Share | 

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :
Elena agyának a totális húzása :)

A poszt írója Damon.Salvatore
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 20, 2014 10:55 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

- Kamera nincs - suttogtam. - De akár egy diktafon lehet. Szóval tényleg csak nagyon óvatosan és halkan. Nem nagyon szeretném, ha holnap te is egy cellában ébrednél. Ne aggódj értem. Minden rendben lesz - szorítottam meg Elena kezét, és rákacsintottam. Éreztem, hogy belé is muszáj némi erőt öntenem. Fájni nekem fog... neki meg a lelkében. Fene tudja, melyikünknek lesz nehezebb.
- A gyerekek... ugye jól vannak? - kérdeztem hirtelen.
Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Chatkép :

Keresem :
my only hope for happiness

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
⊂ i'll be a little doctor
Humor :
⊂ like a dead man's humor

A poszt írója Elena-Gilbert
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 19, 2014 8:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Talán nem ez volt a legjobb alkalom arra, hogy elmondjam, mi történt. Sőt, biztosan! De... Bonnie halála még olyan friss élmény volt. És Damon tudhatta, hogy ha én valamiben rendkívül rossz diák vagyok, akkor az a nyugtonmaradás. Nem nyugszom, míg... míg valahogy vissza nem fordítom ezt. És ami azt illeti, rohadt nagy lelkiismeretfurdalásom volt a történtek miatt.
- Igen, életben van... de... de majd máskor megbeszéljük ezt - simogattam tovább az arcát, majd nagyon halványan elmosolyodtam. - Nincs kamera, és hallom, ha jön... ne aggódj - adtam egy gyengéd csókot a szájára. - Nem tarthat már sokáig. Meglesz az a vírus, és... és akkor kiviszlek innen. Enzo és Maggie pedig segíteni fognak - suttogtam gyengéden.

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 17, 2014 9:57 am

Csak biccentettem röviden, mikor Elena rákérdezett Milára. Miért mondanám, hogy ott van, ha nem így lenne? Nem hallucinálok. Legalábbis tudtommal. Bár azon sem lennék meglepve, ha a jó doki adott volna valamit, hogy mégis...
A következő információra viszont döbbenten eltátottam a számat.
- Bonnie... és Miranda? - igyekeztem felfogni a szavak értelmét. Nem tudtam, melyiken padlózzak le jobban. Tény, hogy Bonnie nem nagyon volt jelen az életünkben, de tudtam, Elenának mennyire fontos a barátnője. Ugyanakkor ezt a problémát némileg háttérbe szorította a fejemben Miranda.
- Azt akarod mondani, hogy édesanyád él? - suttogtam, és az örömön túl egy jókora adag aggodalom költözött belém. Eddig csak önmagamért és a családomért aggódtam. Most már félhetek attól is, hogy mi van, ha Miranda rájön, mit tett a férje? Vagy hogy mi van, ha már régóta tudja? Aztán megráztam a fejem, némileg elnapolva a problémát. Elég lesz ezen akkor gondolkodni, mikor a pincében kaparom össze magam a romjaimból.
- Légy óvatos - figyelmeztettem Elenát, az ajtó felé pislogva. - Frankeinstein bármikor visszajöhet.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szer. Ápr. 16, 2014 8:17 pm

- Milena is odalenn van? - kérdeztem meglepődve, de aztán rájöttem, hogy... arra a nőre talán ráfér kissé egy kis efféle kezelés is. Nagyon bosszantó tud lenni, és ha arról van szó, az ő szívét nagyon szívesen tépem ki Maxfield szárnyai alatt. Nem tudom elviselni még mindig.
- Jó, most nem az a nő érdekel... - suttogtam aztán halkan, miközben kezeimmel még mindig arcát simogattam gyengéden. Nem akartam mást, csak... hazamenni vele. Hazemenni vele, megbeszélni mindent, hazahozni a családomat, és ismét a régi életünket élni. De nem lehetett. Kellett az a méreg.
- Bonnie... - vált aztán rekedté a hangom, és lassan eszembe jutott más is, ami... független volt mindentől. - Bonnie meghalt - csuklott el aztán a hangom, és tekintetemben akármennyire is küzdöttem, de megjelent pár könnycsepp. - Visszahozta az életbe az anyukámat... tudod, Miranda Gilbertet... a varázslat megölte a legjobb barátnőmet - töröltem le a kibuggyanó könnycseppet.

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 14, 2014 11:29 pm

Testem megfeszítve vártam a tű szúrását, de nem érkezett meg. Ehelyett kaptam némi időt.... néhány percnyi haladékot. Nem örültem. Jobb lett volna, ha végre túlesek az erre a napra előirányzott gyötrelmeken.
Kinyitottam a szemem, mikor Maxfield távozott, és kissé halványan rámosolyogtam Elenára.
- Nem bántott - suttogtam. - Feltéve ha nem nevezzük annak, hogy összezárt azzal a boszorkány Milával egy cellába. Szerencsére megszabadít tőle, azt mondta, ma már nem kapjuk meg ezt a "kegyet". De jól vagyok... a körülményekhez képest. És ugye te is? - kérdeztem. Legszívesebben felemeltem volna a kezeimet, hogy végigsimítsam az arcát, de leláncolt kezekkel ez lehetetlen volt.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 14, 2014 8:27 pm

Felsóhajtottam. Nem tudtam, mi jön most, de bízom abban, hogy gyorsan túl leszünk rajta. Talán Damonnek testi az a fájdalom, ami érinteni fogja a bőrét, a testét, az ereit... de én mindezt a mellkasomban fogom érezni, és ami a legrosszabb, hogy amíg más helyzetekben könnyekkel és sírással kifejezhettem azt, hogy mennyire fáj nekem is az, ami vele történik, most merevnek, szinte ridegnek kellett lennem vele kapcsolatban.
De mikor az orvos kisétált, valamennyire megkönnyebbültem, és rögtön letettem a kezemből a tollat, hogy nagy léptekkel kerüljek oda Damon mellé. Előtte figyelmesen körülnéztem, de kamerák nyomát sem láttam a helyiségben.
- Damon... - vettem a kezembe az arcát. - Ugye odalenn nem bántott? - kérdeztem rekedten, de nem akartam kimeríteni. hiszen elég nagy adag verbénát kaphatott...

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 14, 2014 8:19 pm

- Nocsak, talán sietsz valahová? - kérdeztem felvont szemöldökkel, ajkaim körül vigyorral, ahogyan sürgetni akart engem, de olyan kevés sikerrel. Nem hagyom magam siettetni, s ezt minden vámpír megtanulhatta volna, akivel dolgom akadt az eddigiek folyamán.

- Át kell mennem a Whitmore házba egy jegyzetért. - böktem az ablak felé, miközben Elena tekintetét kerestem meg. - Nincs elég ereje felállni, és rátámadni bárkire, így biztoságban vagy. - tettem még hozzá, majd letettem a fecskendőt, melyet az imént a kezembe vettem. Szükségem ovlt azokra a jegyzetekre.

//Whitmore ház//   

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Vas. Ápr. 13, 2014 6:31 pm

Oké. Ezek szerint nem fognak úgy kinyitni, mint valami könyvet. Némi megkönnyebbülés. Már amennyire legalábbis. A mérgek hatását anno is vizsgálták. Nem volt lányálom. Mérgek, savak, és hasonlók.... hát ember legyen a talpán, aki azt is kibírja.
- Rajta - morogtam összeszorított fogakkal. - Essünk már túl rajta, jó? - vettem nagy levegőt, és vártam, hogy belém szúrjon a fecskendő, és belém ürüljön a tartalma.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Vas. Ápr. 13, 2014 5:51 pm

Felvontam a szemöldökömet. Ez nagyon furán hangzik. Jegyzetelni. Mert ebből fogok tanulni. Mondjuk mire is számítottam? Egyrészt örülök, hogy nem ad szikét a kezembe, hiszen... sosem lennék képes bántani Damont. Másrészt ennél több fantáziát vártam tőle.
- Szóval nem bántja úgy - ismételtem a szavait úgy, mintha amúgy nem érdekelne, cska tényszerű megállapítás lenne. De belül valahol örömtáncot járt a szívem, hogy nem kell végignéznem Damon szenvedéseit. Azt nem bírnám. Egyszerűen... biztosan kitekerném ennek az idiótának a nyakát.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 13, 2014 5:46 pm

A lány nagyon gyorsan ideért. Talán nem tévedek, ha azt mondom, hogy nyilvánvalóan olyan precíz, amilyen apja volt egykoron. Micsoda baleset... egy ilyen elmét elveszíteni szinte vétek volt, de az életet nem pörgethetjük vissza, nem?
- Jegyzetelni. Mindent, amit én mondok, felírod. Ebből fogsz tanulni Te magad is, hogy egyszer majd.. apád nyomdokaiba léphess. - feleltem Elena kérdésére, majd egy széles mosoly kíséretében ránéztem a vámpírra.
- Nyugalom. Túl fogod élni, ezt még legalábbis. - billent oldalra a fejem, majd a kezembe vettem egy üres fecskendőt. - Nincsenek már középkori módszereink, talán ettől tartasz, igaz? El kell, hogy keserítselek. A vámpírok biológiáját már a hetvenes években teljesen feltárták az Augustine orvosok. Köztük az apám is. - jegyeztem meg büszkén. - Egyszóval. Most már a modern tudomány eszközeit használjuk. Ami egy-két fecskendő. Némi vér. Mérgek. Csak a szokásos kórházi holmik.  

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Vas. Ápr. 13, 2014 5:37 pm

Nem tudom, mi történt velem... hol sötétség úszott a szemeim elé, hol eloszlott kissé... néha éreztem, hogy kezek érnek hozzám, aztán az érzékeim eltompultak. A köd viszont lassan, de biztosan oszlott körülöttem, és mikor legutoljára felnéztem, már egy torokköszörülésre is képes voltam.
Épp ki akartam nyögni halkan Elena nevét, mikor tudatosult bennem, hogy nem vagyunk egyedül. És mikor eljutott a tudatomig, ki a velünk lévő ember, a rémülettől felpattantak az eddig kábán lehunyt szemeim. Hát tényleg itt vagyok... ahol évtizedekkel ezelőtt. És újra meg fog történni, ami akkor.
Ránéztem Elenára, és igyekeztem a tekintetemmel üzenni felé, hogy szedje össze minden bátorságát, de tudtam, hogy nekem magamnak is mindennél jobban szükségem lesz rá.
- Engedj el... -suttogtam utolsó próbálkozásként halkan az orvosnak. De a lelkem mélyén tudtam, hogy úgyis hiába.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Vas. Ápr. 13, 2014 5:21 pm

Amint végetértek az órák, már tudtam, hogy hová kell jönnöm, és...hogy miért. Azt nem tudtam, hogy ennek a doktornak hány másik játszótársa van még a pincében, de reménykedtem, hogy egyelőre nem Damonon fog csattanni az ostor, hanem... tudom is én, elkezd szórakozni valaki mással, vagy bármi.
De mikor beléptem, minden reményem szertefoszlott. Maxfield ott állt Damon eszméletlen teste mellett, és éppen a karjait láncolta ki. Nagyot kellett nyelnem, hiszen nem buktathatom le magunkat bármiféle olyan reakcióval, amelynek ő nem örülne. Magamba kell fojtanom mindent.
- Nekem... mit kell majd csinálnom? - kérdeztem halkan.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 12, 2014 7:54 pm

A Gilbert lány még nem volt itt, mikor beléptem a helyiségbe, magammal cipelve a vámpírt, kit még a pincében telenyomtam verbénával. Pedig szükségem lesz a lány segítségére. Nem kockáztathatok, meg kell tudnom, hogy hány éves vámpírral állok szemben, és ehhez hasonló információk.

Hát az egyik asztalra fektettem, kezeit bilincsbe fogtam, majd a holmijaim között kezdtem kutatni. Elég ideje van már eszméletén kívül. Ideje lenne felkelnie.  

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szer. Ápr. 02, 2014 8:19 pm

Kellett egy pár másodperc, hogy ellenállni tudjak annak a vágynak, miszerint inkább szíven szúrnám egy karóval, mintsem vele dolgozzak. A válasz nagyon egyszerű: ki akarja irtani az egész fajtámat. Ha ember lennék sem viselném könnyen, hiszen mindenki, akit ismerek és szeretek... vámpír... Damon... Caroline... és nem tudok ellene tenni, nem védhetem meg őket... csak akkor, ha itt maradok és mindent kiderítek.
- Érthető - bólogattam nagyot nyelve, majd halványan elmosolyodtam. - Talán most jobb lenne, ha nyugovóra térnénk... mindketten - tettem még hozzá. Én magam kezdtem fáradni. De kizártam a tényt, miszerint úgysem tudnék pihenni.   

|| Elena kollégiumi szobája ||

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 16, 2014 3:29 pm

Papírokat kezdtem rendezgetni az asztalon. Elég nagy rendetlenséget és felfordulást csinált itt ez a vámpír, és kezdem azt hinni, hogy ez egyre gyakoribb eset. De jó helyen lesz ott amellett a nő mellett. A nő történetét ismerve, nem is én fogom bántani.
- Itt marad egy darabig. Egy új víruson dolgozom, mely végül kiiírthatja a vámpírok sokaságát. - néztem fel egy pillanatra a papírokból, majd elmosolyodtam.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Vas. Márc. 16, 2014 3:14 pm

Ilyen helyzetekben tényleg jó, ha Gilbert a vezetékneved. Neki pedig nem kell tudnia semmiről egyelőre. Márpedig nagyon zavart, ahogy vizslatott... és féltem, hogy ez fog egyszer lebuktatni.
Nagyot nyeltem, és bólintottam. - És mit fog csinálni azzal a... férfival? - kérdeztem közömbös tekintettel, a pince felé pislogva, szóval érthette, mire gondolok.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 16, 2014 3:06 pm

- Ne légy így megszeppenve. - mosolyodtam el, ami tőlem nem volt szokás, de ezt a lányt igencsak esendőnek találtam. Ez pedig általában mosolyt hozott elő belőlem. Megtanítom neki, hogyan kell úgy bánnia a vámpírokkal, hogy sose ő húzza a rövidebbet.
- Mellettem vagy, amikor az időd engedi. Jegyzetelsz.. - sóhajtottam. - Az iskolai óráid után idejössz, és mindent ellenőrzöl. Idejében meg fogsz tudni mindent. És meg is fogsz tanulni. - bólintottam egyet, miközben végigmértem. Nem hasoníltott a szüleire. Pedig őket is ismertem.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Vas. Márc. 16, 2014 2:58 pm

Megremegtem, ahogy meghallottam hangját. Minden nem létező ártatlanságomat próbáltam előszedni, és úgy viselkedni, mintha tényleg ember lennék, és semmiféle érzelem nem kötne a legújabb áldozatához, de ez igencsak nehezen sikerült, hiszen... nem tudom. Egyelőre még küzdök a feladattal, éés nem vett észre belőle semmit. Remek!
- Én... öhm... az asszisztense? - lepődtem meg felszínesen. Hiszen pontosan ezt akartam elérni... hogy Damon közelében tudjak maradni. - És... mi lenne így a dolgom? - kérdeztem kíváncsian.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 16, 2014 2:51 pm

Nem volt okom csalódni, hisz a lány megvárt engem, s nem tűnt el. Egy pillanatra átvillant a fejemen, hogy elfut mert "megtette a dolgát", s bosszút állt a vámpíron, de rá kellett jönnöm hogy ez a lány egy Gilbert. Rengeteg információ lehet a birtokában.
- Nos, Elena. - suttogtam rekedtes hangon, összedörzsölve két tenyeremet, miközben helyet foglaltam az egyik széken, és ránéztem. - A Gilbertek öröksége ágról ágra szállt. S úgy vélem, te vagy a következő, aki... tökéletes lenne ehhez a feladathoz. Apád óta nem volt más ebben a laborban. - jegyeztem meg.- szükségem van egy asszisztensre. És egy Gilbertnél erre nincs jobb jelentkező.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Márc. 15, 2014 9:04 pm

Nem tehettem mást... akármennyire is fájt a szívem, most tudnom kellett irányítani minden érzést magamban. Nem szabadott engednem, hogy bárki lássa rajtam: közöm van Damonhoz. Főleg nem Maxfield előtt... mert ha ő rájön, nekünk végünk. És azt hiszem, hogy jobb, ha itt és most megfogadom, hogy jöjjön bármi, akkor sem fogok lebukni addig, míg a terv véget nem ér. Ez most a legfontosabb. Egyszerűen nem tehetünk mást... nem tudom, mi történne, ha Maxfield rájönne a történetre. Damont büntetné... majd engem... de engem most nem az érdekel, velem mi történne, hanem hogy Damonnel mi lenne. Legyengült állapotban semmire nem lesz képes. Nem tudom, mit fog vele tenni... még így sem.
Elléptem az üvegszilánkok mellől, majd nagyot nyelve néztem az ajtó felé, és azt vártam, hogy az orvos visszajöjjön. Most jön a neheze. Azt hiszem...

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 10, 2014 6:36 pm

Miután a verbéna hatott, a lányra pillantottam. - Kap egy cellát az alagsorban. Remek társasága lesz, erről gondoskodtam a napokban. - vigyorodtam el, miközben erőnek erejével emeltem fel a férfit, hogy egy gurulós asztalra fektessem az eszméletlen testet.
- Várj itt! - intettem Elena felé. - Beszédem lesz veled.

(/Cellák/)

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Hétf. Márc. 10, 2014 6:15 pm

Vicsorogva közeledtem hozzájuk... a vadászó fenevad közelgő támadásának minden jelével. Tisztában voltam vele, hogy a "jó" doktor ezt úgysem fogja hagyni...
Nem tévedtem. Fegyver került elő, valami varázslatos gyorsasággal... és mire mozdulhattam volna, máris fagolyók fúródtak a testembe... hangos nyögéssel roskadtam a földre... azt, hogy valami a nyakamba fúródott, a fa okozta fájdalomtól már alig éreztem. A következő a verbéna égető perzselése volt az ereimben... aztán a sötét, fekete semmi.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Hétf. Márc. 10, 2014 6:10 pm

Nehezemre esett úgy pillantani Damonre, mint egy idegenre, ám valamivel tisztába kezdtem jönni: vámpírként másként működnek az érzéseim. Ha azt mondom, hogy nem akarom érezni, akkor nem érzem. És ez most kiteljesedett bennem... teljes egészében.
Megrezzentem, ahogy a fából készült golyók elhagyták a tárat, majd utat találtak Damon testébe, de annyit sem engedtem meg magamnak, hogy a szemem rezzenjen, ahogy ezáltal szinte a földre került az, akit szerettem... nem, most nem engedhetek magamnak semmilyen érzelmi megnyilvánulást.
- Mit... mit fog vele csinálni?

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 10, 2014 6:07 pm

A lány szavai teljes mértékben letaglóznak, ámde nem hagytam sok időt magamnak ebben az állapotban. Muszáj volt cselekednem, mielőtt ennek a lánynak vagy nekem bajom esne, hisz ha a memóriám nem csal, ő Grayson lánya. A hasznomra lehet még.
A zsebembe csúsztak ujjaim, elővéve egy fegyvert, melybe fatöltényeket töltöttem, majd egy mozdulattal rántva ki céloztam rá, és lőttem ki majdnem az egész tárat, nem egy pedig beléfúródott.

- Az első pillanattól gyanús voltál. Már jártál az intézményben, igaz? - vontam fel kérdőn a tekintetem, miközben egy sóhaj kíséretében kürülnéztem a helyiségben. - Nem mondom, két perc alatt ilyen rombolást végezni.. - hajoltam le egy fecskendőért, miután a vámpírra néztem. Nem volt menekülési lehetősége. Ajtón csak rajtam keresztül tudna távozni.
- Te is tudod, hogy a technika már nem olyan nyers és brutális, mint annak idején. De nem garantálom, hogy nem fog fájni. - léptem oda elé, tekintetemmel tartva az övét, majd mielőtt támadni vagy szökni tudott volna, a nyakába fecskendeztem a verbénát, mely eddig mindig is ájulást váltott ki a fajtársaiból.

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Hétf. Márc. 10, 2014 5:57 pm

Nos... ha attól "féltem", hogy nem figyel fel a labor tulaja a tombolásomra, hát tévedtem... alig álltam meg lihegve, mikor belépett maga a Sátán. A játék tehát elkezdődött.
Ha osztanának Oscar-díjat a vámpíroknak, alighanem Elena esélyes jelölt lehetett volna. Úgy iszkolt be dr. Maxfield háta mögé, mint egy halálra rémült kislány. Legszívesebben rákacsintottam volna, jelezve, hogy ügyes, de tudtam, hogy vigyázni kell, és innentől egy rezdüléssel sem árulhatjuk el magunkat.
- Most már kettő... - jegyeztem meg, hagyva, hogy arcom felvegye a vámpírok ismertetőjeleit. - Nem is vártam ma estére ilyen terítéket. A két áldozat még mindig jobb, mint az egy - vigyorogtam el magam szélesen. - Adok fél percet, doki - vetettem oda. - Addig megfogalmazhatja a sírfeliratát.

A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje

Dr. Maxfield kutatólaborja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-
» Dr. Wes Maxfield
» Dr. Wes Maxfield + C O M I N G
» Szó bújócska közvélemény kutatás^^