mikor kiértünk rögtön leintettem az első taxit, amit megláttam. Tisztára, mint a filmekben..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 16, 2013 4:54 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Kelleni fog némi idő, hogy teljesen átállj. - biccentettem egyet felé, hisz nekem anno ez volt a legnagyobb problémám. Néha eléggé migrénes fejfájásokat okozott az időváltozás, és az eltérés, hisz az ember megszokja, hogy épp hogyan telik az idő.
Megfogtam a kezét, nem kértem rá engedélyt de bíztam abban, hogy nem fogja elhúzni tőlem. - Csak hogy biztos ne vessz el! - kacsintottam rá, majd mikor csomagjainkat is megláttam, rögvest odasétáltam s megfogva a két bőröndöt, a kijárat felé vizslattam.
- Ugye értesz ahhoz, hogy hogyan kell leinteni egy taxit? - vigyorodtam el szemtelenül.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 5:18 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Nem akartam tagadni. - Mondtam egyszerűen. Életem első repülése.. Azt hiszem ezt teljesen normális, ha azt mondom, hogy egy picit paráztam a repüléstől. - Csak még soha nem voltam ennyire távol az otthonomtól. Meg hát ez az első repülésem.. Szóval az is betesz. - Mondtam el neki a problémámat. Lehet, hogy túlságosan is sokat fecsegek néha, de erre van szükségem ahhoz, hogy valamennyire lenyugtassam magam.
- Oké.. oké. - Nem is kellett többször mondani, hogy szálljunk le. Egy perccel sem akartam többet a gépen tölteni. Habár innen már különösebben bajunk nem történhet, de akkor is. A gyomrom egy merő görcs volt és ez csak akkor fog elmúlni, ha már biztos talajt érzek magam alatt.
- Mindig is ilyesmi volt a vágyam, de most így hirtelen ez az egész egy picit ijesztő. - Bújtam oda hozzá és úgy figyeltem a körülöttünk nyüzsgő tömeget.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 2:14 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Ne légy ideges! - simítottam végig arcán. - Ez nem olyan vészes.. vagy más miatt vagy ideges? Látom rajtad, ne is próbáld meg tagadni! - böktem arcába ujjammal finom szigorúsággal, mimnt ahogyan az apák szidják le lányukat, majd felsóhajtva fogtam meg kezét.
- Gyere. Szálljunk le. A csomagjainkat úgyis lenn kell várnunk. Bár nem volt vészes mennyiség. - kacsintottam rá, és miután a légikísérő széles mosolygással elköszönt mindenkitől, le is vonulhattunk a gépről. Nem volt kedvencem a repülés, de gyakran meg kellett tennem, hiszen ebből is éltem. Néha messze kellett utaznom egy-egy ügy miatt.
- Remélem hogy élvezni fogod ezt a nyüzsgést. - álltam meg a terminálban. Talán már itt több ember volt, mint egész Mystic Fallsban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 11, 2013 9:49 pm
Ugrás egy másik oldalra
Próbáltam kicsit pihenni, de nem sok sikerrel. Annyira izgultam, hogy egyszerűen képtelen voltam. Az egész gyomrom görcsben volt. Egyszerűen annyira izgultam azon, hogy mi lesz az elkövetkezendő pár napban, hogy csak pár perc erejéig sikerült lehunynom a szememet. Talán még az is benne volt, hogy ez életem első repülése és egy kicsit ettől is féltem.. Elég sok filmet láttam, amiben egy repülő lezuhant szóval eléggé érdekes elképzelések vannak a fejemben. Az lesz a legjobb, ha ezeket most rögtön elhessegetem.
- Jól van. - Fordultam felé mosolyogva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 11, 2013 9:40 pm
Ugrás egy másik oldalra
Nagyon nagy sóhaj bukott ki belőlem, mikor a repülő leszállópályára ért, s Caroline-ra néztem, hogy meggyőződjek róla, hogy még mindig velem van és nem ment el sehová. Nem is tudott volna hová menekülni egy repülőn, de annyira féltem, hogy mindez csak egy álom.. és ő sincs itt velem. Csak képzelem.. a tökéletes nőt.
Megfogtam a kezét, és gyengéden magam felé fordítottam.
- Nemsokára leszállunk. - suttogtam neki. Lehet, hogy időközben elnyomta őt is az álom, mint engem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 09, 2013 4:20 pm
Ugrás egy másik oldalra
(Mystic Falls - Forbes ház)

El sem hiszem, hogy magam mögött hagytam Mystic Fall-sot. Ha nem is túl hosszú időre.. De ez is bőven elég a számomra. Mindig is egy tündérmesére vágytam és, ha ez még nem is tart örökké.. Soha nem fogom elfelejteni, ahogy Hayden-t sem. Olyasmit adott nekem, amit még soha senki. Ezért őrületesen hálás vagyok neki. Egyszerűen nem tudom kifejezni, hogy mennyire hálás vagyok neki.. Talán soha nem leszek képes.
Kicsit féltem a repüléstől, de valahogy megnyugtatott, hogy ő velem volt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 09, 2013 12:51 pm
Ugrás egy másik oldalra
New York
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

New York

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» New York
» New York - Hayden hotelszobája
» Creatures of New York
» Marvel York
» Marvel York

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Múlt :: 2008-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •