Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Kérdezz-Felelek

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Kérdezz-Felelek Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 21, 2012 11:02 am
Ugrás egy másik oldalra
Televízió


A hozzászólást Elena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 08, 2014 11:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 26, 2013 7:56 pm
Ugrás egy másik oldalra


Silas Tonight


Üdvözlök minden kedves nézőnket és olvasónkat... Itt ma este a Silas Tonight heti adásán. Ez az első vetítésünk. Silas vagyok és én fogom vezetni a mai műsort. Első vendégünk máris a híres Kol Mikaelson, akinek a neve nagyobb, mint ő maga. Mint tudjuk ennek a családnak régről visszanyúló hírneve van, amit ha meghallunk még a hideg is végigfut a hátunkon. Mai adásunkban egy különlegesen elragadóan csábos férfitagjának életébe nyerhetünk betekintést, vagyis a legifjabb Mikaelsonéba. *odafárad a kényelmes bőrfoteljába és leül. Kis kártyáját vizslatja egy ideig, majd beszélni kezd.* Tehát akkor most következzék az első meghívottunk ebbe a műsorba!!!....... KOL MIKAELSOOON!! *mutat a bejövő férfi felé*

Üdvözöllek itt a műsorunkban. Hogy érzed magadat?
Remekül Very Happy

Szerelmi élet? Hogy állsz vele?
Poligámiából monogámia... Azt hiszem, megoldható. Szóval... szerelmi élet. A szerelem szar, a szerelem szívás... kivéve, ha olyan valakit szeretsz, akit ezer éve képtelen vagy kiverni a fejedből, mert akkor... tényleg szereted, és mindent megtennél érte.

Ó! Na és mondd csak mivel foglalatoskodsz mostanság?
Öhm... jórészt Freyával, meg hogy legalább egy kicsit jobb fiúnak tűnjek. Elég nehéz dolog, főleg mert nem szeretem visszafogni magamat, de ugyebár Freya kedvéért bármit. Majdnem bármit, mert azért a szemétkedést meg a vérszívást nem adnám fel a kedvéért sem.


Mit szeretnél elérni az életben?
Az ajtókilincset már elértem! Komolyabbra véve, ez mindig változik, az éppen aktuális céljaim vezérlik, mikor, hol, kit és mit akarok elérni. Bár... a drága családom egy kicsit komolyabban vehetne.

Mi bosszant fel a leginkább?
Nehéz kérdés... sokminden felbosszant. Család, engedetlenség... Ja, meg a kis mezei, bambidugó vámpírok.

Mi az ami jelenleg dühít?
Elfogyott a rum! Ez egyszerűen bosszantó! Annál is bosszantóbb, hogy újfent nem tudom, kiben bízhatok a családomban, és kiben nem.

Ki a legközelebbi családtagod?
Hm... Rebekah? A kishúgunkat ugyebár mindenki kivétel nélkül szereti.

Gyerekek?
Gyerekek? Hát, én is egy nagy gyerek vagyok. Én vagyok Pán Péter! Nem hiszem, hogy apatípus lennék, de ugyebár sosem lehet tudni, mit hoz a jövő.

Hogyan képzelsz el egy ideális nőt?
Úgy mint Freyacicát... azt hiszem, nem is mondhatok mást. Cool 

Mit gondolsz milyen foglalkozás területen dolgoznál, ha átlagember lennél?
Steward lennék! Mert a nők imádják a szexi légiutaskísérők uniformisát.

Mennyire tartod jó fejnek magadat?
Atomjófej vagyok! Ha az akarok lenni. Ugyanakkor tisztában vagyok vele, hogy ha kedvem tartja, ugyanúgy egy bunkó, pökhendi, és nagyképű alaknak is be tudom állítani magam. Vagy egy ártatlan kisfiúnak. Bár ez utóbbi azt hiszem... Á, azt nem tudom!

Legcikibb dolog az életedben?
Ciki? Lássuk csak... egyszer fogadásból nőnek öltözve parádéztam a 18. században, és el akartak csábítani... Na jó,nem. Inkább az, hogy Freya halála után minden nőben olyannyira őt láttam, hogy a legkellemesebb pillanataimban gyakran az ő nevét mondtam az aktuális szeretőm helyett.

Mit jelent számodra a siker?
A siker, hogy hosszú éveken keresztül el tudtam hitetni az emberekkel, hogy nekem nem számít senki és semmi.

Feltudnád sorolni hány nővel feküdtél le életed során?
Pontosan annyival, ahány tizedesjegy van a píben! Inkább legjelentősebbeket tudnék mondani. Ezen listát egyértelműen Freya vezeti, aki előtt... még emberkoromban nem volt... öhm, senki. Volt egy csomó jelentéktelen, és néhány, aki többet jelentett. Vagy barátilag, vagy érezni akartam irántuk valamit, de mind csak barátnak bizonyult.

Ha elrabolnának szerinted mit vagy mennyit kérnének váltságdíjként érted?
Szerintem ők kérnék az életüket azért cserébe, hogy ne álljak bosszút rajtuk! Very Happy

Első szó ami eszedbe jut rólad! Ne csalj!*néz rá fenyegetően*
Pszichopata!

Mit tennél ha megtudnád, hogy holnap meghalsz?
Elintézném, hogy meghaljon, aki a halálomat okozta.

Mit tennél ha kiderülne, hogy a te genetikai állományodban megtalálható lenne egy olyan gén amivel a világ összes betegségét kezelni lehetne sikeresen?
Átmennék jófiúba, és adakoznék. Dehogy! ha rajtam múlna, biztos nem jön létre egy tökéletes, utópisztikus univerzum.

Mit tennél ha, hirtelen földönkívüliek lepnék el a házad, és valami úton módon egy bizonyos képességet adnának neked. Kérdés: Milyen képességet szeretnél és mit csinálnál vele?
Szerintem önző lennék, és azt a bizonyos képességet csak magamnak akarnám, és legyen olyan, amiért a családom is irigyelne. Szóval... vagy teleportálnék, vagy megtanulnék repülni, mert a kettőnek hasonló célja van. A láthatatlanság meg alapból unalmas, mert azt akarom, hogy lássanak, és jegyezzék meg a nevemet.

Mit mondanál Supermannek ha lehetőséged lenne rá hogy beszélj vele?
Azt hogy a jófiúk mindig megjárják, szóval reszkess, mert hozom a kriptonitod, te paraszt! (Very Happy)

Mitől érzed magadat szabadnak?
Én mindig szabad vagyok. Szabad lelkem, szabad testem, ezüsttőr, kerülj el engem!

Köszönöm, hogy ma itt voltál Kol. Remélem hamarosan látjuk egymást!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 05, 2013 8:02 am
Ugrás egy másik oldalra


Silas Tonight
Üdvözlök minden kedves nézőnket és olvasónkat... Itt ma este a Silas Tonight heti adásán. Ez a második vetítésünk. Silas vagyok és én fogom vezetni a mai műsort. Második vendégünk Cedric, aki hamarosan a mi kis poros iskolánk igazgatójának a helyét fogja betölteni. *odafárad a kényelmes bőrfoteljába és leül. Kis kártyáját vizslatja egy ideig, majd beszélni kezd.* Tehát akkor most következzék a második meghívottunk ebbe a műsorba!!!....... CEDRIC!! *mutat a bejövő férfi felé*

Üdvözöllek itt a műsorunkban. Hogy érzed magadat?
Köszönöm kérdésed, remekül. Smile 

Szerelmi élet? Hogy állsz vele?
Nos... nemrég ért véget, éppenséggel pontosan most, a házasságom, ami mintha csak ezer évig tartott volna, tongue   így most óvatosan haladok a nők terén, szépen, csak lépésenként. Szerelem egyelőre nincs.

Ó! Na és mondd csak mivel foglalatoskodsz mostanság?
Mostanság azzal, hogy megalapozzam az életem itt, ebben a városban. Munka, család, barátok, ezekkel foglalkozom. A munka már megvan, a család is, részben, most már csak egy-két hozzám hasonlóan zseniális illető kell az életembe, és minden adott lesz. Wink 

Mit szeretnél elérni az életben?
A boldogságot. Azt hiszem.. mint mindenki.

Mi bosszant fel a leginkább?
Nos a "Mi", inkább "Ki" az én életemben. Klaus "Nagyképű" Mikaelson, aki miatt a feleségem szajha lett. Nos, Ő eléggé bosszant.

Mi az ami jelenleg dühít?
Hmm... jelenleg? Az időjárás. Nem kedvelem túlzottan az őszt.

Ki a legközelebbi családtagod?
A lányom, Erin. Aki a világot magát jelenti nekem. És mindent, ami számít a világon.

Gyerekek?
Nos, tudomásom szerint egyetlen gyermekem van, az Ő neve Erin, mint azt az imént említettem. Smile 

Hogyan képzelsz el egy ideális nőt?
Legyen hűséges. Szeressen viszont. Minden más hanyagolható szempont. Ezek a lényegesek, legalábbis én így vélem.

Mit gondolsz milyen foglalkozás területen dolgoznál, ha átlagember lennél?
Volt idő mikor átlagember voltam, abban az időben földbirtokos voltam, s manapság is van tisztes állásom, igazgató vagyok, újabban a helyi középiskolában.

Mennyire tartod jó fejnek magadat?
Úgy gondolom van még mit fejlődnöm ezen a téren, de mindenki csak annyira lehet jó fej, amennyire mások akképp kezelik.

Legcikibb dolog az életedben?
Ezer évig hülyített egy nő, megfelel?

Mit jelent számodra a siker?
Siker, hogy ezer év után is életben vagyok. Ennél nagyobb siker nem is kell az életembe, mert ezt felülmúlni talán már lehetetlen is lenne a mai világban.  

Feltudnád sorolni hány nővel feküdtél le életed során?
*nagyon széles vigyor* Hogyne, amennyiben meg tudod mondani, hány nő született az elmúlt ezer évben. 22   

Ha elrabolnának szerinted mit vagy mennyit kérnének váltságdíjként érted?
Értem Fort Knox teljes aranykészletét kérnék, ha annyit akarnának, amennyit érek. Wink 22   

Első szó ami eszedbe jut rólad! Ne csalj!*néz rá fenyegetően*
Isteni.

Mit tennél ha megtudnád, hogy holnap meghalsz?
Jó kérdés. Nemrégiben... megismertem egy nőt, mikor a parkban ücsörögtem. Vadidegen voltam, mégis megbízott bennem, és úgy beszélt velem, mint egy normális emberrel szokás. Ha holnap meghalnék, az utolsó napom és éjszakám Vele szeretném eltölteni.

Mit tennél ha kiderülne, hogy a te genetikai állományodban megtalálható lenne egy olyan gén amivel a világ összes betegségét kezelni lehetne sikeresen?
Névtelenül letennék egy adagnyit a véremből egy orvosi kutatólaboratórium ajtajába, a hazámban, azzal a kitétellel hogy csak úgy használhatják fel, ha Amerika nem részesül a kutatásból és a gyógymódok kifejlesztéséből. Gyűlölöm hogy minden dicsőség Amerikának jut.  

Mit tennél ha, hirtelen földönkívüliek lepnék el a házad, és valami úton módon egy bizonyos képességet adnának neked. Kérdés: Milyen képességet szeretnél és mit csinálnál vele?
Szeretnék képes lenni utazni az időben. Szívesen újraélném életem legjobb napjainak egyikét, azt, amikor megszületett a lányom.

Mit mondanál Supermannek ha lehetőséged lenne rá hogy beszélj vele?
Megmondanám neki... hogy a kék nem az Ő színe. Very Happy 

Mitől érzed magadat szabadnak?
Élek, ez eléggé nagy szabadságot ad.

Köszönöm, hogy ma itt voltál Cedric. Remélem hamarosan látjuk egymást!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 10, 2013 2:42 pm
Ugrás egy másik oldalra


Silas Tonight

Üdvözlök minden kedves nézőnket és olvasónkat... Itt ma este a Silas Tonight heti adásán. Ez a harmadik vetítésünk. Silas vagyok és én fogom vezetni a mai műsort. Harmadik vendégünk Matt Donovan, akit nevezhetünk egy igazi túlélőnek a természetfeletti lények világában. *odafárad a kényelmes bőrfoteljába és leül. Kis kártyáját vizslatja egy ideig, majd beszélni kezd.* Tehát akkor most következzék a harmadik meghívottunk ebbe a műsorba!!!....... MATTIE FIÚÚÚ!! *mutat a bejövő férfi felé*

Üdvözöllek itt a műsorunkban. Hogy érzed magadat?
Üdv. Hogy érzem magamat? Itt vagy a műsorban? A műsor remek, én pedig sosem vallanám be nyilvánosság előtt, hogy éppen padlón vagyok..vagy sem Szóval, fantasztikusan, remekül, köszönöm a kérdést.

Szerelmi élet? Hogy állsz vele?
Hogy állok a szerelmi élettel? Jól. Én állok itt, ő pedig ott. Igazából egyikünk sem zavarja a másikat Őszintére véve a figurát, komplikált

Ó! Na és mondd csak mivel foglalatoskodsz mostanság?
Mivel? Nos... életben maradással, barátok megtartásával. Hétköznapi dolognak tűnik,de igen kemény meló. Majdnem felér egy tizenkét órázással a Grillben, pénteken, este, telt házzal, törött lábbal...

Mit szeretnél elérni az életben?
*felnevet* Ha túlélem az életet, akkor erre a kérdésre újra visszatérhetünk.

Ki áll hozzád a legközelebb?
Ez viszont egy bonyolultabb kérdés. Nem szeretném túlzottan kimagyarázni a dolgot. Caroline, aki a legközelebb áll hozzám.

Gyerekekkel hogy állsz? Szeretnél egyet?
Úgy,mint a szerelemmel. A gyerekek itt, én meg ott. Szeretem a gyerekeket, félreértés ne essék, de most.. azt hiszem, nem a megfelelő idő lenne. Viszont... Ha mégis úgy adódna, hogy úgy alakult a helyzet... Sosem mondanék le róla.

Szereted a munkád?
Igen. Mikor otthon vagyok. Henyélve a fotelben. Egy hideg sörrel. Amerikai focit nézve. És mindezt a fizetésemből állva. Nagyon szeretem az állásomat

Mennyire tartod jó fejnek magadat?
Milyen kérdés ez? *finoman szólva ..röhög*

Legcikibb dolog az életedben?
Nem publikus Very Happy 

Mit jelent számodra a siker?
Nagyon jól tetted fel a kérdést! Ugyanis.. mindenki számára más a mérce, más,hogy mit tart valódi, örömteli sikernek. Az én életem mostani szakasza bár kicsit monoton, magányos, így egy barátokkal való közös kis este nagyban dobhatja az ember kedvét... Vagy egy bögre kávé...Igen, egy bögre kávé határozottan jól esne. * ásít*

Feltudnád sorolni hány nővel feküdtél le életed során?
Bármikor, álmomból kiriasztva is: FEL!

Ha elrabolnának szerinted mit vagy mennyit kérnének váltságdíjként érted?
Nos, ha akad valaki, aki a szerény 180 cm-emet felkapja a vállára, és elrabol... abból én már bármit kinézek 1200 galleon és egy lábujjköröm!

Első szó ami eszedbe jut rólad! Ne csalj!*néz rá fenyegetően*
Áldozat! Very Happy  oO

Mit tennél ha megtudnád, hogy holnap meghalsz?
Röhögnék egyet... Come on, napi kétszer előfordul, hogy "meghalok"    

Legrosszabb ellenséged?
Milyen ellenség? Nincs nekem..egy se.. *vállat von*  

Milyen természetfeletti lény lennél?
Úgy gondolom,hogy MF-ban már az ember is természetfelettinek számít, ugyanis... alul van a természet (fű a sok gyökérrel egyetemben ) én pedig felette, büszkén mondhatom,hogy egyenrangú vagyok bármelyik másik féreggel

Köszönöm, hogy ma itt voltál Matt. Remélem hamarosan látjuk egymást!
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Kérdezz-Felelek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kérdezz-felelek!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Egyéb :: Újság-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •