A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vadász •• vad játszmák, féktelen éjszakák; csak a prédára várunk
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
all my friend are heathens
† Tartózkodási hely :
↯ vampire falls
† Hobbi & foglalkozás :
↯ shooting the bats
† Humor :
↯ who knows?

Cassidy Gilbert ÍRTA A POSZTOT
Szer. Szept. 11, 2013 9:24 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
victor & cassidy

Elnevettem magam. Egy gyerek apja? Ő? Hát ezt elég nehéz volt elhinni, hiába akartam rávenni arra az agyamat, hogy dolgozza fel ezt az infót, nem nagyon ment. Nem ismertem az előéletét, de ezt a férfit nagyon nehezemre esett elképzelni egy kisbabával a kezében. Főleg úgy, hogy ez már eléggé régen történhetett. Milyen szürreális esetekbe botlik az ember csak úgy véletlenül.
Ahogy a szemeit figyeltem felvontam a szemöldökömet. Megnevezni sem tudtam, hogy tükröződött a tekintetében. Az ajkaimon pihenő félmosolyomat nem töröltem le, hanem így léptem hozzá közelebb, hogy szinte közvetlenül előtte álljak.
- Ha azt hiszed, hogy nálam ez beválik, akkor tévedsz. - Pislogtam párat. - Talán az áldozataidnál bejön ez a vigyorgás és le tudod venni őket a lábukról a jóképű pofiddal, de én nem vagyok egy ostoba kislány. - Biggyesztettem le az ajkaimat és próbáltam elhessegetni azt a hirtelen jött gondolatot, hogy jelen esetben nagyon is szívesen lennék egy bolond csaj, akinek nem kell más szempontokat figyelembe vennie, elég lenne csak őt figyelnie és minden oké lenne. Mert így megnézve... női szemmel nagyon is vonzó férfi volt és most éreztem először azt, hogy kedvenc időtöltésemnek, a vámpírvadászatnak hátulütői is vannak.
Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Chatkép :

† Keresem :
♢ it will be
† Tartózkodási hely :
♢ new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
♢ drinking bourbon

Victor Phillip Radev ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Szept. 10, 2013 9:25 pm
cassidy & victor

- Hogy te milyen okos vagy.. - húztam el a szám, mikor meghallottam az ifjabbik Salvatore nevét. - ezek szerint Katerina kicsapongásai nemcsak számomra ismertek. De talán most van itt az ideje, hogy mindezek ellenére tovább éljem az életemet. Ha már neki nem kellek, mit erőlködjek itt? Csak a gyereke apja vagyok. - vigyorodtam el keserűen, és ebből az érzésből fakadóan fel is nevettem, de a tekintete, melyet ezek után produkált, minden pénzt megért. Hogy micsoda nézés ez..! Áá, őrjítő.
- Talán nem hallottál jól? Amúgy józan vagyok. - vált ravasszá tekintetem, és tovább vigyorogtam, de már inkább szemérmetlenül.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
↯ vampire falls
† Hobbi & foglalkozás :
↯ shooting the bats
† Humor :
↯ who knows?

Csüt. Szept. 05, 2013 10:43 pm
victor & cassidy

- Bocs. Rossz szokás. - Megvontam a vállamat. Általánosítanék? Lehet. Sőt biztos, de ez van. Megtanultam, hogy a vámpíroknak nem lehet hinni, sőt még meghallgatni sem érdemes őket, nehogy véletlenül átmossák az agyunkat. Mániákus lennék? Ez is tény, hiszen enélkül nem éltem volna túl jó pár támadást.
Összevontam a szemöldökömet. Salvatore? Várjunk csak... Elena férje is egy Salvatore, méghozzá Damon. Akkor a másik csak Damon öccse lehet.
- Stefan Salvatore-ról van szó? - Mosolyodtam el halványan. Nem ismertem sem Victor szerelmét, de vadászberkekben keringenek történetek híres vámpírokról és ezek között ott vannak a Salvatore-történetek is és az elmeséltek alapján Stefan nem egy ügyefogyott, madárijesztő senki.
Ám azon eléggé meglepődtem, amit mondott. Főleg azon a tekinteten... ahogy végignézett rajtam. Bevallom, hogy jólesett, mégis... valaki nem ütne le valamivel, hogy ne kelljen gondolkoznom?
- Részeg vagy? - Szüntelenül gúnyos megszólalásokkal próbálkoztam, de muszáj volt megállapítanom, hogy közel sem ment olyan jól, mint eddig. - Vagy csupán álomvilágban élsz?

† Chatkép :

† Keresem :
♢ it will be
† Tartózkodási hely :
♢ new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
♢ drinking bourbon

Csüt. Szept. 05, 2013 8:44 pm
cassidy & victor

-Még mindig beleesel az általánosítás nagy csapdájába, kedvesem. - billent oldalra a fejem, és nem kissé volt hangom felborzolt kedélyű, talán némileg ingerült is, hisz utáltam, mikor engem holmi vérszívó dögnek általánosítanak. Több volt bennem. Igenis több! És nem hagyom, hogy ilyesmivel egyszerűen felhúzzanak!
- Egy vámpírnak hosszú ideje van felfedezni az élet értelmét. Én most elvesztettem az enyémet egy nő személyében, akinek jobban kell egy Salvatore. Hát.. - sóhajtottam fel, és a partra néztem, melynek hullámai csak úgy csapkodtak, s néhány hajó ringott a vízen. - Nekem is elkél egy kis szórakozás. És tudod mit? Szerintem megtaláltam. - mértem végig szinte éhes szemekkel.

† Kedvenc dal :
Olly Murs - Dance with me tonight
† Tartózkodási hely :
Whitmore College
† Hobbi & foglalkozás :
vámpírölés, tanár
† Humor :
Van ám, csak győzzed hallgatni :D

David Winchester ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Szept. 03, 2013 4:41 pm

Vivienne && David

Látva, ahogy reflexszerüen a mobilja után nyúl, gondoltam egyet majd visszadobtam neki a készüléket. Jó móka, de ettől függetlenül még nem akarom ráhozni a frászt. Mégsem ártott ő nekem semmit.. ahogyan én sem akartam őt bántani. Akárki is legyen annak a vámpírnak az ellensége, akit feltehetőleg rám fog küldeni.. Ez egy afféle megérzés.. és az enyémek általában helytállóak szoktak lenni. Bár, nem sértődnék meg, ha most az egyszer tévednék. Csak néztem ahogy felállt, majd hátrált párat.. miközben feltehetőleg a válaszomon agyalt.
Kényelmetlen volt.. hm, meghiszem azt. De egy biztos, nem egy anyámasszonykatonája kislánnyal áltam szemben, az tény. Magabiztosan állt meg előttem, ahelyett hogy sírva könyörögne az életéért. Mondjuk, ennek én őszintén szólva csak örülni tudok..
- Hát, nem is tudom.. kellett a változatosság - vonok vállat, közben magamban szórakozva az arckifejezésén. Más helyzetben tökjól el tudnám szórakoztatni ezt a szépségét, na de ezeknek a gondolatoknak nem most van itt az idejük. Amúgyis, lehet hogy foglalt; na nem mintha az engem akár egy kicsit is érdekelne. - Hogy mi  a tervem veled? Őszintén? Semmi extra - nevetek fel egy kacsintás kíséretében. Majd gondoltam egyet és kinyögtem a tettem valódi okát is.. vagyishát, csak az ígézés szerinti okát tudtam elmondani. - Nyugi, nem bántalak! Mindez csak a poén kedvéért volt szükséges - avattam  be a véres kis részletekbe, közben az arcomon mindvégig ott ívelt az az 1000 wattos mosoly.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
↯ vampire falls
† Hobbi & foglalkozás :
↯ shooting the bats
† Humor :
↯ who knows?

Hétf. Szept. 02, 2013 8:42 pm
victor & cassidy

Csak lazán felvontam a szemöldökömet. Az volt a dolgom, a munkám, a hobbim, hogy rátapintsak a vámpírok gyengepontjaira. Mert gyenge pontja mindenkinek van akár örök életű, akár halandó, akár ember, akár természetfeletti lény. Ez általános igazság.
- És mégis mi lenne az, ami miatt érdemes lenne tovább élned? - Kérdeztem rá hirtelen. Túlontúl sok minden érdekelt ezzel a férfivel kapcsolatban. Furcsa, soha egyetlen vámpírral így. Nem kedvesen és megértően, hanem csak... úgy, hogy nem minden pillanatban a megölésén gondolkozok, még akkor sem, ha arról beszélek. - Bár a te fajtádnak egyszerű. Vér, soha véget nem érő szórakozás, gondnélküliség. Akár kikapcsolt érzelmek. Miért ne ragadnátok meg a lehetőségeket? - Gondolkoztam hangosan.

† Chatkép :

† Keresem :
♢ it will be
† Tartózkodási hely :
♢ new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
♢ drinking bourbon

Hétf. Szept. 02, 2013 8:29 pm
cassidy & victor

- Tudod, hogy mivel tapints a lényegre, ugye? - kérdeztem felvont szemöldökkel, de még mindig csak vigyorogva tudtam tenni. IGaz, ez már valami keserű arcforma volt, és nem tudtam nevet adni az érzelemnek, mely uralni kezdte fejemet, elmémet, mindenemet. Nem tudtam, mire véljem ezt az egészet, amit magamban érzékeltem.
- Semmi értelme. - adtam végül azt a választ, amire nyilvánvalóan várt. - De nem adom fel. Ha miatta már nem.. hát talán más miatt megtehetem, hogy örökké élek. Csak meg kell találnom. - mértem végig.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Aug. 31, 2013 3:38 pm
A férfi kikapja a telefonomat a kezemből, én pedig reflexszerűen utánanyúlok. Ugyan mit csináltam, ami miatt el kellett rabolni? Nem hagyom magam, én nem ilyen vagyok. Akármi történt Lizzel, én nem járok úgy, mint Ő. Nem lehet. Állóhelyzetbe tápászkodok a földről, miközben félve hátrálok egy lépést, majd megtorpanok, és egy helyben maradok. Magabiztosságot sugárzok, ilyen helyzetben nem szabadna elgyengülnie az embernek. Ő kérdez, én megköszörülöm a torkom. A körmeimet birizgálom, miközben válaszolni készülök.
-Elég kényelmetlen volt. -makacsolom meg magam végül, állva a tekintetét. -Mitől jobb ez a kikötő, mint a park? -finoman felvonom a szemöldököm, ám érzem, hogy a lábaim remegnek, de nem hagyom abba a kérdezősködést. -Mi terved velem? -itt keresztbe fonom a kezem. Az arcát fürkészem, hátha elárul valamit. Félek, nem tagadom, de ha meghalok, hát, akkor ez volt megírva nekem, ennyi, kész. De nem úgy szeretnék meghalni, hogy hagytam magam átadni a sötétségnek, és még csak meg sem próbáltam kiszabadulni, vagy ellenkezni. Mindig is makacs voltam, nem hagytam az igazam, és ez mostanra sem változott, csak szerencsémre olyan nyugodt környezetben éltem, ahol nem kellett harcolnom semmiért. Főleg nem saját magamért.

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
Whitmore College
† Hobbi & foglalkozás :
vámpírölés, tanár
† Humor :

Csüt. Aug. 29, 2013 4:52 pm

Vivienne && David
/Park/

Nem igazán foglalkoztam a folytonos kapálózásaival és tiltakozásaival, csak vittem őt végig a parkban, egy hatalmas vigyorral a képemen. Így legalább leplezni tudtam a kis tervemet.., mert az emberek sem gondolnak rögtön rablónak, hanem sokkal inkább hiszik azt pl., hogy a barátja vagyok ennek a kis hölgyeménynek.. Gondoltam futok vele egyet.. Először azt se tudtam, hová vigyem.. Mi lenne a legideálisabb egy "kamu rablás" helyszínének?! Gőzöm sincs róla, hisz ez lesz az első, amiben főszerepet kaptam.. Vagyis Ő lesz az első idegen csaj, akit kamuból rabolok el. Mert ollyan 'menyasszony elrablásos' hadműveletben már elég gyakran volt részem. Végül a kikötő mellett döntöttem.. Nem is tudom, miért; mindenesetre mikor megérkeztem, letettem őt, de helyesebb lenne inkább az mondani, hogy leejtettem őt a földre.. Nem szándékoztam bántani, de azért az elrablás látszatát mégis csak meg kellett őriznem. Alighogy találkozott a padlóval, már kérdezősködni is kezdett, de én egyelőre még nem akartam válaszolni neki. Csak álltam a hátában és figyeltem őt, közben azon morfondírozva, hogy vajon miért is kellett nekem elrabolnom ezt  a szépséget. Mit árthatott annak a vámpírnak? Aztán mikor előkapta a telefonját, gyorsan kikaptam azt a kezéből, majd váratlanul előtte termedtem, mint ahogyan azt egy meglepetés partyn szokás.
- Helló! Miújság? Élvezted a túrát? - kérdeztem vigyorogva, kissé megemelt szemöldökkel.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
↯ vampire falls
† Hobbi & foglalkozás :
↯ shooting the bats
† Humor :
↯ who knows?

Vas. Aug. 25, 2013 1:26 pm
victor & cassidy

Még soha nem beszélgettem ilyen hosszú ideig vámpírral. Nem volt szokásom meghallgatni életük történetét vagy akármilyen dolgot, ami hozzájuk kapcsolódik. Nem dilidokinak szerződtem, hanem vámpírvadásznak és éppen ezért az volt a dolgom, hogy megöljem őket, nem az, hogy megértsem a lelki világukat. Ők pedig minket nem értettek meg. Azokat az egyszerű embereket, akik mondhatni az életüket tették arra, hogy megszabadítsák a világot attól a szenvedéstől, amit a vérszívók csapatai okoznak.
Miután arrébb vonszolt rögtön kitéptem a karomat az ujjai közül és komoly tekintettel néztem rá. Hihetőnek tűnt az a mese, amit előadott, de ha most elengedném magam és netalántán egy cseppnyi sajnálatot mutatnék, akkor mi védene meg? Semmi. Így csak nyeltem egyet és nagy levegőt vettem.
- Szóval a nőt nem érdekled? Akkor mi értelme van annak az örök életnek, amit ígértek neked? Mert nekem úgy hangzik, hogy semmi. - Húztam el a számat a szemeibe nézve. Normális esetben hergelni akartam volna, de letettem arról, hogy megölöm. Másodjára is... egyszer már elszalasztottam és úgy tűnik, most sem fogom megtenni.

† Chatkép :

† Keresem :
♢ it will be
† Tartózkodási hely :
♢ new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
♢ drinking bourbon

Szomb. Aug. 24, 2013 10:52 pm
cassidy & victor

- Még szép, hogy tévedsz! - vágtam rá rögvest, meglehetősen méltatlakodva, s felszegtem az államat, úgy vontam össze karjaimat mellkasomon. - Eleinte egyikünk sem azért öl, mert élvezi. Eleinte azért tesszük, mert nem tudjuk uralni magunkat. Ti, vámpírvadászok azt hiszitek, mindent tutdok, de fele annyira nem vagytok okosak, mint hiszitek magatokat. - jegyeztem meg megvetően, majd körülnéztem, s mikor megláttam egy másik párost, megfogtam a csaj karját, hogy arrébb húzzam onnan, s mikor biztonságos távba értünk, visszafordultam felé.
- Tudni akarod? - vontam fel szemöldökömet. - Egy nő miatt váltam vámpírrá. Örök életet ígértek. Nem tudtam, hogy az lesz az ára, hogy életeket kell majd ontsak, mert a vérük lesz a fő táplálékom. Azzá váltam, mert szerettem egy nőt. És mára már talán ezerszer megbántam, mert neki sosem leszek én elég. Vagy olyan nem, amilyet ő akar. - tettem hozzá keserűen. - Nem vagyunk mi annyira eltérőek az embertől. Ugyanolyan problémáink vannak.

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
Whitmore College
† Hobbi & foglalkozás :
vámpírölés, tanár
† Humor :

Csüt. Aug. 22, 2013 10:27 pm

Vivienne && David
/Park/

Nem igazán foglalkoztam a folytonos kapálózásaival és tiltakozásaival, csak vittem őt végig a parkban, egy hatalmas vigyorral a képemen. Így legalább leplezni tudtam a kis tervemet.., mert az emberek sem gondolnak rögtön rablónak, hanem sokkal inkább hiszik azt pl., hogy a barátja vagyok ennek a kis hölgyeménynek.. Gondoltam futok vele egyet.. Először azt se tudtam, hová vigyem.. Mi lenne a legideálisabb egy "kamu rablás" helyszínének?! Gőzöm sincs róla, hisz ez lesz az első, amiben főszerepet kaptam.. Vagyis Ő lesz az első idegen csaj, akit kamuból rabolok el. Mert ollyan 'menyasszony elrablásos' hadműveletben már elég gyakran volt részem. Végül a kikötő mellett döntöttem.. Nem is tudom, miért; mindenesetre mikor megérkeztem, letettem őt, de helyesebb lenne inkább az mondani, hogy leejtettem őt a földre.. Nem szándékoztam bántani, de azért az elrablás látszatát mégis csak meg kellett őriznem. Alighogy találkozott a padlóval, már kérdezősködni is kezdett, de én egyelőre még nem akartam válaszolni neki. Csak álltam a hátában és figyeltem őt, közben azon morfondírozva, hogy vajon miért is kellett nekem elrabolnom ezt  a szépséget. Mit árthatott annak a vámpírnak? Aztán mikor előkapta a telefonját, gyorsan kikaptam azt a kezéből, majd váratlanul előtte termedtem, mint ahogyan azt egy meglepetés partyn szokás.
- Helló! Miújság? Élvezted a túrát? - kérdeztem vigyorogva, kissé megemelt szemöldökkel.

† Chatkép :

† Keresem :
♢ it will be
† Tartózkodási hely :
♢ new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
♢ drinking bourbon

Csüt. Aug. 22, 2013 10:02 pm
cassidy & victor

- Még szép, hogy tévedsz! - vágtam rá rögvest, meglehetősen méltatlakodva, s felszegtem az államat, úgy vontam össze karjaimat mellkasomon. - Eleinte egyikünk sem azért öl, mert élvezi. Eleinte azért tesszük, mert nem tudjuk uralni magunkat. Ti, vámpírvadászok azt hiszitek, mindent tutdok, de fele annyira nem vagytok okosak, mint hiszitek magatokat. - jegyeztem meg megvetően, majd körülnéztem, s mikor megláttam egy másik párost, megfogtam a csaj karját, hogy arrébb húzzam onnan, s mikor biztonságos távba értünk, visszafordultam felé.
- Tudni akarod? - vontam fel szemöldökömet. - Egy nő miatt váltam vámpírrá. Örök életet ígértek. Nem tudtam, hogy az lesz az ára, hogy életeket kell majd ontsak, mert a vérük lesz a fő táplálékom. Azzá váltam, mert szerettem egy nőt. És mára már talán ezerszer megbántam, mert neki sosem leszek én elég. Vagy olyan nem, amilyet ő akar. - tettem hozzá keserűen. - Nem vagyunk mi annyira eltérőek az embertől. Ugyanolyan problémáink vannak.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Aug. 22, 2013 6:55 pm
[Park]

David

Fel sem fogtam, hogy mi történt. Csak ültem a padon, és szívtam be a friss és tiszta levegőt, miközben valaki megtámadott, és egy sötét kendőt szorított a szememhez, amitől nem láthattam semmit. Villámgyors volt, így mertem feltételezni, hogy vámpír. Átfutott az agyamon az is, hogy ő az, aki... aki Lizzel is végzett.. Megremegtem, és éppen már automatikusan felsikoltani készültem, amikor elhallgattatott, és felkapott, majd elvonszolt valamerre. Nyugtalanul ficánkoltam a kezei között, a szabadulást próbálgatva. Féltem, meg voltam ijedve, és arra gondoltam: mi lesz a kislánnyal, ha engem is megölnek? Aztán a fülembe suttog valamit, én pedig megpróbálom eltolni magamtól.
-Eressz el! -mondogatom, teljes erőmmel ütve a vállát, de nem sokat használ. Nem tudom mennyi idő telhetett el, amikor érzem a csattanást a hátamon. Valószínű "szépen" ledobott valahol. Felszisszenek, majd feltápászkodom ülő helyzetbe.
-Mit akarsz tőlem? -a fejem ide-oda cikázik, keresve őt, pedig nem látok semmit. A telefonom pedig megrezzen a zsebemben. Sms-em jött, utána nyúlok, és egy mozdulattal kiveszem, majd szorongatni kezdem, hiszen tudom, hogy nem tudom megnézni jelen pillanatban.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
↯ vampire falls
† Hobbi & foglalkozás :
↯ shooting the bats
† Humor :
↯ who knows?

Vas. Aug. 18, 2013 2:39 pm
Na igen. Talán a vámpírvadászokat nem érdekli, hogy miért, hogyan, mikor változtak át a levadászandó vérszívók, ám a vámpírok törődnek azzal, hogy kit ölnek meg? Hogy annak az embernek van-e családja, barátai, szerelme és a többi? Nem. Egyáltalán nem.
- Ti ártatlan embereket öltök. Olyanokat, akik nem tudják megvédeni magukat és titeket sem érdekel, hogy milyen életük volt vagy miért pont azon az utcán járkált, ahol ti megtámadtátok. Vagy tévedek? - Vontam fel én is a szemöldökömet kissé már ingerültebben, hiszen eszembe jutott az apám. Tőle megkérdezte a gyilkosa, hogy várja-e valaki haza? Nem hinném. - És ezek után még azt várod, hogy értsem meg a vámpírokat? Én csak azt látom, hogy bűnhődnötök kell minden egyes életért, amit kioltottatok. Választhattátok volna a halált is, nem kellett volna átalakulnotok vagy évszázadokat élnetek... senki sem kényszerítette rátok, de nektek jobban tetszik az öröklét és a kegyetlenség. - Megcsóváltam a fejemet. Pont egy vámpírnak papoljak erről, akinek még a szeme sem áll jól? Elég ránézni, látszik, hogy nem a szamaritánusok közül való.
- De hogy valaki törődjön a kárhozott lelkeddel... hogy változtál át? - Keresztbe fontam a karjaimat a melleim alatt és így néztem rá. Hangom cinikus volt, ám kit érdekel? Ő akarta, hogy a vadász törődjön a vámpírral.

† Chatkép :

† Keresem :
♢ it will be
† Tartózkodási hely :
♢ new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
♢ drinking bourbon

Pént. Aug. 16, 2013 10:09 pm
Nevetést csikartam ki belőle, de egyelőre nem tudtam azt hogy mit várjak. De tudtam hogy mi lesz a felelet: egy vámpírvadász soha nem fog önszántából vámpír lenni. És ezzel gond egy szál se!
- Én talán önszántamból lettem az? - kérdeztem felvont szemöldökkel, de széles vigyorral. - A vámpírvadászok olyan ostobák tudnak lenni. Talán kezdhetnék azzal a kérdéssel, hogy miért lettünk mi vámpírok. És talán akkor némi szánakozást éreznének, hogy mi.. néhányan csak sodródtunk azzal, amit adtak nekünk. - vált ekkora már komollyá tekintetem.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
↯ vampire falls
† Hobbi & foglalkozás :
↯ shooting the bats
† Humor :
↯ who knows?

Vas. Aug. 11, 2013 6:40 pm
- Igazad van, fogalmam sincs, hogy mennyi ötszáz év. Az én esetemben még húsz év is sok, ha azt nézzük. - Nyeltem egyet. Azért küzdöttem, hogy senki ne is tudja meg, hogy milyen évszázadokat élni vagy ha meg is tudja, akkor ne kelljen tovább tengetnie a mindennapjait. Vámpírvadász vagyok, az a dolgom, hogy elpusztítsam a hozzá hasonlókat.
Halkan felnevettem. - Ez felhívás keringőre? - Felhúztam a szemöldökömet és természetesen nem kerülte el a figyelmemet, ahogy végigmért. Én már a múltkor is megállapítottam, hogy eléggé, kár, hogy vámpír... de hát ehhez is hozzá kellett már szoknom a pályafutásom során. - Soha nem lennék vámpír. Önszántamból nem. - Néztem a szemeibe, de akkor sem hátráltam meg, amikor közelebb lépett hozzám.

† Chatkép :

† Keresem :
♢ it will be
† Tartózkodási hely :
♢ new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
♢ drinking bourbon

Pént. Aug. 09, 2013 12:13 am
- A probléma csupán annyi, drágám, hogy te nem tudod, mennyi a majdnem ötszáz év. Most komolyan emlékeznél egy ilyen hülye sérelemre, mert csak jólesik emlékezni? Ez a hülye is... normális? - néztem Williamre úgy, mintha gyagyás lenne, de a szememben körülbelül azon a szinten állt. Nevetséges a fickó. Egyszerűen nevetséges.
- Csak egy szavadba kerülne... és te is élnél évszázadokat. - vigyorodtam el aztán a lányra nézve, s odalépve elé, végigmértem alakját. Nem is olyan rossz bőr, nem?

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
↯ vampire falls
† Hobbi & foglalkozás :
↯ shooting the bats
† Humor :
↯ who knows?

Hétf. Aug. 05, 2013 2:42 pm
Felvont szemöldökkel hallgattam az apró civakodás okát, majd lebiggyesztettem az ajkaimat.
- Ha tőlem ellopnának valamit, ami fontos nekem, akkor én is vissza szeretném szerezni, még ha sok idő telt el, akkor is. - Mondtam el a véleményemet. Ebből a férfiból sütött a lazaság, de hát mi mást is várhattam volna egy vámpírtól? Igazából kár, hogy a vérszívók közé tartozik... mondhatni pazarlás, ha az emberi társadalmat nézzük.
- Ti vámpírok olyan könnyen dobálóztok az évszázad szóval, mintha csak két nap telt volna el a megtörtént dolgok óta... - Nyögtem ki hirtelen. Mindig is érdekelt, hogy mégis mit lehet évszázadokon át csinálni a földön? Főleg úgy, hogy az ilyen lények nagy többsége emberi életeket olt ki azért, hogy ők tovább tengethessék az egyébként értelmetlen örökkévalóságukat. Inkább éltek volna 60 évet, csináltak volna valami jót, minthogy folyamatosan hallhatatlanként ontsák a nyomort.

† Chatkép :

† Keresem :
♢ it will be
† Tartózkodási hely :
♢ new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
♢ drinking bourbon

Pént. Aug. 02, 2013 10:16 pm
Félrebillentett fejjel ragyogta be a képemet egy széles vigyor. A kislány mintha fellazulna a társaságomban. Ami nem nagy hiba, hisz miért is lenne feszült? Egyszer kivételesen lehetne, hogy vámpír az emberrel szemben.. és annyi, hogy nem harapom meg. Nincs kedvem egy vadásszal szórakozni ilyen téren.
- A vita oka.. - túrtam a hajamba, majd elvigyorodtam. - Még évszázadokkal ezelőtt elloptam valamit tőle.. most meg akarta szerezni. normális az ilyen, mondd már meg nekem? - kérdeztem költőien.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
↯ vampire falls
† Hobbi & foglalkozás :
↯ shooting the bats
† Humor :
↯ who knows?

Pént. Júl. 26, 2013 7:25 pm
Elnevettem magam a fintorát látva. Ez a baj az olyan fajtákkal, mint ő: azt hiszi, hogy csak azért, mert játssza a különleges természetfeletti lényt és az ellenállhatatlan szépfiút? Na igen, ez általában sok mindenkinek bejön, ám én más vagyok. Hahó, egy vámpírvadász! Nem rémlik neki? Örüljön, hogy még életben van, a flegmázásomat igazán elviselheti.
- Ó hidd el, maga a tudat is elég nagy csapás, hogy megmentettem az életedet. Ha még meg is akarnád hálálni, inkább öngyilkos lennék. - Megforgattam a szemeimet és a hajamat a fülem mögé túrtam. - De szerencsére mára elég vámpírt iktattam ki ha csak ideiglenesen is. Téged most megkíméllek. - Kacsintottam rá a fene se tudja, hogy miért. Rákacsintottam egy vámpírra? Szíven kellene szúrnom magam.
- Egyébként mi volt a vita oka? - Kérdeztem. Legalább hagy tájékozódjak afelől, hogy min tud összeverekedni két vámpír.

† Chatkép :

† Keresem :
♢ it will be
† Tartózkodási hely :
♢ new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
♢ drinking bourbon

Pént. Júl. 26, 2013 1:12 am
- Áh, ne légy már ilyen.. flegma! - vágtam idióta fintort, ahogy még mindig rezzenéstelen arccal, negatív hanglejtéssel szólt hozzám. Ennyire nem lehetek csúnya.. nem jövök be neki? Pedig a mosoylom mindig mindenkit levesz a lábáról. Ő lenne a kivétel? Hát már bármi megeshet.
- És mivel szeretnéd, hogy megháláljam? - kérdeztem felvont szemöldökkel, pajzán vigyorral.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
↯ vampire falls
† Hobbi & foglalkozás :
↯ shooting the bats
† Humor :
↯ who knows?

Szomb. Júl. 20, 2013 10:12 pm
Megcsóváltam a fejemet, méghozzá hitetlenkedve. Nekem sem volt ínyemre, hogy megmentettem egy vámpírt, pályafutásom alatt ilyen még egyszer sem fordult vele elő. A vadász énemnek ez borzasztó érzés volt, elvégre az ellenségnek adtam egy második esélyt. Ugye nem kezdek kijönni a gyakorlatból?
- Nos, szerencsére nem ismerlek annyira, hogy ezt meg tudjam erősíteni. - Jelent meg pimasz, gunyoros mosoly az ajkaimon, majd sóhajtottam egyet. - Ugye tudod, hogy neked is ugyanúgy kellene fetrengened, mint ahogy ő teszi? - Böktem a fejemmel a férfi felé összeszűkült szemekkel.

† Chatkép :

† Keresem :
♢ it will be
† Tartózkodási hely :
♢ new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
♢ drinking bourbon

Szomb. Júl. 20, 2013 8:56 pm
jogos volt, amit mondott. William, vagyis emlékeim szerint így hívják ezt a senkiházit, megölt volna, ha nem jön ez a lány. Akihez nem fűznek túl szép emlékek, mert találkoztunk már egyszer. De még hgy találkoztunk!
- Kösz. - bukott ki belőlem ennyi végül, mert ne legyek már hálátlan, majd végigmértem őt egy apró nyeléssel, és vállat vontam.
- Úgy tűnik, én tudom, hogyan kell pácba keveredni. - vigyorodtam el szélesen, de már teljes nyugalomban.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
↯ vampire falls
† Hobbi & foglalkozás :
↯ shooting the bats
† Humor :
↯ who knows?

Szer. Júl. 17, 2013 9:10 pm
Fél szemmel arra a vámpírra figyeltem, akinek egy karó állt ki a hátából. Elég jól célozhattam, mert nem nagyon mozgolódott és úgy látszik, hogy a verbéna és nitrát keveréke is kezdte megtenni a hatását, mert a férfi egyre laposabbakat pislogott. Sohasem tudni, kivel találkozom szembe, éppen ezért hordoztam magamnál ilyen cuccokat és mártogattam ezekbe a kivonatokba a fadarabjaimat. És ugyebár egy női táskában minden elfér.
- Ez most komoly? - Vontam fel a szemöldökömet értetlenül. - Még te vagy felháborodva, mert megmentettem az életedet? Már bocs, de nagyon úgy tűnt, hogy kettőtök közül te fogod húzni a rövidebbet. - Előbányásztam egy másik, kisebb karót a táskámból és Victor-ra néztem. Igen, azt hiszem ez a neve. Most mégsem ez a lényeg... választanom kellene, hogy őt is megpróbáljam megkarózni vagy a földön fetrengővel végezzek?

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 9:27 pm

Kikötő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Similar topics

-
» Kereskedelmi kikötő
» Kiképzőterepek