Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 01, 2013 12:00 am
Ugrás egy másik oldalra
Ismerj meg!

Íme én az User, totál eltérek Rebekah Mikaelson-tól! xD
Igazi nevem Zsófi, de mindenki Sofinak hív. Hát igen anyukám mikor kinn voltunk külföldön és mérges volt vagy nyáron is ezt játszotta el kiabálta, hogy Sofia nos gondolom, hogy mindenki tudja engem keress főleg Spanyolországban néznek nagyon! De jobban hangzik, mint Zsófia gyere ide! xD Bár imádom a nevem, mert különleges és nem sok van belőle ^^
Barna hajam, zöld szemem és annál nagyobb szám van... na jó ebben hasonlítok a kis ősi szukára...
17 éves vagyok és nem messze élek a Balatontól bár tudom most ki fogtok akadni, soha nem járok le  27  xD
Már nagyon régóta itt vagyok, jó azért annyira rég nem, de szeretek itt lenni bár nekem is vannak olyan időszakjaim mikor, nem akartam nagyon játszani, de voltak okai.
Néha attól tartok idegesítőnek tűnhetek, de ilyen a természetem már mint nem idegesítő, hanem bolondos és néha rossz poénjaim vannak amik szerintem viccesek mások szerint nem   Fütyül
Annyiban hasonlítok Rebire, hogy könnyen nagyon könnyen tudok szeretni, megbocsájtani és hisztizni! xD
Ha szeretek azt nem félek ki mutatni, irtó féltékeny tudok lenni áwhh még mennyire és lustaságban is verhetetlen vagyok.
Nem szeretek eljárni bulizni, nem bírom a részeg embereket, inkább itthon ülök a gép előtt.
160 cm-es kis törpe vagyok hosszú hajjal és növesztem még :$


Filmek.:
Imádom Adam Sandler nála nincs jobb oké?  31  Imádok nevetni és imádom a fiús filmeket pl.: Vasember, bosszúállók ..
Nem vagyok oda a romantikus filmekért, egyszer rá vettek megnéztem a szerelmünk lapjait nagyon szép történet tényleg és igyekeztem nem bőgni rajta.  pale
Éhezők viadala ááwhh kedvencem ajánlom mindenkinek

Zene.:
Ami meg tetszik szeretem ezeket a mixeket amiknek, ha jól tudom Pop Danthology vagy mi a nevük.
Rihanna nagy kedvenc.. most fall out boy is illetve kiskorom óta Shakira a mindenem.  31

Mit imádok?

Mit kell rólam tudni kezdjük csak, imádok blogot írni vagy csak word-be gépelni valamit. 12 éves koromban annyira oda voltam a Twilight, hogy írtam vagy 45 vagy több oldalt háááát igen hülyeség!  23 Énekelni is szeretek nagyon, bár már sajnos nem képzem a hangom időm nem engedi és a tanár el volt szállva magától, ő tanította a Tóth Gabit és Verát áhhh borzalmas volt. De hozzá tenném 14 éves koromban asszem, lett egy videó klippem Varga Viktor Lehet zöld az ég és kék a fű pályázatára amit sajna lekéstem. Pedig a helyi tvben vettük fel vannak kapcsolataim elég annyi Wink
Táncoltam is Latin-Amerikai versenytáncot kerek 6 évig.


Kapcsolatok

Akiket nagyon szerettem sajnos elmentek innen, de nyár alatt hála istenek sikerült jobb barétságba kerülnöm caroline-val. És azóta imádom. Másokkal úgy nem nagyon tartom a kapcsolatot, nem járok chatre lehet ez a baj, de inkább reagolni van kedvem.

Rebekah Mikaelson érkezése az életembe!

Egy nap a barátnőm Facebookon írja nekem hatalmas betűkkel Rebekah szabad! Én akkor eldöntöttem, hogy minden áron megszerzem. Egyből felvettem a kapcsolatot Elcsivel és belekezdtem a karakterlap megírásába. Életemben nem izgultam még ennyire, mint mikor várakoztam.
Eredményhirdetés a szívem csak úgy kalapált és majd meghaltam az izgalomtól. Akitől a legjobban tartottam ki esett és potyogtak az emberek és féltem, hogy mikor jövök én. Mikor ketten maradtunk  és megláttam az utolsó nem elfogadottat sikításban törtem ki és már sírtam szinte.
Meg akarok felelni, többet írok, mint ahogy szoktam átgondolom szépre megszerkesztem és remélem, hogy meg felelek majd.

Ez lennék Rebekah Mikaelson nagyon nagyon büszke tulajdonosa! cheers 24  40  38
Vissza az elejére Go down
 

Rebekah Mikaelson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Rebekah Mikaelson
» Rebekah Mikaelson
» Rebekah Mikaelson
» Rebekah Mikaelson
» Rebekah Mikaelson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Alkotások, játékvezetők, karakternaplók-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •