Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 3:16 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Jézus, neked van egy lányod? - néztem rá döbbenten, bár... annyira nem voltam meglepődve. Elvégre ezer év alatt nyilván sokunknak "csusszant be" egy-egy gyerek a gépezetbe. Van aki tagadja, van, aki  nem, de azt hiszem, most  nem ez a legfőbb  dolog.  Hanem hogy ideje lenne végre tényleg tenni a dolgunkat. - Jaj, hogy te hány szerepbe  is kényszerítesz egyszerre - sóhajtottam fel színpadiasan, pedig kicsit sem bántam a dolgot. - Szóval, nekem kell megfenyegetnem a vőlegény  is, hogy ne  merészeljen megbántani, hm? - böktem oldalba, majd az  ajtóhoz léptem, kinyitottam azt, majd hozzá léptem, átkaroltam, és vezetni kezdtem kifelé, ahol nyilván már vártak minket.  - Gyerünk! Esküdni  fog a barátom!  - nevettem fel. Azt hiszem, ezzel végérvényesen le fog zárulni az életünk egy jelentős korszaka, és egy teljesen újba fogunk lépni. Miért érzem úgy,  hogy lassan mindenki újabb  esélyt kapott közülünk, ősiek közül?
/Kert/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 3:04 pm
Ugrás egy másik oldalra

-Kíváncsian várom!- Még mindig nem jöttem rá, ki lehetaz, akiről szó van, de majd meglátom. A menyasszonyos megjegyzésére felnevettem. -Inkább nem akarom tudni, hogy nézel ki menyasszonyként.- jegyeztem meg még mindig nevetve. Ha valaki, akkor Kol igazán tudja, hogyan dobja fel az ember kedvét. -Ne engedd, hogy bármit is elcsesszek, oké?- Ekkor lépett be a szobába a lányom. -Kislányom, hát téged is látni? Bár nem is csodálom, hogy nem találkoztunk eddig, mert ez a ház kész labirintus.- Visszonoztam az ölelését, aztán az ajtó felé tessékeltem. -Te még mindig itt vagy? Na nyomás lefelé a többiekhez kicsim!- Kol elég furán nézett rám. -Majd elmesélem...- sütöttem le a szemeimet. -Indulhatunk.- jelentettem ki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 2:51 pm
Ugrás egy másik oldalra
Anyámat kerestem miután elkészültem a hajammal és a ruhámat is sikeresen felvettem. Valahogy még egy kis örömöt is éreztem, hogy házas lesz, megérdemli, hogy boldog legyen. Belpéptem a vendégszobába, egy másik ember is állt a szobában.- Oh, üdv. Ariadné vagyok.- mutatkoztam be egy mosollyal, aztán anyámhoz léptem, s végül hajába tűztem egy hajtűt. - Csodálatosan nézel ki. - öleltem meg gyengéden.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 12:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
Oké, Selenán úgy látom, jelenleg az érzelmek igen széles skálája vonult át. Öröm, kíváncsiság, idegesség... Rám maximum az idegességet ragasztotta, hogy mi lesz itt még az elkövetkezendő órákban.
- Majd meglátod, csak nehogy leessen az állad - kacsintottam rá, majd biztatásképpen adtam egy puszit az arcára. Még jó, hogy a vendégek nem tudják, milyen szorossá is fűztük a barátságot kettőnk között régebben. - Biztosan normális, amit érzel, bár én sosem voltam menyasszony, szóval passzolok - villantottam felé egy kaján félmosolyt, majd kibámultam az ablakon. Hjaj, ideje beköttetni a fejét. Persze ezt csak akkor bánnám igazán, ha nem lenne Freya. De akkor nagyon. - Szerintem indulhatunk - jegyeztem meg, az ajtó felé tekintve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 11:31 am
Ugrás egy másik oldalra

Körülbelül nolcmilliomodszorra álltam be a tükör elé, és néztem végig magamon. A hallottak alapján majdnem mindenki itt van, már csak egy valaki nincs, mégpedig a tanúm, Kol. Ha elkésik, én komolyan nem tudom mit csinálok vele. Körbe-körbe rohangáltam a szobában, és már tiszta sík ideg voltam. Lépteket hallottam a folyosó felől. Biztosan Claudia, vagy Emma. Meglepetésemre mégsem ők voltak.
-Kol!- kiáltottam fel, majd ott teremtem mellette, és szorosan átöleltem. -Túlélem valahogy.- mosolyodtam el. -Megoldható, persze csak ha elmondod, ki a partnered. Vagy majd majd ottlent meglátom? Kol...- néztem fel rá. -Normális ilyenkor, ha az embert szétmarja az idegesség?-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 12, 2013 10:51 am
Ugrás egy másik oldalra
Őszintén reméltem, hogy Freya valóban meglesz addig nélkülem, amíg Selenát az oltárhoz kísérem. Aztán úgysem fogom valami baromi sokáig magára hagyni, és abban is igaza volt, hogy ha csak bárki egy ujjal hozzáér, nem éli túl ezt a napot.
Selena keresésére siettem, és körülbelül a sokadik szoba után meg is találtam.
- Csodásan festesz, mondtam már? - jelent meg széles vigyor az arcomon, ahogyan tetőtől talpig végigmértem őt a törtfehér ruhájában. Csinos. - Készen állsz rá, hogy életed hátralévő részében a Selena Petrova névre hallgass? - kérdeztem, majd jelzőleg felé tartottam a karomat, hogy lekísérjem az oltárhoz. Talán hülyeséget csinál, talán nem, de az én Selenám, aki jelen pillanatban ragyog a boldogságtól, és elfelejtette az én szemét bátyámat. - Bár, mielőtt elindulnánk, kérnék egy utolsó szívességet - néztem a szemeibe. - Ha dobod a csokrot, szeretném, ha a partnerem kapná el. Megoldható? - érdeklődtem. Talán kicsit furcsán hangzik, de odalent úgyis mindent meg fog érteni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 06, 2013 10:40 pm
Ugrás egy másik oldalra
Miután Mike kiment, nem siettem el a dolgokat, elvégre semmi dolgom sincsen jelenleg. Felkaptam a fehérneműimet és a pólómat kezdtem el keresni, de rájöttem, hogy az lent maradt a parkolóban. Mindegy, nekem így is jó. Visszaültem az ágyra, majd az ablakon kinézve vizslattam az esti égboltot, amikor három rövid rezgést hallottam. Beletelt pár percbe, mire felfogtam, hogy a telefonom jelzett, hogy sms-em jött. Mikor megláttam a feladó, azaz Kol nevét, elkerekedett szemekkel bámultam a képernyőre.
"hey, Selena! Ugye nem hitted, hogy valóban meghaltam? A gonosz soha nem hal meg, drágám. Mi van veled?"  Hirtelen ömleni kezdtek rám a bálról visszamaradt emlékek, és egyből írtam is, ami csak az eszembe jutott. Ugye megmondtam, hogy valami fog történni? De te nem hitted el! Na, mindegy... De igen, olyannyira, hogy a csajt, akit párcserénél kaptál, sikerült kórházba juttatnom. Inkább meg sem kérdezem, hogyan sikerült visszajönnöd a halálból...megint. Hogy mi van velem? Egyrészt jól vagyok, mert az elmúlt negyed órában sikerült "közelebbről megismernem" a komornyikot. Másrészt elég szarul, mert Nashel -mielőtt továbbolvasod, inkább ülj le- már az esküvőt terveztük, de lelépett azzal a ribanc Katievel Vegasba. Már megint. És te hogy vagy? Mikor láthatlak legközelebb? Na jó, ez kicsit összevisszára sikerült. Erre viszont csak akkor jöttem rá, mikor már elküldtem. Rám férne már egy kis alvás.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 23, 2013 11:01 pm
Ugrás egy másik oldalra
Körmeit végigszántotta izmos hátamon, amire felszisszentem, mert annyira élveztem. Aztán felülkerekedett rajtam szó szerint és a dolgok felgyorsultak. Egyre jobb és jobb lett és már éreztem, hogy közel vagyunk ahhoz a ponthoz. Szex közben sosem gondolkodom, teljesen átadom magamat az érzelmeimnek és kész. Fordítottam a helyzetünkön megint, hiszen az a fajta vagyok, aki inkább irányítani szeret. Egy kicsit hagytam, hadd játszadozzon, de most én jövök. A tempónk egyre gyorsabb és szenvedélyesebb lett, aztán eljött az édes mámor pillanata. Felsóhajtottam kéjesen, aztán eldőltem mellé az ágyra. A mellkasom rohamosan emelkedett fel és le. A plafont bámultam elégedetten. Secret Sex... Aztán oldalra fordultam és puszit nyomtam a homlokára és felkaptam a ruháimat, majd megálltam az ajtóban, visszanézve rá. - Majd még látjuk egymást... - kacsintok rá, aztán elviharzok a szobámba.
(Mike szoba)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 22, 2013 2:09 pm
Ugrás egy másik oldalra

Mikor belémhatolt, kéjesen sóhajtottam fel. Testem felvette az ő ritmusát. Hosszan, szenvedélyesen csókoltam őt. Körmeimmel többször is végigszántottam a hátán, de egyáltalán nem vészesen. Mélyen a szemeibe néztem, és újra a hajába túrtam, majd vámpírsebességgel fordítottam a helyzetünkön, így én kerültem felülre. Ráhajoltam a testére, majd előbújó szemfogaimmal kisebb sebet ejettem a mellkasán. A szemembe lógó hajtincseimet hátrafésültem az ujjaimmal, majd folyamatosan gyorsítottam a tempónkon. Ez kezd egyre jobb lenni....
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 20, 2013 7:15 pm
Ugrás egy másik oldalra
/szerintem már csuklik Very Happy /
Az ajkamba mart, szó szerint. Vér kezdett serkenni belőle és végigfojt az államon. A tekintete égetett, akartam őt. Az érzelemmentes szex a kedvencem. Tudtam, hogy akar... én is akartam. Azonnal behatoltam és ritmikusan mozogtam benne. Nem akartam figyelmes lenni vagy egyebek, ahhoz már túl öregek vagyunk. Törődjön mindenki a maga dolgával. A nyelvem erőszakosan, de izgatóan fedezte fel a száját. - Még még még... - ..egy kicsit...suttogtam a fülébe... A hajamba túrt, amit imádok. Szőke tincseim az arcomba estek. Én is beletúrtam sürgetően hosszú hajfürtjei közé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 20, 2013 6:45 pm
Ugrás egy másik oldalra

Akkor kaptam észbe, amikor ledobott az ágyra. Már most tetszik a dolog. Valahogy emlékeztet azokra az alkalmakra, amikor néha napján a legjobb barátommal /Kol, kezdhetsz csuklani xD/ jókat szoktunk "beszélgetni". Ahogy végigsímított a testemen, úgy rázott ki engem a hideg. Már ha ez lehetséges egy vámpírnál. Kicsit meglepődtem, mikor a nyakamba harapott, de nem tettem szóvá, mert igazából tetszett, így csak elmosolyodtam. Testem megfeszült, és hangosan sóhajtottam, mikor simogatni kezdett ott. Bal kezemmel a hajába túrtam, majd közelebb hajoltam hoozá, és megcsókoltam, olyan erősséggel, hogy vér serkent ki az alsó ajkából. Mélyen a szemébe néztem, azt sugallva, hogy: Kezdheted.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 20, 2013 4:43 pm
Ugrás egy másik oldalra
(Felhajtó)


Már vártam rá egy ideje. A falnak dőlve karbatett kézzel figyeltem, ahogy becsörtet és rám kacsint. Erre csak megeresztettem egy csábos mosolyt és elindultam feléje, miközben ledobtam a földre a rövid ujjas felsőmet. - Most... egy érzelemmentes szexben lesz részünk... - kezdtem bele és elkaptam az állát, hogy közelebb húzhassam az ajkaimhoz az övét. Aztán vámpírsebességgel az ágyra vittem, majd lelöktem rá. Lassan rámásztam miközben végigsimítottam az egész testén. Lehajoltam és vámpírfogammal beleharaptam a nyakába, miközben a testét simogattam. Véres arcommal egy csókot nyomtam a szájára. Aztán letéptem róla a maradék ruháját is. Közben erőszakosan az ajkaira tapadtam, úgy mint akit nem lehet megállítani. Nagyon akartam őt. Bemelegítésképpen simogatni kezdtem az érzéki pontján, miközben az ajkait harapdáltam.
 


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 20, 2013 3:49 pm
Ugrás egy másik oldalra

Elég nehezen sikerült elszakadnom Mike-tól, de azért sikerült. Aztán felötlött bennem a kérdés, hogy hogyan megtalálni a vendégszobát, amikor még nem is voltam a házban. Felnevettem, majd ellöktem magam a faltól, és bementem a házba. Az első gondolatom az volt, hogy ide tényleg kell egy GPS. A hallásomra hagyatkozva könnyen megtaláltam a vendégszobát, ahol Mike várakozott. Az ajtófélfának támaszkodva tettem fel a kérdést: -És most?- kacsintottam rá.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Vendégszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Vendégszoba
» Vendégszoba
» Vendégszoba
» Vendégszoba
» Vendégszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Cranford birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •