A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 
Mystic Falls - Grill

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Júl. 26, 2012 5:27 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
Most könnyen beadhattam volna a kulcsot, és egyből megcsókolhattam volna, de nem tettem.
Nem bírnám még azt is elviselni ha vele is történne valami.-Én....i....-már éppen kiakartam mondani azt a szót de erőt vettem magamon és megráztam a fejem, elhessegetve belőle ezt az érzést.
-Menj haza..És legyél boldog..mással.-mondtam ki bármennyire is nehezemre esett. Olyan érzés volt amikor kimondtam ezt a mondatot mintha a szívemet tépték volna ki.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Júl. 26, 2012 5:14 pm
Valahogy számíthattam volna erre a reakcióra, de inkább csak a legjobbat próbáltam kihozni a dologból. - Tudom, hogy miben egyeztünk meg, de én nem tudok és nem is akarok nélküled élni. - Nyeltem egy nagyot majd kezemet a kezére csúsztattam és reméltem, hogy nem húzza el. Oka nem lett volna rá hiszen nem haragban váltunk el csak.. Nem is kellett volna ez az egész. Vele akarok lenni és tudom, hogy legbelül ő is ugyanezt akarja. Bármennyire is védeni akar... csak úgy teheti ha velem van.
- Szeretlek, Andrew. - Tekintetemmel az övét kerestem.

A hozzászólást Jessica D. Ashwin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 01, 2012 9:07 pm-kor.

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Kedvenc dal :
FLAWLESS.×
† Tartózkodási hely :
Mystic Fall's ×
† Hobbi & foglalkozás :
te. ×
† Humor :
Nem fogod megemészteni.×

Katie Evelynne Pierce ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Júl. 26, 2012 12:34 pm
(Em)

-Az jó. -húztam fel a szemöldököm,bár meglepődtem,hiszen nálam idősebbnek saccoltam be.
-Én idén tavasszal töltöttem az 522-őt. -bólogattam,miközben iszogattam a narancslevet.
Én már régen ittam ilyen pocsék narancslevet,szóval a félig üres-félig teli poharat visszatoltam a pultra.
-Egy ugyanolyat. -böktem Emre,hogy lássa a csapos mire gondolok.
-Köszi. -mondtam mikor odaadta a kabátját,majd kihozták a whiskyt és ismét iszogatásba kezdtem. Hát ha leiszom magam legalább van ki hazavigyen..

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Júl. 25, 2012 9:27 pm
Nem sokkal azután, hogy megittam az italomat egy ismerős illat csapta meg az orromat. Az nem lehet.-gondoltam magamban. Majd amikor az ismerős hang hallatára oldalra fordultam megpillantottam Jessica-t.
Nem akartam hinni a szememnek, hisz nem gondoltam volna róla, hogy felrúgja a megállapodásunkat.
-Hát te meg mit keresel itt?-néztem rá hideg tekintettel, persze legbelül majd kicsattantam az örömtől, hogy újra láthatom.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Júl. 25, 2012 9:14 pm
// Mystic Falls határa //

Bolyongtam befelé a városba amikor megláttam egy Grill feliratot. Megszomjaztam az idetartó út alatt ezért beugrottam na meg persze valami információt is kiszedhetnék az egyik alkalmazottól, hogy merre tudnék megszállni. Mikor beléptem az ajtón lesütött szemekkel a bárpulthoz siettem majd odaszóltam a pultosnak. - Egy narancslevet kérnék. - Megköszörültem a torkomat majd elkezdtem körbenézni és ekkor vettem észre, hogy ki is ül nem annyira messze tőlem. Szívem hevesen kezdett verni és nem is gondolkoztam csak odasiettem és leültem mellé.
- Sz..ia. - Nagy nehezen de sikerült hangot erőltetni ebbe a kis szóba.

A hozzászólást Jessica D. Ashwin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 01, 2012 9:07 pm-kor.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Júl. 25, 2012 8:56 pm
(Aurora lakása)

Vakon bolyongtam a városban, azt sem tudtam, hogy merre megyek amikor megpillantottam egy helyet, "Grill". Gondoltam, hogy benézek, addig sem gondolok semmi rosszra.
Beléptem a bejárati ajtón. Először körbenéztem majd a pulthoz sétáltam.
-Egy pohár whisky-t kérek.-szóltam oda a csaposnak.
Újra előtörtek bennem a gondolatok, fejemet a kezembe temetve támaszkodtam meg a pulton. Egy idő után végre megkaptam a kért italomat amit eléggé kedvtelenül, de elkezdtem kortyolgatni.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Júl. 25, 2012 4:54 pm
- Hát... már túl vagyok a 200-on, de... a 200.-nál eldöntöttem hogy inkább nem számolom tovább. Mivel... a kedvesem ember, inkább hagytam a számolgatást - mosolyogtam, s bár tudtam hogy ezzel lelepleztem magam, miszerint párkapcsolatban vagyok, de... végülis mi csak iszogatunk, hol lenne ebben hátrány a barátnő..
- Tudod, kétszáz éve még ez volt a természetes, és hát... angol vagyok, szóval nekem főleg - mosolyogtam, amint engedélyt kaptam, és a vállára kanyarintottam a kabátom. - Hát, szó ami szó, furcsa visszaszokni a nyári nagy melegek után hogy most már bármikor változhat az idő. Nem egyszerű megszokni hogy kell a kabát. Na és... mond csak, tudom nem illik, de... Te mennyi vagy? - kíváncsiskodtam.

† Kedvenc dal :
FLAWLESS.×
† Tartózkodási hely :
Mystic Fall's ×
† Hobbi & foglalkozás :
te. ×
† Humor :
Nem fogod megemészteni.×

Szer. Júl. 25, 2012 4:02 pm
Elmosolyodtam a kijelentésére.
-Ha már itt tartunk elárulhatod a születéstől nézettet. -mosolyogtam,miközben a szívószálon keresztül elkezdtem szürcsölni az italt.
-Milyen udvarias valaki. -húztam fel a szemöldököm,nem számítottam volna rá.
-Persze. -mondtam. -Így jár aki nem néz időjárás jelentést. -vontam meg a vállam,majd újra elmosolyodtam.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Júl. 25, 2012 3:47 pm
- Ahogy gondolod - bólintottam szavaira, s mikor Ő egy narancslével folytatta, én visszatértem egy whisky-hez. Azonban mikor intettem a csaposnak, megéreztem kezét a vállamhoz érni, érintésével egyetemben egy másik érzés is a tudatomba kúszott, mégpedig hogy az előttem ülő csinos lány bizony vámpír. Ki hitte volna...
- Attól függ melyik számomra vagy kíváncsi - feleltem elvigyorodva és beleittam az italomba. - Születéstől nézett, újjászületéstől nézett, esetleg a kettő egyben - kacsintottam Rá.
Mikor láttam hogy kezei hogyan mozdulnak melegítő tartásba, rögtön kapcsoltam, és felkapva a dzsekim a szomszédos székről, felállván felé mutattam, hogy szabad-e a vállára terítenem. - Szabad?

† Kedvenc dal :
FLAWLESS.×
† Tartózkodási hely :
Mystic Fall's ×
† Hobbi & foglalkozás :
te. ×
† Humor :
Nem fogod megemészteni.×

Szer. Júl. 25, 2012 12:39 pm
Gondolkoztam már rajta hogy visszaköltözöm,vagy hogy csak kimegyek körbenézni,meg ilyesmik.. -gondolkoztam el.
-Nekem egyenlőre ennyi tökéletesen elég. -mondtam,majd szóltam a pincérnek hogy hozzon egy narancslevet. Ki is hozta,és miközben elvettem tőle,a kezem hozzáért Em vállához. Rögtön felismerhetővé vált hogy vámpír. Nem volt szerencsém,bár az emberekkel való idézőjeles "harcaim" után jó egy kicsit "kikapcsolódni" és beszélgetni.
-És mond Em,hány éves vagy? -kérdeztem. Biztos vagyok benne hogy ő is érezte hogy én is a "fajtájából" való vagyok. Nem hiszem hogy probléma lenne,egy vámpírral sokkal jobban ki lehet jönni mint egy tudatlan emberkével.. Brrrr... kiráz tőlük a hideg. És ráadásul egy picit még fázom is.. Átkulcsoltam magam előtt a karomat hogy valamennyire felmelegítsen. Azért annyira nem volt egetrengetően hideg,de rövid ujjúban elmenni valahova egy őszi napon nem túl jó ötlet. Nem gondoltam volna hogy ilyen idő lesz,reggel még tök jól sütött a nap...

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Júl. 24, 2012 4:45 pm
- Hát, azért Anglia sem kicsi, biztos elkerültük egymást - mosolyogtam, kihagyva azt a momentumot hogy én 200 éve éltem ott normál emberies életet. - A nagy utazgatásban. Az utazás jó, izgalmas tevékenység, legalább sokat láttunk a világból, ami hasznos tevékenység. - Kiittam a poharam, majd üresen visszatettem a pultra. - Bulgária szép hely. Egyszer futólag jártam arra, de csak átutazóban - emlékeztem vissza, amikor majdhogy nem lóhalálában haladtam az országokban, hogy Curtis nyomomat veszítse. Hát mindenre volt időm, csak nézelődni nem... De talán majd egyszer.

† Kedvenc dal :
FLAWLESS.×
† Tartózkodási hely :
Mystic Fall's ×
† Hobbi & foglalkozás :
te. ×
† Humor :
Nem fogod megemészteni.×

Kedd. Júl. 24, 2012 4:26 pm
-Akkor csodálkozom hogy nem ismerlek,engem ott szinte mindenki ismert. -mondtam halvány mosollyal az ajkaimon.
-Mondjuk én is sokat utazgattam,meg mint említetted te is,biztos ez volt az oka. -sóhajtottam színpadiasan még mindig mosolyogva,majd beleittam ismét a piámba,csak pici kortyokat.
-Nem dehogy vagy az,Bulgáriában. -mondtam ki egyszerűen.
-Nem túlzottan ismerem,sőt egyáltalán nem,csak azt tudom hogy ott születtem. -forgattam meg a szemeimet.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Júl. 24, 2012 4:22 pm
- Nocsak, akkor földim vagy - biccentettem feléje, Angliát hallva. - Én is onnét származom. Eredetileg. Bár már jó ideje eljöttem onnan, azóta már... olyan sok helyen éltem, hogy felsorolni is nehéz lenne - meséltem, kihagyva azt a momentumot hogy élés címszó alatt inkább sok helyen bujkáltam. De az részletkérdés, hisz legalább éltem. - Na és hol születtél, ha nem vagyok túl indiszkrét? Azt mondtad csak Angliába költöztetek - vetettem közbe, miközben az italom iszogattam.

† Kedvenc dal :
FLAWLESS.×
† Tartózkodási hely :
Mystic Fall's ×
† Hobbi & foglalkozás :
te. ×
† Humor :
Nem fogod megemészteni.×

Kedd. Júl. 24, 2012 4:06 pm
-Egészségedre! -mondtam én is,majd megemeltem a poharam és beleittam a brandybe.
-Hát gondolom Anglia mond neked valamit. -mosolyogtam.
-Születésem után Angliába költöztünk. -majdnem hozzátettem hogy a "Nevelő Szüleimmel",azt nem tudom hogy kerültem oda,de tény hogy Bulgáriában születtem és nem Angliában. Ezt soha sem titkolták előlem,de hogy miért költöztünk el vagy hogy miért hagyhatott el az igazi anyám,azt bezzeg nem mondták el. De így több mint 500 év elteltével nem is nagyon érdekel..
-Na és te? -kérdeztem vissza.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Júl. 24, 2012 3:59 pm
- Akkor most épp itt az ideje hogy igyál egyet - mondtam, és mikor megkaptuk, megemeltem feléje a poharamat. - Egészségedre!
Néztem hogy fogja össze a haját, és tekintetem követte a mozdulatait, végülis az sosem árt ha az ember figyel. Nem éreztem semmi kivetnivalót, szimpatikus nőnek tűnt. A másik pasasból az az ősiség áradt ami gyanakvást keltett, de ez a lány csak... egy csinos nőnek tűnt.
- Na és honnét érkeztél ide? Messziről? Mármint az országon belülről, vagy kívülről? - érdeklődtem.

† Kedvenc dal :
FLAWLESS.×
† Tartózkodási hely :
Mystic Fall's ×
† Hobbi & foglalkozás :
te. ×
† Humor :
Nem fogod megemészteni.×

Kedd. Júl. 24, 2012 3:36 pm
Egy aprócskát bele pirultam a bókjába,bár már megszoktam a bókok áradatát.
-Olyat is már vagy száz éve nem ittam! -mondtam mosolyogva. -Benne vagyok. -biccentettem,majd ismét megráztam a hajam ami szinte már teljesen száraz volt,a loknik ugyanúgy "ugráltak" már, mint reggel. Mielőtt kihozták volna az italt,a kezemen lévő fekete hajgumival összefogtam a hajzuhatagomat,és tovább hallgattam Emet...

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Júl. 24, 2012 3:22 pm
- Akkor nem csodálom, hogy nem találkoztunk, én otthon tengettem időm, aztán a környéken volt dolgom a természet lágy ölén, így meglepett volna ha egy ilyen csinos fiatal hölgy akad az utamba - mosolyogtam rá. Hát bizony, egész máshogy is alakulhatott volna az a réten volt találka az ősvámpírral, ha egy ilyen csinos nő a személye, és nem egy pasas. De így sem rossz a helyzet.
Én is lehúztam a whiskymet, aztán eltöprengtem egy pillanatra.
- Legyen mondjuk brandy, mit szólsz? - javasoltam töprengve, s máris intettem a csaposnak, hogy kettőt kérünk.

† Kedvenc dal :
FLAWLESS.×
† Tartózkodási hely :
Mystic Fall's ×
† Hobbi & foglalkozás :
te. ×
† Humor :
Nem fogod megemészteni.×

Kedd. Júl. 24, 2012 2:41 pm
-Hát igen,pontosan két napja tengetem az életem ebben a városban. És hát minő meglepő,máig én sem láttalak -magyaráztam,mondjuk nem is láttam mást eddig csak azt a vadászfiút,meg a járókelőket.. Aztán lehúztam a whiskyt és vártam hogy ő is megigya.
-Na most mit iszunk? -kérdeztem. Még jó hogy tegnap olyan sokat "ettem" most nem vagyok éhes.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Júl. 24, 2012 2:22 pm
- Természetesen, és rendben - bólintottam, miközben már meg is érkezett az ital, és kezembe véve a poharat, belekortyoltam. Nincs is jobb időtöltés így evés után, mint egy-két jó ital. Azzal sosincs gond. Úgysem árt meg, ha kicsit oldódom mielőtt hazamegyek, főleg ha Yve még mindig paprikás lesz, mint amilyen reggel volt.
- Itt... hát úgy kb. másfél éve. Igen, körül-belül már van annyi - gondolkodtam el kissé, azt a részletet jótékony homályban hagyva, hogy ebből az időből egy év a túlvilágon telt. - Na és Te? Most érkeztél? Mert eddig még nem láttalak - Bár ez ugye nem jelentett semmit, mert nem ismertem olyan sok embert a városban, de egy átlagember így tenné fel a kérdést.

† Kedvenc dal :
FLAWLESS.×
† Tartózkodási hely :
Mystic Fall's ×
† Hobbi & foglalkozás :
te. ×
† Humor :
Nem fogod megemészteni.×

Kedd. Júl. 24, 2012 2:10 pm
-Köszönöm. -bólintottam egyszerre mindenre amit mondott.
-Egy újabb kör whisky megfelel?! -kérdeztem szélesebb mosollyal. Majd nem várva meg a válaszát intettem a pincérnek,hogy hozzon még kettőt.
-A következőt te választod. -mondtam,majd meghozták az italt.
-Mond Em,mióta élsz itt? -kérdeztem iszogatás közben. Valami egyszerű témával kezdtem,ha már itt ragadtunk,jobban mondva el tudnék menni,de nem,most jó itt.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Júl. 24, 2012 2:01 pm
- Szép név - mosolyogtam a lányra, majd kíváncsi biccentéssel vártam, mi is lenne a kérdés, azt hallva pedig még szélesebben elmosolyodtam. - Neeem, kegyed cseppet sem látszik öregnek, de tudja az illem... - vontam meg a vállam színpadiasan, de aztán megráztam a fejem. - Ha zavar, szívesen tegeződöm veled - folytattam lazított kivitelben. - És ha megengeded, meghívlak még egy italra. Ha már úgyis itt ragadtunk ebben a kellemes időben - ironizáltam. Bár nem terveztem flörtölni, hisz a kedvesem otthon vár elvileg, de a barátkozás remek dolog, főleg ha az időjárás alakította helyzetben még jól is jön a kellemes beszélgetés és italozás.

† Kedvenc dal :
FLAWLESS.×
† Tartózkodási hely :
Mystic Fall's ×
† Hobbi & foglalkozás :
te. ×
† Humor :
Nem fogod megemészteni.×

Kedd. Júl. 24, 2012 1:41 pm
Iszogatás közben a mellettem ülő fiú hozzám fordult. Felvont szemöldökkel én is felé vettem az irányt.
-Helló Em. -mondtam halvány mosollyal az arcomon.
-Már majdnem megszáradtam. -jelentettem ki egyszerűen.
-Katie Evelynne. -mondtam ki a keresztnevemet. -De a barátaimnak csak Katie-Kate vagy Eve. -mondtam, ismét elmosolyodva.
-Lehet egy kérdésem?! -döntöttem meg finoman a fejem. -Olyan öregnek nézek ki hogy magázz? -húztam fel a szemöldököm miközben féloldalasan mosolyt villantottam felé,majd lehúztam a maradék italomat. Bár ami azt illeti tényleg olyan öreg voltam... Na mindegy is.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Júl. 24, 2012 1:27 pm
(Katie-nek)

Már ücsörögtem egy néhány perce, amikor egy fiatal leányzó ült le mellém. Őt elnézve most még jobb idő lehet kint. Enyhe vízpermet szállt rám amikor megrázta a haját hogy a víztől szabaduljon. Ráfordultam hogy szóljak ezügyben, de aztán ahogy végigmértem a csinoskát, inkább visszanyeltem, egye-fene egy csinos hölgyet mégse tolhatok le. Csendben méregettem míg az italára várt, aztán iszogatni kezdett, előbb egy tequilával végzett, majd whiskyt kért.
- Helló - köszöntem rá, amikor a csapos otthagyott minket. - Látom kegyed is ízelítőt kapott az ősz kellemetlenebb részleteiből - néztem szemeibe, majd a kezem nyújtottam felé, és bemutatkoztam. - Viventem, barátoknak csak Em. Az Ön személyében kit tisztelhetek? - érdeklődtem, gondolván, miért is ülnénk itt csendben egymás mellett, ha már egyszer az eső úgyis ide űzött mindkettőnket.

Vámpírboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
† Chatkép :

† Keresem :
my only son
Blake
† Kedvenc dal :
Bubblegum Bitch
DNA
† Tartózkodási hely :
wherever i wanna be ❥
† Hobbi & foglalkozás :
practising magic and trying to be good at this witchy thing ❥
† Humor :
im a hilarious person ❥

Lucy A. Montgomery ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Júl. 24, 2012 12:16 pm
Mielőtt kiléptem volna még egy pillantást vetettem a lányra, majd egy gyors köszönés után elhagytam a helyiséget.

(Hotel)

Vámpírboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
† Chatkép :

† Keresem :
my only son
Blake
† Kedvenc dal :
Bubblegum Bitch
DNA
† Tartózkodási hely :
wherever i wanna be ❥
† Hobbi & foglalkozás :
practising magic and trying to be good at this witchy thing ❥
† Humor :
im a hilarious person ❥

Lucy A. Montgomery ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Júl. 24, 2012 12:12 pm
Amint megkaptam az italomat, egyből le is húztam az összeset. Nyámi! Annyira jól esett az alkohól ize, amint jólesően végigperzselte a torkomat, hogy ismét a csapos fele fordulva rendeltem még egyet belőle. Ekkor feltünt egy vámpirány, aki elég csipősen viselkedett a pincérfiúval. Mosolyogva figyeltem a jelenetet. Annyira ismerősnek tűnik nekem ez a lány. Mintha láttam volna már, vagy lehet csak hasonlit valakire. Hm, nem is tudom. Barna igéző szemek, csipős viselkedés. Vajon kire hasonlithat? Katherine. De mi köze lehet ennek a lánynak hozzá? Netán rokonok? Esetleg testvérek? Nem, Katerinának nincsenek testvérei. Nagyon elkalandozhattak a gondolataim, még azt sem vettem észre, hogy az eső idővel elállt. Rendeltem még egy italt, majd a pultra téve a pénzt készültem elhagyni a helyiséget.

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 1:14 pm

Mystic Falls - Grill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
37 / 40 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Similar topics

-
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls parkja
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls sikátorai