Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Dr. Maxfield kutatólaborja

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 13, 2014 5:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Amint végetértek az órák, már tudtam, hogy hová kell jönnöm, és...hogy miért. Azt nem tudtam, hogy ennek a doktornak hány másik játszótársa van még a pincében, de reménykedtem, hogy egyelőre nem Damonon fog csattanni az ostor, hanem... tudom is én, elkezd szórakozni valaki mással, vagy bármi.
De mikor beléptem, minden reményem szertefoszlott. Maxfield ott állt Damon eszméletlen teste mellett, és éppen a karjait láncolta ki. Nagyot kellett nyelnem, hiszen nem buktathatom le magunkat bármiféle olyan reakcióval, amelynek ő nem örülne. Magamba kell fojtanom mindent.
- Nekem... mit kell majd csinálnom? - kérdeztem halkan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 13, 2014 5:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Nem tudom, mi történt velem... hol sötétség úszott a szemeim elé, hol eloszlott kissé... néha éreztem, hogy kezek érnek hozzám, aztán az érzékeim eltompultak. A köd viszont lassan, de biztosan oszlott körülöttem, és mikor legutoljára felnéztem, már egy torokköszörülésre is képes voltam.
Épp ki akartam nyögni halkan Elena nevét, mikor tudatosult bennem, hogy nem vagyunk egyedül. És mikor eljutott a tudatomig, ki a velünk lévő ember, a rémülettől felpattantak az eddig kábán lehunyt szemeim. Hát tényleg itt vagyok... ahol évtizedekkel ezelőtt. És újra meg fog történni, ami akkor.
Ránéztem Elenára, és igyekeztem a tekintetemmel üzenni felé, hogy szedje össze minden bátorságát, de tudtam, hogy nekem magamnak is mindennél jobban szükségem lesz rá.
- Engedj el... -suttogtam utolsó próbálkozásként halkan az orvosnak. De a lelkem mélyén tudtam, hogy úgyis hiába.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 13, 2014 5:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
A lány nagyon gyorsan ideért. Talán nem tévedek, ha azt mondom, hogy nyilvánvalóan olyan precíz, amilyen apja volt egykoron. Micsoda baleset... egy ilyen elmét elveszíteni szinte vétek volt, de az életet nem pörgethetjük vissza, nem?
- Jegyzetelni. Mindent, amit én mondok, felírod. Ebből fogsz tanulni Te magad is, hogy egyszer majd.. apád nyomdokaiba léphess. - feleltem Elena kérdésére, majd egy széles mosoly kíséretében ránéztem a vámpírra.
- Nyugalom. Túl fogod élni, ezt még legalábbis. - billent oldalra a fejem, majd a kezembe vettem egy üres fecskendőt. - Nincsenek már középkori módszereink, talán ettől tartasz, igaz? El kell, hogy keserítselek. A vámpírok biológiáját már a hetvenes években teljesen feltárták az Augustine orvosok. Köztük az apám is. - jegyeztem meg büszkén. - Egyszóval. Most már a modern tudomány eszközeit használjuk. Ami egy-két fecskendő. Némi vér. Mérgek. Csak a szokásos kórházi holmik.  
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 13, 2014 5:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Felvontam a szemöldökömet. Ez nagyon furán hangzik. Jegyzetelni. Mert ebből fogok tanulni. Mondjuk mire is számítottam? Egyrészt örülök, hogy nem ad szikét a kezembe, hiszen... sosem lennék képes bántani Damont. Másrészt ennél több fantáziát vártam tőle.
- Szóval nem bántja úgy - ismételtem a szavait úgy, mintha amúgy nem érdekelne, cska tényszerű megállapítás lenne. De belül valahol örömtáncot járt a szívem, hogy nem kell végignéznem Damon szenvedéseit. Azt nem bírnám. Egyszerűen... biztosan kitekerném ennek az idiótának a nyakát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 13, 2014 6:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Oké. Ezek szerint nem fognak úgy kinyitni, mint valami könyvet. Némi megkönnyebbülés. Már amennyire legalábbis. A mérgek hatását anno is vizsgálták. Nem volt lányálom. Mérgek, savak, és hasonlók.... hát ember legyen a talpán, aki azt is kibírja.
- Rajta - morogtam összeszorított fogakkal. - Essünk már túl rajta, jó? - vettem nagy levegőt, és vártam, hogy belém szúrjon a fecskendő, és belém ürüljön a tartalma.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 14, 2014 8:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Nocsak, talán sietsz valahová? - kérdeztem felvont szemöldökkel, ajkaim körül vigyorral, ahogyan sürgetni akart engem, de olyan kevés sikerrel. Nem hagyom magam siettetni, s ezt minden vámpír megtanulhatta volna, akivel dolgom akadt az eddigiek folyamán.

- Át kell mennem a Whitmore házba egy jegyzetért. - böktem az ablak felé, miközben Elena tekintetét kerestem meg. - Nincs elég ereje felállni, és rátámadni bárkire, így biztoságban vagy. - tettem még hozzá, majd letettem a fecskendőt, melyet az imént a kezembe vettem. Szükségem ovlt azokra a jegyzetekre.

//Whitmore ház//   
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 14, 2014 8:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Felsóhajtottam. Nem tudtam, mi jön most, de bízom abban, hogy gyorsan túl leszünk rajta. Talán Damonnek testi az a fájdalom, ami érinteni fogja a bőrét, a testét, az ereit... de én mindezt a mellkasomban fogom érezni, és ami a legrosszabb, hogy amíg más helyzetekben könnyekkel és sírással kifejezhettem azt, hogy mennyire fáj nekem is az, ami vele történik, most merevnek, szinte ridegnek kellett lennem vele kapcsolatban.
De mikor az orvos kisétált, valamennyire megkönnyebbültem, és rögtön letettem a kezemből a tollat, hogy nagy léptekkel kerüljek oda Damon mellé. Előtte figyelmesen körülnéztem, de kamerák nyomát sem láttam a helyiségben.
- Damon... - vettem a kezembe az arcát. - Ugye odalenn nem bántott? - kérdeztem rekedten, de nem akartam kimeríteni. hiszen elég nagy adag verbénát kaphatott...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 14, 2014 11:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Testem megfeszítve vártam a tű szúrását, de nem érkezett meg. Ehelyett kaptam némi időt.... néhány percnyi haladékot. Nem örültem. Jobb lett volna, ha végre túlesek az erre a napra előirányzott gyötrelmeken.
Kinyitottam a szemem, mikor Maxfield távozott, és kissé halványan rámosolyogtam Elenára.
- Nem bántott - suttogtam. - Feltéve ha nem nevezzük annak, hogy összezárt azzal a boszorkány Milával egy cellába. Szerencsére megszabadít tőle, azt mondta, ma már nem kapjuk meg ezt a "kegyet". De jól vagyok... a körülményekhez képest. És ugye te is? - kérdeztem. Legszívesebben felemeltem volna a kezeimet, hogy végigsimítsam az arcát, de leláncolt kezekkel ez lehetetlen volt.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 16, 2014 8:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

- Milena is odalenn van? - kérdeztem meglepődve, de aztán rájöttem, hogy... arra a nőre talán ráfér kissé egy kis efféle kezelés is. Nagyon bosszantó tud lenni, és ha arról van szó, az ő szívét nagyon szívesen tépem ki Maxfield szárnyai alatt. Nem tudom elviselni még mindig.
- Jó, most nem az a nő érdekel... - suttogtam aztán halkan, miközben kezeimmel még mindig arcát simogattam gyengéden. Nem akartam mást, csak... hazamenni vele. Hazemenni vele, megbeszélni mindent, hazahozni a családomat, és ismét a régi életünket élni. De nem lehetett. Kellett az a méreg.
- Bonnie... - vált aztán rekedté a hangom, és lassan eszembe jutott más is, ami... független volt mindentől. - Bonnie meghalt - csuklott el aztán a hangom, és tekintetemben akármennyire is küzdöttem, de megjelent pár könnycsepp. - Visszahozta az életbe az anyukámat... tudod, Miranda Gilbertet... a varázslat megölte a legjobb barátnőmet - töröltem le a kibuggyanó könnycseppet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 17, 2014 9:57 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Csak biccentettem röviden, mikor Elena rákérdezett Milára. Miért mondanám, hogy ott van, ha nem így lenne? Nem hallucinálok. Legalábbis tudtommal. Bár azon sem lennék meglepve, ha a jó doki adott volna valamit, hogy mégis...
A következő információra viszont döbbenten eltátottam a számat.
- Bonnie... és Miranda? - igyekeztem felfogni a szavak értelmét. Nem tudtam, melyiken padlózzak le jobban. Tény, hogy Bonnie nem nagyon volt jelen az életünkben, de tudtam, Elenának mennyire fontos a barátnője. Ugyanakkor ezt a problémát némileg háttérbe szorította a fejemben Miranda.
- Azt akarod mondani, hogy édesanyád él? - suttogtam, és az örömön túl egy jókora adag aggodalom költözött belém. Eddig csak önmagamért és a családomért aggódtam. Most már félhetek attól is, hogy mi van, ha Miranda rájön, mit tett a férje? Vagy hogy mi van, ha már régóta tudja? Aztán megráztam a fejem, némileg elnapolva a problémát. Elég lesz ezen akkor gondolkodni, mikor a pincében kaparom össze magam a romjaimból.
- Légy óvatos - figyelmeztettem Elenát, az ajtó felé pislogva. - Frankeinstein bármikor visszajöhet.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 19, 2014 8:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Talán nem ez volt a legjobb alkalom arra, hogy elmondjam, mi történt. Sőt, biztosan! De... Bonnie halála még olyan friss élmény volt. És Damon tudhatta, hogy ha én valamiben rendkívül rossz diák vagyok, akkor az a nyugtonmaradás. Nem nyugszom, míg... míg valahogy vissza nem fordítom ezt. És ami azt illeti, rohadt nagy lelkiismeretfurdalásom volt a történtek miatt.
- Igen, életben van... de... de majd máskor megbeszéljük ezt - simogattam tovább az arcát, majd nagyon halványan elmosolyodtam. - Nincs kamera, és hallom, ha jön... ne aggódj - adtam egy gyengéd csókot a szájára. - Nem tarthat már sokáig. Meglesz az a vírus, és... és akkor kiviszlek innen. Enzo és Maggie pedig segíteni fognak - suttogtam gyengéden.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 20, 2014 10:55 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Kamera nincs - suttogtam. - De akár egy diktafon lehet. Szóval tényleg csak nagyon óvatosan és halkan. Nem nagyon szeretném, ha holnap te is egy cellában ébrednél. Ne aggódj értem. Minden rendben lesz - szorítottam meg Elena kezét, és rákacsintottam. Éreztem, hogy belé is muszáj némi erőt öntenem. Fájni nekem fog... neki meg a lelkében. Fene tudja, melyikünknek lesz nehezebb.
- A gyerekek... ugye jól vannak? - kérdeztem hirtelen.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 20, 2014 11:26 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

- Hát... akkor megkockáztat egy nyakkitörést - mosolyodtam el halványan, majd egy aprót nyeltem.
- Még éjjel kaptam egy üzenetet... a gyerekek jól vannak. Csak... olyan fura, hogy annyi idő után már napok óta nem láttuk őket. És nem tudom, hogy... mikor lesz megint lehetőségünk arra, hogy újra velünk legyenek. Vagy hogy egyáltalán mennyi időnek kell majd eltelnie ahhoz, hogy te is jól légy majd... hiszen rajtad csattan most ez az egész - motyogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 20, 2014 3:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Ne félj - ráztam meg a fejem. - Értem nem kell aggódni. Erős vagyok. Sokszor bebizonyítottam már. Most sem lesz másképpen - igyekeztem elmosolyogni magam vidáman, aztán nagy sóhajjal fordult a szemem az ajtó felé. Félő volt, hogy a doki nemsokára visszatér...
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 21, 2014 11:40 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Szavai után próbáltam palástolni tényleges érzéseimet. Ne rajtam fogjon már ki a helyzet, miközben nem is nekem kell elszenvednem! Mégis, én hisztizek úgy, mintha az én életem lenne a tét. Bár... félig igen. Ha bármi baja esik, az igenis érintene engem is. És... nem tudom, hogy képes lennék-e csak úgy bosszú nélkül továbblépni.
- Azt hiszem, hamarosan visszatér Maxfield - suttogtam aztán ismét, és végigsimítottam egy-két fekete hajtincsén. - Írok Klausnak hamarosan, hogy... még úgy tűnik, nem lesz szükség az ő segítségére - hajoltam oda ismét az ajkaihoz, hogy egy gyengéd csókot leheljek rá. Ha már úgysem lesz rá lehetőségem egy ideig...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 25, 2014 7:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Mikor visszatértem a helyiségbe a kis táskámmal egyetemben, a Gilbert lány már a kezében tartotta a noteszt, s ez mosolyra ösztökélt engem.

- Minden készen áll? - kérdeztem felvont szemöldökkel, majd odaléptem melléjük, és kivettem pár fecskendőt a táskából. Damon tekintetét néztem utána. - A kis rabunk is felkészült a tortúrára? - vigyorodtam el, majd Elena felé fordulván lediktáltam pár számszerű adatot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 26, 2014 6:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Már messziről hallani lehetett a visszatérő doki lépteit, és mikor újra belépett, Elena már úgy állt mellettem, jegyzettömbbel a kezében, mintha kettőnknek semmi köze nem lenne egymáshoz.
- Dögölj meg - szűrtem a fogaim között mérgesen Maxfield felé, mikor felém címzett egy "kedves" kérdést, majd lehunytam a szemem, és vártam az elkerülhetetlen, közben imádkoztam, hogy Elena - akárcsak én - képes legyen uralkodni önmagán.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 26, 2014 8:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mikor meghallottam a folyosón a lépteket, rögtön elhúzódtam Damon ajkaitól, majd nyeltem egyet, és minden arcizmomat elrendeztem, a jegyzettömböt pedig visszavettem ujjaim közé.
- Igen, én azt hiszem, hogy... minden kész - kezdtem el bólogatni, és ahogy Damon felé fordult, én feljegyzeteltem azt a pár számot és szót, melyet lediktált nekem. Nem is értem. Ha eddig diktafont használt, vagy valami, akkor minek neki a titkárnő?
Megköszörültem a torkomat, és próbáltam kizárni magamból mindent, ami most a szemem előtt fog történni. Ha nem így teszek, valószínűleg... letépem ennek a doktornak a fejét...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 26, 2014 8:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Mióta tudom a helyem ebben az intézményben, mindent úgy csináltam, ahogyan az apám tanított rá. Ő volt a mentorom, a mesterem. Emlékeztem arra a momentumra amikor véletlenül kiengedtem kisfiúként egy vámpír az egyik cellából. Apám mérhetetlen haragra gerjedt, s tudni akarta, hogy hogyan lehettem olyan ostoba. Akkor megtanultam a leckét. Mindent kemény kézzel kell tartani. Nem sikolhat ki semmi a tenyerünk alól.

- Tudja Miss Gilbert.. magából is remek Augustine orvos lehetne. Ha egyszer netán úgy döntene, hogy ki akar törni a diák-skatulyából, ne féljen az irodám ajtaján kopogtatni. - pillantottam még egykori tudóstársam leányára, míg fél tenyeremmel végigsimítottam a lány karján, majd az üres fecskendőt belemélyesztettem Damon gyomrába, és addig tartottam, míg a fecskendő meg nem telt vérével.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 27, 2014 11:06 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Még ebben a nem sok jóval kecsegtető helyzetben is alig tudtam elfojtani egy vigyort. Elena legközelebb maximum akkor fog dr. Frankeinstein ajtaján kopogtatni, mikor le akarja tépni a fejét.
Aztán néhány másodperc múlva nyögtem halkan egyet, ahogy a doki tűt döfött a gyomromba, és vért vett tőlem.
- Ez valami új - mondtam kissé gúnyosan. - Ahhoz vagyok szokva, hogy valamit kapjak, és nem ahhoz, hogy elvegyenek. Vagy ennyit puhultak néhány évtized alatt az Augustine orvosok? - hallgattam el aztán, mikor rájöttem, hogy az irónia és a nagy pofám nem biztos, hogy jelenleg túl jó kombináció.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 27, 2014 12:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Valami furcsa meglepettség kezdte uralni a zsigereimet, ahogyan a doki felém fordult, és beszélt. És nem tudom, hogy jól hallottam-e, amit mondott, de reméltem, hogy nem. Hiszen én... Augustine orvos? Nevetséges feltételezés! De ő ezt nem tudja. Egyelőre... nem is szabad megtudnia, hogy mindez nem erről szól.
- Ez... remekül hangzik - erőltettem aztán magamra egy mosolyt, próbálván nem észrevenni, hoyg végigsimított ujjaival a karomon, majd a jegyzetembe fordultam, hogy ne kelljen látnom, hogyan és mit csinál Damonnel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 27, 2014 12:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Annak ellenére hogy tudtam; Grayson Gilbert lánya áll a szemem elől, arca egyetlen vonása sem tükrözte apját. Ahogyan anyját sem. Furcsálltam, de nem szegeztem neki illetlen kérdéseket. Esélyt láttam abban hogy ez a lány velem dolgozzon és orvossá nője ki magát, ha szeretné. Az útját pedig bármikor, önként segítem.

- Mr Salvatore, ez csupán az első fázis. - vettem egy másik fecskendőt az ujjaim közé, amibe pár cseppet csepegtettem az imént lecsapolt vérből, és ezúttal azt nyomtam a hasfalába, nem törődve az érzéseivel.
- Írja fel Miss Gilbert, hogy délelőtt 9:02-kor a vírus a 21051-es kísérleti alany testébe jutott.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 27, 2014 7:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Megrezzentem, látva ahogy a vérem egy másik fecskendőbe jutott, és mikor Maxfield belém nyomta a fecskendő tartalmát, megfeszült a testem. Nem, nem a fájdalomtól, azt nem éreztem.... legalábbis egyelőre.
A félelmet a vírus szó váltotta ki. Talán túlságosan elővigyázatlanok voltunk...de mégis, mi mást tehettünk volna? Csak imádkozni tudtam magamban, hogy ez a vírus ne az általunk rettegett vírus legyen, mert akkor a jó isten kegyelmezzen mindnyájunknak.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Dr. Maxfield kutatólaborja - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 27, 2014 7:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Előbb leírtam a szavakat a noteszba, mielőtt felfogtam volna, hogy mit mondott a doktor. Hogy... vírus? Ez... ez ugye nem az a vírus, amiért ide jöttünk?! Nem, nem... az nem lehet, egyszerűen nem!
Nagyot nyeltem, de ezt Maxfield nem láthatta, hiszen éppen Damon reakcióival volt elfoglalva, én viszont nem bírtam magamba fojtani ezt a kérdést.
- Milyen vírus? - kérdeztem, de hangomban több magabiztosság volt, mint amire magamtól számítottam. Nem is értem, hogy... mikor tanultam meg így színészkedni, bár ugyanúgy kettős harc tombolt a szívemben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 27, 2014 7:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Egy pillanatra mintha letörtem volna a nagyszájú vámpír szarvát. Nem gondolta volna, hogy bármit is kap, de gyorsan elhallgatott s a gunyorodás is abbamaradt. Nos, talán annak idején mikor idekerült, szikékkel támadtak az apámhoz hasonló orvosok, ám ez már egy modern technika. A modern korban már vírusokkal kísérletezünk, melynek alapjai azok a biológiai "órák" amelyeket az 50-es években sajátítottak el az Augustine-ok.

- Ez egy mezei vírusnak számít egyelőre. - tettem le az üres fecskendőt. - Még nem volt lehetőségem kipróbálni. Tudja, kedvesem - sétáltam át Elena mellé, és szemeibe furakodtam. -, a vámpírok gyorsan gyógyulnak. Most kapott egy olyan keveréket, amely ugyan csak tesztfázisban van még, de elviekben nem engedi majd hogy gyorsan gyógyuljon. Ezáltal amíg a szervezetében kering, sebezhetővé válik. Betegségekre fogékonnyá. - vigyorodtam el. - A másik vírusom még vár egy fontos építőelemére. - sóhajtottam fel, majd megfogtam a kezét, hogy ne jegyzeteljen tovább.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Vissza az elejére Go down
 

Dr. Maxfield kutatólaborja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Dr. Wes Maxfield
» Dr. Wes Maxfield + C O M I N G

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Whitmore főiskola-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •