Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Cedric Nikolaj Georgiev ▷you know, the hell is here

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Cedric Nikolaj Georgiev ▷you know, the hell is here Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Kedd Nov. 19, 2013 9:09 pm
Ugrás egy másik oldalra
elfogadva!  


Kedves Ced! Smile
Bevallom, félredobtam a könyveimet és szaladtam megnézni a lapodat, ami rögtön került is át ebbe a kategóriába, hiszen nincs itt miről beszélni, el vagy fogadva. ;)Van egy olyan érzésem, hogy a te kezeid között tökéletes helyen lesz a karakter, de azt feltétlenül meg kell ígérned nekem, hogy majd játszol velem. Légyszi. 40 
Foglald le a sármos, új arcodat és jó játékot! Smile 
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Cedric Nikolaj Georgiev
Keresem :
♢ they want me
Cedric Nikolaj Georgiev ▷you know, the hell is here 21827752
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
♢ mostly mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
♢ suck your blood



A poszt írója Cedric Nikolaj Georgiev
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 07, 2013 6:48 am
Ugrás egy másik oldalra

Cedric Nikolaj Georgiev
i forgive but i never forget



Teljes neved: Cedric Nikolaj Georgiev
Becenév: Ced
Kor: 1006 év
Születési hely, idő: Bulgária, 1007. október 20.
Play by: Sebastian Stan
Faj: Ősvámpír
Érdeklődési kör: Ezer éves vagyok. Nehéz lenne kiemelni konkrétan bármit is. Érdekelnek az emberi elme rejtelmei. Ahogyan az is, hogy miként válik egy emberből vámpír. Érdekelnek a művészetek is, melyet leginkább operákban, színházakban és múzeumokban gyakorolom. A lányom, Erin tőlem örökölte ezt a szeretetet. Ami művészet, rossz hát nem lehet!
Kapcsolat a családdal: Szüleim mindaddig támogatták feltörekvéseimet, míg el nem hunytak. Utána én vettem át családi ügyeinket, a családi vállalkozást, eközben már beleszerettem egy csodálatos bolgár szépségbe, Tatia Petrovába, aki egy leánygyermeket szült nekem. Tatia elszökött tőlem, a lányomat velem hagyta, hát tanítattam Erinát mindenre, melyet fontosnak tartottam. Mindaddig, míg ő is ki nem tört abból az állítólagos cellából, melybe én fogtam őt, és megszökött egy férfival.  


G. - 27 év - jó pár év - Cool


Ismerj meg

Személyiség: Mondhatni igen összetett személyiség, ebből adódóan eléggé nehezen lehet kiismerni. Csak olyan személyekkel képes kedves lenni akik már első pillantásra szimpatikusak neki, de még akkor sem köt velük egy életre szóló barátságot. . A maga távolságtartó módján alakítja ki kapcsolatait, szeret uralkodni az embereken és nem bírja elviselni, ha valami nem úgy történik, ahogy ő eltervezte. Több oldala van, egyszer képes emberi oldalát elő venni és normális érzelmeket kimutatni, de ezt az oldalát rendszeresen elnyomja, de már emberként is ilyen volt, vámpírra válása után ez csak fokozódott. Kedve szerint manipulál másokat, de ha úgy adódik könnyen eltudja rejteni ezt az énjét. Még az is képes bedőlni neki, aki már nagyon jól ismeri, hisz gonosz és rossz tulajdonságai ellenére akárkit képes levenni a lábáról, emiatt nagyon nehezen lehet kikerülni az általa szőtt hálóból. Nem tűri el ha bárki is keresztbe tesz neki, nála minden akadály egy kihívás erejével ér fel. Bármi áron, de mindig megszerzi amit akar. Ha a helyzet úgy hozza csak a bosszúszomj vezérli. Nem akar szeretni, de maga elől nem tudja titkolni, hogy egyszer már megtette, hiába volt szinte teljesen viszonzatlan az a szerelem, ő akkor is boldog volt.
Külső: Haja színe világosbarna, ám attól függően lesz sötétebb vagy világosabb, hogy hogyan esik rá a fény. Szeme sötétzöld, tekintetében rendre huncut csillogás tükröződik, amivel csak még jobban elvarázsolja az áldozatait vagy éppen csak az embereket, álla pedig viszonylag szögletes. Magas és mértékletesen izmos.





Életem története

1007. október 20-án látta meg a napvilágot Bulgáriában.
Ott ismert meg egy lányt, név szerint Tatia Petrova-t. Cedricet és Tatiát igen erős szálak kezdték fűzni egymáshoz, hiszen férj és feleség voltak. A fiú 19, míg a lány 16 éves volt, amikor megismerték egymást, jobbanmondva amikor a szülők bemutatták őket egymásnak. Tatia, mint naiv kislány nem is sejtette, hogy a leendő férjét látja maga előtt, hiszen egy évig mindössze barátok voltak, ez ellen pedig a lánynak sem volt semmi kifogása. Ám amint megtudta, hogy Cedric a férje lesz, neki pedig nincsen választási lehetősége, rögtön megváltozott a véleménye a fiúról, ez pedig a kapcsolatukat is megváltoztatta.
Cedric már azalatt az egy év alatt megszerette a lányt, amíg csak barátkoztak és örült, hogy egy évvel később már a magáénak tudhatta, a feleségének nevezhette. Birtokolni akarta a lányt, de arra is vágyott, hogy Tatia viszont szeresse. Megpróbált hát úgy játszani, hogy mindkettejüknek jó legyen: hogy Tatia boldog legyen, ő pedig megtarthassa szerelmét. Kedves volt vele, mindent megpróbált, amit csak lehetett és mindent megadott neki, de Tatia nem tudott egy olyan emberrel boldog lenni, akit rákényszerítettek. Egyedül az az egy éjszaka volt szenvedélyes és érzelmes a kapcsolatukban, amikor a kislányuk megfogant, hiszen Cedric elvarázsolta Tatiát azzal, hogy zongorán játszott neki, aztán kedvesebbnél kedvesebb és szebbnél szebb szavakat suttogott a fülébe. De ez nem tartott sokáig.
Három év múltán Cedric egyedül maradt a lányukkal, hiszen Tatia nem bírta tovább elviselni az igazi érzelmek nélküli életet. A férfinak ekkor alakult ki véglegesen a rossz oldala. Miután Tatia otthagyta őket mindent próbált megadni a lányának viszont az anyjáról sosem beszélt neki. Amikor pedig Erin 7 éves volt, Cedric egy Bulgáriában kóborló vámpír segítségével maga is ragadozóvá változott. A családja nem tudott erről, Erint pedig felnőttként ugyanarra a sorsa akarta kényszeríteni, amire egykoron Tatiát kényszerítették a szülei. Egy gazdag földbirtokoshoz akarta adni, mindannak ellenére, hogy a lány ezt nem akarta. Amikor ez nem sikerült, betört a feje és elhagyta az országot, bolyongani kezdett az akkori világban.
Azóta is személyiségéhez hűen éli a vámpírok gondtalan életét, de soha nem felejtett. Két évvel ezelőtt visszatért Bulgáriába, ám azt magam sem tudja, hogy miért. Csak abban volt biztos, hogy itt is ugyanazt fogja csinálni, mint mindenhol: önmagát adni.



Vissza az elejére Go down
 

Cedric Nikolaj Georgiev ▷you know, the hell is here

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cedric Nikolaj Georgiev
» Cedric Georgiev
» Cedric Georgiev ;; Ősvámpír
» Nikolaj Coster-Waldau
» Georgiev birtok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Halhatatlan évek :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •