Share | 

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Chatkép :

Kedvenc dal :
•• I'm A Man ••
•• The Regulator ••
Hobbi & foglalkozás :
••try to be nice
Humor :
••annoying

A poszt írója Enzo
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 03, 2014 3:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Milena & Enzo

Fogalmazzunk úgy, hogy hajt a fantáziám. Nem szívesen avatoztam közbe a nagy csapat tervébe, és nem igen tudtam arról semmit, hogy mi van Damonnal meg a drága feleségével, de jobban izgatott az, mi van azzal a hellyel, ahol lényegében életem közel felét leéltem. Na nem, mintha hiányzott volna, csupán kíváncsi voltam mit szólna a kis doki, ha életben, érősen találkozna szembe velem. ennek fényében parkoltam le az autót a kollégium közelében, s szeltem át a köztem és a cellák között lévő távot. Dr. Frankestein laborja előbb jött szembe velem, mint a cellák, így tettem egy kört a rég nem látott asztal és a kissé feldúlt, mondjuk úgy, rendezetlennek tűnő fecskendők között. Szúrós tekintettel vizsgáltam át a helységet, néztem meg minden polcot, figyeltem a feliratokat, a vérmintákat, melyek jelentős részén az én számom is szerepelt. Kissé produktívnak bizonyultam a kutatások között, úgy látszik. Egy adagot találtam még abból, amit nekem szánt, hogy amolyan "házőrzőként" tarthasson, így zsebre tettem a kis fiolát és tovább olvasgattam a polcokon heverő felcímkézett fecskendők és fiolák között. Egy-egy ismerősen csengett, bár ha beléd nyomják nem sok esélyed van megjegyezni, hogy mitől is ütöttek ki.
Aztán valami zajt hallottam, reménykedtem, hogy a drága doktor úr az, és bebiztosítottam magam még két adag latin nevű dologgal, kíváncsiságból belé szúrnám, maximum később hat, mint várnám. Az ajtó mellé húzódtam, és szinte a levegő is benn szorult tüdőmben, hogy ne adjak ki egy hangot se. Szívverésem viszont még így gyermekiesen nyugodt maradt. Aztán ahogy elért a hang az ajtó előttig, megmozdultam, és kezem annak a valakinek a nyakán kötött ki, falhoz szorítva hátát, aki belépett a helységbe. Szép kis üdvözlet még tőlem is.  
•• Words: 275 •• Music:Dare You ••Note:
©
Vissza az elejére Go down

Chatkép :

Keresem :
my only hope for happiness

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
⊂ i'll be a little doctor
Humor :
⊂ like a dead man's humor

A poszt írója Elena-Gilbert
Elküldésének ideje Szer. Május 14, 2014 8:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Csak nyeltem egyet. Nem tudtam, mit feleljek. Leginkább valami furcsa megbántottságot éreztem a szívem legmélyén, hogy nem érti meg az érzéseimet azzal az emberrel kapcsolatban, aki felnevelt, és nekem adta az életét. Nekem, hogy megmentsen.
- Menjünk - suttogtam halkan, még mielőtt mást is mondtam volna, majd megfogtam a dobozt, amely tartalmazott mindent Maxfieldről. Egyszerűen... nem akartam többet beszélni. Találjuk meg azt a nőt, és menjünk haza. De tudom, hogy nem túl otthonlét vár rám, hiszen vissza kell majd térnem ide.

(elhagyatott kórház)

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :
Elena agyának a totális húzása :)

A poszt írója Damon.Salvatore
Elküldésének ideje Szer. Május 14, 2014 6:56 pm

Tátott szájjal hallgattam Elena visszaemlékezéseit, aztán dühödten morrantam egyet.
- Igen, apád jó ember volt. Embereket mentett. Érző lények szenvedése és kínlódása árán. Ugye nem baj, ha én nem avatom őt szentté? - morogtam, aztán szétnéztem a laborban.
- Azt hiszem, itt már nincs mit csinálni. Menjünk, nézzük meg a kórházat, bár kétlem, hogy Mila ott lenne. Mi értelme bezárni egy vámpírokra éhező vámpírt? - tettem fel a kérdést, miközben az ajtóig sétáltam.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szer. Május 14, 2014 12:26 pm

Nyeltem egyet, és még időben elengedtem, mielőtt másra ragadtattam volna magam én magam is.
- Csak akkor... ha már teljesen rendbejöttél - suttogtam, majd elfordultam, és néhány jegyzet között kezdtem kutakodni.
- Maxfield említett valahol egy kórházat... Mystic Fallsban, amely már nem működik - suttogtam. - Az apám rendelője volt - tettem aztán hozzá, és éreztem, hogy elszorult a torkom. - Miután meghalt, lezárták. Azóta majdnem minden ugyanúgy maradt ott, csak az iratokat és a többit vitték el onnan. Gyerekként rengeteget játszottam ott... és ott hallottam életemben először emberi kiáltást... amely nyilván ezek szerint nem emberi kiáltás volt. Egy ajtó mögött a pincében, amely mindig zárva volt... - emlékeztem vissza, de még mindig nem fordultam vissza, mert az emlék hatására könnyek sorakoztak a szemembe. - A labdám legurult a lépcsőn... utána mentem, és mikor visszaindultam volna... kiáltást hallottam az ajtó mögül. Mielőtt benyitottam volna, apa megjelent, és azt mondta, hogy emlékezzek, mit mondott. Soha ne menjek a pincébe... de én nem akartam megérteni, és elmondtam, hogy mit hallottam... és ő azt mondta, hogy éppen készül megmenteni egy másik kislány életét... - töröltem le a könnyeimet. - Akkor vált az apám végleg az én hősömmé, és példaképemmé... és most... mindenre rácáfolt... de az apám nem volt rossz ember - ráztam meg a fejem. - Ő embereket gyógyított a vámpírvérrel... nem pedig vírusokat csinált...

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Szer. Május 14, 2014 11:41 am

Még fel sem ocsúdtam tisztességesen, mikor Elena karjait éreztem meg magamon, és ajkát az enyémen, ez pedig olyan tüzet szított fel bennem, hogy ha nem lettem volna tekintettel jelen helyzetünkre, alighanem a vizsgálóasztalon teszem magamévá.
- Te is nagyon hiányoztál - simogattam meg az arcát kedvesen. - És ami azt illeti... mit szólnál, ha megkeresnénk Milát, és miután megmentjük a fajtánkat a Mila meg a vírus miatti kettős veszélytől, otthon áldoznánk magunkra egy éjszakát, mielőtt hazahozzuk a srácokat? - mosolyogtam.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Kedd Május 13, 2014 11:41 am

- Már letöröltem, amit tudtam. Miután magamnak lementettem - mutattam fel egy adathordozót egy pillanat alatt, majd nagyot nyeltem, és ismét felé fordultam, miután letettem mindent a kezemből.
Csak figyeltem, ahogyan a tombolás kezdő fokát súrolja, majd nagyot nyeltem, és nem törődvén azzal, hogy nagyobb gondunk is van, ott termettem előtte, arcát kezeim közé fogtam, és gyengéd csókot leheltem a szájára, téve mindezt azért, mert... nem volt rá lehetőségem a napokban. Ilyen lehetőségem biztosan nem.
- Ezt azért mert... hiányoztál - suttogtam halkan, majd elmosolyodtam, és ismét visszahajoltam, hogy megcsókoljam. Úgy hiányzott a tény, hogy ő a szerelmem és nem egy kísérleti patkány.

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Kedd Május 13, 2014 11:19 am

- Nem szedem szét - vontam vállat. - A számítógép merevlemeze épp elég. Vagy töröltél már róla mindent? - kérdeztem, majd magam elé meredtem.
- Még nem mehetünk haza. Meg kell keresni Milát. Időzített bombaként járkál odakinn, ki tudja merre. Mi van, ha valaki olyat támad meg, aki fontos nekünk? Stefant, vagy Caroline-t akár... muszáj hatástalanítani a vírust. Van fogalmad róla, merre vitte őt Maxfield?

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Hétf. Május 12, 2014 9:14 pm

Csak ültem ott, és vártam, hogy vége legyen. Nem éreztem azt, hogy nagy beleszólásom lenne az egészbe, hiszen ami az én feladatom volt, azt megtettem.
Csak akkor kezdtem el szedelőzködni, mikor észrevettem, hogy Maxfield-en működik az igézés, majd kisétált a teremből, mintha tényleg csak elesett volna a nedves kövön.
- Nos... most már mehetünk? Bár... ha tényleg szét akarod szedni a labort, akkor tedd gyorsan - nyeltem egyet, majd gondosan összepakoltam minden fontos információt egy dobozba.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 12, 2014 9:09 pm

Tekintete belefúródott az enyémbe, mintha ezzel is képes lenne végezni velem.. szavai ezek után úgy hatottak rám, mint eddig semmi más. Nem tudtam felfogni azt, hogy ilyen történhet.. az egyik pillanatban még tisztában vltam mindennel, mely velem történt.. de két másodperccel utána csak azt tudtam, hogy egy tanár vagyok, aki elcsúszott.
- Köszönöm. - suttogtam válaszként, majd nagy nehezen feltápászkodtam a kényelmetlen fekhelyről, ahová kerültem az esést követően.
- Öt perc múlva órám lesz. Köszönöm a segítséget. - mosolyodtam el, majd elhagytam a helyet.

// köszönöm a játékot ^.^   

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Hétf. Május 12, 2014 9:03 pm

Elvigyorogtam magam, de nem engedtem, hogy megszakítsa a szemkontaktust.
- Felejtsd el az Augustinokat, és a kísérleteidet. Te Dr. Wes Maxfield vagy. Tanár és előadó a Whitmore főiskolán, akinek épp órára kéne mennie. Nem emlékszel semmire abból, ami a laborodban történt, vagy ami ehhez lenne köthető - mondtam, és mikor láttam, hogy szemében felparázslik valami kósza fény, tudtam, hogy sikerrel jártam. Eloldoztam hát, és talpra rángattam.
- Jól van, doki? - kérdeztem mintha egy balesetből támogattam volna fel. - Vigyázzon. Eléggé csúszik a padló felmosás után.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 12, 2014 8:03 pm

Köhögni kezdtem ahogy leeröltette torkomon a vérét. Soha nem érintette még nyelőcsövemet a hozzá hasonlóak vére, s ezt most tökéletesen tönkretette.

- Essünk túl rajta. - sóhajtottam egyet, majd nagyot nyeltem, s a vér maradéka is végigfolyt a torkomon. nem tudtam, mire kell számítanom. Sose igéztek még meg. De mindenről gondoskodtam minden eshetőség esetén. Nem kell sokat tennem, hogy ismét megtaláljam majd őket.  

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Hétf. Május 12, 2014 7:05 pm

- Biztosra veszem, "haver" - válaszoltam, aztán beleharaptam a saját csuklómba, és szájához tartottam a kezem, hogy a vérem lecsorogjon a torkán, és begyógyítsa a sebét.
- Van még egy perced. Ápolgasd addig az emlékeidet - intettem körbe, majd fölé hajoltam, hogy belemélyedjek a szemeibe.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 12, 2014 11:59 am

Nem mondtam ki, s nem is engedtem, hogy vigyorogjak, de tudtam belülről hogy a történetnek közel sincs még vége ebben a pillanatban. Megigéz, és akkor mi lesz? Elveszítem az emlékeimet. Lesz majd helyettem más, ha nem találok vissza magamhoz. Ettől senkinek nem kell tartani.

- Találkozunk még. - néztem mélyen szemeibe, ekkor már vigyorogva.  

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Hétf. Május 12, 2014 11:05 am

- Egy iskolában úgyis mindig ordítás van. Ez egy főiskola. Buli, drámák, stb - legyintettem, majd gúnyosan rávigyorogtam.
- Oh, el ne felejtsem mondani. Megvan a vírusod ellenszere. Megtaláljuk Milát, beadjuk neki, és vége a sztorinak. A fejedben sem lesz már meg többé a recept. Bocs, de vége a szadista pályafutásnak - dünnyögtem, és megnéztem a sebét.
- Azt hiszem, ez így jó is lesz - biccentettem. - Búcsúzz az emlékektől.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 11, 2014 6:28 pm

- Nem vagy elég fáradt ahhoz, hogy ordíts? De ezek szerint ahhoz sem vagy elég okos, hogy tudd: egy iskolában vagy. - sziszegtem, és ugyan felszisszentem, mikor behúzott egyet nekem, de csak vigyorogni tudtam továbbra is, annak ellenére, hogy vérem ízét szám szegletében érzékeltem.

- Nem az én bajom... a te fajtársad. Mentsd meg te őt, ha ennyire nagy emberség vesz körül titeket.  

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Vas. Május 11, 2014 6:11 pm

- Rászabadítottál a városra egy időzített bombát! - kiabáltam. - Aki az egész fajtám vesztét is okozhatja! A barátaimét, a szeretteimét, a miénket! - öntötte el a fejem a vér, és felemeltem a kezem, hogy teljes erőből Maxfield arcába üssek.
- Egyet megígérek - suttogtam. - Ha valakinek baja esik... ha elveszítek bárkit, aki fontos nekem,visszajövök. És megöllek.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 11, 2014 5:50 pm

- Kegyességed határtalan. Öröm lesz, ha végre eltűntök a laboromból. - jegyeztem meg felvont szemöldökkel, aztán vontam egyet a vállamon, már amennyire képes voltam rá.

- Honnan tudhatnám? Beadtam neki a vírust... aztán elengedtem. minek törődtem volna vele tovább, már nem az én terhem. - vigyorodtam el szélesebben, mint előtte bármikor.  

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Vas. Május 11, 2014 5:44 pm

- Nem változtatlak át. Csapás lenne a fajtámra, ha te is közénk tartoznál - morogtam, és megnéztem a sebét. - Már csak néhány perc, haver - mondtam cinikusan és lekezelően. - Aztán mehetsz amerre látsz. Rendes leszek, semmi mást nem törlök ki a fejedből, csak az Augustine társaságot. Hiába, mit csináljak... aranyból van a szívem - sóhajtottam színpadiasan. - Addig viszont elmondhatnád, hol van Mila.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 11, 2014 5:30 pm

- Lenyűgöző. - sóhajtottam fel, majd halkan felnevettem. - Változtass át, ha kedved leled benne. Mindent meg tudunk oldani, még ha te azt a kis vámpír agyaddal fel sem tudod fogni. De nem fogsz mindent szárazon megúszni. - tettem még hozzá, majd felszisszentem, ahogy megéreztem sérülésem valódi súlyát. Vérem szinte kézzel foghatóan áramlott ki testemből, és tudtam, hogy nem sok időnek kell eltelnie ahhoz, hogy sikerrel járjom.  

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Vas. Május 11, 2014 5:00 pm

- Éppen azon vagyok - válaszoltam, és kényelmesen leültem, hogy rálássak a sebére. - Nemsokára kifolyik belőled a verbéna. Akkor kapsz kevés vámpírvért, hogy gyógyulj. Aztán törlöm az agyadból az Augustine-okat, meg a kísérleteidet. Bár az is érdekes lenne, ha vámpírt csinálnék belőled, és itt hagynálak. A többi doki biztos lelkesedne. Te meg megismerhetnéd milyen évekig, vagy évtizedekig állandó fájdalomban élni.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 11, 2014 4:50 pm

- Elbűvölő. Hogy a vámpírok milyen dolgokra képersek az utóbbi időben. - forgattam meg szemeimet, majd felsóhajtottam, és csak nagyot nyeltem.
- Csináld, amit kell. Szeretnék innen mielőbb kiszabadulni. Emlékekkel vagy nélkülük. - billent oldalra a fejem, majd elfordítottam a tekintetemet és inkább méricskéltem a labor egyik szegletét.  

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Vas. Május 11, 2014 4:35 pm

- Mi férj és feleség vagyunk - néztem Maxfield szemébe. - És három gyereket nevelünk. Békében, és főképp szeretetben. És emberként - tettem hozzá, aztán undorodva mértem végig.
- Nem foglak megkínozni - válaszoltam. - Ebben vagyok én más, mint te. Te megtetted, és nemcsak a tudomány nevében, hanem a saját örömödre is. Ha én is ezt tenném, nem lennék különb nálad - morogtam. - Kettőnk közül talán észre kéne venned, melyikünk is az igazi szörnyeteg.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 11, 2014 12:20 pm

- Milyen költői... - sóhajtottam fel. - Azt szűröm le, hogy ti ketten együtt éltek. - nevettem fel, annak ellenére hogy fájdalom szurkálta a mellkasomat, s amikor levegőt vettem, kellemetlen szúrást éreztem mindenhol, ahol végighaladt bennem a levegő.
- Ne higgyétek, hogy könnyen elbántok velem. Igézz meg, ha ez szíved vágya, s kínozz meg előtte, ha számodra jólesik. Egy Augustine soha de soha nem adja meg azt az örömet egy vámpírnak, hogy kegyelemért könyörögjön. - sziszegtem.

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Vas. Május 11, 2014 9:57 am

- Minek vigyem ezt az idiótát a házunkba? - kérdeztem Elenától teljesen megrőkönyödve. - Hogy ha valamikor ne adj isten, valamiért megtörne az igézés ránk találjon, és beállítson mondjuk úgy, hogy ott vannak a gyerekek? - morogtam. - Nem, szerintem jól mutat a barátunk itt, lekötözve. Kivérzik belőle a verbéna, megigézem, és mehet órát tartani. Megfelel, picinyem? - veregettem meg Maxfield arcát.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 8:21 pm

- Ígéretes program. Alig várom. - jegyeztem meg, s nem tudta vigyoromat letörölni a (szó szerinti) szurkálódásával sem. Mindenesetre tudtam, hogy be lettem csapva. Azt hiszem, a kannibál vírus miatt érkeztek, és túl közlékeny voltam a Gilbert lánnyal. Nyilvánvalóan megtalálta a jegyzeteket, és most már tudja, mit kell tennie ahhoz, hogy megállítson. Bravúros teljesítmény. De soha ne kezdjenek ki egy Augustine-nal.

A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje

Dr. Maxfield kutatólaborja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-
» Dr. Wes Maxfield
» Dr. Wes Maxfield + C O M I N G
» Szó bújócska közvélemény kutatás^^