Share | 

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 12, 2013 7:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Nem várt találka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Mosolyra állt a szám.
-tedd meg tessék úgy is hallott vagyok, barátaim nulla és valahogy vágytam rá, hogy megtalálj, de nem a kötelék miatt. Értesültem róla hidd el.-Mondtam, majd ismét szexysen pillantottam rá lábam elkezdte simogatni az övét szép lassan fel fele.
-Veled mindig isteni volt a sex édesem- hajoltam közelebb és suttogtam lágyan. 
-Bár most biztos van aki ki elégítse a vágyaid, tudod hallottam híred például láttalak is téged a bálon csoda, hogy nem vettél észre.-
Vissza az elejére Go down

Hibrid •• halálosabb vagyok bármely vérfarkasnál vagy vámpírnál
Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

A poszt írója Klaus.Mikaelson
Elküldésének ideje Szer. Jún. 12, 2013 7:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

- Nyilván te is tudod, hogy működik a hibrid-kötelék. Ha tetszik ha nem, a csicskásom vagy. Vagyis voltál. Sok minden történt, ami megtörte a köteléket. De ebbe ne menjünk bele - legyintettem. - Azzal ugye tisztában vagy, hogy gond nélkül eltörhetném a nyakad, vagy kitéphetném a szíved? Jelzésként a többi nagypofájú hibridnek, hogy nem felejtek, és hogy még mindig én vagyok az erősebb. De nem teszem. Fene tudja miért - vontam vállat. - Talán mert sokkal szórakoztatóbb az a játék, hogy akkor csapok le rád, mikor úgy tartja kedvem. 

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 12, 2013 6:59 pm

Nem várt találka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Felvontam a szemöldökömet és csak meredtem a képébe.
-Miért lennék olyanhoz hűséges aki kutyaként bánik velem, mint nő egyrészt és mint .... ember vagy mi is vagyok már- Mondtam kissé feszülten. Kopogni kezdtem az asztalon amit gyorssan abba is hagytam, majd keresztbe fontam a kezem s hátra dőltem.
-Miért könyörögnék... nem kerestél. Tudod valami itt tartott a városban, de nem hiszem azt, hogy te!- hazudtam. Kötelék nincs is, de én még vonzódom ehhez a férfihoz.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 12, 2013 6:52 pm

carlos + christopher

Nem hiszem, hogy létezne tökéletes család. Az is egyfajta közösség. És a közösség meg csak úgy vonzza a bajt. Az ellentétek miatt a tagjai csinálják a fesztivált. Sosem volt egyszerű. Ahogyan az élet sem az. Főleg akkor nem, ha úgymond örökké tart. – Egy élet alatt sokkal kevesebb bonyodalmat van alkalma megélni az embernek, míg az öröklét alatt. Habár én semmi ilyesmivel nem törődtem, hiszen engem csak a bosszúm éltetett. Szóval nem volt úgymond családom az emberi életem után. Csak a bosszúmnak élek. Azután, hogy ezt teljesítettem talán keresek magamnak egy újabb célt. Mondjuk egy gyönyörű hölgyemény társaságában. A nők között soha nem válogattam. De azt be kell vallanom, hogy oda vagyok a szőke hajú szépségekért.
Nem olyan régen, de számít ez? – Kérdeztem hatalmas vigyorral az arcomon. Igen.. A démon lányka. Aki azt mondta, hogy meg fogok halni.. Hát még itt vagyok. Élek és virulok. Viszont azt meg kell hagyni, hogy isteni volt a vére.. 

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Szer. Jún. 12, 2013 6:48 pm

- Allie... - ismételtem a nevet. - Csaknem eltaláltam. De már emlékszem rád - vágtam az ujjam mosolyogva a képébe. - Az első hibridjeim egyike voltál. És nem voltál túl hűséges... - ráncoltam össze a szemöldökömet. - Ha ennyi ideig bujkáltál, nyilván tudod, hogy nem szeretem az ilyet. Bár őszinte leszek, eszem ágában sem volt, hogy keresselek, pedig az árulókra példás büntetést szoktam szabni. De úgy hittem, már régen holtan fekszel valahol. Úgy látszik, néha még én is tévedek - intettem újabb ital után.
- Na és mit keresel ebben a városban? Véletlenül tévedtél ide, vagy azért jöttél, hogy a lábaim elé borulva a bocsánatomért esedezz, és hűséget esküdj nekem? 

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 12, 2013 6:40 pm

Nem várt találka

Hirtelen kacagni kezdtem. Ugyan is se a nevem se az évemet nem találta el.
-Allie és 4 éve szöktem meg.. hiányozhattam látom- Mondtam neki flegmán, úgy viselkedtem mint egy csaj akinek a pasija el felejtette a valentin napot. Ez tudatosult bennem, hogy nem is keresett. Én meg itt paráztam.
-Nem hiányoztam drága pedig jót mulattunk együtt. Bár kissé a kutyád voltam, de se baj többé már nem leszek- Mondtam, majd a mulatós résznél szexyn bele haraptam a szám

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Szer. Jún. 12, 2013 6:29 pm

Tudtam, hogy ez hatásos. A hibridjeim előnye: mindig tudják, hogy komolyan beszélek. 
Ő is visszasétált hozzám, és úgy ült le velem szemben, mintha dinamit lett volna a széke alatt. Szemeiben láttam a félelmet, ami még inkább szárnyakat adott nekem.
- Lám-lám, milyen régi jó ismerős - mosolyogtam kissé kegyetlenül. - Alice, ha jól emlékszem? Javíts ki ha nem. Ezért még nem öllek meg. De a memóriám nem terjed ki mindenre. Arra viszont igen, hogy régen találkoztunk. Több mint száz éve, ha nem tévedek - ittam bele az italomba.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 12, 2013 6:17 pm

Nem várt találka

Pánik ki ült az arcomra ahogy hallottam Klaus morgását. Istenem istenem, most meghalok. Gondoltam magamban. Megfordultam és mint egy nem éppen csúnyán elvállt barát sétáltam oda a "Főnökhöz" cipőm kopogása csak úgy zengett a teremben.
-Klaus öhmm... micsoda meglepetés-Mondtam, majd beletúrtam a hajamba. Próbáltam leplezni idegeségemet, de tudtam egyszer rám talál majd. Én voltam a legelső hibrid lány akit teremtett biztos fontos lehettem a számára. 
Nem is tudtam mit mondani helyet foglaltam vele szembe és próbáltam szemmel tartani a kezeit, hogy a végén még meg ne öljön. De reménykedtem benne nem teszi majd.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Szer. Jún. 12, 2013 6:08 pm

Nem figyeltem fel rá, mikor nyílt újra az ajtó. Elég sokan jöttek-mentek. Csak akkor kaptam fel a fejem, mikor meghallottam egy rég hallott, mégis ismerős hangot. És a jelek szerint nem csak én figyeltem fel a belépőre. Ő is észrevett engem. Már csak a pánikszerű menekülés gyorsaságából is feltűnt.
- Jobb, ha nem lépsz ki innen - szóltam utána halkan. Tudtam, hogy úgyis hallani fogja. - Ha mégis kimennél, teszek róla, hogy az legyen az utolsó lépésed. A saját, tőből kitört lábadat fogom ledugni a torkodon. Szóval, a helyedben szépen visszasétálnék, ide, az asztalomhoz. MOST! - keményedett meg a hangom.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 12, 2013 5:50 pm

Nem várt találka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nem volt éppenséggel jó kedvem ezért úgy döntöttem le iszom magam. Még mindig rettegtem attól, hogy egyszer csak megtalál Klaus itt vagyok ebben a városban már vagy 2 hónapja szökésem után, de még nem talált rám, érdekes! Kezdtem fel adni, hogy megtalálhatna, még is volt benne valami, olyan érzésem volt, hogy nem kéne itt hagynom. Kötelekét már megszűnt szóval másról lesz szó. Vonzódnék ehhez a férfihoz? Nem kizárt. Beléptem az ajtón és egyből ahogy megláttam a Wisky-s üveget nem érdekelt más csak az.    "Megmutatnád a személyidet?" Kérdezte a csapos, belenéztem a szemébe és azt mondtam.
-Arra nincs semmi szükség és te fizetsz.- A férfi csak bólintott és már töltötte is az italom. Körbe néztem és hirtelen mikor kikaptam az italom le ejtettem azt a földre.
-Klaus!- Suttogtam és egy hatalmasat nyeltem. Szemeim egyből a kijáratot keresték, de láttam, hogy megtalált. El indultam a kijárat fele.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Szer. Jún. 12, 2013 3:52 pm

(Tatia birtoka)

Szokásommal ellentétben nem rúgtam be a Grill ajtaját, mint egy westernhős, sőt. Most azt akartam, lehetőleg ne figyeljen rám fel senki. A túl zajos vadász elűzi a zsákmányt. Nekem pedig vérre volt szükségem. Meleg, friss vérre, mindenáron.
Leültem a sarokban az egyik boxba, egy italt rendeltem, és tekintetem körbejártattam a tömegben. Találgattam, ki lehet majd méltó a mai áldozat szerepére.

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
Keresem :

no matter what happens, you are my everything ◎

Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

A poszt írója Christopher M. Britanov
Elküldésének ideje Kedd Jún. 11, 2013 7:01 pm

- A család rengeteg módon értelmezhető. Sajnálatos módon, az utóbbi időkben nem találkoztam olyannal, ahol minden rendben lett volna. Már csak elég a sajátomra néznem. Egyedül a lányom maradt, és a feleségem. A lányom... még nem él. A feleségem utál. És tudod barátom, néha bármit megtennél, csak hogy újra szeressen, és legyen végre valaki, aki kizökkent a hétköznapok keserűségéből... a szomorú, hogy ha ő újra szeretne, az én célom, miszerint gyűlöljem őt, köddé válna. - ittam ki a poharamat. Szavaim eléggé úgy csengtek, mintha érzelmileg instabil lennék, de az alkohol ezt váltotta ki belőlem.
- Mikor ettél utoljára valami jó meleget? - kérdeztem aztán felvont szemöldökkel, széles vigyorgással. Ebből láthatta hogy nem emberi ételre gondolok.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 08, 2013 7:47 pm

- Én már nem is igazán nevezném családtagnak. Még mindig öcsémként cseng a fejemben, de már közel sem érzem annak. Nem azok után, hogy elárulta a családunkat. - Az sem érdekelte volna, ha meghalunk. Bár gondolom, miután bekerült a palotába és mindene meg volt, amiről álmodott el is felejtette a családját. Csodálkozom, hogy akkor felismert, mikor átváltoztattam.. Azért nem tudta teljesen kitörölni az emlékezetéből a családját. Ó, mennyire fogom én élvezni azt, hogy tönkretehetem.
- Egyesek élete tényleg színpadra való. De ki tudja lehet, hogy még a miénknél érdekesebb is van, ami megérdemelné a reflektorfényt. - Az biztos, hogy az én szemszögemből érdekes lesz, de az már kevésbé, hogy mindenki így is gondolja.

Keresem :

Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Elküldésének ideje Szomb. Jún. 08, 2013 12:34 pm

- Nos, a legnagyobb bátorság, ha családunk ellen merünk cselekedni. Vagy talán ez a legnagyobb gyávaság is? Mindez talány... - sóhajtottam fel, szinte magamat is kérdőre vonva ezzel a kérdéssel, majd újabb adag italokat töltöttem mindkettőnknek.
- Remélem, egyszer valaki színpadra viszi az életeteket. Ezt első sorból nézném végig. - vigyorodtam el ravaszul. - Az élet a legjobb előadás, ahogy mondani szokás. De néha lemaradunk róla... és mindent megtennénk, hogy lássuk az egészet elölről. - súgtam, közben némán elmerengve, s eszembe jutott Erin. Vele is ez történt. Nem figyeltem rá egy ideig, miután átváltozott. S ki tudja, mi minden történt vele az idő alatt.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 06, 2013 6:15 pm

Szemeimet végigfuttattam párszor a helyiségen, hogy biztos legyek abban még csak meg sem környékezte a helyet az öcsém. Elég könnyen észrevehetne itt ücsörögve. Mondjuk nem hiszem, hogy ide is jönne.. Szóval azért oda kell figyelnem, hogy ki hol merre..
- Azért azt nem garantálom, hogy kész előadást tartok erről nagy színpadon. Valószínűleg inkább csendben lesz lerendezve ez az egész.. Mondjuk soha nem lehet tudni, hogyan alakul végül. Látni akarom, ahogy darabokra hullik belülről. Ennél többre nem is vágyom.. Egyáltalán nem. - Már a gondolattól is vigyorogni támadt kedvem.

Keresem :

Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Elküldésének ideje Csüt. Jún. 06, 2013 4:55 pm

Rövid és tömör felelet. Nem egy beszédes típus, ami nem is rossz. Legalább nem kell attól félnie, hogy bármit kikotyog olyanoknak, akiket nem illet meg az igazság. S a valóság.. és egyéb apróságok, melyeket titokban kell tartani.
- A siker titkát te már elsajátítottad. Mondhatom hogy valamelyest kiváló vámpír vagy a szememben. De tökéletes csakis akkor leszel, ha sikert érsz el a testvéreddel szemben. Ott lennék szívesen és megnézném ezt az egész történetet, s előadást, amit kettőtök története jelent.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 05, 2013 2:54 pm

- Hogyan is lehetne bosszút állni úgy, hogy az ember hamar feladja? - Nem is értem, hogy minek kezd neki, ha nem teljes erejével azon van. Igaz, hogy az utóbbi időben nekem sem ez volt az életcélom, hiszen nem tudtam mivel árthatnék neki. Különösebben sehol sem tartózkodott hosszú ideig, hogy valami gyenge pontját találjam. Most, hogy újra érez és már jó ideje itt tartózkodik biztos vagyok benne, hogy találok valami olyat, amivel tönkretehetem.
- Nincs. - Magányos típus vagyok. Soha nem volt szükségem senkire. Gyenge pontra meg végképp nem. Mindenek előtt tartom a bosszúmat. Lehet azt gondolják, hogy őrült vagyok.. De nem, csak tudom mit akarok.

Keresem :

Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Elküldésének ideje Kedd Jún. 04, 2013 5:22 pm

- Nos, a bosszú lényege, hogy légy kitartó. S ha ez megvan, akkor nem érhet csalódás sem. - jegyeztem meg, majd felvontam szemöldökömet. Nem tudom, miként vagy hogyan surrant át a gondolat a fejemen, de tudni akartam, hogy ennek a fickónak, Carlonsak vagy minek hívják, van-e féltenivalója.
- És a Te életedben... van olyan, akit Ő bánthat? - kérdeztem kíváncsian. Nem volt szokásom ilyen lenni, de most különösképpen jólesett.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 03, 2013 2:36 pm

Lehet, hogy már rég keresgélnem kellene a gyenge pontját és nem itt ücsörögni. De most minek kapkodjak annyira? Képes voltam, majd ezer évet várni arra, hogy újabb bosszúhadjáratot indítsak ellene. Akkor most ez a pár nap esetleg hét sem fog túlságosan nagy problémát okozni. Mondjuk így sokkal nagyobb az esélye annak, hogy még idő előtt meglát. De azt hiszem azt is el tudnám valamennyire intézni. Képes lenne azt hinni, hogy hallucinál.
- Nem is lett volna értelme ennyi ideig élni, ha nem jövök rá. Bár ezt már régebben is tudtam.. Csak elég gyorsan váltogatja, hogy kivel is törődik. - Na, igen.. Nem kellett neki két perc ahhoz, hogy elfelejtse a családunkat.

Keresem :

Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Elküldésének ideje Vas. Jún. 02, 2013 5:49 pm

Az az elszántság, mely lángolt ebben a tekintetben, úgy megfogott, hogy szinte éreztem, nekem ezt a fickót barátaim körében kell tudnom, mert ha nem... ha nem, akkor nemes egyszerűséggel megőrülök. Tudnom kell, hogy van mellettem egy hozzám hasonló korú fickó, aki tud majdnem mindent az életről, akárcsak én. S egy ilyen elme, mint az övé... összevetve az enyémmel... csak jót szülhet.
- Hm. Nagyon precíznek hangzik. A sok-sok éved alatt igencsak rájöttél, hogy mivel tudod bántani. - vigyoroodtam el.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 30, 2013 5:41 pm

- Attól még, hogy egyszer elveszíti az értelmét nem azt jelenti, hogy nem találhat újat. Én személy szerint talán megpróbálkozom a szerelemmel.. - Ez egy új fajta kihívás lesz a számomra.. De jobb, mintha csak céltalanul lengenék a semmiben. Azért valamerre haladjak az életemmel. Bár annyi év áll előttem amennyit, csak akarok, hogy kitaláljam mit is akarok. Vagy éppenséggel kit akarok. Biztos vagyok benne, hogy egyszer lesz majd egy olyan hölgyemény, akire csak ránézek és tudom ő kell, majd nekem. De egyenlőre még nem találkoztam olyannal, aki csak egy icipicit is megdobogtatta volna a szívemet. Már ha még van olyanom.. Bár én már ebben sem vagyok annyira biztos.
- Hozzá sem fogok érni.. Egy ujjal sem. Majd szépen elveszíti minden egyes szerettét.. Épp elég lesz az neki. Bele fog őrülni. - De még mennyire.. Elintézem, hogy könyörögjön azért, hogy megöljem.. De még akkor sem fogom megtenni.. Éljen tovább szenvedésben.. Csak úgy, ahogy mi miután ott hagyott minket.

Keresem :

Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Elküldésének ideje Csüt. Május 30, 2013 4:13 pm

- Egyszerű. A vámpírok hosszú élete alatt egyetlen dolog éltetheti őket. Vagyis... csak nagyon kevés. Például a szerelem, a bosszú.. - húztam el a szám. - És mikor valamelyik beteljesedik, utalok ezzel inkább a bosszúra... elveszíti az élete értelmét. A bosszú már elveszett, megtette, s nincs ami éltetheti. De hiába magyarázom, te nem így érzel. - vigyorodtam el, majd megköszörülve torkomat, közelebb hajoltam hozzájuk.
- Mondd... mi lenne a legnagyobb büntetés a testvéred számára? Mert az, hogy őt megölöd, vagy bántod... okozhat neki elég fájdalmat?

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:02 pm

- Komolyan ki az az idióta, aki ezek után feladja az életét? Mikor ezután kezdhetne igazán élni? - Lehet, hogy valakit csak a bosszú hajt az életben. De én nem közéjük tartozom. Egyáltalán nem. Lehet, hogy más szemmel fogok nézni a világra, miután beteljesítettem a bosszúmat. Viszont azért nem fogok önként és dalolva a halálba sétálni. Túlságosan is nagyra becsülöm ahhoz az életem, hogy ilyet tegyek.
- Nem is vagyok az. Megérdemli, amit kapni fog. - Én meg a kegyelem? Ugyan.. Semmi ilyesmi nincs bennem. Iránta végképpen nem. Napról napra jobban gyűlölöm.

Keresem :

Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 5:39 am

- Akkor te a nagyon kevés százalékba tartozol. Mondhatni, tiszta ritkaság. - mondtam dícsérően, hiszen minden egyes szvamat annak szántam. Színtiszta dícséretnek, hogy ennyi időn keresztül kitart. Bár én is ezt tettem, jó pár éveszázada már. S most nem fogok elbukni. Semmiféleképpen.
- Előre sajnálom a testvéredet. Nem tűnsz kíméletes figurának. - jegyeztem meg elhúzott szájjal, de mindvégig azzal a ravasz fénnyel tekintetemben. Vegye ezt bóknak.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 24, 2013 10:54 pm

- Igen, de fogalmazhatnánk úgy is, hogy életem legjobb előadása.. Azóta sem láttam semmi ehhez hasonlót. - Meg kell hagyni, hogy eléggé vérszomjas a "testvérem". Nem gondoltam volna, hogy ennyire telhetetlen lesz és egytől egyig szinte mindenkit megöl. Azt hittem a királyt megkíméli, hogy legalább az ő szemében láthassa az undort.. De hát csak a félelmet látta, hiszen féltette az életét, mint mindenki más akkor. Én különösebben nem avatkoztam bele a dolgokba.. Ami történt az mind az ő kezén szárad.
- Meghalni? Dehogy. Találnék én más életcélt. Ha annyira meg akartam volna halni, már bőven megtehettem volna. - Még csak meg sem fordult a fejemben ilyesmi.

A poszt írója Sponsored content
Elküldésének ideje

Hátsó boxok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
15 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Similar topics

-
» Hátsó boxok az orfeumban