Share | 

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Chatkép :

Keresem :
my only hope for happiness

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
⊂ i'll be a little doctor
Humor :
⊂ like a dead man's humor

A poszt írója Elena-Gilbert
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 6:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

- Már megint? - kérdeztem vissza meglepve. Ritkán szoktam képzelődni, szóval most nem is jutott eszembe semmi, hogy miről beszélhet... de lényegtelen. nincs nálam harapofogó, hogy kiszedjek belőle bármit is, és lehet, hogy nincs is mit.
- Akkor menjünk - vontam egyet a vállamon, és a táskámat ismét megfogva indultam a lépcsőkön felfelé.

(Első emelet)
Vissza az elejére Go down

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :
Elena agyának a totális húzása :)

A poszt írója Damon.Salvatore
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 6:04 pm

- Már megint üldözési mániád van - forgattam meg a szemem, és ez alkalommal tökéletesen hitelesre sikerült az alakításom. - Ha nem vérszomj, akkor kényszerképzetek, édesem? - vigyorogtam, és feltekintettem az ablakokra. - Úgy hallom, az igazgató az irodájában van. Na nézzük, a te eredményeid előtt hasra fognak-e esni.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 5:50 pm

- Aha... - bólogattam aztán bambán, hiszen ennél értelmesebb mesét is hallottam már. - Az elmúlt pár napban próbáltam bebeszélni magamnak, hogy nyilván tévedek és nincs semmi baj, csak képzelődöm, de most már azt érzem, hogy van... és hogy valamit eltitkolsz előlem - bukott ki belőlem kissé elkeseredetten, és elfordítottam a tekintetemet. - Nem tudom, hogy mi történt, míg nem voltam otthon, de... azóta egy-két dolog más... és azt érzem, hogy titkolsz valamit - nyeltem egyet.

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 5:38 pm

- Hát oda is lépek - mormogtam, aztán találtam gyorsan valami hihető magyarázatot. - Tudod te, hogy milyen érzés nekem egy egyetem? Mint az ördögnek a szenteltvíz - fogtam meg Elena kezét. - Menjünk. Azt hiszem, az igazgató irodája az első emeleten van - mutattam fel, és csak akkor jöttem rá mi bukott ki a számon, mikor Elena kérdőn nézett rám.
- Öööö... Stefan is akart ide járni... eljött megnézni. Ő mesélte - vontam vállat, és reméltem hihetően hangzik a dolog. Felfelé menni az emeletre még így is jobbnak tűnt, mint lefelé... a pincék felé.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 5:27 pm

- Te aztán tudod, hogyan lombozd le az embert - biggyesztettem le a számat, majd magam is kiszálltam, és megálltam az épület előtt. Olyan elhagyatottnak tűnt most, miközben azért... iskolaidőben diákok százai is lehetnek itt akár, és ebből kifolyólag szerintem lesz egy-két olyan eset, hogy kitör rajtam a tömegiszony.
- Hééé! - szólaltam meg aztán, ahogy a szemébe néztem. - Úgy nézel, mintha az oroszlán barlangjába készülnél belépni - forgam meg a vállát.

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 5:15 pm

- Hétvégi? - kérdeztem vissza. - Szerintem lesz akár két hétvégi is, főleg vizsgaidőszakban - szálltam ki magam is, és csak mikor a betonon álltam jöttem rá, hogy ez a pár perc beszélgetés ugyan kiűzte belőlem a múlt emlékeinek félelmét, de a gyomorszorító görcs nem múlt el teljesen. Besétálni most azon a kapun olyannak tűnt, mintha magába a pokolba mennék vissza. Két dolgot tettem egyszerre: igyekeztem meggyőzni magam, hogy a múlt azon része lezárult, másrészt azon igyekeztem, hogy Elena előtt gondtalan, vidám arcot mutattam.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 5:11 pm

- Jaj... de hát Bonnie és Caroline sem lesz a szobában örökké, hogy mindent lássanak - kacsintottam rá, majd elengedtem, és oldalra billent a fejem.
- Tudod... mindent a szemnek, semmit a kéznek - vontam egyet a vállamon szemtelenül. - Nem mellesleg, ezt én is mondhatnám neked fordítva - nevettem fel, majd előástam pár papírt a táskából.
- Talán ideje lenne bemenni... intézni ezt a kollégiumos dolgot is... bár így jobban belegondolva, én nem akarok hétvégi feleség lenni - jelent meg az arcomon tettetett szomorúság, de rögötn el is mosolyodtam utána.

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 5:01 pm

- Remélhetőleg a többi professzorod sem lesz az - dörmögtem. - Ellenkező esetben nem hallgató, hanem tanárhiánnyal küzd majd a campus, annak viszont én leszek az okozója. És csábít a gondolat, hogy néha eljöjjek ide, bár visszatart az, hogy Bonnie és Caroline végignézi majd a manővert. Amúgy is... egyikük sem néz túl szépen rám. Szóval azt hiszem, megoldjuk másképp a dolgot. Ja, és amint hallok egy olyan pletykát, hogy szemet vetsz valakire, azonnal viszlek haza, bezárlak a házba, és kénytelen leszel háziasszonyként leélni hátralévő életed napjait. Az meg nagyon hosszú lesz, elhiheted.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 4:51 pm

- Ha minden jól megy, elintézem, hogy Caroline és Bonnie legyen az, akivel egy szobában lakunk majd - vigyorogtam szélesen, majd a karjaimat Damon nyaka köré fontam, és gyengéden megcsókoltam.
- És ha néha úgy érzed, hogy betelt a pohár, kikapcsolódásra van szükséged, és a Grill már nem nyújt vígaszt... akár a gyerekek nélkül is idejöhetsz - kacsintottam rá pajzánkodva. - Bár meglehet, hogy ez egy tökéletes kúra lesz nekem, hogy ne akarjak minden nap háromszor rád ugrani. És attól félek, hogy az irodalomprofesszor nem az a sármosabbik fajta lesz - kuncogtam.

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 4:36 pm

- Nos, a felvigyázó azért szerencsére még elérhető marad. Szóval, ha már végleg lefárasztott a három gyerek, akkor tudok csinálni magamnak egy estét, amikor kicsit lazíthatok a Grillben, vagy bárhol máshol. Én jobban aggódom amiatt, hogy Tatia mennyire járt nálad sikerrel... nem szeretném, ha hullakamra lenne majd a kollégiumi szobádból, és egymás után tűnnének el a hallgatók - mondtam félig-meddig vigyorogva. Tényleg aggódtam, hogy ennyi ember között képes lesz-e Elena féken tartani magát, és az éhségét.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 4:22 pm

Megfogtam a táskámat, miközben Damon szavait hallgattam, és nem tudtam, miből volt több a mosolyomban: örömből, vagy bánatból, mert bármelyikről is legyen szó, bármelyiket is válasszam, lemondásokról van szó... és olyan nehéz gondolni a lemondásra.
- Igen, szeretném... és tudom, hogy nem lesz könnyű, főleg ha elkezdődik majd a tanév, és ide kell költöznöm a kollégiumba, de... gyakran fogok hazamenni. És ti is jöhettek ide. És... remélem, más miatt sem aggódsz - simultam oda hozzá. Persze, hogy az itteni srácokra gondoltam. - Van egy kis bűntudatom, hogy téged egyedül hagylak... míg én idejövök. És a gyerekek mellett lehet, hogy semmi szabadidős lehetőséged sem lesz - szomorodtam el.

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 3:58 pm

Elég jó hangulatban vezettem el idáig, akkor is, ha nem volt túl rövid az út. Ahogy leállítottam a kocsit a parkolóban, és felnéztem az épületre, akaratlanul is megfeszült kezem a volánon, és összeszorítottam a fogaimat. Nekem is voltak elképzeléseim az itteni életről. Bár hívjuk inkább tapasztalatnak, és emlékeknek. De Elena várakozásával ellentétben az én emlékeim nem épp negatívak. Örültem, hogy folyamatosan csacsogott mellettem, mert így legalább elvonta a figyelmet arról, hogy meglehetősen szótlan és néma voltam.
- Biztos vagy a dolgodban? - szólaltam meg végül. - Jókora lépés az életedben. Ha igen... támogatni foglak mindenben, amiben csak lehet.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 3:42 pm

(Damon és Elena lakása)

Nem volt rövid az út... mikor megláttam a főiskola épületét, egy sóhajjal jeleztem saját magam számára, hogy ha tényleg megteszem ezt a lépést, nagyon hosszú út fog odáig vezetni, hogy ismét otthon legyek majd... de tudom, hogy mindig minden áldozatokkal jár... és én nem akarok lemondani a családomról... ezt Damon is tudja.
Kinéztem az ablakon, és egy halvány mosoly jelent meg az arcomon, így mértem végig a hatalmas kapukat, a nagy épületet, és néhány kóbor járókelőt, valamint papírokkal szaladgáló fiatalokat.
- Azt hiszem, hogy... furcsa lesz ide járni a középiskola után... nem mintha oda gyakrabban jártam volna be - forgattam meg a szemeimet mókásan, miközben kiszálltam a kocsiból. - Ha elkezdődik az év... húh - sóhajtottam fel beletúrva a hajamba. - És annyi mindent el kell intézni... még Bonnie-t és Caroline-t is fel kell hívnom, hogy tolják ide a feszes hátsójukat. Bár Caroline biztosan nem hagyja az utolsó napra a jelentkezését, és már régen járt itt - beszéltem és beszéltem, bár Damon nyilván ostobának nézett, amiért be nem állt a szám.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Nov. 23, 2013 1:05 pm