Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 8:36 am
Ugrás egy másik oldalra




Hogy hol vagy most? Ugyan ember... Soha nem jártál még Amerikában? Na figyelj. Szállj be, és megmutatom milyen is itt az élet!

Ez a hírességek helye, aki híres akar lenni, vagy nagyot akar kaszálni az ide jön. Nézz csak jobbra... Nem a másik jobbra. Ott a sikátorban valaki épp egy nőt ver. Nyugi... nem a mi dolgunk, a zsarúk majd elintézik. Már hallom is a szirénát. Na, de lessük meg a város jobb részét is. Nem nem a jobb oldalára gondoltam, hanem a csillogásra, a vad bulikra és a sztárokra. Akármiért jöttél ide, ezt látnod kell. Szóval bocs, de kicsit rálépek a gázpedálra!

Az utcákon graffitisek nyomják a falra a legvagányabb, vagy épp legszebb festményüket. Nem nem, ez itt nincs be tiltva, de csak akkor ha romos falra csinálod a rajzot, mert azoknak már úgy is mind egy.

Rapperek róják az utcákat és szidják a világot. Ezek szerintem épp most kezdték a szakmát. Ahhoz képest elég jól nyomják ugye? Na látod. Ilyenkor kezdődik a színészek munka ideje is. Ma épp valami nagy színdarabot adnak elő. Azt mondják hatalmas durranás lesz.

Itt bármi lehetsz, csak elszántság kell és akarat, szóval itt most kiteszlek. Add le az önéletrajzod (ET-t írj) aztán bele is vághatsz a sztárok világába.

Te nem akarsz sztár lenni? Mint mondtam, az leszel ami csak akarsz! Akarni kell barátom, de jó erősen!






Vissza az elejére Go down
 

Wild Party FRPG

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Club N.Y.C - Welcome to the party
» Duel FRPG
» Art war! FRPG
» Grandview FRPG
» Solarah FRPG

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vérrokonság :: Inaktív oldalak-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •