A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 
Mystic Falls - Grill

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Feb. 09, 2013 6:49 pm
Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
- Rólam már nem is beszélve... Nekem minden hamar megárt.. - morgolódtam csendesen. Ezért általában nem iszom alkoholt, vagy ha mégis, csínján bánok vele.
- Rendben, nekem megfelel... - követtem a pulthoz és felkászálódtam az egyik bárszékre. - Azt hiszem, egy narancslénél erősebbet nem igazán bírok elviselni.. - nevettem.

-------

http://diariesfrpg.hungarianforum.com/viewtopic.forum?t=1042
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Feb. 08, 2013 7:12 pm
Hát nem is tudtam, hogy örül-e neki, vagy valami.
- Hát nem is tudom nekem egy kicsit meg ártott már ez. - Mosolyogtam újra a gonoszságomtól.
-Nincs kedvem oda ülni a pulthoz, vagy egy asztalhoz és ott iszogatni?- Tettem fel neki a kérdésem és sétáltam a pulthoz újabb italért.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Feb. 07, 2013 7:45 pm
Óh, neeeem! Gonooosz! - mosolyogtam magamban.
- ... most merd azt mondani, hogy nem direkt volt.. - nevettem fel. - Igazából azért nyertem, mert lovagias vagy és hagytál... Szóval... - húztam el a számat. - De, nyertem! - trilláztam boldogan. Nem volt ez olyan vérre menő küzdelem, hogy érdekeljen a hogyanja. Majd hozzá hasonlóan én is megittam a maradék italomat.
- A következő körre én nem vállalok ilyen keményet.. - lóbáltam meg a poharat a szeme előtt.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Feb. 07, 2013 5:48 pm
Kezdett már egyre jobban játszani, amikor lökéshez készültem szememmel végignéztem a lányon és az asztalhoz hajoltam újra. Ám most gonoszságom miatt a feketét céloztam meg. A fehér golyó szépen gurult és sikerült úgy eltalálnia a feketét, hogy az be mennyen.
- Nos gratulálok. Szerencsétlenségem miatt nyertél. Úgy, hogy meghívlak egy italra, ha ezt meginnánk végre. - Nevettem fel és lehúztam a maradék italom.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Feb. 07, 2013 5:39 pm
Égnek emeltem a szemeimet szavai hallatán. Valóban nem az? Vagy csak hagy nyerni? - morfondíroztam.
- Hát mégsem a legprofibb játékost választottam? - nevettem, és újra lökéshez készültem. Bár már nem sok kellett hozzá, és csak húztam az agyát. Nem is vette magára, ahogy látom.
- Nem, valóban.. Ez az én napom.. - vigyorogtam rá és valószínűleg véletlenségből, de sikerült belöknöm egy újabb golyót. És az enyém volt! De a következővel már nem volt ekkora szerencsém, az mellément. Már nem sok volt hátra, és eddig nyerésre álltam, bááár, nem azért, mert annyira jól játszok, inkább azért, mert direkt mellélő...

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Feb. 07, 2013 4:14 pm
Végre csak kortyolt ő is az italból és ahogy szavai mondták adott nekem egy esélyt amit én jól ki is használtam. Be kellett hoznom a lemaradást szóval gyorsan belöktem kettőt majd ránéztem el még sem valósítottam meg a tervem, amit akartam, szóval belőttem egy telit is.
- Hát kedvesem ez most nem az én napom. - Tettem úgy, mint ha szomorú lennék, majd én is kortyolgatni kezdtem a még ő újra az asztalhoz állt.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Feb. 07, 2013 3:19 pm
- Talán mégiscsak van hozzá tehetségem..- öltöttem rá a nyelvemet kislányosan. Persze magamban egyáltalán nem ezt gondoltam, mindössze a kezdők -jelen esetben újrakezdő- szerencséje..
Újra lökéshez készültem, ezúttal eltűrtem a hajamat és próbáltam koncentrálni. A számba haraptam, de a mosoly még mindig ott játszott rajta. És.. Természetesen mellé ment.. Rossz volt a szög.
- Látod? Adok esélyt ... - léptem hátrébb és az italomba kortyoltam.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Feb. 06, 2013 8:39 pm
Reagáltam szavaira, amikor azt mondta, hogy le akarom itatni.
- Nem nem! - néztem fel rá
- Én csak azt hittem megszomjaztál, de ha nem mindegy. Én iszok és akkor több esélyed lesz. - mosolyogtam rá újra és arrébb sétáltam az asztalnál. Újra sikerült célba találnia és már elég jól tette, amit tenni kell.
- Nah gratulálok, egyre jobb leszel. Vajon kinek köszönheted? - Újra gonoszkodtam vele, de ez nálunk már egy megszokott dolog volt. Nagyon bírtam őt már amikor bejött a Grillbe láttam rajta, hogy jól kijövök majd vele.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Feb. 06, 2013 7:50 pm
Ismét sikerélményem volt, bár még mindig nem egymagamnak köszönhettem. De nem is bántam... Ahogy láttam, mindketten zavarba jöttünk, és ezt valamelyest próbáltuk is leplezni, talán sikertelenül. Végül nem lett ebből semmiféle kínos szituáció. Szerencsére....
- Te le akarsz itatni engem? - néztem rá tettetett elképedéssel és egyik kezemet a csípőmre tettem. Még így is inkább néztem ki komikusnak, mint ijesztőnek, bár azt hiszem ez pozitívum.
- Most talán megpróbálom nélküle... - hajoltam az asztal fölé eltökélten. A hajam a kárpitját súrolta, de nem foglalkoztam vele, csak koncentráltam és löktem. És reméltem, hogy nem hibázom el. Csukott szemmel vártam a csattanást, ahogy a golyók koccannak, de mint kiderült, ez nem a legjobb taktika, lemaradtam a lényegről.
- Bement? Tényleg? - ugrottam egy aprót örömömben, mivel hallottam, ahogy egy újabb golyó találkozik a már kivégzett többivel. - Zseni vagyok...

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Feb. 06, 2013 5:51 pm
Nem volt túl magabiztos, vagy csak azt akarta, hogy segítsek neki.. nem tudom. Minden esetre oda léptem mögé és ahogy a kezünket összefonva fogtuk a dákót löktünk egyet. Szerencsére sikerült egy csíkosat eltalálni és a helyzet miatt kicsit zavarba jöttem. Meg is látszódott rajtam egy kicsit. Éppen ezért elengedtem és úgy tettem mint, ha minden okés lenne.
- Na most próbáld te magad. Szerintem menni fog, vagy előbb inkább akarsz egy kortyot? - Nyújtottam neki a poharát és előtte gonoszkodva belekortyoltam.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Feb. 05, 2013 9:21 pm
Figyeltem, ahogy szinte profi technikával löki a golyókat, meg kell hagyni, sokkal jobban játszik nálam vagy legalábbis van még hova fejlődnöm.
- Rendben - adtam be a derekamat mosolyogva. - Ne aggódj, szerintem elleszünk itt egy darabig... - forgattam viccesen a szemeimet. - Ahogy látszik, nem vagyok egy őstehetség... - nevettem ki magam. Mindig megpróbáltam pozitívan felfogni a helyzetet, és talán így végre összebarátkozhatok valakivel.
- Akkor ideje megdolgoznod azért az italért.. - vigyorodtam el gonoszkásan. - Segítesz? - rebegtettem a pilláimat, bár valószínűleg erre már semmi szükség nem volt. Tény, hogy ha vele lökök az egyszerűbb és eredményesebb is.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Feb. 05, 2013 6:28 pm
Hát ennyire nem kell neki a segítségem, vagy vajon mi a baja van velem? Lehet csak hülyéskedik.. gondolkoztam el egy pillanatra, amikor lökése után átadta a kört, akkor az asztalhoz hajoltam jól megfogtam a dákom és belöktem egy telit.
- Hát tudod az még ráér, ha már komolyabban játszol. Nem szeretném, ha túl gyorsan véget érne a meccs. - Gonoszkodtam vele én is egyet és segítségem jeléül belöktem neki egy csíkosat.
- Na édes bogaram most már te jössz és a végén te hívsz meg egy italra a segítségemért cserébe. - Mosolyogtam felé és kortyoltam egyet, még vártam, hogy most jól teljesítsen.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Feb. 04, 2013 9:58 pm
Nagyon meglepett, hogy azonnal felajánlotta a segítségét. Tényleg ennyire bénának tűnök?! Ezek szerint..
Csak egy pillanatra pillantottam rá, de az önelégült mosolya levakarhatatlan volt. - Persze, és hol a versenyszellem? - kötözködtem. - Csak idő kérdése és belejövök! - támaszkodtam meg az asztal szélén egy pillanatra, hogy felmérjem a terepet, aztán -mivel az előbb Matt segítségével egy csíkosat löktem le- célba vettem egy másikat. De most egy telit löktem le... Bénaaaa... - Azt hiszem, tiéd a pálya, na mutasd, hogy csinálod! - adtam át a terepet és a saját poharam után nyúltam. Csak óvatosan az alkohollal, boszorkány vér ide vagy oda, tudom, hogy hamar árt...

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Feb. 04, 2013 9:25 pm
Nem nagyon ment neki ez a játék és mi lenne ha még inna is? Hát ne gondoljunk erre.. minden esetre oda sétáltam hozzá, illetve mögé megfogta vele együtt a dákót és megmutattam neki, hogy lökje.
- Most már tudni fogod, vagy azt akarod, hogy mind végig segítsek neked? - Mosolyogtam rá és kortyoltam egyet az italomba, majd vártam, hogy sikeresen célba találjon. Nagyon színpatikusnak tűnt ez a lány nekem és szerettem volna vele összebarátkozni.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Feb. 04, 2013 7:00 pm
- Rendben - nevettem fel hirtelen felfogásán. Bár nem tudom, mennyire lesz kedvező számomra becsiccsentett állapotban, de lássuk a medvét... Figyeltem, ahogy komótosan a pulthoz sétál italt tölt és visszafordul. Elég gyakorlottnak tűnt, biztosan itt dolgozik. Bár nem tűnt túl idősnek, biztosan a suli mellett teszi. Legalábbis gondolom...
- Te hazai pályán így is könnyebben mozogsz.. - böktem felé incselkedve a dákóval, aztán szépen az asztal végéhez ballagtam és ráhajoltam az asztalra, hogy lökhessek. Nem ért meglepetésként, hogy egy golyó sem gurult le, bár igen szép ívben szaladtak szét az asztalon.
- Gondoltam, hogy nem megy.. Na de ennyire?! - fújtam egyet, miközben zavartan a hajamba túrtam. Oké, kész. Béna vagyok.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Feb. 04, 2013 6:44 pm
Elfogadta az ajánlatomat és azon voltam, hogy hozok egy italt kettőnknek.
- Rendben, akkor hozok egy kis whiskey-t és talán, ha többet iszok nagyobb esélyed lesz. - Gonoszkodtam vele miközben eszemben sem volt az, hogy megnyerjem a játszmát. Nagyon aranyos, szóval ha úgy alakul hagyom az egészet és had nyerjen ő. Csak ne vegye észre, hogy udvariaskodok vele, mert lehet nem fogja jó szemmel nézni. Elmentem az italért, majd amikor vissza értem berendeztem a játék asztalt és a kezébe adtam a dákót.
- Kezdj te, úgy is te vagy a hölgy.- Mosolyogtam felé miközben figyeltem arra, hogy a többi vendéggel elbírnak-e kollégáim.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Feb. 03, 2013 8:06 pm

Matt

- Helló - köszöntem az idegennek, aztán felé is fordultam. Meglepetten néztem végig rajta, de végig mosolyogtam. Hogy az ajánlatán vagy a helyzeten, azt magam sem tudtam, minden esetre roppant jól esett a gesztus. - Azt hiszem, elfogadom az ajánlatodat, Matt. Én Molly vagyok. - fogtam kezet vele. Mindig is nyitott voltam és jókedvű. A derű pedig ragadós tud lenni, ez rajta is meglátszott. - De.. Előre szólok, hogy iszonyatosan régen játszottam.. - forgattam a szemeimet zavaromban. Még csak az kellene, hogy néhány perces ismertségünket a béna játékom tetőzze be.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Feb. 03, 2013 4:30 pm
A sok vendég csak özönlött be a Grillbe ám egy lányon meg akadt a szemem. A billiárd asztalhoz sétált és én is oda mentem hozzá.
- Szia, egy játékra, vagy egy italra hívhatom meg? - Tettem fel neki viccesen a kérdést és reméltem mind kettőt választja. Rám férne már egy kis kikapcsolódás már régen voltam ellazulva. Itt lenne már az ideje. A lányból sugárzott a jó kedv, ami felidézte bennem a régen eltöltött szép időket. Most is lehetnének szép idők, de nem csak történetre gondolok, hanem kint az utcán is. Mosolyodtam el magamban a gondolataim menetei közbe.
- Ha még nem ismersz Matt a nevem. - Nyújtottam felé udvariasan a kezem és kíváncsi voltam az ő nevére is. Vajon a neve is olyan szép, mint ő maga.. ez majd kiderül.

A hozzászólást Matt Donovan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 04, 2013 6:38 pm-kor.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Feb. 02, 2013 9:32 pm

Matt

Egy kicsit még mindig idegenkedtem ettől a helytől. Addig rendben, hogy az otthonom, de ... Furcsa visszatérni ide, olyan szokatlan. Megfoghatatlanul az. Évekkel ezelőtt jártam utoljára ebben a városban, talán az öregek ismernének meg. De azt hiszem, épp ideje visszarázódnom a régi kerékvágásba.
Mosollyal az arcomon léptem be a Grillbe, ahol - gondolom - a hozzám hasonló korúak lézenghetnek. Mennyivel másabb minden. Nem voltak sokan, meglepő.. Talán a délutáni idő miatt. Odakint esett, ilyen időben nem biztos, hogy az utcán téblábolás olyan nyerő elfoglaltság. Én viszont mindig is szerettem az esőt. Megnyugtatott.
A biliárdasztalhoz léptem és végigsimítottam a sima kárpiton. Régen játszottam...

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
† Chatkép :

† Tartózkodási hely :
• new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
• seaching something
† Humor :
• wonderful... or maybe not!

Vittor C. Selwyn ÍRTA A POSZTOT
Vas. Jan. 27, 2013 8:42 pm
Hosszas buszozás és sétálás után megérkeztem Mystic Falls városába. Fura de amint átléptem a határát olyan volt, mintha az erőm megnövekedett volna. Talán az miatt, hogy a város túlteng a természetfelettiben.
Az ide tartó út teljesen leszívta az energiámat ezért ahelyett, hogy az első utam a hotelba vezetett volna úgy döntöttem, hogy megiszok valami italt. Kicsit felfrissítem magam vele. Besétáltam egy Mystic Grill nevezetű helyen, viszont befelé menet beleütköztem valakibe, aki miatt nagyon furcsa érzés öntött el. Soha nem találkoztam vele, de mégis olyan volt, mintha ismerném. - Héé.. nézz a lábad elé. - Morogtam oda neki, majd bementem az ajtón és egyenesen a pulthoz vettem az irányt.
-Csaposka... adj valami erőset. mondtam neki a fejemet fogva, fáradtan. Elgondolkozva az előbbi érzésen.

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
† Kedvenc dal :
Here Without You
† Tartózkodási hely :
✥Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
✥Mások szívatása a varázserőmmel.
† Humor :
✥Az akad dögivel....:D

Zachary Kenway ÍRTA A POSZTOT
Vas. Jan. 27, 2013 8:32 pm
Emma, Crystal, Tracy

Jót nevettünk a fickón aki dühösen hagyta el a bárt és már el is hajtott kocsijával.
-Hát sosem csíptem az ilyesféle fazonokat. mondtam nevetve, közben meghozták a következő porár italt amit ki is fizettem egy kisebb borravalóval az előző fickó pénztálcájából. Persze nem vagyok tolvaj, sokkal inkább Robin Hood jelleg.
-Talán azért mert én sosem éltem így. mondtam neki nevetve, meghúzva a poharamat. Már teljesen feloldódott hangulatban beszélgettünk, lehet a pia miatt, de már nyoma sem volt az kezdeti ellenszenvnek.
Amikor is egy hívást kaptam, nem mástól mint Crys-től.
-Elnézést. mondtam Emmának és arrébb mentem, hogy nyugodtan tudjak vele beszélgetni.
-Helló, jól vagytok? Mond mégis mi törtét. azt mondta, hogy sürgősen beszélni akar velem és, hogy a játszótér mellett vár rám.
-Mit értesz azon, hogy vársz? Mi van Tommal? kérdeztem tőle félve, hogy valami baja esett, de ő csak azt mondta, hogy mennyek oda és mindent elmond.
-Rendben már indulok is. mondtam letéve a telefont, majd visszamentem a pulthoz, hogy elköszönjek Emmától.
-Bocs, de most mennek kell, máskor bepótoljuk. mondtam neki kétségbeesetten, kirohanva a bárból. Az ajtón kifelé menet egy lányba ütköztem aki valami furcsa érzést keltett bennem. Sosem láttam még, de valahogy mégis olyan ismerősnek tűnt. Hát abban a pillanatban nem tudtam ezzel foglalkozni, csak siettem a játszótérre, hogy találkozhassak Cryssel és megtudjam mi történt.

~Játszótér~

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Jan. 27, 2013 5:22 pm
Selena

Egy sarokban lévő asztalhoz vezetett, majd mikor leültünk egyből kérdezősködni kezdett. Elmosolyodtam kíváncsiságán, de, mivel ismerősöket szerettem volna gyűjteni ezen a helyen, készségesen válaszoltam mindenre. Mi bajom lehet belőle?! Semmi!
- Nem teljesen. - vigyorogtam titokzatosan. - Vámpír vagyok mágikus képességekkel. És már 227 éve. Egy akkori barátnőm változtatott át, mert azt hitte ezzel örökké vele leszek. De nem akartam ilyenné válni, tehát ott hagytam. Utána jöttem ebbe a városba, de még nem sikerült össze futnom vele, pedig úgy hallottam, hogy itt tartózkodik. - egy percre abba hagytam a mesélést, de csak addig, míg a pincér ki nem hozott nekem még egy pohár italt.
- Az édesanyám vámpírként sem hagyott cserben. Nagyon szeretett engem. - motyogtam és a gondolatra könnyek gyűltek a szemembe, de nem hagytam, hogy kibuggyanjanak. - Megtanította, hogy használjam a mágiát, mert a génjeimben van, így is. Rám hagyta az összes örökséget, de túl vaskalapos volt, ahhoz, hogy vámpírrá változzon, pedig akkor velem maradt volna. - megtöröltem a szemem és rámosolyogtam. - Nem egy leányálom mi? - nevettem fel keserűen. - Hát nagyjából ennyi. Na de elég rólam. Te jössz! Mesélj. - mosolyogtam rá.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Jan. 26, 2013 7:48 pm
Tény ami tény, szerencsés voltam, akárcsak Jane Eyre. Hányattatott múlt, majd arany élet.
-Úgy látszik az ég akarta így. Kemény tizenéves kor, majd élvezettel teli élet.-ismerem el a sors kegyességét.
Miután közöltem az egyetlen kikötésem, mosolyogva fogadtam reakcióját.
-Megegyeztünk.-jelentem ki.
Újabb kör pia, ennek immár éreztem a hatását. De ki az, aki visszautasítja az ingyen italt.
Kérdésére "lelkes" mesélésbe kezdtem, ügyelve arra, hogy mondanivalóm ne legyen túl aprólékos, de a lényeget tükrözze. Nem hagytam, hogy az életemre törjenek, és szórakoztam, ahogy egy vámpírhoz illik.
Majd mikor befejeztem mondanivalóm visszakérdeztem, miért is érdekli ennyire ez a család. Nem kaptam választ, de tudtam valami nincs rendben vele. Egyre vészjóslóbb arcvonásai rádöbbentettek, hogy valamiért megérinti a dolog. De miért? Ismerte volna őket?
Mire ráeszméltem, már eltűnt, majd minden a másodperc törtrésze alatt történt. Megragadta csuklóm, melyből vér serkent, majd a pultos gyerek egy kést vágott a hátamba.
Hangos ámbár mély,és dühödt sikoly szakadt fel torkomból, s miután Kat megszólalt, gúnyosan ránéztem.
-Menj a pokolba!-szólalok meg sziszegve a pultosra nézve, majd kitépem combomból a kést, és rezzenéstelen arccal tűröm, ahogy lassan gyógyulni kezd a seb. Megragadva a pincér pólóját, magamhoz vontam.
-Most szépen megfogod azt a kést, és velem jössz!-közlöm a fiúval, s mivel megigéztem nem volt mit tennie, követett. Útközben rátámaszkodtam, de íg is gyorsabban kinn voltunk a bárból, mint, hogy bárkinek levegővételi ideje lett volna.

//// A Grill parkolója//

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Jan. 26, 2013 7:28 pm
Egy percig sem kell engem félteni, és ezt ő is pontosan tudta. Nem firtattam tovább a múltat, csak a - szó szerint - fájdalmas emlékek idéződtek fel, az a rengeteg fájdalom, gyötrődés. Még sosem került annyi verbéna a szervezetembe, és oltotta ki majdnem az életem, mint akkor. Azóta viszont próbálom maga ahhoz az ördögi növényhez szoktatnom maga, hogy ne legyen annyira kiszolgáltatva ennek a gaznak.
- Ne is mond, gondolom neked ehhez képest arany életed volt, mindenféle belső megpróbáltatások nélkül. Nincs igazam. - feltételeztem, hiszen ez az ami jellemző rá.
Pontosan azt a választ kaptam, amit hallani akartam, ott legalább nem vagyok senkire sem veszélyes. Pedig egy pillanatra beugrott az az elképzelt kép, hogy a rokonok örömmel fogadnak be magukhoz, szeretettel gondolnak rá, annak ellenére, hogy mi vagyok. Többek között ők az utolsók, ha a vér köteléke távoli is. Az ő segítségükkel talán fel tudom emészteni azt a bánatot, mi már rengeteg éve emészt. És megtaníthatnak, hogyan kell újra szeretni feltétel nélkül. Elhessegettem üres ábrándjaimat, csak is a jelenre koncentráltam, sosem tudni mit hoz a jövő.
- Ez csak természetes, de ez rád is igaz. Ha akció van, semmi pénzért ne hagyj ki belőle! - emeltem fel mutatóujjam, nyomatékot adva barátságosan komoly szavaimnak. A pincér kihozta az italokat, amik szintén nem voltak hosszú életűek.
Kezdeti lelkesedéssel hallgattam sztoriját, de a végére elborzadt arccal nyugtáztam. Próbáltam magam azzal hitetni, hogy ez biztosan csak egy másik Woods nevű család, de túl sok volt az egybeesés. A harag ereje száguldott végig ereimben, kezeim ökölbe szorultak. A legjobban utolsó mondata ütött szöget a fejemben. Szóval halállal fenyegetőzik?! Nagy önuralom kellett, ahhoz, hogy belső sebektől vérezve, ne tépjem le a fejét. Talán most futott zátonyra rég tartó barátságunk?! Arcom vonásai teljesen megváltoztak, mosolyt komoly haragos mimika váltotta fel. Állkapcsom megfeszült. Nem akartam jelenetet rendezni ezen a forgalmas helyen, pláne leleplezni magam a randalírozásommal. A pulthoz trappoltam, és elkapva a pultos csávó pólóját, közvetlen magam elé rántottam.
- Vedd elő a legnagyobb késed, és feltűnés nélkül vágd bele az ott ülő nőbe! Aztán felejtsd el, amit tettél. - ezután visszamentem az asztalhoz, és vártam.
Szó nélkül, csak néztem rá, mint a véres rongyra.
Gyanútlanul vettem kezembe csuklóit, mikor a férfi a háta mögé ért, és addig nem eresztettem el, amíg fájdalmas nyögés nem szakadt fel torkából.
- Csak nem fájt? Kellemetlen. - fogtam magam, és kiviharzottam a helységből egyenesen a parkolóba.
Szabadjára kellett adnom dühöm. Pontosan tudtam, hogy utánam fog jönni, hiszen semmit sem ért, de most majd megtudja ki is az a Katniss Wixon. Éreztem tekintetét a hátamon, egészen addig, amíg be nem csukódott mögöttem az ajtó.

// A Grill parkolója//

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Jan. 26, 2013 6:10 pm
Katniss

Igaza volt, jobb lenne ezt a beszélgetést négyszemközt fültanúk nélkül lezavarni. Így koccintottunk, majd kiszemeltünk egy asztalt, és helyet foglaltunk egymással szemben.
Annyi éve nem láttam, jó volt újra beszélni vele.
-Ó, ki gondolta volna, hogy nem fogsz vigyázni magadra.-mosolygok, de úgy vélem, ő maga sem akar beavatni a részletekbe. Mind a kettőnknek vannak titkai, de ez így jó.
Mosolyogva, őszintén beszéltem vele. Évek óta nem volt hozzá hasonló társaságom, s bevallom, már untam a beszélgetéseket.
-Na igen, a magány elkeserítő tud lenni. Pláne, ha közben kínoznak is.-jegyzem meg, kicsit gonosz célzással megspékelve. imádtam cukkolni, ezt ő is tudta.
Felvetettem a "költözz be a birtokra" ötletet, aminek ahogy láttam, még örült is.
-Ugyan, addig maradsz, amíg akarsz. Csak ha éppen valami fonom falatot hozol, ne hagyj ki a jóból.-kacsintok rá, s közben körbepillantok a bárban. Vajon ki hall minket, és ki nem? Hány vámpírral lehetek összezárva.
Kérdésén elgondolkoztam. Woods család. Ismerősen csengett a név. Aztán beugrott.
-Úgy egy éve, Rómában megismerkedtem egy Woods nevű fiúval. A családjával pont Mystic Falls-ból jöttek ide nyaralni. Én kihasználtam, ő belém szeretett. Egy ideig el is viseltem a jelenlétét, ám a párának volt egy barátnője. Hiába, egy féltékeny nő mindenre képes. Megkeresett, megfenyegetett. De az erőviszonyok mellettem szóltak. Miután rábírtam, hogy szakítson a fiúval, megkértem, hogy jöjjön vissza hozzám. Ezzel egy időben meginvitáltam magamhoz a Woods fiút. -mesélek kedves kis ex barátomról, vagy mifenéről.
-Lényeg a lényeg, hogy egy vérbe fagyott lányt látott, amikor belépett. Minden bizonnyal szívrohamot kapott volna, de én jobb szeretek élőből táplálkozni, így szárazra szívtam szegényt. -de az érdekfeszítő sztorinak még nem volt vége.
-Az apja valahonnan megtudta, hogy hol vagyok. Vadásznak képzelhette magát, de sajnos ismételten én bizonyultam erősebbnek. Miután rám tört, kitörtem a nyakát. Tudtam, hogy verbénát szedett, belőle nem táplálkoztam. Amit azóta sem értetek, hogy a feleségének és a fiának miért nem adott belőle. Bár a felesége vére egészen ínycsiklandó volt.-avatom be a múltam "sötét" bugyraiba.
-Viszont sajnálom, bármit akartál tőlük, a házukat a holttestekkel felgyújtottam.Talán még hallottál is róla. Viszont a mai napig nem tudom, a család többi távoli rokonával mi van.És nagyon remélem, hogy nem ismernek majd meg, mert akkor sajnos velük is végeznem kellene.-vonok vállat, s ismerem el köntörfalazás nélkül, véreskezű ámbár tökéletes nyomeltüntető munkám.
-Miért érdekel az a család?-érdeklődöm, mert már furdalja a kíváncsiság az oldalam. Viszont nem sajnáltam egy pecig sem, amit tettem. Vámpír vagyok, nem pedig apáca. Néha úgy gondolom, a "véres kezűnek" tartott királyok hozzánk képest senkik voltak.

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 1:31 pm

Mystic Falls - Grill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 40 oldalUgrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Similar topics

-
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls utcái