Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Serena Momsen röpke kis élet pillanatai ˇˇ loading...

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 10, 2014 1:56 pm
Ugrás egy másik oldalra
Serena Momsen


Beautiful vampire, beautiful girl.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Teljes név: Serena Katherine Momsen
Becenév: Serena, Ser
Születési hely: London
Születési idő: 1014
Play by: Zendaya Coleman
Faj: Ősvámpír
Érdeklődési kör: Nem nagyon van, ha van is az a gyilkolással kapcsolatos.
Kapcsolat a családdal: A családom még kis koromban meghalt, csak képeik őrzik emléküket.

Vivien - 17 - 3év - Chloe, Alexis

ez vagyok én

Gyönyörű szép csokoládé barna hajam van, amit sosem hagyok meg nőni túl hosszúra. Általában a kedvemtől függ, hogy hogyan hordom, de az esetek legtöbbjében kiengedve hordom, egyenesen. Sosem festettem a hajamat, viszont vasalni és göndöríteni annál inkább szeretem. Az öltözködés stílusom az évszázadokhoz igazódott mindig, szeretem a sportosat, az elegánsat, az egyszerű csajosat, és mindenféle stílust. Viszont bármit is veszek fel, mindig minden jól áll.
A viselkedésem... Nos igen... Biztosan sokan ismeritek Katherine Piercet, vagy Tatia Petrovat, nemde? Ha elakarod képzelni a viselkedési stílusomat akkor egyszerűen csak őket kell elképzelned. Persze nem mindig vagyok önző, és manipulatív. Vannak olyan napok is mikor egész szerethető vagyok. Általában szeretek segíteni a barátaimon, viszont először mindig magamon segítek, mindig magamra gondolok első sorban, aztán jöhetnek a többiek. Gyilkolni nem szoktam ész nélkül, csak ha muszáj, viszont akkor megteszem ha fenyegetve érzem magamat. - célzásnak is veheted -


életem története...

Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.



Vissza az elejére Go down
 

Serena Momsen röpke kis élet pillanatai ˇˇ loading...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Szenvedélyes élet
» Alysa Porter - loading
» Serena szobája
» Serena Parker
» Serena & Eyal|| Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •