Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Pletykarovat

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Pletykarovat Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 04, 2013 7:25 pm
Ugrás egy másik oldalra
Miss Gossip pletykáinak helye
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 04, 2013 9:16 pm
Ugrás egy másik oldalra
Welcome to Miss Gossip's world!


ARE YOU SCARED?! GREAT!! DO IT!



Sziasztok!
Hogy ki vagyok? Maradjon homály számodra, szándékaimat visszont hamar meg fogod találni. Vájkálok és ott vagyok ahol csak akarok. Hetente max 2x jelentkezem és minden titkodat fel emlegetem!
Mert én vagyok...
Miss Gossip Wink



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 08, 2013 12:07 am
Ugrás egy másik oldalra
Welcome to Miss Gossip's world!


ARE YOU SCARED?! GREAT!! DO IT!


(+18)


Sziasztok!
Mi folyik itt kavaró misztikus szentséges Falls-ban? Nos sok minden LÁSSUK!

FIGYELEM!!!
Ez nem személyeskedés, nem utálok senkit, ez fogjátok fel játéknak, lehet hogy éppen magamat is szidom, szóval ne vegyétek magatokra!



Hayley and Klaus!




Nos igen ez  a kép sokat el árul miről is fogok írni, hát nem maradhat ki a számomra és szerintem minden Klaroline számara a nagy hiszti!
Úgy szerettem volna látni ezen az oldalon is egy kis románcot tőlük, de nem! Hayle befeküdte magát a Mikaelson családba és most ő lett a kiskedvenc
Auuuuuuuuúúú kislány! A farkas lány jellemére amúgy nem tudok rosszat mondani, de áwhhh nem a kedvencem. Mazohista, hogy világra segíti ezt a kis édes drága csecsemőt ami Alienként tör majd ki a hasából! Muhahaha.
Nézzük a jó oldalát, talán Klaus is le áll véglegesen a nők szeretgetésével és igyekszik jobb útra térni
Nyugi, nyugi csak vicceltem..Ilyen soha nem lesz. Klaus harmadik végtagja eléggé aktív és nem áll le!
Kiváncsi vagyok erre a kis Alien suhancra!



Curtis and Tatia


Kezjük azzal, hogy NO NO AGAIN!!!!???
A kis boszika pasika rá kattant ismét a vén asszonykára akiben is több pasi járt, mint egy rohadt almában! De át így szeretjük a mi kis Tatikánkat. Még emlékeimben zeng, hogy a kis pasija kinyírta a lányát Erint, micsoda örömteli nap volt. De hát minden jónk a vége szakad FELTÁMADT!32 
Ebben a városban mindenki vagy vissza tér a halálból vagy vagy nincs vagy! Hát Petrokváéknál ég a világ sütik már a rántot békát zimmel zumm zimmel zum rece fice BUM BUM KARÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!



Elena and  Klaus

Hellóóóóóóóóóóó ismét Klaus igen csak aktiv végtagjáról beszélnék a hölgyek nagy örömére! Mellesleg hozzá tenném az USER remekül alakítja a karaktereit így zárójelben ismét ott tartunk, hogy egy petrova.
KLAUS KOMOLYAN???
Pletykarovat Komolyan_www.kepfeltoltes.hu_
Ennél még én se mondhattam volna többször Wink
Mi történt vajon? :O Csak ne majdnem be ment a maci a málnásba? Nos ami azt illeti, de Elena nem hazutolja meg magát, ha jól emlékszem egyszer már Stefan-nal is volt valami még mikor még alapítói bál volt. Juj de rég egy éve asszem. De a lényeg, hogy szerintem a Petrova lányok pajzán kis életet élnek! Vicces nézni ahogy szenvednek, de szegény Damon sajnálom őt. ELENA, HA NEM KELL ÉN ELVISZEM SZÍVESEN!

Jeremy and  April

De családba maradsz Elena, semmi gáz, ugyan is a tesód is Jeremy Gilbert vagy is ha hivatalos akarok lenni az unoka tesód! öhmm...ja asszem nos ő tőle terhes a kis drága jaj de kis ártatlan April Young. Aki úgy sajnáltatja magát, mint fúú erre nincs is szó. Tudjátok, hogy vette rá Jeremy-t, hogy maradjon vele?
Be kapta a legyet! Ez se normális. Most boldogabbak, mint valaha, vajon mi lesz, ha April jókislányka megtudja, hogy Jeremy kinyírt valakit? Na hoppácskaaaaaaaa! HISZTIIIII VESZÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉLY!!!


Na ennyi volt mára zárul Móka Miki móka tárja...Legközelebb is jövök addig is puszi és féljetek mert lecsapok rátok! Wink
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 17, 2013 7:02 pm
Ugrás egy másik oldalra
Welcome to Miss Gossip's world!


ARE YOU SCARED?! GREAT!! DO IT!


(+18)


Sziasztok!
Mi folyik itt kavaró misztikus szentséges Falls-ban? Nos sok minden LÁSSUK!

FIGYELEM!!!
Ez nem személyeskedés, nem utálok senkit, ez fogjátok fel játéknak, lehet hogy éppen magamat is szidom, szóval ne vegyétek magatokra!



Klaus+ Tatia + Elijah





Nos Miss Tatika lecsapott! Mint az megtudhattuk a Morning Pub-ban, már fel hagyott a Mikaelson testvére sexuális zsarolásával. Kiderült és nap világot látott egy szörnyű titok. Tati terhes volt ugye mikor meg halt ezért a babának is vesznie kellett. Nos ki mástól is volt terhes az ősribizli? Tipp?? Nos .....HATÁSSZÜNET.....Klaus Mikaelsontól

Elijah bevallotta drága Tatikáknak, hogy ő tudott a gyermekről és kérdőre vonta, hogy akkor miért játszott vele. Tatia erre annyit felelet
"mert mindig is azt hittem te vagy a jó testvér" Vagy valami egyéb nyavalygós szarságot! Legelőször az futott végig az agyamon, mert szőke vagyok, hogy akkor Klaustól terhes és Tatinak van egy Erin nevezetű lánya akkor a saját apja csempészte be a macit a málnásba, de sok kérdeződés után (2 perc volt) rájöttem, hogy ennyire nem HÜLYE! Bár kitudja, Petrováéktól ezt is kinézem! További sok sikert neked szépségem, legalább van mit írni rólad! Wink



Rebekah + Elijah


Mikaelson családról van némi pletyi, hiszen most jön a kis alien baba!
Elijah kitalálta, hogy elveszik hayley és Klaus gyerekét és együtt nevelik a kis Alien babát! Ha az lesz, mint a filmben az elég macerás lesz! Rebekah ahhoz képest már elindult vásárolni és minden földi jót meg akar szerezni, tudomásom szerint még mindig a gyógyírt akarja és egy családot. ÖRÜÜLJÉÉÉÉ HOGY SZÉP VAGY ERŐŐS SOKÁIG!!
Ezek a nők, nem hiszem el. Én kezem lábam össze tenném, hogy szép, okos, hatalommal bíró nő lehessek.





Na ennyi volt mára zárul Móka Miki móka tárja...Legközelebb is jövök addig is puszi és féljetek mert lecsapok rátok! Wink
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 28, 2014 10:04 pm
Ugrás egy másik oldalra
Welcome to Miss Gossip's world!


ARE YOU SCARED?! GREAT!! DO IT!



Szép estét Mystic Falls, Kellemes éjszakázást New Orleans!

Fogadok majd kiugratok a bőrötökből, hogy megtudjátok, miért jelentkezem ezen a késői órán. A város üdvöskéje biztosan retteg, hogy kénytelen lesz magára ismerni ebben a bejegyzésben, de vannak olyan érdektelen senkik, akik azt remélik, leszek olyan kegyes és róluk pletykálok, amivel jelentősebb hírnevet érhetnek el a város lakói körében.

Nos, nem is kertelek tovább, hisz mindenki biztosan nagyon kíváncsi a legfrissebb pletykára és nem is az én stílusom a köntörfalazás.

Mivel én is esti, meghittebb hangulatban vagyok, úgy döntöttem egy esti mesével altatlak el benneteket. Remélem tetszeni fog.  Wink 
Egyszer volt, hol nem volt, az óperenciás tengeren is túl, volt egyszer egy gyönyörű nő és egy jóképű férfi. A nő ajkán a cseresznyeszín sötétebb és világosabb színei játszottak és csokoládébarna, egyenes fürtjei foglalták keretbe szplőtelen, porcelánszerű arcát...

Elég ebből! Sajnálattal, de izgalommal jelentem be, hogy a mese disney-féle része véget ért és most jönnek a botrányosabb dolgok.
Ez a két fiatal természetesen egymásba habarodott, ám van itt egy nem is olyan kicsi bökkenő. A fiatalember egy vámpír, a hölgyemény pedig egy vérfarkas. Remélem nem kell beszámolnom ennek a két fajnak az általános kapcsolatáról? Úgy gondolom annyit éppen elég megemlítenem, hogy még a génjeikben is az egymás iránti ősi utálatot hordozzák, hiszen a farkas harapása halálos egy vámpírra. Tragikus szerelmes pár, mégis boldogok.
De nem sokáig. A kisasszony egész könnyen megadta magát és ágyba bújt az úriemberrel, de úgy tűnik ezt a generációkra visszavezethető ellenségeskedést még az őszinte szerelem sem tudja kiölni ebből a két fajból.

Na de már illene nevén szólítanunk mesénk szereplőit. Főhősünk, Eyal Lestwick nem bírt magával és belekukkantott főhősnőnk, Serena Benward telefonjába! Ejnye Eyal, hol itt a bizalom?! A dolog természetesen kiderült, amikor Eyal duzzogó kisgyerek módjára kezdett el viselkedni és számon kérte Serenán a Jeremy Gilberttől kapott üzenetét.
Serena természetesen jelezve a kölcsönös bizalmatlanság abszolút jelenlétét, azt állította, hogy Eyal csak azért volt képes ágyba csalni őt, mert bevetette vámpír képességét és megigézte a nőt. Fincsi sztori!  Twisted Evil 
Egy névtelen bennfentestől ráadásul azt a híret kaptam, hogy Serena teherbe esett. Hogy kitől, az egy jó kérdés?Na de tényleg S., Jeremy vagy Eyal a baba apja?  22 


Hogy tetszett az esti mese? Ugye jobb, mint egy Andersen?!
Nos, mint minden mesének, ennek is van tanulsága, még ha az nem is tűnik fel, mert túlságosan elragadtattam magam.
Sose hagyd a szerelmed keze ügyébe keveredni a telefonod!

Ezzel a történettel kívánok jó éjszakát mindenkinek! Hamarosan új pletykákkal jelentkezem és könnyen lehet, hogy TE leszel a bejegyzésem témája. Sosem tudhatod.  21 


Csók, puszi;
Miss Gossip


Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Pletykarovat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Egyéb :: Újság-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •