A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Dec. 21, 2012 10:09 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
Nem sokkal később azon kaptam magam, hogy egy szőke hajú lány közelít felém. Na remek..
Nem álltam fel a rönkről, csak néztem ahogy egyre közelebb és közelebb ér hozzám. Valami furcsát láttam a szemeiben. Gyanakodtam rá, hogy netán vámpír, de sajnos nincs ilyen különleges érzékem ahhoz, hogy megalapítsam, hogy ki az és ki nem. Pedig őszintén szólva nem lenne rossz. Sok fölösleges bajlódástól megkímélne.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Dec. 21, 2012 10:02 pm
Mikor megérkeztem a városba egyből a réten kötöttem ki valahogy vonzott engem az a csodás környék imádkoztam senkivel se fussak össze. Leültem a dombra és figyeltem ahogy susog a szél Erinre gondoltam. Talán meg kéne keresnem?
Nem sokkal később egy fekete hajú csinos lányra lettem figyelmes. Hallottam ahogy dobog a szíve. Úgy is régen ettem. Elindultam hát felé.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Dec. 21, 2012 9:57 pm
|Valahonnan|

Napok óta nem történt semmi érdekes. Bár azt hiszem nem is baj. Néha rám fér a relaxálás és a vámpírmentes légkör. Nem tudom miért pont ide jöttem, talán csak a friss levegő vonzott ide és a magány. Legalábbis remélem, hogy nem lesz társaságom.
Alapjáraton sem vagyok egy társasági ember, de most tényleg jobban esett a magány. Lehet, hogy pont ez az életmód cseszett el ennyire, de istenem ez van. Ezt élvezem és kész. Szentül hiszem, hogy a világ javát szolgálom azzal, hogy pusztítom ezeket a vérszívó patkányokat.
Egy ideig csak sétáltam, miközben a gondolataimba temetkeztem, majd megunva a járkálást ültem le egy korhadt farönkre és kémleltem a sötét eget, ahol csak a csillagok fénye ragyogott.

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
† Keresem :
he's everything
† Kedvenc dal :
flightless bird
† Tartózkodási hely :
whitmore ℘
† Hobbi & foglalkozás :
assistant lecturer ℘
† Humor :
deadly ℘

Violet Rosalie Caine ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Nov. 24, 2012 2:46 pm
- Megőrzöm. - Mosolyodtam el, majd a következő pillanatban már itt sem volt. Egy ideig még ácsorogtam itt, majd úgy döntöttem, hogy hazaindulok.

(Violet háza)

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
† Keresem :
» my enemy and my creator
† Kedvenc dal :
» just give me a reason ♪
† Tartózkodási hely :
» maybe behind your back?
† Hobbi & foglalkozás :
» really funny joke, darling

Erin Josslyn Hart ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Nov. 24, 2012 2:15 pm
- Őrízd meg azt a cetlit, amit adtam. Jövök neked eggyel. És sosem szerettem adós maradni. - kacsintottam rá, majd villámgyorsan eltűntem onnan. Ki kellett még engednem a gőzt.

- Erin birtoka -

† Keresem :
he's everything
† Kedvenc dal :
flightless bird
† Tartózkodási hely :
whitmore ℘
† Hobbi & foglalkozás :
assistant lecturer ℘
† Humor :
deadly ℘

Szomb. Nov. 24, 2012 2:06 pm
Teljesen megértettem amiért nem ajánlotta fel magát példaképnek már így is épp eleget tett értem. Valószínűleg az is benne volt, hogy nem akart egy olyan vámpírt csak úgy magára hagyni aki akár lemészárolhatná a várost mindenféle bűntudat után. És az pedig felkeltené mások érdeklődését abban biztos vagyok.
- Igen megleszek, és köszönöm. - Vetettem felé egy kedves mosolyt.

† Keresem :
† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :

Szomb. Nov. 24, 2012 12:43 pm
- Hidd el, hogy menni fog. És tény, hogy előtte jó pár ember meg fog halni, de... talán a haláluk majd megadja a kontrolt. És az a "példakép", akit választasz. Felajánlanám magamat, de félő, hogy a türelmetlenségem végett előbb ölnélek meg, mintsem segítsek. - sóhajtottam.
- Megleszel most már egyedül? Jóllaktál mára szerintem. - mosolyodtam el.

† Keresem :
he's everything
† Kedvenc dal :
flightless bird
† Tartózkodási hely :
whitmore ℘
† Hobbi & foglalkozás :
assistant lecturer ℘
† Humor :
deadly ℘

Szomb. Nov. 24, 2012 12:35 pm
Azt hittem most simán lelép. Legalábbis megtehette volna, de nem tette. Ilyenkor kívánom, hogy Nick bárcsak itt lenne. Vele minden annyival egyszerűbb lenne. Együtt vadásznánk. Csak még előtte fel kellene támasztanom. De manapság egyre jobban halasztom. Pedig egy ideje még ez volt az életcélom. Őt visszahozni. És most már tényleges előttünk van egy örökké valóság.
Ahogy bökött felém az ujja vonalát követve a szívemre néztem. - Szóval magamnak kell megálljt parancsolnom. Remek. - Húztam el a számat, mert tudtam, hogy mire eljutok odáig egy pár embert biztos meg fogok ölni. Akarat ide, vagy oda. - Példakép? Mint például egy pár száz éves vámpír? - Ekkor már tudtam, hogy újból az lesz az életcélom, hogy visszahozzam őt.. Muszáj lesz valahogy.

† Keresem :
† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :

Szomb. Nov. 24, 2012 12:09 pm
Nagyon ritkán van az, hogy én megértő vagyok. Mert általában nem így van. Viszont én is járttam abban a cipőben, amiben ő. És nekem nem volt segítségem. Ekkor alakult ki bennem az a nézet, hogy... ha gyilkolni akarok, márpedig az gyakran előfordult, hát gondoljam azt az emberekről, hogy úgysem várja őket senki odahaza. Se család, se semmi. És így nincs bűntudat utána.
- Nehéz lesz, ezt mindannyian tudjuk. Az önkontrol nem olyan, hogy most azt mondom, ne csináld és menni is fog. - léptem közelebb hozzá újra. - Ennek itt kell eldőlnie. - böktem a szívére, majd a fejére. - A gyomrod és az ösztöneid többet és többet akarnak majd. De a fejedben legyen ott az a vészjelző, hogy elég, mert még egy korty és meghal. Erre nincs módszer. Ezt neked kell megtanulnod. De nem árt, ha van előtted egy "példakép", akiről látod, hogy ő hogyan csinálja.

† Keresem :
he's everything
† Kedvenc dal :
flightless bird
† Tartózkodási hely :
whitmore ℘
† Hobbi & foglalkozás :
assistant lecturer ℘
† Humor :
deadly ℘

Szomb. Nov. 24, 2012 12:02 pm
Ha nem lökött volna le róla valószínűleg megölöm. De nem éreztem semmiféle bűntudatot még így sem. Eddig is öltem már meg embert most sem zavart volna. Tanulság ebből, hogy ne a rétre menjek vadászni.
Megszólalni se tudtam, csak megtöröltem a számat. Szeretnénk önkontrollt tanulni.. Végül is Stacey felajánlotta de még mindig másabb lenne, ha olyan mondja el akinek van benne tapasztalata. - És mégis, hogyan tudnék önkontrollt tanulni? - Kérdeztem miközben ő megigézte az embert, hogy felejtse el ami történt, majd megitatta a vérével, hogy begyógyítsa a sebét meg valami életet leheljen belé, mert eléggé lecsapoltam.
- Nem az a célom, hogy öljek. Ha az lenne másképp csinálnám. Csak egyszerűen ha le akarok állni valami belül azt súgja csak még egy kortyot csak még egyet és beadom a derekam. - Sóhajtottam egyet, majd beletúrtam a hajamba. Idővel csak jobb lesz. De ez még csak a második emberből való táplálkozásom volt.

† Keresem :
† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :

Szomb. Nov. 24, 2012 10:01 am
Általában beválik ez a mozdulat, de most úgy tűnik, nagyon kevés lesz. Mert nem reagált rá. Éppen ellenkezőleg. Lerázta magáról és tovább itta a vért. A férfi szemein láttam, hogy már nem sok élet van benne.
- Hé! - ragadtam meg újra a vállát, és nem érdekelve, hogy fájdalmat okozok neki, lelöktem a férfiról, hogy odalépjek rögtön elé. - Elég! Azt mondtam, hogy elég! - néztem a szemiebe ellentmondást nem tűrve. - Előbb tanulj kontrolt. Utána akarj gyilkolni! Ha most elkezded itt gyártani a hullákat tömegszámra, bajt hozhatsz a saját fajtádra! Elég lesz. - tettem hozzá az utolsó két szót már némileg nyugodtan, és visszafordultam a férfi felé, hogy mélyen a szemeibe nézzek.
- Te erre nem emlékszel. Soha nem találkoztál velünk. - haraptam fel közben a csuklómat, hogy a szájához tartsam, majd amint begyógyult a sebe, folytattam. - És most hordd el magadat, különben én öllek meg! - nyeltem egyet, de nem azért, mert féltem volna megtenni.
A férfi távozott. És a lány meg én egyedül maradtunk. - Tudom, hogy nehéz megállni. És ez így is lesz még veled néhány hónapig, vagy talán évekig is... de ha ölni akarsz, akkor az erdőben tedd, vagy olyan helyen, ahol senki nem láthat meg.

† Keresem :
he's everything
† Kedvenc dal :
flightless bird
† Tartózkodási hely :
whitmore ℘
† Hobbi & foglalkozás :
assistant lecturer ℘
† Humor :
deadly ℘

Pént. Nov. 23, 2012 9:10 pm
Nem sokkal később a szavaira eszméltem és éreztem, hogy le kellene állnom csak egyszerűen nem voltam rá képes. Nem akartam leállni. Tegnap is ugyanúgy jártam Staceyvel, de akkor ő leállított azt hiszem most is segítségre lesz szükségem.
Leráztam a vállaimról a kezét és közelebb húzva magamhoz gyorsabban kezdtem kortyolni a vérét.

† Keresem :
† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :

Pént. Nov. 23, 2012 8:41 pm
Míg a lány életében először megigézett valakit, a mellkasomra fontam a karjaimat, és megálltam, hogy így nézzek rá. Körülbelül így harapnám át én is Christopher torkát, ha itt loenne az orrom előtt. Ebben száz százalékig biztos vagyok.
- Oké, elég lesz. Tudj megállni! - termettem ott a lány mellett és megfogtam a vállát.

† Keresem :
he's everything
† Kedvenc dal :
flightless bird
† Tartózkodási hely :
whitmore ℘
† Hobbi & foglalkozás :
assistant lecturer ℘
† Humor :
deadly ℘

Pént. Nov. 23, 2012 8:32 pm
- Rendben. - Sóhajtottam egyet, majd elindultam a kiszemelt áldozat felé. Miután köszöntem neki az idő iránt érdeklődtem, de mikor már kezdett unalmassá válni a társalgás megigéztem. Vagyis legalábbis azt hiszem azt csináltam. Életemben először csináltam ilyet. Tekintettébe mélyedtem, hogy sikerült-e és amikor megbizonyosodtam róla, hogy igen félredöntve a fejét a szemfogaimat a nyakába mélyesztettem.

† Keresem :
† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :

Pént. Nov. 23, 2012 5:45 pm
- Jól mondod. Hidd el, hasznodra lesz, ha ezeket megtanulod - bólogattam, majd kényelmesen nekidőltem valaminek, és vártam, hogy támadjon. Kíváncsi voltam, mennyire fg menni neki először.

† Keresem :
he's everything
† Kedvenc dal :
flightless bird
† Tartózkodási hely :
whitmore ℘
† Hobbi & foglalkozás :
assistant lecturer ℘
† Humor :
deadly ℘

Pént. Nov. 23, 2012 5:09 pm
Egy szó nélkül követni kezdtem habár fogalmam sem volt, hogy pontosan merre is tartunk. Majd mikor megállt én is. Körbenéztem és egy réten találtam magam. Remek, most vagy réti nyuszikra fogunk vadászni vagy nem tudom.. Nem értem miért hozott ide. Elég távol esik a várostól nem hiszem, hogy egyáltalán valaki erre járna.
Minden figyelmemet rá fordítottam amikor elkezdte sorolni a szabályokat. Miután elmondta az elsőt már hallottam is valami neszt, majd nem sokkal később fel is tűnt szemeink előtt egy ember. Újra felé fordultam és végig hallgattam a maradék két pontot, majd ezeket jól a fejembe véstem, hogy soha el ne felejtsem őket.
- Hát akkor gondolom az első szabályt követve oda megyek hozzá és valamiféle beszélgetést alakítok ki vele. Aztán a második szabály jön és megigézem, majd megpróbálom betartani a harmadikat azzal, hogy nem ölöm meg. - Foglaltam össze neki illetve magamnak is, hogy mit kell csinálnom.

† Keresem :
† Kedvenc dal :
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :

Pént. Nov. 23, 2012 6:53 am
- Elhagyatott templom -

A rét olyan barátságosnak tűnt vadászat szempontjából, de... az erdő mégis egy fokkal jobb lett volna. Ott van mód arra, hogy elrejtsük a hullákat. Bár én egyelőre még nem ölni akartam.
Violet szemeibe néztem, de közben meg sem álltam. - Első szabály. A jó helyszín megválasztása. Ez attól is függ, hogy mit akarsz tenni az áldozatoddal. Csak megharapni, vagy meg is ölöd. Ha most az utóbbiról lenne szó, nem hoztalak volna a rétre, ahol nulla a hulla eltűntetésének esélye. - legyintettem, közben a fülemet használva, hogy hallok-e valamit, de nem kellett sokáig, mert egy valószínűleg eltévedt emberke megjelent a szemeink előtt.
- Második szabály. Ha nem akarod megölni, de jót akarsz szórakozni ebben is, hát igézd meg. A szokásos duma, hogy ne sikítson, ne mozduljon, csak tűrje és akkor életben marad. - rántottam egyet a vállamon, de már némileg elhalkulva. - És három, bár ez nem az utolsó aranyszabály a vámpírok körében: tudj megállni, ha nem akarod megölni. És én mondom, hogy most ne akard. Először... érdemes elsajátítani az első két "pontot". - böktem a férfi felé. - Gyerünk! Hogyan csinálnád? - vigyorodtam el ravaszkásan.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Szept. 27, 2012 10:42 am
- Ohh... részvétem, így utólag is. Körül-belül engem is annyi ideje ölt meg... - mondtam, ahogy megdöbbenve hallottam az új infót. Hogy egy Damon-höz hasonló féreg, vadállat... szörnyeteg, hogy képes megfogni magának ilyen szép, és kedves, lássuk be, jóra való, és sokkal jobbat érdemlő lányokat magának... mint Harmony, meg Elena... elképzelni sem tudtam. Bár tény hogy a lányok mindig a rosszfiúkra buknak, na de hogy ennyire??? Ez már azért sok... Damon a rossznál is rosszabb, kb ezerszer. Mi a fenét esznek rajta?
- Ne kívánj ilyet, hidd el, hogy... borzalmasan rossz. Az ember nem is tudja, milyen jó neki, hogy látják, halják... érzik... ez a szellemes lét rémes. Borzasztóan rossz. Higgy nekem, nem szabad ilyesmi élményekre vágyni, egyikre sem...
Elgondolkodtam kicsit, de aztán... nem is tudom, megváltozott valami, valamiféle érzés volt benem, ami jól jött volna ha eltűnik, de nem akart... inkább azt akarta, hogy én tűnjek el...
- Azt hiszem ideje mennem - sóhajtottam, és körbepillantottam a réten. Hát nem tudom miért, miként, de... úgy éreztem vissza kell térnem a városba. - Viszlát Harmony, örülök hogy találkoztunk, és... remélem találkozunk még, s bízom benne, talán addigra megtanulom hogyan legyek rendesen látható.. - gondolkoztam, reménykedve, végülis... hátha tanulható a dolog, végülis dobálózni is megtanultam. - Szia! - köszöntem el, majd elindultam... vissza a város felé.

(folyt. köv. valahol)

Vérfarkas •• a legragyogóbb éjszaka egyik gyermeke vagyok, óvakodj teliholdkor
† Kedvenc dal :
Botladozva ♌
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♌
† Hobbi & foglalkozás :
Nagyszájút játszani ♌
† Humor :
scary ♌

Gillian H. Andrews ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Szept. 27, 2012 6:38 am
- Öhm.. - jöttem majdnem egy pillanat alatt kész zavarba. Damon neve mindenhol felbukkan, ez a város.. oké, tény hogy alapító család sarjai a testvérével, de talán ennek még az is az oka, hogy Stefan a múltban nem élt hírhedt életet, ellentétben Damonével.
- Damon a vőlegényem volt körülbelül másfél évvel ezelőtt. - nyeltem egyet kis pírfolttal az arcomon, és a kislányról - ha jól rémlik nekem, akkor Delena - szóló részt halvány mosolygással hallgattam, hogy a végén ismét elkomorodjak. - Biztosan nem lehet könnyű. Én néha viszont bármit megadtam volna, hogy senki ne lásson, és halljon engem. - ismertem el őszintén.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Szept. 24, 2012 4:51 pm
- Hát nem tudom mennyire vagy ismerős a városban. Damon Salvatore? Ismered esetleg? Mert bizony... Ő volt az aki... volt olyan kedves megölni... az unatkozó, semmirekellő disznaja... - morgolódtam már inkább csak a végén. Bár inkább bosszankodtam volna, de azt hiszem a szellemhiszti nem lett volna egy túl ildomos dolog így, épp egy ismerkedés közepén. - És épp az Ő lánya volt aki látott engem. Ellátogattam hozzájuk, és a gyerekei azt hiszem láttak. Vagyis a kislány biztos, vele beszélgettem is kicsit. A fiú még túl kicsi ahhoz hogy megállapíthattam volna, lát-e. De a lány látott, és hát ez egy elég felüdítő jelenség volt nekem, ha azt nézzük, hogy még az egykori legjobb barátom sem látott, sem a gyilkosom, se annak a felesége, se senki más... Már értem miért utálják a szellemek a szellemlétet...

† Kedvenc dal :
Botladozva ♌
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♌
† Hobbi & foglalkozás :
Nagyszájút játszani ♌
† Humor :
scary ♌

Pént. Szept. 21, 2012 1:43 pm
A tündér mivoltomra ő is felfigyelt, de végül nem került nagyobb hangsúly a témára, merthogy folytatta, amire kíváncsi voltam. A gyerekek fogékonyságáról már csak a filmekben is rengeteget lehet hallani, úgyhogy ezen nem lepődtem meg. De azon igen, hogy vajon mit keresett Ő egy gyermek közelében.
Elfordultam, körülnéztem, hogy van-e itt valaki még rajtunk kivül, de meg is lepett volna ha éppen most jelenik meg itt valaki.
- Öhm.. ki ölt meg? Ha meglátogattad, akkor gondolom hogy Ő is városi. - kezdtem el gondolkodni. Vámpír volt a tettes, ebben az egyben biztos voltam.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Szept. 17, 2012 10:09 pm
- Tündér? - kérdeztem vissza meglepetten. Na jó, ilyenről... azt hiszem talán még nem hallottam. Tündérek is vannak? A vámpír még oké, a farkas is, a banyák is... de hogy tündér?? Ez nem semmi. Még úgy se, hogy én meg épp szellem lettem nemrég...
- Már így is jobban látsz, mint a legtöbben. Az egyetlen aki eddig látott, egy kislány volt... azt hiszem a gyerekek fogékonysága miatt... - töprengtem hangosan, miért is láthatott engem Delena. - Örvendek Harmony. Nem... nem voltam itt. Néhány napja lettem szellem... és... a temetőből több állomással végül itt kötöttem ki. Bár nem is tudom miért pont ide jöttem - néztem körül a réten. Ja... talán nyugisabb helyre vágytam mint a város, de élhetőbbre mint a temető... - Tudod... volt egy vitám azzal aki megölt, és... hát idekeveredtem. Nem is tudom miért pont ide...

† Kedvenc dal :
Botladozva ♌
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♌
† Hobbi & foglalkozás :
Nagyszájút játszani ♌
† Humor :
scary ♌

Hétf. Szept. 17, 2012 6:49 am
Ismerősen csengett a neve... nem is tudom, talán Damon szájából hallottam már még annak idején. Mikor még azért velem is megosztott egyetsmást, de most már.. jó, most nem is erről van szó.
- Öhmm... üdvözletem! - biccentettem felé, már amerre sejtettem és az előbb 'láttam'. - Én.. nos, én tündér vagyok, talán.. azért vagyok olyan különleges, hogy halljalak. Látni csak.. elvétve, ha lehet ilyet mondani egy szellemre. - köszörültem meg a torkomat igencsak zavarodottan.
- Harmony a nevem. És... te mindig itt voltál? - néztem körül a réten. Eddig még nem jártam itt, úgyhogy nincsen kizárva semmi.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Szept. 16, 2012 12:14 pm
Egy pillanatra még azt is hittem, talán lát... úgy nézett... de ebben ugyebár kicsit sem lehettem biztos, elvégre miért is látna, hisz nem ismert, és nem boszorkány... Bár akkor micsoda..??
- Igen, Lexi. Vagyis, igazából Alexia a nevem, Alexia Branson, de mindenki Lexinek hív... hívott... és szellem vagyok, igen - bólogattam hevesen, már csak megszokásból is, meg hát... hátha mégis lát. - És te... ha nem boszorkány, akkor mi vagy? Csak akkor... azért hallhatsz, mert valami különleges lény vagy... mivel... nem ismerjük egymást... Illetve én nem tudok róla - gondolkodtam el, bár nem volt nekem ismerős..

† Kedvenc dal :
Botladozva ♌
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♌
† Hobbi & foglalkozás :
Nagyszájút játszani ♌
† Humor :
scary ♌

Vas. Szept. 16, 2012 8:58 am
Nagyon furcsán meredtem magam elé, amikor megpillantottam valamit.. vagyis azt hiszem, hogy láttam, de lehet, hogy valami az én agyamra is ráment. Talán nem ártana végre egy alapos kivizsgáláson részt vennem, merthogy ha már ilyesmik jönnek rám..
De beszélt! Én bármire megesküszöm, hogy ez a valami, vagy valaki beszélt!
- Öhm.. - köszörültem meg a torkomat nem kevés zavarodottsággal, és arra fordultam, amerre az előbb láttam azt a valamit. Már ha tényleg nem képzelődtem.
- Nem, nem vagyok boszorkány... Lexi? - kérdeztem vissza, hogy biztosra mehessek. Mit kellene mondanom egy szellemnek? Valaki még erre jár, és azt hiszi, hogy magamban dumálok, tehát meghibbantam.
- Szellem... szellem vagy? - tettem fel újra a nagy kérdést, szinte verejtékező arccal.

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 12:37 pm

Rét

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 13 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next