Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Mystic Falls utcái

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 2:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
- És miért? Miért lettél ripper? - kérdeztem kíváncsian tőle. - Amikor megszületik a gyerek, ne is álmodj róla, hogy újra élhesd a vérengző énedet. - ráztam meg egy kicsit a fejemet. - Nem voltam a városban? Ezt, hogy érted?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 2:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
-Hát hogy is mondjam, Letti is közre játszott, és egy ősvámpír előhozta a Ripper énemet.-sóhajtottam egyet.-Rendben, értem én...nem fogom akkor engedni.-mondtam komolyan-Úgy hogy sehol sem találkoztunk, egyszer sem láttalak sehol.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 2:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
- Tudom... ilyenkor nehéz a vámpíroknak. - sóhajtottam föl, majd visszanéztem a szemébe.
- Mióta terhes vagyok nem nagyon vágyom szórakozni, se sehová. - rántottam vállat majd egy nagyon halvány mosolyra húztam a számat. - Remélem már nem haragszol a gyerek miatt, mint a legutóbb.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 2:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
-Dehogy haragszom.-mondtam egy apró mosollyal.-Gyere menjünk, egy kicsit sétálni.-mondtam halkan,aztán a hasára néztem.-Azért egy kicsit nőtt.-mondtam mosolyogva
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 3:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
- Ha azt mondtad volna haragszol, nem tudom mit csináltam volna veled. - nevettem fel halkan, majd Eyal után indultam sétálni.
- Nőtt, de még nem vészes, alig lehet látni. - mosolyodtam el, majd én is lenéztem a hasamra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 3:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
-Gondolom bevetettél volna, valami boszi trükköt.-nevettem-Hát igen, de majd látszani fog.-álltam meg, és hasára tettem a kezemet
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 3:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
>:: Aurora Charlotte Smith ::

A körmeimet piszkáltam, fél szemmel figyelve a sötét, pontosabban majdnem sötét utcát, de aztán megpillantottam valamit. Egy apró sóhaj tört fel a számon. Igen, Ő megfelel nekem. Nagyon is meg fog felelni. A gyomromnak biztosan.
Úgy tettem, mintha észre se vettem volna, de amikor elhaladt mellettem, megköszörültem a torkomat, és fel sem nézve a körmeimből, megszólaltam.
- Hová sietsz ennyire? - kérdeztem tőle unottan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 3:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
Eyal


- Az biztos! Nem úsztad volna meg csak egy sima pofonnal. - húztam széles mosolyra a szám viccelődve.
- Jaj, ne is mondd! A fiatal kismamák mindig az elhízástól félnek, hát nagyjából én is. - sóhajtottam fel, majd a hasamra pillantottam, ahol Eyal keze volt. Halványan elmosolyodtam, de aztán lefagyott az arcomról. - Milyen viszonyban vagy most Colette-tel?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 3:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
-Hát igen, igen az elhízás.-nevettem, majd a kérdésére elkomolyodtam-Hát...harcias....-sóhajtottam
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 3:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
- Nekem nem lesz olyan nevetséges. De remélem 1-2 kilónál több nem fog felszaladni. - mosolyogtam továbbra is.
- Harcias? Szóval nem vagytok valami jóba. - szűrtem ki Eyal szavaiból a lényeget. - Na és ez a lány, akivel bevásárolni mentél? Ki ő?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 3:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
: Erin and Aurora :


Csak a magassarkúm kopogását hallottam egy ideig, de aztán mikor a nő elé értem megszólalt, én pedig hirtelen megtorpantam. Fél szemmel rá néztem, és vettem egy még levegőt. Nem akartam válaszolni, de végül megtettem. Nem fogok elrohanni, mert valaki feltett nekem egy kérdést. De viszont volt egy határozottan rossz érzésem, amivel nem tudtam mit kezdeni.
- Nem sietek sehova, csak sétálgatok! - Fordultam felé. A körmeit piszkálgatta, fel sem nézett rám.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 4:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
:: Aurora Charlotte Smith ::

Felnevettem, miközben leengedtem a kezemet, és így néztem fel ezúttal már az Ő két szemébe. Egészen csinos volt. Láttam egy forradást a nyakán. Igen, volt már része vámpírharapásban. Ezek szerint nem én leszek neki az első. Húha, ez így rettentően hülyén hangzott, főleg hogy Ő is nő, én is. De ez lényegtelen a témában.
- Márpedig eléggé sietősen kapkodtad a lábaidat. - sóhajtottam, megállva vele szemben, és elvigyorodtam. - A nyakadat elnézve... tudod, hogy Én mire készülhetek. - villantottam meg egy ravasz mosolyt. - Tíz másodperced van, hogy egy okot mondhass arra, miért ne tegyem meg! - adtam neki lehetőséget.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 4:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
: Erin and Aurora :



- Mert még van dolgom, nem is kevés.. - Próbáltam mondani egy okot csak hogy leszálljon rólam. Elém lépett, és megállt rögtön velem szembe. Ahogy a nyakamat kezdte vizslatni, már tudtam is, hogy mi is. Vagyis csak sejtettem, de már a szívem gyorsabban is vert az átlagosnál. Nem akartam ezt! Most nem. De nem úgy néz ki mint akit majd elfog engedni csak úgy. Nem fogom megúszni.
- Van benne verbéna.. - Mondtam nagyot nyelve. Hazudtam! Volt bennem verbéna, de az már aligha tudott neki ártani. Már a nagy része kiürült a szervezetemből, de már más okot nem tudtam mondani. Még ötletem sem volt mit mondhatnék.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 9:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
- Hát tudod... utálom ezt a várost! - mondtam, mint egy toporzékoló kislány. - Miért van itt mindenkiben verbéna? Allergiás vagyok rá! - suttogtam panaszosan. Egy rendes vacsorafalat nincs ebben a városban. Már komolyan, kezdek bedepizni. Mit fogok én itt enni? Tatiának nem volt igaza. Nem jó város ez.
- Akkor... talán csak simán kitöröm a nyakadat, ha már másra nem vagy jó - mondtam elgondolkodva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 11:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
- Tudod hát sokan tudnak a vámpírokról. Csak így tudják megvédeni magukat az emberek! - Mondtam el az igazságot, és beletúrtam a hajamba. Legszívesebben menekültem volna, de abból csak rossz sülhet ki. A múltkor is menekültem, és csak az lett az eredménye, hogy szereztem egy pár újabb sebet.
- Kérlek ne! - Szólaltam meg gyorsan habár még egyenlőre nem könyörgően. - Már nincs bennem annyi verbéna, csak nem ölj meg. Még nem akarok meghalni.. - Jelentettem ki összevonva szemöldökömet, és csak remélni tudtam, hogy bele fog egyezni. Mégis csak jobban fogok járni azzal ha eszik belőlem, mintha kitörné a nyakamat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 9:31 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
Láttam a szemében a menekülési vágyat, de hülye leszek hagyni neki, hogy elszaladjon. Ha másra nem is jó, én elszórakozom vele akár holnap estig is! Szeretek beszélgetni, főleg ha még vacsorának is jó az illető! Hmmm... mert igen, jó. A legutolsó szavai alapján legalábbis... igen, biztosan jó. Egy kis verbéna... nekem meg se kottyan.
- És vár valaki otthon? - emeltem fel a kezemet, hogy ravasz módon végighúzzam ujjamat a haja vonalán. Imádtam játszani az áldozataimmal. Igaz, ez a lány nem éppen egy férfi volt, de nekem megteszi. Klaus minap így is gondoskodott arról, hogy jó pár napig ne is legyen kedvem férfi társasághoz. Szóval..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 11:10 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
Eyal and Jasmine


-Neked, nem lesz annyira jó, ebben egyetértek.-mosolyogtam-Igen, ahogy mondod, elég harcias.-sóhajtottam.-Az a lány?Még régen, amikor ember voltam, akkor ő volt a régi párom...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 1:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
- De nyugi... túlélem. - mosolyodtam el halványan a szemébe nézve. - Értelek. - válaszoltam Colette-tel kapcsolatba.
- És ahogy látom még most is jóba vagytok egymással, vagy tévedek? - kérdeztem Eyaltól, miközben továbbsétáltunk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 2:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
Eyal and Jasmine


-Ebben tévedsz...már annyira nem olyan jó..Mint halhattad hogy hogy beszélt velem, szóval az már a múlt.-mosolyodtam el halványan.-Haza kísérhetlek?-kérdeztem kedvesen, és szemébe néztem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 2:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
- Hát... mindenesetre sajnálom, mert biztos régóta ismeritek egymást. - húztam egy halvány mosolyra a számat.
- Ha van kedved, akkor persze. Hazakísérhetsz. - bólintottam egyet, és vártam, hogy indulhassunk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 6:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
: Erin and Aurora :


Nem mutattam ki a félelmemet, de most nem attól féltem hogy Ő egy vámpír, hanem attól a tudattól, hogy megölhet. Az nem érdekelt volna ha lakmározik belőlem vagy bármi más, csak éljek. Túl sok vámpírral volt már dolgom ahhoz hogy féljek tőlük.
Mégis halkan felsóhajtottam ahogy ujját végighúzta hajam vonalán. - Még egy ideig senki nem vár.. - Vallottam be alig halhatóan. Ezt volt az igazság, ha bármi történne velem, nem keresne senki még jó ideig.
- Mit akarsz tőlem? - Kérdeztem. Nem szerettem ha játszadoznak velem, főleg azt nem mikor ezt egy vámpír tette.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 8:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
Eyal and Jasmine


-Igen, nagyon rég óta.De mindegy.-sóhajtottam halkan, majd sétáltunk tovább.-Akkor örömmel hazakísérnélek.-mosolyogtam, és elindultunk a lakására./folyt Jasmine szobája, kezdj te Smile/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 9:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
[quote="Aurora C. Smith"]
: Erin and Aurora :


Csak megrántottam a vállamat, és némi szánalommal a tekintetemben pislogtam rá. - Mit akarok tőled? Te jó ég, te ezt még kérdezed? Főleg ha senki nem vár.. még egy ideig.. - sóhajtottam újabbat, megragadva a karját, és ekkor már rajtam is urrá lett az emberek iránt táplált haragom.
Feléfordultam, nyakára tapasztottam néhány ujjamat, hogy pár másodperc múlva elveszíthesse az eszméletét.
- Na gyere, kislánykám. Ma tányéron tálalom magamnak a vacsorát - vigyorodtam el, és felemeltem a testet. Áldott jó vámpírerő.

- Erin birtoka -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 23, 2012 1:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
[Katie Lakása]

Végül úgy döntöttem hogy az utcán fogok vacsorázni. Szerencsére már sötétedett,így könnyebben találni olyan helyet ahol senki sem lát. Bár azt sem bánnám ha valaki végignézné. Tekintetem átsuhant a sok szánalmas kisember között. Majd a szemem megakadt egy fiatal,20-as éveiben járó érdekes tartású fiún. Se szó,se beszéd,odasuhantam hozzá,berántottam egy sötét kis sarokba,és kíméletlenül kiszívtam belőle az összes életet,majd holtan rogyott össze a betonon. A ruhámat leporolva,és a számat megtörölve léptem ki a helyszínről,magam mögött hagyva a holttestet.
Mivel szinte már jól laktam,csak sétálgattam egy kicsit,majd egy padon kötöttem ki,és úgy nézelődtem,keresve az újabb áldozatomat.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Mystic Falls utcái - Page 5 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 23, 2012 6:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
Katie & Tatia


Charlotte birtoka ;; Nappali


Békésen sétálgattam, mivel egy: nem siettem sehová, kettő:éhes sem voltam, három: egyáltalán nem volt semmi dolgom. Mégis ahogy beleszimatoltam a levegőbe vérszagot éreztem. Méghozzá friss vér szagát. Követtem az illatot és az egyik sötét kis sarokban megláttam egy holtan heverő férfit. Jól elintézték, azt meg kell hagyni. A nyaka véres volt, ő maga pedig egyszerűen lehajítva a betonra. Hát..nem az én dolgom volt, a saját áldozataimmal sem szoktam törődni, így otthagytam. Majd megtalálja valaki.
Alig mentem pár métert, megláttam egy lányt ücsörögni egy padon. Éppen elsétáltam volna mellette, de megláttam egy apró vérfoltot a felsője alján, ebből pedig mertem következtetni arra, hogy nagyon is köze van ahhoz a halotthoz a sötétben. Amúgy sem látszott ártatlan báránykának.
- Szépen elintézted azt a szerencsétlent a sikátorban. - Szólaltam meg elismerő mosollyal az ajkaimon.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
Vissza az elejére Go down
 

Mystic Falls utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls autóútjai
» Mystic Falls - Mosoda
» Mystic Falls parkja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •