Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 22, 2013 3:20 pm
Ugrás egy másik oldalra
Lauren Cooper




Ex-menyasszonyom, aki mellett igazán kiegyensúlyozott és nyugodt életem volt, akit nem zavart, sőt imádta, hogy természetfeletti lény vagyok... Egy nő az életemben, aki tíz év alatt kétszer is felbukkant. Először egészen az eljegyzésig jutottunk, de valahogyan az egész lovestory-nak induló történet megromlott. Eltávolodtunk egymástól, de mint kiderült, hogy az ő szülei voltak azok, akik ellenem uszították, és mindenfélét bemeséltek neki. Elköltözött más városba (vagy országba), ám de újra feltűnt néhány hete itt, Mystic Falls-ban. Összefutottunk, de nem volt időnk beszélgetni még. Az érzéseim iránta még mindig ugyanolyan szenvedélyesek, és még mindig szeretem őt. Vajon ő is épp így érez? Miért most jött vissza? Van valami oka, vagy szimplán csak visszatért ide?!

Előtörténet: teljesen rád van bízva. Jellem is rád van bízva, de azért ne egy hisztis, naiv és nagyszájú dög legyen.
Kapcsolatunk a továbbiakban: azt majd időközben eldöntjük, de szeretném, ha ismét kikötne majd Tom mellett.
Pb: Kate Walsh-ot néztem ki, vagy pedig Ellen Pompeo... (de azért ha van valami más elképzelésed, alkudozhatunk).

♠ ember ♠ 30-35 ♠ Kate Walsh
Vissza az elejére Go down
 

Lauren Cooper

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lauren Cooper
» Lauren Cohan
» Dominic Cooper
» Jesse Cooper
» Cassandra Cooper

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •