Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Timothy E. Lanter osztályterme

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 23, 2013 7:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Csak grimaszolni tudtam már.. oké, Katherine-t nem ejtették a fejére, ez már többszörösen megbizonyosodott. De hogy bedőljön ennek a képmutató, álszent boszorkánynak..?! Ilyen nincsen, kérem szépen!
- HOgy a fenébe ne lenne veszélyes?! De úgyse fogja elárulni a valódi kockázatokat, hiszen neki éppen az a haszna, hogy minél előbb megkapja, amit akar. - mértem végig megvetően a nőt. Mit érdekelt engem, hogy ereje van. Varázsoljon ki innen, ha zavarok, de nem szándékoztam csak úgy kisétálni innen.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 27, 2013 9:45 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Már tudom, miért nem kívántam ezt a férfit a hátam közepére sem. Egyszerűen... képes lenne áthúzni minden számításomat...! De isten a tanúm, hogy akkor megölöm... összezúzom a szívét ujjaim között, hogy kínok között haljon meg, pontosan úgy, ahogyan az én testvéremnek kellett.
- Ne higgy neki. Ennek semmilyen veszélye nincs rád nézve - néztem ekkor már Katerinára, és egy mosolyt erőltettem az arcomra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 27, 2013 4:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Úgy érzem eléggé erősen két tűz közé kerültem, és ennek még csak a gondolatát is utáltam. Bárhogy is döntök, nem jövök ki jól a végén. Mindketten próbáltak meggyőzni saját igazukról, én pedig csak mélyen hallgattam, és próbáltam kitalálni hogy mit is tehetnék..
Végül aztán egyet hátraléptem Eva-tól, hogy Victor mellé kerüljek. - Nem megyek bele vakon egy olyan varázslatba, aminek nem tudom a kockázatait. - Szólaltam meg nagy nehezen, és ezzel valamilyen szinten igazat is adtam Victor-nak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 05, 2013 9:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
- Hát persze, ne higgy nekem, Katerina! Ez a nő mindig is arról volt híres, hogy bízni lehet benne, nemde? De jobb ha tudod, hogy nem fogok a temetésedről gondoskodni, szóval előbb győzödj meg, hogy Ő állja e a költségeket. - fintorogtam. Ezek a Petrovák.. lehetetlen nőszemélyek. De élni sem lehet nélkülük.. bonyolult ügyek.
Mikor meghallottam azonban Katerina szavait, mellyel elutasította a boszorkány kérését, felcsillant végül a szemem.
- Csak nem ment el teljesen az eszed, ha végre tiszta szemmel látod, hogy mire is megy ki a játék! - sóhajtottam fel elégedetten. Féltem hogy a régi barátság szelleme eluralkodik rajta, és vakon lépked majd bele egy csapdába.   
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 07, 2013 8:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
katerina & victor & eva
your heart is mine, handsome
Kezdtem teljesen bizonyossá válni abban, hogy sikerem lesz... hogy... Katerina vére hamarosan az enyém lesz. Mert szükségem volt rá. Ugyanakkor nem adtam igazat ennek az idióta Victornak sem. Sosem bántanám... hiszen a barátom. És... egy barát nem öli meg a másikat. Ugyan Zooey meghalt... de az nem az én hibám volt! Én nem tehetek róla, hogy kettőnk közül ő halt meg a varázslat során, neki... neki élnie kellene! Ő volt a jobbik, ő volt a tekintetes, ő volt a... jó boszorkány.
- Hogy mondtad? - jelent meg egy nevetséges, kételkedő mosoly az arcomon, ahogy Katerina-ra pillantottam, és egy másodpercig azt hittem, hogy itt hamarosan vér fog folyni, mert... ha nem jön ez a féreg, már minden az enyém lenne!
- Neki hiszel..? Ennek a szavahihetetlen senkinek? - néztem megvetően Victor irányába már ekkor, majd egy pillanat alatt váltott arcom ismét formát, és újra mosolyogtam már, ezúttal szélesebben, mint az imént, de nem jókedv csillogott ebben, épp ellenkezőleg! Csupa gonoszság.
Odasétáltam Victor elé, majd mire bármelyikük mondhatott volna bármit, máris a mellkasába mélyesztettem ujjaimat, és kegyetlenül szorítottam meg életet adó testrészét.
- Adok még egy lehetőséget, Katerina - mosolyogtam az említett felé. - Adod a véred, vagy... a te szemed láttára fog a szíve egy utolsót dobbanni, mert kitépem, és lenyomom a torkán...! - sziszegtem.

credit



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 08, 2013 10:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Eva & Katherine & Victor

Először mintha nem akarta volna elhinni, hogy Victor mellé álltam, és tudtam hogy ezt nem fogja annyiban hagyni... valamit tenni fog, csak kérdés hogy mit. De volt egy olyan sejtésem, hogy itt nem én fogok rosszul járni hanem Victor, hisz ha ő nem lett volna itt, akkor már rég odaadtam volna a véremet Eva-nak, ezzel veszélybe sodorva talán az életemet. Igen, talán önzőn hangzik, de végül is az vagyok, hisz még élni akartam.
- Igen neki hiszek... - Válaszoltam röviden Eva-nak, és amint kimondtam ezeket a szavakat, elvigyorodott, de szemeiben nem a jókedv volt, sokkal inkább a gonoszság, és abból is a legrosszabb fajta. Victor felé kezdett közelíteni, és mielőtt bármit is tehettem volna, keze már Victor szívét markolta kíméletlenül. Elszörnyedve néztem Eva-ra és nem azért mert még sosem láttam volna ilyet, hanem mert képes ezzel fenyegetni. Oda szúrna ezzel ahol a legjobban fáj. Victor fontos volt nekem, és ezt pontosan tudta.
Egy kis ideig nem is tudtam megszólalni, de végül kinyögtem valamit. - Ezzel fenyegetsz? Azt hittem ennél akadnak jobb ötleteid is... - Próbáltam úgy beállítani a dolgot mintha egyáltalán nem érdekelne Victor élete, de ez egyáltalán nem volt így, és ez az arcomról is le lehetett olvasni. Nem tudtam mit tegyek, bár az lett volna a legegyszerűbb ha rögtön a véremet adom.
- Hagyd ezt abba... - Nyeltem egy nagyot keze irányába nézve egy mély lélegzetet véve, majd Victor arcára néztem, és reméltem hogy szemeimbe néz, de ez a jelenlegi helyzetben szinte képtelenség lett volna. Szívem iszonyatos iramban dübörgött, és azt kívántam bár csak vége lenne már ennek az egésznek úgy hogy nem csak én távozok innen élve, de Victor is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 14, 2013 8:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ez a nő a maga módján mindig is ördögi volt. Már akkor is, mikor majd' ötszáz éve besétált az életembe Katerina által. Neki ő volt a bizalmasa.. nekem a legnagyobb rémálmom, hisz ki tudja, mivel tömte tele Katerina fejét, mikor én nem voltam ott, vagy amikor épp az én gyermekemet várta.. sejtelmem sincs, ami azonban bizonyos, hogy.. itt és most ez a nő mindenre képes lesz,m hogy megszerezze azt, ami szükséges ehhez a hókuszpókusz dologhoz. Remek, két csodálatos nő az életemben... Katerina-ban még képes vagyok bízni, mert őt.. a mai napig szeretem.. de Eva-ban akkor sem bíznék, ha a fejét ígérné cserébe.
Nem volt sok időm gondolkodni, mert úgy vájódott keze mellkasomba, majd fonódott szívem köré minden ujja, mintha minden reggelire mások szívét szolgálná fel magának egy pohár tejjel.
- Á! - nyögtem fel fájdalmasan, és már értettem, mire megy ki a játék. - Katerina.. nem kaphatja meg, amit akar.. - ráztam fejemet, már amennyire erőm maradt rá. Úgy néztem rá, mint hajdanán az az esendő ember, akit talán szeretett ő is..  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 14, 2013 8:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
katerina & victor & eva
your heart is mine, handsome
Mindig elérem, amit akarok. És tudtam, hogy ez ezúttal sem lesz másképpen. Minden másképpen alakult volna, ha ez a Victor nevű pasas nem sétál csak úgy be. Nem kellett volna választás elé állítanom Katerinát, aki bármit is tett, bármilyen vámpír is, szívbéli barátnőmnek tekintem... és reméltem, emiatt a barátság miatt képesek leszünk egyetértően véghezvinni valamit... hiszen nekem fontos volt az ő boldogsága emberként. Talán az én boldogságom nem fontos neki?
- A te döntésed, Katerina - vigyorodtam el. - Ha azt akarod, hogy éljen, add a véred. Ha nem... - szorítotttam meg a férfi mellkasát, mire az fájdalmasan felnyögött. - Te kezedben a döntés.

credit



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 14, 2013 8:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Eva & Katherine & Victor

Eva döntés elé állított. Ha nem adom a vérem akkor megöli Victort... ilyenkor tudtam volna a legkevésbé elhinni, hogy Eva-val valaha is jó barátnők lehetnénk még a jövőben. Az a vigyor az arcán, miközben kíméletlenül szorongatta Victor szívét... kirázott a hideg, és elfogott a félelem. Hogy elveszíthetem azt akit szeretek.
Nem tudott ellenkezni, és erejéből is vesztett, de mégis azt mondta, hogy ne adjam oda a véremet Eva-nak. - Nem hagyhatom, hogy megöljön... Nem bírnám ki... - Nyögtem elszorult torokkal ahogy Victor figyeltem, és Eva felé fordultam.
- Engedd el Eva! - Nyújtottam felé karomat. - Megkapod amit akarsz! - Vettem el a tőrt az asztalról, és vágtam bele csuklóm belső felébe amiből szinte rögtön elkezdett csepegni a vér. Itt van, vegye el a véremet, csak engedje már el Victor szívét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 14, 2013 8:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Nem tudom, lehetőségem lett volna-e könyörögni Katerinának, hogy ne hagyja ezt a bolondok házát megvalósulni... nem tudja, milyen poklot akar elszabadítani ez a nőszemély itt, plusz... istenem, miért pont Katerina a kulcs hozzá? Miért az a nő, akit... annyira szeretek még mindig?
- Katerina, ne... - súgtam szinte elgyötörve, de már késő volt. Csuklójából szivárogni kezdett a vér, és ekkor már az se érdekel, mennyire gyötör a fájdalom, mely szívembe nyilallt újra és újra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 14, 2013 9:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
katerina & victor & eva
your heart is mine, handsome
Mindig elértem, amit akartam. Egyáltalán nem voltam bizos abban, hogy amit csinálok, az helyes. De az önkritikám mindenképpen elsőrangú volt, és... néha mégis olyan volt, mintha teljesen megkopott volna. Nem fair azzal a nővel szemben ez, kit barátomként szerettem, és bizony annak sem kellene befolyásolnia mindezt, hogy ő vámpír.
- Sajnálom, Katerina. Míg te Őt szereted így... nekem más fontos ennyire, hogy bármit feláldozzak érte - húztam ki Victor mellkasából az ujjaimat, és rögtön Katerina csuklója alá tartottam a kis tálat, hogy vérének egy cseppje sem veszhessen kárba. Vigyorom eltűnt, komolyság jelent meg az arcomon... de tudtam, hogy most... két haragost szereztem. Victor nem érdekelt. Mindig hidegen hagyott... de Katerina mindig is tudtam, hogy... a barátnőm... és most szép szerével elárultam.

credit


[/quote]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 14, 2013 9:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Eva & Katherine & Victor

Ezzel árult el itt és most... Sose volt fontos a barátságunk annyira, miért is változna ez épp most. Én döntöttem, és odaadom neki a véremet. Nem fogom elveszíteni Victort egy ilyen dolog miatt. Nem hiszem hogy veszélyeztetném az életemet ezzel, hisz csak a véremet adtam, és remélem ennyi épp elég volt Eva-nak.
Victor nem tudom mennyire fog rám emiatt haragudni, de nem is érdekelt. Inkább legyen rám mérges, mint hogy halott legyen. Az még mindig sokkal jobb. Eva egy tálat tartott a kezem alá, így egy nagyobb mennyiség csöpögött a tálba. A seb begyógyult kezemen. - Igen szeretem, és ezt te felhasználtad ellenem... tudtad, hogy így biztos a véremet adom! Remélem ennyi vér elég lesz... - Engedtem le magam mellé véres kezemet és halkan felsóhajtottam. Hatalmas megkönnyebbülés volt, hogy elengedte Victor szívét...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 28, 2013 8:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Nem sejtettem.. nem élt még bennem a hit, hogy hallom ezt valaha Katerina szájából.. és most megtörtént, tisztán és érthetően hallottam azt az apró szócskát... azt, hogy szeret engem.. talán a múltban elszenvedett érzelemviharaink miatt? Vagy tényleg úgy, ahogyan képes volt régen szeretni? AHogy... én szeretem őt a mai napig?
- Nem kellett volna megtenned.. Katerina... - nyögtem ki nehézkesen a szavakat, és végigsimítottam volna arcán, de rögtön térdre estem, ahogyan Eva kihúzta ujjait a mellkasomból, és köhögni kezdtem...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 30, 2013 8:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
katerina & victor & eva
your heart is mine, handsome
- A szerelem mindenkit gyengévé tesz, Katerina. Ezt az alapszabályt ideje lenne már rendesen megtanulnod, nem gondolod? - vontam fel kérdőn a szemöldökömet, miközben elégedetten néztem, hogyan csepeg a vére a tálkába. Erre szükségem lesz. De még nem most... előtte nyilvánvalóan szükség lesz másra is... például arra, hogy ne akarjanak rajtam bosszút állni. Ez egy eléggé fontos hozzávaló.
- Nos... - engedtem el aztán ténylegesen Victort, minek következtében ő térdre rogyott, és megforgattam a szemeimet a szavaira. Ezt a nyáladzást...! Ki sem nézném az ilyen szívtiprókból... - Részemről ennyit akartam. És tisztázni kettőnk dolgát, Katerina. De van egy olyan érzésem, hogy te mindezt nem kívánod. Pedig... hidd el, lehetnénk olyanok, mint régen - súgtam halkan.

credit


[/quote]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 01, 2013 4:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Eva & Katherine & Victor

- Tudom sajnos, de ez érdekel most engem a legkevésbé. De várjunk csak... neked ezt honnan kéne tudnod? Hisz tudtommal te még nem tapasztaltad azt, hogy milyen is igazából szerelmesnek lenni! De javíts ki ha tévedek, kedves barátnőm! - Vontam fel kissé szemöldökömet, és jelent meg egy kisebb mosoly az arcomon. Tudtommal nem volt még igazán szerelmes, legalábbis régen nem mondta nekem, és ha ez azóta sem változott, akkor ez a gúnyos kis megjegyzésem, célba fog találni. Elárult, szóval innentől kezdve, nem kell nagyon kedvesnek lennem vele!
Vége kihúzta kezét Eva, Victor mellkasából, mire ő köhögve esett térdre előttem. - Jól vagy? - Kérdeztem közelebb lépve Victor-hoz, és csúsztattam kezemet vállára. Persze, hogy jól lesz, de azért mégis csak megakartam kérdezni tőle.
- Nem akarom helyrehozni a kapcsolatunk, én? Ne röhögtess, nem én árultalak el alig két percre! Úgy gondolod, hogy még lehetnénk olyanok mint régen? Én már rég nem gondolom így... - Vágtam ezeket a szavakat a fejéhez gondolkodás nélkül. Mi már sose leszünk olyanok mint rég..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 13, 2013 9:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Összezavartak ezek a nők.. nem vagyok biztos abban hogy fel tudom fogni valaha, mi van kettejük között barátság címszóval.. mert egyszer fenn, majd máskor már lenn.. s én egyszerűen már csak tudom és érzem, hogy ennek nem lenne szabad hogy így legyen, mert.. barátnők. De várjunk, én mióta akarok jót ennek a banyának?!
- Katerina... jobb lenne, ha most kimennél innen... menjünk együtt... ez a nő arra sem érdemes, hogy ránézz még egyszer, vagy... a lába elé köpj. - sziszegtem indulatokkal telve, ahogy arcát látva csak fokozódott bennem az undor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 17, 2013 9:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
katerina & victor & eva
your heart is mine, handsome

Félrebillentettem a fejemet, és így néztem rájuk feltáltva. Nem voltam túlzottan feldobva, hiszen ez a fickó... mindig is értett ahhoz, hogyan húzza át a számításaimat, és szívem szerint az előbb tényleg kitéptem volna a szívét, egyedül Katerina tartott vissza ettől... ő nem érdemli meg, hogy pont én tegyem ezt ezzel az idiótával... mert normálisnak semmiképpen nem nevezném.
- Tudod... mikor ez a férfi otthagyott a gyermeketekkel, én voltam veled, mint barátnőd... én támogattalak, mikor kitagadtak téged... - billent oldalra a fejem. - És most tényleg én vagyok a rossz, hogy... megöltem volna ezt a férfit, akinek körülbelül senkit nem köszönhetsz? Katerina, ennyire naív nem lehetsz... - vágtam az arcába dühösen.

credit


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 02, 2014 11:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Eva & Katherine & Victor

Úgy csináltam mintha meg sem hallottam volna Eva szavait, mert ha még el is árult, mégis igaza volt. Ő volt ott velem akkor, és nem Victor, de ez mégsem érdekelt jelen pillanatban. Az a múlt... és én már évek óta nem élek a múltban. Az ellen nem tehetek semmit amik történtek.. amit viszont elfelejthetek az ezek az apró részletek. Mint például, hogy Victor akkor, és ott nem volt velem. - És utána hol voltál? Se szó, se beszéd eltűntél, anélkül hogy bármit is mondtál volna, ha már mások hibáinál tartunk. - Húzódott mosolyra ajkaim. - És most megint megkaptad tőlem amit akartál, szóval ismét elfelejthetsz 500 évre. - Sóhajtottam fel.
- Igazad van... akkor menjünk. - Néztem fel inkább Victor-ra. Már menni akartam... minél messzebb akartam kerülni Eva-től jó sok időre.

Részemről ennyi, köszönöm a játékot 38
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 24, 2014 7:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
zárt játék!
részemről is zárva, köszönöm! : )
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vissza az elejére Go down
 

Timothy E. Lanter osztályterme

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Matt Lanter
» Shane Timothy Eastwood
» Timothy Cordova - vámpír / hibrid

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •