Share | 
A topik címe: Mystic Falls utcái

Vámpírboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
Chatkép :

Kedvenc dal :
it's a cruel, cruel world

Hobbi & foglalkozás :
practising magic and trying to be good at this witchy thing ❥
Humor :
im a hilarious person ❥

A poszt írója Lucy A. Montgomery
Elküldésének ideje Pént. Aug. 17, 2012 4:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

- Ó, ikertestvér? - döbbentem meg a szó hallatán. Ez jól hangzik. A hangján is érződött, mennyire gyűlöli őt. Ismét lenyeltem a kiváncsiságomat, még nincs itt az ideje a faggatózásnak. Különben is, ha én valamit akarok, azt meg is kapom, de erre Sev is rájöhetett az imént. - Hm, talán segithetnék neked megtalálni őt - töprengtem el a lehetőségen. Mostanában úgyis unatkozom. De persze nem lenne ingyen. Én semmit sem teszek ingyen, általában komoly ára van a segitségemnek. - Vagy mégsem - gondoltam meg magam. Ezt direkt csináltam, várva a hatást, hogy felcsillanjon a szeme.

- Hm, engem is a bosszú vezetett a városba - váltottam témát, a kérdésére válaszolva. - Szóval, nagyon is tudom milyen érzés tiszta szivből gyűlölni valakit - keményedett meg az arcom, és közben a kezem is ökölbe szorult.
Vissza az elejére Go down

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 17, 2012 6:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Vámpírboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
Chatkép :

Kedvenc dal :

Hobbi & foglalkozás :
Humor :
im a hilarious person ❥

Elküldésének ideje Pént. Aug. 17, 2012 7:08 pm

Csalódottan konstatáltam, hogy nem kapott az alkalman, mikor felajánlottam a segitségemet. Persze, csak magamban, ügyelve , hogy ez nehogy meglátszodjon rajtam.
- Az nem rád tartozik - feleltem pimaszul, mivel nagyon felhúzott az előbbi miatt. Közelebb hajoltam hozzá, mert valami mintha eszembe jutott volna. Megfigyelésem nem tartott pár másodpercnél hosszabb ideig, és már húzódtam is el tőle.
- Mintha.. - kezdtem bele, de megakadtam. - Úgy tűnt, mintha láttam volna már valaki hozzád hasonlót ... - kezdtem ismét bele, közben megerőltetve a memóriámat. - A bálon.. - ennél többre nem futotta, mert egy újabb emlékhullám futott át rajtam, és legyintettem. - Nem fontos. De ha az a testvéred volt, - ráncoltam össze a szemöldököm, - akkor jelenleg kisebb baja is nagyobb mint veled foglalkozni - kuncogtam, közben kezemet kacéran az arcom elé helyezve.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 9:11 am

Chatkép :

Kedvenc dal :

Hobbi & foglalkozás :
Humor :
im a hilarious person ❥

Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 11:25 am

Ez már nagyon is érdekelte. Hogy mi van az ikertesójával. Hm, azt hiszem húzni fogom az agyát egy picit, hisz megérdemli.
- Mint mondtam, egy hozzád hasonló ürgét, aki igen kitartóan küzdött az egyik házigazdával - nevettem ismét a markomba. - De volt ott egy terhes nő is, talán miatta - vontam vállat egykedvüen. - Ámbár nem úgy tűnt, mintha bármit is ért volna a fáradozása, hisz végül nem csak, hogy alul maradt, de még a csaja is otthagyta. - Sajnáltam szegényt, de főleg azért mert a látszat szerint Ő pont az ellentéte ennek a fapofának. Kedves, olyan aki képes szeretni, mig ez a érzéketlen csak a száját jártassa.
- Eléggé úgy nézett ki mint akin átgázolt egy teherautó, szóval legalább várd meg mig megint felismerhetővé válik a képe - javasoltam nevetve.
Csak néztem ahogy az arca elkomorul, magamban nagyokat mulatva az elképzelésen, hogyan küzdhet a belső énjével. Mert nyilvánvaló, hogy amit ki akar mondani, azt nem tudja.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 1:56 pm

Chatkép :

Kedvenc dal :

Hobbi & foglalkozás :
Humor :
im a hilarious person ❥

Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 3:38 pm

Látszott rajta, hogy majd' kiugrik a bőréből, annyira örül a bátyja szenvedésének. Hát, sose akartam különösebben részt venni egy családi viszályban, és most se igazán, de egyszerüen kiváncsi voltam, hogy ez a csávó mire készülhez. De talán az is közrejátszik, hogy piszokul jól néz ki. Különbenis, mikor beszéltem utoljára pasival a városban tartózkodásom óta? Klauson és a zsákmányaimon kivül.. Először nem értettem mit akarhat mikor rámvigyorgott és végigmért, csak amikor megszólalt. Ez azt akarja, hogy nézzem végig hogy kinozza a testvérét? Vagy talán mégis a segitségemre szorulna?
- Hm, meglátogatni? - kérdeztem összevont szemöldökkel. - Vagy inkább tönkre tenni azt a kevéske jót is ami az életéből megmaradt? - folytattam tippelve. - Minek? Azt hittem te egyedül szereted intézni a dolgaidat... kiváltképp a bosszút - kacsintottam rá, egy pimasz mosoly kiséretében.
De pár perc múlva bevillant valami, ezért rákérdeztem:
- Mire készülsz? - léptem közelebb hozzá csintalanul, miközben tekintetemet le nem vettem az arcáról.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 8:08 pm

Chatkép :

Kedvenc dal :

Hobbi & foglalkozás :
Humor :
im a hilarious person ❥

Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 10:56 pm

Ez a hirtelen támadt kifakadása váratlanul ért. Mintha megnyilt volna felém. Mert olyasmiket is megosztott, amit talán sosem akart elmondani senkinek.
- Ó, hát ebben az esetben elkisérlek - próbáltam barátságos hangot megütni, ami különösen nem is esett nehezemre. - Nehéz lehetett a gyerekkorod, ha ennyire meggyűlölted a tulajdon ikertestvéredet - vontam le a következtetést a szavaiból. - Tippelek, elválasztottak titeket, mi? Máskülönben ugyanazokban lett volna neked is részed mint neki. - Az ellenszenvem iránta, valamilyen okból kifolyólag mintha enyhült volna bennem. Talán sajnálatból, nem tudom. De átéreztem, ami benne lejátszódhatott.
- Egy tipp, mielőtt elindulnánk - emeltem meg a mutató újjam. - Mindig maradj titokzatos! - javasoltam a fülébe súgva, majd elhajoltam tőle.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 8:52 am

Chatkép :

Kedvenc dal :

Hobbi & foglalkozás :
Humor :
im a hilarious person ❥

Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 5:27 pm

- Húha, elraboltak a korházból? - köpni nyelni nem tudtam. - Az kemény - húzódott egyenes vonallá az ajkam. - Warren.. szóval igy hivják őt - mondtam, közben a nevén töprengve. Nem ismerős.
Nem sokkal azután, hogy elhajoltam tőle, hirtelen kirántotta a kezeit a zsebéből, majd hajamba túrva csókolt meg. Meglepődtem, de belementem a játszmába. Visszacsókoltam, közben kezeimmel bebarangolva izmos felsőtestét. Hm, határozottan jól csókol, a kockahasáról nem is beszélve.
Egy rövid percig igy nyaltuk, faltuk egymást, mig el nem rontottam a pillanatot. Éles fogammal óvatosan beleharaptam az ajkába, hogy elkerüljem a véres baleseteket. Be is vált a terv, mert dühösen hagyta abba a számban turkálást. Visszatartott lélegzetttel hajoltam el előle, majd ravaszul vigyorogtam rá.
- Erre nem az utca a legalkalmasabb hely... - haraptam az alsó ajkamba, hamiskásan mosolyogva. - De az előbb még mást akartál - tereltem a témát kuncogva. - Most akkor, mi lesz? - kérdeztem tettetett kiváncsisággal, mintha nem tudnám előre a válaszát.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 8:04 pm

Chatkép :

Kedvenc dal :

Hobbi & foglalkozás :
Humor :
im a hilarious person ❥

Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 10:20 pm

- Csak emlékeztetni akartalak, hogy ne légy olyan mohó... - magyaráztam kacéran, végig mosolyogva. - Mi van, talán nem bírod a durvulást? - provokáltam picit, közben tesztelve mennyire lehet elmenni nála. Hát, nem sokáig, ha kiborul egy kicsi vér miatt. Szerencsére az évek során megtanultam már kontrollálni a vér iránti vágyamat, így el is tudom azt folytani ha szükséges. Nem kéne észrevennie, hogy érzékeny vagyok az emberi nedűre... - Pedig azt hittem te nem az a tipikus, unalmas jófiú vagy, de úgy tűnik mégis örököltél valamicskét a bátyádtól - folytattam a bosszantását, közben tettetett szomorúságot álcázva.
- Kár, mert jól elszórakozhattunk volna... - húztam el a betűket, majd szomorkásan távolodni kezdtem tőle.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 9:25 am

Chatkép :

Kedvenc dal :

Hobbi & foglalkozás :
Humor :
im a hilarious person ❥

Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 1:59 pm

Nem kellett sokáig várnom, mig visszahúz. Sejtettem, hogy nem fog kiengedni Ő ilyen egyszerűen a markából. Ahhoz túl makacs és önfejű. Ezuttal sokkal mohóbban és bátrabban kezdte falni az ajkaimat. Magamban nagyokat szórakoztam az elhivatottságán. De azon már kevésbé, mikor rádöbbentem, hogy az ajkán maradt még néhány csepp vér. Fenébe, szitkozódtam magamban, muszáj megőrizned a hideg véred. Úgy csókoltam vissza, hogy közben nem vettem levegőt. Szerencsére meg tudok lenni nélküle is, ha szükséges. Egy ideig rendben ment a dolgok, amig a nyelvem hegyével véletlenül hozzá nem értem a folyékony nedűhöz. Ennyi elég volt nekem. Az agyamat teljesen elllepte a rózsaszin köd, amit a vér mámoritó közelsége okozott. Kénytelen voltam elhúzódni, mielőtt túl késő lenne. - Na? Hova megyünk? Hotelbe, vagy a tesódhoz? - kérdeztem rá gyorsan egy féloldalas mosoly kiséretében, mielőtt észrevehetné, hogy valami nincs rendben velem. Bátoritóan felé nyújtottam a kezem, várva a válaszát.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 3:22 pm

Chatkép :

Kedvenc dal :

Hobbi & foglalkozás :
Humor :
im a hilarious person ❥

Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 3:47 pm

- De magabiztos lettél hirtelen - közöltem ridegen, miközben a nyakamat csókolta. Szuper, nem vette észre a kisiklásomat. Valamit nagyon jól csinálok, ha ennyire megkivánt. Vagy mindenkire rágerjed, aki az útjába kerül? Tökmindegy, a lényeg ugyanaz. Amig ő azon lesz, hogy megkaphasson, én is megkaphatom amit akarok. A vére.. nyámi, inycsiklandó. De egyelőre még nem engedhetek a csábitásnak. - Legyen ez a szerencsenapod.. - adtam meg végül magam rá kacsintva.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 4:33 pm

Chatkép :

Kedvenc dal :

Hobbi & foglalkozás :
Humor :
im a hilarious person ❥

Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 4:46 pm

Széles vigyora láttán, rögtön tudtam mi járhat a fejében. Szerencsenap, ahha, persze.
Hagytam, hogy belém karoljon, legalább addig sem sejt meg semmit a tervemből. Mosolyogva figyeltem ahogy végigkérdezte az arrajárókat, merre is lakik a bátyja. Végül sikerült megtudakolnia a cimét, és onnan pedig egyenes út vezetett a házáig.

(Worthington lakás)

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
Keresem :
» my enemy and my creator
Kedvenc dal :
» just give me a reason ♪
Hobbi & foglalkozás :
» really funny joke, darling

A poszt írója Erin Josslyn Hart
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 10:51 am

- Temető -

Nem maradt vér a ruhámon, ez nagy szerencse volt. Valahogy nem volt kedvem magyarázni senkinek, hogy miért is pettyes a blúzom. És már az igézésben sem bízhatok, mert ebben a városban alig van olyan ember, aki nem tud a létezésünkről. Ezért a verbéna nagyjából mindenkinek ott van az étlapján reggelinél, ebédnél, és vacsoránál. Nem lehet így könnyű vadászni erre. Bár vannak finom turisták, úgyhogy nagyon király, de azok néha olyan savanyúak...
Megálltam az egyik utca sarkán, és a hátamat az egyik ház falának döntöttem. Mire vártam? Nem is tudom... talán hogy valaki még megtöltse kicsikét a gyomromat, mert az a Cassidy nevű vámpírvadász szintén túl volt fűszerezve.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 12:53 pm

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 2:15 pm

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 2:17 pm

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 2:22 pm

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 2:27 pm

A poszt írója Sponsored content
Elküldésének ideje

Mystic Falls utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Similar topics

-
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls parkja
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls sikátorai
» The Originals