Share | 

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Chatkép :

Keresem :
my only hope for happiness

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
⊂ i'll be a little doctor
Humor :
⊂ like a dead man's humor

A poszt írója Elena-Gilbert
Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 8:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Ahogy Maxfield magához tért, rögtön engem kezdett kóstolgatni, és nagyon nagyot kellett nyelnem, hogy ne reagáljak rá, helyette csak ültem ott, és rájuk sem néztem. Tegnap még én magam akartam kitapétázni ezzel a pasassal a falat, de most már gyomrom sem volt ránézni. Nemhogy beszennyezni vele a kezemet.
- Inkább azt döntsd el, hogy amíg eltűnik belőle a verbéna, hová viszed. Ajánlanám a pincénket, de addig a gyerekek nem jönnek a házba, míg ott van - tettem hozzá, szavaimat Damonnek címezve. Azt nem tettem hozzá, hogy valószínűleg akkor engedném a gyerekek hazaérkezését, ha Damon összes sérülése begyógyult, és túlleszünk ezen az egészen lelkileg is. Ami talán nehezebb lesz, mint a testi gyógyulás. Hiszen nekik nem arra van szükségük, hogy két gondterhelt felnőttel legyenek egy fedél alatt...
Vissza az elejére Go down

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :
Elena agyának a totális húzása :)

A poszt írója Damon.Salvatore
Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 8:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

- Tudod, egyrészt égek a vágytól, hogy megöljelek. Szeretném kitépni a beleidet, leszedni a fejedet, és leszakítani a kezeidet meg a lábaidat. Igen, szívem szerint ezt tenném - hajoltam Maxfield fölé. - De nem fogom megtenni. Mert semmivel nem lennék jobb nálad. Lehet, hogy én vámpír vagyok.... de mégsem én vagyok a szörnyeteg. Mondtam, hogy vannak, akik más életet élnek vámpírént is. Közülük kettő itt áll előtted. Nem foglak tehát megölni. Ha a verbéna eltűnik belőled, megigézlek. És élj tovább boldogan... vagy halj boldogan. Az már nem az én saram lesz - vontam vállat.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 8:10 pm

Nem tudom, hogy mikor kezdtem ébredezni.. azt sem tudom, minek következtében kábultam el, de segített ébredésemben a tény miszerint valaki belém fájt egy éles tárgyat, amelytől fel kellett nyögnöm.

Nyitogatni kezdtem a szemem, és amikor megláttam a vámpírt a szemem előtt, első mozdulatom az volt, hogy a karomat próbáltam felemelni. Nem sikerült. Ezúttal én voltam a rab.

- Könnyítsd meg a dolgodat, és ölj meg inkább. - sóhajtottam, majd amennyire lehetett, körbefordultam a helyiségben. - Hagy találjam ki: szó sincs ártatlan emberlányról. Bolonddá tettetek. Apád nem lenne büszke rád.. sőt. Letagadná a tényt, hogy egy ilyen szörnyeteg létrejöttét segítette. - címeztem szavaimat Elenának.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 8:05 pm

Nem is tudom, hogy milyen érzelem jelent meg a szívemben, és bennem, mikor meghallottam a hangját, és végignéztem rajta. Nem tudom, mert előtte még soha nem éreztem... de ahogy ő a kezébe vett egy szikét, és rögtön Maxfield-et kezdte vele döfködni, csak felsóhajtottam, és hátat fordítottam neki, hogy elkezdjem összeszedni a saját cuccaimat. Láttam már elég szörnyűséget a napokban, egyáltalán nem volt gyomrom még ehhez is, és ami azt illeti, inkább hagytam volna itt mindkettőt a szadista hajlamaikkal együtt, mintsem végignézzem.

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 7:55 pm

- Ja, mert abban, hogy te itt leszel, marhára nincs kockázat - morogtam a fogaim között a szemem forgatva, aztán megadtam magam. Tudtam, hogy úgyis hiába vitatkoznék a makacsságával.
- Jó, legyen - vettem aztán szikét a kezembe, és nem túl finom mozdulattal a doki bőrébe döftem. És hogy őszinte legyek, nem tudom azt mondani, hogy nem élveztem a tompa nyögését, meg a kimeredt szemeit.
- Milyen érzés a másik oldalon lenni? - kérdeztem kedves mosollyal.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 6:50 pm

Megforgattam a szemeim, és nekidőltem az egyik szekrénynek, míg ő Maxfieldről gondoskodott.
- Félő, hogy ezt nem teheted - vontam egyet a vállamon. - Ha eltűnik egyik napról a másikra, az feltűnő lesz. És a többi Augustine nem nyugszik majd addig, míg rá nem jön, mi történt. És ha rájönnek, egyenes út vezet majd hozzád, hozzám és a családunkhoz - fontam keresztbe a karjaimat. - Egyszerűbb a fejéből kitörölni a vírus tényét, mintsem eltörölni minden emlékét. Túl kockázatos. Talán ez is az... de én továbbra is itt leszek, és figyelni fogok arra, hogy mit csinál.

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 6:38 pm

- Te ezek után még a főiskolán akarsz maradni? - hüledeztem. - Eddig sem tartottam jó ötletnek, ezek után pláne nem. De oké, ezt otthon megbeszéljük - emeltem fel a kezem. - Ami Maxfieldet illeti, nem rossz az ötlet. De előbb semmisítsük meg ezt a nyavalyás labort. A feljegyzéseit, számítógépeket, mindent! Aztán megigézzük, és menjen, amerre lát - vontam vállat, aztán - hogy addig se ugráljon ha magához tér - lekötöztem a dokit az ágyra, ahol eddig nekem kellett szenvednem.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 5:56 pm

Nem is Damon lett volna, ha nem kezd el rögtön ellenállni. Bár talán pontosan ezt érezte ő is, mikor én csinálom ezt. Nagyon egymáshoz passzolunk ezek szerint.
- Nekem a főiskolán kell maradnom... nem most, úgy általánosságban szeretnék itt maradni, Damon. És ha Maxfield rájön, hogy én segítettem neked, akkor rá fog jönni arra is, hogy vámpír vagyok, és én kerülök ide a helyedre. Neked menned kell, én pedig valahogy... kivédem ezt a dolgot. És természetesen lelépek a kényszermunkából, amit csupán a Gilbert név miatt kiszabott rám - forgattam meg a szemem.
- Megvan a vírus és az ellenszere. Talán... tudom is én. El kellene vinni valahová, kivéreztetni, hiszen biztosan szed verbénát... és ha megtörtént, megigézni, hogy felejtse el ezt a vírust egyszer és mindenkorra - nyeltem egyet határozottan. Ez az ötlet még nem is olyan vészes.

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 5:52 pm

Kivettem Elena kezéből a vért, és mohón felhajtottam, érezve, hogyan űzi ki belőlem a verbéna minden keservét, majd megtöröltem a számat.
- Remélem nem gondoltad komolyan, hogy engem leteszel otthon, aztán te meg elmész megoldani a maradék problémáinkat - vontam fel a szemöldökömet. - Mert erről szó sem lehet. Ami meg Maxfieldet illeti, van egy jó tippem. Kötözzük csak le az asztalra. Egyszer csak erre jár majd valaki, aki kiszabadítja - vigyorogtam el magam halványan.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 5:44 pm

- Ha nem az életem... az életünk múlna azon, hogy abban a nőben van a vírus, nem érdekelne igazán - ráztam meg a fejem, majd ugyan támaszként funkcionáltam jelenleg, mégis kicsit egyenesen kellett állnia, hogy előszedjek egy véres tasakot, és a keze ügyébe adjam.
- Ezt idd meg. Utána ki kell találnunk mindent. Azt viszont már most kikötöm, hogy mire ez a férfi magához tér, te már otthon leszel. És este én is követlek - nyeltem egy nagyot. - Nagyon nagy fába vágtuk a fejszénket, Damon... - ráztam meg a fejem. - Rá továbbra is szükségünk lesz... nem ölhetjük meg, de mégis ki kell iktatnunk valahogy - nyeltem nagyot.

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 5:32 pm

Épp a vizsgálóágynak támaszkodtam, lévén hogy Maxfield meghagyta Elenának, hogy ő kötözzön le, jelképesen a kínzóasztalra lökve engem, és elfordult összeszedni a gyötrelem eszközeit. Elena pedig csak erre várt....
Úgy intézte el Maxfieldet, mint egy igazi harcos, és büszkén néztem rá. Ugyanakkor jelentős megkönnyebbüléssel is.
- Csodálatos vagy - mondtam elismerően, bár a verbéna miatt ebből csak motyogás lett, megkapaszkodtam a vállában, hogy szilárdan álljak a lábamon. - A vírus... azt hiszem, felhasználta. Milán...

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 5:18 pm

Nem akartam sokáig húzni az időt, hiszen tudtam, hogy itt van a megfelelő perc. Pont háttal áll nekem is, és Damonnek is...
Hát előhúztam a zsebemből a rongyot, majd mielőtt észrevehetett volna bármit, máris az orra és szája elé nyomtam, és vámpír erőmet használva nem hagytam, hogy lerúgjon magáról. Ideje volt már kissé önmagamnak lenni. És máris kiváltságosnak érezhette magát, hogy nem téptem le a fejét, pedig szívem szerint azt tettem volna.
Mikor éreztem, hogy a teste egyre inkább ellazul, és kezdi feladni a küzdelmet velem, elégedetten engedtem el, hogy a földre zuhanjon, és Damonre néztem.- Megtaláltam a vírus összetevőit. És azt, hogy mivel lehet visszafordítani, ha beadja valakinek.

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 5:06 pm

Ismét úgy vonszoltak ide, mint egy halom rongyot. Újra láttam az asztalt, a csillogó eszközöket... de volt egy dolog, ami más volt, mint ezelőtt. Elena viselkedése. Ebből úgy tűnt, a mai nap már nem lesz Maxfieldnek egy szadista karácsony. Ezúttal ő is meglátja majd, milyen kiszolgálatottnak lenni. Én pedig már alig vártam a percet...

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 3:15 pm

Maxfield ma villámgyors üzemmódban működött. Mikor beköszönt, már tudtam, hogy ez a nap megváltás lesz mindannyiunk számára.
Hát elővettem azokat, amiket mondott, majd elővettem egy törlőrongyot, és átitattam azzal a folyadékkal, amely majd elkábítja őt. Megvan a vírus... megvan az ellenszerének lehetséges verziója. Hát innentől kezdve nincs mitől félnem. Csak tudnám, hogy végképp mivel iktathatnánk ki ezt a férfit... megölni nem ölhetjük meg, túl gyanús lenne.
- Készenáll minden! - bólogattam, majd amikor elfordult, óvatosan Damonra kacsintottam.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 3:08 pm

/Cellák

Már teljesen a kezemre állt az, hogy miként és hogyan hozzak fel a pincéből egy-egy vámpírt probléma nélkül. A rejtélyt azonban még nem akarom megosztani a Gilbert lánnyal, hiszen bárhogy is nézem, sosem lesz képes felcipelni ide senkit sem.

- Készen áll minden? - láncoltam le ismét a férfit, majd belekortyoltam egy pohár vízbe, melyet a tálcára készített ki nekem.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 09, 2014 7:07 pm

Nem voltam idegen Mystic Falls városában. Grayson Gilbertnek köszönhetően gyakorta tehettem látogatást irodájában, s ami azt illeti, rengeteg titkos helyet tudtam volna felsorakoztatni. Többek között azt a bizonyos irodát, ahová Milenát vittem a nap folyamán.

- Készen áll minden? - léptem be az irodába rögtön, majd megdörzsöltem államat, ahogyan fürkészve körbefordultam. - Tökéletes a rend. Tegnap még... minden a kedves vámpírbarátunk tombolásának eredményében úszott. De ma nagy nap vár ránk. - sóhajtottam elégedetten, majd rákacsintottam Elenára, hogy láthassa: immáron minden a mi kezünkben van. Az emberek kezében. S csak rajtunk múlik, hogy hogyan használjuk fel.
- Készíts elő mindent! A hűtőben találsz pár fecskendőt. - köszörültem meg torkomat, majd végigmértem őt még egyszer. Túlzottan nyugodtnak tűnt. Tegnap még egyenlő volt egy nebánts virággal. De most..

/Cellák

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Vas. Május 04, 2014 5:12 pm

(Cellák)
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy elégedett vagyok magamma. Ez csak akkor következhet be, ha sikerül megtalálnom azt, amire szükségünk van. Addig nem akarok jelenteni Maggie-nek és Enzo-nak, amíg meg nem találom, hogy hogyan és miként ír a vírusról, amelyet keres.
Helyet foglaltam, és körülbelül két órán keresztül azt böngésztem, hogy mely jegyzetében mi található. Már mindent megtaláltam, mindent kiismertem, csak az az egyik hiányzott... ez a kannibál vírus... komolyan, olyan hihetetlen, hogy valakinek eszébe juthat kifejleszteni egy szert, amely azt éri el, hogy vámpír csak vámpírral legyen képes táplálkozni. Csak egy őrültnek lehet hozzá kreativitása. De Maxfield esetében miért is vagyok meglepve?
Aztán mikor már készültem volna feladni... mikor az egyetlen reményem már csak az volt, hogy néhány nap és Damon ismét velem lehet... a kezembe akadt egy csomó papír, melyet eddig még nem lapoztam át. Nem is kellett sok figyelmet fordítanom rá, hiszen már a harmadik oldalon találkoztam azzal, amit eddig kitartóan kerestem.
Hirtelen felpattantam az izgalomtól, és a levegő a tüdőmben akadt. - Ez... ez lesz az! - bukott ki belőlem, és rögtön előkerítettem egy papírt. De mire írni kezdtem volna, a lap aljára ugrott a tekintetem, ahol egy bizonyos szöveg villogozz... ellenszer. Tehát... a vírusnak van ellenszere! - Istenem, add hogy igaz legyen - tettem zsebre az említett oldalt, és nagyot nyelve körülnéztem. Ki kell találnom, mit csináljak Maxfield-del. Damont meg kell szöktetnem innen. Holnap. Valahogy meg fogom lépni... majd amikor Damon már messze jár, elhitetni Maxfield-del, hogy többé nem akarok apám nyomdokaiban élni. És titka örökké biztonságban lesz nálam. Nem fogok elmenni a főiskoláról... bár talán ki fogok venni néhány nap szabadságot, ha Damon szabad lesz.
Elégedettség töltött el. Ez azt jelenti, hogy ha Damont holnap felhozza a Maxfield... elég egy kis kábító folyadék, amitől eszméletét veszti... és Damon meg tud szökni innen.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 9:13 pm

Nem volt számára mondanivalóm, de egy vigyorral fordultam felé.

- Ha már ilyen kedvesen nyilatkozol róla, még ma este kihozom onnan. Elviszem egy másik laborba, ahol más körülmények között.. bizonyos értelemben más kísérletet fogok elvégezni rajta. De neked minderről nem kell tudnod. A reményed úgyis egy adag vér. - vicsorogtam már szinte, majd némi verbénát fecskendeztem belé ismét.

/Cellák/

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Szer. Ápr. 30, 2014 7:50 pm

- Azt várod, hogy elsírjam magam? - próbáltam talpra állni, de rájöttem, hogy alighanem a földön landolnék, így maradtam nyugton, félig ülő, félig fekvő helyzetben. - Tőlem ki is filézheted. Egy mámoros éjszakán kívül nem jó az a nő semmire. Maximum arra, hogy szétbomlassza az agyam. Örömet szerzel a külön cellával, mert már nem bírtam volna sokáig mellette- tettem hozzá, mintha csak barátok lennénk. Reménykedtem, hogy ha eltelik némi idő, és kissé el tudom altatni az éberségét, talán én is megmutathatom neki, mi az, ami tud fájni...

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 30, 2014 7:00 pm

Nem túlzottan ijedtem meg attól hogy a vámpír felült, hisz nem volt ereje támadni. Erről mindig, minden körülmény között képes voltam gondoskodni.

Elena azonban kitért a válasz elől, és elég nagy gyorsasággal elhagyta a rendelőt. - A mai kávé ugrott. - sóhajtottam, majd a vámpír felé fordultam, és félrebillentettem fejemet. - Úgy vélem, hogy holnap a barátnőddel fogok kísérletezni. Azt vettem ki hogy ismeritek egymást. - utaltam a pincében lévő orosz nőre, a tekintetemet is a padló felé fordítottam.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szer. Ápr. 30, 2014 10:55 am

Damon arcáról lassan eltűnt a fájdalom érzete... vagyis, talán fájt még neki, de azt hiszem, egy kis érintés is segített neki... a rengeteg fájdalom kellős közepén, amit el kellett szenvednie.
- Dr. Maxfield... - fordultam ekkor az orvos felé, mikor elővettem a mobilomat, és eszembe jutott, hogy mit ígértem Klausnak, mikor itt járt a partin. Rá kellett jönnöm, hogy... azt hiszem, jobb lesz, ha személyesen avatom be a tervbe. Damonnek az ő segítsége is jól jöhet, ha velem, és Enzo-ékkal történne valami. És nincs kizárva, hogy történik. Maxfield okos. Nem hiszem, hogy sokáig meg tudom téveszteni.
- Nekem most... azt hiszem, hogy mennem kell. Végetértek az óráim, és még délután vissza kell mennem Mystic Fallsba egy eléggé fontos ügyet elintézni - nyeltem egyet. Direkt mondtam ezt. Damon füle hallatára nem mondhatom, hogy New Orleans-ba készülök.
- Körülbelül este nyolcra visszaérek, és akkor... teljesítem a kéréseit - mondtam még neki bájos mosollyal, majd Damonre pillantottam és miután láttam Maxfield megadó pillantását, nagy nehezen, de kiléptem. Az ajtóban azonban még megálltam, és Damonre pillantottam. A tekintetemmel szinte csak annyit üzenve neki, hogy tartson ki... és bízzon bennem, hamarosan vége.

(Klaus rezidenciája)

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 1:31 am

Lehunytam a szemem a jóleső érzéstől, ahogy megéreztem Elena kezét a testemen. Gyengéden, kedvesen nyúlt hozzám, és ez a puszta tény, meg a szeméből áradó érzelmek mintha máris enyhítették volna a fájdalmamat.
Miközben Dr. Franeinstein szerelmem felé fordult egy kérdéssel, és egy nagy és keserves nyögéssel megpróbáltam felülni az asztalon, és uralkodni a szédülésen, ami elfogott a vérveszteségtől.
- Gondolom, nincs ellenvetésed, ha én most visszavonulok pihenni egyet - mondtam Maxfield felé címezve kissé gúnyos szavaimat. - Vendégségben nem illik sokáig maradni, ergo nekem ennyi elég volt. Másrészt nem akarom tovább bámulni az ocsmány pofádat.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 9:53 pm

Míg a billentyűket ütögettem, nem volt időm foglalkozni a lánnyal és a vámpírral. Nem is volt nagy látványosság hogy lemossa róla a saját vérét, és a hangok alapján úgy gondolom hogy el is látta a sérülést.

- Gondoskodóbb mint én azt gondoltam. - sétáltam oda melléjük, s megfigyeltem a bekötözött és ellátott sebet melyet én magam ejtettem a vámpír mellkasán az imént a szikémmel. - Ezt általában nem szoktam. De ennyi jó dolga legyen a sok kosz és vér között. Gondos kezek. Ez az amelyről egy vámpír álmodni sem mer. Mit gondolsz a vámpírokról te, Elena? - kérdeztem felvont szemöldökkel. - Apád vadász volt. Téged is ebben a szellemben nevelt testvéreddel együtt?

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 9:48 pm

Valami furcsa boldogság töltött el, ahogyan Maxfield hátrébb lépett, és először a hűtőnél, majd a computernél kezdett foglalatkoskodni. Szabad kezet kaptam, miszerint lecsukatolhatom azt, akit látszólag gyűlöltem... de mi ketten tudtuk, hogy ez közel sem fedi a valóságot.
Direkt úgy helyezkedtem, hogy Maxfield ne láthassa az arcom, úgy emeltem a kezembe a hideg és vizet törülközőrongyot, miután elengedtem Damon kezeit.
Mikor megszorította a kezem, halványan elmosolyodtam, és gyengéden kezdtem el eltüntetni róla a saját vérét. A mellkasa közepén egy csúnya seb éktelenkedett, én pedig... nagy gombócot nyeltem le, hogy ne legyen könnyes emiatt a szemem. Határozottság, ez a legfontosabb. És kitartás. Ha ő kibírja... ne én legyek megint az, akinek nem megy!
Nyeltem egy aprót, majd a kezembe fogtam egy gézlapot és fáslit, hogy ne hagyjam nyíltan a sebet. Minden bizonnyal Maxfieldnak sem célja megölni egy vérmérgezéssel hiszen elvileg most már... ez is lehetséges, míg a keverék ki nem ürül a szervezetéből. És közben próbáltam nem azzal foglalkozni, hogy már mióta nem érinthettem meg a saját férjem testét, mely akaratlanul is gondolatokat szült a fejemben... és próbáltam őket kizárni, legalább most.
- Azt hiszem, hogy készen vagyok - nyeltem egyet.

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 28, 2014 9:23 pm

Kifújtam a levegőt, ahogy Maxfield hátat fordított, és ráhunyorítottam Elenára. Igyekeztem jókedvet sugározni felé, és némileg az is volt. A mai napi kínoknak vége van.
Éreztem, hogy a kezeim - egymás után - kiszabadulnak a láncokból, és mikor Elena hozzáfogott lehetőleg gyengéden letörölni rólam a vért, észrevétlenül megszorítottam a kezét. Ez az érintés volt most nekem az erő, ez volt most minden...

A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje

Dr. Maxfield kutatólaborja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-
» Dr. Wes Maxfield
» Dr. Wes Maxfield + C O M I N G
» Szó bújócska közvélemény kutatás^^