Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Adminisztrátor
Rising of the Mortals
Tartózkodási hely :
Egy lépéssel mindig előtted



A poszt írója Rising of the Mortals
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 26, 2013 1:32 pm
Ugrás egy másik oldalra
Sajnáljuk, de...
Kedves Nikole! Sajnos az előtörténeted olyan sok helyesírási hibát tartalmaz, hogy nem tudjuk elfogadni. Többször átolvastam, és még mindig vannak olyan helyek, hogy egyszerűen nem értem, hogy mit akarsz/szeretnél mondani.
Mindaddig, míg ezek a hibák nem tűnnek el, sajnos nem tudlak továbbengedni, remélem ezt megérted!

Köszönöm!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 22, 2013 9:02 am
Ugrás egy másik oldalra
center>
Nikolet Gray

[You must be registered and logged in to see this image.]
Csak aki feladja,az veszít !

Adatlapom
TELJES NÉV: Nikolet  Gray
BECENEVEK: Niki, Doki( így nevezte Nikolasz a szerelme) Klausz (abba a 3-4 évbe amíg a polgár háborúba férfi ruhába gyógyított esetleg ha találkozna olyan karakterrel aki a múltban ismerte és később vámpír lett az első rácsodálkozáskor például lehetne)
SZÜLETÉSI HELY;IDŐ: 1864 . Szeptember. 23.
KOR: 148éves (32 éves)
PLAY BY: Kate Holmse
FAJ: Vámpír
ÉRDEKLŐDÉSI KÖR: Te !


Ismerj meg jobban!
Emberként makacs , önfejű , és fiús voltam annak ellenére , hogy csak húgaim voltak . Érdekeltek a férfiak , de csak azok akik a társat látták bennem és nem azt aki kötelességnek tartja csak anyának és feleségnek lenni . De ilyen nem igen volt akkoriba . Miután egy kalandos úton vámpír lettem ezek felerősödött bennem így  aki meg akar szerezni magának, ès szerelmemet akarja elérni komolyan vért kell izzadnia . Amit élvezek is  ne csak szerelmes legyen kitartó és keményen küzdő is.


Életem története
 Amikor eljött az ideje, hogy igába hajtsam a fejem, mint a többi nő és szüleim sorba hozzák a szerintük megfelelő férfiakat aki meg felelt anyagi szempontból nekik . Magamba csak tenyéssz bikáknak neveztem el őket, jól tudtam az ö szüleik is csak azt akarják mint az ennyimék kapcsolat , pénz ,stb. . Semmi szerelem vagy legalább egy kis szikra aki legalább tetszik ha le kell vele élni egy egész életet és potyogtatni nekik az unokákat . A sokadik ilyen akciójuknál elegem lett be telt az a bizonyos pohár . Úgy tettem mint aki beadja a derekát, és alávettem magam a mindenható akaratúknak . Szerencsés voltam az újonnan ki szemelt tenyéssz bika elég messze volt , hogy kérőmhöz vezető utat kicsit átmódosítva a szabadságomba vezessem a kocsinkat a dadussal aki a maga módján támogatta  ,az én állás pontomat a férfi aki velem utazott könnyen meg győztem egy kis pénzel, amit biztosra vettem oldani fogja a munka adója felé táplált hűségét. Dadussal a maradék hozományomon meg osztozva elváltunk .Később meg tudtam egy másik családnál kapott munkát, és meg találta a maga szerelmét . Én férfi ruhába öltözve Klaus N.Gray ként elmentem egy jó hírű orvosi iskolába ekkor 20as éveim elején voltam nem tudtam semmit a természet felettiről le foglalt az , hogy mindenki előtt titkoljam nő vagyok . Sok baráti verekedésbe vettem részt , hogy ezt alá is támasszam . Amikor jött a polgár háború ki kerültem a csata tér kellős közepébe a napi szörnyűségek meg viseltek hiszen ennek ellenére is nő voltam ,de nem adtam fel az gyengeség lett volna és ezt nem engedhettem meg .
Ott ismerkedtem meg Nikolaszt aki az első pillanat tol kezdve gyanús volt nekem, és éreztem tudja nő vagyok ,ami nagyon idegesített mindent meg tettem , hogy elhitessem vele amit akkor már 10 éve minden férfival eltudtam hitetni . Olyan helyzeteket idéztem elő amitől minden nőnek fel fordult volna a gyomra akkoriba ,de nem egy percre se ingott meg ami dühített. De tudtam neki is van egy titka valami olyan amit nem szeretne, hogy meg tudjon se én se más aki a közelbe van .  Egy nap amikor   egy nehéz nap után amikor minden saras volt az előző napi esőzés után ki adtam a dühömet és egy nagy sár tócsa kellős közepébe löktem a sátrak mögött ,és elmondtam tudom valami nincs rendjén vele . Amikor arcát kiemelte a sárból , azt vártam ideges lesz és nekem esik ki kérve  a gyanúsítgatást  . Ehelyett egy  könnyed nevetés hagyta el a száját ,és meg törölte az arcát .
- Az meg eshet  , de ahogy nekem úgy neked is drága doktornőm .
Ideges lettem abba a pillanatba ha egy szurony ott lett volna egy gyalogsági puskán esküszöm át szúrtam volna rajta.De uralkodtam magamon.
- Nő ne nevetés a sok vér ki logó belső szervek egy nő nem bírná . Nevettem el magam kényszeresen.
Nikolasz ekkor villám gyorsan mellemet termet és meg csókolt.
- Ilyen nőt még soha nem láttam , vad , kemény,  akaratos , férfias de mégis olyan vonzó egy ideje minden gondolatom az én kis dokimon jár fejem. Pajzánul végig simította a derekam egészen a fenekemig .  
- Mi vagy te ? Kérdeztem zilálva felkeltette bennem azt a nőt akikről azt hittem olyan mélyen van elásva sose kerül felszínre.
Ekkor mondta el félre húzódva  az emberi fülek elöl, hogy vámpír ès láttam be ez merész húzás volt egy ember részemről  provokálni de be kellet vallanom bele szerettem már akkor amikor először meg láttam azt a hatalmas zöld szemét és azokat a húsos ajkait ez után mindig valami  módon friss vérhez juttattam volt rá lehetőségem ,hogy bornak álcázva odahassam szerelmemnek  . Talán egy év múlva halálos sérülést kaptam, és akkor ajánlotta fel át alakít ,olyanná tesz mint ö. Bele mentem és együtt voltunk egészen a század fordulóig ,amikor egy vadász megölte öt elvette tőlem az egyetlen szerelmem, a vadász még az nap olyan halált halt amit talán a dédunokái is emlegetnek még, az ebédlő asztalon vékonyan fel szeletelt család tagjuk látványa és a vérével felírt üzenet " Ezt Nikolaszért " Az Otta is fáj a hiánya  .  Mystic Follse.      



User neve

♠ User kora ♠ Tapasztalat ♠ Multi karakterek
<
Vissza az elejére Go down
 

Nikolet Gray

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
»  Anna Gray Hyder
» Matthew Gray Gubler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •