Share | 

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Chatkép :

Keresem :
my only hope for happiness

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
⊂ i'll be a little doctor
Humor :
⊂ like a dead man's humor

A poszt írója Elena-Gilbert
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 7:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Na jó, már végképp nem értek semmit. Damon a napokban... akárhányszor csak szóba kerül az apám... de szeretném én megérteni, hogy mi a fene ütött ebbe az átkozott világba, és miért reagál így mindenre! De ha a fene fenét eszik, akkor sem értem, mi zajlik körülöttem.
- Igen, tudom, hogy az édesapám itt oktatott egy időben... - bólogattam. - Örülök, hogy... van olyan, aki még emlékszik rá - mondtam mosolyogva már.
Vissza az elejére Go down

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 7:28 pm

- Szóval Grayson Gilbert lányát tisztelhetem benned. - váltottam át hirtelenjében tegezésbe, majd végigmértem arcát. Nem láttam rajta semmit, mely arra utalt volna, hogy Gilbert lenne, legalábbis egyetlen vonása sem tükrözte számomra Grayson Gilbertet.

- Dr. Gilbert és én munkatársak voltunk. Én magam mikrobiológiát oktatok az egyetemen. Van egy kisebb laboratórium, ahol együtt dolgoztunk Graysonnal, míg el nem ragadta az a tragikus baleset. - sóhajtottam egyet, ezzel fejezve ki burkoltan sajnálatomat. - Azóta én vezetem a tanszéket.

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :
Elena agyának a totális húzása :)

A poszt írója Damon.Salvatore
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 7:23 pm

Úgy kaptam fel a fejem, mint egy vadászkutya, amelyik ráállt a vadkacsa nyomára. Egy fehér köpenyes férfi, aki ráadásul ismeri Grayson Gilbertet. Nyilván azt az oldalát is, amelyik nagy előszeretettel darabolt-nyiszált embereket - vámpírokat - valami elborult képzet hatására és kényszerítésére.
- Ön ismerte Graysont? - kérdeztem a férfit. - Talán tanár-diák vonatkozásban?

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 7:15 pm

Megköszörültem a torkomat. Damon nem nézett túl kedvesen a fickóra, bár a fene tudja, hogy miért. Egy köpenytől csak nem félhet ennyire... és nem is ember, hogy valami ilyen okból kifolyólag gondot okozzon neki egy orvos jelenlétében. Nekem kezdett elmúlni az érzés, hogy gyanakodjak erre a fickóra.
- Igen. Grayson Gilbert az édesapám volt... - suttogtam halkan, és egy keserű mosoly jelent meg az arcomon. - Talán ismerte, hiszen itt tanított ő is egy időben, míg... egy balesetben életét nem vesztette - nyeltem egyet.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 7:06 pm

- Így már minden érthető. - bólintottam, mikor letisztázódott a kép, miszerint nem a férfi, hanem a fiatal lány fog az iskola falai között járkálni.

De valamire felfigyeltem. Az nem tatozott az én dolgaim közé, hogy már házasok, hiszen a lány nem lehetett több 20-nál, de még ez is sok talán. A neve annál inkább. - Gilbertet mondott? - vontam fel kérdőn szemöldökeimet. - Grayson Gilbert rokona talán?

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 6:58 pm

A fehér köpenyes férfi nem hogy elhúzott volna a vérbe, hanem még odajött, és kezét nyújtva kedvesen be is szólt egyet nekem.
- Nem én akarok idejárni, félreértés ne essék - dünnyögtem, és viszolygásomat leplezve kezet ráztam vele. Igyekeztem magam meggyőzni arról, hogy attól, hogy valaki fehér köpenyben futkos, még nem okvetlenül hentes és mészáros.
- A feleségem szeretne ide járni. Itt az ideje folytatni a középiskolai tanulmányait. Történt némi kihagyás az érettségi óta... a gyerekeink miatt - magyaráztam.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 6:45 pm

A nő kipillantott a szemüvege mögül, de mire szóra nyílt volna a szája, máris közbeszólt az a hátborzongató férfi, és odasétált mellénk.
- Öhm... üdvözlöm - nyújtottam vissza neki a kezemet. - A nevem Elena. Elena Gilbert és... öhm... a férjem nem akar idejárni - kuncogtam fel aztán zavarban. Bár nem tudom, Damon hogyan fog reagálni arra, hogy burkoltan azt mondták neki, hogy öreg a főiskolához, de remélem, hogy nem úgy, ahogyan én gondolom.
- És... az igazgatónő irodáját keresnénk. Én szeretnék beiratkozni.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 6:38 pm

" - 53153-es kísérleti alany. A beadott injekció hatására az alany életét vesztette. - " súgtam diktafonomra, majd zsebembe csúsztattam azt, így indulván a pincéből az emelet irányába. A tanév hamarosan elkezdődik, s nekem méltóképpen fel kell készülnöm minden tanítványra. Minden évben kifogok egy-egy kíváncsi tanulót, de őket hamar betöröm, s onnantól nem okoznak gondot. A mikrobiológia tantárgy nem tartozik a kedvencük közé, de nekem az életem.. egy része.

A fordulóban már hangokat hallottam, s felfigyeltem egy párra, kik éppen megállították az igazgatónő helyettesét. - Mrs. Westburry, hagyja csak rám. Önnek nyilvánvalóan millió dolga van. - érkeztem meg melléjük egy kósza mosoly kíséretében, s végigmértem az idegeneket. A szimatom pedig máris beindult.

- Mr. Maxfield. - nyújtottam oda a kezemet. - Ha jól sejtem, új diákok. Bár mintha Ön.. már némiképpen kinőtte volna a főiskolát. - méregettem a fekete hajú férfit.

Inactive
Long time no see me
Hobbi & foglalkozás :

Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 6:24 pm

Az emeletre felérve hagytam Elenát érvényesülni. Végül is ő akar ide járni, nem pedig én.... annál is inkább hagytam, hogy beszéljen, mert az én szavamat elvette az előttünk álló nő megjelenése. Kosztüm, konty, szemüveg, arca pedig szigorú vonásokba rendezve. Gyanítottam, ő az igazgató, én küllemét látva esküdtem volna rá, hogy nádpálcák teljes arzenálját tartja a szobájában a renitens diákok megfékezésére. És attól sem lett jobb kedvem, hogy a folyosó túlsó végén feltűnt egy fehér köpenyes alak. A Whitmore és a fehér köpeny együtt elég kellemetlen emlékeket szabadított fel bennem.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 6:15 pm

(Campus)

Annak ellenére, hogy az épületet teljes mértékben fiatalok lakták az év nagy részében, mégis érzékelni mertem valamit, ami emlékeztetett arra, hogy milyen régi is ez az épület... és egy halvány mosoly kúszott az arcomra, ahogy eszembe jutott, hogy az apám már hozott el ide egyszer. Igaz, aligha emlékszem rá, de nem is ez a lényeg.
Felsétáltunk az emeletre, velünk szemben pedig rögtön megpillantottam egy szürke kosztümben sétáló nőt. Tipikus szigorú kifejezés, valószínűleg matematikát taníthat. Csúnya előítéleteim vannak.
- Elnézést, az igazgatói irodát merre találjunk? - állítottam meg egy pillanatra, minden jómodoromat magamra erőltetve, de ekkor már egy másik fickó is felütötte a fejét a folyosón, valami fehér köpenyben, és ettől valamiért kirázott a hideg.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Jan. 18, 2014 5:42 pm

A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje

Első emelet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-
» Négy emelet boldogság
» Bárpult az első helyiségben
» Nolah & Ashley // Első típusú találkozás.
» Az első igazi randi - Flora & Leo
» Hisztis Myrtle mosdója (II. emelet)