Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 27, 2013 7:16 pm
Ugrás egy másik oldalra

Nemesis Addams
Ha már meg kell halni, legalább bátran haljunk meg. Ez kiborítja az ellenséget.


Adatlap
• Teljes neved: Nemesis Addams
• Korod: 678
• Születési adataid: születési 1335,Anglia
• Play by: Tabrett Bethell
• Fajod: Vampwitch
• Beceneveid: Sissy
• Érdeklődési köröd: Nem sok minden érdekel jelenleg.
Mutasd magad!
Tényleg tudni akarod milyen vagyok ? Nos, emberként is szabályszegő,akaratos és önfejű voltam akit nem érdekelt más, persze ez nehéz volt 7.ik gyerekként. Vámpírrá válásom után se változott, maximum annyiban,hogy a testi erőmet is bevethettem céljaim érdekében. Bár a kinézetemmel is tudtam hódítani a férfi nem mindig megfordult utánam, és én ezt ki is használtam. Ha már ennyire idióták a pasik,hogy látnak egy dekoltázst és képesek érte hadba vonulni akkor miért ne? Persze, mint mindenkinek nekem is megvan gyengébb és szerethetőbb oldala, de azt szépen titkolom, nem fogok senki előtt gyengének mutatkozni. Mondjuk voltak olyan pillanatok,de az lényegtelen, az is egy olyan férfi miatt akit azt hittem szeret,aztán faképnél hagyott, az már egy másik történet,hogy megakarom ölni. Talán segítőkész is leszek veled, ha cserébe olyat tudsz nekem mondani vagy adni amit nem tudok, és ami még nincs a birtokomban. Térjünk rá arra,hogyan is nézek ki. Magas, szálkás testalkatú szőke nagy mellű nő. Egy szóval pláza cica is lehetnék, de nem vagyok az. Csak szeretek stílusosan öltözködni,mert van rá pénzem. Az arcom általában egy kifejezést ismer, az pedig a megvetés, meg a gúnyos vigyor.
Életem története
1335 Anglia, egy téli nap, na ekkor születtem meg és kezdődött a remek életem, a csládban én voltam a hetedik gyerek.Ebben az időben nem is kell csodálkozni,hogy ennyi gyerek volt egy családban, hét gyerekből maximum három-négy érte meg a felnőtt kort. Ez még az én boszorkány családomban is igaz volt, mikor én jöttem a világra két testvérem alulról szagolta az ibolyát, az egyik elkapott valami náthát, a másik a harctéren halt meg. Talán egyszer sajnálni is fogom őket, de nem érdekelnek mert nem ismertem egyiket sem. Ahogy cseperedtem anyám bízott benne,hogy tehetséges boszorkány leszek,amiben nem is csalódott 5 évesen már megmutatkozott az erőm, így elkezdődhetett a taníttatásom, megtanított mindenre mikor elértem a 22 éves kort, mondjuk más nem is nagyon érdekelt. Mikor betöltöttem a 22.-ik életévemet meg is haltam. Kimentem az erdőbe,hogy gyógynövényeket szedjek,mikor egy vámpír megitatott a vérével és eltörte a nyakam, aztán ott hagyott, az a rohadék szórakozásból tett olyanná, mint amilyen ő. Egy védtelen járókelőt öltem meg, aki csak élelmet akart a családjának. Nagy nehezen haza jutottam,mert egy napot még az erdőben töltöttem egy barlangban,mert nem akartam megégni. Anyám sikoltozva fogadott, már csak ő volt otthon a többi testvérem régestelen rég családot alapított. Mielőtt megöltem volna kértem,hogy adja vissza az erőmet, amit meg is kaptam így lett belőlem vámpírboszorkány, utána csináltam magamnak egy napfénygyűrűt és elhagytam azt a szánalmas kis por lakta tanyát ahol éltem. Az évszázadok alatt sok helyen megfordultam,mikor unatkoztam háborút robbantottam ki. Egy egészen pici közöm volt az angol rózsás háborúban, vagy a függetlenségi háborúban ami Amerikában volt, e a második vh-ban is segédkeztem az angoloknak, hű vagyok az országomhoz. De még ágyba bújtam VIII. Henrikkel is,hogy magasabb pozíciót kapjak. Akkoribban ismerkedtem meg egy férfival akitől gyerekem is lett, az apát megöltem, a fiamat meg egy ideig neveltem, aztán elhagytam mert nem voltam egy anya típus.
Napjainkban, nem csinálok semmit csak éldegélek MF-ben. Amit akartam már elintéztem, és unalmamban még jobban kiterjesztem az ismeretségemet.

Célok a városban

A színfalak mögött...
• KOR 18
• NÉV: Teresa
• TAPASZTALAT:
8 éve
• MULTIK:
Sok van
- DIARIES FRPG -
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Nemesis Addams Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 09, 2013 2:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
elfogadva, üdv közöttünk!  


Nos, Nemesis... azt kell mondanom, hogy ez az előtörténeted is nagyon jól sikerült! Élveztem minden sorát, sőt mi több! Nagyon szeretem a vámpírboszorkány karaktereket is...
Nem akarok most regényeket írni, mert rólad csak jót tudok mondani, el vagy fogadva ismét! Smile)
Vissza az elejére Go down
 

Nemesis Addams

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nemesis Addams
» Robert Addams-Ramsay
» Nemesis háza
» Nemesis diaries
» 1929, Chicago - Nemesis & Richard

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírboszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •