Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Hátsó boxok

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 22, 2013 10:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
Vigyorogni voltam csak képes. Talán én voltam régimódi, amit meg is tudnék érteni, mert eléggé fakó az angoltudásom azok után, hogy ezer évig éltem Bulgáriában, de.. imádtam a lazaságát. Vagy azt, hogy ennyire érti a mai szlenget. Nekem az efféle stílus nem ment. Talán mert nem vagyok született amerikai. Még angol se.
- Nagyon szembetűnő, hogy ketten más-más világból jövünk. - tettem hozzá egy megjegyzést is, de mindezt bármi bántás nélkül, majd a hölgyekre néztem, akik időközben megérkeztek.
- Nos, szép hölgyek. Egy italra a vendégeim. De csak egyre. - kacsintottam az egyikre. A második kört már én iszom. Belőlük.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 18, 2013 11:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
- Nem is értem, hogy az olyanok egyáltalán miért lettek vámpírok. Kellene valami rendszer, ami az ilyeneket kiszűrné. Kapnának szépen egy karót a szívükbe aztán jó napot. - Ráztam meg a fejemet vigyorogva. Hát ha egyszer ember, akkor legyen ember. De már nem azért a kutya sem próbál meg két lábon járni és munkába menni meg úgy viselkedni, mint egy ember. Pont azért, mert egy kutya és nagyon jól tudja, hogy ez nem az ő dolga.
- Hölgyeim. - Üdvözöltem őket, mikor visszaértek. - Kérlek titeket foglaljatok helyet. - Azt hiszem ezt még igézés nélkül is teljesen nyugodtan megteszik. Ha viszont nem akkor ez azt jelenti, hogy egy eléggé visszataszító lény vagyok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 18, 2013 10:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
- Igazán felszabadító, hogy élnek még talpraesett vámpírok a földön, és nemcsak azok, kik megpróbálnak úgy élni, mintha átlagos emberek lennének. - szólaltam meg dícsérően, miután Ő elküldte azt a lányt, hogy hozza ide a másikat. Megvotl a véleményem azokról, kik emberi életet akartak élni vámpírként. - Kiváltságnak kellene érezniük azt, ami történt. Egy vámpírokkal teli társadalom nem engedhet meg szégyenfoltokat. - elmélkedtem tovább a whiskymmel ujjaim között, miközben láttam hogy a lány odaér a másik mellé, súg neki valamit kacér mosollyal, majd a másik megindul felénk. Igazán.. ínycsiklandozó.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 12, 2013 7:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
- A félelem egy olyan érzés, ami nem szerepel az életemben. - Nem volt kedvem kimozdulni a helyiség árnyékos részéből ezért inkább a mellettem elhelyezkedő szőkeséget fogom felhasználni a célra.
- Most szépen odamész ahhoz a lányhoz és mindegy milyen áron, de idehozod nekünk őt, megértetted? - Igéztem meg, majd mikor bólintott akaratlanul is elvigyorodtam. - Helyes, de előtte még.. - Gyorsan megigazítottam mindenét úgy, hogy ne látszódjon rajta semmiféle harapás nyom. - Ja, és ez az egész meg sem történt.. Na mehetsz. - Rácsaptam a fenekére, mielőtt útnak indítottam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 12, 2013 7:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
- Biztos hát! - vigyorogtam Carlosra. Emlékeztet a lányomra, na és? Csak egy gyönyörű, mégis tudatlan lány, aki nem tudja, hogy mi vár rá itt. És akkor? Engem nem érdekel. Csak az, hogy a vére.. a kezeimen legyen.. meg ajkaimon.
- Netán félsz, baártom? - hajoltam közelebb Carloshoz, sejtelmes vigyorral, miközben végigmértem arca minden szegletét, hogy lássam érzéseit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 05, 2013 1:14 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
Mondjuk azért én is tudok valamit. Teljesen nyugodtan üldögélek egy olyan helyen, ahova bármikor befuthat a testvérem, de még sem zavartatom magam egy pillanatra sem. Mert végül is az sem akkora tragédia, ha meg tudja, hogy itt vagyok a városban. Vagy talán azt hiszi képzelődik. Ami talán jobb lenne.. Inkább más módon tudja meg, hogy itt vagyok..
- Biztos vagyok benne, hogy meg akarom közelíteni? - Kérdeztem vigyorogva. Azért ki tudja.. Lehet berágna, ha gondolkodás nélkül rávetném magam arra a lányra, aki hasonlít a lányára.. Apai ösztönök meg ilyesmik. Bár csak hasonlít. Nem lenne akkora tragédia. De azért mégis.. Jobb félni, mint megijedni.. Nem mintha bármitől megijednék.. Még igazából a haláltól sem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 05, 2013 12:33 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
A családi drámák mindig emelik az élet fényét. Mint egy ragyogó csillag fenn az égen. Nekem ezt jelentette, mikor Erin teljes szívéből utál. Mert legalább van miért élni. Vagy azért, hogy az utálata tárgya legyek, vagy épp azért, hogy rájöjjek: mit kell tennem, hogy ez megszűnjön?
- Hasonlít a lányomra. - billentettem oldalra a fejem, ahogy néztem azt a lányt, de elvigyorodtam. - Meghagyom neked. Egyelőre csak.. kezd valami körvonalazódni a fejemben.. egy jó kis fogócska.. vagy annál több.. - mondtam ki a véleményemet. Régen kergettem meg valakit. És a duplás fogócska milyen élvezetes tud lenni..!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 31, 2013 10:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
- Sajnálom, hogy nem segíthetek. De egy családi dráma bőven elég nekem. - A sajátomat kell egyenlőre megoldanom. Szépen egyesével veszek el tőle mindent.. Nem tudom miért, de egyszerűen ez mindig mosolyra fakaszt. A puszta tudata annak, hogy az öcsém nemsokára szenvedések sorozatán fog keresztül menni. Természetesen, ha valaki más nem keresztezi a terveimet.
- Miért érzem úgy, hogy van valami ötleted vele kapcsolatban? - Látszott rajta, hogy gondolkodóba esett. Nem olyan hosszú ideig, hiszen hamar megfogalmazódik a mi fejünkben, hogy mit is akarunk az egyik áldozatunkkal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 31, 2013 7:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
- Igazán sajnálatos, hogy a már említett ötletben nem vagy benne. - utaltam arra, mikor arról beszéltünk ,hogy netán elterelhetné Erin figyelmét a gondolkodásról néhány csábos tettel és mosollyal. De hát ez nem erőszak, illetve ismerem Erin heves természetét. Még megölné. Így erre egyelőre nem akarok gondolni.
Körbefordultam.
- A pultnál ül egy csinos lány. Ő lehetne az. - billentettem oldalra a fejem. Kezdett bennem megragadni egy gondolat... csak kérdéses, hogy Carlos azt miként fogja díjazni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 26, 2013 11:26 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
Azt hiszem a jövőben mi ketten még majd segíthetjük egymást. Ha még most nem is sikerült semmi értelmeset összehozni. Vagyis éppenséggel nem sikerült megegyeznünk semmi komolyban.
- Akkor talán az lenne a legjobb, ha keresnénk egy újabb áldozatot.. Nem de? - A lányt még nem engedtem el hanem inkább odahúztam magunk mellé. Mindig is szerettem kiélvezni a nők társaságát. Ha már itt van és egy mukkot sem fog szólni nem zavar senkit. Főleg mivel az édes vére miatt mondhatni sajnálnám is elengedni. Megölni nem fogom.. Kár lenne egy ilyen szépségért.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 23, 2013 9:29 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
Nem tudom, attól a mámortól mikor voltam képes elszakadni, de meg kellett tennem, mielőtt megöltem volna a lányt. Kegyetlen voltam némiképp, erről magam is tudtam, de ez a sajátos stílusom. Még ilyenkor is tudom, hová kell harapni ahhoz, hogy fájdalmat okozzak, és a lány mégis cselekvőképtelen maradjon. Az igézés nagy szó.
- Nos barátom.. - töröltem meg véres ajkaimat, mielőtt valaki észrevette volna. - Túlontúl finom volt ez a falat. Még inkább megéheztem tőle. - sóhajtottam fel telhetetlenül, és még többet akartam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 19, 2013 3:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
- Csak nyugodtan.- pillantottam fel a nőre, aztán összecsaptam a könyvet, amiből egy kisebb porfelhő szállt fel.
- Nemesis.- fogtam vele kezet mosolyogva, úgy döntöttem kedves leszek. Kicsit körbe néztem mert hirtelen nagyon bátortalannak tűnt, biztos valamelyik pasi, csak azt nem tudtam melyik miatt, elég öreg vámpírnak érzem, mi az istenért, fél ennyire? Nos, mindegy nem az én dolgom. Viszont az a pasi aki az előbb majdnem kitúrta a helyéről, veszélyesen közeledett felénk egy pohárral, s ha nem kapom el időben a kezét a könyvemnek annyi. Sercegő hangot lehetett hallani, olyan hangot ,mint mikor valami a serpenyőben sül, most a férfi keze sült.
- Nos, barátom menj szépen haza és maradj is ott, mert még egy ilyen és elégetlek. - mordultam rá, mindig is szerettem igézni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 17, 2013 3:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
Nem tudom, attól a mámortól mikor voltam képes elszakadni, de meg kellett tennem, mielőtt megöltem volna a lányt. Kegyetlen voltam némiképp, erről magam is tudtam, de ez a sajátos stílusom. Még ilyenkor is tudom, hová kell harapni ahhoz, hogy fájdalmat okozzak, és a lány mégis cselekvőképtelen maradjon. Az igézés nagy szó.
- Nos barátom.. - töröltem meg véres ajkaimat, mielőtt valaki észrevette volna. - Túlontúl finom volt ez a falat. Még inkább megéheztem tőle. - sóhajtottam fel telhetetlenül, és még többet akartam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 14, 2013 10:01 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
Tudom jól, hogy a vámpírok többsége nem szeret osztozkodni. Én ez alól kivétel vagyok. Legalábbis azt hiszem. Ha olyan a helyzet miért ne kínálhatnék fel neki egy kóstolót? Főleg, ha az ennyire finom és édes. Bár közel sem olyan, mint az a démon vér, amit ittam.. De nem vagyok telhetetlen. Bőven elég nekem ez is. Viszont azt az édes ízt.. Valószínűleg soha nem fogom elfelejteni.
Vigyor kúszott az arcomra, mikor odahajolt és belekóstolt a lány mámorító vérébe. Mintha még mindig a csuklójára lennék tapadva úgy éreztem a számban a vérének az ízét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 8:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
Alig szakadt el attól az édesnek tűnő csuklótól, máris megszólalt, s aligha mondhatnám, hogy nem lepett meg. Általában nem szoktam osztozkodni, ezért is lep meg néha napján, hogy egyesek hajlandóak kostolót adni nekem a saját prédjukból. S ez a lány olyan szép, olyan kis csinos... a haja szőke... a szeme kék... hm, nagyon kecsegtető.
- Ha már így szóvá tetted.. - mosolyodtam el szélesen, majd odahajoltam, s elfordulva a többiektől, én is megízleltem az édes vért, melyet a lány vére érzékeltetett velem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 05, 2013 9:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
Igyekeztem figyelni arra, hogy minél kevesebb feltűnést keltsek a tevékenységemmel. Soha nem lehet elég óvatos az ember. Főleg, hogy sikerült az előbb is belebotlanom egy vadászba. De hála az égnek ő, már az úgymond nyugdíjba vonult kiadásokhoz tartozott. Így különösebb veszélyt nem jelentett a számomra.
- Egyszerűen csodálatos. Megkóstolhatnád. - Mondtam vigyorogva, majd megtöröltem a számat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 05, 2013 8:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next


Láttam egy szabad helyet, mert engem egy pasi elég erősen ki akart túrni - Nem tudsz vigyázni barom?- Kiáltottam rá, majd elöltem. -Helló, ide ülhetek melléd az a barom majd nem leöntött-Kérdeztem kedvesen, de ekkor éreztem valami furcsát a lányon. Vajon ő micsoda? -Danielle.-Nyújtottam a lány felé a kezemet, hogy bemutatkozzak. Hirtelen megpillantottam azt aki miatt ember akarok lenni.-Chris..-Suttogtam egészen halkan, majd leültem eltakartam az arcomat. Remélem nem látott meg engem. Bár csak megkaphatnám a szerelmét, hogy az enyém lehessen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 04, 2013 8:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
- Remekül csinálod, barátom. - biccentettem feléje egy széles vigyorral, miközben pár göndör tincset kihúztam saját arcomból hogy jobban láthassam, hogyan és mit művel épp a lánnyal. Nem mintha sokféleképpen haraphatta volna meg a csuklóját. De ügyelnem kellett arra, hogy senki ne vegye észre.
- Nos? Milyen a vére? - kérdeztem széles vigyorgással.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jún. 28, 2013 11:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
Az erdőből még hazamentem, hogy átöltözzek, de ez kb. két percet vett igénybe, s magamhoz vettem egy réginek tűnő könyvet, igaz régi is volt. Leültem egy üres helyre, aztán intettem egy pincérnek, utána megigéztem, hogy amint üres a poharam töltse újra. Elgondolkoztam, hogy milyen lenne, ha csak boszorkány lennék, s nem egy gyilkológép, ha olyanom van. Angliában is terjengett egy legenda, hogy van valami gyógyír, nos, azt én akarom, aztán mi lesz vele még nem tudom, de előtte persze tervezni kell, tökéletes terv nélkül az egész bukik. Biccentettem az engem figyelő vámpírnak. Felőlem nézhet, de én meg nem mondom neki, hogy mit is csinálok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jún. 28, 2013 11:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
- Volt időm bőven végigtapasztalni, hogy milyen édes vérük is van a szőke hajú hölgyeményeknek. - Nem tudom, hogy honnan jött nekem a szőke nők iránti rajongásom. Egyszerűen, csak valahogy ők jobban a szívemhez nőttek. Ilyen egyszerű. Talán egyszer, majd egy szőke bombázóval az oldalamon élek békében. Csak miután a jelenlegi célommal végeztem.
Vigyorogva figyeltem, ahogy a szőke lánykához beszélt. Miután sikeresen megigézte a szabad kezét megfogtam és lehető legészrevétlenebbül haraptam bele a csuklójába és kezdtem el szívni az édes vérét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jún. 28, 2013 11:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
- A szőke nők nem rosszak. - ismertem el igazát egy biccentéssel, viszont ha végignéztem Erinen, nyilvánvaló volt, hogy nagyon bukom a barna nőkre, mert.. azért az valami rejtélyességet von maga után. Én legalábbis azt éreztem, mikor Erin közelében voltam. Az én kis komisz, pimasz asszonykám.
- Kislány! - intettem oda egy szőke nőnek, hogy Carlosnak kedvezzek, majd mikor értette a célzást, és odajött mellénk, szemeibe nézve fogtam meg kezét.
- A barátom.. szeretne kérni tőled egy italt. És az ital te leszel.. mégpedig egy mukkanás nélkül! - néztem tekintetét igézően.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 26, 2013 9:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next


Nem találtam a helyem miután a szerelmem vad forró csókok után vissza utasított engem. Teljesen letörve igyekeztem be a Grillbe és rendeltem magamnak egy italt. Valahogy embernek kell lennem újra és őt is azzá kell tennem, hogy vele lehessek, de nem akar engem ezt ki nyilvánította. Belekortyoltam az italomba és pár könnycseppet eresztettem, de gyorsan le is töröltem azokat és tovább ittam a szeszt. Senki boszorkány se tudná ezt az átkot le venni rólam, mint amit rám raktak. Pedig minden pénz életet megadnék érte. Azért, hogy újra gyerekeim és újra szerelmem lehessen. Senki másra nem vágyom jobban, mint  Christopher-re.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 23, 2013 7:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
- Hálát adhatsz az égnek, hogy nem tartozom azon idióták közé, akik visszautasítanak egy ilyen ajánlatot. - Válaszoltam vigyorogva, majd körbelegeltettem a szememet, a tömegen. Olyan valakit kerestem, aki megfelel az én ízléseimnek. Nem hosszútávra tervezek, szóval bármi jöhet, csak a vére legyen a finom.
- Az én szívemet inkább a szőkék tudják elrabolni, bár nem szokásom válogatni. - Rántottam egyet a vállamon, majd a távolban már meg is láttam egy szőke szépséget, aki pont megfelel a célnak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 22, 2013 11:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
- Te lettél volna az az idióta, aki ellenzi. De hát.. ez nem történt meg. Remek! - vigyorodtam el szélesen, majd az utolsó korty is legurult a torkomon, és így néztem a kínálatra.
 - Ajánlom, hogy innen válasszunk. Valami finom falatot. - sóhajtottam, tovább fixírozva a teret.
 - Nekem a barna nők a gyengéim, nem tudom, te hogy vagy velük.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 17, 2013 3:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
Ha két testvér még szereti is egymást akkor is képtelen ellenállni annak, hogy versengjen a másikkal. Mi hárman voltunk és természetesen állandóan versengtünk, amiből kisült ez meg az.. – Akkor még minden olyan egyszerűnek tűnt. Azért kellett cselekednünk, hogy ne haljunk éhen. Mondhatni a céljaink közösek voltak.. Akkor. Most meg már nem is gyűlölhetném jobban az öcsémet.
Egy ilyen dolgot ki az az idióta, aki ellenez? – Kérdeztem hatalmas vigyorral az arcomon. Még szép, hogy élvezném..
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
Vissza az elejére Go down
 

Hátsó boxok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
14 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

 Similar topics

-
» Hátsó boxok
» Boxok
» Boxok
» Boxok
» Boxok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Belváros :: Grill-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •