Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 03, 2014 4:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
To: Eline
Nem hiszem, hogy akadt már nő, aki kételkedett volna abban, hogy valóban férfi vagyok-e, de mindig van egy első, nem igaz? Nem mintha túlzottan érdekelne, mit gondol rólam egy szinte teljesen idegen. A hozzám jóval közelebb álló néhány személy véleménye is hidegen hagy, szeretek a saját hibámból tanulni, ami persze nem feltétlenül jó, de mindenképpen a leghasznosabb. Elvégre a gyereknek is hiába mondod, hogy ne nyúljon a kályhához, mert forró, csak akkor fogja elhinni, ha megégeti magát vele. Az viszont biztos, hogy szeretem, ha az enyém az utolsó szó, és erre az egy szavas válaszok a legjobbak, amikre általában nem lehet mit mondani.
Még jó, hogy semmit nem akarok elérni nála. Bőven megértem, ha neki sincs szüksége az én véleményemre, sem semmi másra, de ez így tökéletes. Amíg ez így van, addig nekem sem kell félnem, hogy esetleg akarna tőlem valamit.
A nevetését rezignált nyugalommal szemlélem az első morcos fintor után. Aztán már csak a megemelkedő szemöldököm kérdezi némán: “Befejezted?” S mikor végül elhal a nevetés, a következő téma elvonja a figyelmem. Persze ettől még nem bámulok farokcsóváló, pitiző kiskutyaként a gyönyörű szemeibe. Csak a pillantásom jelzi, hogy figyelek, hallgatom. Ha nem szoktam volna meg már a legextrémebb helyzeteket is, akkor lehet, hogy egy pillanatig köpni-nyelni nem tudnék. Persze van már bennem annyi év tapasztalat, hogy tudjam, az önjelölt pszichológusok mind valami hasonló általános szarságot hoznak ki két perc alatt a jellemvonásaimból. Pedig kurvára nem ismernek, és így van ezzel Eli is. Nem ismerjük egymást.
- Talán igazad van.
Adom meg magam végül egy vállvonással. Talán nem ezt várta, hanem a tagadást, ami oly sok mindenkinek sajátja, lételeme, de végülis mi értelme lenne tagadni? Ennyi év alatt már volt időm, hogy legalább magamnak beismerjem néhány gyenge pontomat, és van igazság abban, amit az imént összehordott a lány.
- De abban a leginkább, hogy kevés ilyen kivételes személy létezik a Földön.
Konkrétan… kettő? De ebből is az egyik elég bizonytalan. Nekem azonban tökéletesen megfelel így, hiszen senkit nem sodrok veszélybe önmagamon kívül, bármi történjék is. Néha szar dolog egyedül lenni, de azt hiszem, már megszoktam. Még a saját anyám sem tartott igényt rám, és bár apámmal jó volt a kapcsolatom, általában ő is messze volt tőlem. Mindig csak magamra számíthattam, nem olyan nagy csoda, hogy ilyen lettem.
- Azért ennyi maszlagot én is össze tudnék hozni rólad, Eli. Még szerencse, hogy gondolom nem érdekel.
Futó félmosoly. Van már annyi emberismeretem, hogy én is kielemezhessem a többieket, de ezt általában csak magamban teszem, vagy még úgy sem. Csak az alapvető jellemvonások ismeretére van szükség, mert olykor életet menthet.
A tojáshéjas poénra csak egy unott pillantást kap. Nem, ebben nem vagyok vevő a poénokra. A hajóim halálosan komoly dolgok számomra. Szentek és sérthetetlenek. Mit tegyen a vámpír, ha egy lélekvesztő hűségesebb hozzá, mint bárki vagy bármi más? Még egy nyomorult kutyám sem volt sosem.
A vízben bár nem kellemes, azért elvagyok, mozgok, és így nem vészes. Eli kacsintását nem viszonzom, csak elhúzom a számat. Most mi van? Ez az igazság. Soha semmit nem kaptam ingyen - csak amit elvettem. Egyesek talán lopásnak titulálnák a dolgot, de ez nem ilyen egyszerű, semmi nem csak fekete és fehér. Meg amúgyis, azért a legtöbb dologért keményen megdolgoztam.
Elnézem a szájhúzást, és a pukedlin azért elcsodálkozom. A legtöbb mai nőnek fogalma sincs arról, milyen az eredeti mozdulatsor, az övé pedig egészen jó. Persze nem tökéletes, de ezt csak a hozzám hasonló vén rókák látják. Miután megbizonyosodom arról, hogy nem áll szándékában lelépni a kabátommal, és utánam jön, már kényelmesebben tempózok a Satine felé. Számomra ez jelenti az otthont. Jó, nem konkrétan ez a hajó, hiszen ő még fiatal, de az életem nagy részét töltöttem hajókon, és most is inkább itt vagyok, mint a szárazföldön.
Miután felsegítem Elit a fedélzetre, szinte nyomban vetkőzni kezdek. Csak egy pillanatra lesek fel a lányra közben.
- Te sem gondoltál rá, hogy esetleg kérni kellene?
Gunyoros félmosoly, és valami szórakozott él a hangomban. Valóban nem érdekel, hogy ki lát, sőt, még talán teszem is magam egy kicsit Eli előtt.
- Örülök, hogy sikerült megállapítanod a nyilvánvalót…
Utalok itt a tojáshéj nemlétére.
- Ami meg az udvariasságot illeti… rég mondták már rám, de kösz.
Nincs egyszerű dolga, ha tényleg elő akar rukkolni olyasmivel, amit nem hallottam még ötszáz év alatt. Minden esetre elég kitartó.
- Akkor természetesen nem kell levenned.
Húzódik pimasz félmosolyba a szám, miközben ugyanolyan pofátlan alapossággal nézem végig a vetkőzését, ahogy ő tette az imént az én esetemben.
- Majd megvédelek tőlük.
Talán dukálna egy kiadós nyelvöltés a megjegyzés mellé, de ahhoz túlságosan fapofám van, és már amúgyis rég kinőttem az ilyesfajta gesztusokból. Egy elismerő füttyentés viszont majdnem elhagyja a torkom a dobótőröket látva. Kész kis arzenál. Ameddig nem rajtam óhajtja használni őket, addig különösebben nem zavar. Bár én jobban kedvelem a hosszabb pengéket, de hát a kard nem túl nagy divat már manapság. Nem teszek megjegyzést a tőrökre, inkább betessékelem vendégemet a hajó belsejébe. Ez az a hely, ahol tényleg nem alkalmazok takarítónőt, hanem minden egyes szegletet én magam tartok rendben. Ha nem is vagyok mindenben pedáns, ebben mégis.
- Gyere ide, és nagyon szívesen.
Vágok vissza lazán a “be is kaphatod” megjegyzésre. Mint már mondtam, ebben nem vagyok túl szívbajos.
- Igen, azt látom.
Mérem végig, ahogy levetkőzik, majd belebújva a száraz ruháimba, bebújik mellém. Bizony nem két éves, és nem is tizenkettő… határozottan jó nő, azt meg kell hagyni… és tudja is magáról, ugyebár. Hagyom, hogy hozzám bújjon, és szórakozottan átölelem, tenyeremmel símogatva a hátát, miközben alattunk a matrac fűtése azért rásegít a kellemes 36 fokra. Élvezem a közelségét, de ki ne élvezné, ha éppen egy gyönyörű nő símul hozzá?
A megjegyzésén most először mosolyodok el teljesen és őszintén. Kedvelem a pimaszságát, azt hiszem.
- Ha így elalszol, akkor tényleg eláshatom magam.
Elvégre egy idegen nővel egy ágyban… a végén kiállítom magamról a tapintatossági és jófejségi bizonyítványt. A kávés dologra nem válaszolok, de azért megjegyzem, hátha még jól jön.
Őszintén szólva egyáltalán nem vártam, hogy szégyellősen elpirul, annál azért többet jelzett előre a fedélzeti jelenet is. Ő sem az a szívbajos fajta, és ez a szüntelen, félvállról vett vidámság ha csak felvett is, akkor is ragadós. Kíváncsivá tesz, és ha jobban belegondolok, ez nem tölt el felhőtlen örömmel, sőt… az a nő, aki képes elérni, hogy kíváncsi legyek rá, az a legveszélyesebb. Még akkor is, ha eltekintünk tőle, hogy dobótőröket visel magára szíjazva. A kézzel fogható fegyverektől nem félek… mással már égettem meg magam jobban.
- Akadnak. Ritkán hódítok a bunkóságommal, de úgy tűnik, nálad bejött.
Vonom meg a szabad vállam flegmán. Hogy miért utazom ennyit?
- Nem nagyon gondoltam még bele.
Felemelem a bal kezem, és megmutatom neki a csuklómat körülölelő sirálytetoválást.
- Azt hiszem, ilyen vagyok, ezt szoktam meg. Húszéves koromban szálltam először hajóra, és azóta legfeljebb pár évet töltöttem egy helyen. Persze a kedvenc helyeimen többször pár évet, mert időnként visszatérek.
Ebből talán ki lehet hámozni, hogy nem nagyon akad olyan hely, amit az otthonomnak tekintek, és ez így is van.
Az oldalamat cirógató ujjak érintése kifejezetten jólesik, de egyelőre nem érzek mindent elsöprő késztetést, hogy leteperjem Elit. Talán ha így folytatja, lehetséges, hogy felmerül bennem a gondolat, de egyelőre inkább kiélvezem, hogy a vízben vészesen lehűlt testem visszanyeri az eredeti hőmérsékletét.
- Figyelmes lennék?
Pillantok le rá, miközben egy nyirkos tincset elsimítok az arcából. Talán tényleg az vagyok, elvégre ha reflexből adtam is neki a törölközőt meg a ruhákat, attól még figyelmességnek számít.
- Lehet.
Húzom el a számat egy pillanatra. Ezt is régen hallottam már őszintén.
- És mi a helyzet veled, Tapasztalt Kisasszony? Itt laksz? Mivel foglalkozol? Persze azon kívül, hogy másokra vadászol… legalábbis gondolom, nem véletlenül vannak azok a pengék.
Bökök állammal a dobótőrök felé.
- Megjegyzem csinos darabok, még ha az én szívemhez a méretesebb pengék állnak is közel.
music: Olvasáshoz | note: Éééés vissza.Very Happy  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 9:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Eyal & Colette

Imádtam ide eljönni. Innen mindig felfrissülten indultam tovább, bárhová is mentem. Most is jól esett a friss levegő. Neki támaszkodtam a korlátnak és úgy néztem a hullámokat. Csodaszép volt! Teljesen kikapcsoltam... nem gondoltam semmire. Nem érdekelt mik történtek velem nem is olyan régen. Most mindent elfelejtettem. Csak ne zavarjon meg senki... Nem szeretem az ilyen pillanatokat félbeszakítani. Kivételesen egyedül szerettem volna lenni. Ez ritka, de most erre volt szükségem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 9:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Colette, és Eyal


Kis friss levegőre volt szükségem, ezért lejöttem a kikötőbe, egyet sétálni. Gondolkoztam,hogy megkeressem e Lettit, vagy egyáltalán akarom e, hogy találkozzak vele. Néhány hónapja is, nagyon csúnyán váltunk el egymástól. Ahogy ezen gondolkozok, meglátom őt, a korlátnak támaszkodva. Nem mentem oda, nem akartam zavarni, csak megálltam tőle, egy kicsit messzebb, és figyeltem őt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 9:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Eyal & Colette
Teljesen belemerültem a nézelődésbe. Viszont hirtelen furcsa érzés fogott el. Az ember általában megérzi, ha nézik. Hát éppen velem is ez történt. Kizökkentett ez az érzés a nyugalmamból. Zavarodottan kaptam fel a fejem és néztem körbe-körbe. De egy lelket sem láttam, aki közel lenne hozzám. Ha látott volna most valaki, biztos azt hitte volna, hogy nem vagyok normális, úgy kapkodtam a fejem. Hosszas figyelés után, tőlem nem messze megpillantottam egy férfit. Ismerős volt, nagyon ismerős...
Lassú léptekkel egyre közelebb mentem hozzá. Majd megdöbbenve mondtam ki a nevét...
- Eyal... - suttogtam szinte csak magamnak, hiszen nem is voltam hozzá közel. De vámpírhallásával biztosan meghallotta.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 9:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Colette és Eyal

Láttam hogy körbe, körbe néz,nem a nézi őt valaki. Halványan elmosolyodtam, de csak néztem őt. Mikor elindult felém, vámpír sebességgel elsuhanhattam volna,hogy ne lásson meg, de nem ment. Néztem,ahogy jön felém lassan, közben suttogva mondta ki a nevemet. Nem tudtam,hogy most mit tegyek..Halkan sóhajtottam, és lassan elindultam felé, mikor már nem sok volt közöttünk, a szemébe néztem. -Nem gondoltam volna,hogy meglátsz...Colette..-suttogtam, de többet nem tudtam volna, hirtelen mondani.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 9:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Eyal & Colette


Láttam a szemében, amikor közelebb lépett hozzám, hogy pontosan ő sem tudja mit akar. Tudja, hogy mennyit szenvedtem amiatt, hogy ő vámpír és nem tudja megtartóztatnia magát, kis híján majdnem miatta őrültem meg. Igaz, ő még nem is tudja, hogy mi volt köztem és Oliver között. De amiről nem tud, az nem fáj... és ez biztos!
- Nos, még egy ilyen hülye szőke nő is észreveszi, mint én, ha valaki bámulja. - húztam el a szám szélét.
- Azt hittem már nem is élsz, olyan régen nem hallottam felőled. - fordítottam neki hátat és minél távolabb kezdtem tőle lépkedni, miközben ezt a mondatot mondtam neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 10:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Colette, és Eyal


Nem vártam tőle szivéjesebb fogadtatás, mint amit kaptam. Bár ezt nagyjából meg is tudom érteni.-Igen ebben igazad van.-mondtam, halkan bár biztos,hogy hallotta.
Közben megfordult, és elindult előre. -Egy kicsit itt hagytam Mystic Falls-ot, és kiszellőztettem a fejemet. De úgy látom,hogy még maradnom kellett volna.-néztem őt, ahogy lassan de sétál előre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 10:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Eyal & Colette


Most sajnálnom kéne? Nem hiszem. Szerintem neki is jó volt egy kicsit elvonulnia, nekem is. Őszintén... nem hiányzik még most sem a veszekedés. Pedig nekünk szinte az összes találkozásunk ordibálással lett vége.
- És miért jöttél vissza? Vagy inkább mi hozott vissza? - érdeklődtem tőle, mert olyan sokáig azért nem volt távol. Vajon mi csalogatta vissza? Csak nem megint terve van? Na, abból én kiszeretnék maradni. Nincs energiám a bolondozásaira.
- Miben settenkedsz? - álltam meg tőle messzebb a korlátnál. Én sosem bíztam a vámpírokban és nem is fogok. Még a legszerényebb embernek is vannak tervei, akkor miért pont ő neki ne lenne?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 10:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Colette, és Eyal

Letti semmit sem változott velem szemben. A kedves kis lányka, csak velem ilyen amilyen...A kérdésére válaszolni akartam, de előtte egyet sóhajtottam.-Sarahoz jöttem vissza, és azért mert egy barátomon segítek teliholdkor..-néztem a reakcióját, bár Letti is benne volt abban,hogy visszajöttem, de ezt nem akartam neki mondani, mert tudtam volna,hogy mi a válasza, és ebből megint csak az alakult volna ki , hogy veszekedünk, amit nem akartam.-Nem settenkedem semmiben. Most is csak a véletlennek köszönhetem hogy találkoztam veled. Nem akartam veled találkozni, mert....-inkább nem folytattam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 2:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Eyal & Colette


Azt megértem, hogy visszajött a testvére miatt. De azt is tudom, hogy miattam is, csak nem szerette volna kimondani. Leszűröm a reakcióiból ezt. Hiába próbálja elfojtani, még mindig érzem, hogy oda van értem. Na, de segíteni teliholdkor egy barátján?
- Várjunk... csak nem egy vérfarkas a barátod? - néztem rá csodálkozóan. Megint keresi a veszélyt? Nem igaz, hogy ennyi évszázad alatt nem tanult az esetekből.
Hirtelen elharapta a szó végét, amikor arról beszélt, hogy ő mennyire nem akart velem találkozni és, hogy ez is csak a véletlen műve.
- Miért nem akartál velem találkozni? - kérdeztem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 3:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Colette, és Eyal


Nem sokkal volt távolabb mint én, de nem mentem közelebb. Így is nehéz volt nem felé néznem. Nekidőltem a korlátnak, és néztem a vizet.
-Igen, egy vérfarkas a barátom. New Yorkban ismertem meg, ugyan így telihold idején, és ha telihold van, megyek és segítek neki.-néztem rá. Miért kérdezi ezt? Talán aggódik? Néztem már rá.
-Miért nem akartam? Mert ha mi találkozunk kettőnk közt csak a baj van. Ezért nem akartam veled találkozni, és a városban is kerültelek, bár nem is tudtam,hogy hol vagy..-sóhajtottam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 3:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Eyal & Colette

Hogy tudtam! Vérfarkas barát... nem semmi. Most Eyal ezt direkt csinálja, vagy nem tud róla, hogyha megharapják, akkor neki lőttek? Ez nem sajnálat, amit iránta érzek ilyenkor, hanem csupán annyi, hogy gondolkozzon már el, amikor barátkozik. Az ember sem szeret a gyilkosával haverkodni, na akkor ő ezt miért teszi?
- Érdekes. És tisztában vagy vele, hogy a harapása mit okoz? - néztem rá kérdően, mert nagyon úgy tűnt, mintha nem tudná. De mindegy. Az ő baja lesz, ha megint történik vele valami. Én mosom kezeimet. Szóltam, ha neki ez sem elég, akkor magára vessen.
-Még a végén azt hiszem, hogy félsz tőlem... - nevettem el magam a mondatán. Teljesen úgy hangzott. Ne már, hogy egy nagy, gyilkos vámpír féljen egy egyszerű ember szavaitól...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 4:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Elmosolyodtam szavain, mert tudtam,hogy már a régi kapcsolatunkat ami az előtt volt hogy megtudta volna mi vagyok, nem lehet visszahozni.
-Persze hogy tudom mivel jár. Ha megharap, és nem kapom meg a gyógyírt, akkor meghalok. Na igen ez benne van a pakliban, de a barátom, és ezért segítek.-néztem őt már végig.
-Te nem értheted ezt a dolgot..-sóhajtottam
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 5:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Eyal & Colette


- Rendben. Én nem nyaggatlak tovább ezzel a témával. Ha te nem érzed a veszélyt, akkor nem. - rántottam meg a vállam, úgy mint, akit nem érdekel. Most már tényleg nem érdekelt, én megmondtam innen már nincs visszaút. De azért, ha mégis történne valami, az én ajtómban ne álljon ott a gyógyírért.
- Mit nem érthetek? Fejtsd már ki, légy szíves... - néztem őt komoly szemekkel és vártam, hogy folytassa. Ha rólam van szó, akkor mit nem érthetek? Ha meg másról, akkor meg bökje ki. Utálom a ködösítését...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 6:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Nem szóltam semmit, inkább csak néztem ahogy hullámzik a víz..Nem akartam beszélni neki semmiről.
-Ezt a témát hagyjuk. Tudtommal úgy se érdekel már ,hogy mit gondolok rólad, szóval ezt sem fogod megtudni.-mosolyodtam el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 9:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Eyal & Colette

Én mindig is kíváncsi lélek voltam, hát most sem fogom csak úgy annyiban hagyni! Ha már belekezdett, miért nem tudta folytatni? Nem akarta elmondani, de akkor minek beszélt róla? Értsd meg egy férfi logikáját...
- Harapófogóval húzzam ki belőled? - tettem csípőre a kezem és komoly arccal figyeltem azt, hogy még a szemembe se mer nézni, hanem a hullámokat bámulja. Addig fogom kínozni, amíg nem húzom ki belőle. Előbb vagy utóbb, így vagy amúgy sikerülni fog.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 9:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
-Mi az, csak nem arra számítasz ,hogy ki fogod belőlem húzni? Na arról már most le tehetsz. Nincs olyan eszközöd amivel ki fogsz megtudni semmit.-mosolyogtam rá, és közelebb mentem. Megsimogattam az arcát, és szemébe néztem végig.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 9:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Eyal & Colette
- Akkor meg minek játszod itt az eszed!? - rivalltam rá dühösen és kezét erőszakosan eltoltam az arcomtól. És én ezért jó pofizzak neki? Neki mindent, nekem semmit nem szabad. Úgy érzem, hogy egyre távolabb vagyok attól, hogy elmondjam mi történt köztem és Oliver között. Bár, ha így halad a dolog, lehet mégis "jobb" lenne neki, ha kibökném. És szenvedhetne napokig. Legyek ennyire rossz szívű? Hm...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 9:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Ismét eltaszított magától. De nem szeretném neki megmondani,hogy azért nem akartam vele találkozni, mert akkor megint elkapnak az érzések iránta, és nem tudom megállni... Így hagytam , hogy azt tegye amit jónak lát, én pedig visszadőltem a korlátra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Eyal & Colette

Csak figyeltem a reakcióját. Játszotta a sértődött kisfiút. Nem... engem már az ilyen nem tud meghatni. Egyáltalán mi tudna meghatni? Fogalmam sincs. Nehéz lenne erre a kérdésre válaszolni.
Annyira nyom belülről ez a dolog Oliverrel, nem is tudom, hogy kezdjek-e bele. De el akarom mondani... mindenképp.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Colette, és Eyal


Láttam rajta,hogy valamit el akar mondani, de nem bír belekezdeni a dolgokba. Nem tudom mi lehet az, de ha így kezdi akkor már jó nem sülhet ki belőle.
-Valamit szeretnél mondani? Mert látom,hogy el szeretnél kezdeni valamit, de nem megy. Itt vagyok, meghallgatom, ha kell.-néztem az arcát, és a szemét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 30, 2014 8:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Eyal & Colette

- Nem. Egyenlőre semmit sem fogok mondani. - ráztam meg a fejem és egy lépéssel hátrébb léptem. Furdalja csak a kíváncsiság őt! Szerinte nekem, hogy esett, amikor megtudtam, hogy lefeküdt Jasmine-nel? Nem az, hogy olyan szerelmes voltam belé, hogy nem bírtam feldolgozni, hanem, hogy szédített, miközben csak úgy váltogatta a nőket! Kitudja, hogy amíg elmondása szerinte értem sír, addig nem újabb nőkkel bújik egy ágyba? Sosem fogok megbízni benne emiatt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 30, 2014 10:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
-Hát rendben van, nem erőltetem.-mosolyogtam rá, és elkezdtem járkálni.
-Na, és anyukád hogy van Colette? Jól van? Nagyon rég láttam már őt.-néztem a szemébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 30, 2014 10:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Eyal & Colette

Érdekes témaváltás volt. És még gyors is... de, ha nem érdekli...hmm majd érdekelni fogja! Na, hanyagoljuk egy kis időre.
- Nem tudok róla semmit. Felszívódott. - rántottam egyet a vállamon. Miért érdekli őt az anyám? Egyébként meg tényleg nem tudok semmit róla. Amilyen gyorsan feltűnt, olyan gyorsan is eltűnt. Megszoktam már, hogy egyedül vagyok. Megleszek én ezek után is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 1:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Colette,és Eyal


-Ohh értem...-nagyon megváltozott Colette. Egyszerűen nem ismerek rá. Lehet hogy én vagyok a hibás? Nem tudom...-Letti...Nagyon megváltoztál, nem értelek...Lehet hogy tettem egy két dolgot, de ennyire nem kellett volna megváltoznod.-sóhajtottam.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Vissza az elejére Go down
 

Kikötő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •