Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus fürdőszobája Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Aug. 25, 2013 1:13 pm
Ugrás egy másik oldalra
lementett játékok 2/2


Klaus
Hibrid - Sweetheart



Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1714
Elküldve: Csüt. Jún. 28, 2012 19:07 Hozzászólás témája:

- Az nem számít, hogyan - morogtam. - Vagyis egyrészt tudom, hogy HONNAN. Csak azt nem, hogy HOGYAN - sóhajtottam. - Na menjünk. Jobb túlesni ezen - vettem nagy levegőt, és átsétáltunk a hálóba.

(folyt. ott)
_________________
Klaus


https://www.youtube.com/watch?v=Ac1iukxhKOM&feature=related

Vissza az elejére


Charlotte Tatia Petrova
Vampire - Original Doppelganger



Csatlakozott: 2011.09.18. Vasárnap 20:16
Hozzászólások: 1239
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Jún. 28, 2012 19:04 Hozzászólás témája:

Sietősre vettem a tempót és rögtön kiszálltam a kádból, hogy körülbelül másfél perccel később már felöltözve álljak oda Klaus mellé. Láttam rajta, hogy fél és nem tudtam, most mit kellene tennem. Hiszen... Esther-ről volt szó, nem a húsvéti nyusziról.
« Nik, hogy a pokolba került ő ide? » Kérdeztem már csöppnyi kétségbeeséssel a hangomban és megszorítottam a kezét. Most szükségem volt erre. « Ezer év telt el... nem lesz semmi baj. » Megpróbáltam magamat is meggyőzni erről, de nem sok sikerrel. Pislogva néztem Nikre és próbáltam felkészülni arra, hogy egy szobába legyek összezárva az egyik gyilkosommal.
_________________
Tatia Petrova - The Original Petrova Bitch ;; Ron Pope - A drop in the ocean


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - Sweetheart



Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1714
Elküldve: Csüt. Jún. 28, 2012 18:59 Hozzászólás témája:

Kiugrottam a kádból, és magamra kapkodtam a ruháimat, közben azt hittem, simán térdre esem a félelemtől.
- Tatia... ha anyám bántana, rohanj - szorítottam meg a kezét. - Ismerem már az ilyesféle kedvességet. Mindig csak pusztulás jár a nyomában. Apám is ezt tette annak idején - tettem a kezem a fürdő kilincsére, várva hogy Tatia is elkészüljön az öltözéssel.
_________________
Klaus


https://www.youtube.com/watch?v=Ac1iukxhKOM&feature=related

Vissza az elejére


Esther Mikaelson
Original Witch



Csatlakozott: 2012.05.29. Kedd 21:38
Hozzászólások: 86
Elküldve: Csüt. Jún. 28, 2012 18:57 Hozzászólás témája:

Nem kalandozott el a tekintetem, csak a tekintetüket fürkésztem. A szem a lélek tükre. Mindent elárult, és ennyi számomra éppen elég volt.
- Szedjétek rendbe magatokat. - fordítottam hátat nekik. - Odakinn találkozunk. - vonultam ki.

/Klaus hálószobája/
_________________


Vissza az elejére


Charlotte Tatia Petrova
Vampire - Original Doppelganger



Csatlakozott: 2011.09.18. Vasárnap 20:16
Hozzászólások: 1239
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Jún. 28, 2012 18:52 Hozzászólás témája:

« Hidd el, ez nekem is elég nagy meglepetés. » Nyeltem egy nagyot az ősi boszorkányra nézve és felrémlett előttem az utolsó perc, amikor láttam őt. Az áldozat órája. Azé az áldozaté, ami nem éppen úgy sült el, ahogy én elterveztem.
Nem nagyon tudtam volna Esther-rel miről beszélni, hiába maradt ki ezer év a "kapcsolatunkból". Ő volt az, aki talán még támogatta is volna a Klaus-szal való kapcsolatunkat, de az élet közbeszólt. És persze az, hogy a gyerekeit Mikael őrült ötlete nyomán vámpírrá változtatta. Okos nő volt Esther, de akkoriban még nem tudhatta, ezzel mit szabadít a világra.
És ahogy láttam, Klaus is jócskán meg volt lepődve. Erre még úgyis rákérdezek, hogy mégis hogyan lehet az, hogy az anyja csak úgy egyszerűen besétált a fürdőszobájába, méghozzá élve? Közben pedig reménykedtem, hogy Esther tényleg ad pár másodpercnyi időt, hogy kikászálódjunk a kádból és legalább felöltözhessünk. Így eléggé kellemetlen volta helyzet...
_________________
Tatia Petrova - The Original Petrova Bitch ;; Ron Pope - A drop in the ocean


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - Sweetheart



Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1714
Elküldve: Csüt. Jún. 28, 2012 18:27 Hozzászólás témája:

- A... anyám - jött meg végül a hangom hebegve, és egy adag habot lapátoltam magam elé. Úristen, hogy jöhetett ki a pincéből? És egyáltalán a koporsóból? A múltkor még úgy feküdt, mint egy tetszhalott! Hiszen az is volt...
- Anyám... kiszállnék innen... kérlek engedd... - nyögtem, mert valahogy nem anyaszült meztelenül volt kedvem megvitatni vele azt, ami ezek után következett. Arra számítottam, hogy nemsokára holtan bukom a földre, ám amit most mondott... hogy szent a béke... nem, ez biztos, hogy valami csel.
_________________
Klaus


https://www.youtube.com/watch?v=Ac1iukxhKOM&feature=related

Vissza az elejére


Esther Mikaelson
Original Witch



Csatlakozott: 2012.05.29. Kedd 21:38
Hozzászólások: 86
Elküldve: Csüt. Jún. 28, 2012 16:49 Hozzászólás témája:

Nem vártam kedves fogadtatásra. Pontosabban... erre számítottam. Döbbent arckifejezésre, kérdő szempillantásokra, és a kérdésre: Hogyan élhetek, és lehetek itt? Niklaus ezzel tisztában lehetett, de a hasonmás minden bizonnyal nem avattatott be abba a részbe, hogy hol vagyok, és milyen körülmények között. Az emlékeimben még hűen ott élt a pillanat, mikor ittak ennek a nőnek a véréből. A fiam miatta ölt meg engem. De Klaus semmit nem tudott...
- Tatia! El sem tudod képzelni, hogy mennyire örülök Neked. És annak, hogy életben vagy! - csengett a hangom furcsa mód őszintén. Ezzel a lánnyal nekem soha semmi bajom nem adódott. Aki gyűlölte, az Mikael volt. Nekem csak a vére kellett. És bármi áron meg kellett szereznem, hogy a családomat életben tudjam, miután Henriket megölték a vérfarkasok. Ám a hangomba talán mégis keveredett egy csöppnyi gúnyosság is. Soha nem lettünk barátok, és ezt most sem állt szándékomban véghezvinni. Ő mára egy vámpír. Semmi hasznom nem származhat belőle. A vére már egy közönséges vámpír vére.
- Ezer év telt el, és még mindig így együtt... ezt a hosszú évszázados álmaim alatt sem reméltem. - mondtam teljesen nyugodtan, egy helyben állva. Ennek a nagy része viszont már tényleg hazugság volt. Láttam mindent, mert a lelkemet nem tudták úgy elásni, mint a testemet. De megmaradt a hidegvérem. Ha valami, amivel az istenek tényleg megáldottak, az ez volt. A tiszta látás, a hideg fejjel való gondolkodás. A helyzet most megkívánta ezt. - Ismét szent a béke? - mosolyodtam el, mintha nem is lenne ezer év az utolsó találkozásunk és a mai nap között.
_________________


Vissza az elejére


Charlotte Tatia Petrova
Vampire - Original Doppelganger



Csatlakozott: 2011.09.18. Vasárnap 20:16
Hozzászólások: 1239
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Jún. 28, 2012 16:41 Hozzászólás témája:

« Azért idegesítenél fel, mert mindketten szeretjük felhúzni a másikat. Enélkül nem tudnánk élni, a másik idegeskedése egyfajta éltetőrugónk, drága Klaus. De ez így van jól. » Mindenféle nehézség nélkül mosolyogtam rá, hiszen tudtam, hogy igazam van. Az én részemről legalábbis.
Én is hallottam a léptek zaját, így próbáltam úgy elhelyezkedni, hogy akárki is nyisson be, semmi kompromittálót ne láthasson belőlem. Ám az, aki belépett, na ő volt az egyetlen személy, aki még az utolsó gondolataim között sem szerepelt. Hiszen Ő volt az! Neki halottnak kellene lennie... Klaus azt mondta, hogy megölte, amiért... megölt engem.
« Esther... » Úgy motyogtam, mint aki szellemet lát és jelen pillanatban ezért fohászkodtam. Hogy csak egy szellem legyen, aki pár perc múlva tova is száll és békén hagy mindenkit. De így ezer év után...akaratlanul is felrémlett előttem még több emlék és még több kérdés. Hogyan és miért van itt?
_________________
Tatia Petrova - The Original Petrova Bitch ;; Ron Pope - A drop in the ocean


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - Sweetheart



Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1714
Elküldve: Csüt. Jún. 28, 2012 16:16 Hozzászólás témája:

Épp oda akartam kúszni Tatiához egy csókra, mikor nyílt a fürdő ajtaja, és valaki besétált.
- Bekah - sóhajtottam, mert a női lépteket azért meghallottam. - Nem látod, hogy el vagyok foglalva? - fordultam hátra, hogy abban a másodpercben ledermedjek. A küszöbön anyám állt. Anyám, akit én lenn hagytam a pincében... egy jól lezárt koporsóban.
Nem tudtam eldönteni, mit is tegyek. Takarjam el Tatiát, takarjam-e el a meztelenségemet, vagy kezdjek mentegetőzni, vagy csak üljek félhülye ábrázattal, és várjam meg, amíg a húst is lefaragja a csontjaimról. Mert tény, hogy az anyám... de a tettemet nem fogja megtorlatlanul hagyni.
_________________
Klaus


https://www.youtube.com/watch?v=Ac1iukxhKOM&feature=related

Vissza az elejére


Esther Mikaelson
Original Witch



Csatlakozott: 2012.05.29. Kedd 21:38
Hozzászólások: 86
Elküldve: Csüt. Jún. 28, 2012 16:07 Hozzászólás témája:

/Nappali/

Felsétáltam a lépcsőn, hiába volt még friss a feltámasztásom. Valahogyan ehhez is hozzá kell szoknom. De most az, hogy beszéljek Niklausszal, minden fájdalmat megért. A csontjaim már nagyjából helyre zökkentek, és egy elbűvölő mosolyt varázsoltam az arcomra a fiam hálószobájának ajtaja előtt. Benyitottam, és követtem az ösztönöket, és a hangok irányát. Fürdőszoba. És egy hasonmás hang. Minden bizonnyal Tatia. Katerina a megfigyeléseim alapján nem merészkedik Klaus közelébe.
Benyitottam, nem érdekelve, hogy milyen reakciók érkeznek majd, és végigmértem az éppen fürdő párost. - Mostantól... nagyon oda kell figyelnem, hogy a három nő közül melyik is a partnered, Niklaus. - beszéltem a fiamhoz, mintha tegnap váltunk volna el.
_________________


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - Sweetheart



Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1714
Elküldve: Csüt. Jún. 28, 2012 15:52 Hozzászólás témája:

- Mégsem tudtál megölni - vágtam kötekedő fintort. - Mert akkor nem a gyomromra céloztál volna, hanem kissé feljebb és balra - fröcsköltem le vízzel. - Valld be, hogy megszakadna a szíved, ha holtan látnál engem - vigyorogtam folyamatosan, aztán követtem az ujja nyomát, ahogy végigsiklott rajtam.
- Miért idegesítenélek fel? Pláne úgy hogy tudom, akár egy szóval is fel lehet. Bár itt nincs faág, amivel ledöfhetnél.
_________________
Klaus


https://www.youtube.com/watch?v=Ac1iukxhKOM&feature=related

Vissza az elejére


Charlotte Tatia Petrova
Vampire - Original Doppelganger



Csatlakozott: 2011.09.18. Vasárnap 20:16
Hozzászólások: 1239
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Jún. 28, 2012 15:42 Hozzászólás témája:

Egy szemforgatással jeleztem, hogy azt nem szívesen nézném végig, amikor ő és a háreme lubickol a kádban, de aztán én is beszálltam mellé, hogy kellemes sóhaj hagyja el az ajkaimat a forró víz hatására. Ez kellett most nekem.
« Persze, hogy azt is élveztem. Nem is tudom miért gondoltad azt, hogy csak vicceltem, amikor azt mondtam, hogy legszívesebben megölnélek. Te pedig tálcán kínáltad a lehetőséget a feszültséglevezetésre, ezért nem hagyhattam ki. Nem mindennap kínálja fel egy Első, hogy szurkálják nyugodtan. » Vállat vontam, de azért mosolyogva tekintettem rá. Most már könnyebb volt így tennem, mint az erdőben. « Jelenleg így nekem is jobban tetszik, úgyhogy ne idegesíts fel. » Figyelmeztettem kacérkodva és ujjaim végigcsúsztak vizes mellkasán, egészen le a hasáig.
_________________
Tatia Petrova - The Original Petrova Bitch ;; Ron Pope - A drop in the ocean


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - Sweetheart



Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1714
Elküldve: Csüt. Jún. 28, 2012 15:07 Hozzászólás témája:

- Vámpírok vagyunk, nem nomádok, hogy imádjuk a hideg vizet - vontam vállat, majd helyesbítettem. - Legalábbis már nem vagyunk nomádok - ereszkedtem a kádba, miután visszapakoltam minden fürdőkelléket, és kényelmesen végignyúltam.
- Ezért imádom a nagy kádat. Egy hárem is elférne benne - kacsintottam Tatiára, és megpaskoltam a vizet, hogy másszon mellém.
- Ahhoz képest, hogy az erdőben még leszúrtál, gyorsan meggondoltad magad - tettem hozzá. - Bár nekem ez a helyzet tagadhatatlanul jobban tetszik. De szerintem akkor sem tévedek ha azt mondom, te a másik helyzetet is szerfelett élvezted.
_________________
Klaus


https://www.youtube.com/watch?v=Ac1iukxhKOM&feature=related

Vissza az elejére


Charlotte Tatia Petrova
Vampire - Original Doppelganger



Csatlakozott: 2011.09.18. Vasárnap 20:16
Hozzászólások: 1239
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Szer. Jún. 27, 2012 21:50 Hozzászólás témája:

Pihenőszoba

« A vízesés hideg vize után azt hiszem, jól fog esni ez a fürdő. » Bár nem voltam ember, így az időjárás viszontagságai sem viseltek meg valami hű, de nagyon, mégis szerettem elnyújtózni egy kád forró vízben, főleg, ha a társaság is jó volt. És természetesen Klaust beleillett ebbe a kategóriába még akkor is, amikor néha szívem szerint megölném.
Hagytam, hogy ő válassza ki a habfürdőt és a többit, hiszen elvégre csak az ő fürdőszobájában voltunk, közben pedig már lehúztam magamról a felsőmet is, így ejtettem egy halvány mosolyt Klaus felé.
_________________
Tatia Petrova - The Original Petrova Bitch ;; Ron Pope - A drop in the ocean


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - Sweetheart



Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1714
Elküldve: Vas. Jún. 24, 2012 18:31 Hozzászólás témája:

- Jól van, menekülj csak - fröcsköltem utána egy kis vizet, majd kibújtam a vizes maradék ruhadarabból is, és gyorsan tisztára csutakoltam magam, majd egy törülközővel a derekamon visszasétáltam a hálószobába.

(háló)
_________________
Klaus


https://www.youtube.com/watch?v=Ac1iukxhKOM&feature=related

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16089
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Vas. Jún. 24, 2012 18:25 Hozzászólás témája:

- még egy ideig nem tervezek belemenekülni ilyesmibe, mint az őseim - ráztam meg a fejemet, majd felálltam a mosdókagylóról, és nagyot sóhajtottam.
- Azt hiszem, inkább megvárlak odakinn. Én is tisztességes leszek - mosolyogtam halványan, és becsuktam magam mögött az ajtót.

(Hálószoba)
_________________



Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - Sweetheart



Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1714
Elküldve: Vas. Jún. 24, 2012 16:41 Hozzászólás témája:

- Talán hatalmasat tévedtem - ültem fel a kádban. - Nem hasonlítasz sem Tatiára, sem Katerinára. Mert míg ők a vámpírlétbe menekültek a felelősség, és a bajok elől, te egy erős nővé váltál. Méghozzá emberként. Azt hiszem, sokan tanulhatnának tőled, Elena - mondtam őszintén, aztán kissé elvigyorogtam magam. - Nos, most szeretnék jó alaposan lemosakodni. Viszont le is kell vetkőznöm hozzá. Végignézed, vagy megvársz a szobában? - kérdeztem kajánul. - Nem mintha új lenne neked a látvány.
_________________
Klaus


https://www.youtube.com/watch?v=Ac1iukxhKOM&feature=related

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16089
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Vas. Jún. 24, 2012 16:33 Hozzászólás témája:

- Te elképzelni se tudod, hogy mennyire gyűlöltem akkor azt az arrogáns testvért - mosolyogtam. - De aztán volt egy pillanat, amikor... megszűnt minden. Csak ő volt, és én. Egy tánc, és... ez a furcsa érzés - emlékeztem vissza arra a napra, mikor Stefan nem tudott eljönni a szépségversenyre... és ha akkor nem történik vele az, ami, akkor Damon és én talán soha nem jutunk el idáig.
- Akkoriban voltak szüleim. Voltak barátaim és nem féltett mindenki, csak mértékkel. Nem tudnám azt mondani, hogy akkor boldogabb voltam. Mert akkor nem volt Damon és nem voltak a gyerekeim. Én most is boldog vagyok. De mindkét életemnek megvolt a varázsa - sóhajtottam.
_________________



Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - Sweetheart



Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1714
Elküldve: Vas. Jún. 24, 2012 16:30 Hozzászólás témája:

Megpróbáltam magam elé képzelni a gondtalan Elenát, ahogy reggel az anyja kezébe nyomja az uzsonnáját, mikor iskolába indul. Elenát, ahogy zenét hallgat a szobájában, táncol, vagy készül a másnapi leckére. Esetleg ahogy sétál az utcán a barátaival, vagy azzal a bizonyos kapitánnyal, és önkéntelenül is elmosolyogtam magam.
- És az arrogáns bátyja jó gyorsan elcsavarta a fejed - állapítottam meg végül. - Szívesen mennél vissza azokba az időkbe? Mikor még nem ismertél sötét lényeket? Jobb volt az, mint a mostani?
_________________
Klaus


https://www.youtube.com/watch?v=Ac1iukxhKOM&feature=related

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16089
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Vas. Jún. 24, 2012 16:24 Hozzászólás témája:

Egy kis sóhaj hagyta el a számat, és visszagondoltam a múltra, ami... visszanézve tökéletes volt, és megismételhetetlen. Vagyis... a boldogságot már visszakaptam, de a szüleimet nem... és őket soha nem is fogom.
- 17 éves koromig minden annyira tökéletesnek tűnt, kisebb-nagyobb problémákkal. Minden az iskola körül forgott, a barátok körül, és nem féltem attól, hogy ha kilépek a házból, akkor nyakba harapnak. Voltak barátaim. De igazából mindig is jelen volt a természetfeletti az életemben. Az egyik legjobb barátnőm boszorkány - mosolyogtam. - Akkoriban csak jót szórakoztunk a megérzésein, de végül kiderült, hogy miért vannak. A másik barátnőm az iskola legnépszerűbb lánya volt, legalábbis azt hiszem, nevezhetem annak. De ő a barátságunk ellenére is látta bennem a vetélytársát. A focicsapat kapitánya pedig... azt hiszem, elég annyit mondanom, hogy ami volt, gyorsan elmúlt, legalábbis amit én éreztem... - ismertem be. - A szüleim halála után volt csak bátorságom elmondani neki, hogy fejezzük be... de azok után már semmi nem volt a régi. Mindenki valami csodának titulálta, hogy életben vagyok... és mikor nagy szükségem volt valakire, megjelent Stefan. És vele együtt az összes vámpír, boszorkány, és vérfarkas. És hozta az arrogáns bátyját - kuncogtam halkan.
_________________



Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - Sweetheart



Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1714
Elküldve: Vas. Jún. 24, 2012 16:17 Hozzászólás témája:

Vizet engedtem a kádba, kényelmesen elfeküdtem benne, és jólesően lehunytam a szemem.
- Hogy mit akarok hallani? - kérdeztem. - Hogy milyen az emberi élet. Főképp a te életed. Én már szinte el is felejtettem, hogyan élnek az emberek. Mármint, a normális emberek - pislogtam ki a vízből. - Boldog voltál, mikor még azt hitted, átlag ember vagy, átlag családdal, és így kellett élned? Mikor még nem voltál más, csak egy iskolás lány?
_________________
Klaus


https://www.youtube.com/watch?v=Ac1iukxhKOM&feature=related

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16089
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Vas. Jún. 24, 2012 16:10 Hozzászólás témája:

(Klaus hálószobája)

A fürdőszoba ajtaja az előbbi távozásom után nyitva maradt, de nem szedtem össze most sem annyi bátorságot, hogy becsukjam. A nyitott ajtó... valamiért nyugtató hatású volt. Kivéve otthon. Ott már lehetnek következményei, ha a gyerekekek rossz résznél kukucskálnak be.
- Nos... mit akarsz hallani rólam? - terítettem ki az előbbi törülközőt, miközben ő a saját fürdőjéről kezdett gondoskodni.
_________________



Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16089
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Vas. Jún. 24, 2012 15:42 Hozzászólás témája:

(Nappali)

Levettem magamról a felsőmet és a nadrágomat, de jobbnak láttam a múltkori eset után gyorsan végezni, és nem percekig állni a zuhany alatt. Oliver nem ijesztett meg... de ismét a fejembe adott néhány képet, mintha minden mást el kellene felejtenem.
Nagyot nyeltem, és ismét felvettem a ruhámat, jobb pizsama híján, aztán a hajamat dörzsölgetve a törülközővel, kiléptem a hálószobába.

(Klaus hálószobája)
_________________



Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - Sweetheart



Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1714
Elküldve: Pént. Jún. 08, 2012 15:52 Hozzászólás témája:

- Tedd azt - vontam vállat, ahogy kissé sértetten kikecmergett a kádból, és én is utána mentem, egy törülközővel a derekamon. - Mehetün persze. Tényleg ideje pihenni egy keveset. Amúgy is pont legszebb álmomból csengettél fel - vágtam felé kötekedő fintort, de persze nem gondoltam komolyan.

(hálószoba)
_________________
Klaus


https://www.youtube.com/watch?v=Ac1iukxhKOM&feature=related

Vissza az elejére


Charlotte Tatia Petrova
Vampire - Original Doppelganger



Csatlakozott: 2011.09.18. Vasárnap 20:16
Hozzászólások: 1239
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Pént. Jún. 08, 2012 15:34 Hozzászólás témája:

Szavait hallgatva gondolkoztam el azon, hogy tulajdonképpen nekem nincs szükségem az ő bocsánatára, ahogy senkiére sem. Ha tehetném, akkor sem változtatnám meg a múltat, ugyanúgy elszöktem volna és vámpírrá válok, mint akkor. Néha ugyan jó lett volna megtudni mi lett volna, ha, de erre soha nem fog sor kerülni.
« Akkor majd kénytelen leszek egyedül vadászni. » Mímelt sértődöttséggel és lebiggyesztett ajkakkal egyetemben szálltam ki a kádból, de igazából örültem, hogy ezt elmondhattam neki. Mintha megkönnyebbültem volna. « Mehetünk? » Kérdeztem rá szokatlan kedvességgel a hangomban, amikor már a testemet eltakarta egy törölköző és felé is nyújtottam egyet.
_________________
Tatia Petrova - The Original Petrova Bitch ;; Ron Pope - A drop in the ocean


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - Sweetheart



Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1714
Elküldve: Pént. Jún. 08, 2012 15:18 Hozzászólás témája:

Lassan fújtam ki a levegőt a válasza után, és egy percig csak hallgattam csendben.
- Azt hiszem - jött meg a hangom végül - örülök,hogy vámpírrá váltál. Még akkor is, ha talán ebben a percben sem tudtam még megbocsátani azt, hogy kijátszottál. De ha nem változtál volna át, akkor mi most nem lehetnénk együtt, így - húzódtam közelebb, hogy megcsókolhassam. - Nos, mit szólnál egy alváshoz? Nemsokára itt a reggel, és menned kell, mielőtt Oliver gyanút fog - simogattam a vállát. - A vadászat elhalasztva. Ellelkiztük az időt - nevettem.
_________________
Klaus


https://www.youtube.com/watch?v=Ac1iukxhKOM&feature=related

Vissza az elejére


Charlotte Tatia Petrova
Vampire - Original Doppelganger



Csatlakozott: 2011.09.18. Vasárnap 20:16
Hozzászólások: 1239
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Pént. Jún. 08, 2012 13:59 Hozzászólás témája:

Vállvonogatással jeleztem, hogy mikor hogy tartotta kedvem, azt csináltam a fiúkkal. Néha - na jó, legtöbbször - nem nagyon hagytam őket tovább éldegélni, de előfordult néhány különleges eset, amikor megúszták vagy éppen vámpírrá változtattam valamelyikőjüket.
Most mégsem ez számított. Újabb kérdése ismét elindított bennem valamit és bár eddig is kissé szentimentális hangulatban tengődtem, most még jobban eluraltak az érzelmeim. Mert eddig senkinek sem mondtam és senki sem tudhatta, hogy igen, sokszor gondoltam arra a fiúra, akit teljes szívemből szerettem. Rá.
« Mint Te is mondtad, arra, aki elől menekültem, rengeteget gondoltam, hiszen ez határozta meg az életemet. Viszont... ugyanúgy sokszor eszembe jutott az emberi éned és a közösen eltöltött idő. Ilyenkor pedig... átkoztam azt a percet, amikor én magam is vámpírrá változtam. Arra gondoltam, hogy jobb lett volna tényleg meghalnom, mert nem volt semmi esélyem, hogy én azt a fiút újra láthatom és újra szerethetem. Ezért kellett kivernem ezeket a gondolatokat a fejemből és valami olyat keresni, ami eltereli a figyelmem. Néha sikerült, néha pedig... nem. » Ő volt az első, akinek ezt elmondtam, ami nagyon furcsa volt, hisz pontosan róla volt szó. De ez volt a kérdése, én pedig megígértem, hogy válaszolok. Azt hiszem, ezt megérdemelte.
_________________
Tatia Petrova - The Original Petrova Bitch ;; Ron Pope - A drop in the ocean


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - Sweetheart



Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1714
Elküldve: Pént. Jún. 08, 2012 07:28 Hozzászólás témája:

- Szegény fiúk... csak a szívüket törted össze, vagy meg is etted őket? - fintorogtam pimaszul, majd megtöröltem az arcom a víztől, amit rám fröcskölt.
- Nocsak, bónusz nap van? Vissza nem térő alkalom, őszinte kérdezz-felelek? - billentettem félre a fejem, úgy méregettem. - Nos, lenne egy kérdésem. Csak egy. És őszinte választ várok. Teljesen őszintét. Eszedbe jutottam néha? Nem Klaus, az Első, aki elől menekülsz, hanem Nik, az a bolond srác, aki annak idején szeretett téged. Gondoltál néha rám? És ha igen... milyen volt? Mit éreztél irántam?
_________________
Klaus


https://www.youtube.com/watch?v=Ac1iukxhKOM&feature=related

Vissza az elejére


Charlotte Tatia Petrova
Vampire - Original Doppelganger



Csatlakozott: 2011.09.18. Vasárnap 20:16
Hozzászólások: 1239
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Jún. 07, 2012 19:57 Hozzászólás témája:

« A családi kapcsolatok úgy látom itt is működnek. » Kaptam el a felém dobott szivacsot és birizgálni kezdtem. Még saját magamnak is vissza kellett emlékeznem, mennyi helyen jártam és mit csináltam. Nem volt egyszerű feladat.
« Én is megfordultam minden nagyobb városban. Természetesen csak ott, ahol a legjobb lehetőségek voltak adottak. Soha nem maradtam pár hónapnál többet egy helyen, csak mindig visszatértem. Azt hiszem Firenzében éltem a legtovább, pontosan egy évig. Az összetört szívekről pedig végképp nem tudok nyilatkozni, egy idő után meguntam a számolást. De szerencsére az én szívemet nem törte össze senki. » Közelebb csúsztam hozzá és játékosan lefröcsköltem egy kis vízzel, majd a térdemre támaszkodtam és úgy meredtem rá. « Mit szeretnél még tudni? Most minden kérdésedre válaszolok. »
_________________
Tatia Petrova - The Original Petrova Bitch ;; Ron Pope - A drop in the ocean


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - Sweetheart



Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1714
Elküldve: Csüt. Jún. 07, 2012 19:47 Hozzászólás témája:

- Ha Bekah rájön, meg sem fog merni szólalni. Hogy úgy fogalmazzak, tisztáztuk az erőviszonyokat, és azt, hogy mivel jár, ha nagyon felbosszantana - mondtam. - Semeddig nem tart újra a koporsójába fektetnem néhány száz évre - vágtam hozzá Tatiához viccesen a fürdőszivacsot. - Akkor most te jössz. Merre voltál ezer évig? És hány szerencsétlen szívét törted össze a bájaiddal?
_________________
Klaus


https://www.youtube.com/watch?v=Ac1iukxhKOM&feature=related

Vissza az elejére


Charlotte Tatia Petrova
Vampire - Original Doppelganger



Csatlakozott: 2011.09.18. Vasárnap 20:16
Hozzászólások: 1239
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Jún. 07, 2012 19:40 Hozzászólás témája:

« Csodálkozom, hogy mindig sikerült elkerülnünk egymást. Nem mintha nem tettem volna ennek az ügynek az érdekében. » Vallottam be, de ezzel ő is tisztában volt. Életem évszázadainak nagy része azzal telt, hogy előle bujkáltam. Nem akartam ténylegesen meghalni, ez tűnt a legjobb megoldásnak.
« A húgod is megér egy misét. Ismerve, hogy emberként milyen volt bele sem merek gondolni, milyen vámpírnak. Az tényleg katasztrófa lenne, ha mi ketten újra találkoznánk. » Motyogtam és eszembe jutott, hogy amikor Rebekah is rájött a Klausszal és Elijahval folytatott viszonyomra, még jobban megutált. Addig sem szívlelt és én sem őt, de ez volt neki az utolsó csepp a pohárban.
_________________
Tatia Petrova - The Original Petrova Bitch ;; Ron Pope - A drop in the ocean


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - Sweetheart



Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1714
Elküldve: Csüt. Jún. 07, 2012 19:27 Hozzászólás témája:

- Miután megtudtam, hogy apám keres, utazgatni kezdtem - fogtam bele a mesélésbe, mikor Tatia is beszállt mellém a kádba, és kényelmesen elhelyezkedett. - Elmentem Európába. A húgommal, Bekah-val egyetemben. Végigjártuk a legnagyobb városokat. Meg a legkisebbeket is - nevettem. - Gyászba borítottuk Párizst, Rómát, szinte egész Spanyolországot. Vallon zsoldosokat mészároltunk a harcmezőn, és kivettem a részem Angliában is a népességfogyásból - mosolyogtam, majd ölembe húztam Tatia lábát, és simogatni kezdtem.
_________________
Klaus


https://www.youtube.com/watch?v=Ac1iukxhKOM&feature=related

Vissza az elejére


Charlotte Tatia Petrova
Vampire - Original Doppelganger



Csatlakozott: 2011.09.18. Vasárnap 20:16
Hozzászólások: 1239
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Jún. 07, 2012 19:22 Hozzászólás témája:

Érdeklődve néztem, ahogy nem válogatva mindenféle dolgot beleszór a vízbe és ez eléggé mulattatott. Végül a felszálló gőznek mégiscsak jó lett az illata, így annyira nem lehetett vészes a víz sem, úgyhogy fogtam magam és én is beszálltam és a kád végére hajtottam a fejem ellazulás gyanánt. Mindig is szerettem a forró fürdőket és most kiváltképp jól esett.
« Tényleg nagyon jó. » Kellemeset sóhajtottam és kinyitva a szemeimet felemeltem a fejem, hogy Klausra nézhessek, az ismételten vizessé vált hajamat pedig eligazgattam az ujjaimmal. « Kezd te a mesedélutánt. Hol voltál és mit csináltál ezer éven át? » Kérdeztem rá kíváncsian, hiszen tényleg érdekelt az életének az a része, amit kihagytam, Az pedig elég hosszú idő volt.
_________________
Tatia Petrova - The Original Petrova Bitch ;; Ron Pope - A drop in the ocean


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - Sweetheart



Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1714
Elküldve: Csüt. Jún. 07, 2012 19:15 Hozzászólás témája:

(Klaus hálója)

Megengedtem a jó meleg vizet a kádba, teleraktam mindenféle fürdővacakkal amit csak találtam, majd nagy sóhajjal beszálltam, és jólesően lehunytam egy pillanatra a szememet.
- Ez isteni - mondtam, majd hívogatóan néztem Tatiára, aztán a kád másik végébe.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus fürdőszobája Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Aug. 25, 2013 1:13 pm
Ugrás egy másik oldalra
lementett játékok 1/2


Elena Gilbert Salvatore
✘ Adminisztrátor ✘

Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 14537
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Hétf. Máj. 28, 2012 11:23 Hozzászólás témája:

Halványan elmosolyodtam, majd bólintottam. - Igen, talán jobb lenne - érintettem meg a nyakamon a sebet. - Próbálom kerülni a vámpírvért, mert általában mindig képes kijönni belőlem... bár eddig csak akkor fordult elő, mikor a reggeli rosszulléteket tévesre diagnoztizáltuk körülbelül egy éve... - nevettem halkan, majd amíg ő kötszert és az egyéb holmikat kereste, átvonultam a szobájába.

(Klaus szobája)
_________________


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - ✘ Sweetheart ✘


Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1090

Elküldve: Hétf. Máj. 28, 2012 11:20 Hozzászólás témája:

Felnevettem.
- Hát, ha lehet, azért kerüljük egymás társaságát. Megférünk egy házban, de úgy, ha van köztünk egy emelet. Nem vagyunk a mintacsalád képe - fintorogtam aztán. - Jobban vagy már? - néztem a nyakát. - Lehet maradnod kéne még, amíg ezt bekötözöm. Ha Damon meglátja, úgyis ki fog akadni - morogtam. - És sajnálom, hogy meg kellett igéznem. De valakinek vigyázni kellett otthon a gyerekeidre is. Meg hát, ha Salvatore is eljön, balhé lett volna. Amilyen forrófejű, úgyis kiborított volna valamivel, őt ismerve - mosolyogtam. - Nos, hozhatok valami kötszert?
_________________
Klaus

"Áldások hona,
óriások hona,
van aki a végtelen kéjt hordja,
van, ki a végtelen éjt hordja."

The Doors: end of the night

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
✘ Adminisztrátor ✘



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 14537
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Hétf. Máj. 28, 2012 11:06 Hozzászólás témája:

- Ne, ne mondd ezt... a testvéreid mindig kitartanak melletted, nem? - kérdeztem tőle, bár eléggé költői kérdés volt, ismerve nagyjából a múltat...
- Igen, eléggé bele... ahhoz képest, hogy mikor Damont kellett Ricktől megvédened, hidegebb voltál, mint egy jéghegy... - mosolyogtam el halványan, majd letöröltem a kifolyó könnycseppet a szememből, majd gondolkodni kezdtem. - Szeretem a társaságodat. Különböző közeledési formák nélkül is... - tettem célzást az előbbi kis afférra. - De nem akarlak zavarni. A testvéreid itthon vannak, bizonyára velük is szívesen elbeszélgetnél.
_________________


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - ✘ Sweetheart ✘


Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1090

Elküldve: Hétf. Máj. 28, 2012 11:01 Hozzászólás témája:

- Azért védelek, mert fontos vagy nekem. Minden másnál fontosabb. Még a testvéreimnél is... - motyogtam. - És ha valamit szívesen teszek, hát azért nem várok köszönetet. Nem tartozol nekem semmivel... - mosolyogtam el magam. - Elég szépen belebonyolódtunk a mi kis alkunkba, nem? - néztem rá, aztán felemeltem a kezem, és végigsimítottam a haján.
- Ne sírj, kis hasonmás. Nincs miért. Nem tettél rosszat... majdnem, de aztán mégsem - sóhajtottam. - Akarsz még maradni egy kicsit, vagy vigyelek haza a családodhoz? - ajánlottam fel neki a választást.
_________________
Klaus

"Áldások hona,
óriások hona,
van aki a végtelen kéjt hordja,
van, ki a végtelen éjt hordja."

The Doors: end of the night

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
✘ Adminisztrátor ✘



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 14537
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Hétf. Máj. 28, 2012 10:58 Hozzászólás témája:

Tartotta tőlem a távolságot, és valahogy meg tudtam érteni, hogy miért teszi... én is csak jól járhatok, ha most nem jön közelebb hozzám... nem akartam hűtlen lenni. Nem engedhetem meg magamnak, hogy tönkretegyem a saját családomat, akikért annyit harcoltam...
- Igen, emlékszem, hogy mit mondtam... - bólogattam. - És tudom, hogy nem szép dolgokat vágtam hozzád, miszerint érzéketlen vagy, és nem érdekelnek mások érzései... de csak az indulat szülte, hogy én megpróbáltam közeledni feléd, és te az ősivámpír dumával akartál elküldeni - léptem utána, hogy kiléphessek a fürdőből, de előtte még megfogtam a vállát, hogy szembefordítsam magammal. - Talán még sosem mondtam ki nyíltan azt, amit kellett volna... sosem mondtam köszönetet neked, amiért védelmet ígérsz, ezért most megteszem... köszönöm. A gyerekeim miatt, Damon miatt és magam miatt... hogy nem engeded, hogy bajunk, bajom essen... és hogy gondolkodsz helyettem is, mert minden bizonnyal én itt tönkretettem volna az életemet az imént... talán ez túl érzelgős neked, de... mielőtt elmegyek vagy úgy elküldesz, mint a múltkor, ezt muszáj volt elmondanom - telt meg pár könnycseppel a szemem.
_________________


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - ✘ Sweetheart ✘


Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1090

Elküldve: Hétf. Máj. 28, 2012 10:49 Hozzászólás témája:

- Ne - mondtam, de most megtartottam az egy lépés távolságot. Tisztában voltam vele, hogy ha újra megérzem az illatát, beviszem a hálóba, és olyannal ajándékozom meg, amit Damon talán nem tud neki megadni.
- Ne mondd, hogy sajnálod. Ezzel bántasz meg engem a legjobban. És kérlek, ne bánts meg. Főleg úgy, hogy tudod, mit érzek irántad. Ha akarnám sem tudnám letagadni - sétáltam el a fürdő ajtajáig. - A múltkor mikor itt voltál azt mondtad, az embereknek vannak érzéseik. Nekem is vannak... csak ritkán hagyom őket előtörni. De veled kapcsolatban sikerült - mondtam csendesen, megfogva az ajtó kilincsét.
_________________
Klaus

"Áldások hona,
óriások hona,
van aki a végtelen kéjt hordja,
van, ki a végtelen éjt hordja."

The Doors: end of the night

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
✘ Adminisztrátor ✘



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 14537
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Hétf. Máj. 28, 2012 10:44 Hozzászólás témája:

Az első mondatát hallva jöttem csak rá, hogy mi bukott ki az előbb belőlem, és ha a pillanat engedi, minden bizonnyal magamat csapom arcon azért a mondatért... hiszen mindent megkapok Damontől... amit csak akarok... és nem érdemli ezt tőlem... hiszen annyira szeretem...
Nagyot nyelve bólintottam egyet, miután elengedett, és elléptem előle, hogy összeszedjem a nadrágomat, és a többi cuccomat, majd belebújtam a nadrágomba és a kapott felsőbe. - Igazad van... - akasztottam vissza a törülközőt a helyére. - Nagyon szeretem őt... - motyogtam. - Nem tudom, hogy mi ütött belém... sajnálom.
_________________


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - ✘ Sweetheart ✘


Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1090

Elküldve: Hétf. Máj. 28, 2012 10:40 Hozzászólás témája:

- Talán Salvatore nem adja meg neked? - lihegtem, elszakítva ajkam a válla bőrétől, majd egy hatalmas sóhajjal eltoltam őt magamtól.
- Fel kellene öltöznöd, nem? - nyeltem nagyot, és ott tartottam, hogy a zuhany alá állok ruhástól, hogy lehűlhessek.
- Nem szabad... nem lehet Elena. Bárhogy is szeretném... bármennyire kivánlak... ha most megtenném, örökre meggyűlöltetném magam veled - vontam le a következtetést. - És ne mondd, hogy nincs igazam - cirógattam a vállát.
_________________
Klaus

"Áldások hona,
óriások hona,
van aki a végtelen kéjt hordja,
van, ki a végtelen éjt hordja."

The Doors: end of the night

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
✘ Adminisztrátor ✘



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 14537
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Hétf. Máj. 28, 2012 10:36 Hozzászólás témája:

Visszacsókolt, és éreztem rajta azt, hogy minden aggályt félredobott... a következő pillanatban pedig már a falnak lökődött a hátam, és az ajkai lekalandoztak a nyakamra. Lehunyt szemekkel sóhajtoztam, a kezeim a hátára tapadtak, így húzva méginkább közelebb. - Annyira hiányzik... a szenvedély... - motyogtam már teljesen elveszítve minden józan gondolatot.
_________________


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - ✘ Sweetheart ✘


Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1090

Elküldve: Hétf. Máj. 28, 2012 10:31 Hozzászólás témája:

- Azt hiszem sosem irígyeltem még senkit úgy, ahogy Salvatoret - motyogtam szinte hang nélkül. Többet nem akartam mondani... de nem is tudtam. Mert ajka az én számra tapadt, tüzes szenvedéllyel csókolva, és ez volt az a pont, ahol elvesztettem a fejem.
A falhoz hátráltam vele, nekidöntve a hátát, és míg a nyelvem és szám lassan a nyakára, majd a vállára csúszott, a csípőmet a testének dörgöltem.
- Elena... - ziháltam. - Kívánlak.
_________________
Klaus

"Áldások hona,
óriások hona,
van aki a végtelen kéjt hordja,
van, ki a végtelen éjt hordja."

The Doors: end of the night

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
✘ Adminisztrátor ✘



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 14537
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Hétf. Máj. 28, 2012 10:20 Hozzászólás témája:

- Nem rólam mintázták a szende szűzeket, az egyszer biztos... de az eszem azt súgja, nem tehetem meg... mert nem szabad. Összetörném vele annak a férfinak a szívét, aki mindennél fontosabb nekem... mert igazad van, ő van itt a szívemben - néztem le a tenyerére, ami a szívemet érintette, viszont a szemeibe nézve láttam valamit, amit nem tudtam volna megnevezni, de nem is kellett.
A tekintetem cikázott hol a szeme, hol a szája között, ami néha megmozdult, hogy egy szó elhagyja a száját... de végül nem bírtam ki, nem bírtam ellentmondani a hirtelen rámtörő érzésnek... és gyűlöltem magamat érte, talán úgy, mint eddig soha... de megcsókoltam. Tüzesen, felhevülten.
_________________


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - ✘ Sweetheart ✘


Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1090

Elküldve: Hétf. Máj. 28, 2012 10:14 Hozzászólás témája:

Nagyot sóhajtottam, mikor elhagyták a szavak a száját.
- Hát ezek szerint te is szeretnéd? - kérdeztem, és megfordultam, hogy a szemébe nézzek. - És ha tudnád, nekem mekkora erőbe telik visszafogni magam - léptem hozzá közelebb. - Tudom, hogy nem léphetek át veled egy határt. Mert tudom, hogy talán te sem szeretnéd... és azért sem, mert valaki más van a szívedben... idebenn - tapasztottam tenyerem a szívére a törölközőn át, és éreztem mellei kerekségét a tenyerem alatt... és józan eszem utolsó erőjébe kapaszkodtam, hogy ne csókoljam meg.
_________________
Klaus

"Áldások hona,
óriások hona,
van aki a végtelen kéjt hordja,
van, ki a végtelen éjt hordja."

The Doors: end of the night

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
✘ Adminisztrátor ✘



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 14537
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Hétf. Máj. 28, 2012 10:09 Hozzászólás témája:

- Szorosan ott álltál mögöttem... nagyon ostobának kellene lennem ahhoz, hogy ne vegyem észre az ilyesmit... - motyogtam rekedt hangon, majd átvettem tőle a felsőt, és megfordultam, hogy lássam az arcát.
- Hogy zavarna-e? - kérdeztem vissza, de aztán keserűen elmosolyodtam. - Te el sem tudod képzelni azt, hogy mekkora önuralmat kell magamra erőltetnem a KÖZELEDBEN, hogy ne legyek hűtlen a szerelmemhez! Nem zavar, ha mások még látják bennem a nőt, de... az zavar, hogy... már nem tehetem meg következmények nélkül azt, amit szeretnék, mert felelősséget vállaltam... - nyeltem egyet.
_________________


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - ✘ Sweetheart ✘


Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1090

Elküldve: Hétf. Máj. 28, 2012 10:02 Hozzászólás témája:

Elmosolyodtam.
- Tehát tisztában vagy vele, mit váltottál ki ott bennem - jegyeztem meg halkan, és ahogy magára csavarta a törülközőt, felé nyújtottam a felsőt, és félig elfordultam.
- Tessék, remélem ez megfelel - nyeltem egy nagyot. - Nagyon zavarna téged, ha ugyanolyan hatást váltottál volna ki belőlem? - kérdeztem csendesen.
_________________
Klaus

"Áldások hona,
óriások hona,
van aki a végtelen kéjt hordja,
van, ki a végtelen éjt hordja."

The Doors: end of the night

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
✘ Adminisztrátor ✘



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 14537
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Hétf. Máj. 28, 2012 09:57 Hozzászólás témája:

Már egy pár perce moshattam a testemet, és valahogy ezek az illatok sokkal jobban tetszettek, de aztán hangot hallottam magam mögül, és a falon játszott a szélesebbre nyílt ajtó mögül áradó fény...
Egy pillanatra megdermedtem. Talán célszerűbb lett volna megfürdeni rendesen, nem zuhanyozni, akkor legalább nem lenne ennyire zavarbaejtő a helyzet...
- Akkor... - nyúltam egy szál törülközőért, majd magam köré csavartam, de még mindig nem fordultam felé, csak a hátamat láthatta. Eléggé zavarba jöttem, ezt mondani se kellett, főleg hogy... egy olyan férfi látott meg, mint Klaus... - De remélem nem olyan... hatást váltottam ki belőled, mint az erdőben, miközben megharaptál... - bámultam a csempéket.
_________________


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - ✘ Sweetheart ✘


Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1090

Elküldve: Hétf. Máj. 28, 2012 09:51 Hozzászólás témája:

(háló)

Az ajtó résnyire nyitva maradt... és ahogy bepislogtam a résen, azt éreztem, hogy az ezer éves szívem kihagy néhány ütemet a dobogásból. Mert ott láttam Elenát a zuhany alatt, egy szál ruha nélkül... ahogy a víz végigpermetezte a bőrét.
- Mindig tudtam, hogy vadító vagy... - mondtam rekedten, és megálltam az ajtóban, kissé szélesebbre tárva azt. - A puszta látványod megőrjít.
_________________
Klaus

"Áldások hona,
óriások hona,
van aki a végtelen kéjt hordja,
van, ki a végtelen éjt hordja."

The Doors: end of the night

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
✘ Adminisztrátor ✘



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 14537
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Hétf. Máj. 28, 2012 09:43 Hozzászólás témája:

(Klaus hálószobája)

A gőz már eléggé ellepte a kis helyiséget, én pedig levetettem a felsőmet, és megszemléltem a már megbarnult vérfoltot a nyakamnál. Szép, és ha ez majd kijön ebből a felsőből, egy egész bibliányit fogok imádkozni hálám jeléül...
A fürdőkád mellett megállva a zuhanyrózsát feltettem arra a kis bigyóra, hogy zuhanyozni tudjak, az gyorsabban megvan. Legalább ha hazaérek, Damon nem rögtön a fürdő irányába fog lökdösni, miközben arról faggatna, hogy mit csináltam én, hogy csupa por vagyok, na meg csupa vér.
Ledobtam magamról a nadrágot, és a többit is, majd megnéztem, milyen meleg a víz, csak utána álltam be a zuhany alá, hogy először a nyakamat kezdjem el mosni, bár eléggé csípett a sebem helye, mikor a melegvíz hozzáért.
_________________


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - ✘ Sweetheart ✘


Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1090

Elküldve: Szer. Máj. 02, 2012 23:14 Hozzászólás témája:

(hálószoba)

Megengedtem a vizet, és a zuhany alá álltam. Aládugtam a fejemet, láttam a tükörben, ahogy szőke hajamon csillogott a vízpermet, aztán egészen bedugtam fejem a forró sugár alá, hogy kiűzze belőlem a fáradtság utolsó morzsáit is. Azon gondolkodtam, mit is tanítsak Elenának, és támadt egy remek ötletem.
Gyorsan lesikáltam magam, tetőtől talpig, majd egy száll semmiben visszasétáltam a hálóba.

(folyt. ott)
_________________
Klaus

"Áldások hona,
óriások hona,
van aki a végtelen kéjt hordja,
van, ki a végtelen éjt hordja."

The Doors: end of the night

Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - ✘ Sweetheart ✘


Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1090

Elküldve: Csüt. Ápr. 05, 2012 16:00 Hozzászólás témája:

Tetszett, ahogy öltözködés közben végigmért, és valami felcsillant a tekintetében.
- Igen, ismerem a templomot. Mikor néhány száz évvel ezelőtt elmentem a városból, már akkor is félig összeomlott - kaptam fel a kocsi kulcsait. - Gyerünk... nézzük meg a nagy szerelmedet - vigyorogtam egyet.

(elhagyatott templom)
_________________
Klaus

"Áldások hona,
óriások hona,
van aki a végtelen kéjt hordja,
van, ki a végtelen éjt hordja."

The Doors: end of the night

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
✘ Adminisztrátor ✘



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 14537
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Ápr. 05, 2012 15:57 Hozzászólás témája:

- A családi béke tökéletes volt, míg... meg nem szállta valami kóbor szellem... - magyaráztam halkan, és vártam, hogy felöltözzön, és akarva/akaratlanul is végigmértem, de aztán elkaptam a tekintetemet. Mindent a szemnek, semmit a kéznek...
- Van egy régi templom a város szélén... vagyis az erdőben, vagy amellett... nem jár arra már senki sem. Esetleg tudod, hogy... miről beszélek?
_________________


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - ✘ Sweetheart ✘


Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1090

Elküldve: Csüt. Ápr. 05, 2012 15:52 Hozzászólás témája:

- Szóval bántsak egy családtagot, mégsem olyan nagyon? - dörzsöltem össze a kezemet. - Bármikor... ezek szerint úgy néz ki, mégsem olyan nagy a családi béke... - fogtam meg a ruháimat, és öltözni kezdtem. - Hová menjünk? - rángattam magamra az ing után a cipőt is, és várakozásteljesen néztem rá.
_________________
Klaus

"Áldások hona,
óriások hona,
van aki a végtelen kéjt hordja,
van, ki a végtelen éjt hordja."

The Doors: end of the night

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
✘ Adminisztrátor ✘



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 14537
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Ápr. 05, 2012 15:50 Hozzászólás témája:

Úgy néztem rá, mint egy utolsó szemétládára, mikor a gyerekeimet is belevette az egészbe... hogy lenne képes bántani két ártatlan gyereket...? Hiszen ők semmiről nem tehetnek...
- Rendben van... megegyezhetünk... de van itt még valami... aki Damont úgymond... fogvatartja, az az anyám férje... elméletileg... gyakorlatban meg nem tudom... de ne essen nagy bántódása, ha nem muszáj... megígértem az anyámnak...
_________________


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - ✘ Sweetheart ✘


Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1090

Elküldve: Csüt. Ápr. 05, 2012 15:46 Hozzászólás témája:

- Értelek - állapítottam meg. - Nos, lehet szó róla, hogy segítsek. Cserébe azt akarom, amit már mondtam. Ott kell lenned a szertartáson, és adnod kell a véredből. Ellenkező esetben nem megvédeni, hanem megölni foglak. Nem téged, nem... hanem az egész családodat. És nem fogom megkímélni a gyerekeidet sem - tártam szét a karom. - Szóval, kell a segítségem?
_________________
Klaus

"Áldások hona,
óriások hona,
van aki a végtelen kéjt hordja,
van, ki a végtelen éjt hordja."

The Doors: end of the night

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
✘ Adminisztrátor ✘



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 14537
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Ápr. 05, 2012 15:44 Hozzászólás témája:

- Igen, pimasz. Sőt, talán telhetetlen is, hogy megpróbálok visszaélni azzal, amit még nem is kaptam meg, a védelmeddel kapcsolatban. De... Damon a szerelmem... és senkit nem szerettem még úgy, ahogy őt szeretem... ha elveszítem, már kedvem sem lesz élni, nemhogy... a te idióta szertartásodon résztvenni... de... kérlek, akármi is az ára... hozzád fordultam, mert Damontől eltekintve én... bízom benned annyira, hogy talán... talán képes vagy félretenni mindent, és jót cselekedni... mit akarsz cserébe? - kérdeztem már könnyes szemekkel.
_________________


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - ✘ Sweetheart ✘


Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1090

Elküldve: Csüt. Ápr. 05, 2012 15:37 Hozzászólás témája:

Leültem a kád szélére, onnan hallgattam amiket mondott.
- Egy: a szerelmed nem fog megölni, túl gyenge vámpírocska hozzá - számoltam az ujjaimon. - Kettő: téged nem akarlak megölni. Mi értelme lenne? Három: most tulajdonképp azt várod el tőlem, hogy először én legyek az, aki tesz valamit, és cserébe majd teljesíted az én feltételeimet? Pimasz vagy - néztem rá hidegen. - És egyébként, honnan kellene összeszedni a szerelmedet? Valami kuplerájból?
_________________
Klaus

"Áldások hona,
óriások hona,
van aki a végtelen kéjt hordja,
van, ki a végtelen éjt hordja."

The Doors: end of the night

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
✘ Adminisztrátor ✘



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 14537
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Ápr. 05, 2012 15:34 Hozzászólás témája:

- Hát ha ezen múlik, veled kapcsolatban inkább halok meg tudatlanul, mint tapasztaltan... - morogtam csak az orrom alatt, majd ismét visszanéztem a szemeibe.
- Nem, nem érted. Vagyis... pontosabban még én nem mondtam ki azt, amit akartam. Damon nem bízik benned, ahogy ezt valószínűleg neked is elmondta, mikor meglátogatott. És nem fogja engedni, hogy segítsek neked, nemhogy adjak a véremből neked... és valószínűleg meg fog ölni engem azért, amiért idejöttem, és legfőképp téged kérlek, de... azt hiszem, ez az az esemény, amikor tudsz bizonyítani a szemében, hogy... nem ölsz meg. És én... ha most segítesz, ha segítesz kiszabadítani a szerelmemet, megígérem, hogy bárhogy is legyen, ott leszek azon a szertartáson, amit említettél már.
_________________


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - ✘ Sweetheart ✘


Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1090

Elküldve: Csüt. Ápr. 05, 2012 15:28 Hozzászólás témája:

- Ne mondj olyat, hogy nem vagyok jó, amíg nem próbáltál - nevettem fel, és élveztem ahogy elvörösödött, mikor talpra álltam. - És ahogy látom, a látvány is kedvedre való - léptem aztán ki a vízből, és dörzsölni kezdtem a hajam egy másik törülközővel.
- Na oké. Akkor csak szépen sorjában. A szerelmed eltűnt. Tudod hogy hol van, és én vigyelek oda? Mi vagyok én, díszkíséret? Mi a fenéért legyek a testőröd? Odamész, elhozod, ha nővel van kidobod. Ennyi - ittam bele újra a pezsgőbe.
_________________
Klaus

"Áldások hona,
óriások hona,
van aki a végtelen kéjt hordja,
van, ki a végtelen éjt hordja."

The Doors: end of the night

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
✘ Adminisztrátor ✘



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 14537
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Ápr. 05, 2012 15:26 Hozzászólás témája:

- Kösz, de a tanúkat megoldjuk nélküled is. A nászéjszakánkat meg főleg. Ne becsüld túúúl magad, miszerint többre vagy képes, mint Damon vagy bármely más férfi, mert váltig állíthatom, hogy tévedésben vagy. - mondtam neki némi pimaszsággal, de aztán kapcsoltam, hogy így valószínűleg nem a "kegyességét" fogom megkapni.
Viszont mikor csak úgy egyszerűen felállt, és pár percig minden láthatóvá vált, felhümmögtem, és megköszörültem a torkomat. - Damon... eltűnt. - nyögtem ki végül. - És... a segítséged kell. Tudom, hogy hol van... de egyedül nem mehetek oda... - magyaráztam.
_________________


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - ✘ Sweetheart ✘


Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1090

Elküldve: Csüt. Ápr. 05, 2012 15:20 Hozzászólás témája:

Apró félmosollyal hallgattam a szavait, azon mulatva, hogy a szememnél lejjebb nem mert kószálni a tekintete.
- Hozzád és Damonhoz van köze? - ültem aztán fel. - Ha ez egy kérés akar lenni, hogy legyek esküvői tanú, hát nagyon szívesen. Esetleg a nászéjszakába is besegíthetek, ha Salvatore nem boldogulna - álltam talpra, és a derekamra csavartam egy törölközőt.
_________________
Klaus

"Áldások hona,
óriások hona,
van aki a végtelen kéjt hordja,
van, ki a végtelen éjt hordja."

The Doors: end of the night

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
✘ Adminisztrátor ✘



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 14537
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Ápr. 05, 2012 15:18 Hozzászólás témája:

Közelebbsétáltam a kádhoz, de igazából most még az se érdekelt, mit takar a hab, és mit nem. Volt fontosabb dolgom is annál, minthogy idétlen kislányként kirohanva azt szajkózzam, hogy láttam egy pucér pasit, és itt a világ vége.
- Ahhoz, hogy én egy ujjal is hozzád nyúljak... ahhoz a józan eszemet is el kellene veszítenem - szólaltam meg ismét, csak a szemeibe bámulva. Mégis hülyén jött volna ki, ha közben lejjebb kalandozik a tekintetem... - Amiért idejöttem, annak semmi köze a... minek is nevezzem? A szexuális feszültségedhez, amiért minden bizonnyal próbálsz mindenkit a lábáról levenni. Annál inkább köze van hozzám... és Damonhöz... kérni akarok valamit... - tettem hozzá gyorsan, bár már sokkal több kérleléssel a hangomban.
_________________


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - ✘ Sweetheart ✘


Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1090

Elküldve: Csüt. Ápr. 05, 2012 15:12 Hozzászólás témája:

- Nem, azt majd akkor, amikor tudom, hogy idenézel - folytattam a kéjes vigyorgást. - Mellesleg nem értem, miért kellene az édes sziesztámat megbontanom amiatt, mert beestél hozzám. Tényleg, mi szél hozott? Ha már nem fürödni jöttél, viszonozhatnád azt a múltkori masszázst - nyúltam el kényelmesen a kádban, legkevésbé sem zavartatva magam azon, hogy a vízen keresztül jól átlátszik minden porcikám.
_________________
Klaus

"Áldások hona,
óriások hona,
van aki a végtelen kéjt hordja,
van, ki a végtelen éjt hordja."

The Doors: end of the night

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
✘ Adminisztrátor ✘



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 14537
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Ápr. 05, 2012 15:09 Hozzászólás témája:

Ő is észrevett, de velem ellentétben gyorsabban megemésztette a dolgot, és ráadásul még idiótaságokat is képes volt nekem mondani...
- Ha tudom, hogy... hogy itt vagy tök pucéran, bizonyára nem is jövök ide, nemhogy még csatlakozni... - sóhajtottam egy kicsit, majd visszafordultam. - Reméltem, hogy ezt a kis időt, amíg megfordultam, legalább arra szánod, hogy kiszállsz és egy törülközőt csavarsz magad köré - néztem a szemeibe.
_________________


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - ✘ Sweetheart ✘


Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1090

Elküldve: Csüt. Ápr. 05, 2012 15:00 Hozzászólás témája:

A harmadik pohár peszgőt kortyolgattam éppen, mikor léptek hangzottak a lépcső felől, és nem sokkal később benyitott hozzám.... maga a hasonmás!
Csak egy pillanatig tartott a meglepetés, az én részemről legalábbis, aztán szélesen elvigyorogtam magam a zavarán.
- Elena Gilbert... ez az igazán kellemes meglepetés - néztem rá. - Csak nem azért jöttél, hogy csatlakozz? - mutattam a kád másik végébe.
_________________
Klaus

"Áldások hona,
óriások hona,
van aki a végtelen kéjt hordja,
van, ki a végtelen éjt hordja."

The Doors: end of the night

Vissza az elejére


Elena Gilbert Salvatore
✘ Adminisztrátor ✘



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 14537
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Ápr. 05, 2012 14:44 Hozzászólás témája:

(Nappali)

Követtem a zene hangját, közben vadul dobogó szívvel. Míg én itt keresgélem a talán megtestesült ördögöt, a szerelmem... valahol szenved, valakinek a karjai között... és féltem... még mindig... de már nem tudtam mást mondani... csak azt, hogy félek...
Benyitottam a hálóba, de semmi. Bár kopoghattam volna előtte, de... szerencsére nem voltak hullák.
Beléptem, és már jobban hallottam, hogy a következő ajtó mögül jön a hang. Benyitottam hát oda, de azon nyomban meg is bántam...
- Óh... - szakadt ki belőlem, és azon nyomban hátat fordítottam. - Azt hittem, hogy... ez valami... dolgozószoba... - nyeltem egy nagyot.
_________________


Vissza az elejére


Klaus
Hibrid - ✘ Sweetheart ✘


Csatlakozott: 2012.02.08. Szerda 19:31
Hozzászólások: 1090

Elküldve: Szer. Ápr. 04, 2012 14:19 Hozzászólás témája:

(M.F. utcái)

A részeg fickó vére a ruhámra is rákerült. És amúgy is... a bál után nekem sem ártott egy fürdés. Egy igazi kényeztető, lazító fürdés...
Tele engedtem a kádat, lopve Bekah fürdővacakjaiból, majd egy jókora pohár pezsgővel, és a hátterben némi halk zenével kényelmesen és jólesően végignyúltam a kádban.
_________________
Klaus

"Áldások hona,
óriások hona,
van aki a végtelen kéjt hordja,
van, ki a végtelen éjt hordja."

The Doors: end of the night

Vissza az elejére


Klaus

(konyha)

Teleengedtem a kádat vízzel, és nagy sóhajjal ereszkedtem bele. Szó mi szó, bármit megadtam volna most egy kényeztető masszázsért. Talán megkérem majd a kis hasonmást, legyen olyan jó, és tegye meg nekem....
A gondolattól felröhögtem magamban, aztán lehunyt szemmel, hátradőlve áztam még keveset, mielőtt bősz mosakodásba kezdtem.

(Klaus szobája)
Vissza az elejére Go down
 

Klaus fürdőszobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Klaus fürdőszobája
» Klaus hálószobája
» Kol fürdőszobája
» Klaus hálószobája
» Klaus szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Mikaelson villa :: Lementett játékok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •