Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 15, 2013 11:49 pm
Ugrás egy másik oldalra
Várom a jelentkezőket és utána összeállítom a listát Smile
.....................................................................................................

Kol Mikaelson

Hol is kezdjem... Ő az átváltoztatóm. De ennél azért sokkal több számomra. Voltak kalandjaink, de a személyiségünk nagyjából megegyezik... Akaratos, makacs és azt hisszük mi vagyunk a világ közepe. Már elsőre megkedveltem, de ezt a világért sem vallottam volna be. Máig egy unalmas alaknak tartom, hogy cukkolhassam ezzel őt. Igazából nagyon jó fej és imádtam a vele töltött időt. Szeretem, hogy vigyáz rám és mindig ott volt nekem... még ha csak egy pók is mászott a vállamon ő lecsapta. A mi kapcsolatunkban nem merülnek fel az érzelmek, talán csak a szívem mélyén. De ott is jól elrejtve egy kis ládikában. A lényeg az, hogy bármit megtennék érte, amire csak kér, hogy neki jó legyen. Ennyivel tartozom neki azért amiket értem tett. Eléggé harapós vagyok ha a közelemben más lányokkal flörtöl, persze ilyenkor próbálom elterelni másfele a gondolataimat, hogy ne legyen feltűnő, hogy haragszom rá ezért. Nagyon nehéz leírni ezt a kapcsolatot, hiszen nagyon régen volt már, hogy ez történt. Összegezve Kol volt az első rejtett[xD] szerelmem és erről senki sem tud, még én is alig merem feldolgozni ezt a gondolatot, hogy én valaha éreztem egy pasi iránt is.

Katie Pierce

Utálom... Gyűlölöm! Elviselhetetlenül pipa vagyok rá! Az összes átkozható szót, ami létezik rámondanám! Ő változtatott át egy kis szörnyeteggé. Aztán miután végre befogadtak a közösségbe... Végre! Ő kitaszított és otthagytak! Jól otthagytak a szarban... De mindegy... a legutóbbi látogatásom óta rájöttem, hogy sokkal jobb vagyok nála és sokkal jobb neki, ha élve szenved és kínlódik, mint megkönnyíteni neki a dolgokat és csak úgy megölni. Ebből soha nem lesz barátság. Teljes szívemből gyűlölöm őt és kész!


A hozzászólást Katrina Rice összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 16, 2013 3:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 15, 2013 11:56 pm
Ugrás egy másik oldalra
Nos, drágám Wink
Mint az átváltoztatód, és szüzességed elvevője, rád bízom, mi lennék 40
Vissza az elejére Go down
 

Katrina kapcsolatai ~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jason Cromwell kapcsolatai
» × Lamia kapcsolatai ×
» Logan Wright kapcsolatai
»  Katherine Pierce kapcsolatai
» Stefan Salvatore kapcsolatai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Alkotások, játékvezetők, karakternaplók-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •