Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
22. kollégiumi szoba

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
22. kollégiumi szoba  - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szer. Márc. 04, 2015 4:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+


Az ujjaim kezdett számolni, én pedig úgy éreztem, hogy szeretném alaposan fenékbe billenteni. Talán pont azért, mert igaza van. Nem tudom, miért ilyen nehéz megemészteni ezt az egészet, sőt! Egyáltalán miért érzem azt, hogy rászorulnék a társaságára, azon kívül, hogy sokszor oldotta már meg a problémáimat helyttem... még ha nem is vártam el. Ebből kezd elegem lenni. Nem vagyok a rabszolgája, és nem vagyok hajlandó füttyszóra repülni, ha neki éppen úgy támad kedve. Most sem én hívtam, hanem ő jött.
- Csak.. csak ne tekints engem alattvalónak. Ennél rosszabbat nem igazán tudnék elképzelni... én nem fogok úgy viselkedni, mint a többi szajha, akivel valaha életed során dolgod akadt. Én nem vagyok ők... még ha te erről másképpen is vélekedsz - nyeltem egyet, és magam köré csavartam egy talarót.   
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 03, 2015 8:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Nos, akkor ha megengeded, rávilágítok néhány dologra - mondtam, és az ujjaimon kezdtem számolni. - Egy: valahogy úgy rémlik, hogy most sem én másztam rád. Ahogy a legutolsó alkalommal sem. Te nem bírsz a véreddel, ha csak megjelenek a színen, bár ezt meg is értem. Kettő: nem csak nekem jó ez, hanem neked is. Ugyanis mi nemcsak a szex által vezetjük le a feszültséget, hanem így is. Egy kiadós kiabálással. Ez az, amit a férjeddel nem tehetsz meg, megteszed hát velem. Akkor is, ha néha semmi közöm a problémáidhoz. Szóval ne csinálj úgy, mintha csak én akarnék tőled valamit. Te ugyanúgy benne vagy a játékban, ahogy én.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
22. kollégiumi szoba  - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Márc. 03, 2015 8:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+


Mikor felnevetett, eleinte azt gondoltam, hogy pofon fogom vágni. De nem tettem, mert valami csoda folytán, én vissza tudtam fogni magam. Röhögni mondjuk biztosan nem röhögtem volna rajta. Szemét!
- Áh, szóval én vagyok az, aki mindig elkezdi... hát, te meg folytatod. Minden egyes alkalommal te folytatod, te még nagyobb dolgokat vágsz a fejemhez! Utálom ezt! - bukott ki belőlem hirtelen. - Mi a francot akarsz te tőlem, azon kívül, hogy lefeküdj velem? Mi a francért jó ez neked? - emeltem meg a hangom. Tőlem távol állt a vigyorgás és a nevetés is.   
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 03, 2015 7:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Először meghökkentem a reakcióján, aztán - magam számára is meglepő módon - nem a gőz öntötte el a fejemet, hanem felröhögtem.
- Esküszöm, ezt megjósolni sem lehetne jobban - mondtam. - Tényleg a tipikus forgatókönyv. Találkozunk, lelkizünk, kefélünk egy jólesőt, aztán a legcsúnyább dolgokat és szavakat vágjuk a másik fejéhez. Ja, és hogy el ne felejtsem, általában te kezded - mutattam rá, majd felültem. - Szóval rajta, vágd a képembe amit rólam gondolsz. Megszoktam.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
22. kollégiumi szoba  - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Márc. 03, 2015 7:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+


Nem is tudom, mi volt bennem nagyobb jelenleg. Próbálkoztam elnyomni a feltámadó haragot, de kevésbé sikerült. Annyira nem bírom elviselni, mikor így viselkedik, és így bánik velem... olyan mintha egy berendezési tárgya lennék, akit kedve szerint meglátogat, és ha végzett, akkor mehet is tovább. Hát, nem, nem és nem, Klaus Mikaelson!
- Hozd meg a saját kedved, beképzelt hibrid! - bukott ki belőlem hirtelen, arcomra pedig kiült a méltatlankodás, miután rögtön elhúztam a kezem az ujjai közül.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 03, 2015 7:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Elnézést - morogtam, az orromat kissé felhúzva. - Nem tudtam, hogy alávaló fattyú számra sem vehetem Szent Salvatore nevét - mondtam. - mellesleg attól, hogy nem beszélünk róla, még létezik. Igaz, ahogy roppant bölcsen rávilágítottál, nincs itt. Hál istennek. Nyilván azóta már verekedés lett volna a dologból - nyúltam Elena keze után, és a derekam alá nyomtam.
- Rajta bébi... hozd meg a kedvem - suttogtam.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
22. kollégiumi szoba  - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Márc. 03, 2015 7:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+


Először halványan elmosolyodtam, de amikor ismét meghallottam Damon nevét, csak felültem, és minden mosoly lehervadt az arcomról. Egyáltalán nem értem, mit akar ezzel elérni. Miért kell újra és újra felemlegetni? Azt hiszi, hogy nekem olyan nagy élvezet erről beszélni, miközben ő itt fekszik mellettem? Nem fogom vele kipletykálni a történteket, ahogyan a férjemről sem fogok vele trécselni. Semmi köze hozzá. És eléggé úgy tűnik, hogy ezt önmagától nem képes felfogni.
- Többet beszélsz Damonről, mint én. Pedig azt hiszem, hogy nincs itt. És nem is szeretem, ha felemlegeted... csak te veszíthetsz vele, én nem - nyeltem nagyot. Hát igen. Az én kedvemet veszi el, ha emlékeztet dolgokra, mikor éppen sikerült kizárnom a fejemből önmagam butaságát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 03, 2015 6:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Nyugodt vagyok. Rég láttál már engem dühösen. Akkor kő kövön nem marad - tűrtem, hogy a hajamban turkáljon, aztán viszonoztam a csókját.
- Na és, mi legyen? Van benned még energia? - fogtam két ujjam közé a mellbimbóját. - Mert bennem még akad. És ki tudja, mikor találkozunk legközelebb. Ha meg már úgyis újfent megcsaltad Damont, nem mindegy, hogy hányszor? - kérdeztem pimaszul.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
22. kollégiumi szoba  - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 02, 2015 5:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+


Halkan felsóhajtottam, miközben hallgattam vehemens szavait, és végigsimítottam karján. Éreztem rajta minden indulatot, minden haragot... tudtam, hogy amit most mond, végig is fogja csinálni. Nem hagyja, hogy életben maradjanak azok, akik megölték az egyetlen dolgot, amely képes lett volna belőle is olyasmit kiváltani, ami hajaz némi emberiségre... és neki ez keltlt volna. Erre lett volna szüksége... méghozzá nagyon.
- Nyugalom - hajoltam oda, befészkelődve a két karja közé. Mellkasára feküdtem, játékosan beletúrtam a hajtincseibe, majd odahajolva gyengéden megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 02, 2015 5:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- De ki tudja, a jó utat választottam-e? - kérdeztem. - Nem tudom, hogyan viselkedjem majd ezek után. Hayleyvel sem... Elijah-val sem. Egyet tudok. Hogy a boszorkányoknak majd hogyan köszönjem meg, hogy elvették a lányom életét! - szorult a kezem ökölbe. - Addig nem nyugszom, míg meg nem ölöm őket. Mind a négyüket... és a többi boszorkányt ki nem űzöm nemcsak a francia negyedből, de egész New Orleansból is - sziszegtem dühösen, aztán egy nagy sóhajjal leeresztettem.
- Talán most inkább bújj hozzám. Muszáj lecsillapodnom.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
22. kollégiumi szoba  - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Márc. 01, 2015 4:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+


Csak egy vállvonással válaszoltam neki, amikor vaami védőbeszédről beszélt, majd halványan, de keserűen elmosolyodtam.
- Mikor valaki gyászol... azt kell tennie, ami tudja, hogy örömet okoz neki. Amikor a szüleim meghaltak, én is magamba fordultam, és... nem lett tőle semmi sem jobb - magyaráztam halkan, és elcsuklott a hangom. - Mikor Oliver megölte a... szóval akkor is a rossz utat választottam... ellöktem magamtól Damont... nem kellett volna. Nem jelenti azt, hogy nincs lelked... csak azt jelenti, hogy te más megoldást választottál arra, hogy megemészd a gyászodat - csuktam be végül a számat. Ez jutott eszembe. Nem vagyok pszichológus, de logikusnak tűnt.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 01, 2015 4:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Védőbeszéd a férj mellett - mondtam aztán, de nem volt ebben semmi gúny, sem megbántottság, csak tényszerűség. Lehet, hogy jó vagyok abban, amit csinálok, de az ő szívében úgyis mindig Damon lesz az első.
- Ami azt illeti, én is megérem a pénzemet - jegyeztem meg. - Hope meghalt, és én itt múlatom az időmet veled. És ráadásul nagyon jól érzem magam. Otthon Hayley zokog, és Elijah ápolja a lelkét, én meg... - legyintettem. - Úgy tűnik, ebben a családban tényleg én vagyok az, akinek nincs lelke.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
22. kollégiumi szoba  - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Márc. 01, 2015 3:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+


- Nem terveztem felöltözni - magyaráztam halkan, majd készségesen feküdtem mellé, mikor odarántott.
A kérdését hallva viszont nagyon nagy erő kellett ahhoz, hogy fekve is maradjak. Az alsó ajkamba kellett harapnom, nehogy olyan bukjon ki rajtam, amit későn megbánnék. Féltem ettől a kérdéstől, pedig tudtam, hogy KLaus egyszer meg fogja kérdezni. Elvégre ő... Klaus. Éltető elem az, hogy mindenki fényezze az egóját. Mégsem tudnék neki olyan választ adni, ami ebben az esetben fényezné.
- Damon és köztem már nagyon régóta nem történt semmi - kezdtem el végül beszélni. - Ti ketten mások vagytok, és ezen a téren is... határozottan mások vagytok - nyeltem újabbat, de nem fordítottam felé a tekintetem. - Vágyom rád, de az, hogy veled együtt vagyok... nem jelenti azt, hogy Damon nem őrjítő abban, amit csinál... - suttogtam. Megfogadtam, hogy nem fogok neki Damonről beszélni. Nincs hozzá semmi köze. És ráadásként... Damont szeretem. Őt nem. És ez már amúgy is, magában csodálatossá tud tenni egy együttlétet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 01, 2015 3:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Néztem, ahogy magára terít egy vékony takarót, én viszont nem szégyelltem magam, egy szál semmiben kényelmesen végignyúltam az ágyon.
- Csak ne öltözz túl hamar. Még nem végeztem veled - jegyeztem meg, és odarántottam magam mellé, így immár ő is feküdni kényszerült.
- Mondd, hogy jobb vagyok, mint Salvatore - vigyorogtam rá öntelten. - Bár ne is mondd. Ha nem így lenne, nem vágynál rám újra és újra.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
22. kollégiumi szoba  - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Márc. 01, 2015 3:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+


Egyedül maradtam az asztalnál, miután a mindent elsöprő kéj érzése végigszáguldozott az ő testén is.
Amikor megfordultam, már ott ült az ágy szélében, és kinyújtotta felém a kezét. Nem fogtam meg, de odavonultam hozzá, és nagyot nyeltem, letörölve némi verejtéket a saját arcomról.
- Meg, persze - bólintottam egyet, majd felsóhajtottam, és körülnéztem a helyiségben. A padlón hevert minden jegyzetem, mellette a ledobált ruhák. Lesz mit feltakarítanom, ha elmegy.
A nyitott ablakon keresztül pedig befújt egy apró szellő, minek következtében végigszaladt rajtam a hideg. Emiatt nyúltam a takaró után, hogy a vállamra borítsam. - Kezd hűvös lenni - suttogtam halkan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 01, 2015 3:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Ő újfent eljutott a csúcsra, de ezúttal már én is követtem. Az orgazmus szinte szétégette az agyamat, a kéj ökölbe szorította az egész testemet, de még így is érzékeltem, ahogy Elena szinte félájultan hever és piheg az asztalon.
- Ez csodálatos volt... - sóhajtottam, mikor kihúztam magam belőle, aztán lerogytam az ágy szélére, és letöröltem magamról a verejtéket, majd kinyújtottam a kezem, hogy odahúzzam magamhoz Elenát.
- Megvagy még? - dünnyögtem a fülébe, mert csak nagyon nehezen nyitotta el a szemeit.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
22. kollégiumi szoba  - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Márc. 01, 2015 1:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+


Csak fél füllel hallottam a szavakat, amelyeket nekem suttogott. Valamiért már egészen másra koncentráltam, pontosabban a felém közeledő gyönyörre... túl finom, túl jóleső volt az, ami készült robbanni... fogalmam sincs, hogy miért éreztem ezt ennyire intenzívnek, de mikor bekövetkezett a pillanat, hangosan felnyögtem, és összeszorított szemekkel nyúltam szét az asztalon, amelyrer az előbb lökött engem. Nem érzékeltem semmit a külvilágból, nem is nagyon érdekelt, hogy mi történik... testemen minden apró szőrszál felemelkedett, reszkettem, mint a szél által fújt falevél... nem tudom, akarok-e magamhoz térni, vagy jó-e itt nekem örökre... talán az utóbbit választom, ha dönteni kell...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 01, 2015 11:00 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Mondtam, hogy vigyázok rád - suttogtam, és gyorsítottam a mozgásomon, már csak azért is, mert már én is éreztem, hogy közelítek a csúcs felé. Igyekeztem, hogy ő még előttem robbanhasson, és ne mondja, hogy másodjára hoppon maradt.
- Istenem... Elena... - nyöszörögtem, mikor immár mindenhol tövig jártam benne, férfiasságommal és ujjammal egyaránt. - Csak gyere, mert... mindjárt én is... - lihegtem, és a hátát csókkal hintettem végig.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
22. kollégiumi szoba  - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 5:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+


Már el is felejtettem, hogy mire vállalkoztam... szinte éreztem, hogy vigyorog, és rögtön hozzá is tette, hogy mondjam, ha fájdalmat okoz... ezen nem fog múlni, nem nagyon fogom visszafogni magam, ha ez bekövetkezik.
Nagyot nyeltem, majd felnyögtem, de egyelőre nem akartam többet az ujjánál... ennyi pont elég volt számomra, és reméltem, hogy nem akar tovább menni, nem akar majd... máshogy is megközelíteni, legalábbis ezt a testrészemet...
Az ajkamba haraptam, de kezdett idegesíteni, hogy nem látom... ez mindig is zavart, ezért utáltam ennyire, ha a hátamat mutatom...
- Igen... igen, jó - bólogattam halványan, és lehunytam a szemem. Nem tudtam, meddig akar elmenni, csak bíztam abban, hogy megáll, ha tényleg úgy adódik, hogy szükséges...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 4:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Egy pillanatig hitetlenkedve néztem a hátát, aztán diadalmasan elvigyorogtam magam. A jelek szerint szabad volt az út.
- Csak szólj, ha álljak meg... - simítottam a kezem a fenekére, és ujjam visszavezettem oda, ahol még nemrég járt. Most nagyon óvatos voltam, és gyengéd. Nem vagyok én vadállat, hogy ártsak neki...
- Finom? - mormogtam aztán a fülébe, és egyszerre mozogtam benne a csípőmmel, és az ujjammal. - Ugye jó, Elena?
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
22. kollégiumi szoba  - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 4:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+


Megállt. Ezt nem tudtam mire vélni, tekintve, hogy az előbb megígért nekem valamit... és azzal nem passzolt össze a megdermedés. De amikor megállt, mélyen a testembe fúrta magát, ettől ismét nyögnöm kellett.
- Nem... nem tudom - motyogtam halkan. Ez jutott először eszembe, nekem nem volt kívánságlistám, nem jutott eszember semmi kézzel fogható... azt sem tudom, mit kérhetek és mit nem. - Azt hiszem, hogy... hogy mindketten ugyanarra éhezünk... - motyogam aztán, a hátamon pedig éreztem hullámzó mellkasát, nedves verejtékét, és ettől összeszorítottam a szemem. Olyan közel volt hozzám, de most nemcsak testileg. Nem tudom, hogy mi folyik itt, mi van vele, előtte soha nem bánt így velem, és nem viselkedett még csak ehhez hasonlóan sem... valami megváltozott kettőnk között a legutóbbi találkozásunk óta. Vagy csak túlságosan is begőzölt? Mikor lehetett utoljára nővel?
- Csak... használj ki - suttogtam halkan. Fogalmam sincs, honnan jött. Sosem szoktam ennyire megadni magam, vagy kiszolgáltatni a testem másoknak. Damonnel kapcsolatban is ritkán fordul elő... most mégis úgy éreztem, hogy ő az, akinek tanítania kell engem... ő sokkal többet tapasztalt. Többet tud mint én. Talán a testemet is jobban ismeri már, mint én magam...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 4:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Számítottam némi tiltakozásra, vagy időkérésre, de nem történt meg. Csak az asztal sarkába kapaszkodott úgy, hogy elfehéredtek az ujjai, mert elég erősen kellett fognia ahhoz, hogy vehemens mozdulataimtól ne boruljon a földre.
- Mit akarsz? - álltam meg hirtelen a mozgással, miután teljesen a testébe nyomtam magam, és a hátára borultam. - Mit szeretnél? És hogyan? Ma bármilyen kívánságodat teljesítem. Iszonyúan vágyom rád... el sem képzeled, mennyire - csókoltam a nyakába. - És meg akarom adni neked, amire te is éhezel.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
22. kollégiumi szoba  - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 4:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+


Fogalmam sincs, hogy mi ütött belé. Egyszerűen... éreztem rajta, hogy tele van energiával, és ez számomra annyira idegen, annyira... nem is tudom. Talán hozzászoktam ahhoz, hogy ilyen élményekben mostanában nem részesülök. Damon pedig már... túlontúl kimerítőnek tart engem, és... azt hiszem, hogy mindegy.
Nem várt. Amint lesöpört az asztalról mindent, ismét elmerült bennem, és hangosan felnyögtem az érzéstől.
A fülembe suttogott szavak elvették minden józan eszem, de az ítélőképességemet biztosan. Még mindg nem értettem, honnan szalajtották ezúttal, vagy honnan kapott ennyi fölösleges energiát, de nem is érdekelt. Most jólesett, amit csinált... még ha jelenleg úgy is tűnt, hogy nem tűr ellentmondást, és kitört belőle a ragadozó fenevad. Ahogy az asztalra borított, már abban éreztem, hogy az iménti Klaus eltűnt, ő már nem Nik, hanem az uralkodó hibrid. De nem érdekel... ez annyira más, annyira jó, annyira... különleges a maga nemében.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 4:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Ne sajnáld. Én még bírom... és roppant módon élvezem - mormoltam, aztán se szó, se beszéd az asztalhoz léptem vele. Még jó, hogy kapaszkodott a nyakamba, mert fél kézzel lesöpörtem innen mindent, aztán hasra fektettem, és mire pisloghatott volna, máris újra benne voltam.
- Ma addig fogom... csinálni... amíg... könyörögni nem fogsz... hagy hagyjuk abban - szűrtem a fogam között a szavakat minden egyes lökésnél. Nem tudom mi ütött belém, de még talán soha, vagy legalábbis nagyon régen nem éreztem magam olyan potensnek, mint most. Akár reggelig is képes lettem volna ezt folytatni vele.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
22. kollégiumi szoba  - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 3:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+


Csak kapkodtam a levegőt a heves menet után, a gyönyör utórezgései pedig még néha visszaköszöntöttek a testembe, melynek köszönhetően újra és újra megremegdtem, de azt ennek ellenlre is éreztem, hogy ő nem követett engem. A francba. Önző voltam. Méghozzá rohadtul.
- Saj... sajnálom. Azt hittem, te is... - motyogtam halkan, tekintetemmel szinte könyörögve a bocsánatáért, majd nagyot nyeltem, és bólintottam a szavaira. Kíváncsi voltam, hogy mi lakozik még a tarsolyában. Vagy máris behajtja rajtam az iménti ígéretemet?  
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Vissza az elejére Go down
 

22. kollégiumi szoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» 25. kollégiumi szoba
» 13. kollégiumi szoba
» 31. kollégiumi szoba
» 31. kollégiumi szoba
» 14. kollégiumi szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Whitmore fõiskola :: Kollégium :: Szobák-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •