Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Farkasok mocsara


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Vas. Dec. 20, 2015 5:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Chriest & Leslie

A hófödte táj, a csend elég ahhoz, hogy ne foglalkozzam mással. Mellé bújok, és nyakába fúrom fejem, míg ő megnyalja a fejem tetejét, én pedig halkan felmordulok, de ez amolyan jóleső mordulás volt, nem pedig olyan ellenszenves dolgot tettél és nem tetszik ez mordulás.
A Hold a maga útját járja, ahogy mi is, és az éjszaka szép lassan hajnalba kezd átmenni. Élvezem a jelent, de emberként jobb szeretek mellette lenni, a karjaiban melegedni, a szoba melegében. Meglepő módon most ezt is olyannak éreztem, de ahogy elérkezik az idő, nem kell kétszer mondani, és jelzésére én is négy lábra állok és elindulok mellette, vissza a ruháinkért.
Az átváltozás kellemetlensége közepedet az tart életben, hogy aztán emberként végre elmondhatom, amit akarok, képes vagyok kommunikálni vele. Plusz, ma van Szenteste. A kiválasztott fa pedig hívogatóan vár minket. Az ebéd illatát előre elképzelem, ahogy azt is, hogy hogy fogok megteríteni. A tökéletes nap gondolata ment meg attól, hogy felüvöltsek, mikor végre ismét emberként létezhetek, a fagyos hóban viszont azonnal vacogni kezdek. Minden porcikám fáj, és először négykézlábra ereszkedve kapom magamra a felsőm, majd a pulóverem és a kabátom, s mikor a lábaim biztonságosnak érzem használatra, felállok és felöltözöm. Érzem, hogy vacogni kezdek és ahogy szóra nyitnám a szám, fogaim összekoccanva jelzik, nagyon nem vagyok olyan hőmérsékletű, amiben képes vagyok egy szót is szólni.
-Menjünk...a...kocsihoz, aztán haza.-kérem Chriestre emelve végül tekintetem, ahogy lassan kezdek melegedni, de még közel sem kerülök a tökéletes állapotomba. Jelenleg a kívánságlista élére egy forró fürdő került.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 20, 2015 5:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Amit farkasként nem érzékeltem - konkrétan a csontig hatoló hideget - azt emberként annál inkább, és nyilvánvalóan az egész kinn lógó és csaknem jéggé fagyott ruháink sem éppen a komfort érzését segítik elő. Nemcsak Leslie foga vacog megállás nélkül, hanem az enyém is, ezért teljes mértékben egyetértek a szavaival. Kézen fogom hát, és szinte futólépésben indulok meg vele a lakókocsi felé.
Ahogy beérünk, a legelső megmozdulásom, hogy bekapcsolom a fűtést. Szerencsére a hely nem nagy, hamar átmelegszik.
- Öt perc, és itt vagyok - nyomok Leslie homlokára egy csókot, majd előszedem a fűrészt az egyik fiókból. - Nekem még van némi dolgom - ugrok ki újra a hóba, és megkeresem a fát. Egész hegynyi hó zúdul a nyakamba róla, mire egy roppanással a markomban marad a szára, aztán sietek vele vissza, végre a melegbe.
- Itt is vagyok - ugrok fel, aztán a padlóra fektetem a fácskát. A meleg már érezhető, én pedig leülök Leslie mellé.
- Csodálatos volt ez az éjszaka - suttogom lágyan, és végigsimítok az arcán. - Még sosem élveztem ennyire a teliholdat. Mintha valami varázslatot hoztál volna magaddal ma éjjel - nézek rá olyan szépen, ahogy csak ritkán szoktam.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Vas. Dec. 20, 2015 6:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Chriest & Leslie

A farkasbunda előnye, hogy szigetel. Az emberek a ruha ugyan ilyen, hacsak nem úgy veszi fel őket, hogy kicsit ráfagyott a bőrére a hó és éppen csak nem esnek ki a fogai, ahogy összekocognak a vacogástól. A sietős léptek, amivel megtesszük a rövid utat a lakókocsi és a tisztás között, már melegít rajtam valamennyit, mígnem a lakókocsiba lépve magamra rántok egy plédet, ami épp a kezembe került. A fűtés lassan kezd érezhetővé válni, de ahogy megszólalhatnék bármit is, Chriest eltűnik, kezében a fűrésszel, amin jót mosolygok. Átmelegszem, leveszem a kabátot, a lábaim mégis a takaró alatt tartom, a kényelmes ágyon kuporogva.
Ajkaimba harapva merülök gondolataim közé, kicsit körbenézek a lakókocsiba, ahol voltaképp egész kevés időt töltöttünk. Ha kétszer voltam itt, sokat mondok. De az, hogy a házam elé szeretné vinni, már egy előrelépés, mondjuk bizonyos kimondatlan szavak mellett ez jóval nagyobb lépés, ahogy az is, hogy nálam lakik. Mert lássuk be, ez volt az az igazság, amit a legkevésbé sem bántam.
Mikor visszatér, először csak egy fát látok, ami aztán a padlóra zuhan, szemeim felcsillannak, a vacogás puszta gondolatát is elfelejtem és elégedetten mosolyogva bólintok egyet.
-Ezt már szeretem.-mondom, mintha egy reklám lennék, ami egy kedvenc szószt reklámozna egy másikkal szemben. Leül mellém, az ágy besüpped alatta én pedig szórakozottan kapaszkodom meg kicsit, hogy ne dőljek el. Forró ujjai arcom pirospozsgássá melegedett bőrén simítanak végig, kicsit lehunyom a szemem az érintésétől, és halovány mosollyal arcomon élvezem a pillanatot egy kicsit.
-Én sem élveztem még ennyire. Pedig pont ma éjszaka, ha akartam volna sem tudtam volna varázsolni. Ez az átok mér csak ilyen.-vonok vállat, majd közelebb hajolok hozzá, de orrom akaratlan felhúzom a szag miatt.-Ázott kutya vagyis farkas szagod van. Már meg ne sértődj.-nevetem el magam, aztán kicsit oldalra billentem fejem, vizes, latyakos hajam viszont nem omlik olyan könnyedén vállamra, mint máskor.-Ha hazaértünk, először szeretnék egy fürdőt. Aztán jöhet a fa, a takarítás, és azt hiszem munkába kell állítanom a szakácsunk is. Csak el ne sózza az ételt...-cukkolom, a mondást kihasználva, miszerint a szakács vagy szakácsné milyen gyenge érzelmeket táplálhat, ha sósan főz. A ki nem mondott szavak célozgatás formájában épp eleget mondanak jelenleg.

/folytatás: Leslie lakása
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Vissza az elejére Go down
 

Farkasok mocsara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Farkasok tábora

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: New Orleans-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •