Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Kate Beckett

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 21, 2012 8:37 pm
Ugrás egy másik oldalra
Kate Johanna Beckett


személyes információk

• becenév: Csak simán Kate.
• születési idő: 1990. augusztus 11.
• születési hely: Manhattan, New York, USA
• kor: 25 év
• play by: Shenae Grimes
• foglalkozás: A Whitmore főiskolán vagyok óraadó.

• faj: Ember.
• család: Érdekes.

a felszín alatt
Személyiségem: Kedves, aranyos és segítőkész lánynak tartom magam, aki meghallgatja az emberek problémáit. Amikor a szüleim meghaltak, erősebb személyiséggé váltam, elszántabb lettem, de megmaradtam ugyanannak a lánynak, aki voltam. Legutóbbi kiruccanásom óta talán kicsit szarkasztikusabbá és szókimondóbbá váltam, ugyanis kizökkentem a Mystic Falls-i életből és több, mint egy hónapra ismét nagyvárosi lány lettem. Most visszatérve majd eldől, mi hogyan alakul.
Külsőm: Hosszú, barna haj, nagy és zöld szemek, átlagos magasság, csinos testalkat.

user információk
Oszd meg velünk, ki vagy!
életem lapjai
Kate 1990-ben született New York-ban egy jómódú család legkisebb gyermekeként. Bátyja - amikor Kate 14 éves volt - külföldre ment tanulni, így egyedül maradva még jobban vigyáztak rá a szülei. Soha nem lett elkényeztetett, mindig két lábbal állt a földön és reálisan szemlélte a dolgokat. Kiskorától nyelveket tanult, 4 nyelven beszél folyékonyan, valamint mindig is érdekelték a különböző kultúrák is. Az egyik legjobb egyetemen, a Harvardon diplomázott, ám egy nap minden megváltozott az életében. Amikor 20 éves volt, egyik nap a szüleit meglátogatva holtan találta azokat, mindkettőnek a nyakán egy harapásnyommal, valamint úgy, hogy nem volt bennük vér, de vérnyomokat sehol nem találtak, csak néhány cseppet. A rendőrség soha nem találta meg a tettest, Kate pedig egyre jobban gyanakvóvá vált, hogy hogyan tűnhetett el a gyilkos?
Az elmúlt évben Kate megkereste a bátyját, és együtt éltek New Yorkban, de a lányt mostanáig nem hagyja nyugodni a gyilkosság. Kutatómunkába kezdett, rengeteg mindent olvasott és derített ki, ami még jobban megalapozta a gyanúját, hogy valami természetfeletti van a dolog hátterében. Éppen ezért is, a kíváncsiság miatt vette az irányt Mystic Falls felé.
A városba érkezve Kate első útja a könyvtárba vezetett, ahol megismerkedett Ben Lockwooddal, aki információval látta el a vámpírokról és a különböző természetfeletti lényekről, majd a Grillben összefutott Damon Salvatoréval, aki nem sokkal később megharapta, amikor Ben fogva tartotta Nate Elward-ot. Ezután ismerkedett meg Elenával, akiről Ben jóvoltából megtudta, hogy a húga. Elkezdődött Kate és Ben se veled, se nélküled kapcsolata, ami a mai napig tart. Közben egy Stefan okozta igézet miatt Kate kénytelen volt megcsókolni Damont, ezzel kisebb problémát okozva a húga és szerelme kapcsolatában, Elenával való kapcsolata is megromlott, de aztán kiderült az igazság és minden újra a régi lett. Elena és Damon esküvőjén ő volt Elena tanúja, valamint Kate a pár kisfiának keresztanyja is. Most pedig másfél hónapos kihagyás után újra visszatért a városba.



A hozzászólást Kate Johanna Beckett összesen 10 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 21, 2016 7:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 21, 2012 8:46 pm
Ugrás egy másik oldalra
Elfogadva!

Vámpírnaplók Szerepjáték

És íme az első ember karakter, akinek elkészült a karakterlapja! Smile Ha már ilyen szépen emlékszel rám... Én fogadlak el. Wink
Vissza az elejére Go down
 

Kate Beckett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Chace Harrison :: Eredeti hirdető: Kate Beckett
» Amelia J. Beckett
» Nicholas Beckett
» Beckett lakás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Emberek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •