Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 16, 2013 1:44 pm
Ugrás egy másik oldalra

Az első nyom!

Habár soha nem készültem a nyomozó pályára lépni, de mostanság - az átélt gyilkosság kapcsán - egyre gyakrabban kell magamra hagyatkoznom, ha már a helyi rendőrség ennyire hülyének néz! Napokkal korábban, a TV-ben hallottam, egy kisértetiesen hasonló támadást aminek régen én is a szemtanúja voltam. Akárcsak az előbbiekben, itt is állat-támadásra gyanakodtak. De kérdem én, milyen vadállat jut be észrevétlenül egy hotel szobába, mint az a hír forrásából is kiderült? Azonnal megkezdtem a kutatást. Ismerősről-ismerőssel jártam, hogy némi "megkenéssel" bejuthassak a bűntett helyszínére, alig fél percre is. És ime a bizonyíték a képen! Vérés lepedők. Valószinűleg itt érte álmában a támadás a szerencsétlent. Igen heves verekedés lehetett, mivel a radiátoron is vér nyomok ékesedtek. Nem hiszem, hogy egy állat ilyen megfontolt tervvel állt volna mindehhez! Ez az eset, kellően megteszi, hogy ne hagyjak fel a nyomozással. Igen, az állásomat is kockára tehetem...de az igazságért nem félek áldozatot hozni.

CREDIT TO FANTOME AT CAUTION.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 19, 2013 10:15 pm
Ugrás egy másik oldalra
New text message
from S. Y.


A balasztikai jelentést egyezést mutatott a két eset között. Ember tette, ez már biztos! De az Isten szerelmére!! Tényleg úgy gondolod, hogy egy mutánssal van dolgunk??!

ty sophia @ caution.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 11, 2013 1:52 pm
Ugrás egy másik oldalra

I found it!
Újabb nyomra bukkantam. Hatalmas előny ebben a virágzó technológiában, hogy bármit azonnal megkapok, semmilyen hátrány nélkül. Tegnap, némi szabad időmben sikerült a laptop elé ragadnom, érdekes hírek után koslatva. Mázlista létemre, a pillanatnyi városban, azaz Mystic Fallsban továbbra se történik semmi. Túl nagy ez a vihar előtti csend! De pár napja bejelentettek egy brutális gyilkosságot nem messze a városomtól, New Orleans-ban. A támadó nem ismert, és ismét azok az aggasztó módszerek. Marcangolás...ami közvetetten egy állat támadásra alapszanak. Holott, túl nyilvánvaló, hogy nem állat tette. A halottkém szerint semmi küzdésre emlékeztető nyom nem történt. Hátulról lepték meg, mire azonnal meghalt. Úgy hiszem, egy állat-támadás esetén, van némi túlélési ösztön, hogy küzdjünk az életünkért. De az este túl gyorsan zajlott le...ami újra gyanút kelt bennem.
credit to janie's got a gun!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 09, 2013 2:49 pm
Ugrás egy másik oldalra

Ténylegesen, tanú-bizonyítékká váltam. A két apró pont, nyakamon, erősen elhiheti most már velem, a feltételezésem koránt sem volt gyermekded, mint azt körülöttem mindenki úgy vélte! Egy vámpír-támadást éltem át, kínok között vergődve, életben maradás és végleges feladás között. S ami méginkább kézzel foghatóbb bizonyíték, hogy a napokban, egy lánnyal is hasonló eset történt. Fogalmam sincs, hol van a bizonyítási vágyam határa, mégis kiérdeklődtem, és utána kerestem az illetőnek, akit ugyancsak rejtélyes, de annál halálosabb támadás övez. Jól tudom, egyetlen egy embert nem követhet a nagyobb-létszámú tömeg. Így hát, ideje lesz támogatást szereznem, ezeknek a vérszomjas lényeknek a leplezése végett! Remek lepés, először a lány bizarr halálát kivizsgálni...

@CarrieMileson
A fiatal lány, korai halála mindenkit felkavart. Köztük a családot is, akik Twitteren keresztül adományokat kérnek lányuk tisztességes elhamvasztásárért. Kérünk benneteket, hogy segítsetek az alábbi telefonszámon:
Number: XXXX/XXXX-XXX in New Orleans
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Haiden aktái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Haiden Lyod;;
» Haiden still working here...
» Haiden portékája
» Haiden's life

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Alkotások, játékvezetők, karakternaplók-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •