A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Keresem :
forgiveness?
† Kedvenc dal :
see you again
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
entertaining myself
† Humor :
ofc

Dylan Moore ÍRTA A POSZTOT
Vas. Aug. 17, 2014 2:16 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Samantha & Dylan

[You must be registered and logged in to see this image.]

Akárhányszor csak összefut a tekintetünk undorodást vélek felfedezni benne. Nos, igen. A legtöbb nőből az ellentettjét váltom ki, de az ő esetében nem csodálkozom ezért. Akárhányszor a lányra nézek az a bizonyos este jut eszembe.. mikor tehetetlenül tűrte bármit is csinálok vele. Mondjuk, emlékeim szerint.. mondhat bármit, de nőiessége igen is élvezte. Mintha azt sugallta volna nekem, hogy folytassam , meg ne merészeljek állni. És így is tettem. Ezúttal viszont fogalmam sincs mit várjak a helyzettől. Mondhatni felkészületlenül jöttem két semmit érővel.. mondjuk, ha másnak nem is, én vagyok az akinek mindig is voltak és lesznek is vésztartalékai. Ezért is állok ilyen magabiztosan előtte, egyáltalán nem félve attól amit csinálhat velem. - Ez fájt. - Szorítok a pólómon szívemnél, mintha tényleg szarul érintettek volna szavai. Hasonló választ vártam, szóval egyáltalán nem vagyok meglepve. - Néha igazán őszinte lehetnél magaddal. Megkönnyítenéd mindkettőnk dolgát. - Minden egyes kiejtett szavamnál közelítek felé , egészen addig hogy egy karnyújtásnyira legyen csak tőlem. Nem, nem meghalni jöttem. Túléltem már pár boszit, és megtanultam hogy soha nem jó ha az ellenséged között is van legalább egy. Ezért is olyan elcseszett ez az egész helyzet. - Egy icipicit sem hiányoztam? - Teszem fel kérdésem mutatva kezemmel a mennyiséget, az újabb elutasításra várva. Oly sok ideje nem láttam már... mégis, úgy hírlik valaki mellett megtalálta boldogságát. Talán azért jöttem hogy tönkretegyem ezt a kapcsolatot.. de talán másért.
music:Zeneszám címe|words: szavak száma[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
† Keresem :
the destroyers of my life
† Kedvenc dal :
I'll never be alright, so i'm breaking the habit
† Hobbi & foglalkozás :
↯ ex-prisoner ₪
† Humor :
↯ too serious ₪

Heily Aethyrin Foster ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Aug. 11, 2014 9:49 pm

sam & dylan

Amióta Belle visszahozott a halálból egyre gyengébbnek érzem magam. Mintha folyamatosan merülne az erőm. Nem tudom mire vélni ezt az egészet. Beszélni meg végképp nem akarok róla. Belle saját magát hibáztatná a dolog miatt. Meg kell találnom a módját erre az egészre. Az erőmmel valami nem stimmel. Mikor először tértem vissza sem alakultak túlságosan jól a dolgaim, ha őszinte akarok lenni. Már akkor is meg-meg terhelt egy varázslat. Belle erejének a visszaadása pedig a halálomat okozta. Egyszerűen tehetetlenek érzem magam, mintha nem jutnék egyről a kettőre. Ki kell találnom, hogy mi lehet a baja az erőmnek ez pedig nem megy másképpen, hogyha valakivel beszélek róla. Annyira megszállottja vagyok az erőmnek, hogy félem bevallani gyengülök és nem tudom megállítani. Amekkora erőt éreztem magamban régebben minden áldott nap most olyan tehetetlennek érzem magam.
Egyedül akartam lenni ezért sétálni kezdtem a városban. Egyszer erre, egyszer amarra kanyarodtam. Nem érdekelt, hogy merre megyek. Nem városnézés céljából barangoltam. Ha jobbra sok ember volt balra kanyarodtam, ha balra akkor pedig jobbra. Valahogy kerültem a társaságot. Nem tudom, hogyan keveredtem a kikötőhöz, de szerintem nem is számít. Ami viszont számít, hogy két alak meg akart ölni. Nem a pénzemért.. A szemükben ürességet véltem felfedezni. Megigézték őket. Könnyed varázslatnak tűnhetett, amivel véget vetettem mindkettő életének, de nem volt az. Fájdalom lüktetett a mellkasomban és a fejem is fájni kezdet éreztem, ahogy elered az orrom vére, de mielőtt bárkinek feltűnhetett volna eltüntettem a nyomait. Hamarosan megérkezett a társaságom. Lesápadtam. Nem, nem és nem.. Ő nem lehet itt.. Ez képtelenség. Rettegtem. Könnyek mardosták a szemeimet, ahogy felidéződött bennem a pillanat, mikor megerőszakolt ez az állat. Undorodtam tőle. Pont most kellett felbukkannia, mikor az erőm nem éppen van a helyzet magaslatán? Hát elég hülye kérdés, persze. Mindig akkor bukkan fel, mikor a legrosszabb pillanatomban talál rám. – Ó, ne ringasd már magad gyermekded álmokba. – Nem engedem, hogy megremegjen a hangom pedig félek. Az emlék olyan erős, hogy legyengít. Soha nem szégyelltem magam még annyira, mint azon az estén, mikor.. Nem is akarok gondolni rá. De az arca csak ezt képes felidézni bennem. Ezért sem bíztam soha egy férfiban sem úgy igazán. Egészen Tristan felbukkanásáig.  

352 [You must be registered and logged in to see this link.] <3 [You must be registered and logged in to see this link.]

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Keresem :
forgiveness?
† Kedvenc dal :
see you again
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
entertaining myself
† Humor :
ofc

Dylan Moore ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Aug. 11, 2014 8:01 pm

Samantha & Dylan

Mystic Falls.. csak is rosszat hallottam felőle az pedig túl unalmasnak minősül, ha nem marad megrontani való alany. Mert lássuk be, túl sok itt a természetfeletti. Már a levegőben is érezni lehet, ezért is fogom olyan sietősre a dolgot. Nem tervezek sokáig maradni. Rosszat sejtek, nem tetszik a hely. Egy nő pedig számomra soha nem ért ennyit, bármennyire is fontos és nagy szerepet töltenek be az életemben. Főleg nem Samantha.. tudom mennyi kockázattal jár ha a közelében vagyok, és őszintén szólva nem örülök ennek az erőkülönbségnek. Ezért is hoztam magammal erősítést, bár inkább a csicskásaimnak titulálnám őket. Nem kenyerem a barátkozás, szimplán csak az igézés hatása miatt vannak velem, én pedig kiélvezem hogy bármit mondok nekik máris ugranak érte. Mint valami zombik.. és nem túlzok ezzel a kijelentéssel, mert egyáltalán nem valami hatásosak, én már csak azon csodálkozom hogy egyáltalán megtalálták a drágalátos célpontomat.
Az egyik épület tetején lapulok várva a megfelelő pillanatra. A két szerencsétlent előre küldtem, nem várok valami sokat tőlük. Kegyes halált halnak Samantha keze által, előre látom a végzetüket. Csoda folytán mint mindig most is igazam lett. Elrugaszkodom a tetőről, majd guggolva érek földet és lassan felállok majd elindulok a lány felé. A hullák között szlalomozva határozott tapsolással viszonozom az előadást. - Csodálatos.- Dicsérem meg, majd mögé kerülök egy hirtelen mozdulattal tartva a távolságot a lánytól. Itt van két hulla, de szinte még csak a kezét sem kellett mozdítania érte. Egy részem irigyli erejét, de a másik, az erősebbnek még sem kéne. Szeretem érezni ahogy törnek a csontok, hallani, bemocskolni kezeimet. Ez mindig is így volt. - Szóval.. úgy hallottam a hiányom végzett veled.- Természetesen egy újabb hazugság, de egyszerűen nem bírtam megállni hogy ne tegyem szóvá.
music:Zeneszám címe|words: szavak száma[You must be registered and logged in to see this link.]

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Máj. 07, 2014 8:13 am
Eyal & Colette

Ne találkozzunk többé? Mi baja van? Ez tényleg...olyan aranyos volt tőle. Mintha én akartam volna itt összefutni vele. Legyek már én a hibás a véletlen műve miatt is. Kihúzta nálam a gyufát, de még mennyire. Fusson csak Serenához, ő való neki. Mármint nagyon nem, de ha vele ki tud jönni, akkor csak rajta. Én biztos nem fogok az útjában állni.
- Hát ez igazán... kedves volt tőled. - rivalltam rá, amint elkezdett mosolyogni. Majd fogtam magam és se szó, se beszéd, elrohantam.

Folyt. Colette lakása

Inactive
Long time no see me
† Hobbi & foglalkozás :
Ripperkedés, Kettyingetés :D,
† Humor :
Van há :D

Eyal Lestwick ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Máj. 06, 2014 8:52 pm
Colette, és Eyal

-Tudom, ezért is mondom,hogyha tehetjük ne találkozzunk többet.-mosolyogtam el halványan, és elkezdtem sétálni.
-Lassan megyek Colette.-néztem rá

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Máj. 03, 2014 11:23 pm
Eyal & Colette
- Figyelj, én nem akarok senkivel sem veszekedni, még mindig nem vagyok az a típus. - sóhajtottam és mélyen elgondolkodtam. Komolyan nem akarok senkit megbántani. Nem is tudom miért törnek elő belőlem ezek az indulatok. Tényleg elviselhetetlen vagyok?

Inactive
Long time no see me
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Szomb. Máj. 03, 2014 10:02 pm
Colette, és Eyal

-Szerintem lehet,hogyha így állunk a dolgokhoz, és nem lesz miről beszélgetnünk. Semmi kedvem már csinálni a civakodásainkat. Akárhányszor találkozunk, mindig veszekszünk. Semmi sem olyan mint régen...és igen igazad lehet,hogy egy kicsit megváltoztam.-sóhajtottam egyet.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Máj. 03, 2014 9:14 am
Eyal & Colette
- Akkor ezek szerint nincs miről beszélgetnünk? - húztam el a szám és figyeltem a válaszát. Csodálkoztam, hogy ennyire hidegen hagyja a dolog, vagy miért csinál így. Ő is más lett.
- Te is megváltoztál. - rántottam egyet a vállamon, majd a korláthoz sétáltam és figyeltem a vizet. Már semmi sem volt olyan, mint régen. Pedig...jobb volt az, így utólag visszagondolva.

Inactive
Long time no see me
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Pént. Máj. 02, 2014 10:53 pm
Colette, és Eyal

Sóhajtottam egyet, és ránéztem.-Már jópárszor elmondtam,hogy sajnálom. Mást nem tudok tenni. Nem tudom megváltoztatni azt amit tettem.-mondtam komolyan.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Máj. 01, 2014 2:58 pm
Eyal & Colette

Megváltoztam? Na, ne mondja! Csoda, hogy észrevette és nem csak magával foglalkozik. Most örüljek, hogy legalább ennyit meglátott? Talán. A kicsit is meg kell becsülni.
- Lehet, hogy önzőn fog hangzani, de nem én vagyok a hibás azért, mert megváltoztam. - néztem rá komoly szemekkel. Hátha ebből leszűri, hogy vajon kire is utaltam és mért.

Inactive
Long time no see me
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Csüt. Máj. 01, 2014 1:30 pm
Colette,és Eyal

-Ohh értem...-nagyon megváltozott Colette. Egyszerűen nem ismerek rá. Lehet hogy én vagyok a hibás? Nem tudom...-Letti...Nagyon megváltoztál, nem értelek...Lehet hogy tettem egy két dolgot, de ennyire nem kellett volna megváltoznod.-sóhajtottam.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Ápr. 30, 2014 10:31 pm
Eyal & Colette

Érdekes témaváltás volt. És még gyors is... de, ha nem érdekli...hmm majd érdekelni fogja! Na, hanyagoljuk egy kis időre.
- Nem tudok róla semmit. Felszívódott. - rántottam egyet a vállamon. Miért érdekli őt az anyám? Egyébként meg tényleg nem tudok semmit róla. Amilyen gyorsan feltűnt, olyan gyorsan is eltűnt. Megszoktam már, hogy egyedül vagyok. Megleszek én ezek után is.

Inactive
Long time no see me
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Szer. Ápr. 30, 2014 10:22 pm
-Hát rendben van, nem erőltetem.-mosolyogtam rá, és elkezdtem járkálni.
-Na, és anyukád hogy van Colette? Jól van? Nagyon rég láttam már őt.-néztem a szemébe.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Ápr. 30, 2014 8:19 pm
Eyal & Colette

- Nem. Egyenlőre semmit sem fogok mondani. - ráztam meg a fejem és egy lépéssel hátrébb léptem. Furdalja csak a kíváncsiság őt! Szerinte nekem, hogy esett, amikor megtudtam, hogy lefeküdt Jasmine-nel? Nem az, hogy olyan szerelmes voltam belé, hogy nem bírtam feldolgozni, hanem, hogy szédített, miközben csak úgy váltogatta a nőket! Kitudja, hogy amíg elmondása szerinte értem sír, addig nem újabb nőkkel bújik egy ágyba? Sosem fogok megbízni benne emiatt.

Inactive
Long time no see me
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Kedd. Ápr. 29, 2014 10:16 pm
Colette, és Eyal

Láttam rajta,hogy valamit el akar mondani, de nem bír belekezdeni a dolgokba. Nem tudom mi lehet az, de ha így kezdi akkor már jó nem sülhet ki belőle.
-Valamit szeretnél mondani? Mert látom,hogy el szeretnél kezdeni valamit, de nem megy. Itt vagyok, meghallgatom, ha kell.-néztem az arcát, és a szemét.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Ápr. 29, 2014 10:09 pm
Eyal & Colette

Csak figyeltem a reakcióját. Játszotta a sértődött kisfiút. Nem... engem már az ilyen nem tud meghatni. Egyáltalán mi tudna meghatni? Fogalmam sincs. Nehéz lenne erre a kérdésre válaszolni.
Annyira nyom belülről ez a dolog Oliverrel, nem is tudom, hogy kezdjek-e bele. De el akarom mondani... mindenképp.

Inactive
Long time no see me
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Kedd. Ápr. 29, 2014 9:38 pm
Ismét eltaszított magától. De nem szeretném neki megmondani,hogy azért nem akartam vele találkozni, mert akkor megint elkapnak az érzések iránta, és nem tudom megállni... Így hagytam , hogy azt tegye amit jónak lát, én pedig visszadőltem a korlátra.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Ápr. 29, 2014 9:31 pm
Eyal & Colette
- Akkor meg minek játszod itt az eszed!? - rivalltam rá dühösen és kezét erőszakosan eltoltam az arcomtól. És én ezért jó pofizzak neki? Neki mindent, nekem semmit nem szabad. Úgy érzem, hogy egyre távolabb vagyok attól, hogy elmondjam mi történt köztem és Oliver között. Bár, ha így halad a dolog, lehet mégis "jobb" lenne neki, ha kibökném. És szenvedhetne napokig. Legyek ennyire rossz szívű? Hm...

Inactive
Long time no see me
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Kedd. Ápr. 29, 2014 9:18 pm
-Mi az, csak nem arra számítasz ,hogy ki fogod belőlem húzni? Na arról már most le tehetsz. Nincs olyan eszközöd amivel ki fogsz megtudni semmit.-mosolyogtam rá, és közelebb mentem. Megsimogattam az arcát, és szemébe néztem végig.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Ápr. 29, 2014 9:05 pm
Eyal & Colette

Én mindig is kíváncsi lélek voltam, hát most sem fogom csak úgy annyiban hagyni! Ha már belekezdett, miért nem tudta folytatni? Nem akarta elmondani, de akkor minek beszélt róla? Értsd meg egy férfi logikáját...
- Harapófogóval húzzam ki belőled? - tettem csípőre a kezem és komoly arccal figyeltem azt, hogy még a szemembe se mer nézni, hanem a hullámokat bámulja. Addig fogom kínozni, amíg nem húzom ki belőle. Előbb vagy utóbb, így vagy amúgy sikerülni fog.

Inactive
Long time no see me
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Kedd. Ápr. 29, 2014 6:29 pm
Nem szóltam semmit, inkább csak néztem ahogy hullámzik a víz..Nem akartam beszélni neki semmiről.
-Ezt a témát hagyjuk. Tudtommal úgy se érdekel már ,hogy mit gondolok rólad, szóval ezt sem fogod megtudni.-mosolyodtam el.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Ápr. 29, 2014 5:40 pm
Eyal & Colette

- Rendben. Én nem nyaggatlak tovább ezzel a témával. Ha te nem érzed a veszélyt, akkor nem. - rántottam meg a vállam, úgy mint, akit nem érdekel. Most már tényleg nem érdekelt, én megmondtam innen már nincs visszaút. De azért, ha mégis történne valami, az én ajtómban ne álljon ott a gyógyírért.
- Mit nem érthetek? Fejtsd már ki, légy szíves... - néztem őt komoly szemekkel és vártam, hogy folytassa. Ha rólam van szó, akkor mit nem érthetek? Ha meg másról, akkor meg bökje ki. Utálom a ködösítését...

Inactive
Long time no see me
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Kedd. Ápr. 29, 2014 4:38 pm
Elmosolyodtam szavain, mert tudtam,hogy már a régi kapcsolatunkat ami az előtt volt hogy megtudta volna mi vagyok, nem lehet visszahozni.
-Persze hogy tudom mivel jár. Ha megharap, és nem kapom meg a gyógyírt, akkor meghalok. Na igen ez benne van a pakliban, de a barátom, és ezért segítek.-néztem őt már végig.
-Te nem értheted ezt a dolgot..-sóhajtottam

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Ápr. 29, 2014 3:52 pm
Eyal & Colette

Hogy tudtam! Vérfarkas barát... nem semmi. Most Eyal ezt direkt csinálja, vagy nem tud róla, hogyha megharapják, akkor neki lőttek? Ez nem sajnálat, amit iránta érzek ilyenkor, hanem csupán annyi, hogy gondolkozzon már el, amikor barátkozik. Az ember sem szeret a gyilkosával haverkodni, na akkor ő ezt miért teszi?
- Érdekes. És tisztában vagy vele, hogy a harapása mit okoz? - néztem rá kérdően, mert nagyon úgy tűnt, mintha nem tudná. De mindegy. Az ő baja lesz, ha megint történik vele valami. Én mosom kezeimet. Szóltam, ha neki ez sem elég, akkor magára vessen.
-Még a végén azt hiszem, hogy félsz tőlem... - nevettem el magam a mondatán. Teljesen úgy hangzott. Ne már, hogy egy nagy, gyilkos vámpír féljen egy egyszerű ember szavaitól...

Inactive
Long time no see me
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Kedd. Ápr. 29, 2014 3:32 pm
Colette, és Eyal

Nem sokkal volt távolabb mint én, de nem mentem közelebb. Így is nehéz volt nem felé néznem. Nekidőltem a korlátnak, és néztem a vizet.
-Igen, egy vérfarkas a barátom. New Yorkban ismertem meg, ugyan így telihold idején, és ha telihold van, megyek és segítek neki.-néztem rá. Miért kérdezi ezt? Talán aggódik? Néztem már rá.
-Miért nem akartam? Mert ha mi találkozunk kettőnk közt csak a baj van. Ezért nem akartam veled találkozni, és a városban is kerültelek, bár nem is tudtam,hogy hol vagy..-sóhajtottam.

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 9:49 am

Kikötő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Similar topics

-
» Kereskedelmi kikötő
» Kiképzőterepek