Share | 

Hibrid •• halálosabb vagyok bármely vérfarkasnál vagy vámpírnál
Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

A poszt írója Klaus.Mikaelson
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 3:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Már talán nem is emlékszem, mikor voltam utoljára valakivel... vagyis hát, dehogy nem. Ő volt az a valaki. Azóta meg akár szerzetesnek is elvonulhatnék a szerelmi és szexuális életemet is figyelembe véve. Először féltem, hogy mi lesz, ha a kelleténél gyorsabb leszek, de éreztem, hogy ki fogok tartani. Először azt akarom látni, ahogy ő semmisül meg a gyönyörtől.
Eddig jutottak a gondolataim, mert a helyszín olyan gyorsan változott, hogy még az én ezer éves vámpírérzékeim is elmeréssel adódtak Elena gyorsaságának. A földön feküdtünk, takarók és párnák között, amik az előbb még az ágyon tornyosultak.
- Én ráérek... - nyögdécseltem újabb és újabb mozdulatai nyomán, aztán merészet gondoltam. - Gyere ide... - suttogtam, és egyik kezemmel magamhoz húztam egy csókra, míg másik kezem egyik ujját nagyon lassan és óvatosan teste másik nyílásába vezettem.
Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Chatkép :

Keresem :
my only hope for happiness

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
⊂ i'll be a little doctor
Humor :
⊂ like a dead man's humor

A poszt írója Elena-Gilbert
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 2:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

18+

Mozdulatain, teste reakcióin érzékeltem, hogy valószínűleg nem volt nővel az utóbbi időben. Bár annyi biztos, hogy most nehezen nyelném le, ha hoppon maradnék, mert ő netán... szóval nem bírja ki addig, ameddig én. De tudtam, hogy bármennyire is szemét tud lenni, ilyen területen egy... öhm... úriember? Eléggé hülyén hangzik, de még sosem okozott nekem csalódást. Kivéve akkor egyszer, a zuhany alatt...
Lehajoltam, mikor suttogni kezdett, és fenekemre tapadtak mancsai. Próbáltam eleget tenni kérésének, mozdulataim hol őrjtően lassúak, hol pörgősek voltak. Meg akartam őrjíteni. Ajkába haraptam, majd a nyakába, játékosan élcelődtem vele, miközben testem mozdult a csípőjén. Olyat akartam adni neki, amit eddig még soha, de a kreativitásom megcsappanni látszott.
Egészen egy bizonyos pontig.
Ledobáltam a feje alatt lévő párnákat és takarókat a földre, majd egy mozdulat múlva már mi is ott feküdtünk a padlón, a takarók és párnák halmazán. Áldott vámpírlét ,és vámpírgyorsaság!
A testhelyzetünk nem változott, ugyanúgy mozdultam rajta újra és újra... majd a füléhez hajoltam. - Nem... nem tudok betelni veled - suttogtam bele remegő hanggal. Remélem, ma délutánra már nem tervezett semmit.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 2:43 pm

Megrebbent a szemem, mikor végre magába fogadott. Nem hezitált, nem teketóriázott, olyan mélyre engedett magába, ahogy csak képes volt rá, ahogy csak tehette... és nekem most ez kellett. Mindennél jobban ez kellett. A fenébe is, lassan már olyan szerzetesi életet élek, mint a bátyám...
Kezem ide-oda siklott Elena testén, mígnem megállapodtam a fenekén, és finom szorítással adtam tudtára, hogy imádom, amit éppen velem tesz... mert ahogy mozogni kezdett rajtam, már én is közel jártam hozzá, hogy szinte teljesen elveszítsem az eszemet.
- Keményen... - ziháltam, hogy minél vehemensebb mozgásra sarkalljam.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 2:35 pm

18+

Normális körülmények között felkaptam volna a fejem arra, hogy azt mondta, szólítsam Niknek, hiszen azt hittem, ezt kevesen tehetik meg, én pedig nem tartozom közéjük... és momentán nem volt arra erőm és időm, hogy ezen gondolkozzam. Most mást akartam.
Ahogy azonban megfordult velem, és a csípőjére kerültem, még mindig úgy néztem rá, hogy közben kapkodtam a levegőt. Azt akarta, hogy én irányítsak. Átadja nekem... a gyeplőt? Tekintete pedig elárult, hogy mire vár. Képes lett volna tűzbe borítani a heves, tüzes pillantásával... tudtam, hogy akar, és ez egyedül nekem szólt. Csak nekem...
Ujjaim mellkasára tapadtak, miközben megemeltem a csípőm, és hagytam, hogy testünk eggyé váljon.
Egy hangos nyögés szaladt ki a számon, majd lehunytam a szemem, pár másodpercig viszont mozdulatlan maradtam. A lehető legtöbbet adtam neki, olyan mélyre merült bennem, amennyire csak esetemben megtehette...

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 2:28 pm

Ahogy mellkasa felfelé emelkedett, otthagytam füle kényeztetését, és a mellein kezdtem el fel-alá járatni a nyelvemet, de csak addig, míg meg nem hallottam követelőző kis kiáltását.
- Neked Nik... - mormogtam lágyan, aztán átfordultam, hogy ő lehessen felül. Tudtam, hogy szereti, ha irányíthat, és ez azon alkalom volt, amikor hagytam is, hogy mások szabják meg, mit és hogyan...
Mindenesetre csak megfogtam a csípőjét kétfelől, és várakozásteljesen néztem rá. Már én sem bírtam tovább visszafogni magam... akartam ezt a lányt.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 2:19 pm

18+

Csitítani kezdett, holott tudta jól, hogy ezek a hangok, amelyek jelenleg kibuknak belőlem, meg sem közelítik azt, amilyen hangokra még képes vagyok... de hát ezzel ő is teljes mértékben tisztában volt, hiszen...
Ahogy ujjai megcélozták érzékeny pontomat, halkan felnyögtem. Megfordult a fejemben, hogy talán érdemes lenne bezárni az ajtót, de ez a gondolat csak futólag derengett fel bennem, végül nem pattantam fel... most? Semmiképpen sem!
- Él... élvezem... - motyogtam, a mellkasom pedig rendszertelenül kezdett emelkedni ahogy munkásságától kapkodni kezdtem a levegőt, nem egyszer beleharapva az ajkamba. Már teljesen beindultam tőle, de még mindig nem akarta megadni nekem azt, amire annyira vágytam... előtte meg akart kínozni, de bácsak minden kínzás ilyen gyönyörteljes lenne... akkor azt kívánnám, bár egész nap csak kínoznának... - Klaus....! - nyögtem fel hangosabban.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 2:09 pm

Hosszan, jólesően nyögtem fel, ahogy ő is leszedte rólam a nadrágot, olyan türelmetlen sietséggel, mintha másodpercek választanák el a haláltól, és lenne az utolsó szalmaszál, amibe kapaszkodhat... aztán rólam is lekerült minden ruhadarab, és tudtam, mire vágyik, de még nem akartam megadni neki.
- Csss... - mormoltam, aztán kezeimet vezettem a combjai közé. Végigsimítottam forróságán, majd óvatosan vezettem be testébe először egy, majd két ujjamat. Megőrjített ahogy megéreztem, mennyire vágyik rám...
- Élvezd... - mozgattam ütemesen a kezemet, míg ajkammal a fülét becézgettem.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 2:06 pm

18+

Végigsimított a lábamon, majd a a kezemet a nadrágjához vezette. A tenyerem alatt éreztem, milyen hatást váltottam ki belőle, de kezdett zavarni, hogy a bőre és a tenyerem között még ott a farmer anyaga...
Hát miközben ajkával az enyémet becézgette, kezeim azon serénykedtek, hogy lefejtsék róla a nadrágot. Én már teljesen pucér voltam, szóval... itt az ideje, hogy ő is kövesse a példámat.
Lehúztam a cipzárt, az öveg pedig kihúztam a nadrágból, és a földre hajítottam. Combommal kezdtem el letolni csípőjéről a nadrágot, miközben kezeim a hátára tapadtak, és gyengéden végighúztam rajta körmeimet. Ajkaim elengedték az övét, majd nyakára siklottak, hogy ott halmozzam el csókokkal, néha beleharapva a bőrébe. Már teljesen ráhangolódtam, tudtam, hogy ha nem kapom meg rögvest, amit akarok, fel fogok robbanni. Nem tudom, hogy valaha kívántam-e őt ennyire, mint most.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 1:56 pm

- Szeretem ezt a megszólítást - mondtam elégedett vigyorral, aztán végigsimítottam a lábán, amit a csípőmhöz emelt. A teste egyre forróbbá vált, és éreztem, láttam, hogy mennyire vágyik rám. Valahogy ez megszokott recept már köztünk: találkozunk, lelkizünk, aztán szexelünk egy hatalmasat, hogy utána kígyót-békát vágjunk majd egymás fejéhez. Hát, ez a kapcsolat így jó, ahogy van. Egyikünk sem okoz benne meglepetést a másiknak.
A csókjaimmal megindultam a testén visszafelé, egészen addig, míg ajkára nem tapadtam, és nyelvemmel megkerestem a nyelvét, de közben kezét a nadrágom elejére irányítottam, hogy érezze, mekkorára nőttem csak a puszta közelségétől is.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 1:51 pm

18+

Nagyot nyeltem, mikor leszórta az ágyamról a jegyzeteket. De jelenleg nem foglalkoztam velük. Egy egész délutánom van még felszedni őket, és végül megtanulni... úgy tűnik, mégis van olyan dolog, amiért hajlandó vagyok félretenni a tananyagot. De ha azt nézzük... ez is biológia.
Megremegtem, ahogy csókjai végighaladtak a testemen, és tudtam, mi a célja. Emiatt ismét egy kis kuncogás bukott ki belőlem.
- Mindig nyugton vagyok, ha te irányítasz, felség - húztam az agyát szemtelenül, miközben lábamat felemelve végigsimítottam csupasz csípőjén a combommal. Milyen szerencse, hogy az előbb ledobta magáról a felsőt... van miben gyönyörködnöm, míg ő... hm...

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 1:41 pm

- Akkor azt hiszem, megfelel - válaszoltam, és letettem Elenát az ágy közepére, és egy kézmozdulattal lesöpörtem onnan a jegyzeteket. Majd összeszedi, és azt hiszem, jelenleg amúgy sem az lesz a legnagyobb gondja, hogy papír papír hátán hever a földön.
- Csak maradj nyugton... - dünnyögtem, miközben mohó ajkakkal faltam a melleit, a nyakát, a fülét, majd a hasát és a lábait is. A nadrágom már fájdalmasan szűk volt, de nem törődtem vele. Először neki akartam gyönyört adni, azt akartam, hogy teljesen elveszítse az eszét tőlem. A vadmacskát akartam kihozni belőle, aki harap, karmol, és vért is vesz, ha kell.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 1:19 pm

Még midnig az ajkamat harapdáltam, ahogyan néha megéreztem, hogy ujjai halványan a csupasz bőrömhöz érnek, és a csiklandós érzéstől néha fel is kuncogtam. Főleg mikor már tetőtől talpig csupaszon álltam a szeme előtt.
Egy halk nyögést hallattam, mikor végigcsókolta combomat, és lehunyt szemekkel adtam át neki magam teljes mértékben. Már semmi nem ment meg a megbélyegzéstől. Gyerekként elítéltem azokat a nőket és férfiakat, akik kilengő életet élnek, miközben szerelmük van... és most már én is közéjük tartozom. De azt hiszem, erre szükségem van. Muszáj... élnem...
- Kényelmes... puha... és illatos - suttogtam a jelzőket, amelyek eszembe jutottak az ágyamról, igaz, közel sem volt olyan tökéletes, mint az ő hatalmas ágya. De nem arra készült a berendezés, hogy Klaus Mikaelson igényeit kielégítsék.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 1:11 pm

Felmordultam jólesően, ahogy hajamban kezdett turkálni, közben lerángattam a nadrágját egészen a bokájáig. Ott már csak két apró lépés volt, hogy kiemelje a lábait belőle, én pedig még mindig térdelve, elismeréssel adóztam gyönyörű alakjának.
- Megőrjítesz... - dünnyögtem, aztán a combjait csókoltam végig, majd a két lába közé temetve az arcomat, nagyot szippantottam illatából.
- Mennyire kényelmes az ágyad? - kérdeztem tőle miközben felkeltem, és az ölembe kaptam.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 12:09 pm

Nagyot nyeltem, és láttam a tekintetében, hogy igenis tetszik neki, amit lát... főleg mikor megszabadított a melltartómtól, és kézbe vette a melleimet. A tetszés ott időzött arcán, de kezdett felülkerekedni rajta valami, amely engem már elragadott... a vágy...
Letérdelt elém, és játékosan húzta le a nadrágom cipzárját, apró csókokat lehelve a hasamra, mire halkan felkuncogtam, és beletúrtam a hajába. Sejtésem sincs, miért... de tudtam, hogy erre most szüksége van... a kikapcsolódásra. A gyász képes felemészteni az embert... szóval küldetésemnek éreztem, hogy megakadályozzam ezt az ő esetében.
Halkan felsóhajtottam a csókjai miatt, majd alsó ajkamba haraptam. Még mindig nem mozdultam. Az ő kezébe adtam az irányítást, ő tudja, mire van most szüksége... nem vagyok gondolatolvasó.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 11:46 am

Elakadt a lélegzetem, mikor megláttam rajta a csipke-csodát, ami szinte alig takarta a melleit. Arra tökéletes volt, hogy a végletekig korbácsolja bennem a vágyat.
Egy másodpercbe telt kikapcsolni a kis csatot, hogy a melltartó máris a földre hulljon, és tenyerembe fogtam kebleit. Hüvelykujjaim lágyan cirógatták a mellbimbóit, egészen addig, míg egy halk sóhaj ki nem tört a torkából. Akkor térdre rogytam előtte, és fogammal játékosan lehúztam a cippzárját, aztán csókokkal borítottam el a hasát, és a köldöke táját.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 11:34 am

Hallottam a szavait, melyeknek hallatán mosoly jelent meg a szám szélében, és így néztem hol a szemébe, hol a szájára, majd nagyot nyeltem.
- A férfi és a női anatómia csupán pár apróságban tér el... - suttogtam halkan, mintha tényleg ez lenne a beszélgetés fő témája, és felemeltem a kezem, hogy le tudja húzni rólam a toppot. Még jó, hogy nem egy kis semmilyen melltartót vettem fel alá. Éppen ellenkezőleg, azt hiszem, ez volt a legcsipkésebb darab, amely a szekrényemben lapult. Nem mintha sokáig lenne majd rajtam... ha csak nem dönt úgy félúton, hogy inkább megy gyászolni.
- Ne beszélj... azt hiszem, van jobb dolgod is - suttogtam halkan, és a tekintetembe szinte égető tűz költözött. Azt akartam, hogy levetkőztessen. Hogy minden létező ruhadarabot leszedjen vagy letépjen rólam. Addig nem nyúlok hozzá, amíg ruha van rajtam.  

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 11:20 am

Elmosolyogtam magam, és tekintetemmel követtem a rajtam ide-oda vándorló kezét.
- Van egy kis bökkenő, Elena Gilbert - mondtam aztán. - Én sosem jártam iskolába... az én gyerekkoromban még nem volt ilyen, vámpírként pedig nem ezt tartottam a legfontosabbnak életemben. Amit tudok, magamtól tanultam meg. De félő, hogy néha kissé fel kell frissíteni az emlékeimet. Főleg azért, mert a női anatómia más, mint a férfi... - kezdtem el felfelé húzni lassan a felsőjét. - Bár én nem az izmaidra vagyok kíváncsi, sokkal inkább másra. Tudod, csak a tudás miatt - tettem hozzá álszent pofával.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 10:47 am

Már nem volt számomra meglepő az, amit kiváltott belőlem, mikor megjelent a közelemben. Valamiért minden egyes találkozás ugyanazon a ponton ért véget, és általában kígyót és békát üvöltöttünk egymásra, mikor aztán elváltak útjaink. És hiába tiltakozott minden egyes épeszű gondolat a fejemben, ezúttal sem a józan ész volt az, ami döntött helyettem, hanem a lüktető vágy, amit állandóan érzek, ha a közelében vagyok. Ennek nincs köze se szerelemhez, se bármi olyasmihez, amit Damon iránt érzek... ez puszta vonzalom és vágy. És nem vagyok elég erős még, hogy le tudjam győzni...
- Hm... - suttogtam, ahogy kezeimet ide és oda húzta testén, újabb izmokat nyomva a tenyerem alá. - Nem tudom... mindet szeretem - suttogtam halkan, majd nagyot nyeltem.   

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Szomb. Feb. 28, 2015 10:16 am

Önkéntelenül is lehunytam a szemem és felsóhajtottam, ahogy megéreztem csókjait a mellkasomon. Na igen... sok mindent lehet ránk mondani, de egy téren fixen összeillünk. Konkrétan az ágyban.
Mikor Elena mohón rám tapadt, nem voltam rest vehemensen viszonozni a csókját, és tenyerem fenekére szorítva hevesen szorítottam magamhoz.
- Ez pedig, ha nem tévedek, a nyelvizom volt - kaptam levegő után, mikor elváltunk egymástól. - Sőt, segítek még egy keveset. Fenékizom... - húztam tenyerét az említett testrészre - ezt pedig úgyis tudod - toltam aztán kezeit előre, az ágyékomra. - Melyik a kedvenced ezek közül?

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Pént. Feb. 27, 2015 8:25 pm

- Nos - köszörültem meg a torkom, mikor ő lekapta a felsőjét, majd feltette a kérdést, hogy én mutatom-e inkább vagy ő mondja. Volt egy olyan sejtésem, hogy még ezer évesen sincs orvosi diploma a kezében, szóval úgy döntöttem, hogy ettől inkább megkímélem. Jobb lesz az mindenkinek.
- Ez itt a nagymellizom - suttogtam, tenyerem rásimítva a csupasz mellkasára, ujjaim alatt érezve mellbimbóit, majd odahajoltam, és egy apró csókot adtam a kitapintott izomra.
Nagyot nyeltem, és lehunytam a szemem, ahogy a tenyerem még lentebb siklott. - Ez itt... az elülső fűrészizom... - érintettem meg a hóna alatt lévő területet, kitapogatva az izmot gyengéden és lassan, majd egy apró csókot adtam ide is.
Ujjaim tovább vándoroltak, de több szó nem bukott ki belőlem, mikor a köldökéhez értem. A légzésem felgyorsult, visszanéztem tekintetébe, és mire bármit is mondott volna, ismét a szájára tapadtam, és azzal a ki nem alvó szenvedéllyel csókoltam, amellyel mindig.   
[/quote]

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Pént. Feb. 27, 2015 8:13 pm

- Nos, ha szigorúan nézzük, nekrofil vagy, tekintve, hogy én ezer éve meghaltam - mondtam lassan, majd magamban megállapítottam, hogy egyrészt úgy tűnik, Elena még mindig nem tanulta meg, hogy nem jó a tűzzel játszani, mert rohadt hamar megéget, másrészt ha mi kikötünk egymás mellett, menetrendszerűen lelkizés, majd kiadós szex a vége. Persze nem mintha bánnám.
- Nem is tudom... talán jobb lenne, ha látnád is a szemléltető példát - húztam le a felsőmet, hogy immár rálátása is legyen az izmaimra. - Akarod, hogy részletesen is megnevezzem az izmokat, vagy megpróbálod tapintás alapján kitalálni őket? - kérdeztem halkan, de a szívem már gyorsabb ütemre kapcsolt.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Pént. Feb. 27, 2015 8:07 pm

- Nem vagyok sem nekrofil, sem... másféle ofil - ráztam meg a fejem kissé bamba képpel, mikor nem jutott jobb lezárás az eszembe. A humorom sajnos eléggé furcsa, nem vagyok olyan szórakoztató, mint mások, de engem nem is ezért szeretnek általában. - Szóval egy nyugdíjas korú professzor nem véletlenül nem tudja megmozgatni a fantáziámat - forgattam meg a szemem, majd végigmértem a mellkasát, mikor odahúzta a kezem.
- Aha... azt hiszem, kezdem érteni így, egy élő bábut tapogatva - jegyeztem meg halkan, mintha nem lenne jelentősége az egésznek, de igazából volt. Én... mindig is abban reménykedtem, hogy Damon fogja ezt csinálni velem. Helyette most Klaus van itt. Lassan több időt töltök ezzel a férfival, mint a tulajdon szerelmemmel. Bár azt hiszem, kissé könnyebb most a kapcsolatunk, hogy nem kell együtt lennünk éjjel és nappal. Az egészséges hiányérzet már ki is alakult. Még nincs minden veszve.
 - Mi a következő? - kérdeztem fapofával, kissé közelebb simulva hozzá.    

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Pént. Feb. 27, 2015 7:56 pm

Csak vágtam egy fintort, mikor ecsetelni kezdte mennyire hiányozhat vajon Damonnak, majd színpadiasan felsóhajtottam.
- Auuuu - borzongtam meg. - Megkönnyebbülés hallanom, hogy az anatómiát egyelőre még a magamfajták vonzóbbá varázsolják számodra - fogtam meg a kezét, és a mellkasomra húztam. - Hol kezdjük? - vágtam elgondolkodó arcot. - Izmok, Elena. Talán a legfontosabbak - irányítottam kezét kissé lejjebb, a hasizmaim irányába. - Eddig megvan a lecke?

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Pént. Feb. 27, 2015 7:52 pm

Felsóhajtottam. Csak kilyukadtunk a témánál. Vele nem szeretek Damonről beszélni, talán nem is véletlenül. - Biztosan jól megvan nélkülem, de azt tudom, hogy... jobban hiányzom neki, mint te azt gondolnád - grimaszoltam, majd megvontam a vállam.
- Hát, bizonyára izgalmasabb lenne, ha egy harmincas pasas lenne az óraadó, de sajnos egy öreg, szakállas professzor tartja az előadást, és hát... vele kapcsolatban inkább nem az anatómia azon oldalán közelítem meg, amelyre te most célozni próbálsz - fordítottam el a pillantásom róla.
- Már nem nagyon emlékszem a te anatómia-előadásaidra - sóhajtottam fel szemtelenkedve, de az arcomon úgy tűnt, mintha tényleg komolyan gondolnám a szavaimat.    

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Pént. Feb. 27, 2015 7:45 pm

- Néha esküszöm tényleg sajnálom Damont - vigyorogtam. - Két akaratos nővel összezárva... lehet, hogy nem is hiányzol neki annyira. Örömtáncot jár, amiért a kezelhetetlenebb kissé távol van - pimaszkodtam, aztán összeráncoltam a szemöldökömet.
- Pedig az anatómia jó dolog - bólogattam. - Tudod, a test megismerése... vannak helyzetek, mikor fölöttébb hasznos - mondtam sokat sejtetően. - Igaz, az én időmben anno nem így hívták, de áldásos volt a léte. Sokat tanultam általa. Ezt te is megtapasztalhattad. Legalábbis úgy emlékszem, nem volt panaszod velem kapcsolatban.

A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje

22. kollégiumi szoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-
» 25. kollégiumi szoba
» Pihenőszoba
» Fürdőszoba
» Mayakashi Kaen agglegény lakása
» Fürdőszoba