Share | 

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 14, 2013 10:01 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Tudom jól, hogy a vámpírok többsége nem szeret osztozkodni. Én ez alól kivétel vagyok. Legalábbis azt hiszem. Ha olyan a helyzet miért ne kínálhatnék fel neki egy kóstolót? Főleg, ha az ennyire finom és édes. Bár közel sem olyan, mint az a démon vér, amit ittam.. De nem vagyok telhetetlen. Bőven elég nekem ez is. Viszont azt az édes ízt.. Valószínűleg soha nem fogom elfelejteni.
Vigyor kúszott az arcomra, mikor odahajolt és belekóstolt a lány mámorító vérébe. Mintha még mindig a csuklójára lennék tapadva úgy éreztem a számban a vérének az ízét.
Vissza az elejére Go down

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
Keresem :

no matter what happens, you are my everything ◎

Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

A poszt írója Christopher M. Britanov
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 8:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Alig szakadt el attól az édesnek tűnő csuklótól, máris megszólalt, s aligha mondhatnám, hogy nem lepett meg. Általában nem szoktam osztozkodni, ezért is lep meg néha napján, hogy egyesek hajlandóak kostolót adni nekem a saját prédjukból. S ez a lány olyan szép, olyan kis csinos... a haja szőke... a szeme kék... hm, nagyon kecsegtető.
- Ha már így szóvá tetted.. - mosolyodtam el szélesen, majd odahajoltam, s elfordulva a többiektől, én is megízleltem az édes vért, melyet a lány vére érzékeltetett velem.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 05, 2013 9:41 pm

Igyekeztem figyelni arra, hogy minél kevesebb feltűnést keltsek a tevékenységemmel. Soha nem lehet elég óvatos az ember. Főleg, hogy sikerült az előbb is belebotlanom egy vadászba. De hála az égnek ő, már az úgymond nyugdíjba vonult kiadásokhoz tartozott. Így különösebb veszélyt nem jelentett a számomra.
- Egyszerűen csodálatos. Megkóstolhatnád. - Mondtam vigyorogva, majd megtöröltem a számat.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 05, 2013 8:29 pm

Láttam egy szabad helyet, mert engem egy pasi elég erősen ki akart túrni - Nem tudsz vigyázni barom?- Kiáltottam rá, majd elöltem. -Helló, ide ülhetek melléd az a barom majd nem leöntött-Kérdeztem kedvesen, de ekkor éreztem valami furcsát a lányon. Vajon ő micsoda? -Danielle.-Nyújtottam a lány felé a kezemet, hogy bemutatkozzak. Hirtelen megpillantottam azt aki miatt ember akarok lenni.-Chris..-Suttogtam egészen halkan, majd leültem eltakartam az arcomat. Remélem nem látott meg engem. Bár csak megkaphatnám a szerelmét, hogy az enyém lehessen.

Keresem :

Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Elküldésének ideje Csüt. Júl. 04, 2013 8:49 pm

- Remekül csinálod, barátom. - biccentettem feléje egy széles vigyorral, miközben pár göndör tincset kihúztam saját arcomból hogy jobban láthassam, hogyan és mit művel épp a lánnyal. Nem mintha sokféleképpen haraphatta volna meg a csuklóját. De ügyelnem kellett arra, hogy senki ne vegye észre.
- Nos? Milyen a vére? - kérdeztem széles vigyorgással.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jún. 28, 2013 11:39 pm

Az erdőből még hazamentem, hogy átöltözzek, de ez kb. két percet vett igénybe, s magamhoz vettem egy réginek tűnő könyvet, igaz régi is volt. Leültem egy üres helyre, aztán intettem egy pincérnek, utána megigéztem, hogy amint üres a poharam töltse újra. Elgondolkoztam, hogy milyen lenne, ha csak boszorkány lennék, s nem egy gyilkológép, ha olyanom van. Angliában is terjengett egy legenda, hogy van valami gyógyír, nos, azt én akarom, aztán mi lesz vele még nem tudom, de előtte persze tervezni kell, tökéletes terv nélkül az egész bukik. Biccentettem az engem figyelő vámpírnak. Felőlem nézhet, de én meg nem mondom neki, hogy mit is csinálok.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jún. 28, 2013 11:35 pm

- Volt időm bőven végigtapasztalni, hogy milyen édes vérük is van a szőke hajú hölgyeményeknek. - Nem tudom, hogy honnan jött nekem a szőke nők iránti rajongásom. Egyszerűen, csak valahogy ők jobban a szívemhez nőttek. Ilyen egyszerű. Talán egyszer, majd egy szőke bombázóval az oldalamon élek békében. Csak miután a jelenlegi célommal végeztem.
Vigyorogva figyeltem, ahogy a szőke lánykához beszélt. Miután sikeresen megigézte a szabad kezét megfogtam és lehető legészrevétlenebbül haraptam bele a csuklójába és kezdtem el szívni az édes vérét.

Keresem :

Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Elküldésének ideje Pént. Jún. 28, 2013 11:00 pm

- A szőke nők nem rosszak. - ismertem el igazát egy biccentéssel, viszont ha végignéztem Erinen, nyilvánvaló volt, hogy nagyon bukom a barna nőkre, mert.. azért az valami rejtélyességet von maga után. Én legalábbis azt éreztem, mikor Erin közelében voltam. Az én kis komisz, pimasz asszonykám.
- Kislány! - intettem oda egy szőke nőnek, hogy Carlosnak kedvezzek, majd mikor értette a célzást, és odajött mellénk, szemeibe nézve fogtam meg kezét.
- A barátom.. szeretne kérni tőled egy italt. És az ital te leszel.. mégpedig egy mukkanás nélkül! - néztem tekintetét igézően.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 26, 2013 9:30 pm

Nem találtam a helyem miután a szerelmem vad forró csókok után vissza utasított engem. Teljesen letörve igyekeztem be a Grillbe és rendeltem magamnak egy italt. Valahogy embernek kell lennem újra és őt is azzá kell tennem, hogy vele lehessek, de nem akar engem ezt ki nyilvánította. Belekortyoltam az italomba és pár könnycseppet eresztettem, de gyorsan le is töröltem azokat és tovább ittam a szeszt. Senki boszorkány se tudná ezt az átkot le venni rólam, mint amit rám raktak. Pedig minden pénz életet megadnék érte. Azért, hogy újra gyerekeim és újra szerelmem lehessen. Senki másra nem vágyom jobban, mint  Christopher-re.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 23, 2013 7:11 pm

- Hálát adhatsz az égnek, hogy nem tartozom azon idióták közé, akik visszautasítanak egy ilyen ajánlatot. - Válaszoltam vigyorogva, majd körbelegeltettem a szememet, a tömegen. Olyan valakit kerestem, aki megfelel az én ízléseimnek. Nem hosszútávra tervezek, szóval bármi jöhet, csak a vére legyen a finom.
- Az én szívemet inkább a szőkék tudják elrabolni, bár nem szokásom válogatni. - Rántottam egyet a vállamon, majd a távolban már meg is láttam egy szőke szépséget, aki pont megfelel a célnak.

Keresem :

Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Elküldésének ideje Szomb. Jún. 22, 2013 11:51 pm

- Te lettél volna az az idióta, aki ellenzi. De hát.. ez nem történt meg. Remek! - vigyorodtam el szélesen, majd az utolsó korty is legurult a torkomon, és így néztem a kínálatra.
 - Ajánlom, hogy innen válasszunk. Valami finom falatot. - sóhajtottam, tovább fixírozva a teret.
 - Nekem a barna nők a gyengéim, nem tudom, te hogy vagy velük.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 17, 2013 3:10 pm

Ha két testvér még szereti is egymást akkor is képtelen ellenállni annak, hogy versengjen a másikkal. Mi hárman voltunk és természetesen állandóan versengtünk, amiből kisült ez meg az.. – Akkor még minden olyan egyszerűnek tűnt. Azért kellett cselekednünk, hogy ne haljunk éhen. Mondhatni a céljaink közösek voltak.. Akkor. Most meg már nem is gyűlölhetném jobban az öcsémet.
Egy ilyen dolgot ki az az idióta, aki ellenez? – Kérdeztem hatalmas vigyorral az arcomon. Még szép, hogy élvezném..

Keresem :

Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Elküldésének ideje Hétf. Jún. 17, 2013 2:33 pm

carlos + christopher

- Nincs is szebb a testvéri viszályoknál. - biccentettem egyet, majd közelebb hajoltam hozzá, hogy mások le hallhassák hogy mit akarok mondani. Mert nem akartam a fajomat lebukás szélére sodorni. Nem bírnám elviselni ha mindenki egyfolytában szekálna hülye karókkal.
- Én személy szerint valami imádnivaló táplálékra gondoltam. Mondjuk két nőre, akikre vadászhatnánk.. vagy valami. - vontam fel szemöldökömet. - Vagy elleneznéd? - kérdeztem. Remélem hogy nem mond ellent.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 13, 2013 6:55 pm

Nem várt találka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Klaus elment én meg tettem amit mondott. Nem akartam az útjában állni és még találkozni is akartam vele. Nekem már csak ez jár. 

Hibrid •• halálosabb vagyok bármely vérfarkasnál vagy vámpírnál
Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

A poszt írója Klaus.Mikaelson
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 13, 2013 5:46 pm

- Nem tudok partiról, legalábbis egyelőre nem. De nyugodj meg. Ha szükségem lesz rád, megtalállak - biccentettem, majd felkeltem, és pénzt dobtam az asztalra az italért. - Ne félj... ha hűségesen szolgálsz, nem lesz panaszod a jutalomra - kacsintottam. - Viszlát, Allie. Keress egy szobát a hotelban, vagy ölj meg egy embert a házáért. És érezd magad jól a városban. Meglátod, össze fog jönni - mondtam. - Nekem most mennem kell, már várnak. 

(Mikaelson villa)

A hozzászólást Klaus Mikaelson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 16, 2013 3:50 pm-kor.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 13, 2013 5:38 pm

Nem várt találka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

-Miért tudnék nemet mondani?- Ráztam meg a fejemet és gondoltam mennie kell és tudtam, hogy ismét nem találkozunk egyhamar.
-Rebesgetnek itt valami féle partyt talán oda kellenék?- Kérdeztem tőle.
-Jutalmamat elfogom nyerni nem hagylak annak a nőnek- Kacsintottam édesen rá. 
-Igyekszem téged megszerezni..-Mondtam, majd közelebb hajoltam lágyan suttogva ezeket a szavakat.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Csüt. Jún. 13, 2013 5:31 pm

- Egyelőre senkit - válaszoltam. - Légy készenlétben, ennyi. Bármikor támadhat ellenségem. És ha ügyesen szolgálsz... talán megjutalmazlak - hajoltam közelebb csábítóan, hogy ezzel is rávegyem az együttműködésre. - Nos, akkor a válaszod igen? - dőltem hátra elégedetten, majd az órámra néztem. Indulnom kellene, Tatia talán már anyámnál van.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 13, 2013 5:21 pm

Nem várt találka

-Vágyakozhatok olyna után amit nem kapok meg szerintem nem kéne- ejtettem ki a szavakat, majd végig mértem Klaust. 
-Még is kit kéne kizsigerelni?-Mondtam nem túl lelkesen egy nagy sóhajjal ami muszáj az muszáj...

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Csüt. Jún. 13, 2013 5:13 pm

- Nocsak - mondtam meglepődve, de mulatva. - Dühösnek tűnsz. Csak nem megutáltál? Az előbb még rám akartál mászni - nevettem, és italt öntöttem magamnak. - Ne vedd magadra a dolgot. Te vagy a legszebb hibridem, mármint nők között. Vedd megtiszteltetésnek, hogy neked adtam ezt a feladatot. 

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 13, 2013 5:09 pm

Nem várt találka

-Nyugodj meg nem megyek sehova se.- Mondtam neki, majd fejemet ráztam ebből nem nagyon látok kiutat max, ha én ölöm meg magam. Nem akarok bujkálni.
Gyűlöltem és ez kiült az arcomra is, legszívesebben megöltem volna, ha lehetne

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Csüt. Jún. 13, 2013 5:01 pm

- Fogalmazzunk úgy, hogy élhetsz szabadon, ahogy a többi hibridem is. De ha kellesz nekem - csettintettem egyet - ugrasz, és azt csinálod, amit parancsolok. Úgy, ahogy mondom, és akkor, amikor mondom. Ha nemet mondasz, elmehetsz a városból, nem foglak bántani. Most még legalábbis. Adok egy kis egérutat. Úgy sokkal élvezetesebb a vadászat - mondtam, észre sem véve, hogy ebben a tekintetben mennyire olyan vagyok, mint Mikael.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 13, 2013 4:57 pm

Nem várt találka

Nem vagyik holmi kurva, de Klaust szívessen megízlelném. Talán ha tudná, hogy az öcsikéjével is eljátszottam hmm mit szólna?
-Szóval megölnél?-Kérdeztem vissza felrántott szemöldöggel
-És megint magadnál tartasz, mitn egy tárgyat vagy szabad vagyok?- Titkon reméltem a közelében lehetek, de még is tartottam tőle

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Csüt. Jún. 13, 2013 4:37 pm

- Sajnálom, ha szexpartnert keresel, akkor más felé nézelődj - vontam vállat, majd elgondolkodtam. - Hogy mit tervezek veled? Momentán nem tudom. De hasznos lehetsz még nekem. Mostanában egyre több ellenségem támad, én pedig szeretem tudni, hányadán állnak a dolgok velük. És mivel nő vagy, méghozzá jó nő, bármit ki tudsz szedni az ellenségeimből, beleértve a terveiket is. Egy jól bevethető kurtizán leszel. Ha nem tetszik, vagy eltűnsz a városból, vagy megöllek. Válassz. 

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 13, 2013 4:26 pm

Nem várt találka

Nem bírtam ki és el kezdtem nevetni.
-Klaus Mikaelson szíve foglalt?- Néztem rá még csábítva.
-Ugyan már honnan tudná meg? Te is megmondtad, hogy jó volt- Kacisntottam pajzánul, majd ismét hátra döltem.
-Mit akarsz velem tenni mellesleg?-KÉrdeztem kissé félve

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Csüt. Jún. 13, 2013 4:17 pm

- Ugyan már. Jobban félsz tőlem, mint mutatod - jegyeztem meg, és megrezzentem, mikor lábával simogatni kezdte az enyémet, aztán egy határozott mozdulattal arrébb ültem.
- Tény bébi, hogy annak idején nagyon jó volt veled az ágyban, és ha néhány nappal ezelőtt bukkansz fel, gondolkodás nélkül másztam volna rád. De jelen pillanatban hiába próbálkozol nálam. Foglalt vagyok - szaladt ki a számon valami olyan, amiről azt hittem, sosem leszek képes ilyet kimondani, vagy egy nőt visszautasítani.

A poszt írója Sponsored content
Elküldésének ideje

Hátsó boxok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
14 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Similar topics

-
» Hátsó boxok az orfeumban