Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 02, 2013 3:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
- Valami olyasmit, ami elűzi a rosszullétet, meg egyúttal szájzárat is okoz - jegyzem meg, aztán elindulok előre, lefelé a lépcsőkön. Sőt, még a táskáját is cipelem. Ne mondja, hogy bunkó vagyok.

(dolgozószoba)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 02, 2013 3:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Kösz, ezt bóknak veszem - küldök Klaus felé egy lesúlytó pillantást. Hát nem elbűvölő, hogy milyen tökéletesen ért a nők nyelvén? Nem beszélve arról, hogy milyen profi abban, hogyan derítsen jobb kedvre... De legalább ez az ironizálás elszórakoztat. Sóhajtva vetek még egy pillantást a szobára, hogy biztos ne maradjon itt semmi, de úgy nézem, Klaus sietve is jól össze tud rámolni mindent egy bőröndbe.
- Nem tudom... Szerintem hamarosan átmegy rajtam, de ha az megnygtat, akkor kérhetünk is tőle valamit - vonogatom a vállam. Ha jól sejtem, a kocsija épségéért aggódik, de engem sem lelkesít a lehetőség, hogy ilyen állapotban induljunk útnak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 02, 2013 2:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
- Hallottam ám - morgom vissza csakúgy, amikor meghallom Hayley jellegzetes válaszát. Hihetetlen ez a nő. Azt már csak tudat alatt vallom be még magamnak is, hogy szórakoztat a szájalása. Nem sokan merik ezt megtenni velem úgy, hogy túl is élik.
- Nem festesz nagyon szívmelengetően - jegyzem meg, mikor előtántorog a fürdőből. Szürke, mint a hamu. Remélem nem a kocsimat fogja összehányni, attól nagyon morcos lennék.
- Nem akarsz kérni valami vackot anyámtól? - kérdeztem felegyenesedve, kezemben a degeszre tömött táskával.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 02, 2013 2:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Apró levegőket kapkodva ülök le egy kicsit a kád szélére, mert ismét megkörnyékez a szokásos reggeli rosszullét, de ha egy mód van rá, szeretném elkerülni a klotyó fölé görnyedés felemelő pillanatait ma reggel. Lehet Klaus akármilyen nagy hibrid, én a helyében akkor sem akarnék felhúzni egy terhes nőt korán reggel, mert a végén megnézheti magát... szó szerint, ha véletlenül telibe rókázom a pólóját. De ezektől a gondolatoktól nem leszek jobban, próbálom elterelni a figyelmemet, de nem segít a kinti zsörtölődés, meg neszezés.
- A terhes nők meg pláne - morgom vissza az ajtón túlra, csak hogy ne higgye, hogy nem hallom. Aztán felállok, hogy egy kis vizet lötyköljek az arcomra, de a tükörképem láttán elfintorodom. Függetlenül attól, hogy ezúttal nem adtam ki a gyomrom tartalmát, épp olyan szerencsétlenül festek, mintha megtettem volna. Kicsit összeszedem magam, aztán visszatántorgok a szobába, és magamra veszek valami göncöt, ami megfelel az utazásra is.
- Gondolom, amilyen sietős, nagy kérés lenne, hogy most ne vezess gyorsan, ugye? - húzom el a számat a költői kérdés végén. Talán be kellene készítenem valami zacsit az útra, vészhelyzet esetére.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 02, 2013 11:28 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Na tessék. Csak tudnám, most mi baja. Ugyan mi rosszat mondtam már megint? Úgy fújtat, mint egy dühös macska, aztán erőteljesen bevágja maga mögött a fürdő ajtaját.
Egy pillanatig mérlegelem, hogy darabokra szedjem-e a fa tákolmányt, és vonjam-e Hayleyt kérdőre, helyette inkább kirámolom a szekrényét, és táskába kezdem tömködni a cuccait, olyan energiával, mintha a ruhákon akarnék bosszút állni.
- Minden nő hisztériás - dünnyögöm közben az orrom alatt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 01, 2013 6:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Persze, hogy nem gondoltam meg magam... - motyogom csak, miközben ő tovább mondja a magáét. Hát jó, meg akarja tudni az igazságot Marcelről, ahogy én is a családomról, és nem mondtam le arról, hogy megkeressem őket, de mégis min változtat még egy óra alvás? Ez is csak a tipikus klausos gondolkodás. Amúgy meg melyik terhes nő ne örülne egy ilyen kedves ébresztőnek, nem igaz? Morcosan lerúgom magamról a takarót.
- Már készülök - fújok Klausra, majd bevonulok a fürdőbe, és erélyesen belököm magam mögött az ajtót.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 01, 2013 6:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
- Hogyhogy mihez? - morgom. - Tegnap még gőzerővel azon voltál, hogy megkeresd a családod, én meg azon, hogy megkeressem Marcelt. Meggondoltad talán magad? Mert én akkor nélküled megyek. De én mindenképpen rá akarok jönni az igazságra, mi folyik abban a városban, amit már oly régóta elhagytam, és amit annak idején a magaménak mondhattam. Szóval... kimászol végre az ágyból?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 01, 2013 6:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Álmosan nyújtózva érzékelem, hogy az ágy hirtelen megüresedik mellettem.
- Időben odaérni mihez? - nyomok el egy ásítást, és kicsit feljebb tornázom magam az ágyban.
- Nem tudtam, hogy ennyire sietünk - jegyzem meg az álmosságtól még morcosan, és próbálom kipislogni a szememből az álmot. Nem tudom, mi ütött ebbe az éjszaka alatt, talán megálmodta, hogy mi lesz a terve mára, de attól még nem kellene kirángatnia engem az ágyból. Örülök, ha nem kell hamarosan ismét a rosszulléttel szenvednem, nem hogy még kapokodjak...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 01, 2013 1:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Reggel alighogy kinyitom a szemem, úgy pattanok ki az ágyból, mintha rugók löknének fel, és ugyanezzel a lendülettel máris magamra kaptam a ruháimat.
- Ébresztő! - szóltam a kábán mocorgó Hayleynek. - Ha időben oda akarunk érni, akkor egy órán belül indulnunk kellene. Öltözködj, és pakolj - dobtam oda a felsőjét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 30, 2013 6:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem ellenkezek, nincs se kedvem, se erőm, fáradt is vagyok. Lekapcsolom az éjjeli lámpámat, aztán visszabújok Klaushoz. Talán mondanom kellene neki még valamit, biztosítani róla, hogy nekem úgy jó, ahogy van, és nem várok tőle többet. Hogy már így is többet tett és tesz napról-napra, mint ahogy gondoltam. És csak hogy örülök, hogy itt vagyunk, biztonságban, együtt, ez a nehéz nap után. De nem visz rá már a lélek ezekre a nagy szavakra, így csak halkan sóhajtok egyet, és hagyom, hogy végre elnyomjon az álom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 30, 2013 5:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Halványan érzékelem Hayley csalódottságát, ettől magam is kissé csalódott leszek, és kissé dühös is. Azt hiszem, már ez hatalmas haladás tőlem. Ahhoz képest legalábbis, hogy az elején a pokolba kívántam őt a gyerekkel együtt. Sosem leszek mintaapa, meg hasonló, de... ami tőlem telik, megteszem. Tőlem csak ennyi telik, ezt meg jobb, ha felfogja.
- Aludjunk - mondom tömören. - Holnap hosszú út vár ránk - terítem rá a takarót.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 30, 2013 5:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Én nem is gyerekmesékre gondoltam, és nem is rögtön - vonogatom a vállam. Gyerekmesékben igazából én sem vagyok otthon, de szerintem nem nehéz leemelni pár ilyen könyvet a polcról egy könyvkereskedésben. - Később, amikor már elég idős lesz hozzá, hogy a világról tanuljon. Hisz mégis egy ritka családba születik, vérfarkas és hibrid szülőkhöz. Már most is különleges, és csak még inkább az lesz. Jó ha felkészítjük arra az életre, amivel ez jár. És ebben te leszel inkább otthon, a te élettapasztalatoddal. - Kicsit lejjebb csúszok, amikor visszafekszik mellém, és a vállára hajtom a fejemet. Ismét azt érzem most is, amit korábban, hogy megnyugtató így hozzá bújni. Biztonságot nyújtó. - Értem - válaszolom csendesen a szavaira. - Rendben - igyekszem teljesen közömbösen válaszolni neki, de az érzéseim ismét csak úgy kavarognak. Részben örülök annak, hogy próbálkozik, és hálás vagyok. De nem tehetek róla, hogy a csalódás is rátelepszik közben a szívemre. Én nem várok Klaustól semmi olyat, amit nem képes megtenni. Csak nyilván könnyebb életem lenne egy Salvatore típusú párral, akit Klaus olyan előszeretettel emleget.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 30, 2013 5:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
- Nem nagyon ismerek gyerekmeséket. Legfeljebb azokat, amiket anyám mesélt nekünk, míg gyerekek voltunk, de úgy hiszem, azok már régen kimentek a divatból - fekszem vissza Hayley mellé. - De az életemről, arról tudok neki mesélni. De te biztos szebb meséket tudsz nálam. Neked nincs még messze a gyerekkorod... és nem is ezer évre nyúlik vissza - teszem hozzá. - Nem leszek veletek Hayley. Arra nem lennék képes, hogy úgy éljek veletek, ahogy Salvatore él a családjával. De ott leszek, amikor csak lehet. Úgy érzem, én is akarom. Nem maradtok egyedül.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 30, 2013 4:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Én... én őszintén örülnék neki. És szerintem a gyerek is... - jegyzem meg, hisz miért ne örülne annak a lányunk, hogy van apja? Olyan apja, aki nem taszítja el magától, aki nem csak anyagi háttérrel akarja segíteni az életét, de szülőként is mellette áll. Még ha nem is lenne tökéletes, de legalább ott lenne neki. Klaust olyan ragaszkodó típusnak ismertem meg. Ha egyszer eldönti, hogy gondoskodni szeretne a lányunkról, szerintem nem mondana le róla, nem passzolná le a felelősséget másnak.
- Szerintem... mesélhetnél neki is majd. Ahogy nekem szoktál. Biztos rengeteg minden van, amit átadhatnál neki, történetek, tapasztalat... - teszem még hozzá kicsivel szélesebb mosollyal. Nyilván nem a véresebb sztorikkal kellene kezdenie, de Klaus ezer éves, legalább tíz emberöltőnyi mesével a háta mögött.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 30, 2013 4:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
A a feszes, gyors kis dob Hayley hasában.... ahogy a fülem ráfektetem, szinte úgy hallom, mintha csak a dobhártyámon kalapálna egy apró kéz.
- Mennyire hallani lehet... - suttogom. - És most.... kicsit gyorsabb is lett. Gondolod, hogy érzi, hogy én....? - teszem oda a kezem is, mintha csak érinthetném a gyereket. - Talán... talán nem úgy, ahogy egy tökéletes apának kell... de talán nevelhetném is. Már amennyire tőlem kitelik. Jobban, mint ahogy akartam az elején. Mit gondolsz? - emelem fel a fejem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 30, 2013 4:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Próbálok elfojtani egy mosolyt, amikor rájövök, hogy mire készül, de amint biztatásért fordul felém, végül mégis elmosolyodom, és aprót bólintok. Kicsit még a lélegzetemet is visszafojtom, hogy biztos ne zavarjam meg a dolgot. Egy csöppet ilyenkor irigy vagyok rá, a kivételesen tökéletes hallásáért, hogy ő így is meg tudja hallgatni a lányunkat, míg nekem Meredith műszerei kellenek ehhez. Hiába, a vérfarkasok nem ilyen szerencsések. Megvárom, hogy füleljen kicsit, aztán halkan megszólalok.
- Milyen érzés... hallani őt? Mit hallasz? - Nyilván nem sok mindent, és talán leírni sem könnyebb, de mégis érdekelne.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 30, 2013 1:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elmosolygom magam, aztán közelebb fészkelem magam Hayleyhez, és lefekszem, majd felemelem róla a takarót.
Lassan lefelé csúszok a fülemmel, a hasa felé... és közben kissé félve nézek az arcára, hogy nem baj-e, amit tenni akarok. Életemben először igazán, tényleg meghallgatni a lányomat. Az én erős, csodálatos hibrid lányomat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 30, 2013 1:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Végighallgatom, de ezúttal nem mond sok újat. Elég jól ismerem már, tudom, hogy milyen, tudom, hogy sok rossz dologra képes, tudom, hogy az érzelmei vezetik, és azt is, hogy fél. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy mit feleljek neki, hogy mit tudnék még neki mondani, ami eddig nem hangzott el.
- Én még mindig úgy gondolom, hogy... épp azért lehetnél jó apa, mert nem akarod Mikael példáját követni. Tudom, hogy félsz, én is félek, de szerintem ez normális. Olyan dolog előtt állunk, amiben tapasztalatlanok vagyunk, de... Nem vagy ebben egyedül, nem egyedül kell végigcsinálnod - érintem meg a kezét a takaró felett. - Mindketten a szülei leszünk ennek a kislánynak, és épp azért jó, hogy ketten vagyunk, mert segíthetjük egymást. Én... megígérem, hogy segítek neked jó apának lenni, ha... ha engeded - pillantok rá egy apró mosollyal. Én is bizonytalan vagyok még, nekem sincs előttem jó példa, hogyan kell jó szülőnek lenni, de én hiszem, hogy menni fog ez nekünk, ha akarjuk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 30, 2013 1:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
- Tudom, hogy milyen vagyok - ülök fel az ágyban, de nem nézek Hayleyre, a szemben lévő falat fixírozom kitartóan. - Nem vagyok olyan szent, mint a bátyáim, Finn, vagy épp Elijah. Engem az érzelmeim vezetnek, nem az eszem, és nem épp a legjobb irányba megyek néha, ez tény. Tettem olyan dolgokat is, amiket te elképzelni sem tudsz, és olyanokat is, amiket te soha ne tégy. A mindenem a hatalom, ez számomra az éltető erő. De... nem vagyok szörnyeteg - nézek végül Hayley szemébe. - És félek. Még mindig félek. De már nem a gyerektől, hanem önmagamtól. Annak idején Mikael gyűlölt engem. Bántott, testileg és lelkileg, ahogy csak lehetett. Egy meggyötört fiú voltam, aki soha nem kapott szeretetet. Mi van, ha majd én is.....? Én nem akarom ezt tenni. Nem akarok ilyen lenni. De mi van, ha annyira magamban hordom a múltamat, hogy.... ugyanezt fogom elkövetni? Félek, Hayley. Nem akarok ártani a saját véremnek. Azt akarom, hogy ez a gyerek megkapjon mindent, ami nekem nem adatott meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 30, 2013 1:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Igen, így felsorolva megértem, miért választja a csendes továbblépést. Jobb elkerülni a felesleges köröket, a sok kérdést. Ami engem illet is, alig várom, hogy végre a családom után mehessek, és én sem szeretném, hogy feltartsanak bennünket.
- Hmm...? - ülök egy kicsit feljebb, miközben próbálja megfogalmazni nekem a kérdését. Oh... - Én úgy gondolom, hogy... jó úton vagy affelé, hogy jó apa legyél. Ha tényleg olyan fontos neked a lányunk, ahogy korábban mondtad, ha képes leszel őt szeretni, akkor képes leszel arra is, hogy rájöjj, és megtanuld, hogyan legyél jó apa - felelem őszintén, amit gondolok. Klaus néha nehéz eset, de nem reménytelen, és az is biztos, hogy ha akar valamit, azt el is éri. Ha szeretni fogja a lányát, akkor jó apja akar majd lenni, és ha tényleg akarja, akkor képes is lesz rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 30, 2013 12:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
- Inkább lelépünk - fekszem le Hayley mellé. - Anyám tenne néhány megjegyzést, a bátyám faggatózna, Bekah meg felajánlaná, hogy velünk jön. Szóval, jobb feltűnésmentesen távozni, úgy hiszem - rángatom a vállam, aztán elmosolyodom. - Tudod... azt hiszem, ma nagyon büszke vagyok. Rád is... és elsősorban a lányomra - nézem a takaró virágos mintáját. - Sosem hittem volna, hogy én majd valaha így érzek, de... mondd Hayley... hiszel benne, hogy... szerinted én milyen apa lehetek majd?- nyögöm ki végül a kérdést, ami már régóta foglalkoztat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 30, 2013 12:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem számítottam rá, hogy utánam jön, hisz abból, ahogy elparancsolt felöltözni meg pihenni, arra következtettem, hogy mára nem kér többet belőlem. De egyáltalán nem bánom, hogy itt van.
- Ugyan! - válaszolok előbb csak ennyit elmosolyodva, és felhúzom a takarót az ő felén is, hogy mellém bújhasson. - Én is örülnék, ha nem kellene ma egyedül maradnom - vallom be, bár nyilván ez most esetemben most csak félig igaz, hisz sosem vagyok teljesen egyedül. - Hagysz üzenetet a családodnak, hogy elmegyünk, vagy csak lelépünk és kész? - érdeklődöm, csak mert úgy tűnik, az utóbbi időben még egész nyugodt volt a hangulat a házban, nem beszélve Rebekah nagy lelkesedéséről, és az anyja segítségéről, de hát Klausról van szó, így nem lepne meg, ha az utóbbi opciót választja.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 30, 2013 12:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
(Klaus fürdője)

Hayley gyorsan eltűnik a szemem elől, de nekem nincs kedvem magam maradni. Lassan, tempósan sétálok el a szobájáig, és akkor lépek be, mikor a takaró alá csusszan.
- Gondoltam, velem töltöd az éjszakát. De ha nem akarod, csak szólj - ülök le az ágya szélére. - Csak... a mai nap után... nincs sok kedvem egyedül maradni - vallom be őszintén. - Nos... maradjak, vagy menjek?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 30, 2013 11:58 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

|| Klaus fürdőszobája ||


[You must be registered and logged in to see this image.]

Sietve végigsurranok a folyosón, remélve, hogy nem futok össze senkivel, mert most tényleg semmi kedvem hozzá. Megérkezve a szobámba, félredobom a törölközőt, aztán keresek magamnak valami kényelmes öltözetet alvásra, és hamarosan már csússzanok is be a takaróm alá, de a kimerítő nap ellenére nem érkezik gyorsan álom a szememre...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 14, 2013 6:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
- Amit csak akarsz - vonok vállat. - Anyám használja a konyhát, minimális kaja nyilván van itthon. Lásd el magad, nem konyítok az emberi ételekhez. Bár Örökbecsű Talpnyaló Elijah nyilván ezt is megtenné a kedvedért - morgom, aztán felsegítem Hayleyt. - Egyél tisztességgel. Ma még egy kemény átváltozás is vár rád. Menjünk.

(konyha)
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Vissza az elejére Go down
 

Hayley szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Hayley szobája
» Hayley szobája
» Delena szobája / Farrah szobája
» Hayley Marshall
» Hayley Atwell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Mikaelson villa-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •