Share | 

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Keresem :
⊰ i'm always looking for something

A poszt írója Rosalind Godart
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 22, 2013 9:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Még mindig olyan hihetetlennek tűnt számomra, hogy van esélyem legyőzni ezt a köteléket, mely szinte megbélyegni az egész életemet. Számomra szinte kegyetlenség volt ez a kötelék, mellyel hozzá voltam láncolva Klaushoz, s nem tudtam saját akaratom szerint cselekedni sem. Nem tudtam, hogy... ilyen könnyen meg is szabadulhatok tőle. Csak egy boszorkány kell hozzá. De szavai alapján, mégsem lesz ez olyan egyszerű.
- És... ha meg lehet törni... nekem mit kell tennem az ügy érdekében? - kérdeztem, miközben nagy szemekkel vártam válaszát.
Vissza az elejére Go down

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 22, 2013 9:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

- Á, sehogy.. - válaszoltam vissza röviden, mert nem tudnám úgysem megtalálni, hogy merről jött, bár ő biztosan megtudná mondani, hogy merről érkezett, de egye fene. - Nem foglak megölni - jelentettem ki teljesen komolyan. Nagyon rossz hangulata volt, meg a kedve sem volt valami szuper, mert aki ilyet kér a másiktól, ott valami gond van. Mégpedig elég nagy, de elterelte a szót másra, így én sem kérdeztem rá másra.
- Hát, éppen követtem egy embert, aki meggyilkolt valakit... Szeretek a rendőrség előtt járni kicsit - kezdtem bele a dumámba, majd folytattam. - Már évek óta ezt csinálom, akik tettek valamit mások ellen, őket kínzom meg - hát, igen, ennél szebben meg sem fogalmazhattad volna ezt ennek a lánynak. Lehet, kicsit őrült vagyok, kicsit durva, de nem tudom ezt szótlanul és tettek nélkül hagyni. - Nem bírom elviselni, ha valaki büntetlenül megússza azt, amit tett - vállat vontam, bár ő ezt nem látta...

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 22, 2013 8:48 pm

- Hogy érted? - kérdeztem meglepődve, nem értettem, hogyan akarja megtudni hogy én merről jöttem, ha én se tudom magamról... De igazából nem is nagyon akartam, mert... nem akarom. Én nem akarok oda visszamenni... nem akarom "látni" Stefan-t, és nem akarom végighallgatni mi folyik odafent náluk... nem akarok én ott semmit, inkább itt maradok ebben a tetves erdőben és majd játszom Tarzan-t...
- Talán jobb lenne ha mégis akarnál... úgysincs értelmem, teljesen fölöslegesen létezem... - mondtam szomorúan, és szipogva töröltem meg az arcomat.
- Vadászni jöttél? - kérdeztem inkább ezt, témaváltásul, mikor azt mondta, ölni jött eredetileg. - Emberre vagy állatra? - kérdeztem érdeklődve. Hiába... feltámadt bennem az embervédő...

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 22, 2013 2:39 pm

- Akkor majd teszek róla, hogy megtudjuk... - mondtam neki biccentve, és körbenéztem, próbáltam kicsit szimatolni, hogy merről is jöhetett, de nem igazán tudtam rájönni.
Ez a ''meg fogsz ölni?'' kérdés valahogy nagyon megérintett, erre aztán végképp nem gondoltam, mert őt nem ismerem, és n csak azokat kínzom meg fizikailag és gyilkolok meg, akik nagyon-nagyon rosszat tettek vagy tesznek másokkal.- Nem áll szándékomban gyilkolászni - válaszoltam neki emberiesebben, és kicsit normális hangnemben, mert tényleg nem szeretném őt bántani. - Bár azt bevallhatom neked, hogy szerettem volna valakit megölni... de aztán hallottam egy kis zajt, és aztán itt termettem, és rád találtam - meséltem el neki, mint aki barátkozna vele, de valahogy nem vagyok jó beszélgetőpartner, régen tökéletes voltam ilyen dolgokban, mostanság meg... a kínzás az, ami nagyon jól megy.

A poszt írója Sponsored content
Elküldésének ideje

Az erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
21 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Similar topics

-
» Erdőségek
» Erdőségek
» Fenyőerdők
» Fumiyuubo erdőség
» Erdőségek