A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

† Tartózkodási hely :
Mystic falls

Draven Winmer ÍRTA A POSZTOT
Vas. Aug. 11, 2013 5:25 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
- Igen, ezt én is tudom, hogy zavaros, elég boszorkánnyal volt már dolgom. - morogtam az orrom alatt csalódottan.
- Nos, mindegy a lényeg az, hogy életben vagyok , és ezt neked köszönhetem.- engedtem el egy mosolyt.
- Valami normális ruha kellene nekem, és ez zuhany sem ártana, utána majd meglátom, hogy mit lehet itt tenni. - vonogattam meg a vállamat.
Felálltam a földről ,s leporoltam magam. Bosszantott ez a dolog, de egy ideig emberként kell élnem.
- A szellemek imádnak egy magamfajta vámpírral cseszekedni.. -
Vissza az elejére Go down

Vadász •• vad játszmák, féktelen éjszakák; csak a prédára várunk
† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Sean Kyle Claflin ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Aug. 10, 2013 12:50 am
- Reméltem is, hogy így van. - Vigyorogtam rá, majd gyorsan odahajolva hozzá nyomtam egy lágy csókot édes ajkaira.
Felsorolta, hogy mit is találhatok a kosárban ezek után pedig természetesen rögtön a csokis sütit kezdtem el keresgélni. Ugorjunk fejestül a jóba. A kezembe is vettem egyet, majd egy nagyot beleharaptam aztán pedig Aurora felé nyújtottam. - Kérsz belőle, édesem? - Kérdeztem halvány mosollyal az arcomon. Az egyszer biztos, hogy Aurora-nál édesebb nincs. Ez a süti még csak lehetséges vetélytárs sem lehet.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Aug. 09, 2013 11:37 pm
sean & aurora

- Ohhh így már érthető... - Mosolyodtam el halványan. Innentől kezdve nem fogok ezzel törődni, mármint nem fogok itt kérdezősködni, hogy mit miért kérdez.... hisz én is megkérdezném tőle az ilyeneket ha esetlegesen eszembe jutna.
- Hát nem volt nagyon lehetőségem felkészülni előre, így csak egy pár szendvics van, innivaló, és egy kis csokis süti.. - Mondtam, miközben figyeltem ahogy a kosárban keres az ennivalót. Ha talán előbb bejelentette volna akkor készültem volna még egy-két aprósággal.

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
† Chatkép :

† Tartózkodási hely :
• new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
• seaching something
† Humor :
• wonderful... or maybe not!

Vittor C. Selwyn ÍRTA A POSZTOT
Szer. Aug. 07, 2013 5:17 pm
(Darius)

Ahogy lassan újra visszanyerte testét, végignéztem rajta elégedetten, hisz ritkán csinálok ilyen varázslatokat és úgy fest, ezúttal siker övezi próbálkozásomat.
De csak egy pillanatig hittem ezt, mert amit a következőkben mondott, és tapasztalt, tágra nyílt szemekkel követtem.
- Mi van?! - kezdtem el, hirtelen felpattanva és értetlenül bambultam rá. - Nem tudom.. nem hiszem.. vagy talán mégis.. a vámpírok azok vámpírok.. de a természet zavaros.. a varázslatok mindig kockázatosak..

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Szomb. Aug. 03, 2013 11:10 pm
– Csak gondolkoztam és ez felvetett bennem pár kérdést ennyi az egész. – Válaszoltam megrántva a vállamat. Nem akartam, hogy azt higgye ennek bármilyen komoly jelentése is van. Hiszen azzal csak elrontanám a meglepetést, amit nem akarok.
– Szóval, mit is fogunk enni? – Kérdeztem vigyorogva, miközben lecsaptam a kosárkára, amibe a bepakolt élelmeket hoztuk. Azt hiszem ez tökéletes tématerelő. Miután ettünk odaadom neki a nyakláncot.. Vagyis a gyűrűt. Remélem meglepődik és tetszeni is fog neki.. Semmi mást nem akarok, mint őt boldoggá tenni.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Aug. 02, 2013 11:26 pm

Először jött azzal a kérdésével, hogy tudom-e hogy szeret, most meg hogy el tudom-e képzelni, hogy együtt öregszünk meg. Nem sűrűn szokott ilyen kérdéseket feltenni, de hát miért ne válaszolnék, úgyis csak az igazat mondanám neki.
- Mi ez a sok kérdés? De igen... eltudnám képzelni, hogy együtt öregszünk meg! - Sóhajtottam fel halkan, halványan elmosolyodva. Igen, már belegondoltam, hogy milyen lenne ha együtt töltenénk az egész életünket. Sőt már nem egyszer gondoltam erre, de nem tehetek róla én ilyen álmodozó típus vagyok, sok mindent elképzeltem már a jövőnkkel kapcsolatban.

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Pént. Aug. 02, 2013 2:03 pm
Most kellene valahogy átterelnem a témát arra, hogy leélné-e velem az életének a hátralevő részét. Nem is tudom, hogyan fogjak hozzá. Legalábbis anélkül, hogy gyanakodni kezdene. Bár talán már most is gyanakszik valamire.. Nincs gyakorlatom az ilyesmiben.
- Csak kérdeztem. - Magyaráztam meg egyszerűen. - El tudnád képzelni azt, hogy együtt öregszünk meg..? - Nem vagyok az a kertelő típus. Kerek perec kimondom amit akarok. Most lehet, hogy egy kicsit finomabbnak kell lennem.. De ha erről meggyőződök.. Nincs semmi, ami megállíthatna abban, hogy megkérjem e csodálatos nő kezét.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Aug. 02, 2013 10:58 am
sean & aurora

Nem akartam végül rákérdezni, hogy miért is érzem rajta, hogy kissé feszült. Biztos megvan rá az oka, és ha valami történt úgyis meg fogja mondani, de nem is kéne ezen gondolkoznom.
Sean nem szólt bele, hogy hova cuccoljunk le, meghagyta nekem a lehetőséget, hogy én válasszam ki a helyet. Meg is találtam a megfelelőt és már le is pakoltunk oda. Sean leült a plédre, és már húzott is az ölébe hogy aztán megcsókoljon. - Igen, azt hiszem tudom... - Mosolyodtam el.
- Miért kérdezed? - Kérdeztem.

† Chatkép :

† Tartózkodási hely :
• new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
• seaching something
† Humor :

Pént. Aug. 02, 2013 2:12 am
(Darius)

Ahogy lassan újra visszanyerte testét, végignéztem rajta elégedetten, hisz ritkán csinálok ilyen varázslatokat és úgy fest, ezúttal siker övezi próbálkozásomat.
De csak egy pillanatig hittem ezt, mert amit a következőkben mondott, és tapasztalt, tágra nyílt szemekkel követtem.
- Mi van?! - kezdtem el, hirtelen felpattanva és értetlenül bambultam rá. - Nem tudom.. nem hiszem.. vagy talán mégis.. a vámpírok azok vámpírok.. de a természet zavaros.. a varázslatok mindig kockázatosak..

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Hétf. Júl. 29, 2013 3:17 pm
Egész végig azon kattogott az agyam, hogy most hogyan is kellene ráterelnem a témát a közös életre meg ilyesmik.. Legalábbis Angie azt mondta, hogy erről kellene beszélnem.. Hát jobb témát nem is találhatott volna.. Na, de megpróbálom szépen lassan rávezetni az egészre.. Valahogyan.
- Igen.. Már nagyon régen. - Vigyorogtam, majd megálltam, mikor odaértünk a megfelelő helyre. Nem én akartam kiválasztani, hogy hol álljunk meg.. Ezt rábíztam.. Ahol neki a legjobb.
Miután leterítette a plédet leültem rá és az ölembe húztam, majd hosszan megcsókoltam. - Nagyon szeretlek, ugye tudod? - Kérdeztem miután elváltam ajkaitól.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Júl. 29, 2013 1:01 pm

Talán kissé túlságosan is szótlan volt, de megpróbáltam nem foglalkozni vele, nem hinném hogy bármi is történt volna ami miatt ilyen. De lehet rá kéne kérdeznem, de inkább majd később..
- Hát végül is jó ötlet volt, már úgyis rég nem mozdultunk ki! - Mosolyogtam, és viszonoztam gyors csókját, majd tovább sétáltunk, míg el nem értünk a rétet. - Itt jó lesz! - Választottam ki egy szimpatikus helyet és letettem a kosarat. Kivettem belőle egy plédet és leterítettem a földre. Így legalább van mire ülnünk.

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Hétf. Júl. 29, 2013 12:25 pm
Láthatóan elég jól játszom a nyugodt személy szerepét, mert még semmit nem vett észre belőle. Talán egyszerűbb lett volna csak megkérdeznem tőle és akkor nem kellene ennyit aggódnom.. De megérdemli, hogy különlegessé tegyem ezt az egészet, mert valószínűleg több ilyen alkalom már nem lesz. Legalábbis nem szeretném, ha lenne.. Azt akarom, hogy egy életre az enyém legyen.
- Nincs mit, szépségem. - Mosolyogtam rá, majd mikor megfogta a kezemet összekulcsoltam az ujjainkat és úgy indultunk meg közösen a rét felé. Nagy levegő.. Minden rendben lesz.. Nem fog nemet mondani. Nem és kész.
- Hát, csak úgy beugrott, hogy kicsit kimozdulhatnánk.. Együtt. - Álltam meg mellette egy pillanatra, hogy egy gyors csókot lophassak tőle.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Júl. 29, 2013 12:03 pm
Az út során nem nagyon beszélgettünk, de végül is elég hamar odaértünk, és Sean már le is parkolt az út szélére, és innentől kezdve egy kis séta fog következni. Már rég nem jártam az erdő közelében, de nem is bántam, vérfarkas létemre képes vagyok eltévedni.
Sean átjött az kocsi másik oldalára ahol ültem, és segített kiszállni - Köszönöm! - Mosolyogtam rá halványan, és becsuktam a kocsinak az ajtaját. Magamhoz vettem a kosarat. - Mehetünk! - Fogtam meg kezét szabad kezemmel és elkezdtünk sétálni a rét felé.
- És hogy jött ez az ötlet, hogy piknikezni menjünk? - Kérdeztem halványan mosolyogva.

† Keresem :
scared wolf
† Kedvenc dal :
best day of my life
† Tartózkodási hely :
₪ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₪ how to become a killer
† Humor :
₪ sour

Hétf. Júl. 29, 2013 11:27 am
(Aurora háza)

Próbáltam leplezni az idegességem, ami meg kell hagyni, hogy nem volt olyan könnyű, mint azt elsőre gondoltam. Remélem nem vette észre.. Istenem.. Még soha nem voltam ilyen helyzetben. Amiért most hálát adok az égnek.. Ilyennek még csak meg sem kellett volna fordulnia a fejemben. Egészen idáig. Hiszen senkit sem szerettem még annyira, mint őt.
- Na, innen egy picit gyalog. - Álltam félre a kocsival az út szélére, majd hamarosan a túloldalán voltam, hogy kisegítsem belőle az én szépséges remélhetőleg menyasszonyomat.

† Tartózkodási hely :
Mystic falls

Szomb. Júl. 27, 2013 6:35 pm
- Pedig így viccesebb lett volna. - vontam meg a vállam egy kuncogás kíséretében. Aztán mivel rám lett parancsolva mozdulatlan maradtam. Minden varázslatnak van valami hátránya, vajon velem mi lesz? No, de erre ráérek akkor gondolni, ha megint élek. Remélem többször azért nem lesz többször ilyenben részem. Egyszerűen nem halhatok meg többet. Pár perccel később a fejem fogva ültem a réten, a karó mellettem volt, amit el is dobtam a fenébe, ám nem ment nagyon messzire az a fadarab. Mi a fene..? - Nem igaz.. Ugye csak valami vicc, még a végén kiderül, hogy csak egy ember vagyok. - kezdtem el fintorogni.

† Chatkép :

† Tartózkodási hely :
• new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
• seaching something
† Humor :

Csüt. Júl. 25, 2013 12:25 am
- Lesz, igen. És örömmel venném, ha velem tartanál. De... nem szellem kiadásban. -mondtam neki egy apró kis pajkos mosollyal, majd rákacsintottam, és kicsit távolabb léptem tőle.
- Ne nagyon mozogj, oké? Itt haltál meg... ez már nem lesz olyan nehéz varázslat. - guggoltam le a tetem mellé, majd ránéztem még egyszer, és lehunyt szemekkel mormolni kezdtem egy varázsigét. Tökéletesnek kell lennie mindennek, különben nem fog feléledni... de még sosem csináltam efféle varázslatot.

† Tartózkodási hely :
Mystic falls

Pént. Júl. 19, 2013 1:26 pm
- Nos, a volt vámpírvadász John Gilbertet nem vettem számításba, a drága Clarissáék után jött, s tessék hulla lettem megint.. Csak nem égették el a testem ami nekem jó hír, mert test nélkül nem tudnék feltámadni. - gondolkodtam el egy pillanatra, eleget tanultam Natasha anyja mellett, hogy ilyeneket tudjak. Megérte anno összejönni vele. No, de ez régi történet. - Hm, csak elkezdtelek magam hívogatni azt hittem nem sikerül, de tévedtem. - Tehát lesz valami bál vagy mi a szösz, ha feltámasztottál szeretném, ha a partnerem lennél, szeretnék ott is kicsit szaglászni. -

† Chatkép :

† Tartózkodási hely :
• new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
• seaching something
† Humor :

Kedd. Júl. 16, 2013 1:50 pm
Boszorkány voltam, annak tudtam be ezt az egész jelenséget. Darius nem volt az a hű de nagy kebelbarát, mégis tudtam, hogy... segítenem kell rajta. Mert ígéretet tettem neki, amit ő szintúgy megfogadott. Segítek, ő segít. Vagy fordítva. S tudom, hogy egyszer valamikor szükségem lesz majd egy vámpír segítségére. Ő pedig elég aberrált állat ahhoz, hogy egyszer így is tegyen. Nem verhet majd át.
- De hát hogyan történhetett mindez? - kérdeztem rekedten. - Éreztem, hogy valaki hívogat ide... nagyon különleges érzés volt... nagyon, de nagyon. - nyeltem újabbat. - Szóval tudni akarom, hogy hogyan csináltad ezt... vagy... ki csinálta ezt? - vontam fel a szemöldökömet, miközben tetemére mutattam.

† Tartózkodási hely :
Mystic falls

Szer. Júl. 03, 2013 5:05 pm
Milyen is szellemként lenni? Rém pocsék, de komolyan, igaz ijesztgethettem az embereket és nem láttak, de jobban szerettem volna visszakapni az eredeti állapotom. Most is a testem mellett ücsörögtem, még valaki vagy valami eltüntetné, és el se tudtam mellőle szakadni, mintha valami ideláncolt volna. - Igen, én vagyok az.- mutatkoztam meg Tracy előtt.- Mondjuk úgy, hogy elszámítottam magam egy kicsit, s volt egy hőscincér aki leszúrt. - morogtam az orrom alatt. - De örülök, hogy itt vagy, elég unalmas egyedül vigyázni a testemre, nincs akivel beszélgessek.

† Chatkép :

† Tartózkodási hely :
• new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
• seaching something
† Humor :

Kedd. Júl. 02, 2013 9:59 pm
Volt valami különös, ami iderángatott engem. Olyan furcsa húzóerő volt, hogy nem tudtam megnevezni a miértjét. Nyilván valami belső erő súgta, hogy itt kell most lennem, vagy éppen megbolondultam, és próbáltam épkézláb magyarázatot találni arra, hogy mi a kutyafülét csinálok én itten. De hát... mindenre van magyarázat, nem? Jelenleg talán egy isteni sugallat az. Bár engem inkább a pokolból szoktak szólongatni.
Ahogy sétáltam, éreztem, hogy ropognak alattam a fűszálak. Jóleső érzés volt... mindaddig, míg meg nem láttam egy tetemet. Legalábbis ahhoz hasonlót. Hirtelen megdermedtem.
- Darius... ? -kérdeztem remegő hangon. Az a férfi az erdőből... még múltkor! alig volt felismerhető állapotban...

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
breathe me & shine
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Megan Wallace ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Jún. 10, 2013 7:34 pm
Hiába vártam válaszokra, hiába akartam most rögtön tudni az igazat, a hogyanokat és a mikénteket, továbbra sem mondott hasznosnak mondható információt egyikük sem. A puszta tény is behatárolhatatlan következménnyel volt rám, hogy ők ketten mindennel pontosan tisztában vannak, csak nekem nem áll szándékukban elmondani. Vagy csak most, vagy talán ne is várjam tőlük, hogy egyszer kitálalnak és talán megnyugodhatnék? Minden esetre Darius halott. Nem tudom hogyan és mikor, de gyanítom nem régen történt, hiszen emlékszem a tekintetére, a haragjára, a hangjára, mindenre. És most volt. Vagy.. De. Igen. Most volt. Hiába próbáltam tisztán gondolkozni, még zavart voltam, sőt, több annál... Némi segítség volt, hogy megtudtam a férfi nevét. John. Igen. Róla már valóban mesélt Clarissa. Az sem volt olyan régen. Akkor hitette el velem, hogy talán lehetünk barátok és akkor megmentett. Egész hátborzongató, ha belegondolok, hogy hányszor néztek már vacsorának a városban.
John kimért hangja némileg nyugtatóan hatott rám, bár nehezemre esett felfogni, hogy kétfelől beszélnek hozzám. Inkább nem válaszoltam semmit. Clarissán sem igazodtam ki, és a helyzet is maga volt a gordiuszi csomó. Ismét ellenkezni akartam, de be kellett látnom, hogy még ha nem is bízok bennük, egyedül akkor is veszélyesebb. Azt hiszem. Talán. Hagytam, hogy felsegítsenek a földről, bár magamtól is megoldottam volna, de így valami törődés félét éreztem közben. Zavaros, nagyon zavaros.. A fejem zúgott. Nem tudom, akarom-e tudni, igazából a részleteket, vagy csak a pillanat heve és jobb lenne számomra a tudatlanság. De ha minden igaz, nem ez az utolsó alkalom, hogy találkozok velük, így ezen sem jártattam sokáig az agyamat.
Elindultam hát Clarissa után és csendesen beültem hátulra. Megvártam, míg John is követ minket és csak azután hallattam a hangomat. Azt is mindössze egyetlen mondat erejéig. - Clarissa tudja, hol szálltam meg. - hangom halk volt, és talán ők is kiérezték belőle, mennyire rosszul érint a helyzet. Az út alatt semmire sem figyeltem, inkább a saját kis lelkivilágom foglalt le, begubóztam. Csak ne kelljen most felfognom semmit. Jobb lesz úgy nekem.

folyt.: Hotel

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Vámpírkodás...
† Humor :
Pici

John Gilbert ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Jún. 10, 2013 6:43 pm
Megan mondhatni védekezőn húzódott el a kezem útjából, így inkább én is visszahúztam, ha nem, hát nem erőltetem. Nem akarom a frászt hozni szegény lányra, azt hiszem azt már úgyis épp eléggé megtette helyettem Clarissa.
Amikor elkezdett felülni a leányzó, gondoltam hogy segítenem kéne, de miután az előbb még az érintésem sem akarta elviselni, azt hiszem nem értékelné a segítő kezem sem. Így inkább csak csendben figyeltem, és meghallgattam a szavait.
- A nevem John Gilbert, és biztosíthatlak, hogy nem foglak bántani - fordult szemem egy pillanatra Clarissa felé, miközben bemutatkoztam, de aztán hamar visszafordultam inkább Megan felé. Ennek nem most és nem itt van a helye és ideje... Bár nem lett volna ellenemre az érzés, ha ez a szerencsétlen nem rémül halálra Tőlem is. De azt hiszem ezt sem lenne tanácsos erőltetni. Majd bízik bennem, ha jónak látja...
Clarissa is megerősítette Megan számára, hogy ki vagyok, s Ő maga azt is mellékelte, hogy a párja vagyok... hát... boldognak kéne lennem ettől a kijelentéstől, de azok után amit ma leművelt... nem tudom... nem tudom mi legyek. A párja vagyok, igen, és szeretem, szintén igen, de... nos, a "de" után következő részeken még gondolkodnom kell, azt hiszem...
De az biztos, hogy enyhén... megütközve bámultam, miként ken Clarissa egy félmarék sarat magára, míg kínjában a földet kapargálja, vagy tudom is én... és... azt hiszem egy pár pillanatomba belekerült, hogy észleljem a tenni akarást magamban, és kihalásszak egy zsebkendőt a zsebemből, majd odanyomjam Clarissa tenyerébe.
- Töröld meg az arcod - jegyeztem meg, a homloka, és az orra felé bökve eközben, s aztán újra Megan felé fordultam.
- Én is kérlek, hogy ne ellenkezz. Elviszünk. Ennyivel minimum tartozunk neked, ezért a galibáért - fogtam meg végül csak azért is a kezét, és míg Clarissa a háta mögé nyúlva húzta, én a kezét fogva segítettem fel. Eztán inkább nem szóltam... hagytam, hadd intézze Clarissa, amit elszúrt... Arra sem reagáltam, hogy a vállamhoz ért. Jólesett a mozdulat, igen, és... örültem. De ez még korai... hogy bármit is adjak neki, míg Ő nem ad egy alapos beszélgetést a témában... egy nagyon alaposat...
De követtem. Követtem a két nőt a kocsim felé, és amint odaértünk, és Clarissa már ott is ült a helyén, Megan-ra néztem, hogy akkor most... hajlandó-e velünk jönni, vagy sem?
- Gyere, ígérem hogy nem lesz gond - néztem Rá, a lehető legmegbízhatóbb arcommal, és fejemmel a kocsi felé intettem. Az, hogy a Darius nevű fickó hulláját otthagytam, nem volt véletlen. Nem terveztem, hogy különösebben foglalkozzak a pasassal. Aki a családom életére tör, annyit se érdemel, hogy elkotorjam egy fa alá a semmi közepén. Majd az állatok széttépik, vagy tőlem a férgek is megehetik. A város már nem lepődik meg egy vámpír hulláján, ezt én tudhatom a legjobban, hisz az alapítóatyáktól örököltem vadászösztönöm... Nem fog érdekelni senkit egy hulla a fűben.

Vámpírboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
† Keresem :

† Kedvenc dal :
I Miss The Misery
† Tartózkodási hely :
Mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
Fóbiák.
† Humor :
akad ;)

Clarissa Morgan ÍRTA A POSZTOT
Pént. Jún. 07, 2013 5:25 pm
Egyenes vonalba húztam ajkaim, és vonakodva sandítottam a földön heverő lányra. - Ne csináld már! Elviszünk..én..és - tekintetemmel elkaptam John tenni vágyó tétlenkedő alakját. - ... a párom, John. Róla már meséltem neked... - lopott pillantásokkal feszegettem köztem és John között ezt a ...dolgot. Azt,hogy most ki, hol és merre áll, nem igazán tudom behatárolni. Most egy fürdőre vágyok, hogy lemoshassam ezt a mocskot magamról,és...talán..magányra. Eltusolni,vagy legalábbis párna alá temetni...csak egy kicsit. - Ne ellenkezz,elviszünk! Majd máskor adódik még alkalmad leróni rajtam azt a ...- kínos ábrázattal maszatoltam ujjam a sárban, köröket írva bele - sarkas ügyet - dörgöltem meg homlokom, nem is izgatva,hogy sikeresen koszba burkoltam arcom lényeges felét, melyről izegve csöppentek orromra a sűrű massza cseppjei.
Háta alá nyúltam, és felhúztam a földről. - Tudom,hogy van mit megbeszélnünk...de most nem lehetne,hogy haza vigyünk, bedugjunk a zuhany alá, és holnap térjünk ki az egészre? Vagy semmikor, vagy ahogy gondolod... - hebegtem ujjaimat tördelve, és John vállát végigsimítva haladtam el mellette, benyomulva a közülünk is legjobb állapotban feszítő autóba. Nem érdekel,hogy mit,vagy egyáltalán bármit is kezdenek az élettelen testtel, hogy Megan befejezi a felesleges rinyálást. Hogy...csak menjünk már haza!

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
breathe me & shine
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Megan Wallace ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Jún. 03, 2013 9:22 am
Hitetlenkedve, sőt, inkább értetlenkedve figyeltem, ahogy Clarissa mellém térdelt. Mi a franc...? Egy egész sor szitok tódult a számra, de lenyeltem őket. Nem kellene magamra haragítanom őt, és ha nem is rá, de a babára legalább tekintettel lehetek. - Miért vagyok még életben? - kérdeztem halkan. Nagyon halkan, mintha igazából nem is akarnám tudni rá a választ, csak.. Mégis. Sehogy sem állt össze a kép a fejemben. Clarissát figyeltem, aki nem volt épp jó bőrben, de azok után, amin keresztül mentünk, ki lenne?! Vegyes érzelmekkel fordultam a férfi felé, akinek érintése elől akaratlanul is hátrébb húzódtam. Frusztrálva éreztem magam, amiért mindketten engem vizsgálgatnak, az okát sem értettem. Bár nyilván nem minden nap akadnak majdnem halottra. - Nem... Én jól vagyok.. - válaszoltam végül akadozva a férfinek és megpróbáltam feltornászni magam üli helyzetbe. Elég nehézkesen ment a dolog, amiben az is nagy szerepet játszott, hogy fogalmam sincs hogy gyógyulhattam meg ilyen hamar, de valószínűleg az a jobb, ha nem is tudok róla. - Ki maga? - néztem szembe a férfivel, és alaposan megnéztem. Jó a memóriám, nyilván emlékeznék rá, ha találkoztam volna már vele valaha.
Hogy mi? Engem ő? Hiszen nem is ismerem... Talán gyerekes vagyok, talán csak zavart. De az biztos, hogy gyenge és nem áll szándékomban idegenekkel furikázni, főleg akkor nem, ha ez a bolond nő is ott van, aki miatt majdnem hulla vagyok. Inkább kihagyom. Jobb lesz az mindenkinek. - Majd megoldom én... - feleltem valamivel élettel telibb hangon.

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Vámpírkodás...
† Humor :
Pici

John Gilbert ÍRTA A POSZTOT
Pént. Máj. 31, 2013 10:36 pm
Amikor az eddig eszméletlennek hitt lányra néztem, hirtelen meglepődtem, hogy a nyitott szemeivel találtam magamat szemben. Clarissám is észrevette ezt, és melléje helyezkedett, föléje hajolt, ám nem szólt semmit... bár látszott, hogy szeretne valamit, de nem tette. Így mellé fordultam, és a lányra pillantva érintettem meg tenyeremmel a homlokát.
- Hogy van? - kérdeztem komolyan. - Hogy érzi magát? Érez még fájdalmat? - kérdezgettem, miközben szemem végigkövette arcát, szemeit, és teste minden részét, szememmel vizsgálva, látok-e rajta még sérüléseket netán, vagy bármi arra utaló jelet, hogy ellátásra lenne szüksége, vagy vérre. De nem láttam külső sérülést, vér szagát pedig nem éreztem, azon kívül persze, amit már a ruhájuk felivott... de attól a mennyiségtől nagyon... erősen igyekeztem elvonatkoztatni.. Amiben némiképp segített hogy van két kikészült nő a társaságomban, köztük egyik a menyasszonyom, aki a gyerekem várja, és egyre nyúzottabban fest itt mellettem...
- Ideje lesz hazamenni, hölgyeim - néztem rájuk felváltva. Egyik remekebbül festett mint a másik. - Kit hová fuvarozhatok? - néztem rájuk felváltva, bár... őszintén bíztam benne, hogy csak Megan válaszát kell várnom, és Clarissa nem okoz meglepetést..

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 7:05 am

Rét

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 13 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next