A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 
Jessica szobája

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Aug. 07, 2013 5:15 pm
/Iskola/

Leverten és csalódottan értem haza, ami kiderült Amyről, a húgomról.... nincs rá megfelelő szó, hogy most, hogy is érzem magam. Csak egy nagy fürdőre van szükségem és egy kiadós alvásra, ami remélem most meg is adatik. Nem akarok többet hallania testvéremről, legalábbis ma nem!
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Júl. 02, 2013 10:48 am
/ valahonnan /
Már megint itt vagyok! Ismét visszatértem Mystic Fall's-ban, de nem is tudom miért. Végre sikerült kivennem egy számomra előnyös szobát és már birtokba is vettem. Ledobtam a táskám az ágyra és gyorsan a fürdőbe siettem. Megmostam az arcom, majd beültem egy nagy kád vízbe. A törülközőtartóról elvettem az ott csücsülő telefonomat és bepötyögtem az otthoni számunkat. ÉS nem csalódtam, mikor a félrészeg apám vette fel a kagylót.
- Apa?! Odatudnád adni Lucy-t?- teszem fel a kérdést, majd mikor rákérdez, hogy ki az a Lucy, nagyon mérges leszek. - A lányod Lucy... mondom egy nagy sóhaj keretében, majd kicsit várok. - Hogy itt, Mystic Fall's-ban?- lepődök meg  a válaszán, majd gyorsan lecsapom a kagylót.  Vajon a húgom mi a fenének jött ide? Meg kell keresnem! Másodpercek alatt kiszállok a kádból és felöltözök. Egy kis smink és már indulok is. Hogy hova? Fogalmam sincs..

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Júl. 02, 2013 10:41 am

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 9:20 pm

Jessica szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics