A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 
Mystic Falls utcái

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Keresem :
℘ my soul
† Kedvenc dal :
℘ kasanie & ℘ Begin Again &
℘ We kissed, I fell
† Tartózkodási hely :
℘ Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
℘ Staying alive
† Humor :
℘ mood-dependent

Kendra Fields ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Nov. 26, 2013 9:26 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Kendra & L

Én ilyen vagyok elkezdek dolgokat mondani, de végül nem fejezem be. - mondtam egy mosollyal az arcomon, pedig én nem ilyen voltam. Mindig tudtam, hogy mit akarok, mit gondolok és mindig ezeket ki is mondtam, de most nem tudtam. Egyszerűen csak össze voltam zavarodva. - Miért is lenne más dolog? - kérdeztem vissza egy halovány mosollyal az arcomon.- Azt hiszem ez a tulajdonságod ragadós. - kacsintottam rá és biztos voltam abban, hogy nem fogom befejezni a mondatomat. Ő se mondott el mindig mindent, akkor nekem se kell. Legalább is egyenlőre nem. -
Látod pontosan erről beszéltem. - mondtam kicsit felháborodottan. Ő elvárja, hogy válaszoljak mindenre, ő meg nem válaszol soha semmire se. - Élvezed igaz? - kérdeztem tőle mosolyogva, majd az ajkamba haraptam miközben figyeltem őt, majd rántottam egyet a vállamon. Rendben, ha nem akarja elmondani, akkor ne mondja el. Nagyon reméltem, hogy egyszer választ kapok erre is. Bár volt olyan érzésem, hogy talán arra gondolt, amit ma már egyszer elkezdett, de akkor is leléptem... Talán ez mindig így lesz, hogy futni fogok, menekülni amíg rá nem jövök, hogy mi is történik velem. -
Biztos vagyok abban, hogy vannak. - mondtam neki egy ravasz mosollyal az arcomon. Valahogy nem tudtam elképzelni azt, hogy pont neki nem lennének olyanjai. Persze az már más kérdés, hogy milyenek is azok. - Szóval? - kérdeztem tőle mosolyogva, bár biztos voltam abban, hogy nem fogja elmondani, főleg nem az utca kellős közepén. -
Amikor éreztem, hogy az arcomba hulló tincset arrébb igazítja, akkor még egy pár másodpercre a szív verésem is kihagyott. Azt hiszem tényleg valami baj van velem. Ez nem normális, legalább is nálam nem az. - Nem tudom. - mondtam szinte suttogva, mert ez volt az igazság. Kerestem a válaszokat a legtöbb tettemre, de magam sem tudtam már, hogy mit miért teszek és mit miért nem teszek. Mondhatni eléggé bizalmas volt az a dolog, de még se ütöttem meg, csak arrébb löktem és kiléptem. Közben néha-néha rápillantottam és végig az járt a fejemben, hogy vajon mit is kellene még mondanom.-
Nem ismertem őt még túl régóta, mondhatni egy napja, de valami miatt nem akartam, hogy elmenjen. Reméltem, ha megteszi, akkor legalább lesz annyi bátorsága, hogy szóljon és elém álljon. De ezt soha se lehet tudni. Lassan sétáltam előre felé és közben a kivilágított utat figyeltem. Nem sokkal később megálltam és kérdően néztem rá. Amikor meghallottam a hangját közvetlen mögülem és éreztem az érintését, akkor egyből meg fordultam egy mosollyal az arcomon. - Oda, ahol voltál. Nem tehetek róla, hogy te ilyen gyors vagy. - mondtam neki mosolyogva és figyeltem őt. Azt hiszem kezdtem azt is kedvelni benne, ahogyan hirtelen tud váltani a hangulatai között.- Szóval mit szeretnél csinálni? - kérdeztem tőle kíváncsian, miközben szorosan összefogtam magam körül a kezemmel a kabátomat és felnéztem rá.-  

►zene: You're Nobody 'Til Somebody Loves You

[You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
faded
† Tartózkodási hely :
∆ MF
† Humor :
yes, no, maybe.. so?

Kim Min Jun ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Nov. 26, 2013 8:49 pm
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
kendra & l

Nagyon is érdekelt hogy vajon mire gondolhat, és mit nem akar ennyire elmondani nekem..
- Akkor ne kezdtél volna bele... -  Morogtam oda neki halkabban. - És egyébként is az én vagyok, teljesen más a dolog. -  Adtam a kis sértődöttet, reméltem ezzel elérem hogy elfogja mondani.. bár nála már ebben sem vagyok biztos. Így ismét sikerült kibújni a kérdése alól..bár azt valahogy éreztem hogy ezt nem fogja annyiban hagyni.
- Hogy miért? Erre majd valamikor vissza térünk.. - Rákacsintottam Kendrára, majd ha eljön az ideje úgyis megtudja. Ha meg nem, akkor nem.. ez ismételten nem csak rajtam múlik. Meg aztán.. ha még találkozunk. Ez sem annyira biztos. Arra amit mondott csak felhúztam a szemöldököm, még ő se gondolhatta komolyan amit mondott.. én biztos nem vagyok olyan,hogy női magassarkúkban mászkáljak mindenhova.. akkor most is az lenne rajtam.
- Perverz dolgaim LEHET hogy vannak, csak nem éppen ehhez hasonlóak. - Perverzen mosolyogtam és ki hangsúlyoztam a közepén a lehetet, ezt is majd meg tudja idővel hogy vannak e vagy sem. Nem hagytam hogy vissza kérdezzen ezzel kapcsolatban, meg aztán úgysem mondanám el, vagy csak nem válaszolnék a kérdésre.
Úgy tűnt nagyon megmakacsolta magát, szóval kénytelen voltam én cselekedni és magamra fordítani a tekintetét, szó szerint. Ezután sem engedtem el az állát, biztos ami biztos. A hajába túrt,így egy kicsit az arcába lógott egy tincs, amit eltűrtem az útból.
- Akkor miért löktél el? Csak melegedni akartam.. - Az álláról átcsúszott a vállára a kezem, és ott fogtam őt. Nem hagytam hogy megforduljon vagy bármit tegyen. A szemébe néztem, amit néha ő is viszonzott. Próbáltam kivenni a reakcióiból hogy az igazat mondja, vagy éppen hazudik.
Mintha kicsit bántotta volna a dolog, hogy ideiglenesen vagyok itt, és valószínűleg nem sokáig..én sem nagyon szerettem volna még itt hagyni őt. Ezért sem akartam elmondani neki, bár valószínűleg ha szó nélkül lelépek még rosszabb lenne.. Egy darabig még álltam ott gondolkozva, majd Kendra felém fordult azzal a kérdéssel hogy megyek e. Felnéztem, és egy pillanat alatt mögé kerültem.
- Hova nézel? - Böktem őt hátba, jelezve hogy már nem ott vagyok amerre néz.

Zene: TAEYANG- Ringa Linga

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Nov. 26, 2013 8:48 pm
elijah & finn

- Mindig elfelejtem, bátyám, hogy te nem Klaus vagy. - súgtam rekedtesen. Abból kifolyólag, hogy Niklaus nem tart engem másnak, mint szégyenfoltnak, nyilván más családtagokra is ráragadt mindez. De Elijah ezek alól kivétel tehát.
De szavai egyre jobban megleptek, így egyértelműen az volt a válaszom, hogy igen... menjünk csendesebb helyre.

---> Mikaelson villa - Elijah szobája

▲ ▲ ▲

† Keresem :
℘ my soul
† Kedvenc dal :
℘ We kissed, I fell
† Tartózkodási hely :
℘ Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
℘ Staying alive
† Humor :
℘ mood-dependent

Kedd. Nov. 26, 2013 7:57 pm

Kendra & L

Miért is kellene nekem erre válaszolnom, ha te soha se válaszolsz? - kérdeztem tőle kíváncsian, s próbáltam terelni a dolgot. Fogalmam nem volt, hogy hogyan válaszoljak olyan dologra, amiről magam sem tudom már, hogy mit is gondolok.  
Először is velem kapcsolatos dolgokban soha se kételkedj, mert sok mindenre képes vagyok. - mondtam neki egy ördögi mosollyal az  arcomon, mert ha valaki kételkedik abban, hogy képes lennék megtenni, akkor biztos, hogy megcsinálom. - Másodszor meg, miért is járnék rosszul? - kérdeztem tőle kíváncsian és összefontam a karomat magam előtt. Nem értettem, hogy miért gondolja azt, hogy én ezek után rosszul járnék. Hangosan felnevettem azon, hogy újra kinyújtotta a nyelvét, mert tényleg egyszer nyelv nélküli lesz. Nem szoktam ilyenekkel viccelni. -
Soha se lehet tudni, hogy mit is takar a külső és milyen perverz dolgaid, álmaid vannak. - mondtam neki mosolyogva, hiszen manapság már tényleg nem lehet tudni, hogy egy ember milyen is. Erre napról napra rájöttem, mert tényleg néha elég fura szerzeteket lát az ember, de mindenkinek szíve joga olyannak lenni amilyen akar. Engem se érdekelt nagyon mások véleménye és ennek köszönhetően lettem olyan amilyen. -
Fogalmam sem volt, hogy vajon ő mit gondol és érez... Nehéz volt elhinnem, hogy mindent csak úgy csinált volna. Nem olyannak nézett ki, aki minden személlyel, lánnyal ilyen lenne, arról meg már ne is beszéljünk, hogy pont egy farkassal. Nem bírtam sokáig ott maradni, mert nekem túlzottan is fura volt az egész dolog. Sean-en kívül talán soha se engedtem senkit ilyen közel, s soha senki se tudott összezavarni, de Kim-nek sikerült még ez is. Fogalmam nem volt, hogy mit gondolja, illetve érezzek. Talán pontosan ezért se néztem rá, hiába éreztem magamon a tekintetét. Az se érdekelt, hogy mit gondol arról, hogy én arrébb löktem őt és arrébb mentem.
A szavai hallatára se fordultam meg, de persze ő ezt nem hagyta. Az államnál fogva lassan visszafordította a fejemet és nem volt más választásom, mint ránézni. - Egy szóval se mondtam, hogy az vagy. - mondtam kicsit halkabban, majd idegesen a hajamba túrtam. Nem értem miért gondolta, bár ez nem újdonság, hiszen vele kapcsolatban már nem értek semmit se. -
Értem. - mondtam kicsit suttogva, majd elindultam lassan. Nem értettem, hogy miért zavar az, hogy csak átutazóban van és miért érdekel az, hogy bármikor leléphet. Ki akartam zárni minden ilyen gondolatot a fejemből de nem tudtam. Egyszerűen nem ment....  - Jössz? - visszafordultam hozzá, mert még mindig ugyan ott állt, ahol az előbb beszélgettünk. -

►zene: EXO - Growl

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
faded
† Tartózkodási hely :
∆ MF
† Humor :
yes, no, maybe.. so?

Kedd. Nov. 26, 2013 5:13 pm
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
kendra & l

Láttam Kendrán hogy nem nagyon tudja már hova rakni a dolgokat, és most már ténylegesen sikerült őt össze zavarni.. Hagytam egy kis gondolkodási időt, meg esetleg hogy még lenyugodjon. Legyen abban a tudatban hogy békén hagyom őt ezzel, ami persze hogy nem úgy lett.
- Akkor? - Kérdeztem vissza, mert nem fejezte be amit mondani szeretne, amit pedig utálok. Ha már elkezdte akkor fejezze is be. Közelebb lépett hozzám, és úgy tűnt mintha készülne valamire de mégsem így lett.
- Kétlem hogy megtennéd...azzal te is rosszul járnál. -  Picit felnevettem a végén, elvicceltem a dolgot. Próbáltam úgy össze hozni az egészet, hogy nekem kedvezzen minden. Oda hajoltam az arcába, és ismételten kitoltam rá a nyelvemet.  Szinte biztos voltam benne hogy nem tenné meg, legalábbis nagyon bíztam benne. A kis le esése után próbálta tényleg a cipőjére fogni az egészet, amin csak mosolyogtam. Elég veszélyesnek nézett ki rajta, ezt már csak ő tudhatja hogy éppen mire gondolhatott miközben nézte a magassarkút.
- Úgy nézek én ki? - Olyan stílust képviseltem amihez nem igazán passzolt volna bele egy magassarkú. Meg aztán elég hülyén is nézett ki volna rajtam, férfi létemre.. bár ez köztudott tény hogy vannak férfi magassarkúk is.. de ki az a hülye aki felvenne egy olyat. A büszkeségem nem is engedné. Mikor egymás szemébe néztünk egy pillanat erejéig, azt hiszem akkor fogtam fel hogy mit is csinálok. Igazából ezzel a tettemmel tényleg csak felmelegedni szerettem volna, nem gondoltam át elégszer az egészet.. nekem nem nagyon volt ellenemre, de Kendra úgy tűnik nem vette túl jól az egész helyzetet.. Ellökött magától, mintha valami leprás lennék vagy valami bajom lenne, amit elkaphat..bár lehet így is gondolta , ha már vámpír vagyok. Nem nagyon szándékozott hozzá fűzni semmit, pedig én vártam hogy mondjon valamit.. néztem őt, ő pedig rám sem nézett.. Oda sétáltam egész közel hozzá.
- Nem vagyok ám leprás.. - Szólaltam meg kissé halkan. Majd lassan felém fordítottam a fejét és kerestem a tekintetét. Ha már hozzá beszélek akkor nézzen is rám. A válasza a kérdésemre olyan volt, mintha magamat hallanám.. Nem volt sokat mondó, de lényegre törő. Elmosolyodtam rajta, igazából semmi nagyobb szándékom nem volt itt Mystic Fallsba.
- Csak átutazóban vagyok.. - Igazából még én sem tudtam hogy maradjak-e , vagy pedig menjek tovább.. mindig kerestem az izgalmat, és úgy tűnt mióta itt vagyok elég sok minden is ért.

Zene: TAEYANG- Ringa Linga

† Keresem :
℘ my soul
† Kedvenc dal :
℘ We kissed, I fell
† Tartózkodási hely :
℘ Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
℘ Staying alive
† Humor :
℘ mood-dependent

Hétf. Nov. 25, 2013 10:00 pm

Kendra & L

Éreztem a tekintetét rajtam, olyan volt mintha perzselne vele és ezt próbáltam kizárni. Örültem, hogy nem kérdezz vissza, mert ezt valahogy nem tudtam volna befejezni. Nem tudtam rá a választ és ezt kicsit megijesztett, mert nem értettem, hogy lehetséges ez, hogy kezdek összezavarodni... egy vámpír miatt...
Elnevettem magamat, majd megráztam a fejemet rosszallóan és közelebb léptem hozzá. - Csak vigyázz, hogy egyszer nehogy teljesüljön, mert nyelv nélkül nehezen boldogulnál. - mondtam neki ördögi mosollyal az arcomon és közben egy pillanatra se vettem le a tekintetemet róla. Kíváncsi voltam, hogy vajon mi járhat a fejében és reméltem, hogy egyszer meg is fogom tudni. Meg se lepődtem azon, hogy nem engedett el és kézen fogva segített végig a hátralévő lépcsőkön. Nem értettem hirtelen mire fel hirtelen ez a gúnyos mosoly, de hamar kiderült.
Próbáltál már ilyenben menni? - kérdeztem tőle és közben a magas sarkú cipőmre néztem. Imádtam az ilyeneket, mert egyszerre voltak nőiesek és akár "fegyvernek" is remekül használhatóak. Hiszen nem biztos, hogy bárki is szívesen venné, ha beleállítanám vagy megtaposnál ezzel a cipővel. -
Fogalmam sem volt, hogy miért mindig ez történik. Sétálás közben állandóan csend volt, ha valahol voltunk, akkor vagy veszekedtünk vagy éppen nevettünk. Elég fura volt megint ez a csend és a kihalt utcák se voltak valami biztatóak. Egyszer csak megéreztem az érintését a kezemnél és már éppen felé akartam fordulni, amikor szembe fordított magával és megéreztem a kezét a derekam környékén. Nem tudtam hirtelen mit reagálni, arról meg már ne is beszéljünk, hogy amikor megéreztem, hogy közelebb lépett és átölelt engem.
Éreztem amint közben próbálja magát a zakójába belefúrni, de valahogy most nem bírtam erre koncentrálni. A fejem egyszerűen csak zakatolt. Éreztem, hogy el kellene őt löknöm, de valami miatt nem ment, haboztam és figyeltem őt és szemeit. Talán pár percig, pillanatig így is maradtunk, majd hirtelen arrébb löktem őt és két lépést hátráltam. Nem akartam megütni őt, így ez tűnt a legcélszerűbbnek. Kicsit távolabb kerülni tőle és megpróbálni kitisztítani a fejemet. "Mi a franc van velem, miért kezdek egy-két dolgot megkérdő jelezni?!" -kérdeztem saját magamtól, majd közben a távolba néztem. Éreztem a tekintetét  rajtam, így felemeltem a fejemet és ránéztem, de nem mozdultam és csak csöndben néztem őt....
Álltam a tekintetét és figyeltem őt. Miért is érdekelt?! Jó kérdés, magam sem tudom, egyszerűen csak több mindent akartam megtudni róla... - Mert érdekel. - mondtam szinte suttogva és az ajkamba haraptam pár másodpercre, miközben lehajtottam a fejemet. Ezek után újból ránéztem és vártam a válaszát. Nem éreztem azt, hogy meg tudnám neki magyarázni azt, hogy miért, mert még magam sem tudtam teljesen az okát...-

►Note: Bocsánat nem lett valami jó 27 ►zene: EXO - Growl

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
faded
† Tartózkodási hely :
∆ MF
† Humor :
yes, no, maybe.. so?

Hétf. Nov. 25, 2013 8:58 pm
kendra & l

Érdekelt vajon mire is gondolhat Kendra..elég határozottnak tűnt, mintha valamit eltervezett volna.. Ilyenkor örülnék ha a vámpírsághoz tartozna valami gondolat olvasás képesség is.
- Én pedig mintha említettem volna hogy nem bánnám ha te lennél az a valaki.- Rákacsintottam a lányra, majd pedig körbe nyaltam a számat. Még mindig ugyanúgy gondoltam a dolgot. Bármi ami Kendrával kapcsolatos nem lenne ellenemre.. azt hiszem. Éreztem hogy szabadulni akar a fogásomból,de én nem engedtem el őt. Ha esetlegesen még megtörténne a dolog, van itt elég lépcső. Kezénél fogva lesegítettem őt a lépcsőn,majd pedig gúnyosan rá néztem.
- Tudod.. én is arra fognám.- Biztosra mentem, nem nagyon szerettem volna ha valami történik vele.. Bár bele nem halt volna, de ennek szükségét éreztem. Miután leértünk elengedtem a kezét, és egymás mellet mentünk az üres utcákon. Nem mintha a mai nap folyamán nem sétálgattunk volna eleget, bár akkor sem nagyon szenteltünk a beszélgetésre nagyobb figyelmet, ezúttal is így volt. Láttam hogy Kendra össze fogja magán a zakómat. Na igen tényleg hideg volt, bár én próbáltam mutatni hogy mennyire nem fázok. Egy ideig ment is, majd pedig közelebb húztam magamhoz Kendrát, hogy legalább ő melegítsen fel már amennyire tőle telik. Egy darabig csak álltunk ott össze ölelkezve, próbáltam minél jobban belefúrni magamat a zakómba.
- Máris jobb.- Szólaltam fel halkan, és megkönnyebülten. Miután úgy éreztem elég volt és sikerült fel melegednem távolabb álttam tőle, megtartva a biztos távolságot és folytattuk a sétálást. A kérdésénél a lányra néztem, mélyen a szemébe.
- Miért érdekel ez téged?- Kérdeztem vissza,bár a mai nap után elég hülye kérdésnek éreztem..

Zene: TAEYANG- Ringa Linga | Note: Ez a reag sem a hosszáról lesz híres :'D

† Keresem :
℘ my soul
† Kedvenc dal :
℘ We kissed, I fell
† Tartózkodási hely :
℘ Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
℘ Staying alive
† Humor :
℘ mood-dependent

Hétf. Nov. 25, 2013 12:29 am

Kendra & L

Akkor... - kezdtem bele, de én magam sem tudtam, hogyan kellene befejezni ezt a mondatot, szóval inkább hagytam is. Mi van, ha tényleg azt akarja?! Magam sem tudtam már, hogy mi van és ez egyre jobban idegesített. -
Gondolom. - mondtam neki egy ördögi mosollyal az arcomon és figyeltem őt. Ki tudja, lehet még kapni fog tőlem. Nem is hangzik rosszul. Valaki aki elviseli a pofonjaimat anélkül, hogy visszaütne. Egyre jobban tetszett a gondolat, de tudtam, hogy úgy se fogom őt megütni ok nélkül.-
Vegyél nagyothalló készüléket. -mondtam neki gúnyosan, hiszen ismertem már annyira vámpírokat, hogy tudjam a legkisebb zajt is meghallják. Szóval hagytam is a témát, ha nem akarja meghallani, akkor én nem fogom feleslegesen jártatni a számat, de legbelül úgy éreztem, hogy ő maga se tudja mit is válaszoljon erre.-
Rendben, majd meglátjuk. - mondtam neki kihívóan, mert kezdtem úgy érezni, hogy az akarata ellenére is ki tudom hozni belőle az úriembert és ez tetszett. Meg amúgy is szerettem a kihívásokat, szóval ebben se fogok alul maradni. Legalább is reméltem.-
Megráztam a fejemet és elnevettem magamat.- Azt hiszem mondtam már, hogy vigyázz, mert a végén valaki leharapja. - mondtam ugyan olyan hangnemben, mint ő az előbb amikor figyelmeztetni próbált. Tudtam, hogy amiatt mondta ezt, mert sokat ettem, de csak mosolyogni tudtam a megjegyzésén. -
Tudod lehet burkoltam is mondani. - néztem rá őszintén, hiszen én ezt jól tudom. Én vagyok a hazugság és a burkot célozgatások királynője... Mint nem is olyan régen egy hazugsággal indult el a napon, ami még azóta is tart, csak más személy irányába.... -
Na szép először elkapsz és utána meg kinevetsz. Tiszta úriember vagy. - mondtam neki kicsit dühösen. Pár pillanattal később arrébb léptem az öleléséből, majd a hajamba túrtam. Ezek után szép lassan követni kezdtem őt.- Nem volt sok, inkább ez az új cipő hibája. - mondtam sietve, de közben végig őt néztem. Nem is értem minek magyarázkodok, mert úgy se érdekli őt ez a dolog. Plusz magyarázkodni se szoktam soha se. -
Szorosan összefogtam magamon a kabátot, mert tényleg nagyon hideg volt. Kész csoda, hogy ő nem fázott, mert én már kezdtem így is, de nem akartam kimutatni. Szükségem volt egy kis levegőre és térre. Szép lassan sétáltam mellette és közben néztem a kivilágított várost. - Mióta vagy itt? - kérdeztem tőle egy kisebb csend után, mert kényszert éreztem arra, hogy megtörjem ezt a csendet. - Miért jöttél ide? - hiszen a legtöbb ember valamilyen céllal jön ide és én tudni akartam L okát, hiszen ő már tudja az enyémet. Reméltem, hogy nem veszi tolakodásnak, s közbe rápillantottam, bár nem tudom mennyit látott a tekintetemből, mert a hajamat a szél állandóan az arcomba  fújta. -

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
faded
† Tartózkodási hely :
∆ MF
† Humor :
yes, no, maybe.. so?

Hétf. Nov. 25, 2013 12:04 am
kendra & l

- És ha így van? - Lehet tényleg így volt hogy leszeretném nyűgözni őt, csak még magamnak se mertem be vallani.. nem tudom. Egy biztos volt , hogy már egyre jobban össze zavart..
- Minden vágyam. - Néztem rá elég betegesen, mintha tényleg erre izgulnék hogy bántson.. Még magam sem tudtam miért hoztam ki ebből ennyit, és miért nem rántottam egyszerűen vállat és miért nem tudom leszarni az egészet, mint szokás szerint. A kérdésén elmosolyogtam , és oldalra döntve fejem néztem rá.
- Mi? Hogy mondtad? - Próbáltam nem tudomást venni az egészről, fogalmam sem volt mit válaszoljak erre a kérdésre.. a puszi az tényleg jól esett tőle, de azt azért nem mondanám hogy függnék tőle.. kezdtünk tényleg úgy viselkedni mint egy pár, ami nagyon új volt nekem ennyi év után, és lehet egy picit meg is ijedtem az egésztől.
- Figyelmeztettelek hogy ne szokj hozzá. - A simogatás után hamar vissza is húztam a kezem tőle, és a szokásos sejtelmes fejjel figyeltem rá. Nem értettem magamat mire fel ez a sok kedveskedés vele, és miért éreztem késztetést arra hogy hozzá érjek, és hogy mosolyogni lássam őt..
- Hogy ezt elkerüljük elég lesz beléd karolnom.. -  Kitoltam rá a nyelvemet és gonoszkodtam egy kicsit. Próbáltam célozgatni az előző nagy zabálásaira, mert tényleg sokat evett és nem hagyhattam szó nélkül. Ha már ő is viccelődik akkor nekem miért ne lehetne? Belé is karoltam gyorsan a lányba, hogy elkerüljük a problémát, és gúnyosan mosolyogtam rá.
- Ha jól emlékszem egy szóval sem mondtam hogy nem akarom.. - Gondoltam vissza a történtere, elég rossz a memóriám. Elindultam, és nem sokkal utána ő is jött utánam. Kezdtem úgy érezni hogy olyan mint egy kis kuyta, aki hálásan követi a gazdáját. A kezemet persze hogy nem fogta meg, nem is ő lenne..meg is lett a kára, ugyanis majdnem előre esett. Sikerült elkapnom őt , és magamhoz rántottam a lányt. Nem bírtam ki hogy ne röhögjem ki szegényt.
- Csak nem sok volt a pia? - Letöröltem a könnyeimet, sikerült jól megnevettetnie a bénázása miatt. Egy jó barát először nevet , és utána segít. Azt hiszem ez itt is így volt. Elengedtem őt, majd lementünk a lépcsőn, be a városba.. az utcákon sétáltunk, ahol nem sok ember járkált kint ilyen időbe. Mindenki inkább vagy kocsiban ült, vagy pedig a házában pihengetett. Legszívesebben én is az utóbbit tettem volna, csak egyenlőre még nem volt hol..
Zene: TAEYANG- Ringa Linga | Note: Remélhetőleg már lesz jobb is.. Very Happy

† Keresem :
℘ my soul
† Kedvenc dal :
℘ We kissed, I fell
† Tartózkodási hely :
℘ Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
℘ Staying alive
† Humor :
℘ mood-dependent

Vas. Nov. 24, 2013 10:48 pm

Kendra & L
► from Fõtér| Étterem
Csak nem szeretnél lenyűgözni? - kérdeztem vissza mosolyogva és figyeltem őt. Miért is kellene többet beleadnia, ha csak nem akar lenyűgözni, de az is lehet, hogy csak nem akar a segítségemre szorulni többet már. Bár ezt kétlem, mert nem úgy nézett ki. -
Mr humorzsák. - mondtam neki mosolyogva, majd pár másodperc múlva újból ránéztem.- Vigyázz, mert a végén még tejesítem a kívánságodat. - mondtam ördögi mosollyal az arcomon és figyeltem ahogyan oda fordította a fejét játékosan. Nálam soha se lehet tudni, hogy mit teljesítek és mit nem. Éreztem amint elkapott, pedig megint nem szándékosan mentem neki. Kezdett elegem lenni ebből az állandó neki menésből, mert kezdett úgy ki nézni, mintha direkt kísérteném a sorsot. Pedig pont fordítva volt, a sors kísértet engem és én magam sem értettem, hogy milyen játékot is űz velem. -
Szóval, ha nem kapsz mellé puszit, akkor meg se hallottad? - kérdeztem tőle mosolyogva, majd a karomat összefontam még jobban magam előtt és úgy figyeltem őt. Nem akartam újból kimondani, mert egyáltalán nem szoktam ilyet mondani, de amióta vele találkoztam azóta jó párszor megtettem már.
Pedig kezdtem már megkedvelni ezt az énedet. - mondtam egy grimasz keretében, hogy még jobban húzzam az agyát és láttam amint a zakóért nyúl, de eszem ágába se volt visszaadni és szerencsére ő is meggondolta magát. Simogatásának hatására egy jól eső bizsergés futott végig a testemen, de gyorsan arrébb is léptem, mert tényleg nem értettem, hogy mi a franc van velem. -
Talán félsz, hogy elfúj téged, vámpírka? - kérdeztem vissza nevetve, mert komolyan nem értettem, hogy mi a baja a széllel. Maximum fázhat, mivel rajtam volt a zakója. -
Nem kötelező, ha nem akarsz. - vágtam rá habozás nélkül és meg se mozdultam, csak figyeltem őt. Néztem a hátát ahogyan egyre jobban távolodik és kíváncsian vártam, hogy vajon észreveszi-e, hogy én még mindig itt vagyok. Miután láttam a felém nyújtott kezét, akkor elindultam felé, de nem fogtam meg a kezét, de rosszul tettem, mert megbotlottam a lépcsőn és csak éppen, hogy nem estem le, mert még időm el tudtam kapni a még mindig felém nyújtott kezét. "Mi a franc van ma velem?! Miért csinálja ezt velem a sors?!" kérdeztem saját magamtól, de közben egy hálás tekintettel néztem L-re, amiért nem hagyta, hogy leesek.-

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Nov. 17, 2013 9:38 am

Elijah & Finn

~ Nem szeretném, ha így egy szó nélkül itt hagynál minket. ~ néztem rá keservesen. Megértem, hogy ha nem akarja ezt az egész vámpírlétet, de akkor sem távozhat egy szó nélkül... Nem tudnám elengedni. ~ Sage meghalt? ~ lepődtem meg. Tekintetem együttérzést tükrözött. ~ Jól vagy? ~ kerestem valamit a tekintetében, de csak fájdalmat láttam. ~ Annyi minden történt mióta elmentél... A múlt szereti ismételni önmagát... Még egy új családtagunkat is üdvözölhetsz hamarosan... ~ mondtam sejtelmesen és most már kicsit több életkedvvel. ~ Nem tudnánk egy kicsit csendesebb helyre menni? Mondjuk haza? ~ nem akartam a családid titkainkat itt az utcán kiteregetni.

»» Listening to: Sorry seems to be the hardest word »» Comment: Bratyóó <3 »»

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Nov. 16, 2013 9:44 pm
elijah & finn

- Nem, testvérem. Annak még nincs itt az ideje. Hiába vagyok szerintetek a vámpírok szégyene... úgy hiszem, van még itt dolgom. Mielőtt meghalnék. - súgtam halkan, és elgondolkodtam közben. Nem hiszem, hogy erre lett volna szüksége, de mégis most csak úgy kibukott belőlem ez a pár gondolat, és.. jól is esett elidőzni azon, hogy tudjam, mire számíthatok.
Magához ölelt, s én vállon veregettem. - El kellett utatznom. Miután Sage meghalt.. - sóhajtottam fel. - Tudod, az a lány, aki már annak idején is nagyon tetszett nekem, és belészerettem.. nemrég felbukkant itt. Majd.. meghalt. - suttogtam rekedten. Érzelgős vámpír voltam annak ellenére, hogy már ezer éves vagyok.
- Jól vagy, bátyám? - kérdeztem aztán. - Niklaus mellett.. nem lehet könnyű az élet még mindig.

▲ ▲ ▲
[

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Nov. 09, 2013 7:37 am
No one hurts my family and lives...
I was lost in Paradise. I wish I never opened my eyes. ~
Meglepve figyeltem Finn hozzám közeledő alakját. ~ Tényleg te vagy az! Azt hittem meghaltál... ~mondtam meglepetten. Kezeimet kihúztam öltönyöm zsebéből. Piszkosul hiányzott az öcsém Finn. Egyik napról a másikra eltűnt az életünkből és senki sem tudta hova. Ő az egyetlen értelmes érett férfi rajtam kívül a családban. Megértjük egymást. ~ Miért nem adtál életjelet magadról? ~néztem kissé riadtan, majd lassan magamhoz öleltem. ~ Rég volt Öcsém... ~mondtam, majd elengedtem. Hihetetlen, hogy itt van. Pont ő az, akire most szükségem van. ~ De ami még ennél is fontosabb... Miért döntöttél úgy, hogy újra látni akarod a bátyádat? ~vontam kérdőre. ~ Valami gond van? ~faggattam tovább. Túl sok kérdésem volt.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Nov. 08, 2013 8:57 pm
elijah & finn

Hang, melyet nem hall más.. ez jutott el a fülemig.. s tudtam, hogy Elijah fivérem megérkezett. Rá mindig számíthattam annak ellenére, hogy minden testvérem árulónak tarott, mert anyám mögött álltam, mint egy kis rabszolga, s segítettem őt mindenben, még abban is, ami ellenünk irányult... ellenem is. De mindenki tudja rólam, mennyire rühellek ilyen átkozott vámpír lenni. Sage is eltűnt.. nem találom a helyemet már nélküle. Mintha az életemet vették volna el, mikor elment..
- Elijah. - néztem ekkor már rá, hisz megindultam felé vámpír gyorsaságával, s megálltam előtte. - Fivérem.. már vártam rád. - jelent meg egy féloldalas mosoly arcomon, remélve, hogy nem kapok olyan szavakat, melyek felhúzhatnák agyamat.

▲ ▲ ▲

† Keresem :
℘ my soul
† Kedvenc dal :
℘ We kissed, I fell
† Tartózkodási hely :
℘ Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
℘ Staying alive
† Humor :
℘ mood-dependent

Vas. Nov. 03, 2013 9:16 pm
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kendra & Sean

(part 1)

Mindent. Értem én. - bólintottam egyet, majd újra mosolyra húzódtak az ajkaim.- Ha annyira fontos számodra, akkor nem gondolod, hogy az lenne neki a legjobb, ha TE távol maradnál tőle?! - kérdeztem meg tőle, de egyben ki is jelentettem a dolgot, hiszen biztos voltam benne, hogy érti a célzásomat. Egyszer már a közelébe férkőztem a kis szende barátnőjének, semmiből se tartana újra megtennem. Most lehet nem is lennék annyira könyörületes hozzá, mint legutóbb. Úgyis olyan régen szórakoztam már.-
Látom még mindig nem tudsz válaszolni a kérdésemre. - nevettem el magamat hangosan.- Miért van az, hogy folyton csak így Aurora és úgy ő.. Hmm? - néztem rá érdeklődve, majd az ajkamba haraptam, mert eszembe jutottak a régi szép idők.- Hol marad az, hogy mi van veled? Hogy boldog vagy? - kérdeztem tőle ördögi kacaj közben, mert világos volt számomra, hogy maga se tudja, hiszen, akkor már rég válaszolt volna.-
Nem akartam elhinni, hogy ellökött magától, majd a szavai úgy hatottak rám, mint akit szíven szúrtak volna, de egy dolgot elért nagyon is. Nem fogom feladni és bosszút fogok állni rajta. Ez talán az izzó, ördögi tekintetemből is láthatta, de az utolsó csepp talán az volt, amikor hátat fordított nekem és elindult. Mit képzel ez magáról?! - Állj meg, most!- üvöltöttem rá, majd habozás nélkül ott teremtem mögötte és leütöttem. Itt volt az ideje, hogy Violet betartsa azt amit ígért.-

▲music: GIRL'S DAY - Expect▲note: I want you

Vadász •• vad játszmák, féktelen éjszakák; csak a prédára várunk
† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Sean Kyle Claflin ÍRTA A POSZTOT
Vas. Nov. 03, 2013 1:06 am
sean kendra

- Mindent. - Jelentettem ki határozottan. Nincs számomra fontosabb Aurora-nal. Mondhatni az életemnek semmi értelme nincsen nélküle. Szeretőm őt teljes szívemből és ezen senki nem tud változtatni. Semmiféle módon. - Miért szerinted nem vagyok büszke és magabiztos? Egyszerűen csak kinőttem a játékokból Kendra. Épp itt lenne az ideje, hogy te is ugyanezt tedd. - Kész voltam arra, hogy komolyan vegyem az életet. Komolyan vegyem egy nő mellett, akit mindennél jobban szeretek.
- Figyelj ez is ugyanúgy én vagyok, ha neked nem tetszik el lehet menni. Amúgy sem te vagy az, akinek meg kellene felelnem. - Már kezdett az idegeimre menni, de még mindig jobb, hogy az enyémre, mintsem Aurora-t környékezze meg.
- Nevetséges vagy Kendra.. - Ráztam meg a fejemet, már kínomban nevetve. Nem tudom elhinni, hogy nem képes feladni. Mi olyan jó neki ebben az egészben? Nem értem..
Nem bírtam uralkodni magamon és ezúttal nem túl finoman ellöktem magamtól Kendra-t. - Ezt most fejezted be. Felejts már el engem. Lépj tovább, oké? - Nem vártam meg a válaszát egyszerűen csak elviharoztam mellette. Egyszerűen már nem bírtam tovább a közelében.. Féltem, hogy minden elvemnek ellent mondva kezet emelek egy nőre.

† Keresem :
℘ my soul
† Kedvenc dal :
℘ We kissed, I fell
† Tartózkodási hely :
℘ Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
℘ Staying alive
† Humor :
℘ mood-dependent

Szomb. Nov. 02, 2013 5:47 pm
Kendra & Sean

Szóval mindent feláldoznál érte? - kérdeztem tőle még mindig nevetve és nem akartam elhinni, amiket mond.- És mi van magaddal. Hova tűnt az akire egykor annyira büszke voltál. Hova tűnt az a Sean, aki büszke, magabiztos és férfi volt tetőtől talpig. Hmm? Ne mond nekem azt, hogy egy percig se hiányzik neked ez az éned.   - néztem rá döbbenten, majd az ajkamba haraptam. Nem is értem mit tépem már itt a számat. A tettek sokkal hatásosabbak és nem sokára megteszem azt, amire itt szükség van. -
Nem te magad vagy az, hanem aki lett belőled. - biccentettem oldalra a fejemet, majd egy ördögi mosolyt villantottam felé, hiszen Violet ajánlata visszhangzott a fejemben.-
Tényleg? És mióta is lettél ilyen hős szerelmes? - kérdeztem tőle újra nevetve.- Ahhoz képest, hogy óvod őt még is baja lett és ezt csakis neked köszönheti. - tudtam, hogy ezzel a szívébe fogok taposni, de még ez se érdekelt. Csakis a bosszú és hogy ő az enyém legyen újra.-
Jujj. - tettem a meglepettségemet, mert biztos voltam abban, hogy mindent tagadni kezd. Annyira ismertem már, hogy kívülről tudtam, hogy mire mit reagálna most. Főleg, hogy ilyen lett. - És ezt miért kellene elhinnem kicsim? - néztem rá, majd a kezem közé fogtam az arcát és újra megcsókoltam őt. -  

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Pént. Nov. 01, 2013 11:53 pm
sean kendra

- Szóval puhány lennék azért, mert őt úgy szeretem, ahogy téged soha? Puhány lennék azért, mert az életemet adnám érte? Szerintem ez minden csak nem puhányság. - Talán az lenne a legjobb, ha Aurora-val lelépnénk a városból. Amíg Kendra itt ólálkodik nem biztonságos a számunkra, a számára. Féltem, hogyha egyetlen pillanatra is magára hagyom, mint most akkor valami baja esik. Nem is értem miért nem vagyok vele.. Mondjuk nem lehetek ott vele a nap minden egyes percében, de legalább megpróbálhatom.. Mondjuk így elég nagy az esély arra, hogy rám un, de legalább biztonságban tudhatom.
- Szóval, ha annyira undorító vagyok. Miért is csókoltál meg? - Tettem fel egy teljesen egyszerű kérdést. Szerintem még ő maga sem fogta fel, hogy mit is mondott az előbb. Vagy éppenséggel csak vissza akar vágni.
- Aurora nem valami jött ment. Ezt jobb, ha megjegyzed. Feleségül fogom venni. - Mondtam el neki az igazságot. Felesleges volt titkolni. Igazából nem is titkoltam, hogy ezt szeretném, csak nem avattam bele Kendra-t. Nem találkoztunk.. Meg különben sem az ő dolga, de remélem, hogy így leszáll rólam.
- Te teljesen megőrültél? Nem érzek irántad semmit. Soha nem is éreztem. Épp itt lenne az ideje, hogy ezt felfogd végre. - Legszívesebben már a falnak rohantam volna. Egyre nagyobb baromságokat kapar elő a semmiből. Még, hogy ugyanúgy érzek iránta.. Nevetséges. Akkor is csak kihasználtam. Nem történt semmi több.

† Keresem :
℘ my soul
† Kedvenc dal :
℘ We kissed, I fell
† Tartózkodási hely :
℘ Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
℘ Staying alive
† Humor :
℘ mood-dependent

Pént. Nov. 01, 2013 5:40 pm
Kendra & Sean

Régebben nem voltál magadnál... - ízleltem meg minden egyes szót, majd hangos nevetésben törtem ki. - Ez most valami vicc ügye? Vagy ez az Aurora vagy hogy hívják csinált belőled egy puhány férfit?! Egy olyan férfit, akit te mindig is mélyen megvetettél?! - forgattam meg a szemeimet és nem akartam elhinni, hogy tényleg ennyire valaki meg tud változni. Tudtam, hogy ez nem az a Sean akibe egykor beleszerettem, de még mindig vonzódtam hozzá. Abban is biztos voltam, hogy ez neki se jó, hogy ilyen lett és bármit megadtam volna azért, hogy visszanyerje régi önmagát és újra férfi legyen.-
Lehet, de még mindig kevésbé mint te. - villantottam rá egy újabb ördögi mosolyt, majd a hajamba túrtam, mint akit hidegen hagynak a szavai.-
Puhányként?! Hova tűnt a férfi büszkeséged Sean?! Mindig is büszke voltál arra, s képes voltál valami jöttment miatt saját magadból is kifordulni... - mondtam hitetlenkedve, mert nem akartam elhinni, hogy ő tényleg boldog lenne így. Mindig is megvetette az ilyen férfiakat, ha jól emlékszem ez olyan, mintha a férfi a férfiassága nélkül élne vagy valami ilyesmit mondtunk az ilyenekre régen.-
Minek lépjek tovább, amikor tudom, hogy még mindig érzel valamit legbelül irántam? -  közelebb léptem hozzá még mindig mosolyogva és végig mélyen a szemébe néztem, majd játékosan az ujjaimat végig futtattam a mellkasán.- Én meg azt hittem végre a sarkadra álltál és újra férfi lett belőled. - mondtam neki haláli nyugalommal.-  

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Pént. Nov. 01, 2013 5:12 pm
sean kendra

A lehető leggyorsabban szedtem a lábaimat, hogy eltűnhessek innen végre. Nem akartam itt lenni. Vagyis a helyszínnel semmi bajom nem volt. A társasággal, már annál inkább. Majdnem, hogy jobban gyűlöltem Kendra közelében lenni, mint egy vámpírral társalogni. Már kezdtem azt hinni, hogy megszabadultam tőle és sikerült leráznom, amikor elkapta a karomat és a falhoz lökött. Kivédhettem volna ezt az egész szituációt, de még mindig nem süllyedtem olyan mélyre, hogy egy nőt bántsak. Bármennyire is gyűlölöm Kendra-t nem tudnék kezet emelni rá. Annyira azért nem változtam meg. Még mindig elítélem azokat a férfiakat, akik kezet mernek emelni egy nőre.
- Régebben valószínűleg nem voltam magamnál. - Forgattam meg a szemeimet. Rá sem bírtam nézni. Minden egyes porcikámmal gyűlöltem. Mindennél jobban szerettem volna, ha egyszer és mindenkorra eltűnik az életemből.
- Undorító vagy. - Szinte köptem felé a szavakat, majd lenyaltam a számról a vért és vártam, hogy begyógyuljon.
- Miért szerinted nem élvezem most az életemet? - Honnan vesz ekkora baromságot, hogy nem élvezem ugyanúgy az életemet, mint régebben? Oké, nem vagyok már annyira felelőtlen, mint egykor, de ez még nem egyenlő azzal,. hogy nem élvezném. Életem legszebb napjait, hónapjait köszönhetem Aurora-nak.. Fogalmam nincs honnan a fenéből szedi ezeket a hülyeségeket.. Valószínűleg kezd megőrülni az elutasítástól.
Nem kívántam reagálni az egész faképnél hagytam dologra.. Megesik. Nem értem miért veszi ilyen komolyan.. Nem voltunk házasok.. Bár most már teljesen másképpen gondolkodom erről. Aurora-val mindent komolyan gondolok..
- Azt hittem felnőttél már annyira, hogy megtanulj tovább lépni. - Mondtam neki teljesen nyugodtan.

† Keresem :
℘ my soul
† Kedvenc dal :
℘ We kissed, I fell
† Tartózkodási hely :
℘ Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
℘ Staying alive
† Humor :
℘ mood-dependent

Pént. Nov. 01, 2013 4:37 pm
Kendra & Sean

Pár pillanatig csak álltam és próbáltam felfogni amit mondott. Ezt ő se gondolhatja komolyan, hogy csak így lerázz. Ő az enyém volt és mindig is az enyém lesz. Ezt nagyon is jól tudja és annyira ismernie kellene már, ha valamit nem kapok meg, akkor képes vagyok a legvégsőkig is elmenni. Mi lenne, ha baleset érni a kis gyöngyszemét. Az átkot már kiváltottam és tisztában voltam azzal is, hogy többre is képes lennék, csak hogy végre megkapjam azt, amit akarok.
A karjánál kaptam el, majd a falhoz löktem, persze előtte körbe néztem, hogy nem-e lát meg minket valaki, de az se érdekelt volna, ha szemtanúik lesznek.
Régebben örültél, ha láthattál. - húztam végig az ujjamat az arcán, de egy pillanatra se engedtem el a másik kezemmel. Közben végig a szemét néztem, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve újra megcsókoltam, de most az alsó ajkába is beleharaptam úgy, hogy még a vérre is kibuggyant.- Mikor lettél ilyen kis puhány? - néztem rá nevetve és közben megigazítottam az elkenődött sminkemet.-
Régen legalább tudtad, hogy milyen élni és élvezni az életet, de lemerem fogadni, hogy már az idejét se tudod, hogy mikor élvezted igazán az életedet. - mondtam szinte dühvel a szavakat, mert igenis dühös voltam, hogy csak úgy lelépet, majd hirtelen mérgemben még a mellkasába is bokszoltam, ezek után pedig hátráltam pár lépést.- Ezt azért, mert csak úgy faképnél hagytál. - mutattam felé és biztos voltam benne, hogy izzik a szemem a dühtől, de az se érdekelt, hogy ő láthatja ezt. Mert így legalább egyértelmű lehet számára az, hogy nem fog tőlem megszabadulni. -
Azt hitted, hogy csak úgy hagyom, hogy éld a "boldog" kis életedet? - kérdeztem tőle egy ördögi mosoly kíséretében és még idéző jelet is rajzoltam, hiszen nem tudtam elhinni, hogy ilyen puhányként akar élni és így boldog lenne.-

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Pént. Nov. 01, 2013 3:44 pm
sean kendra

Az utcákon sétálgattam zsebre tett kézzel, miközben azon gondolkoztam, hogy mégis miért voltam kedves azzal a vámpírral. Vagyis legalábbis kevésbé utálatos, mint szoktam. Oké, eleinte hozzá is ellenségesen álltam hozzá, mert vámpír, de ahogy beszélgettünk, mintha ez az egész előítélet elmosódott volna. Úgy beszélgettem vele, mint egy baráttal. De ez lehetetlen. Ha nem lettünk volna annyira nyilvános helyen ott helyben széttépem mindenféle bájcsevej nélkül. Most pedig úgy érzem, hogy képtelen lennék megtenni. Hát mi ütött belém? Ennyire puhány lennék? Még a segítségét is hajlandó lennék elfogadni azért, hogy Aurora-t boldoggá tehessem. Megváltoztam. Mondhatni teljesen önmagam ellentettévé lettem. Talán ez a jelen annak, hogy végre benőtt a fejem lágya? Ki tudja..
Lehajtott fejjel mentem nem ügyelve semmire és senkire, amikor viszont felnéztem, mert közeledő lépteket hallottam Kendra-n akadt meg a tekintetem, de megszólalni se tudtam, mert megcsókolt. A döbbenet kiült az arcomra reagálni sem volt időm erre az egészre.
- Gondolom, hogy mennyire sejtésed sem volt arról, hogy erre járhatok. De legközelebb tartsd távol tőlem minden egyes testrészed. - Vágtam hozzá a szavakat, majd tovább indultam remélvén, hogy el tudok tűnni mielőtt még bármit is szólhatna vagy tehetne.  

† Keresem :
℘ my soul
† Kedvenc dal :
℘ We kissed, I fell
† Tartózkodási hely :
℘ Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
℘ Staying alive
† Humor :
℘ mood-dependent

Pént. Nov. 01, 2013 2:42 pm
Kendra & Sean

Amióta ide jöttem nem sok minden történt, találkoztam a régi barátnőmmel, akivel felbosszantottunk és megleckéztettünk egy vámpírt. De talán a legeslegjobb az volt, amikor a nővérem segítségével kiváltottuk Sean új barátnőjének az átkát. Mindennél jobban élveztem, hiszen biztos voltam abban, hogy óvta és féltette a kis leányzót, de valahogy nem tudott meghatni. Forrtam a dühtől, hogy ő csak így tovább lépett. Két célom visszaszerezni és bosszút állni.
Ilyen gondolatok és ehhez hasonló dolgok cikáztak a fejemben, amikor megláttam egy régi ismerőst. Nekem se kellett több. Gyors oda fordultam a kirakathoz, rendbe szedtem magamat, majd határozott léptekkel oda sétáltam és habozás nélkül megcsókoltam, majd egy ördögi mosolyt villantottam, amikor megláttam a döbbent képét. - Szia Sean. - mondtam neki kedvesen, de már azon törtem a fejemet, hogy mi legyen a következő lépésem. -Nem is gondoltam, hogy majd beléd botlok itt. Rég láttalak. - folytattam tovább, majd elnyomtam a szívem hangos dobogását. Nem fogom neki megadni ezt az örömet. Álltam ott mosolyogva és figyeltem minden egyes reakcióját.-

▲words: Nem tudom. ▲music: GIRL'S DAY - Expect▲note: Kezdőben még mindig béna vagyok. Sorry. 40

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Okt. 29, 2013 8:35 am
elijah & finn

Apánk ördögi tervéhez semmi kedvem nem volt. Sőt egy jó ideje már semmihez. A fejemben csak az járt, hogyan szerezhetném meg magamnak végre az egyik Petrova lányt. Anyánk nem akar segíteni... Nem fair. Persze Klaus összes idióta tervében benne van. Sőt, még Apánkkal is képes volt alkut kötni. Egyáltalán, hogy képzelte? Nem is szeretnék belegondolni. Még mindig hiányzik Henrik fivérünk, na és Rebekah. Őt sem láttam már egy jó ideje. Nem is beszélve Finnről. Hova tűnt? Annyiszor kerestem már, de sehol sem tudtam a nyomára bukkanni. Vajon jól van? Mit csinál? Hirtelen megrázkódik a mobiltelefonom. Végighúzom ujjaimat a képernyőjén. EGY ÚJ ÜZENETE ÉRKEZETT! Megnyitom. Finn az! Hirtelen elkap valami melegség és aggodalom. Ez valami csapda lesz. Vámpírsebességgel már el is tűnök és a megírt helyre termek. Még az öltönyöm is beleleng a gyors megállásomba. Körbetekintek, nem látom. ⥑Finn! Öcsém! Hol vagy?⥏ suttogom magam elé. Úgy is meghall ha itt van.

⥑Original⥏

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Okt. 24, 2013 7:37 pm
elijah & finn

Felszívódtam a városból egy időre. Szükségem volt a távozásra, főleg miután Sage itthagyott engem. Nem értettem, mi ütött belé, vagy miért döntött úgy, hogy nem akar velem lenni többé.. ezer évig utánam kutatott, majd így meggondolja magát, és megy isten hírével? Nem tudtam hová tenni ezt az egészet. Jobbnak láttam inkább nem is gondolni rá.
A mobilomat szorongattam ujjaim között. Nemrég írtam Elijah-nak, hogy az utcákon fussunk össze, mert beszédem lenne vele. Leginkább affelől érdeklődnék majd, hogy mi történt a családommal, míg nem találkoztunk. Az elmúlt fél évben... míg senki nem akart minket elpusztítani.
Annyi gondolat emésztett. Vajon anyánk ezúttal is meg akar ölni minket? Elpusztítani, mitn ahogyan egykoron apánk tanított minket, hogy semmisítsük meg azokat az állatokat, mely vacsorául szolgált? Körülbelül anyánk módszere sem volt kegyesebb. De mindig vele voltam. Valamiért tudtam, hogy... asz, amit csinál, nem olyan rossz.. vagy legalábbis.. nem lenne az.

▲ ▲ ▲

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 1:30 pm

Mystic Falls utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 40 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Similar topics

-
» Mystic Falls utcái