Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 20, 2012 9:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
Újra mozdult bennem, én pedig szinte rögtön felnyögtem. Alighogy magamhoz tértem volna, már a második menetnél is tartottunk amit egy cseppet sem bántan. Túl jól esett az egész ahhoz, hogy egy menettel vége legyen az egésznek.
A mellbimbóimat kezdte kényeztetni nyelvével, amire reagált testem és halkan felsóhajtottam. Beletúrtam hajába, és élveztem a pillanatot. - Még ennél is jobban kellenék? - Vigyorodtam el, és szenvedélyesen tapadtam ajkaira.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 20, 2012 1:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
Újra ott voltam a testében, határozottan és mélyen mozdulva benne de próbáltam úgy csinálni hogy én is kitartsak még egy körre, hogy ő is elélvezhessen.
A mellbimbóit a számba vettem, nyelvemmel szenvedélyesen kényeztettem őket, vadul simogatva kezeimmel, és belemartam fenekébe, mikor csípőm köré emeltem lábait újra és újra. - Kellesz nekem.. - lihegtem vadul.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 18, 2012 6:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
Megállt, de ehhez nem nagyon tudtam hozzászólni mert még nem tértem magamhoz. Arcomat a vállába temettem, és igyekeztem még levegőket venni. Közelebb húzott magához, és megtartva testemet az avarba fektetett. A következő pillanatban újra rajtam volt, én pedig halványan elmosolyodtam. - Nem ellenkezek... - Vettem hangosan a levegőt, és a vágytól fátyolos szemekkel néztem szemeibe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 18, 2012 1:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
Éééééés.. elment! Nem kellett volna már sokat várnom arra, hogy én is robbanjak, mégis megálltam és csapzott homlokkal lihegtem arcába hogy közelebb vonjam magamhoz és elhúztam a faltól. Még magához se tért a kéjtől, mikor az avarba fektettem, és így hajoltam vissza rá, hogy újra megajándékozzam őt.
- Csináljuk... élvezzük.. újra.. - lihegtem a fülébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 12:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
Percek múlva már egyre gyorsabban mozgott bennem, aminek következtében fejemet a fának döntöttem, és lehunyt szemekkel lihegtem, élveztem a dolgot.
A fülemhez hajolt, és ott lihegett, nyögdécselt, majd néha megszorította lábaimat. Kicsit keményen de végül megszorítottam vállát, és egy hangosabb nyögéssel testem megfeszült, és eléveztem, de tudtam hogy Ő még nem végzett egyenlőre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 8:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
Jócskán vigyoroghattam már közben mikor egyre gyorsabban és gyorsabban mozogtam testében, valami ősi ritmus alapján. Hogy honnan jött? Valahonnan mélyen belőlem... és isteni érzés volt... de még mennyire!
A füléhez hajoltam, ott nyögdécseltem, és lihegtem, megszorítva néha lábait, így várva, hogy végre megérintse a fellegeket.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 12, 2012 6:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
Magához szorított, és keze a hajamba túrt. Fejemet a vállába fúrtam, és ott próbáltam helyreállítani légzésemet, de csak halk nyögések hagyták el ajkaimat gyorsított mozgása hatására. Fékeztem magamat, de így ez szinte nehezemre is esett. De ez kellett ahhoz, hogy ne legyen túl gyorsan vége az egésznek.
Szemeibe néztem, és elvigyorodtam. Kezem végigsimított mellkasán, majd halkan felsóhajtottam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 11, 2012 4:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
A karmai végigszántották hátamat, és erre szélesen vigyorogni kezdtem. Élveztem teste tüzes forróságát, ami a mennyekig lett volna képes kergetni, és szélesen vigyorogtam közben. Kétség kívül tüzes a csaj..
Még inkább magamhoz szorítottam, és beletúrtam a hajába miközben egyre gyorsabban mozogtam benne a fa törzse mellett. Ami biztos.. nem akartam sietni. Túl jó volt ez ahhoz, hogy gyorsan végetvessünk neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 10, 2012 4:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
Amint elkapta tekintetemet, elmélyült benne, és én is hasonlóképp tettem. Mikor az arcom után nyúlt, és szabad kezével végigsimított arcomon, halványan elmosolyodtam, de csak egy pillanatra.
Ajkaink újra egymásra találtak, és vad csókot váltottunk, miközben fenekembe markolt, és egy ritmust felvéve kezdett mozogni bennem. Nem akartam, hogy gyorsan vége legyen ennek az egésznek. Ahhoz túlságosan is élveztem ezt. Egy kicsit óvatosan, de azért mégis érezhetően belekarmoltam hátába, de az eddigiek alapján ez nem nagyon zavarhatta.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 10, 2012 2:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
Elmélyültem a tekintetében, jó mélyen keresve a fényt bennük. Arca után nyúltam, és míg egyik kezemmel a lábait tartottam a csípőmön, másikkal az arcát simítottam végig. Élveztem-e?! Háthogyisne! Ilyesmit ne élvezni? Ki az az elvetemült, bolond népség?!
Vadabbul tapadt az ajkaimra.. én még vadabbul csókoltam vissza, kergetve nyelvemmel az Ő nyelvét, és belemarkoltam fenekébe, egy határozott ritmust véve fel, már az elejétől kezdve teljesen belemerülve testébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 09, 2012 7:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
Odahajolt melleimhez, és nyelvével kezdte kényeztetni mellbimbóimat, ami kicsalt belőlem egy kisebb sóhajt. Hátamba vájta ujjait, és úgy húzta lábaimat csípője köré, én pedig egyik kezemet rögtön vállára tettem, mintha attól félnék hogy leesek, de persze ez nem volt így. Szinte rögtön el is merült bennem, amire rögtön reagáltam is, és testem megfeszült egy pillanatra az élvezettől.
Tarkójánál fogva odahúztam magamhoz, és gyorsan, de annál vadabbul csókoltam meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 09, 2012 7:35 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
Megérintett! És ott, abban a pillanatban szinte azt hittem, máris átadom magamat a rám törő élvezeteknek, vagyis amit éppen.. hogy is mondhatnám? Ami éppen megkörnyékezett engem.. csak a keze érintésétől. Értett hozzá a kis bestia, de még hogy! De ezer év meghozza a gyümölcsét, legalábbis valami olyasmi.
A melleihez hajtoittam fejemet, simogatni kezdtem nyelvemmel a mellbimbóját, a hátába vájtam ujjaimat de nem erősen, és így húztam lábait a csípőmre, hogy egy pillanaton belül már ott legyek a testében, mélyen elmerülve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 07, 2012 11:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
Már rég volt részem ilyenben! Mármint, hogy vámpírral csináljam. Valahogy mostanában nem volt alkalmam vámpírokkal találkozni, így maradt a többi! Vérfarkas, stb, de azért mégis csak ez az igazi, nem?! Így legalább nem kell azon aggódnom hogy kifogtam egy kis gyenge férfit, akit ha egy kicsit is erősebben nyúlok hozzá a kelleténél nem kezd el nyafogni, hogy az fáj neki. Jade kellett most nekem!
Lehúzta magáról a nadrágot, és amíg arcát a vállamba fúrta, én is kifújhattam magamat, de nem sokkal később megfogva kezemet az ágyékára húztam. Nem kellett kétszer kérni, kezemmel rögtön ágyékához nyúltam, és kezdtem el kényeztetni Őt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 07, 2012 6:49 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
A vállamat megszorította, és ez talán egy sima embernek fájdalmas lett volna, de nálam pont ellenkezőleg volt. Nagyon is tetszett ez nekem. DE még mennyire! Imádtam a vadóc nőket, főleg ha vámpírok. Így keveredett az ágyamba Tatia is. A többi hasonmást még nem próbáltam, de.. nyilván csak rajta kell lenni az ügyön, ahogy hallottam a múltkori Klaus-hasonmás pletykát.
Lehúztam magamon a nadrágomat, és pár másodpercre Rebekah vállába fúrtam az arcomat, hogy ott csendesítsem le bennem a ziháló őrültet, de közben megfogtam kezét, hogy az ágyékomhoz húzzam, így kérvén hogy érintsen meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 06, 2012 4:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
Ahogy éreztem egyáltalán nem zavarta meg az elszakadt felső ami most már a földön hevert. Bár én előszeretettel szakítottam le a férfiakról a felsőt, attól én még kifejezetten utáltam ha ugyanezt teszik velem. Kivéve ha már türelmetlen vagyok. Akkor már szinte mindent megengedek.
Egy percig sem tétovázott, egyik lábamat a csípőjére húzta, és lehúzva nadrágom cipzárját, keze érzékeny pontomhoz csúszott. Testem erre rögtön reagált, és habár megtudtam állni, hogy ne nyögjek bele a csókba, de kezem megszorította vállát egy kicsit sem kíméletesen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 06, 2012 4:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
Egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy vajon mit fogok én kezdeni szétszakított felsővel, de aztán jött a felismerés, hogy ez érdekel a legkevésbé! Úgy van, én szeretem ezt az életet, ha szakadt ruhadarabokkal jár, hát akkor is.
Egyik lábát csípőmre húztam, szenvedéllyel csókolva őt még mindig, kezem bebarangolta combjait, és lehúzva nadrágjának cipzárját, becsúsztattam oda a mancsomat, hogy érzékeny pontját simítsam végig ujjaimmal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 04, 2012 7:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
-Na azért!- Vigyorogtam, és viszonozta csókomat. Elmélyítettem a szenvedélyes csókot, így most már egyre inkább kezdtem érezni a vágyat, és ez csak egyre csak nőtt.
Hagytam neki, hogy kigombolja felsőmet. Ahogy belemarkolt fenekembe, kezem végigcsúszott vállán, majd hátán végigsimítottam, és lerántottam róla felsőjét, mit sem törődve azzal, hogy elszakadt. Kifejezetten élveztem a helyzetet, így szemben sem volt leállni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 04, 2012 3:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
- Én is így gondoltam! - vigyorodtam el szélesen, és ahogy ajkaimra tapadt, én se voltam tovább tétovázó, rögtön csókolni kezdtem tüzesen, és hevesen.
Kigomboltam felsőjét, végignéztem gyönyörű domborulatain, így túrtam újra szőke hajába, amin fénylett a hold fénye.
A nyakára csúsztam le, végül vissza a szájára, és újra a fenekébe markoltam, hogy így húzzam közelebb méginkább.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 03, 2012 8:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
Amit Klaus-al kapcsolatban mondott nem tántorított el. Szemeibe néztem, és halkan felsóhajtottam. - Azt hiszed, hogy ez most pont érdekel? Azt csinálsz vele amit akarsz.. - Vontam el szemöldökömet, és megvontam vállamat. Igen a bátyámról volt, szó, de ezt pont most kell neki is felhozni. Mondjuk Klaus nem fog rajongani azért, hogy összefeküdtem azzal aki bosszút akar állni rajta, de nem érdekel. Főleg, hogy mostanában az se tudom mi van vele, és nem is nagyon érdeklődik felőlem. Innentől kezdve pedig nem érdekel. -Na mire vársz?!- Kérdeztem, de léptem helyette, és tarkójánál fogva odahúztam magamhoz egy szenvedélyes csókra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 03, 2012 8:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
Elvigyorodtam, és elöntött a diadal. Imádtam, amikor engedélyt adtak nekem olyasmire, amit amúgy is "elvettem" volna. Itt nyilván már nem állok meg semmilyen körülmények között. Nem hát.
A kezeim melleire siklottak, és egy mozdulat, ennyi volt nekem a blúza, amit viselt.
Füléhez hajoltam, miközben szőke tincseibe túrtam. - Apropó... a bátyád... megölt valakit, aki számomra fontos volt... és gondoltam, mielőtt bármilyen kíváncsiságot is kielégítenénk... csak tudd, hogy bosszút fogok rajta állni érte. - néztem tekintetébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 03, 2012 5:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
- Most mondjak neked ellent? - Nyögtem fel halkan ahogy fenekembe markolt, és halkan felnevettem. - Inkább nem, szóval mutasd meg mit tudsz. Tudod én is lehetek kíváncsi. - Suttogtam fülébe csábítóan, ajkamba harapva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 02, 2012 1:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
- Úgy bizony, most nem kell félned. - vigyorogtam rá, lezárva ezzel a boszorkány-témát, és végignéztem gyönyörűséges alakján. Egyszerűen csodaszép nő volt, de mit is várnék mást egy Mikaelsontól? Gyönyörű... szép... selymes bőr... jéggé dermedt szív. Igazi álomnő.
-Nos, esetleg kielégíthetném a kíváncsiságoimat? - mormoltam a fülébe nevetve, melleit cirógatva már ujjaimmal és a fenekébe markoltam szabad kezemmel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 02, 2012 1:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
-De nem vagyok az szóval nem kell féltenem a kis nyakacskámat, és az életemet persze.- Emeltem fel kezemet, és lassan végigsimítottam nyakamon de aztán elvigyorodtam. Én és a boszorkányság! Még jó hogy nem örököltem semmi ilyesmit, de ha örököltem is volna, még idő se volt arra, hogy ez kiderüljön, hisz vámpír lettem.
Egy kicsit sem ért meglepetésként, ahogy egy fának szorított, felsóhajtottam, és halkan felnevettem. -Csak nem a kíváncsiság hajt?!- Mondtam vigyorogva, fejemet a fának döntve. -Mondjuk nem olyan rossz ötlet a részedről.- Vigyorogtam, és kezem a tarkójára csúszott.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 02, 2012 12:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
- Kész mázli. Ha most boszorkány lennél, nyilván meg is fojtanálak. - kacsintottam rá igencsak pimaszul, de kit zavart most ez a stílus? Én szerettem ilyen lenni és engem nem változtathat meg senki és semmi. Bosszú miatt jöttem ide. Oliver halálát kell megbosszulnom. De előtte hagy szórakozzam egy kevéskét.
Vontam egyet a vállamon, és ott termettem előtte, hogy egy fának nyomjam a hátát. - Arra gondoltam, hogy megmutathatnád, miben olyan extra egy első nő.. - vigyorogtam, végighúzva nyelvemet a nyaki ütőerén. - Ami azt illeti, igencsak kíváncsi vagyok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 01, 2012 5:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
-Nem vagyok a virágszálad, Drága...- Vigyorodtam el halványan. -Még jó hogy én nem lettem boszorkány anyám után.- Nevettem fel halkan, és vállamról elsöpörtem pár tincset a hajamból.
-Végül is van valami előnye, ha be vannak állva. Nem kapálóznak, vagy könyörögnek az életükért. Habár ezen egy kis igézéssel is lehet segíteni.- Haraptam ajkamba egy egész pillanatra ahogy elém suhant.
-Nem hiszem el, hogy mind ketten ilyen feledékenyek lennék!- Húztam egy féloldalas mosolyra ajkaimat. Nem is volt rossz, pasi sőt... Ennél fogva felvetődött bennem egy két gondolat, hogy hogyan is folytathatnánk az estét, de persze mindent csak a maga idejében.
-És mi is az a lehetőség?- Kíváncsiskodtam.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
Vissza az elejére Go down
 

Temető

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
17 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next

 Similar topics

-
» Temető
» Temető
» Temető
» Pére Lachaise temető
» Lake View Temető

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Külváros :: Temetö-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •